J MM' Jit groote pak Dankbetuiging Komt zien en overtuigt i H. A. Poels Dankbetuiging. 1 Speelgoederen Handtassehen Poitemonnaies Portefeuilles Sigarenkokers Werkmandjes Kapdoozen Manicures Doozen Post Foto-Albums Koperwerk Luxe-artikelen Huishoudelijke artikelen enz. Gemengde Berichten met een inhoud van 5 ons net* is voordeeliger voor de zuinig huisvrouw. Bij elk pak van he: kostelijke Quaker ontvangt X_ een bon voor keurig, zwaar verzilverd tafelzilver. Dinsdag- 7 uur pl. Requiemmis voor de overl. ouders van al onze mede-1 broeders, half 7 Lof. Donderdag feest v.d. H. Elisabeth van Hongarije, Patrones v.d. Derde Orde. Volle afl. o.g.v. Vrijdag 7 uur Hoogmis, half 7 Lof. Zaterdag feest v. O.L.Vr. Presenta tie, gen. ab. voor de leden der D.O. TR1DUUM DER DERDE ORDE 18-22 Nov. Woensdag 18 Nov. 's avonds half 7 Lof met preek tot opening van het Triduum der Derde Orde. Allen worden verzocht 't hand boekje met de liederen mede te bren gen. Donderdag 19 Nov. 7 uur H. Mis met preek. Deze H. Mis wordt opge dragen voor het geestelijk en tijdelijk welzijn der Tertiarissen. Om half 7 Lof en preek. Vrijdag 20 Nov. 7 uur H. Mis met preek. Deze H. Mis wordt opgedragen voor de overleden Tertiarissen, half 7 Lof en preek. Zaterdag 21 Nov. onder de H. Mis van 7 uur algemeene H. Communie der vrouwelijke Tertiarissen, voorafge gaan van een korte voorbereiding. Zondag 22"Nov. onder de H. Mis van 7 uur algemeene H. Communie voor de mannelijke Tertiarissen, half 10 H. Mis met preek, deze H. Mis wordt opgedragen tot bloei der D.O. Na de H. Mis tot sluiting van het Tri duum Pauset. Zegen. St. Antonius-patronaat. Leden van Goudpluvier, wier ouders de Lezing met Lichtbeelden wenschen bij te wonen a.s. Dinsdagavond half 9 tot kwart voor 10, gelieve dit aan ons uiterlijk daags te voren te doen weten Voor de vele blijken van sympathie, mij betoond bij den veertigsten verjaardag' van mijn priesterwijding, zeg ik bij dezen hartelijk dank. Het afzonderlijk beantwoorden van de ontvangen brieven en telegrammen is mij onmogelijk gemaakt door hun getal. Ik hoop daarom te kunnen volstaan met dit kort maar oprecht dank woord, dat tot alle vrienden gezamenlijk is gericht. t Heerlen, Nov. 1931. 26 Voor de ve'e bewijzen van deelneming, ondervonden bij 't L overlijden en de begrafenis van onze innig geliefde Zuster, Behuwd-Zuster en Tante Maria Josepha Ratten, r betuigen wij langs dezen weg onzen oprechten dank. Familie Rutten Familie Koeken Familie Beel Venray, 14 Nov. '31. 18 Het begin. Naar ons werd medegedeeld zal op Maandag 16 dezer onder de ge meente Wanssum worden begonnen met de verbetering der beken. Zooals we reeds meldden, zal Maandag 16 November a.s door den minister van Staat, jhr. Ruijs de Beerenbrouck, de eerste spade in den grond worden gezet voor de norma lisatie van de Noord-Limburgsche beken. De plechtigheid zal des namiddags circa 3 uur alhier plaats hebben. Na afloop daarvan volgt de officieele ontvangst op het raadhuis. Tot schatter bij de normali satie der beken zijn alhier benoemd de Heeren P. Pubben. wethouder en G. Houben en M. Goumans, raadsleden. Tegen enkele jongens is pro cesverbaal opgemaakt wegens het opzettelijk stukgooien van isolatoren van electrische- en telefoonleidingen. GEVONDENEen zilveren rozenkrans. Inlichtingen Maréchaus