WINTERS Groot Concert Openbare Verkoop meid-huishoudster Jac van den Tillaart BELASTING-ADVIESBUREAU Üemengde Berichten LEUNEN. mat Tooneeluitvoering De Groote Waanzin Woon- en Winkel huizen Houtverkoop. Notaris Pluymackers Publieke verkooping. Slieten te Venray Mr. F.M. A. Haffmans GEVESTIGD te VENRAY Groote Straat 15 Onderricht Boekhouden, Stenografie en Machineschrijven. Accountantskantoor H. OKHUIJ3EN, - VENLO. GEVONDEN: Een rijwielplaatje. Inlichtingen Marecbaussée-kazerne. Een zilveren rozenkrans. Inlichtingen Gemeente-politie. Verkiezing voor de Kamer van Koophandel. Bij enkele candidaatstelling wer den als gekozen verklaard voor de aid. Grootbedrijf der Kamer van Koophandel voor N.-Limburg de aftr. heeren Van den Bergh, Blerick Fr. Janssen, Venlo, Kreijkamp, Te- gelen-Steijl en Teeuwen, Tegelen. Daar voor de afd. Kleinbedrijf buiten de aftr. heeren nog werd candidaat gesteld de heer J. A. Koops, Venlo, zal op 30 Nov. a,s, een verkiezing moeten plaats hebben. Aftredend zijn de heeren van Daelen, Venlo, de HaeD, Venray, Lenders, Helden en Peters, Tegelen- Steijl. Vertoon in g der K.R O -film in Limburg. De K.R.O.-film. welke op het oogenblik in Holland draait en overal uitverkochte zalen trekt, zal binnen kort ook in Limburg worden ver toond. Op dit tournooi door Limburg zullen naar wij vernemen, meerdere plaatsen in deze omgeving, als Ven ray, Horst en Tegelen worden be zocht, terwijl deze film, welke den radioluisteraars een beeld geeft van het uitgebreide K.R.O.-bedrijf op 5 en 6 Januari a.s. te Venlo zal worden vertoond. Op de Woensdag alhier ge houden paardenmarkt waren 150 dieren aangevoerd. Er waren veel kooplieden. De handel was stil. Op Zondag 22 en Maandag 23 November zal de Handboog- schutterij „St. Oda" haar jaatlijksche tooneeluitvoering geven in bet lokaal van den heer H. \Villems, St. Anna- park. Opgevoerd wordt„Armoede en Eerzucht," drama in 3 bedrijven en „Pietje", klucht in 2 bedrijven. Faillissementen Beëindigd door het bindend wor den der eenige uitdeelingslijst het faillissement van A. van Duynhoven Hoedemakers. koopman te Venray Rechter Commissaris Mr. M. J. A. M. van der Grinten Curator Mr. A. Geurts, advocaat en procureur te Horst; uitkeering 46.079 pet. Sprookjesmiddttg. Woensdagmiddag j l. kwam de heer Driessens, hoofd van de school aan de Heijde. in het Patronaat sprookjes vertellen aan de kinderen. Met allerlei mooie lichtbeelden ter illustratie. Het is, dank zij het talent van den hooggeachten verteller, een mooie middag geweest. Er waren echter feitelijk al te veel kinderen in de zaal. Velen kunnen dan niet goed verstaan wat er gezegd wordt, gaan er met elkander over praten en verwekken op zoo'n manier stoornis. De afspraak is nu gemaakt, dat bij volgende gelegenheid de kinderen in twee partijen zullen komen, b.v. eerst de meisjes en vervolgens de jongens. Woensdag kanteldeeen woon wagen op den Leunschenweg in de sloot. Er ontstond een begin van brand in de wagen, die spoedig ge- bluscht werd. De inzittenden kwamen er met geringe kwetsuren af. Door gemeentewerklieden werd het gevaarte weer op den weg ge bracht. Door het Accountantskantoor H. Okhuijsen te Venlo is in de Groote Straat no. 15, alhier een Belasting-Adviesbureau opgericht. Tevens bestaat er gelegenheid tot het volgen van onderricht