f /infers Denkt aan Siertuinen. A. H. Stevens WINTERS H. Th. Eling Darmen Jonge Boeren Extra koopjes Summit Lantaarns te LEUNEN en VENRAY-Dorp. Plaquette Mgr. Dr. Poels Stierhouderlj Eensgezindheid. Th. Pouwels Orig. Standaard Lantaarns Vierkante en ronde Petroleum lantaarns snoeien aanleg en onder houd van tuinen. Dankbetuiging. Jan van Aarssen Th. Pouwels De verdediger Mr. Kwast pleitte vrijspraak er nog op wijzende dat het er wel op leek of deze strafzaak moest dienen om de wettelijke aan sprakelijkheid van een der autobe stuurders, die verzekerd was vast te stellen. Uitspraak over 14 dagen. Gemeente-rekening 1930. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemeene kennis, dat de Gemeenterekening voor het dienstjaar 1930 overeenkomstig het bepaalde bij artikel 256 der Gemeente wet heden aan den Raad der Ge meente is overgelegd en tegelijk ter Secretarie der Gemeente voor een leder tot en met 6 November a.s. ter lezing is neergelegd en in afschrift regen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar is gesteld. St. Antonius-oratorium, In 't voorjaar zal te Venray ge vierd worden de herdenking van Sint Antonius' zaligen dood voor 700 jaar. Onder meer zal uitgevoerd worden het nieuwe Sint Antonius-oratorium van pater Eliseus Bruning O.F.M. Het vocale gedeelte zal verzorgd worden door Venraysche zangers en zangeressen. Medewerking hebben toegezegd -et parochiale Kerkkoor, Polyhymnia n de Dameskoren der Congregatie n der Derde Orde. Andere zangers n zangeressen zullen zeer welkom zijn, en worden verzocht zich op te geven bij een der leden van onder- g. noemd sub-comité. Tot een /oorloopige bespreking w?n regeling van repitities worden allen bij deze uilgenoodigd in het Patronaat, Donderdag 29 October om 8 uur 's avonds. Namens het Feest-comité Pr. E. BRUNING. O.F.M. KAPELAAN STRIJKERS H. WELTING. De normalisatie der Noord- Liinburgselie beken. Dinsdag werd door een zevental gemeenten, die betrokken zijn bij het groote plan tot normalisatie der beken in Noord-Limburg, waarbij de provincie en het Rijk steun verlee- nen in den vorm van subsidie voor werkverschaffing, een vergadering gehouden. De voorstellen werden door den Commissaris der Koningin, J. Poels, Lid van Gedep. Staten en Ir. de Ronde toegelicht. Alle gemeenteraden, t.w. Venray, Horst, Sevenum, Meerlo-Tienray, Wanssum, Maasbree en Helden zijn op de voorstellen ingegaan. Waarschijnlijk zal nu binnen een paar maanden de eerste spade in den grond kunnen worden gezet, om aan het groote werk te beginnen, dat bijna een half millioen gulden zal kosten en waaraan vele werkloozen tewerk gesteld kunnen en zullen worden De Helmondsche Zangers. Eergisteren waren al reeds ruim tweehonderd plaatsen aangevraagd Hoor belangstellenden uit Veuray en omstreken. Zooals men weet, houdt Pr. Dr. El. Bruning een causerie over Pa- estrijnsche Muziek en zullen gezon gen worden gedeelten uit de moei lijke Missa Papae Marcelli, alsook Nederlandsche Liederen. Er wordt gegeven een uiteenzet ting van de vermaarde Ward-metho- de. De prestaeties van het Jongens koor, volgens deze methode opgeleid, beloven zeer interessant te zijn. Het publiek mag teksten aangeven, b.v. jiederen, die nog nooit op muziek zijn gezet. De toegangskaarten zijn genum merd; er is geen plaatsbespreking; men kieze zelf de nummers uit. Zie verder de advertentie. Wij vestigen Uwe bijzondere aandacht op MAANDAG 12 OCTOBER (Marktdag), zijnde de qcheime dag „ALLES VOOR DE 4 ELFT VAN DEN PRIJS" der speciale huishoudweek van Magazijn de