f Goeden goedkoop] altijd' modem zaak gesloten. N.ke Vooiik Confectie- kleeding Gemengde Berichten Districis-Arbeidsbeurs Dankbetuiging. P. Smits Bekin br«n i s G. Wter Tfre q m >- De Kiezers van A poo! stemmen op\c 17 Juni, in kun eigk op de Lijst i den Heer HUBERT 5! GEBUCOs TEER9 GR! EP, SL) KinKf Verkrijgbaar in „DE —De Weleerw. Pater Bartholo- meus, die ongeveer 20 jaar werkzaam was aan hetGymnasium en de laatste jaren te Sittard verbleef, is door een beroerte getroffen en van de laatste H. H. Sacramenten voorzien. Z. Eerw. wordt verpleegd in het ziekenhuis te Heerlen. Woensdag werd op de Lang straat zekere P. W. alhier aangereden door een auto uit Boxmeer. Zijn rijwiel werd nogal toegetakeld, terwijl W. er met eenige ontvellingen af kwam. De politie zal wel onderzoe ken of de dame bestuurster ofwel de wielrijder schuld had. Tijdens het hevige onweder. dat Woensdagmorgen boven onze gemeente woedde, werden verschil lende electrische lampen stukgesla gen. GEVONDEN eenig geld. Inlichtingen gemeentepolitie. GEVONDEN een portemonnaie inhoudende geld. Inlichtingen bij den Rijksveid wachter Langstraat HEIDE. Bij de gehouden verlo ting ten bate der nieuwe kerk te Overhoven bij Sittard, viel de 2e prijs, een prachtige piano, ten deel aan den Heer Driessens, Hoofd der School alhier. MERSELO. Zondag hield de Handboogschutterij St. Hubertus het jaatlijksche Koningschieten, waarbij tevens om 15 waardevolle prijzen gekampt werd. De eerste prijs werd behaald door Jan Arts (Keizer) met 126 punten (in 32 pijlen), de tweede door Jac. van Osch met 123 punten, die daarmee de koninklijke waardigheid verwierf. De volgende prijzen vielen ten deel aan: 3e J. v. Dijck met 114 p., 4e A. Marcellis met 104 p., 5e H. v. Osch met 93 p., 6e H. Arts met 87 p., 7e H. v. Rijswijck met 86 p., 8e A. Janssen met 80 p. (laatste schot 4). 9e L. Zegers 80 p. (laatste schot 0), 10e Jac. Poels met 77 p., lie Math. Arts met 72 p., 12e M. Marcellis met 67 p., 13e W. v. Stiphout Azn. met 64 p. (laatste schot 1), 14e J. Bar doel met 61 p. (laatste schot 0), 15e P J. Poels Lzn. met 49 p. Het bestuur besloot hierna 5 troostprijzen toe te kennen aan de volgende schutters 1. S. v. Vegchel, 2. W. v. Stip hout, Mzn, 3. H. Poels Azn, 4. P. J. van Hoof, 5 L. Poels P. Jzn. Met een hartelijken gelukwensch en een aanmoediging aan alle leden om het ingetreden schietseizoen op denzelfden weg voort te gaan, werden door den Eere-Voorzitter de prijzen uitgereikt. YSSELSTEYN. De voetbalclub Victoiia alhier zal Zondag een vriendschappelijken wedstrijd spelen tegen het sterke B.V.V. I van Boxmeer dat uitkomt in de 2e klasse R.K.F. We zijn benieuwd hoe onze geel- zwartjes zich tegen het 2 klassen hooger spelende B.V.V. zullen uit houden. CASTENRAY. Op Pinkster maandag hebben een 25-tal leden der Coöp. Verg.Zuid-Limburgsche Eier- veiling te GulpeD, per touringcar een excursie gemaakt naar de pluimvee- fokstations Horst-Sevenum (fokstation van de Coöp. Roermondsche Eier mijn) en Castenray (fokstation van Gebr. Duykers). Nadat het gezelschap in Horst het pluimveebedrijf „model" gezien had, werd met bijzondere belangstelling de tocht voortgezet naar de pluim veefarm der Gebr. Duykers te Casten ray. Hoewel vooiuit medegedeeld was, dat het geen groot bedrijf was, werden de verwachtingen verre over troffen. Technisch kunnen wij een