Pb Veeverzekering Wellner Silvello Warme dagen. Huis met Tuin Kermis Holthees ianl Tumbouwvereeuigicg N.H. üemengde Berichten Buitenl. nieuws. iMiiiaraiwgL Landbouwbond Aanbesteding Vergadering op Zondag 5 Juli, Peter Hendrix Limonade siropen Jos. C. M. Neeteson Te huur gevraagd Hallo Hallo Danszaal van Fr. Bonants. Ontvangen Peter Hendrix Notaris j ee ai aaate Hei I >i een W i De Zwem Zalert 4 vinder Tip roorïb i] vijf t ss N. IE minder dan 57 schutterijen waren op het appèl present, waarvan de meeste uit het zuiden. Het Zandakker, gekleed in hun mooie groene uniformen genoot aller belangstellng. Het Zandakker wist de volgende prijzen te behalen Eerst prijs beste houding optocht, eerste prijs mooiste geheel, tweede prijs exerceeren, eerste prijs beste commandant, eerste prijs mooiste kleeding. De eerste prijs voor de mooiste kleeding zal ook wel vol doening schenken aan den maker der uniformen dei Heer Jacobs uit Ysselsteyn. Morgen Zondag zal Venray's Fanfarecorps een concert geven op de Groote Markt. Aanvang half 8. Op de Dinsdag gehouden jaarmarkt was de aanvoer in totaal 304 stuks. Dragend vee 54 Gust vee 14 Vet vee24 Kalveren 4 Biggen 208. Handel matig, hooge vaste prijzen. Uitslag der loting „Europa Fahrt zu Ford am Rhein. Nummers van de Coupons, waarop een prijs gevallen is 159 583 1593 2625 3862 469C 167 591 1722 2733 3945 4802 272 676 1765 2738 4045 4821 412 679 2429 2827 4112 4825 447 880 2443 2828 4210 5036 461 1163 2503 3653 4211 5056 518 1186 2511 3718 4269 5086 534 1359 2544 3794 4369 5119 562 1402 2609 3802 4679 5123 Gelieve er op te letten, dat deze nummers betrekking hebben op de coupons, welke aan de Controle werden uitgereikt. Rykstdefoon. Nieuwe aansluitingen No. 132. Hendriks M., Limonade- fabriek, Langstraat 33a. No. 131. Leuken G. van, Kippen' handel, Leunscheweg 7. Op de Zondag te Boxmeer gehouden Muziek- en Gildefeesten behaalde de Schutterij „St. Anna" alhier de volgende prijzen TromslaanEerste prijs A. van Boven. Roffelen Eerste prijs A. van Boven. Schutterij met grootst aantal leden St Anna. Schutterij met schoonste geheelEerste prijs. Schoonste costuums Tweede prijs. Schoonste marcheeren schutterijEerste prijs, met lof der jury. GEVONDEN op de kermis te Heide een portemonnaie met geld. Inlichtingen marechausseekazerne. GEVONDEN 2 rijwielplaatjes een damestaschje met inhoud een geldbeurs. Inlichtingen Gemeentepol. Door onze Rijks- en Gemeen tepolitie werden verschillende auto bestuurders bekeurd, wegens overtreding der maximum-snelheid. Een café-houder wegens te laat sluiten een persoon, wegens over treding der visscherijwet en enkele personen, wegens het niet aangeven van hunne honden. Faillissement. Beëindigd door het bindend worden der eenige uitdeelingslijst het faill. van H. Hendrickx-Thijssen, winke lier te Castenray Venrayuitkeering 82.182 pet. Rechter Commissaris mr H. Diepbuis en Curator mr. A. Geurts te Horst. Wat is het warm. De ver- frisschende dranken van CLEPHAS Limonades, geperste Sinaasappel, Citroen of Annanas zijn toch maar- overheerlijk. In de Zondag gehouden ver gadering der Ruiterclub „Ons Genoegen" alhier is besloten een groot internationaal Ruiterfeest te organiseeren op Zondag 19 Juli a.s. Behalve de zustervereenigingen uit Castenray en Deutne, die oefeningen zullen uitvoeren, hebben