Zon te Venray. Tegen inlevering van cassabon, wordt de helft van het gekochte bedrag in contanten uitbetaald. De Weleerw Pater fr. Baltha- »r Brölmann, O.F.M. te Venray is door den Hoogeerwaarden Provin ciaal der Minderbroeders, Pater fr. Honoratus Caminada, benoemd tot Professor-lector aan het Duitsch- Braziliaansche College te Garnstock hij Eupen. Reeds ongeveer vijf jaren lang was de thans van ons scheidende Pater een trouw medewerker van „Peel en Maas", waarin tal van artikelen verschenen, onderteekend door B. B., schuilnaam van dezen ootmoedigen zoon van St. Francis cus. Vooral de laatstelijk opgeno men „Brieven aan Tante Jet", waarin ..Heerneef B. B.", volgens den raad an Horatius„de harde waarheid lachende wist te zeggen", verraaddè een ongewoon schrijverstalent. Van harte wenschen wij Pater Brölmann veel succes in zijn nieuwe eervolle werkkring. Volgens achterstaande adver tentie organiseert het Groene Kruis Moedercursussen te Leunen en te Venray in het patronaatsgebouw. Deze duren 8 weken, telkens op Vrijdag, te beginnen met Vrijdag 30 October te Leunen van kwart over 2 tot kwart over 3 en te Venray- Dorp van kwart over 4 tot kwart over 5. Wij behoeven niet meer op het doel en het nut van zoo'n cursus voor de jonge moeders te wijzen, gezien het succes van vorige cur sussen en verwachten een zeer talrijke opkomst. Voor hen, die zoo'n cursus nog niet hebben meegemaakt is het een goede leerschool en voor de anderen een goede herhaling van alles wat met het kraambed en de opvoeding en verpleging van de zuigelingen in verband staat. Vele vooroordeelen en mistoestan den op het gebied van kraam- en zuigelingenverzorging worden overal door zoo'n cursus opgerjimd. Dus alle moeders van Venray(kom) en Leunen, a.s. Vrijdag en volgende Vrijdagen trouw naar den moeder cursus in het patronaat. Na Venray(kom) en Leunen zullen de andere gehuchten van Venray beurtelings ook hun cursus krijgen Venray's Fanfare-corps be sloot deel te nemen, in de hoogste eere-afdeeling, aan het Internationaal Muziekconcours te Amsterdam in Mei 1932. Tevens werd besloten binnenkort een Muziekavond te geven. In de Zondag j.l. gehouden vergadering van den Schuttersbond Venray en Omstreken werd na eenige bespreking besloten om op 5 Juni 1932 een groot nationaal schuttersfeest te houden te Venray. Tevens werd besloten een groot schietconcours te houden met den schuttersbond in het land van Cuyk. Bij het Zondag j.l. gehouden prijsschieten door de leden van de Schutterij „Het Zandakker', werden de prijzen behaald als volgt le G. v. Sinten2e Fr. Hendriks; 3e W. Kessels4e F. v. Zwamen 5e P. Vollenberg 6e P. J. Willems; 7e M. Ewals 8e P. Lenssen en M. Tonen. Fruitveiling Oostrum-Venray. Sterappelen prima f 17,90 I f 10,60 14.10; II f4.909.30; III f 1.— f 3.90 Val f 2.90. Belle Boscoop prima f 19.50 I t 9.30-12.90; II f 6.207.80 III f 1.50-2.50; Afw. f 1.-1.40. Lemoen prima f21.20: I f 18.90 II f 10.30III f 2.80. Bellefleur prima f 10.5010.80 I f 5.-7.30; II f 3.50-5; III f2.10- 2.40 Val f 1.30-2.50. Dubb. Bellefleur If 6.70; II f5.10. Landsberger rein. I f6.; II f 3.20. Rabouw I f 4.80-5.40; II f3.30. Court Pendu I f 5.80-7.20. Bismark I f 6.70-6.90 II f 5.40- 5.80; III f3.70. Fr. Zure I f6.40; II f3.50; Ossekoppen f 7.10—7.40 Peren f 9.90-12.10. Noten £2137. Aanvoer 48000 Kg. Nog iets over Bellacliini Omtrent de tournee van 't Bella- chini-Gezelschap, die reeds 4 jaar door Holland loopt, vernemen we nog nader De Bellachini-toumeedoor Holland is een ware triomphtocht. In de grootste, zoowel