dergelijk bedrijf niet beoordeelen, doch het geheel maakte zulk een gunstigen indruk, dat vele leden zich zeiven reeds de belofte maakten, hun pluimveestapel eens anders te gaan behandelen. In Maart 1930 met kuikens van Horst begonnen, beschikt het bedrijf over circa 1250 kippen, verdeeld over 25 met hoog trekgaas afgescheiden ruimten, uitstekend grasland. Groote hokken, model Horst, ruimte biedende voor 100 kippen (2 maal 50 door afscheiding in het hok) zijn zoo ge plaatst aan beide zijden van een circa 4 meter breeden weg, die het geheele terrein in 2 deelen snijdt, dat het volle licht in de van groote ramen voorziene hokken valt. De kippen- loopen zijn 18 maal 50 meter, zoodat de kippen hier zeer zeker over vol doende ruimte beschikken. Beplanting met kersen-, appel- en pereboomen, die hoewel thans nog klein, in de toekomst ook voordeel zullen bren gen, heeft direct bij den aanleg plaat3 gehad. Als bijzonderheid mag zeker niet onvermeld blijven, dat de Gebr. Duykers ecne broedinstallatie hebben voor 14000 kuikens. Met bijzondere belangstelling werden deze broed machines bezichtigd en werd het semi-automatisch keeren der eieren aanschouwd. Met een enkele beweging worden 800 eieren omgedraaid. Ook hier werd verder een kijkje genomen in de kuikenafdeelingen. Een opfokgebouw voor 5000 kuikens is in aanbouw. Eene bijzondere afdeeling vormt hier de piepkuiken- afdeeling, waarin een 1100 Noord- Hollandsche Blauwen, een soert, dat speciaal voor de consumptie wordt gefokt, daar zij 10 weken oud zijnde, reeds een gewicht van 2i/t a 3 pond bereiken, dartel rondliepen, onbewust van het lot, dat hun beven het hoofd (hier bedoeld den kop) hangt. Tegen 5 uur werd de terugtocht aanvaard. Het was duidelijk te be merken, dat de leden er geen spijt van hadden aan de uitnoodiging van het Bestuur der Eierveiling gehoor te hebben gegeven. HORST. Woensdagmorgen sloeg de bliksem in een schuur van de Kinderen Jenniskens aan de Middel lijk alhier. Het gebouw brandde totaal uit. 1 kalf en 2 varkens kwa men in de vlammen om. Door het krachtig optreden der brandweer bleef de woning gespaard. AMERICA. Pinkster-Maandag behaalde onze jeugdige Fanfare op het te Nijmegen gehouden muziek concours niet minder dan 2 eerste prijzen en 3 eereprijzen, n.l. Ie prijs marschwedsfrijd, le prijs concours nummer, eereprijs hoogst aantal pun ten in 3 afd., zuiverheid en tempo. HOLT HEES. Maandag had hier weer het jaarlijks vogelschieten plaats, waarbij den Heer Fr. Bonants het geluk had den Koningstitel te ver werven. Dinsdagmorgen werd er een H. Mis opgedragen voor O.L.Vr. Gilde, waarna den dag feestelijk werd doorgebracht. VENLO. Dinsdagnamiddag ver scheen de Duitsche hemelschrijver onverwacht boven onze stad. In eenige oogenblikken schreef hij in de hemelruimte met geweldige letters op een hoogte van ongeveer 4000 Meter het woord Persil. Hij had bij zijn schrijfwerk enorme belang stelling. Het vliegtuig was vrijwel geheel onzichtbaar. Dolle stier op hol. Woensdagmiddag is in het slacht huis te Venlo een stier losgebroken. In dolle woede rende het dier door de straten. Het publiek vluchtte in winkels en portieken. Eenige melk wagens en fruitkarretjes moesten het ontgelden en werden door het woe dende dier omvergeworpen en ver trapt. In de etalagegangen der firma Vroom en Dreesmann liep het dier zich aanvankelijk