ook ver schillende Duitschers hunne mede werking reeds toegezegd. Door de Handboogschutterijen St. Anna en St. Joris is besloten om op 23 en 30 Aug. a.s. een groot nationaal concours te houden. OIRLO. De alhier te houden Seriewedstijd op 5 Juli a.s. is uitge steld tot nader te bepalen datum. MERSELO. De kermisdagen lig gen weer achter den rug. Begunstigd door het prachtigste zomerweer, werd deze een 3-tal dagen flink bezocht. Vooral Zondag tijdens het concert onzer Fanfare was een talrijk publiek aanwezig. Ondanks deze drukte is niet de minste oneenigheid voorge komen. Jammer evenwel, dat de kin deren zich niet op een „perdjesspeul" konden vermakeD. Het volgende jaar evenwel zal hoogstwaarschijnlijk deze attractie der jeugd in den vorm van een nieuwen draaimolen aanwezig zijn. OOSTRUM. Woensdag werd alhier door den Architect J. van Weegen uit Vierlingsbeek, aanbesteed het bouwen van een woonhuis voor den Weled. Heer N. Siebers alhier. Ingeschreven werd als volgt P. Spee, Venray f 4830 Tackeo, Oostrum f 4725 Rutten, Ayen f 4684 Reyntjes, Bergen f 4658 Coppets, Well f 4650 Heijnen, Oostrum f 4585 H. Maassen Zn., Venray f 4493 Simons. Vierlingsbeek f 4290 Vissers, Wanssum f 4285 Veldhuizen-Koenen, Maashees f 4280 Smits, Horst f 4227 Reijnders, Wanssum f 4217 Everards en Volleberg, Horst f 4157 Pijpers en Siebers, Venray f 4089 Het werk werd direct aan de laagste inschrijvers gegund. OVERLOON. De Zondag en Maandag alhier gehouden Missieten toonstelling werd druk bezocht. De opbrengst was ten bate der Missie. Op de Maandagavond alhier gehouden vergadering der Boeren leenbank werd herkozen als lid van den Raad van Toezicht de heer H. Peeters en tot bestuurslid in de vacature van wijlen W. Keunen, de heer Jos. H. Poels. Zondag a.s. zal hier het feest van den H. Theobaldus, patroon der parochie, plechtig gevierd worden. Na de Hoogmis processie waaraan het St. Theobaldus-gilde deelneemt. Maandag zal het feest der Gilde gevierd worden door het jaarlijksche vogelschieten. HORST. Op 30 Juni j.l. slaagde te 's-Gravenhage Mr. André P. M. A. Geurts, alhier, voor het 2e ge deelte notariëel examen. Het droevig geval te Wanssum In verband met het te Wanssum i een beerput vinden van een kin derlijkje verscheen Zaterdagmorgen ten Raadhuize het Parket uit Roer mond bestaande uit de heeren Mr. Marres, Rechter Commissaris, Mr. Rieter sub. Officier van Justitie en Mr. Geradts griffier tot het instellen van een uitgebreid onderzoek, terwijl gelijktijdig op het lijkje de gerechte lijke sectie werd verricht door Dr. Hulst uit Leiden. Behalve de zich reeds enkele dagen in arrest bevindende 22-jarige dienst bode werd op last van de Justitie nog gearresteerd de man ten wiens huize het meisje tot voor korten tijd in dienstbetrekking was. Na te zijn gehoord zijn beiden op last der Justitie naar het Huis van Bewaring te Roermond overgebracht. Het lijkje was reeds 2i/l maand oud. Zooals te begrijpen, bracht het geval het anders zoo rustige Maas dorpje in rep en roer. Limburgsche bedevaart te Lourdes. Dinsdagmorgen heeft te Lourdes de plechtige uitvaart plaats gehad van den heer F. van den Heuvel uit Nijmegen, die Zondagmiddag is overleden. Alle pelgrims woonden de plech tigheid in de parochiekerk bij. De H. Mis werd opgedragen door den eigen pastoor van den overledene, den