als in de kleinere plaatsen, was overal 't succes enorm. Wat Bellachini ons dan zal bren gen 1 Welnu bij brengt U een avond van ongekend genot. Hij laat U lachen, dat 't davert door de zaal, en één minuut later brengt hij U zoo in angstige spanning, dat 't in de zaal doodstil wordt. Hij laat U zien, dingen die 't verstand niet kunnen begrijpen. Hij haalt een enorme bloementuin uit een leeg tafelkleed; laat u een droom van den Kalief van Bagdad in werkelijkheid beleven, doet J.2 personen uit 't publiek spoorloos verdwijnen, enz. enz. In de advertentie in dit blad vindt u nadere bijzonderheden. OVERLOON. Op eene deze week gehouden drijfjacht in het Overloonsche Vlak, werden behalve eene partij hazen en konijnen, tevens 3 pracht-exemplaren vossen geschoten Voor de heeren jagers en kippen houders in deze buurt een mooie opruiming. Zaterdagavond hield den heer Frits Bouwmeester voor een flink bezette zaal een goed geslaagde voordrachten-avond. Deze was ge organiseerd door de R.K. Werk- liedenvereeniging. Verleden Vrijdag had de aan besteding plaats voor uitbreiding van een gemeenteboerderij alhier. Hier voor werd door 6 aannemers inge schreven. Laagste inschrijvers waren Klaassen en Lichteveld te Overloon voor de som van f 1315, aan wien het werk is opgedragen. Tevens werd ingeschreven voor diverse werken a.d. R.K. Meisjes- en Jongensschool alhier. Hiervoor werd door 5 aannemers ingeschreven. Laagste inschrijvers waren Klaassen en Lichteveld Overloon voor f 1111 aan wien het werk is opgedragen. HOLTHEES. Ten Gemeente huize had Vrijdag de aanbesteding plaats van een te bouwen school alhier. Er waren 26 inschrijvers. De laagste inschrijvers waren Gebr. Gerrits, Groeningen voor de som van f 8900. Het werk is nog niet gegund. Op de alhier gehouden ver gadering van de Schutterij O L. Vrouw-Gilde, werd besloten, dezen winter een uitvoering te geven. Ook werd besloten binnenkort een feest avond te organiseeren voor de leden. MAASHEES. Ten Raadhuize alhier had de aanbesteding van een brandspuithuisje plaats. Hiervoor werd door 4 aannemers ingeschreven. Laagste inschrijver was Verstralen Maashees voor f 467, aan wie het werk is opgedragen. Pensionaat St. Louis te Weert. Z. H. de Bisschop van Roermond heeft benoemd tot rector van het Pensionaat St. Louis te Weert pater Cunibertus Sloots O.F.M. aldaar. Slapte in het mynbedryf. Op 1 November worden bij de mijn Willem Sophia 35 mijnwerkers ontslagen. Mynwerker gedood. Op de mijn Laura te Eijgelshoven geraakte de 42-jarige mijnwerker R. uit Waubach bekneld tusschen schachtwand en liftkooi. Hij was op slag dood. De onge lukkige was gehuwd doch had geen kinderen. Voetganger doodgereden Woensdagmiddag reed zekere J. V. te Vaesrade met een kruiwagen op het rijwielpad onderaan den berg, toen hij plotseling van achteren door een taxi uit Hoensbroek werd ge grepen. De man werd tegen den grond geslingerd en was terstond dood. De chauffeur, zekere E., werd 'oorloopig in arrest gesteld. Het lijk en de auto zijn in heslag genomen. Een Katholiek succes. Bij de Woensdag op de mijn Laura gehouden verkiezing van drie leden der arbeidscommissie werden gekozen de drie candidaten van den Ned. R. K. Mijnwerkersbond. Af tredend waren twee katholieken en een socialist. Dooflclyko mynongelukken Dinsdagavond omstreeks 6 uur werd in de ondergrondsche werken van de staatsmijn „Hendrik" te BruDssum de 28-jarige mijnwerker R. uit Schinveld gedood. Dinsdagnacht is in staatsmijn .Maurits" te Lutterade de 40-jarige mijnwerker P. uit