in Boek houden, Stenografie en Machine- schrijven. Het kantoor is steeds Dinsdags geopend. SMAKT. Tot Hoofd der nieuwe school is benoemd de Heer L. Wijnhoven uit Wanssum, thans onderwijzer te Heijen. CASTENRAY. Door de Hand boogschutterij „De Batavieren" is besloten om op 28 en 29 Nov. a.s. een tooneeluitvoering te geven. OIRLO. De tooneeluitvoering van onze Voetbalclub D.I.S. zal plaats hebben op 21 en 22 Nov. a.s o.m zal opgevoerd worden „Het barre wonder". MAASHEES. Tot Pastoor onzer parochie is benoemd, de Zeereerw. Heer Swinkels, tot dusverre kapelaan te Zeeland. Gisteren had de plechtige instal latie plaats. HOLTHEES. Op Zondag 22 November zal een Tooneeluitvoering gegeven worden in de zaal van den Heer Fr. Bonants. Optreden zal het bekende duo de Laat uit Tilburg Deze week is men druk bezig met het inladen van aardappelen en voor de volgende week zijn er al reeds vele aangekocht. Men betaalt hier momenteel f2.— per 100 Kg. Er wordt reeds gesproken van f 2,10 en f 2,25, wat voor dezen tijd be vredigend te noemen is. OVKRLOON. Zondagmiddag vergaderden alhier de Besturen van alle R.K. Vereenigingen tot het op richten van een Crisis-Comité. De ZeerEerw. Heer Pastoor nam het woord en stelde voor dat alle voorzitters der diverse Vereenigingen in bedoeld comité zitting zullen nemen. Dit werd goedgekeurd. Daaruit werd een dagelijks bestuur gekozen, en wel als volgt De ZeerEerw. Heer Pastoor van Empel, voorzitterA. H. Janssen, Hoofd der School, SecretarisM. Eibers, lid kerkbestuur, penning meester A. Franssen, voorzitter R.K. W.V., lid; A. Schraven, voor zitter N.C.B., lid. - Alhier wordt in de parochie kerk v.d. H. Theobaldus van 20 tot en met 29 Nov. a.s. een H. Missie .gehouden, als predikanten zullen optreden de Eerw. Paters Aegidius Verkley, O.F.M. en Auxentius van Schalen O.F.M. Verinist-afgevoerd J. S.. 28 jaar, wonende te Sieben- gewald, was op 24 Mei eenige jaren geleden als koloniaal naar Indië ver trokken, werd daar wegens zijn wankele gezondheid afgekeurd voor alle diensten, kreeg overtocht en kwam naar Siebengewald. Sinds dien vermeldt de staat van inlichtingen altijd maar weer„Vermist" en „afgevoerd". Op 17 Aug. 1931 werd hij pardoes in Siebengewald aange houden wegens .desertie van 12 Mei 1925 en moest hij voor den krijgs raad verschijnen. Beklaagde begreep er niets van. De krijgsraad ook niet, daarom werd de zaak uitgesteld voor onderzoek. Pater Damasus Sloots. Tengevolge van een plotselinge ernstige ongesteldheid is de Zeereerw. Pater Damasus Sloots O.F.M. te Weert eenige dagen geleden van de laatste H. H. Sacramenten voorzien Naar wij thans vernemen is hij nu buiten gevaar en hoopt hij binnen enkele weken zijn ambtsbezigheden te kunnen hervatten. Lastige Chiueezen. Te Roermond vertoefde de laatste weken een negental Chineezen die het de bewoners nog al lastig maak ten. Zij werden Woensdag op last van den commissaris van politie nabij Vlodrop over de grens gezet. De onveilige grensstreek Te Heerlen zijn aangehouden twee Duitschers, W. K. en G. M. die gedurende geruimen tijd de mijn streek onveilig hebben gemaakt en schuldig zijn aan tal van rijwieldief stallen. Zij hebben ook bekend op 14 September den heer 3. te Heer- lerbaan nabij de vroedvrouwenscool te hebben beroofd van een bedrag van f 100. De werkverschaffing