Vo L. X stemt allen op lijst Voor de Jeugd J.CRaming PuU» Tel Dankbetuiging. een i Kiezers en Kiezeressen van Venray 1 2 3 4 5 6 f^Odenhoven U H. B. De Gehuchfen LIJST 3 Georganiseerde Boeren No. 1 van Lijsf 3. Gemengde Berichten Lijsf 3 Pubben alle gehuchfen DAAROM O&KILIJKB dxustut anmiavasMtsii. Wed. H. Hendriks en kinderen. Dan ii< RADIO ,.P1 ai i< X 3 et Alle s e Limon» s Probet Prfjsvcg Deze \k Lager-Onderwijswet 1920 ter open bare kennis, dat de Raad der Gemeente in zijne openbare ver gadering van 5 Juni j.l. besloten heeft aan M. M. Bonants teVenray- Smakt B 18, op zijn verzoek een steun uit de gemeentekas te ver- leenen ter tegemoetkoming in de kosten, verbonden aan het bezoe ken der R K. bijzondere school te Maashees door zijn twee zoonij- voor wie hij Roomsch Katholiek onderwijs wenscht, welke school op verderen afstand dan 4- K.M. ■'an zijn woning is gelegen, terwijl de bijzondere jongensschool te Venray eveneens op verderen afstand van zijn woning is gelegen, en wel ten bedrage van f 30 per jaar en per kind, en steun weigerd heeft in de kosten verbon den aan het bezoeken dier school door zijn Lwee dochtertjes, op grond dat de bijzondere meisjesschool te Venray op korter afstand dan 4 K.M. van zijn woning is gelegen. Venray, 8 Juni 1931. Burgemeester en Wethouders van Venray. O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HA AREN. Rykstelefoondienst Venray Nieuwe aansluiting No. 130 J. Schaeffers, leidekker, Henseniusstraat 11. Bij het Dinsdag te Utrecht gehouden examen slaagde voor as sistent-apotheker, onze dorpsgenoot de Heer W. J. Th. H. Briels. GEVONDEN een rijwielplaatje. Inlichtingen bij den rijksveldwachter, Langstraat. GEVONDEN: werkpak (overall) Inlichtingen Marechaussee-kazerne. GEVONDEN een kinderporte- monnaie met eenig geld. Door onze Rijks- en Gemeen tepolitie werden wederom eenige personen bekeurd, wegens het over treden der maximum-snelheid. Door veldwachter Janssen werd een landbouwer bekeurd, wegens het vervoeren van een kalf zonder ver gunning van Noord-Brabant naar hier. Pater F. Wageraans O F.M. De Zeereetw. Pater dr. Falco Wagemans te Nijmegen is met in gang van 1 September benoemd tot leeraar in de ethica in het klooster der Paters Minderbroeders Francis canen te Venray. Pater Wagemans zal de plaats innemen van Pater mr. de. D. Beau fort, die zooals bekend, benoemd is tot directeur van de in wording zijnde sociale Hoogeschool van het R.K. Werkliedenverbond. Maandag overleed in het Min derbroedersklooster alhier, de Eerw. Frater Gulielmus Helsloot, in den ouderdom vnn 26 jaren. Z. Eerw. werd geboren te Amsterdam en ont ving voor 2 jaren terug zijn H. Professie. R. I. P. Handelscursus. Woensdag j.l. werd te Roermond aan vijf leerlingen van onzen Han delscursus het z.g. Hanzediploma uitgereikt, nml. aan Gertrude Neuvel, SpurktJoachim Janssen, Merselo Gerard van Dommelen, Maashees Gerard Janssen, Maasheesche weg Joseph Smits, Maashees. Van harte proficiat 1 Op het Nationaal Concours te Vechel behaalde de Handboog schutterij „St. Antonius" Halfweg alhier een tweetal prijzen, n.l. le kampioen 2e zestallen met 31 punten. 