f f Boerenbond Leunen. Broedeieren Paardeiei emai Joh. R. li bekwam if a roodbo roodbo a RADIO N. V. Vulkaan, Gemengde Berichten khuuluks ounm Algemeene Ledenvergadering J. Reijnders en G. van Leuken partij jonge kippen Garnelo Voeders voorjaiat Veehos Th |w Speciaal Keukpl Bi IHedl 1000 Tl TI O tweou .1 Doet Uwe keuze uit deze Wereld-fabrikaler: TELEFUNKEfM PHILIPS uit voorraad leverbaar. Oroote voorraad Telef. en Philips Radiolampen Telefunken Service Station! VENRAY Tot bijwoning dezer vergadering zijn alle gemeentebesturen van Noord- Limburg uitgenoodigd alsmede even- tueele brandweercommandanten en brandmeesters in die gemeenten, commandanten der Rijksveldwacht, der Maréchaussee of der Militaire Politie, boschbazen, jachtopzieners en eigenaren van groote bosch opstanden. Naar we vernemen, is de vrouw van den woonwagenbewoner Kraus, verblijvende op bet woon wagenkamp alhier. Vrijdagmorgen in hei ziekenhuis te Venlo plotseling overleden. Vrouw Kr. was een der slacht offers van het autobus-ongeluk te Blerik. De voorloopige cijfers van de gehouden Volkstelling wijzen uit, dat Venray op 31 December 1930 telde in totaal 12381 zielen en wel 6246 mannen en 6135 vrouwen. Bij de vorige volkstelling (31 Dec. 1920) waren deze cijfers: 4811 man nen en 4936 vrouwen, is totaal 9747. Een vooruitgang derhalve in deze 10 jaren met 2634 zielen. De vastgestelde kiezerslijst van onze gemeente bevat 4552 stem gerechtigde personen voor de Tweede Kamer, 4477 voor de Provinciale Staten en 4396 voor den Gemeente raad. De Zondag alhier gehouden collecte in Parochiekerk en Paters kerk door den Z. E. Heer Hoefna gels, voor de nieuwe kerk te Mils- beek, gemeente Ottersum. bracht de flinke som op van bijna f 600. Pater J. J. Potten O P. f Bij zijne familie alhier is bericht ontvangen, dat de Zeereerw. Pater J. J. Potten O.P.. pastoor van de parochie van den H. Petrus op Westpunt in Curacao, tengevolge van longontsteking overleden is. Pater Potten werd te Venray geboren in 1867, maakte zijn huma niora aan het gymnasium der Paters Franciscanen aldaar en trad in Sep- tmber 1891 in de Orde der Domi nicanen. In Augustus 1898 werd hij riester gewijd. In 1900 werd Pater Potten lector n de Godgeleerdheid en werd daar na als professor in de philos phie benoemd, eerst in het klooster te Langenboom en later in dat te Zwolle. In September 1904 ve:trok Pater Potten naar Curacao. Door onbekende oorzaak brandde Woensdagavond de boerderij at van den heer Jehle op Kempkens- herq. onder Ysselsteyn. Ternauwernood konden de be woners zich uit de vuurzee redden, zoo gretig grepen de vlammen rond. Een paard, 3 koeien, 1 kalf en 4 varkens kwamen jammerlijk om. \aar wij vernemen dekt de ver zekering de schade. Zaterdagavond hield de Eier- vereeniging „St. Oda" alhier, hare jaarvergadering in café „den Engel' Uit het jaarverslag, dat door den secretaris Chr. Vollenberg werd voorgelezen, ontleenen we het vol gende. Er werden geleverd 1.538.533 stuks eieren, waarvoor werd uitbe taald £82.614.93. De totale ontvang sten bedroegen f 84 451.34 en de (otale uitgaven f 84 434.27, zoodat er een batig saldo was van f 17.07 De prijs der kippeneieren was ge middeld 91 cent per Kg. en per stuk 5.37 ct. Bij monde van den heer L. Vol- 1 nberg werd rapport uitgebracht over het controleeren der boeken, welke degelijk in orde bevonden werden. Als lid der commissie van compta biliteit werd gekozen den heer A. Lemmens en