voor een maand stopgezet. „Het Volk" verneemt, dat de re- geeriog voornemens is om met in gang van 20 November a. s. de werkverschaffing voor den tijdsduur van een maand stop te zetten. Deze maatregel geldt voor de vier groote steden. Het zou in de be doeling liggen om de te werk gestel den gedurende de stopzetting de ge wone uitkeering te verleenen en na een maand weer aan het werk te zetten. Van bevoegde zijde deelt men de Msb. hieromtrent mede, dat een der gelijke maatregel sinds de werkver schaffing op eenigszins groote schaal wordt toegepast, ieder jaar tegen den winter wordt genomen. Invoer van Belgisch brood. Dinsdag hebben de organisaties van Rotterdamsche bakkers een be spreking gehad met minister Ver schuur in verhand met den invoer van Belgisch brood in ons land. Omtrent deze bespreking vernam de Msb. dat de minister zou hebben toegezegd, dien invoer onder het dezer dagen ingediend contingen ts erin gsw«;tje te deen vallen. Echter bad hij als voorwaarde gesteld, dat de Roiterdamsche bak kers dan brood tegen goedkoopen prijs zouden beschikbaar stellen' Do Burgemeester grijpt in. Naar wij vernemen heeft de burge meester van Oud Gastel, de heer G. Mastboom, het venten aldaar met Belgisch brood verboden. Dinsdag werd voor de eerste maal ook te Zegge per vrachtauto het Belgisch brood aangevoerd, waar het verkocht werd a 10 ct. per brood. 'De omzet den eersten dag bedroeg ongeveer 250 brooden. Vuurt in het Eindhovensch kanaal gestremd. Donderdagmorgen is in het Eind hovensch kanaal nabij de tweede brug het vrachtschip „Gelria" ge kanteld en gezonken. De vaart in het kanaal is tot nadere bekend making gestremd. Wielrijder van den dijk gewaaid. De 53-jarige landbouwer M. van Langenhuyzen is Woensdagavond te Gemonde met zijn rijwiel van den dijk gewaaid. Hij brak een halswer vel en is naar het Groot Zieken gasthuis te den Bosch overgebracht. Daar is hij overleden. Goedkooper brood. In de Haarlemmerpoortbuurt te Amsterdam is Zaterdag één bakker begonnen den broodprijs te verlagen en wel van 13 tot 8 cent per acht ons. Dit voorbeeld is door andere bakkers gevolgd. De onderlinge con currentie is zeer verscherpt en on organisatorisch hebben andere bak kers in genoemde buurt eveneens den prijs verlaagd tot acht cent. Tegen een boom gereden. Dinsdagnacht zijn op den rijksweg te Gulpen V. en M„ die met hun auto uit de richting Aken kwamen tegen een boom gereden. Beiden werden zwaar gewond en de auto totaal vernield. Zij zijn naar het ziekenhuis Calvariënberg te Maastricht overgebracht. De vrouw, die een man was. Dinsdagavond werd een heer uit de Spiraeastraat, te Eindhoven, in die straat aangevallen door gemas kerde vrouw, die met een mes ge wapend was. Er ontstond een gevecht, waar bij den aangevallene bleek, dat de aanvaller een man in vrouwenkleereh was. De aanvaller ging ten slotte op de vlucht, zonder van het mes gebruik gemaakt te hebben. De politie onderzoekt het geheim zinnige geval. Risico van auto-verhuurders. De heer A., garagehouder te Nij megen. die aan particulieren auto's verhuurt zonder chauffeur, gaf dezer dagen aan een Duitch scheikundige. H. E„ uit Langfurt, op dergelijke wijze een auto in huur. E. die eenigen tijd in Nijmegen had gewoond, reed weg met zijn vrouw en een vriend. Intusschen wacht de auto-eigenaar