7e prijs 2e zestallen met 66 punten. Keuring van Springstieren. Op de gehouden keuring van Springstieren te Meerlo-Tienray werden de volgende stieren goedge keurd Stierhouderij „Eendracht" te Oirlo- Castenray L 31 Fokvereeniging „Vooruit" te Oirlo-Castenray L31 P. M. Dinghs te Castenray L 31 M. Wismans te Venray L 31 Stierhouderij „Eendracht' Oirlo L 31. Goedkoop liooigras. Met het maaien van het hooigras wordt in deze streken thans begonnen. Er is dit jaar een massa gras. De prijzen zijn buitengewoon laag. Wat verder den stand der landbouwgewas sen aangaat deze zijn goed, al is men dit jaar karig geweest met het uit zaaien van kunstmest, vooral stikstof, natuurlijk in verband met den slech ten gang van het landbouwbedrijf. Examen Krankzinnigenverpleging Door de examencommissie van de R. K. Gestichtsartsen-vereeniging de overgangsexamens afge- in St. Servatiusgesticht te De uitslag der examens Vanaf heden tentoonstelling in onze 9 etalages, met verras sende aanbiedingen in leuke kinderkleeding, kindermeu beltjes enz. De kinderen zullen de moeders naar onze magazijnen trekken, want er is tevens een aardige prijsvraag aan deze reclame verkoop verbonden. Voo>' iederen gulden is gratis prijsvraagbillet aan de cassa te verkrijgen. Denkt U er om dat U gratis kunt reizen en dat alle goederen per eigen bestel auto worden bezorgd 50 VENLO werden nomen Venray. luidt Eerste overgangsexamen 10 candi dates Geslaagd J. van Eyk (Br. Irenus)van Aken H. (Br. Heberac- tus)Rutcen G. van Ostra J. Graat H. Tweede overgangsexamen 11 can didates GeslaagdTops J. (Br. Annesius)van Eyk J. (Br. Irenus) van Aken H. (Br. Heberactus) Schrijen J.Essing J Rutten v.d. Brandt P. Cortenbach LNoy K. Brands A. Voor het Examen B 4 candidaten GeslaagdTimmermans H. (Br. Mi- nervinus); van Honsewijk P. (Br. Furseus)van Kempen P.Camp- steyn L. Uitslag der Zondag gehouden wedvlucht door de Postduivenver- eeniging „De Zwaluw" vanaf Salbris. De prijzen werden behaald als volgt le, 7e en lie van Ooi; 2e E. Vermeulen 3e, 5e en 8e St. Servaas; 4e J. Kusters; 6e en 9e Lormans; 10e Manders 12e G. janssen 13e Rutten 14e G. v. Dijck. O verduif St. Servatius. LEUNEN Woensdag maakte onze Fanfare, begunstigd,'door prach tig weer, een uitstapje naar Valken burg. Ofschoon we 's morgens met mo'.orpech te kampen hadden, waren we toch nog vroeg in het mooie Zuiden. Daar werd eerst den inwendig'en mensch versterkt, waarna een bezoek gebracht werd aan de catecomben, die dit overwaard bleken te zijn. Verder werd de Wilhelminatoren beklommen, waarvan men'n prachtig uitzicht heeft over het omliggende land. Tevens werd hier een foto genomen van de geheele vereeniging. Na een gezellig zitje in den Raadskelder werd nog een wandeling gemaakt naar den Schaesberg, waar behalve van kapel en kluis, ook nog te genieten viel van de mooie ver gezichten. Het is voor bewoners van het vlakke Noorden een zeldzaam mooi gezicht, dit golvend kleurig land schap, waartusschen een enkele weg zich kronkelt, om al hooger en hooger, eindelijk verloren te gaan in het groen van boomen en struiken. Waarlijk hier viel te genieten en eenieder die dit tochtje meemaakte zal nog lang met plezier aan dezen dag terugdenken, Oefenrit Landstormcorps Motor- dienst Afd. Limburg, op Maandag 15 Juni a.s. Naar wij vernemen is de deelname aan den rit van het Landstormcorps Afd. Limburg grooter dan verwacht werd. Thans reeds hebben 181 deelne mers toegezegd, waaronder behalve vele Limburgers ook Afdeelingen uit den Haag, Leiden, uit de provincie Noord-Brabant, Friesland en Gelder land. Het totaal automobielen zal ongeveer tachtig bedragen. Het aan tal motorrijwielen ongeveer vijf en twintig, terwijl ook eenige vracht wagens zullen mederijden. De start heeft plaats om 10 uur te Echt-Pey, het eerste traject zal ongeveer 70 K.M. bedragen en loopt van Pey-Susteren, Sittard, Berg a.d. Maas, Obbicht, Grevenbicht, Hol- tum, Roosteren over Kokkeler, Echt, Laak, Stevensweert (Brug), Maas- bracht, Rijksweg, Linne. Breeweg, Merum, Ooi-Herten met als eindpunt Roermond (Kasteel Hattem). Te Roermond wordt de colonne opgesteld op den