see-kazerne. Door den keurmeester van vee en vleesch, werden een tweetal landbouwers bekeurd wegens over treding van art. 6a der Vleesch- keurïngswet, z.g. „huisslachtingen De gewone jaarlijksche optocht van St. Nicolaas zal dit jaar plaats hebben op Zondag 29 Nov. a.s. Op Woensdag 18 Nov. zal te Oostrum de laatste fruitveiling van dit jaar gehouden worden. Zij die nog iets te leveren hebben kun nen hiermee rekening houden. De allerfijnste Geldersche Rookworst gedurende het a.s. Win terseizoen levert U de slagerij CHR. GOUMANS-Janssen Bekroond op de Bossche slagers- vaktentoonstelling. (Adv.) esakgassarawiw wiihmi Op j.l. Zaterdag gehouden verpachting van het schutterslokaal werd wederom pachter de heer H. Janfsen-Wijnhoven. Gewijzigde dienstregeling. Met ingang van 16 Nov. worden de dienstregelingen der Autobus diensten van de Firma van de Rijdt uit Grave gewijzigd. Zie achterstaande advertentie. Waarschuwing. De burgemeester van Venray brengt ter algemeene kennis, dat de burgemeester van Hillegom belang hebbenden in overweging geeft om alvorens in relatie te treden met Petrus Straathof en Leouardus Straat hof, bloembollenhandelaren, beiden wonende aan de Berkkade -no. 7 te Hillegom, bij hem JijliCbtingen in te winnen. Genoemde 'personen drijven ook handel onder de namen „Blumenhof" en „La Reine". Venfey 12 November 1931. De Burgemeester van Venray O. VAN DE LOO. Vanwege het vooroefening9- instituut werd alhier het examen ge houden ter verkrijging van het be wijs van voorgeoefendheid als bedieningsman bij den zwaren mitrail leur. De navolgende leerlingen slaagden J. H. F. Hendriks, W. H. Verheijen en M, Verstegen, terwijl 4 der candidaten in enkele vakken her examen moeten afleggen. Bas Sluis. Woensdagavond j.l. trad op voor de donateurs van het Patronaat en de leden van Goudpluvier de humo rist Bas Sluis uit Delft. De heer Sluis verstaat uitstekend de kunst om al in het begin met het publiek in contact te komen. Het is een zeer genoeglijke avond geweest, van onschuldige vreugde. Dank zij de krachtige, welluidende stem van dezen voordrachtskunstenaar kon men tot achter in de groote zaal alles ver staan, De heer Sluis werd geaccom pagneerd door zijn vriend Bart Storm, die verscheidene liedjes van den humorist op muziek heeft gezet. Aan beiden hartelijk dank. Dinsdag a.s. tegen half negen zal de heer Driessens, hoofd der school aan de Heijde, voor Goudpluvier en andere belangstellenden, een lezing houden of over de kerkvervolging in Mexico of over de Martelaren van Gorcumwelke lezing wordt geïllustreerd met stilstaande film beelden. Door den Officier van Justi tie bij de Arr. Rechtbank te Roer mond is hooger beroep aageteekend tegen de uitspraak dier rechtbank, waarbij V. F. alhier werd vrijge sproken van het hem ten laste ge legde inzake het auto-ongeluk bij de Ford-Keulen-reis, waarbij de vier inzittenden Joh.Claessens, P. Gooren, J. Jeuken en W. Pouwels min of meer zwaar lichamelijk letsel werd toegebracht. Operatrein naar Duisburg. Zaterdag 28 Nov. a.s. loopt bij voldoende deelneming een extra-trein van Arnhem over Venlo naar Duis burg ter gelegenheid eener gastvoor- slelling van Wagner's bekend meester werk „Tannhauser" in het groote operagebouw te Duisburg. De prijzen voor spoor en opera zijn sterk gereduceerd, zoodat het binnen ieders bereik ligt dit Zater- namiddaguitstapje naar Duisburg mee te maken, waarvan de inzet is de populaire opera „Tannhauser." Er bestaat tot uiterlijk Vrijdag 20 dezer gelegenheid zich aan te melden bij Boekhandel v. d. Munckhof, alhier Alwaar teksten met gegevens, (ook prijzen) gratis verkrijgbaar zijn. Pas niet noodig. De K.R.O.