vast, doch bemer kend, dat het achtervolgd werd, keerde het zich tegen zijn belagers. Politie en marechaussóe's, die op geroepen waren, verschenen spoedig. Aan het spoorwegviaduct werd de stier neergeschoten en ter plaatse geslacht. Het verkeer, dat op dit punt zeer druk is, liep even vast, doch de politie wist spoedig hierin weer orde te scheppen. De eigenaar van den stier, de slager A., te Venlo, verklaarde alle. door het dier aangerichte schade te zullen vergoeden. Aan brandwonden overleden. Het 4 maanden oud zijnde doch tertje van den heer van M. te Lottum, hetwelk bij het gebruik van een stroomappaiaat brandwonden opliep, is aan de bekomen verwon dingen in het Gasthuis te Venlo overleden. Processie naar Lourdes. Pater van der Linden van de Congregatie der Lazaristen van den H. Vincentius a Paulo, uit het Missie huis „St. Jozef" te Helden-Panningen (L.) zal als predikant meegaan met de Limburgsche processie naar Lourdes, om daar een retraite te preeken aan de pelgrims. VLODROP. Zondagmiddag is op de Duitsche Meinweg een hevige boschbrand uitgebroken, die eenige tientallen Hectaren mooie dennen vernielde. Dit is reeds het derde achtereen volgende Pinksterfeest, dat brand uitbrak in de bosschen op Duitsch of Hollandsch gebied. Geknoei met candidatenl^sten Te Stein bij Sittard is op last van de Justitie beslag gelegd op de ingediende candidatenlijsten voor de a.s. gemeenteraadsverkiezing. Een viertal lijsten zou valsche handteeke- ningen bevatten. Het justitieel onder zoek is in vollen gang. De „Dageraad" naar Limburg. Naar „De Tijd" verneemt, heeft het hoofdbestuur der Vrijdenkersver- eeniging De Dageraad in zijn jong ste vergadering den propagandatocht naar Limburg definitief vastgesteld. Hij wordt gehouden op Zaterdag 25 en Zondag 26, Juli. Reeds in den namiddag van 24 Juli vertrekken de deelnemers naar hét Zuiden. Openlucht-theater -- Valkenburg. Dr. Wijnand Frans zal een reeks voorstellingen geven in het Open luchttheater te Valkenburg (L.) Opgevoerd zullen worden het middeleeuwsche spel „Mariken van Nimweghen" en het 18e-eeuwsche blijspel van Carlo Goldoni„Een knecht van twee Meesters." Hagelbui. Donderdag werd in Vierlingsbeek en omgeving veel schade aangericht door hagelslag. Internationale hondententoon- stelling te Helmond op 14 Juni. Op 4 Juni a.s. wordt te Helmond een internationale hondententoon stelling voor alle rassen gehouden. De sluitingsdatum der inschrijvin gen is vastgesteld op Dinsdag 2 Juni. De tentoonstelling wordt ge houden in de Concertzaal „Flora" aan den Steenweg met speciale medewerking van de kringgroep Eindhoven en de clubshow der Vereeniging van Fokkers en Lief hebbers van Duitsche dwergpinchers. Door don bliksem getroffen. Boerderijen afgebrand. Te Buinen is Woensdagmorgen de bliksem geslagen in de boerderij van den heer J. Hulshof. Het perceel werd een prooi der vlammen. Het vuur sloeg over op de naastbij* gelegen boerderij, bewoond door het gezin van J. Timmerman. Ook deze boerderij brandde totaal af. Vier kalveren, ruim 20 varkens en eenige kippen zijn in de schuur omgekomen. Van de beide inboedels kon niets worden gered. Verzekering dekt de schade. Woensdagmorgen tijdens zwaar onweder is te Erm (gem. Hees) de bliksem geslagen in de boerderij van den heer H. Oldenbeuving. De boer derij stond spoedig in lichtelaaie en werd met den geheelen