Minderbroedersin gel, alwaar tevens de start voor het 2e traject plaats vindt te ongeveer 1 uur n.m. Vervolgens wordt gere den van Roermond, Venlo, Baarlo, Kessel, Panningen, Maasbree, Seve- num, Meterik, Horst, Californië- Grubbenvorst. Lottum, Broekhuizen vorst, Swolgen, Tienray, Meerlo, Wanssum, Oostrum, tot R.K. Kerk in totaal beide trajecten ongeveer 200 K.M. in Oostrum wordt de colonne verzameld en gereden naar Venray, alwaar een gemeenschappe lijke maaltijd plaats vind. Tevens de prijsuitdeeling. Venray's Fanfare heeft hare mede- erking aangeboden en zal een concert geven. De rit zal worden medegemaakt door verschillende Hoofd- en andere officieren. Een vrachtauto met aanhang wagen, beladen met dakpannen van R. uit Tegelen, kwam gistermorgen aan het Schoor in botsing met de langs den weg staande boomen, wijl zijn stuurinrichting onklaar geraakte, De chauffeur bekwam geen letsel, de vrachtauto werd nogal beschadigd, HORST. Op de dezer dagen alhier gehouden vergadering van de federatie der plaatselijke muziek- en zanggezelschappen werd besloten om op 12 Juli a.s. vanwege het Horster mannenkoor en op 16 Aug. vanwege de fanfare te America, het jaarlijksche muziekfeest te houden. Duitsclie autodieven. Sinds geruimen tijd opereeren in Duitschland verschillende dieven, die in Limburg een afzetgebied zoeken, In Venlo is dezer dagen mede- deeling ontvangen van een nieuwen diefstal van een auto in Krefeld, terwijl men vermoedde, dat de wagen naar Nederland was gesmokkeld. Bij nader onderzoek is daarop gebleken, dat de auto te Maastricht bij ver schillende autogarages te koop is aangeboden, evenwel zonder resul taat, waarna men hem in een der garages heeft achtergelaten en de „eigenaar" verdween. De politie zoekt naar de auto dieven. Limb. Land- en Tuinbouwbond. Woensdagmiddag hield de Limb. Land- en Tuinbouwbond in het Landbouwhuis te Roermond zijn algemeene vergadering onder voor zitterschap van den heer J. Th. Ver heggen. De Voorzitter noemde in zijn openingswoord den toestand van den bond niet erg ongunstig. Bij de bespreking van het Land bouwonderwijs deelde de voorzitter mede, dat binnen afzienbaren tijd te Schinnen een landbouwschool zal geopend worden. Het jaarverslag werd goedgekeurd. Het aantal leden bedraagt 16.321, het aantal afdeelingen steeg van 164 tot 165 door toetreding der afdeeling Castenray. De begrooting voor 1931 werd vastgesteld met f 73.610 aan ont vangsten en uitgaven. De contributie voor 1932 werd ongewijzigd gehandhaafd. De Voorzitter hield vervolgen» een bespreking over de tarwe-orga- nisatie. Bij de beoefening der crisismaat regelen werd van verschillende zijden op pachtverlaging, verlaging der tarieven enz. aangedrongen. Na ampele bespreking werd een motie aangenomen welke ter kennis gebracht zal worden van den Minister van Binnenlandsche Zaken en Land bouw, waarin wordt aangedrongen op meer intensieve regeeringsmaat- regelen tot directen en indirecten steun aan den landbouw. Gemeenteraadsverkiezing te Venlo. Uitgebracht 9229 st. (1927; 8705) Kiesdeeler 485i4/t9. Gekozen Lijst I. Werklieden en ambtenaren 1889 st., 4 zetels, tot heden 4) 1. De Graaft"2 H. Jans sen 3 Verbaarschot 4 W. Tilmans. Lijst 2. Hoogere standen en tuin ders 3068 st. 6 zetels. 3 Hoogere standen1 D. Schrijnen2 Mr. Janssen 3 J. Hermans. (Verliezen 2 zetels. 3 Tuinders 1 W. Dries- sens; 2 v. d. Vinne 3 H. Buskes. (Als vroeger.) Lijst 3. Protestanten, 187 st.: geen zetel. Lijst 4. Middenstanders, 1428 st. 3 zetels. 1 van Lokven 2 Spreeu- wenberg 3 J. Schatorie. Lijst 5. R. K. Democraten, 1296 st. 3 zetels 1 J. Meelkop 2 C. Marinus 3 M. van Aken, een zetel winst. Lijst 6. S.D.A.P. 1368 st. 3 zetels. 