sedert Za terdag j.l. tevergeefs op den terug keer van den Duitscher. De politie verzoekt zijn opsporing. Gelukkige gemeente. Door den Raad der gemeente Dongen (N.B.) is de begrooting voor het dienstjaar 1932 vastgesteld. Om deze kloppend te maken behoefde tot geen belastingverhooging te worden besloten, zoodat er geen opcenten worden geheven op de gemeentefondsbelasting, noch op de grondbelasting voor ongebouwde eigendommen, en op de vermogens belasting. Ondanks de ruime raming ook t.o.v. de werkloosheidsposten kon een bedrag van bijna f 30.000 worden gereserveerd voor magere jaren. Postambtenaar gearresteerd. Op heeterdaad by diefstal betrapt. Al eenigen tijd was op het post kantoor te Roozendaal gebleken, dat brieven voornamelijk herkomst uit Engeland en bestemd voor studenten in het Missiehuis te Roosendaal werden geopend, waaruit dan het geld, dat ouders aan hun studeerende zoons zonden werd ontvreemd. Deze brieven werden steeds in een post box gedeponeerd en, wijl de box 's avonds nooit werd gelicht, bleven zij vaak des nachts liggen. Van die gelegenheid werd dan door een der ambtenaren blijkbaar gebruik ge maakt, om zich de brieven toe te eigenen. Toen nu de politie in de zaak werd gemoeid en men eenige aan wijzing meende te hebben ten op zichte van den ambtenaar, dien men van deze handelingen verdacht, werd in overleg met den directeur van het Missiehuis een brief, welke Dinsdagmorgen was ontvangen, des avonds weer in de postbox gedepo neerd, nadat een Engelsch bankbiljet in het couvert was gesloten. De inspecteur van politie en een recher cheur stelden zich verdekt op en wachtten den nachtdienst van den onder verdenking staande ambtenaar af. Deze manoeuvre bleef niet zonder succes. Op een gegeven oogenblik zag men den verdachte, toen hij zich alleen waande de postbox inspectee- ren. Hij nam den bewusten brief er uit en eigende zich dien toe. Toen kwamen de politiemannen uit hun schuilhoek en volgde 's mans arres tatie. Gebleken is, dat dergelijke onregel matigheden reeds sedert ongeveer een jaar hebben plaats gehad. De brieven welke werden vermist, be vatten meermalen biljetten van één of meer Engelsche ponden, welke niet ter bestemder adressen arriveer den. De verdachte, die gehuwd is en vader van eenige kinderen, is ter beschikking van de justitie gesteld. Zyn toestand zorgelyk. Donderdagnacht is in de omgeving van de gemeente Fijoaart zekere J. N., terwijl hij op sprooptocht uit was. door een schot in den rug ge troffen, waardoor de man zoo ern stig werd gewond, dat hij in zorg- wekkenden toestand naar het St. Ignatius ziekenhuis te Breda moest worden overgebracht. Men vreest voor zijn leven. Om trent den dader is nog niets met ze kerheid bekend. Zakkenroller gepakt. Op de Veemarkt te Alkmaar is met medewerking van marktbezoekeis op heeterdaad betrapt en gearresteerd zekere G, F. uit Brussel, die een landbouwer een portefeuille ontstolen had. De man, die in het politieblad gesignaleerd stond, is in bewaring gesteld. Hoe Henry Ford de werkloosheid bestrydt. De automobielkoning Henry Ford heeft op zijn landgoed het gebruik van alle moderne landbouwmachines bij de oogstwerkzaamheden afge schaft, ten einde meer arbeiders in dienst te kunnen nemen. Thans zijn 600 in plaats van 100 arbeiders op zijn landgoed werkzaam. Ongelukken