inboedel een prooi der vlammen. Drie kalveren, een paar varkens en een groot aan tal kippen zijn in de vlammen om gekomen. Het verbrandde was ver zekerd. Doordat de lichtleidingen werden vernield en ook het telefoonnet zwaar werd beschadigd, was het dorp van electrischen stroom en telefoon-com municatie verstoken. De kapitale boerderij van A. Mulder Jwz. te Hoogezand, is Woensdag door den bliksem getrof fen en afgebrand. Alle landbouw gereedschappen en veel hooi en stroo gingen verloren. Verzekering dekt de schade. Te Steenwijkerwold is een groote boerderij, bewoond door de gezinnen K. en S. door den bliksem getroffen en ondanks krachtig optreden van de brandweer in vlammen opgegaan. Vee en inboedel konden worden gered. Verzekering dekt de schade. Te Epse bij Deventer werd de boerderij van G. W. Noordkamp, mede bewoond door de wed. Schoone- wille door den bliksem getroffen en brandde totaal af. De levende have en eenig meubilair werden gered. Een kat kwam in de vlammen om. De schade wordt slechts gedeelte lijk door verzekering gedekt. Te Harfsen sloeg de bliksem in de pas gebouwde boerderij van J. Bleumink, welke geheel afbrandde. Verzekering dekt de schade. Te Winschoten sloeg de bliksem te ruim elf uur Woensdagmorgen in den toren van het stadhuis zonder evenwel brand te veroorzaken. In de spits werd een groot gat geslagen, terwijl de electrische torenklok defect geraakte. Te Beugen sloeg de bliksem in het achterhuis van G. Boumans. Schuur en stal werden in de asch gelegd, waarbij de inboedel grooten- deels in veiligheid was gebracht. Door het flink optreden der brand weer bleef het voorhuis gespaard. Assurantie dekt de schade. Aan brandwonden overleden. De 22-jarige gehuwde vrouw van M. v. B. te St. Michiels Gestel, moeder van 2 kinderen, die dezer dagen bij het aanmaken eener kachel met petroleum, in brand geraakte, is aan de bekomen verwondingen over leden. Onder een muur bedolven. Bij het afbreken van een oud huis te Kruisstraat (Rosmalen) werd de landbouwer J. van Erp onder een om vallenden muur bedolven en was op slag dood. Hij was gehuwd en en vader van vijf kinderen. Ziekentransport per vliegtuig. Het transport per vliegtuig van ernstige zieken komt in Europa meer en meer in zwang. De K.LM. heeft verleden jaar verschillende ernstige patiënten met extra vliegtuigen uit het buitenland gehaald. Het Ned Roode Kruis heeft voor dit doel speciale brancards ter beschikking gesteld, welke gemakkelijk in de vliegtuigen gemonteerd kunnen wor den, zoodanig, dat de patiënten geen hinder daarvan ondervinden. Donderdagmiddag vertrok met den middagdienst naar Londen, we derom een ernstige patiënt, die per auto uit Gelderland naar Waalhaven was gebracht en voor wien verder transport langs een anderen weg dan de lucht niet mogelijk was. Bliksem ingeslagen. Woensdag woedde boven Schoon oord, meldt de „Assen Crt." een onweer. Tusschen half elf en elf uur sloeg de bliksem in de woning van den heer Kootstra en trof het dertienjarig dochtertje dat gedood werd. Overi gens werd geen der huisgenooten getroffen terwijl verder ook geen schade werd aangericht. Vrouwenhandel Te Almelo is gearresteerd en naar bet Huis van Bewaring overgebracht het echtpaar L., waarvan de man Nederlander en de vrouw Duitsche van geboorte is. Beiden worden ervan verdacht, door middel van een door hen opgericht