voor bestuurslid het aftredend lid G. Kusters. Als afgevaardigde voor de Algem. Vergadering der C.V.V. werd be noemd den heer L. Vollenberg. Na nog enkele mededeelingen en besprekingen, dankt de Voorzitter de leden voor hun trouwe opkomst en sluit de vergadering met den gewonen groet. LEUNEN. Voor de binnenkort door de Eerw. Ursulinen alhier te openen Roomsch Katholieke Bewaar school zijn reeds terstond een 30-tal kinderen aangemeld, ook z.g. ver af wonende. Hieruit blijkt wel hoezeer deze R. K. Bewaarschool, ofschoon voor velen nog iets nieuws, door de onderhooiigen van het rectoraat wordt gewaardeerd. Meerdere zullen ongetwijfeld nog volgen. Zondag 8 Maart a.s. kunnen nog in de sacristie kinderen worden op gegeven. De plechtige inzegening en opening zal waarschijnlijk plaats hebben op Dinsdag 14 April a.s. OOSTRUM. Op le Paaschdag a. s. zal de Eerw. Heer Loonen uit Oostrum in de Genade-kapel alhier zijn eerste plechtige H. Mis opdra- gen. HEIDE. Door de Eiervereeniglng alhier, werden in 1930 aan de Veiling te Venlo geleverd 1,427.000 stuks eieren, met een gewicht van 82.493.65 K.G. Hiervan werd aan de leden uitbetaald de som van f 74.787.05, wat per Kg. bedraagt 89.7 cent. CASTENRAY. Op de 26 Febr. gehouden winterinspectie van het Ned. Rundvee-Stamboek, werden niet minder dan 8 koeien ingeschreven in het N.R.S. Dit zal zeer zeker voor de betrokken veehouders een genoe gen zijn, en moge dit voor de andere een aanmoediging zijn om dezelfde richting in te slaan. Voorwaar een mooie prestatie van de Fok- en Controle-vereeniging „Vooruit", die haar naam blijkt waardig te zijn. VEULEN. Naar wij uit goede bron vernemen, heeft de heer M. Stevens alhier, naar aanleiding van het feit, dat zijn kippen zoo in de belangstelling van het publiek staan, besloten om een eerste klas fokhaan aan te schaffen, om zoodoende ieder een zooveel mogelijk in de gelegen heid te stellen, van deze bekende foktoom bcoedeieren te betrekken. HORST. De belasting op de honden is hier gebracht op f 4. Voor vastliggende honden, die tot heden vrij waren wordt de belasting f l.~ OVERLOON. Dezer dagen hield de R.K. Werkliedenvereeniging met de afd. Vierlingsbeek en Venray een goed geslaagde propaganda-vergade- ring in de zaal van den heer Bonants te Holthees. De heer de Zwart, vrijgestelde, zette nog eens op duidelijke wijze uiteen het groote nut van deze ver- eeniging. Tenslotte dankte de voorzitter den heer de Zwart voor zijn leerzame rede. dankte de besturen van Vier lingsbeek en Venray en alle overige aanwezigen en sloot met gebed. Door den geneesheer werd hier een geval van diphteritus ge constateerd met doodelijken afloop bij een 4 jarig kind. Het is te hopen dat deze gevreesde ziekte geen voort gang mag vinden. Toen dezer dagen C. uit Oploo met zijn vrachtauto door het dorp kwam rijden, geraakte hij ter hoogte van v.d. W. plotsel ng de macht over het stuur kwijt en botste tegen een boom. De auto werd ernstig beschadigd, de bestuurder kwam met den schrik vrij. Nuliet autobus-ongeluk te Bleriek. De Nederlandsche Bond van Autobusdienstondernemers bericht Naar vermeld werd, was de chauffeur van de verongelukte bus dermate overspannen, dat hij naar 't ziekenhuis te Venlo moest worden overgebracht. Aldaar werd hem een slaapmiddel toegediend. Des nachts om een uur werd deze chauffeur door den vertegenwoordiger der Nederlandsche Spoorwegen ge wekt, om hem een verhoor af te nemen. Naar aanleiding