op zee. Bij Bredskaer aan de Noord- Zweedsche kust is het Finsche stoom schip „Ansio", dat van Kopenhagen op weg was naar Noord Finland, gestrand. Toen een stoomschip van een loodsstation te hulp kwam, was de „Ansio" reeds in de branding ver gaan. Slechts 3 man klampten zich nog aan het wrakhout vast. De overige 7 opvarenden waren reeds verdronken. Aan boord van het reddingsschip stierf nog een der geredde matrozen, zoodat in totaal 3 menschenlevens verloren gingen. Zes marinesoldaten omgekomen. In de omgeving van Helsingfors zijn 6 marinesoldaten bij een scheeps- ongeluk omgekomen. Zij bevonden zich op een met cement overbelaste sleepboot. Toen de kapitein trachtte het schip in de haven terug te stu ren, werd het door een vloedgolf ge grepen en omgeslagen. Het zonk oogenblikkelijk. Red dingsbooten konden slechts 2 matro zen oppikken. Van 2 anderen, die naar den kant zwommen, is de eene overleden. In de buurt van Gothenburg zijn twee kanaalstoomers tegen elkaar ge botst. Het eene schip is vergaan. De bemanning is gered. Clandestiene radio-zender ontdekt Voor den doorsnee-genieter van wat de aether te savoueeren biedt moge het klokje van twaalven niet te vroeg zijn als sein om „wel" te gaan rusten, er blijkt een steeds toe nemend aantal „nachtuilen" te zijn, dat met wat de omroepvereenigingen hun bieden nog niet genoeg heeft en nog langer muziek en zang door de huiskamer wil laten klinken. Voor hen is dan ook de Zaterdagnacht een waar festijn, als zij tot drie uur, half vier in den morgen onverzadig- lijken muzikalen honger kunnen trachten te tillen met het menu, dat Idzerda in den Haag hun voortzet. Naast dezen experimenteelen zender tevens den oudsten omroepzender in Europa was echter sinds ge- ruimen tijd een nieuwe gekomen, die volgens het correspondentie-adres in Gouda moest zijn gevestigd. Als Huizen en Hilversum den laatsten avond vau de week gingen slapen begon ook daar het vroolijke leventje pas. Gramofoonplaten gaven lustige wijsjes en de „exploitanten" van den zender gaven menigen kwinkslag ten beste, terwijl zij de rapporten welke hun door de luisteraars aan een poste restante-adres werden toegezonden behandelden. Edoch de Haagsche zender heeft officieele verguDniDg en die had de Goudsche niet en dies stelden de autoriteiten van de P.T.T. een onder zoek in naar de schuilplaats van deze vroolijke kameraden. Lang echter zonder succes. Tot in den jongsten Zaterdagnacht de zaak op groote schaal werd aangepakt. Peil-inrich- tingen werden in de stad opgesteld en langzaam maar zeker brachten deze toestellen de speurders naar de woning van P. R. in de IJssellaan *t Was er als gewoonlijk een vroolijke boel, thans vanwege den „verjaardag van Tiuusje". De eene gramofoonplaat draaide na de andere. Maar het slot van het laatste lied was tevens het einde van het feest, nu voor goed. Want toen klopte de politie aan en die heeft heel de installatie meegenomen en tevens proces verbaal tegen de orga nisatoren van dit nachtelijk vermaak opgemaakt. Zoodat de „nachtuilen" nu geen keus meer hebben of weer uitsluitend op den Haag zijn aangewezen. Het verdwijnen nu der Gouwenaars wordt intusschen door hen bitter betreurd. voor Antonius Hub. Kroon en Johanna M. Th. Janssen. Woensdag half 7 leesmis voor de overl. leden der Maria-congregatie, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. 