Geulem door af vallend gesteente getroffen en gedood. Valsch o guldens aan de grens Langs de grens bij Kerkrade wor den Nederlandsche guldens verkocht tegen 1.65 mark per stuk. De koo- pers bemerken eerst later, dat de guldens gedeeltelijk valsch zijn. Dinsdagavond constateerde een Duitsche vrouw, die 40 zilveren guldens had gekocht, dat de helft valsch was. Doch de verkocper was al spoorloos verdwenen. Drie menschen doodgereden. De Rechtbank te Breda heeft Donderdag uitspraak gedaan in de zaak tegen den 18-jarigen chauffeur B. F. B. uit Utrecht, die als bestuur der van een vrachtauto op 30 Mei j.l. op den Oosterhoutscheweg nabij Breda een man en twee meisjes aan reed, tengevolge waarvan alle drie personen onmiddellijk werden gedood. Geëischt was zes maanden gevan genisstraf en ontzegging van de be voegdheid om een motorrijtuig te besturen gedurende één jaar. Het vonnis luidttwee maanden gevangenisstraf met intrekking van het rijbewijs gedurende één jaar. De werkloosheid in Duitsland Het aantal werkloozen in Duits land bedroeg op 15 Oct. 4.484.000, zoodat in de eerste helft van Oct. het aantal met 129.000 is gestegen tegen met 113.000 in hetzelfde tijd vak van 1930. BtmaSRLUIUi STA8D YIIRAY van 16 tot 23 Oct. GEBOREN Maria J. Th. G. Bistervels, Oirlo Henricus v. d. Boom, Stationsweg GEHUWD Antonius H. Verheijen, 33 jaren, schilder te Noordwijkerhout en Jo hanna G. de Haart, 28 jaren; te Venray. OVERLEDEN 1 patiënt St. Servatiusgesticht 1 patiënt St. Annagesticht SSEKSLIJKS DIBBSTSSr Parochiekerk Morgen Zondag feest van Christus' Koning en onthulling van het H. Hartbeeld, 3 uur Lof waarna wij processie-gewijs naar de plaats waar het H. Hartbeeld staat trekken. Alle vereenigingen komen onmiddellijk na het Lof op de Groote Markt bijeen, stellen zich daar groepsgewijze op en sluiten zich dan bij de stoet aan volgens haar nummer, de vaandel dragers nemen bij aankomst aan het standbeeld direct hun plaats in bij het H. Hart, na de onthulling zingen allen, Aan U o Koning der Eeuwen, het plein is alleen toegankelijk voor deelnemers van de stoet. De paro chianen worden verzocht te vlaggen. De mannen der H. Familie worden verzocht medaille op te steken en zangboekjes mede te brengen, tot slot der plechtigheid zingen allen het lied: O God de Zee verheft haar woeste baren. Orde der Processie. 1 Schutterij Het Zandakker 2 Jongens der hoogste klasse (School Dorp) 3 Meisjes der hoogste klasse (School Dorp) 4 Jongens en meisjes der hoogste klassen Heide 5 Jongenspatronaat 6 Jonge Derde Orde 7 Tumclub St. Christoffel 8 Schutterij St. Anna 9 Congregatie O.L. Vrouw 10 Meisjespatronaat St. Agnes 11 Vrouwelijke Derde Orde 12 Mariavereeniging 13 St. Elisabethsvereeniging 14 De vrouwen 15 Pensionaat Jeruzalem 16 Gemengd Koor Polyhymnia 17 Zouaven 18 Bruidjes 19 Zelatricen Apostolaat des Gebeds 20 Venray's Fanfarecorps 21 Kerkelijk Zangkoor 22 Eerw. Broeders van Liefde. 23 Eerw. Paters. 24 Heeren H. Hartcomité. 25 Eerw. Heeren Geestelijken. 26 Studenten Gymnasium. 27 St. Vincentiusvereeniging. 28 H. Familie 29 Derde Orde, mannen. 30 Middenstandsvereeniging. 31 Werkliedenvereeniging. 32 Boerenbond Dorp 33 Boerenbond Heide. 34 Jonge Boeren Heide, 35 De Mannen. Maandag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Catharina v.t. Velden- Ambrosius en ouders, 9 uur pl. H. Mis voor de 25-jarige echtvereeni- ging van Piet Verbeek en Hubertina Tielen, 10 uur begrafenis van Maria Rutten. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur lees mis, 9 uur de uitvaart voor Maria Rutten met brooduitdeeling aan de armen. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Sol jaarg. voor den ZeerEerw. Heer Pastoor Pascal Schmeitz en ouders. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Henricus van den Boogaart en Theodora Janssen. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Laurentius v. Valkenburg zijne huisvrouw Johanna van Tricht, Henricus Verhofstad zijne huisvrouw en kinderen. Zaterdag vigilie voor het hoog feest van Allerheiligen, geboden vasten en onthoudingsdag, wordt biecht gehoord van 3 tot 6 uur en van half 7 tot 8 uur. A.s. Zondag 6 uur eerste H Mis 7 uur H. Mis voor de leden der H. Familie. Woensdag half 7 leesmis voor Maria Rutten. Paterskerk. Morgen Zondag feest van Chris tus' Koningschap, 5, 6 en 7 uur H. Mis met onderrichting, 8 uur Hoog mis, waarna pl. toewijding aan Chris tus' Koning. Kwart over 9 H. Mis en vergadering der Derde Orde, af- deeling mannen en ook afd. vrouwen, wijl 's middags de onthulling is van het H. Hartbeeld. Om 5 uur Lof met Rozenhoedje en akte van toe wijding aan het H. Hart van Jezus, Maandag feest v.d. Zal. Bonaven- tura van Potentia, belijder der eerste Orde, volle afl. o.g.v. Dinsdag 7 uur Hoogmis ter eere v.d.. H. Antonius. Wijdag feest v.d. Zal. Angelus, volle afl. o.g.v., 7 uur Hoogmis. Zaterdag vigilie van Allerheiligen, geboden vasten- en onthoudingsdag. In de week iederen avond om half zeven Lof met Rozenhoedje en ge beden der Octobermaand. Zondag 1 Nov. hoogfeest van Allerheiligen. Vanaf Zondag 1 Nov. 's middags 12 uur tot Maandag 2 Nov. 's avonds 12 uur kan bij ieder kerkbezoeker de aflaat van Aller zielendag verdiend worden. Biecht en H. Communie zijn vereischt en bij elk kerkbezoek moet 6 x Onze Vader, 6 x Weesgegroet en 6 x Glorie zij etc. gebeden worden tot intentie van Z. H. den Paus. Morgenmiddag plechtige onthulling van het H. Hartbeeld. Om 3 uur pl. Lof in de parochiekerk, waarna pro cessie-gewijs getrokken zal worden naar de plaats, waar het H. Hart beeld staat. De bewoners van de Patersstraat, Groote Straat, Paterslaan Kruisstraat, Leunsche weg worden verzocht de vlaggen uit te steken. St.Antonius-patronaat. De leden van Grootpatronaat, Jongelingenvcreeniging enz. worden verzocht het Lof van 3 uur bij te wónen in ieder geval onmiddelijk na het Lof zich op te stellen op de Markt. De vaandels zijn dan alreeds daar. De Regelingscommissie wijst de plaatsen aan. De voor ons vast gestelde volgorde isGrootpatronaat, Jongelingenvereeniging enz., Hen- schenius. De Valk, Albatros, Jonge- Derde Orde, Tumclub. Klein- en Middenpatronaat duurt tot ongeveer 6 uur. Voor de vele blijken van be langstelling en gelukwenschen bij ons Zilveren Huwelijksfeest, betuigen wij door deze onzen hartejijken dank. J. van Meijel- van Megen en Kinderen. Deurnesche weg. 14 Het heeft den Almachtige behaagd na een langdurige ziekte, voorzien van de laatste H.H. Sacramenten, tot zich te roepen, onze inniggeliefde Zusier, Behuwdzuster en Tante, Maria Josepha RUTTEN, in den ouderdom van 65 jaren. Wij bevelen de ziel der dierbare overledene in Uwe godvruchtige gebeden aan. EDMOND RUTTEN JAN RUTTEN, Venray JOS. RUTTEN M. RUTTEN-MEIJER en kinderen, Morcote- Lugano. ALPHONS RUTTEN E RUTTEN-MAAS en kinderen, Oostrum. Familie KOCKEN. Familie BEEL. Venray, 22 October 1931. De plechtige lijkdienst, ge volgd door de begrafenis, zal plaats hebben a.s. Maandag ten 10 ure in de Parochie kerk te Venray. Met ingang van Vrijdag 30 October zal te LEUNEN van 2.15—3.15 uur en te VENRAY van 4.15—5.15 uur, op beide plaatsen in het Patronaatsge bouw, gedurende 8 weken telkens Vrijdags op heizelfde uur en dezelfde plaats een Moedercursus gehouden worden. Deze cursus is gratis toe gankelijk voor alle moeders en toekomstige moeders. 