-Film zal te Venray vertoond worden op Donderdag 7 Januari a.s. Fruitveiling Oostrum. Sterappelen I 13.70; II 8.—; val 2.90; Bellefleur prima 10.40; I 6.90—8.30 II 5.60-6.-; III 2,80-4.20; val 0.50-2.10; Boskoop prima 23.60; I 16.60 17.40; II 9.90-10.40; III 3.30-4.20; afw. 4.90; Bismarck I 7.60; II 5.40; Ossekoppen I 5.60; II 4.—; Fr. Zure I 3.60; II 3.10-5.-; Corpendu 6.108.20; II 4.10' 4.60; Rabouw 7.10; Peren 8 90-9.10; Noten 31.—35.— Aanvoer 25.000 kg. Zondag speelde de V.S.C. tegen De Valk alhier. Uitslag 5—4 voor De Valk. Morgen wedstrijd Ysselsteyn I— De Valk. Zie achterstaande adver tentie. HEIDE. Na 't overweldigend succes van de oorlogsfilm „lm Westen nichts Neues" gaat ook het tooneel meer belangstelling toonen voor oorlogsdrama's. Op verschil lende colleges is met groot succes 't fijn psychologisch drama van Sherrif opgevoerd. Herman Burger schreef „Gij zult niet dooden". Jan Grosveld welbekend bij 't dilettantentooneel, schreef; „De Groote Waanzin". Dit echte volksstuk nu zal door onze Zangvereeniglng op Zondag en Maandag worden opgevoerd. Buitengewoon mooi is in dit stuk geteekend Het waanzinnig enthou siasme bij 't uitbreken van den oorlog en de ellendige gevolgen van den oorlog worden ons duidelijk geschil derd. in de lotgevallen der familie Martin, thuis en aan het front. Het stuk is mooi opgebouwd, vol span ning en afwisseling. De karakters zijn forsch geteekend, de humor is niet vergeten, 't Is een der beste, en misschien het beste stuk, dat Gros veld heeft geschreven. Het Heidebloempje zal alle krach ten inspannen om 't stuk zoo gaaf en zuiver mogelijk te vertolken. OOSTRUM Naar we vernemen, is de Lederfabriek alhier verkocht en zal binnenkort wederom in wer king worden gesteld. HOLTHEES. Aan de alhier nieuw te bouwen school, is reeds een begin gemaakt, hier mogen alleen worden te werk gesteld inwo ners onzer Gemeente. Op de j.l. gehouden vergade ring van de R. K. Werkliedenver- eenigïng werd besloten binnenkort ontwikkelingsavonden te organisee- ren. Verder werd besloten aan niet- leden geen kolen meer te leveren, dan tegen verhooging van f 0,25 per 100 Kg. De Voorzitter gaf een duidelijke uiteenzetting van het werkloozen-vraagstuk. OVERLOON. In de Kom van ons dorp is men druk bezig met het vernieuwen der straat, deze wordt geheel van nieuwe klinkers voorzien. Tevens wordt er een r/oleering ge legd. Dit zal een heele verbetering zijn voor de kom-bewoners. Alhier is van Gemeente-wege een prachtige Publicatie-kast aange bracht, deze is opgehangen onder den groote „Dorpslinde". S. S. S. I wist Zondag haar eerste overwinning te boeken. Zij won met niet minder dan 4—1 van de Gennepsche Reserve. VENLO. Het overgeschoten eten en brood der soldatenkeukens moest tot heden, ingevolge de bestaande voorschriften worden verpacht of uit de hand verkocht. Bij groote garni zoenen ging begrijpelijkerwijze heel wat in de spoelingtonnen en werd voor veevoeder bestemd. De Minis ter van Defensie heeft