1 van Deutekom 2 C. Korteweg 3 J. Bosman, een zetel winst. Keeren niet terug M Berger (niet meer beschikbaar gesteld,) Mr. Du bois, (beide hoogere standen) en J, Dohmen, Middenstander. Nieuwe ledenM. v. Aken, R.K. Democr., Th, Spreeuwenberg, Mid denstander, J. Bosman, S.D.A.P. Boerdery brand Woensdagnacht om twee uur brak brand uit in de boerderij van Otten Gurfo op Altweert te Weert. Het vuur greep snel om zich heen binnen weinige oogenblikken stonden reeds de stallingen in lichte laaie. Doordat men van het twee ver diepingen hooge woonhuis ongeveer een deel van het dak afhaalde en de rest bluschte, bleef de brand grootendeels beperkt tot de stallin gen, welke geheel afbrandden. Het vee kon slechts gedeeltelijk gered worden. Verzekering dekt de schade. stemmen eenparig stemmen natuurlijk niet anders dan - Z. H. E. Mgr. L. J. A. H. Schrijnen, Bisschop van Roermond, heeft benoemd tot pastoor-deken te Wijk den zeereerwaarden heer D.F. E. Schoenmaeckers en tot pastoor te Lindenheuvel den weleerwaarden heer J. H. A. L. Leesens, die kape laan was aan de kathedrale kerk te Roermond. HERTEN. Deze week vervoegde zich in de omgeving van Roermond op meerdere plaatsen een kaaskoop man, die heerlijke volvette kaas te koop aanbood. Natuurlijk mochten de huisvrouwen ook eens proeven alvorens zij tot den koop overgin gen. Toen de kooper echter verdwenen was, bleek dat de koopsters in het bezit waren gekomen van minder waardige allesbehalve naar het heerlijke monster smakende kaas. Rijksveldwachter Waaien wist nog een der handelaren, een rondtrekkend kaaskoopman uit Rotterdam, te achterhalen en aan te houden. Pro cesverbaal werd opgemaakt. Ernstig auto-ongeval. Een doode en een zwaar gewonde. Dinsdagavond omstreeks 6 uur heeft te Hoensbroek op den hoek van Demstraat en Akerstraat-Noord een zeer ernstig auto-ongeluk plaats gevonden, waarbij de slager Evers uit Heerlen gedood is en zijn knecht Lubbink levensgevaarlijk verwond werd. De slager E. heeft moeten uit wijken voor een bakkerswagen, die rechts van den weg stond, juist ter wijl van de andere richting een electrische tram naderde. Reeds schijnt de heer E. den bakkerswagen gepasseerd te hebben, toen hij slipte met het noodlottig gevolg, dat het midden van den auto vlak voor de tegemoetkomende tram kwam te staan. De auto botste met een ge weldigen slag tegen de tram op en werd geheel verpletterd. In dit wrak vond men de beide inzittenden zeer deerlijk verwond. Ze Werden een naburig café binnengedragen alwaar dr. Mekel het noodverband legde. Vervolgens werden ze naar het ziekenhuis te Heerlen gebracht. Onderweg bezweek de slager E, aan de bekomen verwondingen. De slager was 26 jaar oud, vader van twee zeer jeugdige kinderen en stond bekend als geheelonthouder. Doodelyke val. Woensdagmorgen verrichtte de 54-jarige metselaar C. L. te Nieuwen- hagen werkzaamheden aan een huis. Bij het afzagen van een plank aan den gevel verloor hij zijn evenwicht en kwam te vallen. De ongelukkige was op slag dood. Doodelyk mijnongeluk. Op de mijn Julia te Eygelshoven was de mijnwerker P. N. uit Her- zogenrath met zijn broer werkzaam op een post, Terwijl men bezig was met schieten, verwijderde N. zich 50 M. Toch kreeg hij een stuk ijzer tegen het hoofd, zoodat de dood onmiddellijk intrad. Een vergissing of gemeen Op den 4en Juni heeft een con ducteur van den Maasbuurtspoorweg vermoedelijk te Mook een toege vouwen bankbiljet van f 10 voor een passagier gewisseld. Nadat de reizigers te Nijmegen de tram hadden verlaten en de conducteur het biljet openvouwde bleek dat