Zeereerw. Heer A. J. Schots uit Nijmegen, diaken was pastoor Ribbergh uit Houthem en sub-diaken kapelaan Driessen uit Grondsveld. Onder de aanwezigen bevond zich ook Z.H.E. Mgr. Lebouille. Pastoor Ribbergh hield een buiten gewoon treffende lijkrede. Daarna is het lijk in indrukwek kende stoet ten grave geleid. Woensdagavond half zeven werden de pelgrims ontvangen door den Bisschop van Lourdes Z.H.E. Mgr. Gerlier. Venloscke Veilingsvereeniging Venlo. Van 1 Juli 1931. Aardappelen, Eerstelingen 6,50 7,70; Augurken, fijn 4143; idem fijn basterd 29—33 idem basterd 15—21 idem grof 13—15; Boeren kool 8,60—14,20 Boonen, Wage naars 39—47,40 idem Wasboonen 42,20—46,50 idem Princes 52,00 Erwten, doppers 14.5018 idem krombek 18.20—21,60 idem peulen 26,90-36,40; Koolrabi 1,50-2,40 Peen, bos 59,10 idem breedpeen 6,50—10,20 Savoyekool 4.506,20; Sla 0,50—0.60; Soepgroen 0,30— I,30 Tuinboonen 9,10—10,80 Komkommers 3,80—5,10 Spekboo- nen 6166 Tomaten 41,80—47,50; Aardbeien 22—28. Tweede spoor op het baanvak Yenlo-Roermond. Bij de Tweede Kamer js een ont eigeningswetsontwerp ingediend ten behoeve van wijziging en uitbreiding van de stationsemplacementen Tege- len, Belfeld, Reuver, Swalmen en Roermond, hetgeen noodzakelijk is geworden door het voornemen tot het leggen van een tweede spoor op het baanvak Venlo—Roermond. ROERMOND. Donderdag had in 't Christoffelhuis te Roermond het schriftelijk gedeelte plaats voor 't Hoofdacte-examen. Het aantal can didates dat zich opgaf, bedraagt 324 vijf trokken zich terug zoodat 319 candidaten aan 't examen deel- aen een cijfer dat tot nu ioe niet is bereikt. Verleden jaar bedroeg hun aantal 304, wat toen al een record 'as. 16 Juli begint 't mondeling gedeelte. SITTARD. De gewestelijke ver gadering te Sittard van den Kath. Bouwvakacbeidersbond heeft aan den Minister van Arbeid een telegram verzonden, houdende verzoek, de binnenlandsche arbeiders te willen beschermen tegen de buitenlandsche. Yyftig varkens in de vlammen omgekomen. In den nacht van Woensdag op Donderdag brandden te Nederweert de groote stallingen van de Zuid- Hoeve, gelegen aan de Zuid-Wil lemsvaart geheel af. Een vijftig varkens kwamen in de vlammen om. terwijl de heele hooi oogst en alle landbouwgereedschap pen mede een prooi der vlammen werden. De oorzaak schijnt hooi- broei te zijn. De Zuid-Hoeve is eigendom van den heer J. Hendrix te Weert en verpacht aan den landbouwer en veehouder den heer Eilers. KERKRADE. In de Dinsdagavond gehouden raadsvergadering weid m. aan het R. K. Kerkbestuur te Haan rade een substdie verleend van f 20.000 voor den bouw der R.K, Kerk. Yan een stelling gevallen. In het Bosscherveld te Maastricht is de 54-jarige metselaar R. M., die steenen stond te hijschen, van een vier meter hooge stelling naar be neden gevallen, waarbij hij ernstige verwondingen op liep aan pols, hoofd, borst en beide beenen. Opname het ziekenhuis Calvariënberg moest plaats hebben. Zuid- Af rikaansche studentendagen in Zuid-Liinburg. Op 1, 2 en 3 Juli werden in Zuid-Limburg Zuid Afrikaansche studentendagen gehouden, georgani seerd in samenwerking met de ge- j meentebesturen en vereenigingen voor vreemdelingenverkeer van Maastricht, Heerlen en Valkenburg, en met steun van de Nederlandsch- Zuid-Afrikaansche Vereeniging en het Alg. Ned. verbond. Woensdagmiddag