daarvan ver zoekt de Ned. Bond van Autobus- ondern. de Directie te berichten, of zij ook niet van meening is, dat het tijdstip, waarop men den chauffeur vragen meende te moeten stellen, ongeschikt v;as en dat daarmede zonder bezwaar tot Zondag of Maan dag had gewacht kunnen worden. SEVENUM. De vijfde verkoop dag van Limb. Stamboekvarkens, die alhier Dinsdag j.l. gehouden werd, in de gebouwen der C. H. V., had een matig verloop. Er was weinig handel. Wat verhandeld werd, bracht een redelijken goeden prijs op. Ongeveer 100 stuks werden aange voerd. Een slagers-revolutie Gedurende enki le dagen reeds zijn er verschillende slagers in Venlo. die hun vleeschwaren voor zulke lage prijzen te koop aanbieden, dat het de aandacht moet trekken. Het herinnert aan voor-oorlogsche tijden, toen met weinig geld veel te krijgen was. De thans vastgestel- prijzen echter van enkele artikelen 'oopen nog beneden nog beneden de prijzen uit dien tijd. De oorzaak van deze plotselinge daling schijnt gelegen te zijn in het feit, dat de bond om een uniforme prijsregeling te krijgen, minimumprij zen vaststelde. Toen hieraan niet de hand werd gehouden en er slagers waren, die beneden die minimumprijzen verkoch ten, heeft de Bond, om al haar leden in staat te stellen te kunnen concur- reeren, de vastgestelde minimumprij zen weer opgeheven. Het onmiddellijk gevolg hiervan was, dat de prijsnoteering over on geveer de heele lijn daalde. Limburgsche imkersdag De bond van Bijenhouders zal te Roermond op 25 Maart zijn tweeden Limburgschen imkersdag houden. Kind aangereden door een auto. De heer G. uit Maastricht reed Woensdag te Voor beek", met zijn auto een vier-jarig kind aan, dat den weg op onvoorzichtige wijze over stak. De kleine is overgebracht naar het ziekenhuis Calvariënberg te Maastricht, waar een been moest geamputeerd worden. Auto op motorrijder gereden. De 22-jarige automobilist V. uit Geldrop reed in de Plataanlaan te Eindhoven tengevolge van het defect raken van zijn stuur, achter op een motorrijder. Deze kwam te vallen en moest ernstig gewond naar het R.K. gasthuis worden gebracht. Russische rogge. Het Scheuer-concern, de Rohstoff Einfuhr Gesellschaft. te Hamburg en de firma Kruse, eveneens te Ham burg, maken deel uit van een con- sortum dat 135.000 ton Russische rogge in Nederland heeft gekocht. Het is de grootste effectieve transactie in granen, die tot dusver ter wereld ooit werd afgesloten. Het „Hbld" wijst er in dit verband op. dat einde Februari in ons land lag opgeslagen een voorraad van 164 millioen kg. rogge en wel 120 te, Rotterdam en 44 te Amsterdam. Ter vergelijking diene, dat onze eigen Nederlandsche rogge-productie op ongeveer 350 millioen kan wc rien geschat, zoodat deze Russische partij rond tweevijfde van een gemiddelden Nederlandschen oogst bedraagt. De koopprijs bedraagt f3.47» per 100 K. G. Dank zij de Nederlandsche han delspolitiek en den Nederlandschen groothandel kan de Nederlandsche landbouw door Moskou worden genekt. Groentevervoer naar Duitschlund. Het „Hdbld." verneemt, dat de voorbereiding van de invoering van een direct tarief voor het vervoer per spoor van groenten, fruit en aard appelen van Nederland naar Duitsch- lanu thans zoo ver gevorderd is dat verwacht mag worden dat het op 1 Juli in werking zal kunnen treden. Het tarief zal niet uitsluitend gelden voor wagonladingen, maar ook voor kleinere partijen. Bij de berekeningen, die voor de