thans bepaald, dat de loopende verpachtingscon tracten in deze, zoodra ze zijn ver- loopen Diet meer mogen worden vernieuwd, maar dat het overgeble ven brood en eten aan de behoeftige bevolking der stad, waar het garni zoen is gevestigd moet worden uit gereikt. St. Martinusfeest te Venlo. Telken jare wordt in onze parochie het St. Martinusfeest nog opgewekt gevierd. Op de dorpen in de om geving is het vuurtjes-stoken nog zeer in zwang. Reeds weken aaneen is men daar bezig met allerlei mate riaal te verzamelen. Hier wordt het feest eerst Zondag 15 Nov. a.s. ge vierd en wederom zal de R. K. Werkliedenvereeniging een optocht organiseeren. Bij het begin van den avond trekt de jeugd met de muziek van St. Martinus aan het hoofd door de straten der stad. Na afloop worden de kinderen van de leden der R.K. Werkliedenvereniging in het Bondsgebouw onthaald. Venlo krijgt een vrouwelijk raadslid. Het raadslid Korteweg, lid der S. D. A. P. heeft ontslag genomen als lid van den gemeenteraad. In zijne plaats treedt mevr. Wit mond-Blok, die het eerste vrouwe lijke raadslid in den gemeenteraad van Venlo zal zijn. Zijn do tijden zoo slecht? Schrijft men uit Weert, als men het volgende overweegt Zondagavond Vertooning R. K. Filmvereeniging zaal St. Josephsgebouw. Stampvolle zaal. Uitvoering Duo Collée-Saelmans, Concertgebouw Beekstraat. Overvolle zaal. Bioscoop Scala. Alles bezet. Dan zou men toch geneigd zijn te vragen, zijn de tijden werkelijk zoo slecht. Het aantal bezoekers dier drie gelegenheden is toch wel te schatten op 1200 Waarschuwing. De Commissaris van Politie te Roermond waarschuwt tegen het aangaan van transacties met de Centrale Handelsbank, gevestigd Maliestraat 21 te Utrecht, alvorens bij de politie inlichtingen ingewon nen te hebben. Deze Bank geeft voor zich onledig te houden met het verleenen van hypotheken en credieten. Inbraak in de Bank te Hoensbroek Dinsdagnacht is ingebroken in het filiaal der Amsterdamsche bank te Hoensbroek. Toen de directeur Woensdagmorgen op het kantoor kwam ontdekte hij, dat onbevoegden zich tot het gebouw toegang hadden verschaft. De politie stelde een onderzoek in en het bleek, dat de inbrekers het bankfiliaal aan de ach terzijde waren binnen gekomen. Zij hadden voorts getracht de brandkast te forceeren, wat hun echter niet gelukte. Wel had men reeds twee gaten in de brandkast geboord. Er wordt niets vermist. Een slachthuis te Valkenburg. B. en W. hebben het plan opge vat om te komen tot het bouwen van een Gemeentelijk Slachthuis. Door vele slagers wordt thans de Geul als vuilnisbak gebruikt. Tot de gemeentebesturen der omliggende plaatsen heeft men zich reeds gewend, daar de slagers in die gemeenten woonachtig, vallen onder den keur- dienst Valkenburg. Woningbouw te Heerlen. In de jongste gemeenteraadsver gadering van Heerlen werd een voor stel aangenomen tot het verleenen van een bouw- en grond voorschot van f 101.400 iagevolge de Woning wet, ten behoeve van den bouw van 102 arbeiderswoningen en 2 winkelhuzen door de Bouw vereeni ging „De Voorzorg". Mede in verband met werkver ruiming tijdens den komenden wiDter werd een crediet van f 27,000 ver leend voor het uitdiepen van den vijver te Meezenbroek volgens het plan KlijneD, waarin ook begrepen bet maken van omringende wegen, voetpaden, brug