om half 4 wer den de gasten ten stadhuize van Maastricht ontvangen door 't college van B. en W. en den secretaris. Limburgselio bedevaart te Lourdes Een wonderbare genezing? Donderdagmorgen kon Marie Hermsen uit Reek bij Ravenstein na het bad in de pincines plotseling normaal loopen. De laatste jaren had zij voortdurend gelegen of slechts gebrekkig kunnen loopen. Het rap port van de geneesheeren vermeldde tuberculose van long en darmen. Begrijpelijkerwijze maakt zich van de pelgrims een groote opwinding meester. Het onderzoek der medici duurt echter nog voort en zoolang deze geen definitieve beslissing heb ben genomen, is de grootste voor zichtigheid bij het trekken van con clusies geboden. YYerkverschafling in Noord-Brabant. In de te Eindhoven gehouden ver gadering van het waterschap de Dommel, is besloten bij Boxtel, als werkverschaffing, een afleidingskanaal te doen graven, waarvan de kosten worden geraamd op f 200.000. Yeertig jaar Burgemeester. Zaterdag 4 Juili is het veertig jaar geleden, dat de heer C. G. Reymcrs benoemd werd tot burgemeester der gemeente Millingen bij Nijmegen. Vermeldenswaard is wel. dat vader en grootvader van den jubilaris beiden ook gedurende vele jaren dat ambt hebben vervuld. De grootvader de heer J. Reymers, werd bij Kon. Besluit van 22 April 1822 tot schout en secretaris der gemeente Millingen benoemd en bleef als zoodanig aan tot 1841de vader, de heer R. H. Reymers, was burgemeester van Millingen van 1852 tot 1891 en werd in dit laatste jaar door den tegen- woordigen functionaris opgevolgd. Op uitdrukkelijk verlangen van den jubilaris zullen geen openbare festi viteiten plaats hebben. Aan de gevolgen overleden. De heer J. v. d. Berg, die op 29 Juni op de Bossche verkeersweg te Velp door een auto werd aange reden en ernstig gewond in het gasthuis te Grave werd opgenomen, is thans aan de gevolgen overleden. Tweejarig meisje verdronken. Woensdagmiddag is te Helmond het ruim 2-jatig dochtertje van den voerman van R dat met twee zusjes nabij den kasteeltuin langs het kanaal de Zuid-Willemsvaart speelde, bij het scheppen van water in het kanaal gevallen en jammerlijk verdronken. Een achtjarig zusje sprong de drenkelinge onmiddellijk na, doch kon door de toesnellende voorbij gangers werden gered. Bossche Veemarkt. Op de veemarkt te Den Bosch werden Woensdag aangevoerd 1653 stukshoornvee 618, biggen 928, zeugen 36, schapen en lammeren 14, kalveren 57. De prijzen waren als volgt Kalfkoeien f 260 tot f 375 kalf- vaarzen f 210 tot f 280magere ossen en koeien f 175 tot f 275 vette ossen en koeien le kw. 45— 50 ct. 2e kw. 35—42 ct. per pond pinken f 130 tot f 170 zeugen f 40 tot f 55 biggen f 7 tot f 11 per weekschapen en lammeren geen noteering. Kalf- en melkvee redelijk goeden handel, prijshoudend mager vee lui, flauwer vetvee en stieren bij aanvang goed, later minder. Biggen en fok- varkens vlugger. Tegen een boom gereden. In de gemeente Vries (Gr.) is Zondagnacht een auto, die met een vaart van 60 K.M. reed in een bocht tegen een boom gebotst met het gevolg, dat de inzittende 27-jarige J. S. V. zulke ernstige verwondingen opliep, dat hij, na te zijn overge bracht naar het Academisch Zieken huis te Groningen, is overleden. Ernstige brand te Rotterdam. Dinsdagmiddag brak brand uit in een perceel aan de