vaststelling van dit nieuwe tarief worden gemaakt, en die heel veel tijd vergen omdat voor het groote aantal Nederlandsche en Duitsche stations, telkens weer afzonderlijke afstanden, zoowel op het Duitsche als op het Nederlandsche traject gelden, wordt voor het Nederland sche traject gebruik gemaakt van het speciaal tarief voor het Duitsche, voor het zoogenaamde Not tariff. Bij de voorbereiding van het tarief is uitgegaan van den opzet, dat de goedkoopste vrachten moesten wor den berekend over den koristen af- stand tusschen twee stations. „Goedkoopste" dan te verstaan in het verband van het bestaande tarievenstelsel. Evenwel zijn de beraadslagingen op dit punt nog niet geëindigd en het blad meent te weten dat daarbij ook het punt van tariefverlaging onder de oogen zal worden gezien. Lijk opgehaald. Uit de Singelgracht te Breda is Woensdag het lijk opgehaald van de 43-jarige wed. K die sedert 1.1. Zaterdag werd vermist. De ramp op de Schotsehe kust. Namens de Reedersvereeniging te IJmuiden wordt medegedeeld, dat het thans zeker is, dat de trawler „Noordpool" IJM. 132 met man en muis ter hoogte van de Schotsehe kust is vergaan. Slachtoffers van de griep. In een huisgezin te Standdaarbuiten bestaande uit vader, moeder en zes kinderen, deed de griep haar intrede, met het treurig gevolg, dat vader en moeder binnen enkele dagen daaraan overleden. Gecompliceerde auto-botsing. Donderdagnacht heeft bij de Punt (gemeente Vries) een ernstig auto ongeluk plaats gehad, waarbij een persoon werd gedood, terwijl een tweede persoon zwaar gewond werd. Te ongeveer drie uur kwam een auto, die erg slingerde in botsing, met eeu anderen auto, bestuurd door den heer Steur uit Assen. De auto van den heer Steur werd ernstig beschadigd, doch de bestuurder liep geen verwondingen op. De andere auto kwam na de botsing met groote vaart tegen een boom terecht, waarbij de bestuurder, een vertegen woordiger van de Texaco-maatschap- pij te Zwolle, P. C. op slag gedood weid. Het drama in den toren. Het onderzoek in het bekende drama in den toren der Gerardus Majellakerk te Amsterdam, zou, naar de „Avondpost" meldt, zeer be zwarende feiten aan het licht ge bracht hebben tegen den in voor arrest zittenden leidekkerspatroon M., die er van verdacht wordt zijn compagnon L. Arkenbout van het leven te hebben beroofd. Onder leiding van den deskundige, dr. Hulst, heeft een onderzoek op het opgegraven lijk van het slacht offer Arkenbout plaats gehad. Dit onderzoek heeft tengevolge gehad, dat de deskundigen tot de conclusie zijn gekomen, dat er inder daad sprake is van moord. Onom- stootelijk is vast komen te staan, dat Arkenbout is neergeslagen door een goedgerichten slag met een leidek kershamer. Of het slachtoffer hier door onmiddellijk gedood werd, is niet zeker. Wel staat vast, dat de wond af komstig is van een leidekkershamer, daar de spitse punt duidelijk uit den vorm van de wond was te herken nen mede door de zeer eigenaardige wond zelf. Dreigende Zigeuners-invasie. Den laatsten tijd houden zich in de omgeving van Overpelten Lommei wederom groote troepen zigeuners op. Dezer dagen trachtten zij in galop over de grens te komen, doch de Hollandsche bewakers waren op hun post. Naar verluidt opereeren in de streek ten Noorden van Hasselt eveneens vele zigeuners, welke naar de Nederlandsche grens zullen worden getransporteerd. Drama te Franeker. Donderdagmorgen in de vroegte heeft zich te Franeker aan de