e. d. Inbraken in en rond Heerlen. Den laatsten tijd worden Heerlen en omgeving onveilig gemaakt door individuen die het speciaal op de winkels gemunt hebben. Door een zakenman te Hoensbroek werd mede- deeling aan de politie gedaan, dat zijn winkel de bijzondere aandacht had. In den nacht van Maandag op Dinsdag zagen twee agenten een persoon voor het pand van den winkelier staan. Toen de agenten naderden, riep hij „Ik schiet". Inder daad loste hij twee schoten, waarop hij wegvluchtte. De politie loste eveneens schoten en achtervolgde met de wagens van den nachtveilig heidsdienst den vluchteling, die even wel wist te ontkomen. In het pand van den winkelier waren intusschen reeds inbrekers aan het werk ge weest en hadden het een en ander ontvreemd. Dinsdagnacht heeft zich een soort gelijk geval te Heerlerheide voorge daan. Een winkelier deed mededee- ling bij de politie, dat men zijn bei- leiding had door gesneden. Een agent van politie vernam daarop, dat mannen gegaan waren in de richting van Nieuwe Einde. Hij trof hen tenslotte aan op den Karisborgerweg. Toen hij naderde sprongen de twee mannen terug en losten op den agent revolverschoten, om vervolgens te vluchten. De agent schoot hierop terug en het mag wel aan de duisternis te danken zijn dat niemand werd gewond. Het gelukte niet de vluchtelingen te achterhalen. De nood der ouden van dagen. Bij de glasindustrie te Maastricht bestaat naast de ziekenkas een fonds voor invaliden en ouden van dagen. De directie van de N. V. Kristal unie heeft zich thans verplicht ge zien 35 pet. te korten op de inva- liditeits- en ouderdomsrente. De getroffenen doen nu een beroep op de Tweede Kamerleden; ze klagen „Als men nu bedenkt dat de on- dergeteckenden allen arbeiders zijn die 45 of 50 en meer jaren tusschen de fabrieksmuren en ronkende ma chines bun leven hebben doorge bracht en van hun klein loon nog premie hebben moeten betalen om tenminste hun ouden dag veilig te stellen en die nu moeten beleven dat door de massa-ontslagen en ver zuimen de premies verminderen, de reserves slinken, de kas uitgeput raakt, wat heeft geleid tot een kor ting van .35 pet. en niet op de sa larissen maar op den laatsten steun van de ouden van dagen. En wat op de Kristalunie is be gonnen, dreigt over heel ons land." Adressanten verzoeken de Regee ring de fabriekspensioenen tijdelijk financieel te steunen, „opdat wij in validen en ouden van dagen niet van ellende zullen omkomen." Het wereldberoemde Circus Sarrasani zal van 27 tot 30 Nov. a.s, te Eind hoven voorstellingen geven. Uit de Gemeenteraad te Deurne. In de Dinsdag gehouden zitting van den raad der gemeente Deurne werd besloten om den kindertoeslag die per abuis geruimen tijd niet is uitbetaald aan te werkgestelden met terugwerkende kracht alsnog aan de betrokkenen uit te keeren. Aan P. A. Bekkers werd verlof verleend tot oprichting van een radio distributie van een radio distributie centrale, met dien verstande dat op gemeentegrond geen palen geplaatst mogen worden. Met 13 tegen 2 stemmen werd de heer H. Damen als armenmeester benoemd. Het presentiegeld der raadsleden wordt gesteld op f 2.50. Sigaren, koffie en brood worden niet meer verstrekt. Besloten werd een leening aan te gaan ad f 100.000 voor onderhoud der wegen. Op wensch van Ged. Staten zal in 1932 f 