Lamsteeg. Een j persoon, die uit het raam van de vierde verdieping sprong, raakte in den val een uithangbord en werd gedood. Doodelyke val In het St. Elisabeth-ziekenhuis te Arnhem is overleden de landbouwer T., die een dag tevoren van een hoogen hooiwagen was gevallen, en daarbij ernstige inwencige kwetsuren had bekomen. Zwerver verdronken. In een Kolk aan den Weurtschen weg te Nijmegen is Donderdagmiddag verdronken de 60- jarige H., een zwerver, die een bad wilde nemen en zich te ver in het water had be geven. Autobus en auto in de sloot. Zondagavond heeft te Nieuwer- burg nabij Woerden 'n botsing plaats gehad tusschen een autobus uit den Haag en een luxe-auto uit Rotter dam. Beide voertuigen geraakten in brand, doch doordat zij, tengevolge van de botsing, in de langs den weg loopende sloot reden, werden de vlammen spoedig gedoofd. Van de inzittenden werd 'n vijftal personen vrij ernstig doch niet levens gevaarlijk gewond. Brand. Te Herkenbosch zijn Woensdag avond de woningen van de land bouwers Hermans en Biermans afgebrand. Tragisch einde. In het Maas- en Waalkanaal bij Nijmegen lag Zondag de kapitein D. B. uit Heel met zijn boot aan den wal. De man zou Maandag gaan trouwen en ging Zondagavond met eenige vrienden de stad in. Dien avond om twaalf uur heeft men hem nog gezien in een café aan het kanaal onder Weurt. Maandagoch tend werd hij vermist. Men heeft 't kanaal afgedregd en niets gevonden, tot Donderdagmiddag zijn lijk het kanaal kwam afdrijven aan den Weurtschen oever, De politie stelt een onderzoek in. Bang voor een geitje. Men meldt uit 's Hertogenbosch Een kind dat bang werd voor een geitebokje en achteruit liep, werd Woensdagavond op den Graafschen weg door een auto gegrepen en gedood. Den chauffeur treft geen schuld. De katholieken in Spanje ongerust. De regeering en de katholieke godsdienst. Sinds de stroom van angstwek kende berichten uit Spanje over ver woesting van Kerken en kloosters in de dagbladen geluwd is, zijn we eigenlijk weer ingedommeld en meenen in onze eigen rustige rust dat ook in Spanje alles weer pais en vrede is en dat we zonder zorg, althans met minder zorg de toekomst van de nieuwe republiek tegemoet konden zien. Een speciale correspondentie in ,De Tijd schudt ons echter weer uit den dommel. Ze spreekt ons van de groote ongerustheid dor katholieken in Spanje. Die ongerustheid blijkt zelfs grooter, dan ooit. Bedoelde correspondentie geeft het oordeel van 'n hooggeplaatst geestelijke, die juist uit Spanje is weergekeerd. Een geest van onrust en onzeker heid, zoo begon hij het gesprek, heeft zich van alle weidenkenden in Spanje meester gemaakt en in het bijzonder van de katholieken, die in de verwoesting van kerken en kloos ters maar al te zeer zien een droevig voorteeken van wat dit land te wachten staat. Niet zonder groote noodzakelijk heid begeven zich de priesters in hun geestelijk gewaad op den openbaren weg, waar zij allerminst gewaarborgd zijn tegen grove spotternijen, om van erger niet te spreken. Er zijn al te zeer teekenen, die er op wijzen, dat meer en meer de Republiek zich oriënteert naar links en de revolutionnaire elementen de overhand zullen verkrijgen. Juist in de laatste weken is gebleken hoe de socialisten zich van de oprechte Republikeinen afscheiden om aan sluiting te zoeken bij de