hij Hechts een half biljet had ontvangen. De politie heeft de zaak in onder zoek. Het is te hopen, dat deze ook de andere helft van het biljet weet op op te diepen en dat, zoo bedrog in het spel is de dader zijn straf niet zal ontgaan. Kinderzegen. Het arbeidersgezin van H. D. te Wessem werd verblijd met de ge boorte van het 15e kind. Het Limburgscli Groene Kruis. De heer J. Vrijhof, te Sittard, heeft onder zeer veel blijken van belangstelling het feit herdacht, dat hij gedurende 12i/j jaar secretaris penningmeester is van de R. K. Ver eeniging „het Limburgsch Groene Kruis." In die jaren heeft deze -orga nisatie een zeer groote vlucht ge nomen, waarbij haar ledental van 8000 tot 54000 steeg en het aantal afdeelingen van 47 tot 112. Boven dien breidde het terrein van werk zaamheden zich aanzienlijk uit en werden o.m. t.b.c.- en kicdersterfte- bestrijding, bestrijding van geslachts ziekten, volks- en schoolbaden daarin opgenomen. De verdiensten, welke de jubilaris zich bij al dat werk heeft verworven, zijn in een buitengewone vergadering van het hoofdbestuur naar voren gebracht door den vroegeren voor zitter, thans ondervoorzitter, dr. L, v. d. Meerendonk te Horst, die den heer Vrijhof ook namens Z. H. E. Mgr. Schrijnen gelukwenschte en mededeelde dat Z. H. de Paus den jubilaris het eerekruis „pro Ecclesia et Pontifice" had willen verleenen. Met dit eereteeken overhandigde spreker den secretaris een schrijven van Roermond's Bisschop. Verder is o.m. nog het woord gevoerd door den heer J. Jasper, griffier der Staten van Limburg, die Ged. Staten in het hoofdbestuur vertegenwoordigt en door den voor zitter der tuberculosebestrijding, tevens lid van het hoofdbestuur, den heer V. v. d. Camp uit Heerlen, Van vele zijden mocht de jubilaris voorts nog mondeling of schriftelijk gelukwenschen in ontvangst nemen, terwijl hij ook met talrijke bloem stukken werd gehuldigd. is door samenwerking van fot stand gekomen. stemt op de |||CT 3 Boerenlijst LIJd I 3 Loting voor don dienstplicht. De minister van Defensie heeft bepaald, dat de in art. 10derDienst> plichtwet bedoelde loting ter bepaling van den ingeschrevene, die in elke gemeente of in elke groep van ge meenten het eerst in aanmerking komt om tot gewoon dienstplichtige te worden bestemd, in het openbaar plaats heeft voor de lichting 1933 op Vrijdag 26 Juni a.s. De loting geschiedt1 uit een aantal genummerde biljetten, overeenkomen de met het getal der personen ver meld in het alphabetisch register der gemeente Amsterdam van de lichting 1928. Vrachtauto met varkens te wtter. Dinsdagmorgen kantelde de vracht auto van den heer W. uit Enter, die vijftig varkens vervoerde, bij het uitzetten voor een andere vrachtauto, even voor de brug in den weg Borne—Bornerbroek, met 't gevolg dat de auto in de sloot terechtkwam en negen varkens gedood werden. De overige varkens hebben slechts lichte of geen verwondingen beko men. De oorzaak van het ongeval is waarschijnlijk de te zware belasting van den auto in verband met den ter plaatse zwakken berm van den weg. De zooveelste auto door een trein gegrepen op een onbewaakten overweg. Een uit Den Haag afkomstige auto is Woensdagmiddag te ongeveer 1 uur op den onbewaakten overweg bij den Schinkeldijk door den trein uit Aalsmeer, welke te 1.15 uur aan het Willemsparkstation moet arrivee- ren, gegrepen en geheel vernield. De chauffeur, die de eenige inzittende was. werd wonder boven wonder niet ernstig gewond onder zijn wagen vandaan gehaald. Vermoede lijk heeft hij slechts enkele schram men opgeloopen. Van den trein werd de locomotief licht beschadigd. Brazilië gooit weer