15.000 worden afgelost. Goedgekeurd werd een voorstel tot een subsidie verleening aan de Mij. Helenaveen voor het aanleggen van een brug over de Helenavaart en de verharding van den weg naar Helden. Dit bespaart voor de be woners een grooten omweg naar Venlo. Man in brand. Te Wanroy wilde een zoon van den heer H. W. v. d. Burgt, rijwiel handelaar, een „Kitchen Koock'-, welke eenige dagen niet gebruikt was, met benzine bijvullen. Vermoedelijk is hij echter komen (e vallen, met het gevolg dat de benzine in aanraking kwam met een brandend fornuis. Direct stonden keuken en zolder in lichte laai De jongeman bekwam ernstige brandwonden en zijn kleeren vatten vlam. Brandend liep hij naar buiten, waar een monteur der P. N. E. M. de vlammen met zand doofde. Er bestaat geen direct levensge vaar. De Bankoverval te Schipluiden. De Centrale Recherche te Rotter dam is er in geslaagd den brutalen roofoverval, die Zaterdag j.l. in het kantoor van de Boerenleenbank te Schipluiden plaats had en waarbij, zooals bekend, een bedrag van f 11000 werd geroofd nadat de kas sier was neergeslagen, nagenoeg tot volledige klaarheid te brengen. In verband met dezen roofoverval zijn gearresteerd de 27-jarige machine bankwerker J. v. d. L.. de 32-jarige J. J. M. D. en het 23-jarig meisje M. M. B. De laatste twee zijn in Amsterdam gearresteerd. Zooals te verwachten viel behoort het geheele gezelschap tot de zgn. onderwereld, v. d. L. heeft pas een gevangenisstraf ven 9 maanden onder gaan wegens diefstal en is in Juni j.l. uit de strafgevangenis ontslagen. Martin is eveneens recidivist en heeft gevangenisstraffen van 1 jaar en 1 jaar en 3 maanden achter den rug. Martha is een bekende figuur op den Schiedamschen Dijk te Rotter dam. Het heele gezelschap, ofschoon niet allen Rotterdammers van ge boorte placht toch in Rotterdam te verblijven. Voor de politie en speciaal voor de Rotterdamsche recherche zal het ongetwijfeld een groote voldoening zijn. deze gevaarlijke misdadigers zoo spoedig mogelijk achterhaald en onschadelijk gemaakt te hebben. Donderdagmorgen werd in verband met den bankoverval te Schipluiden alsnog gearresteerd de 27-jarige boerenarbeider A. v. U. uit Vlaar- dinger-Ambacht, die een der bank- roovers M inlichtingen heeft gegeven omtrent de situatie van de boeren leenbank te Schipluiden. V. U. kwam veel op den Schie damschen Dijk te Rotterdam. Loods afgebrand. Dinsdagnacht is te Helmond een loods van de aannemersfirma Tho massen afgebrand. De brandweer slaagde er in, het belendende maga zijn van de firma Joosten, grossier in suikerwerken, te behouden. De inhoud der afgebrande loods, voor namelijk houtwerken voor beton bouw, ging geheel verloren. De schade wordt door verzekering ge dekt. Voorzichtig met vuurwapeneu Toen Donderdagmorgen de land bouwer T. D. C. 3. in den Haar lemmermeerpolder bezig was met het schoonmaken van zijn geweer, en in de veronderstelling verkeerende dat het wapen niet geladen was hierbij niet de noodige voorzorgen in acht nam, ging plotseling een schot af. De man kreeg den volle lading hagel in een zijner handen, welk lichaamsdeel zoo goed als geheel verbrijzeld werd. Weer een roofoverval. Donderdagavond te ongeveer ze ven uur is de koopman I. Spier uit Amersfoort op den Randenbroeker- weg aldaar aangerand door twee be trekkelijk