communisten, wier eenig streven is de wanorde te vergrooten en in troebel water visschend, het Russische stelsel hoogtij te doen vieren. Op onderwijsgebied is voor de katholieken weinig goeds meer te verwachten. En de waarschijnlijkheid is groot, dat binnen niet al te langen tijd het bjjzonder katholiek onderwjjs geheel zal worden uitgeschakeld. Amerika geeft het goede voorbeeld. Naar United Press" verneemt, is het Amerikaansche departement der Schatkist voornemens een invoerver bod voor alle goederen uit Sovjet- Rusland met ingang van 1. Jan. 1932 uit te vaardigen. Het verbod steunt op de Amerikaansche tarief- wet, welke den invoer van goederen die onder dwangarbeid of op grond van aarbeidsplicht vervaardigd wor den. kan verbieden. Het departement der Schatkist stelt zich op het standpunt, dat alle Rus sische arbeidskracht onder deze categorie valt, daar zij tot vervulling van het vijfjaar plan wordt benut. Ingekomen en vertrokken personen van 26 Juni tot 3 Juli INGEKOMEN G. J. Kersten en gezin, land bouwer, Smakt B 16 van Holt- heesMaashees; M. P. Th. Fransen, zonder be roep, Hoenderstraat 55 van Maas hees; G. J. Camps en vrouw, pompen maker, Oirlo F 44 van Grubben- vorst; Peter Friesen, metselaar, Lang straat 18 van Kevelaer; J. Janssen, dienstknecht, Sta tionsweg 32 van Eindhoven; J. H. Lenssen, dienstbode, St. Annalaan 1 van Maashees. VERTROKKEN C. P. H. Backes, bakker naar Arcen A 278; K. W. Wollerich, zonder beroep naar Heijthuijzen—Heibloem; M. P. van Maris, dienstbode, naar Wanssum B 17; H. H. Crooymans, zonder beroep naar Maashees A 38; A. Feijen (Wed. van Diepen) zonder beroep naar Helden—Gras- hoek. B7B3SBLUKS 8TAWU VIIBAY van 26 Juni tot 3 Juli GEBOREN Johanna P. G. Philipsen, Schoor Anna H. Vermeulen. Veulen Antonelta J. Rommen, Vlakwaterw. Peter G. H. Pouwels St. Servatiusw. Jozef M. Seykens, Buus GEHUWD: Hubertus H. Philipsen, oud 31 jaar, landbouwer en Petronella J. van de Ven, oud 22 jaar, beiden te Venray. Peter Johannes Linders, oud 63 jaar te Overloon en Anna Maria Cleophas, oud 56 jaar te Venray. OVERLEDEN Johanna M. Janssen, weduwe van Willem Hesen, oud 82 jaren te Oirlo. 2 patiënten St. Annagesticht 2 patiënten St. Ser^atiusgesticht XEBKIUJIEB BX1ISTH Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte ten bate der kerk, 6 uur lste H. Mis, 7 uur H. Mis voor de mannen der H. Familie waaronder generale H. Communie, 2 uur groote Congregatie, half 3 herhalingscate chismus voor de jongens, 3 uur Lof. Maandag half 8 leesmis, 8 uur besteld jaarg. voor Mart. Vermaten en echtgenoote, 7 uur Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor de overl. Familie v.d. Voort— Camps. Woensdag half 8 zieledienst voor Thomas Michels oud bestuurslid v.d. Boerenbond, 8 uur jaarg. v. Gerard Gossens. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 besteld jaarg. voor de vrouw van Piet Simons, 8 uur jaarg. 2e klas voor Peter Aüt. Poels en echtgenoote. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Frans Poels. Zaterdag komen de jongens der 3e en 4e klas en de meisjes der 6e klas te biechten, half 8 jaarg. voor Johannes Buggems, 7 uur Lof. Het bestuur der H. Kindsheid stelt zich voor aan den kinderoptocht ook kinderen van de Bewaarschool te laten deelnemen en hen een groep te laten vormen, voorstellend „de Onnoozele Kinderen", die hun bloed voor het Kindje Jezus gegeven heb ben. Het Bestuur zorgt zelf voor de costuums, maar de ouders die hun kleine daaraan willen laten deelnemen, worden vriendelijk verzocht het op te geven bij de zusters v.d. Bewaar school en vijftig centen te betalen om tegemoet te komen in de onkosten van de aanschaffing der costuums. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, .8 uur Hoogmis met preek, kwart over 4 gez. Vespers, 5 uur Lof en H. Kruis weg. Maandag 7 uur, half 8 en 8 uur H. Missen voor Godefridus Loonen, als lid v.d. Aartsbroederschap. Dinsdag half 8 Hoogmis, half 7 Lof. Woensdag feest v.d. H. Elisabeth van Portugal, volle afl. o.g.v. Donderdag feest v.d. H. Martelaren van Gorcum, volle afl. o.g.v., 8 uur pl. Hoogmis, half 7 Lof. Vrijdag half 8 Hoogmis, half 7 Lof. Zaterdag feestdag v.d. H. Veronica volle afl. o.g.v. St. Antonius-patronaat. Maandelijksche Aigemeene H. Communie. Zij, die pas dezen zomer op het Patronaat zijn gekomen, worden niet verplicht en ontvangen geen kaartje. Maandagavond om acht uur Har monica-club. Mandoline spelers mede verzocht. We hebben van het Sportterrein de pomp laten weghalen dit wil zeggende stukken die hier en daar lagen. Dito kapotte banken enz. Ze komen er niet weer op. Als fatsoen lijke jongens niet flinker samenwerken tegen baldadigheid; moeten er,? nog andere maatregelen worden genomen. Aan belangstellende vragers zij meegedeeld dat de Jongelingenver- een iging binnenkort weer wordt ingericht als vroeger. Venray-Dorp. Aanst. Zondag 5 Juli betaling der premie van vrijwillige Ziekte verzekering ook voor de afd. HEIDE. De premie bedraagt f 4,50 per dienstbode. De Secretaris. VENRAY-DORP vervoer van groenten enz. naar C. V. V. Venlo. Gesloten biljetten moeten in geleverd worden bij V. FONCK Sr. of bij den Secretaris. In'ich- tingen te bekomen bij TH. VOERMAN3, 20 Secretaris. Aigemeene na de Hoogmis om half 11 bij de Wed. O. CAMPS. Agenda: Jaarverslag Trouwe opkomst verzoekt HET BESTUUR. Lepels, Vorken, Messen, enz. Behoeven nimmer gepoetst te worden. Zelfs na jaren ge bruik nog geen vlek te beken nen. Patersstraat 9 17 Maak nu zelf uw Prima Vruchlenessence mef in begrip van Citroenzuur 35 ct. met gebruiksaanwijzing. Alléén bij 20 ass.-apotheker Drogist „De Adelaar" Venray voor dadelijk of later omtrek Venray. Adres Bureau dezer. 10 Bezoekt gedurende de Kermis, dagen de Eerste klas Muziek en fijne vloer. Nette bediening. Puike dranken. 21 Minzaam aanbevelend, FR. BONANTS. Raamhorren Kapstokken, Kleerhangers Kopjesrekken Handdoekrekjes Spreuken Schilderijtjes voor keuken engang Petroleumstellen, Vliegenvangers enz. enz. Patersstraat 9 19 te zal op W (Marktdag) den Enge! Boerenbond Pub|>0 afkomstig t Maandag middags 6 Manders at rekening v; ee Schreurs, Teekeninf be vanaf 8 dt ;rj A. H. MAI e f 2.— per s Op Don Juli a.s. zal Heer P. M te Venray, Het boi Woonl op eei j f a.d. t>{a; trum. Bestek m^ji vanaf DIN krijgbaar f5— per dagen na wordt geres J. b art ir\ lii 233 2-d: :ei heden n Spoed duurder. Be eieren wordjec nomen. M. CLA BroArl DAME zi Zit- 8! Adres Bu er van i BS P: L (Zie ïv bij G. Peete n - TE C 100 w|i 15 weken Beuken, Stallo TE |C een bij Wed. G. TB C V li 15 w. dr. bfet I Porei, At De Spruiten, raap, Knoli 3c lage en hi kippen. Grol 3'

Peel en Maas | 1931 | | pagina 2