koffie in zee. In overeenstemming met het plan in zake de bescherming van de Bra- ziliaansche koffieproductie zijn thans opnieuw 4500 balen koffie in zee gestort. Binnenkort zullen nog 40,000 balen volgen. Overstroomingsramp. In Angora en in de buurt van deze stad zijn tengevolge van over stroomingen, veroorzaakt door aan houdende regens, 30 personen om 't leven gekomen. Doodelyke hittegolf. Drie Europeanen zijn te Calcutta tengevolge van een buitengewone hittegolf bezweken. Verschillende andere Europeanen zouden eveneens tengevolge van de hitte zijn overle den. BvaessLuss STAÏD V1IRAY van 5 tot 12 Juni GEBOREN Johannes S. G. Michels, Oirlo Gerardus G. Rongen, Broekweg Maria J. P. Vullings, Ysselsteyn Laurens W. de Riet, Ysselsteyn Huberta P. Janssen, Stationsweg Leonardina Linders, Ysselsteyn Martinus P. G. Claessens, Grootestr. Johannes A. Clevers, Oude Oostr.weg Anna J. C. v. Kessel, Overl. weg Jacobus J. M. Thielen, Oostrum Martinus J. Arts, Merselo OVERLEDEN Peter J. Smits, echtgenoot van G. Derks, 55 jaren, landbouwer, Leunen. Henricus H. Helsloot, 25 jaren, zonder beroep. Leunscheweg. 1 patient St. Annagesticht. Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur kleine Congregatie, half 3 herhalingscate chismus voor de meisjes, 3 uur Lof, 4 uur H. Familie. Maandag half 8 jaarg. voor de Echtgenooten van Piet Eibers, 8 uur jaarg. voor Willem van Dijk, Alle- gonda Catelaan en kinderen, 7 uur Lof. Dinsdag half 8 besteld jaarg. voor Jacob Oudenhoven, 8 uur jaarg. 2de klas voor Johanna Smulders, echtg. van Peter Goumans. Woensdag half 8 besteld jaarg. voor Ida Poels, echtgen. van Jac. Fonck, 8 uur jaarg. 2de klas voor Hend. van den Heuvel. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur besteld jaarg. voor de echtgen. van Leonard Takken en Jean Takken. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Notaris Mart. Linssen. Zaterdag half 8 besteld jaarg voor de overl. familie Ellerbeck en Meijer. De jongens der 4e en 5e klas en de meisjes der 3e klas komen te biechten, 7 uur Lof. Woensdag half 7 leesmis voor Hend. Hendriks, lid der H. Familie. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur i4. H. Missen met onderrichting, uur Hoogmis met preek. Kwart over 4 gez. Vespers, 5 uur Lof. Maandag half 8 een H. Mis voor Peter Jo. Smits als lid v.d.,Derde Orde. Dinsdag om 7 uur, half 8 en 8 uur H. Missen voor Peter Jo. Smits als lid v.d. Aartsbroederschap. Half 8 Hoogmis ter eere v.d. H. Antonius, half 7 Lof. Vrijdag half 8 Hoogmis, half 7 Lof. Zaterdag feest v.d. Zal. Michelina volle afi. o.g.v. Retraite. In het Retraitenhuis „Manresa" te Venlo zal van Zaterdag 20 tot Dinsdag 23 Juni een retraite gehou den worden voor heeren uit den middenstand. Zij die hieraan wen- schen deel te nemen, gelieven zich zoo spoedig mogelijk op te geven aan de Directie van het Retraitenhuis.. Voor de vele blijken van deelneming bij de ziekte en overlijden van onzen dierbaren Echtgenoot en Vader onder vonden, betuigen wij onzen hartelijken dank; bijzondere dank aan de Eerw. Heeren Geeste lijken, Zusters van het Groene Kuis, Venray's Fanfarecorps en Handboogschutterij „St. Anna". Voor d) belangstellien gelegenheii Huwelijksfieti onzen hart Een spec rd aan Bestuiji Fanfare Le in Aclitje de wei Gouden Le dei tersfeest op Blaas iir koper (buf iel terugbezorgde Fanfarecorp de n N er 0 voor-kl H. v.d. f weg 22. Mi Telefun Telefun Telefun li Alle luidsp S0 Strijkijz [e Welnu, de den Atneril hem uitget Stem 1 91 el op e ai bieden ZuidvAt irik tzijii min lve rail] uno jne aar itte Bel lies Proüt^ Wij v s e Jiu.t va e

Peel en Maas | 1931 | | pagina 2