kleine personen, die beiden een fiets bij zich hadden. Een hunner bedreigde den heer S, met een revolver, terwijl de ander hem met een hard voorwerp een klap op het hoofd gaf. Daarna maakte deze laatste zijn slachtoffer een bedrag van f 1700 afhandig en nam vervolgens met zijn collega de vlucht. De politie van de omliggende ge meenten is door die te Amersfoort telefonisch van het gebeurde in ken nis gesteld, met verzoek tot opspo ring van de daders. De heer S. kon nog mededeelen, dat de aanvallers geen overjas droe gen Massa-opzegging in de Rljnlandsche Industrie. In de textielfabrieken van Glad- bach-Reidt en omgeving hebben de werkgevers Vrijdag alle arbeidsover eenkomsten, welke op grond van het 10 October geëxpireerde loontarief waren gesloten, eveneens opgezegd. Voor het afloopen van den opzeg gingstermijn zal na de bekendmaking den arbeiders een aanbod worden j gedaan tot voortzetting der werkver- houdingen. Overeenkomstige maatregelen zijn in bijna alle Rijnland-Westfaalsche districten door de werkgevers in de textielindustrie genomen, voor zoover de tot nu toe loopende loonover- eenkomsten niet meer geldend zijn. Door deze opzegging worden rond 200.000 arbeiders en arbeidsters getroffen. BUBQSSLIJES SUED VEIEBT van 6 tot 12 November GEBOREN Johannes G H. Versieyen, Oirlo Martin J. Camps, Groote Straat Lambertus L.Seuten, Groole Straat Gerarda J. Huisman, Kempweg. GEHUWD Gerardus F. H. Dechnar, 23 jaar, koopman en Maria P. G. Vermeulen, 20 jaar, beiden te Venray. Antonius Hub. Kroon, 24 jaar, slager te Helmond en Johanna M. Th. Janssen, 23 jaar, te Venray. OVERLEDEN 1 patiënt St. Servatiusgesticht. DIEBSTEE Parochiekerk Morgen Zondag- 8 uur leesmis voor een spoedig herstel van onzen geeste lijken adviseur, besteld door de Werk- liedenvereeniging, 2 uur groote Con gregatie en collecte voor St. Petrus- Lietdewerk, half 3 herhalingscatechis mus voor de jongens, 3 uur Lof. Maandag half 8 leesmis voor Marie Rutten als lid v.d. Retraitepenning, 8 uur jaarg. voor Gerard Arts en Henrica Verheijen, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur besteld jaarg. voor Henri Poels. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Anna van Dijk. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis voor de overl. leden der St. Elisabethvereeniging, 8 uur gezon gen H. Mis ter eere van het H. Hart van Jezus. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Laurentius van Valkenburg. Zaterdag komen de jongens der 5e en 6e klas en de meisjes der 5e klas te biechten, kwart na 4 Lof, wordt biecht gehoord van 3 tot 5 uur. A.s. Zondag collecte voor de R. K. Universiteit. Paterskerk. Morgen 5, 6 en 7 uur H.H. Missen met onderrichting. 8 uur pl. Hoogmis voor de leden v. d. Aartsbroederschap v.h. Koordje. Na de Hoogmis processie kwart over 8 H. Mis en vergadering van de Jonge Derde Orde. Na de Hoogmis bestuursvergadering. Kwart over 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof. Maandag feest v.d. H. Agnes v. As- sisie, volle afL o.g.v. Voor de vele blijken van be langstelling, ondervonden bij gelegenheid van ons Zilveren Huwelijksfeest, betuigen wij onzen oprechten dank. 10 P. Verbeek-Tielen W W&li'. r'* g v \JÊÊE$& Zeer lage prijzen. Beleefd aanbevelend, 60 Oroote Straat, VENRAY. bij O

Peel en Maas | 1931 | | pagina 2