2de klas voor den HoogEerw. Heer Joseph Oomen, Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis. half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Cornell's Raedts en echtgenoote. Vrijdag half 7 leesmis voor Marie Rutten als lid der vereemging van j O. L. Vr. van Goede Raad, half 8 lees mis, 8 uur gezongen H. Mis ter eere van het H. Hart van Jezus. Zaterdag komen de jongens der 3e en 4e klas en de meisjes der 4e klas te biechten, kwart na 4 Lof. Vanaf dezen dag wordt voortaan biecht ge hoord van 3 tot 5- uur. Van 6 tot 9 Dec. wordt te Venlo eene retraite gehouden voor mannen uit deze Parochie, men gelieve zich hiervoor op te geven bij den ZeerEerw. Heer Kapelaan Strijkers. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Missen, 8 uur Hoogmis met preek. Onder alle H. /Missen collecte voor de St. Vincentiusvereeniging. Kwart over 9 H. Mis en vergadering voor de jonge lingen-Congregatie, kwart over 4 gez. Vespers, 5 uur Lof. Dinsdag 7 uur Hoogmis ter eere v.d. H. Antonius, half 7 Lof. Viijdag feest van den H. Didacus volle afl. o.g.v., 7 uur pl. Requiemmis voor alle overledenen v.d. Derde Orde, half 7 Kruisweg, waarna benedictie met het Allerheiligste. Zaterdag feest v.d. H. Josaphat, volle afl. o.g.v., half 7 Lof. Deze week zal de termijn voor boter gehouden worden. St. Antonius-patronaat. Gedurende de Congregatie s.v.p. niet in de banken plaats nemen, doch op de stoelen. Bibliotheek van 11 tot 12. Degenen die ver weg wonen, kunnen terstond na de Congregatie terecht. De leden van Goudpluvier behoo- ren a.s. Dinsdag zelf de kaart voor Woensdag te komen halen. Men gelieve dan meteen achterstallige contributie aan den penningmeester te voldoen. LEZING met Lichtbeelden over de Wonderen van den Sterrenhemel" door den Zeereerw. Zeergel. Pater Dr. Hippolytus Oerz O.F.M. op MAANDAG 9 NOV. 6 uur n.m. in Bondsgebouw. Tijdens de lezing blijven de deuren gesloten. Men zorge dus op tijd te zijn. 18 te geven door de Zangvereen. 't Heide bloempje, Heide op IS en 16 Nov. a.s. in de zaal van P. LITJËNS. Aanvang beide avonden 6 uur. Opgevoerd zal worden het groote oorlogsdrama in 3 bedrijven door Jan Grosveld. Zondag tegen entree 75 cent. Gereserveerde plaatsen 15 ct. extra Reserveeren beide dagen van 12-2 Maandag uitsluitend voor Hono raire leden met hunne dames, 't Geheel wordt opgeluisterd door de Jaszband „De Prins" onder leiding van den Heer Jac. Lainée, Boxmeer. 32 Biedt zich aan voor Paschen, in klein boeren gezin. Adres Bureau dezer. te VBMRAV De Notarissen J. C. L. ESSER te Princenhage en Mr. F. M. A. HAFFMANS te Helden, zullen op Maandag 16 November 1931, des namiddags om 4 uur te Venray aan de Markt, in Hotel de Zwaan bij den Heer Michels, op verzoek van Mevrouw de Weduwe H. Esser -Le Brun te Venray publiek verkoopen Gemeente VENRAY Twee op besten stand aan do Groote Straal te Venray in hel centrum van het Dorp gelegen geschikt voor alle bedrijf. I. HUIS EN ERF thans in huur bij den Heer Tb. Ariaens, bestaande beneden uit winkel met achterkamer, kleine voorkamer en keuken. Boven 4 slaapkamers, zolder met slaap kamer, voorts kelder en flinken achterbouw of werkplaats, wasch- keuken en bergplaats, sectie C 4559 groot 2 aren 20 centiaren. II. HUIS EN ERF thans