bemiddelings bureau voor Duitsche dienstboden, zich te hebben schuldig gemaakt aan handel in meisjes. Er arriveerden in Almelo geregeld Duitsche meisjes, die als dienstbode in verschillende betrekkingen werden geplaatst. Zoo lang dit geschiedde bij te goeder naam en faam bekend staande families, bestond hiertegen geen be zwaar, doch er rezen vermoedens, dat er ook Duitsche meisjes geplaatst werden in verdachte huizen buiten Almelo. Brand. Op 2en Pinksterdag is te Deurne- Zeilberg brand ontstaan in een blok woningen, foebehoorende aan den heer Joh. Bouwmans. Het geheele pand, hetwelk bewoond was door drie gezinnen brandde geheel uit. Do a.s. kersenoogst. Naar de Msb. uit de Betuwe ver neemt, zou dit jaar slechts een hal ven kersenoogst worden verwacht. Vooral de jonge boomen zouden door de veelvuldige regens veel bloesemschade hebben geleden. Herhalingsoefeningen. Door de voor herhalingsoefeningen onder de wapenen komende lichtin gen 1925 en 1928 van het reg. wiel rijders, van 10 tot en met 26 Sept. zal worden deelgenomen aan de in den Achterhoek te houden oefenin gen onder leiding van den comman dant Lichte Brigade van 16 tot 19 September en de oefeningen onder leiding van den commandant Veld leger van 19 tot 21 September in de Bejuwe. 6 Juni Verkecrsdag. De Bond van vrijwillige Verkeers- inspectiën in Nederland heeft besloten Zaterdag 6 Juni a.s. tot eèn „Ver- keersdag" te maken, d.w.z. op dezen datum zal genoemde Bond extra propaganda maken voor de veilig heid van het verkeer. Zeker een goed idee. En omdat die veiligheid ook maar al te zeer te lijden heeft onder het alcoholgebruik door bestuurders van motorrijtuigen, zullen de drankbe strijders dien dag ook wel een woordje willen meespreken. Voor dit doel stelt de V.A.S. kleine propaganda-kaartjes gratis be schikbaar om deze op 6 Juni zooveel mogelijk te verspreiden onder be stuurders van auto's, vrachtauto's, autobussen en motorrijwielen. Na twee dagen hitte noodweer. Naar uit Londen wordt gemeld, is boven het Westen van Engeland, na twee dagen van buitengewone warmte een hevig noodweer losge barsten, dat zich ontlastte in zware onweers- en hevige hagelbuien. Vooral Zuid-Wales heeft onder het noodweer geleden en verschil lende plaatsen zijn door den zwaren regenval overstroomd, terwijl de hagel op het veld groote schade aan de gewassen heeft aangericht. Piccard behouden. Donderdagavond te 12 uur is de ballon, waarmede Prof. Piccard en zijn assistent Dr. Kipfer wetenschap pelijke onderzoekingen in de stratos feer hebben ondernomen, op den Gurgler Ferner aan de Duitsch-Oos- tenrijksche grens bij het Schnalsertal op een hoogte van 2550 M. geland op Oostenrijksch grondgebied. Donderdagmiddag heeft de red dingsexpeditie uit MeraDO den ballon bereikt, terwijl korten tijd daarna de expeditie uit Innsbruck de geredden trof. Prof. Piccard deelde mede, dat hij met zijn ballon een hoogte bereikt had van 16.000 M. Afgezien van een bewusteloosheid bij de landing, waren de reizigers volkomen behouden en wel op den grond gekomen. De beide geleerden waren zeer uitgeput, daar zij in 48 uur niet geslapen hadden. Ingekomen en vertrokken personen van 22 tot 29 Mei. INGEKOMEN A. v.d. Zanden, zonder beroep, Merselo M 98 van Wanssum C. Franssen, dienstbod?, Bra bander A 17 van Wanssum; J. Michels, bakker, Hensenius- plein 5 van