Schal- sumervaart een drama afgespeeld, waarvan de melkrijder E. W. van Beetgumermolen het slachtoffer is geworden. Deze had connecties aan geknoopt met de vrouw van zekeren J. van derM. uit Franeker. Deze verhouding had reeds meer malen tot heftige tooneelen aan leiding gegeven. Donderdagmorgen heelt van der M. den melkrijder W. op zijn melkrit langs de Schahumer- vaart opgewacht en hem na een woordenwisseling te water geworpen. W. is eenigen tijd daarna levenloos opgehaald. De dader heeft zich zelf bij de politie aangemeld. Hout voor de klompen-industrie. In een te Best gehouden vergade ring van den R.K. Nationalen Klom penmakerspatroonsbond werd bespro ken het betrekken van Russisch hout voor de klompenindustrie, teneinde het gebrek aan inlandsch hout te compenseeren, dat in de laatste jaren ontstaan is door den uitvoer van beduidende hoeveelheden naar het buitenland. Ondanks dit was het meerendeel der aanwezigen om principieele rede nen toch van oordeel, dat het niet op den weg lag der vereeniging om hout uit Rusland te betrekken. Uitvoer van versch spek naar IVjechu-Slowakye. In kringen van den vee- en vleescb- handel is ongerustheid verwekt door een nieuwen buitenlandschen maat regel, waardoor de afzet van een Nederlandsch product wordt bedreigd. In den laatsten tijd is uit ons land een aanzienlijke hoeveelheid spek uitgevoerd naar Tsjecho-Slowakije, hetgeen in deze zorgelijke tijden zoo wel voor den handel als voor de veehouders een verlichting van hun moeilijkheden beteekende. Hec is dan ook zeer teleurstellend, dat deze exportzaken weldra een einde dreigen te nemen als gevolg van een ver- orJening d.d. 19 Februari 1931 van ddn Minister van Landbouw te Praag (No. 7685, Staatscourant no. 42), waarbij nieuwe bepalingen op den invoer van dierlijke producten zijn gegeven. Daarbij wordt o.m. voor geschreven dat versch spek slechts in natuurlijken toestand in het lichaam der dieren mag worden ingevoerd. Deze verordening, die op 11 Maart a.s. in werking zal treden, komt naar het oordeel van ter zake kundigen neer op een volslagen belemmering van den invoer van spek in Tsjechc- Slowakije en beteekent daardoor een ernstig nadeel voor gewichtige Neder landsche belangen. De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rotterdam, welke deze aangelegenheid in eer, adres aan de Ministers van Arbeid, H. en N.. van Binnenl. Z. en L„ en van Bui- tenlandsche Zaken ter sprake brengt, verzoekt den Ministers te bevorderen, dat van Nederlandsche zijde alles in het werk wordt gesteld, om te dezer zake alsnog een voor den Neder landschen uitvoer van spek aanneme lijker regeling te doen treffen. Sneeuwstorm boven Gent. Boven Gent heeft een hevige sneeuwstorm gewoed, waardoor meer dan 3000 telefoondraden vernield werden. De geheele dienst is ont wricht, evenals de dienst van de electrische straatklokken en de brand- waarschuwingssigaalen. Dorp door aard verzakking verwoest. Uit Athene wordt gemeld, dat bij het dorp Kiksia in den Peloponne sus over een oppervlakte van vier vierkante kilometer een aardverschui ving heeft plaats gehad. Het dorp Kunina, in de nabijheid van Aighion, een plaats van 350 huizen, is totaal verwoest. Tot dusverre zijn er tweedooden, acht zwaar en talrijke lichtgewonden. Ook op andere p'aatsen hebben aard verzakkingen plaats gehad. De bewoners van de geteisterde streek kampeeren in de open lucht. Gandhi's overwinning. De executieve commissie