30 het volgend zomerseizoen Thans is het de tijd voor veranderen en aanleg gen van Je adres voor Sierboomen en Planten, alsook Tulpen. Overtuig U dan van de uit gebreidheid der keuze en de kwaliteit der planten, door een wandeling te maken in het door mij aangelegde plantsoen aan de Paterslaan. Aanbevelend, 32 Maashees. geweven, gebreide en gemoltonneerde Ondergoederen voor Heeren, Dames, Meisjes en Kinderen zijn bekend om de ZWARE kwaliteit, de PRIMA afwerking, de PASSENDE mo dellen en den LAGEN prijs. Het ondergoed voor iedereen o Prima kwaliteit Directoire-Panta lons in aile kleuren voor dames en meisjes. „ROBIN-HOOD" het prima Wollen Ondergoed voor Heeren. Zeer sterk en verwarmend em is thans verkrijgbaar in de winkels FIRMA VAN DEN MUNCKHOF, J. PIJPERS, Groote Straat. J. COENEN, Hofstraat, tot den prijs van 2 gulden per stuk. Vanaf heden zijn deze plaquettes uitgestald in genoemde zaken Gedeeltelijke opbrengst is bestemd voor het Dr. Poels-Fonds. Bezoekt de LEZING over opfokken v. kalveren en biggen door lr. Timmermans, Rijks- veeteeltconsulent, te Castenray op Woensdag 28 October, 7 uur precies, in de zaal van den Heer L. van Rhee. 18 Het Bestuur Geregeld verkrijgbaar 8 bij G W. Sijbers. Voor de JONGVEE-KEURING op 29 October, te houden om 9 uur in het weiland van Kind. G. Wisrrnns, Heijde, tevens keuring op AFSTAMMELINGEN van Peter Sjoerd, kunnen tot 26 October bij den secretaris aang'f en worden gedaan. De dieren, die niet gekalfd mogen hebben, worden aange geven met den ouderdom, ter wijl tevens de vaderdieren ver meld worden. AUeen afstammelingen van Prins, Peter Sjoerd en Leo I worden aangenomen. 25 Kolenschoppen van 20 voor 15 Droogrekken van 85 voor 65 Stofblikken van 20 voor 15 Tafelzeil 120 cM. breed vanaf 90 p.M. China Matjes van 20 voor 14 China Matten 140 x 180 van 78 voor 60 ct. Gangmatten van 45 voor 35 Spatzeil voor achter fornuis van 45 voor 35 Zeiltje voor de kachel van 65 voor 40 Hofstraat 8 19 Voor kippenhok- en stal- verlichting zonder spiritusverwarming. Spiritus en alle onderdee'en. Muur- en Wandlampjes. Schuiflampen. Peter Hendrix Patersstraat 9 25 Ondergetekende, tuinier van het Kasteel Geijsteren, biedt zich aan voor het van fruit- en sierboomen, Gedipl. Tuinman, Geijsteren. Orders worden ook aange nomen bij FR VAN BAAR, Bosch- en Plantsoenkweekerijen Venray. 22 Hiermede brengen wij onzen oprechten dank voor verleende hulp bij den brand op 11 Oc tober bijzondere dank aan de Onderlinge Brandassurantie van den L. L. T. B., voor de spoe dige en goede regeling der schadevergoeding. Wed. P. Peeters G. Weijs Castenray, 22 Oct '31. 18 MAYO Ondergoederen v. Heeren, chique en passende modellen ijzersterk en billijke prijzen. Het nette in chique'goed voor Heeren. Verkrijgbaar in zomer en zwaardere winterkwaliteit. Natuurwollen en half wollen goederen van Jansen en Tilanus, Friezen veen en Scholl, Engberts en Scholten, Almelo voor Heeren, Dames en Kinderen Ook naar maal en verlangde modellen. 60 Heeren- en Dames-Flanellen Pyama*s Winters voordeeliger door den PRIJS en door de KWALITEIT. gezeefd en ongezeefd, bij Molenaar. 10 Droge runderdarmen, papierdarmen, Vetpotten Koolpotten extra sterk Boekweitmeel, Kruiden Zout per zak 100 pond vraagt prijs hofstraat 13 De'

Peel en Maas | 1931 | | pagina 2