in huur bij den Heer W. Seuren, bevat beneden voor- en achterkamer met veranda, kleine voorkamer, keuken en kelder. Boven 4 slaapkamers en zolder met slaapkamer. De perceelen worden ook in combinatie geveild. Beide perceelen zijn voorzien van gas en electriciteit en aan gesloten aan de rioleering. Te bezichtigen des Dinsdags en des Donderdags van 1 tot 4 uur namiddag. Betaling en aanvaarding op 15 April 1932. te VENRAY zal op Dinsdag 10 Nov. 1931, nam. 2 uur, ter plaatse voor den Heer Mart. Camps le Lull, publiek verkoopen 75 slagen boonenstaken, ruiter- staken, gelintpalen en zwaar ge linthout, liggende onder Venray in de Boschhuizer Maas. 14 BUKGSBLIJKB STAID VIIBAT van 30 Oct. tot 6 Nov. GEBOREN Gerarda H. Philipsen, Klein-Oirlo Wilhelmus Claessens, St. Odastraat Henri J. Luyten, St. Annalaan Maria M. J. Jeuken, Smakt Petrus A. M. Pijpers, Leunen. OVERLEDEN Hendrikus L. M. Geurts, 5 jaren, Scheijde. 3 patënten St. Servatiusgesticht. 2 patiënten St. Annagesticht. SSBKSUJKB DIEHBÏEH Parochiekerk Morgen Zondag half 7 leesmis voor vrouw Dommeck lid van de Retraite penning, onder de H. Mis van 8 en 10 uur Liefdadigheidspreek en collecte, 2 uur kleine Congregatie, half 3 her halingscatechismus voor de meisjes, 4 uur H. Familie. Maandag half 7 zielmis waarna pro cessie over het kerkhof, half 8 gezon gen H. Mis voor de 25-jarige echtver- eeniging van Wilhelm Schwachöfer en Mathildis van den Broek, 8 uur jaarg. voor Lambert Poels, echtgen. en overl. kinderen, 6 uur Lof en rozenkrans. Dinsdag half 8 besteld jaarg. voor Piet Theuws, 8 uur zieledienst voor de overl. leden van de R.K. Middenstand- vereeniging, 9 uur pl. Huwelijksmis geweven en gemoltonneerde Ondergoederen, in wol, halfwol en katoen, voor Dames, Heeren en Kinderen, zijn bekend om hun mooien pasvorm en de degelijke kwaliteit Voorradig in de gewone, middel en superieure kwaliteit. Maijo Ondergoederen Meridan Ondergoederen Robin Hood Ondergoe' deren. Natuurwollen On dergoederen van Janssen en Tilanus, Friezenveen en \an Schol Engberts en Scholten Almelo. Meisies- en Dames-direc- toirs, combines, lijfjes. WINTERS' Manufacturen goedkooper maar ook degelijker. Vojzer belanjj rl (jgei van 1W! feest.jen rechlj Notaris Pluyniuekers te VENRAY zal op Woensdag 18 November 1931 des vcormiddags om 11 uur, in het café De Engel le Venray, publiek 5 CONTANT verkoopen Een groote partij Dekkleeden waarbij nieuwe, zoowel als ge bruikte, in verschillende afmetin gen en in prima staat. Voorts een belangrijke partij bruine waterdichte paardendekken en Landbouwtouwwerk. Alles in prima staat. Zeer ge schikt voor Landbouwbedrijf. De goederen zijn te bezien één uur voor den verkoop Elk kleed wordt tijdens den verkoop geheel uitgelegd. 30 op den Buus. Notaris te HELDEN, zal Vrijdag den 13 November a.s. om 3 uur namiddag te Venray, in Café Wed. Michiels aan den Maas- heezerweg, cp verzoek van den HoogwelGeb Heer Joseph Baron de Weichs de Wenne te Geijs teren publiek verkoopen 50 slagen slieten, palen en brandhout, liggende in de bos- schen aan de weg bij den Buus, Degene die in October bij CLEPHAS' MOUTERIJ een dekkleed heeft meegenomen, wordt beleefd verrocht dit terug te bezorgen. 8 zijn tegen zeer billijke prij zen te bekomen bij Kuiperij Stationsweg Tel. 88 VENRAY.

Peel en Maas | 1931 | | pagina 2