Tegelen; M. Quicken, z b. Lull G 18 van Tegelen; F. van Halteren, kleermaker, Ysselsteyn I 72 van Nederweerl; G, Relou, dienstbode, Merselo, M 35 van Bakel; M. v.d. Bereken, chauffeur, Hen- seniusplein 9 van Venlo; J. Meyer, winkelbediende, Leun- sche weg 20 van Eindhoven; II. Gubbels, dienstknecht Veulen H 35b van Horst; P. Smits, id. Oostrum D 34 van Vierlingsbeek; Th. Gruntjes, id. Castenray G 37c van Meerlo; j. Cuppen, dienstbode, Oirlo F 21 van Horst; M. Lemmen, id. Leunen K 23 F. van Dijck, verpleger, Sta tionsweg 32 van Eindhoven. VERTROKKEN J. Wijnen, dienstbode naar Hel mond, Ameidestraat 3; M. Beckers, id. naar Eindhoven Merellaan 2; A. Beckers, idem naar idem Haviklaan; J. Vos, landbouwer, naar Heijt- huijzen A 38; L. Deenen, dienstbode, naar Bakel—Rips; M. Deckers, z.b. naar Druten, Huize Bolderhof. BÏÏBSmUKB STAID VE8RATT van 22 tot 29 Mei. GEBOREN Leonardus P. Swinkels, Wieënweg Gerardus Pelzer, Gasstraat Maria Lemmens, Brienshoek Wilhelmina Trommar, Stationsweg Gerardus Baeten, Stationsweg Hermina Peters, Oude Oost. weg GEHUWD Petrus Hub. Th. Janssen, 34 jaar, timmerman en Hendrika M. Willems, 25 jaar, beiden te Venray. Wilhelmus Jac. Verschuren, 26 jaar, schilder te Eindhoven en Johanna M. G. Vullings, 24 jaar te Venray. OVERLEDEN Johannes Lamb. Lemmens, echtge noot van J. Jenniskens 62 jaar, Merselo. Wilhelmus Math. Weys, echtge noot van M. A. Kuenen, 67 jaar, Heide. Johanna Wilms, weduwe van Jac. W. Gommans, 77 jaar, Oirlo. 2 patiëntien St. Annagésticht. Kantoor geopend van 9 tot 1 uur Worden gevraagd: boerenknecht v. Siebengewald 3 jongens voor boerenknecht 4 boerendienstmeiden smidsknecht bek. m. hoefbeslag 6 burgerdienstmeiden keukenmeid en 2e meid v. Horst Bieden zich aan 2 chauffeurs 2 metselaars 4 boerenknechten, 2 timmerlieden 4 burgerdienstmeisjes 1 werkmeisje 1 winkeljuffrouw zal voortaan de eerste pl. processie naar Trans Cedron gaan op den Zondag vóór Sacramentsdag. Dus om 3 uur plechtige processie naar Trans Cedron, alwaar Lof en preek in de open lucht en zegen met het Allerheiligste. Bij terugkomst in de kerk Te Deum tot sluiting van de Meimaandviering, ten slotte ver eering der relikwie van O.L. Vrouw De volgorde in de processie is als volgt Kruis met twee misdienaars, school kinderen, jongens- en meisjescongre gatie, vrouwen en meisjes, Derde Orde, Harmonie, bruidjes, engelen, lievevrouwemeisjes, dragend het miraculeuze beeld, zangkoor, aller heiligste, mannen, St. Rafael, afd. Venray. A.s. Donderdag feest van het H. Sacrament, de H. Missen als op Zondag, om 3 uur Lof. Door de week de H. Mis om half acht. xmmusM DxissTix Parochiekerk Morgen Zondag half 3 herhalings catechismus voor de jongens, 2 uur kleine Congregatie, 3 uur Lof, 4 uur H. Familie. Maandag half 7 zielmis waarna processie over het kerkhof, half 8 jaarg. voor Gerard Geurts, Johanna Buggems en ouders, 8 uur jaarg. 2de klas voor Henriette Heris, 10 uur plechtig H. Mis voor de 50-jarige echtvereeniging van Mathijs Smits en Theodora Poels, 7 uur Lof en eerherstel aan het H. Hart. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur uit vaart voor Henricus Hendriks. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Philip Esser en echtgenoote, 7 uur Lof en opening van de H. Sacramentsoctaaf, gedu rende deze octaaf om half 8 Sacra mentsmis en 7 uur het Lof. Donderdag Sacramentsdag, de diensten als op Zondag. Vrijdag le der maand en vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, half 8 gestichte leesmis, 8 uur leesmis, 7 uur Lof en eerherstel aan het H. Hart. Zaterdag komen de jongens der 8e en 9e klas en de meisjes der 5e klas te biechten, 7 uur Lof en eer herstel aan het H. Hart. Maandag 9 uur begrafenis van Henricus Hendriks, de leden der H. Familie worden verzocht den dienst bij te wonen. A.s. Zondag 7 Juni, eerste Zondag der maand. Algemeene H Communie voor de mannen der H. Familie in de H. Mis van 7 uur. 6 uur le H. Mis, 7 uur voor de H. Familie. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H.H. Missen met onderrichting. Gen. Absolutie voor de derde Orde, 8 uur Hoogmis. Kwart voor 9 repetitie voor de mannen van het zangkoor der Derde Orde in het Patronaat. Kwart over 9 H. Mis en verga dering der Derde Orde, afdeeling mannen, half drie voor de vrouweD. Pauselijke Zegen voor de Tertia rissen. Kwart na vier gezongen vespers, 5 uur lof. Maandag om 8 uur een H. Mis voor Willem Weys, als lid der Derde Orde. Dinsdag half acht Hoogmis ter eere van St. Antonius, half 7 lof. Donderdag H. Sakramentsdag. Gen. absolutie voor de Derde Orde. Volle aflaat o.g.v. De H. H. Missen als op Zondag. Na de Hoogmis processie, kwart na 4 pl vespers, 5 uur lof. Gedurende het oktaaf van Sakra mentsdag eiken avond half 7 lof. Vrijdag le der maand, toegewijd a.h. H. Hart, half acht Hoogmis, waarna de Litanie van het H. Hart. Half 7 lof met akte van eerherstel. St. Antonius-Patronaat. Laatste Zondag der maanddus Spaarbankboekjes inleveren. Aan sommigen, vooral indien ze leden van Clubs zijn, wordt dringend aangeraden om spoedig achterstallige Patronaatscontributie te voldoen. Men denke ook aan die van Pink steren (volgens oude gewoonte). Ons Patronaat, toch alreeds door zware schulden gedrukt, heeft al te veel onkosten Jongens, bij wiemen het thuis niet kan missen, weten wel hoe de vork aan den steel steekt. Genadekapcl Oostrum. Morgen Zondag de H. Missen om 7 uur en half tien. In plaats van met Sacramentsdag gelijk andere jaren Tot onze diepe droefheid overleed heden, gesterkt door de genademiddelen onzer Moe der de H. Kerk. geheel over gegeven aan Gods H. Wil, zacht en kalm in den Heer, onze dierbare onvergetelijke Echtgenoote en Moeder Petronella Maria Mechtilda Poels, echtgenoote van Petrus Johannes van Wanroy in den leeftijd van 56 jaar. Overtuigd van uwe deelne ming in dit voor ons zoo smartelijk verlies, bevelen wij de ziel van de dierbare over ledene in uwe godvruchtige ge beden aan. P. T. VAN WANROY JOZEF VAN WANROY HENRI VAN WANROY ALPH. VAN WANROY MARIA VAN WANROY Overloon, 26 Mei 1931. 38 Voor de hartelijke deelneming ondervonden tijdens de ziekte, bij 't smartelijk verlies en de begrafenis van onzen dierbaren Vader, betuigen wij aan allen onzen hartelijken dank. Familie Zeesers Wegens familieomstandighe den is MAANDAG 1 JUNI mijne Na verklaader houden' dat dett ningms.n er bestuur. ten, ersi zijn renten jjn vi wordencht c bezorge!ed. E Venlosd Hor op giro. te sen. Den ir (a 30 cfevei legenheillen eieren ar de winter, i ee hier in j di toom ban gekeurdjirbij Kanen ty-db HalfW. kt ct als Stobi Peer tnaa Ook luri en Gvie f&r Kuilitra Voednak Houtskoner E8 H' te EEM UITSTEKEND Mlfl DOOR Hh DOCTOREN" Jos. C. M. Neeteson

Peel en Maas | 1931 | | pagina 2