der In dische nationalistische partij heeft met algemeene stemmen de tusschen Gandhi en den onderkoning gesloten overeenkomst goedgekeurd. De inhoud van de overeenkomst werd Vrijdagmiddag in het Engel- sche Lagerhuis en tegelijk in Britsch- Indië gepubliceerd. In handelskringen te Bombay is het bericht van het totstandkomen der overeenkomst met groode vreugde begroet. Men verwacht daarvan een aanmerkelijke verbetering in het Za kenleven. dat de laatste jaren onder den strijd der Indische nationalisten tegen het Engelsche bestuur zeer geleden heeft. lug-HZoudeu. Buiten vcantwoordtltjkheid dar Ridactia M. de R. De verkiezingen der candidaten voor de groslijst der Provinciale Staten zijn weer voorbij. Op vele plaatsen heeft het er nog al gespan nen. In vele bladen ontbrak het niet aan ingezonden stukken aangaande de werkwijze en propaganda der verkiezingen. Zoo is ook hier in Venray niet alles naar wensch ge gaan. In een geheele wijk werd n.l. vergeten de oproepingskaarten te bezorgen, zoodat er in dat gedeelte maar enkele hunne stem hebben kunnen uitbrengen. Verschillende hebben in Venray-Dorp gestemd, hetwelk in strijd is met het reglement. Naar wij vernomen hebben is het reeds bij het Kringbestuur in onder zoek en zijn wij zeer benieuwd naar den uitslag. Zeer verwondert staan wij thans over het praatje, dat hier rondgaat, als zou de Katholieke Kies vereeniging zich in 't dorp ook gaan bemoeien met de a.s. raadsverkiezingen, daar hier toch uitsluitend Katholieken wonen. In steden, als Venlo en Heerlen, waar toch strijd gevoerd moet wor den tegen andersdenkenden, daar heeft men, om de plaatselijke vrede te bewaren, afgezien zich met de raadsverkiezingen te bemoeien. Zoo men er hier ter plaatse toe overgaat, zal men volgens onze raeening ontevredenheid en twee dracht gaan zaaien. Vele leden der Kiesvereeitiging. Ingekomen en vertrokken personen van 27 Febr. tot 6 Maart. INGEKOMEN G. Barents, smid, Kempweg 4 van Eindhoven M. C. Thewissen, winkeljuffrouw, Groote Straat 14 van Stein J. J. Indemans, z.b., Overloonsche weg 2 van Ohé en Laak; W. F. van Moock, timmerman, Ysselsteyn I 70 van Grubbenvorst B. J. A. Drent, onderwijzer,Markt straat 5 van Roermond BUÏLQEELIIO STAKB VKHBAY van 27 Februari tot 6 Maart. GEBOREN: Martinus J. H. Wismans, Boschh. Jan P. B. J. Eijssen, Merselo Hendrika H. Jacobs, Broekweg Petronelia W. J. Jeuken, Stationsweg Joseph A. J. van Leuken, Leunschew Wilhelmus J. Volleberg, Kruisstraat OVERLEDEN Johannes G. Coenen, 9 maanden, Hofstraat. Anna G. Janssen, weduwe van Martinus Hendrix. 78 jaren. Oostrum 1 patient St. Anna. 1 patient St. Servaas. In den loop van deze maand zal de „collecte voor den arme" langs de huizen gehouden worden. Deze collecte, alsook de „collecten voor den arme" die geregeld in de Groote Kerk en in de Paterskerk gehouden worden, zal in 't vervolg niet meer ten bate komen van het Burgerlijk Armbestuur maar van het Parochiaal Armbestuur. Deze „collecte voor den arme" in de keiken zal in 't vervolg ook dan nog plaats hebben, als er eene collecte met open schaal gehouden wordt. St. Antonius-Patronaat. Zij die misschien geen kaartje voor de Congregatie ontvangen, gelieven toch te komen. Achtergebleven Spaarbankboekjes afgeteekend inleveren. Sommige jongens bedriegen hun ouders door te zeggen dat ze naar het Patronaat of de Les gaan en het niet doen. Jongens tegen wie proces-verbaal wordt opgemaakt wegens straat schenderij, moeten weten dat wij in dat geval niets voor hen mogen doen. Aan iedereen wordt gelegenheid gegeven om de Vastenmeditatie in de parochiekerk bij te wonen. Parochiekerk Morgen Zondag 8 uur leesmis voor den R. K. Sigarenmakersbond St. Petrusstoel, half 3 herhalingscatechis mus, 5 uur Lof en 3e Lijdensmeditatie. Maandag half 8 Jaarg. voor Peter Camps en echtgenoote, 8 uur Jaarg. voor Gerard Litjens en Maria Wis mans, 9 uur gezongen H. Mis voor de levende en overl. leden van de Verkoopvereeniging St. Antonius. Dinsdag half 8 besteld Jaarg. voor de echtgenoote van Herman Timmer- roann, 8 uur Jaarg. voor Jan Arts. Woensdag half 8 besteld Jaarg. voor Joh. Goemans. 8 uur Jaarg. 2e klas voor Jac. Bistervelts en Anna Maria Lemmens. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg. voor Wilhelmina Esser. Vrijdag half 8 besteld Jaarg. voor Antoon van Dijk, Petronelia Wis mans en overl. kinderen, 8 uur Jaarg. 2e klas voor Johanna Goumans en haar zoon Petrus. Zaterdag komen de jongens der 8e en 9e klas en de meisjes der 5e klas te biechten, half 8 Jaarg. voor Godfried van Vlorop en Petronelia van Opbergen, kwart na 4 Lof. A.s. Zondag 8 uur leesmis voor de R.K. Werkliedenvereeniging. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek. Kwart over 9 Jongelingen-congregatie. Kwart over 4 gez. Vespers. 5 uur Lof. Maandag feest v. d. H. Catharina van Bononia. Volle afl. o.g.v. Dinsdag 6e der Novene ter eere v. d. H. Antonius, 7 uur Hoogmis met toespraak en gebeden der novene, 6 uur Lof. Woensdagavond 6 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Vrijdag 7 uur Hoogmis, 6 uur Lof en Lijdensmeditatie. Advertmttiën Heden ontvingen wij het treurige bericht van het over lijden van onzen geliefden Broer Schoonbroeder en Oom den Zeereerw. Pater Guillaume Potten Pastoor Westpunt Curacao, in den ouderdom van 57 jaar. De bedroefde familie, Venray Wed. Potten-Oudenhoven en kinderen Wed. de Mulder-Potten Helmond W. Spooren-Potten Ma'den Wed. Beerkens-Potten en kinderen Venray W. Greefkens-Potten en kinderen Weltevreden Eerw. M. Imelda Potten Siebengewald: Kind. Beerkens-Potten Venray. 6 Maart 1931. 36 Tor onze diepe droefheid overleed heden zacht en kalm, voorzien van de laatste H.H. Sacramenten, onze dierbare Moeder en geliefde Tante Jacomine Emons Weduwe van Pieter Jan Goumans in den gezegenden ouderdom van 84 jaar. De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, zal plaats hebben a.s. Maandag 10 uur. JAQUES GOUMANS MARIE GOUMANS Familie RUTTEN Familie EMONS Brakkestein, Nijmegen 5 Maart 1931 30 Heden overleed tot onze diepe droefheid ons innig ge liefd Zoontje en Broertje JANTJE in den aanvalligen leeftijd van 9 maanden. Familie Coenen- Houtackers Venray, 3 Maart 1931 Zondag 8 Maart nm. 3 uur in het Bondsgebouw Agenda Jaarverslag. 16 Het Bestuur. maken bekend aan de kippenhouders dat zij geen andere tusschenpersonen hebben voor het koopen vau kippen. Zij betalen de hoogste prijzen voor slachtkippen. Nog te koop of te ruilen eene van Wit Leghorn, gezond en zeer goed bevrucht, bij Fr. Kersten, Halte Holthees alwaar steeds verkrijgbaar zijn de bekende voor kippen. v. d. Lai fb De jaarli ren der paarde its in de week tot 21 Maart. J-ter gende week Be Ontvangen Pete: a Pa: 9 gebruikt de van „flboi Alleen Steelpanner idem Waterpotter Aardappelei ijs idem Bombee-pai Waschbakje Bazarbakkeiï, Vergieten w idem r<pui Theepotten Melkkokers idem CO verschil 32-de Beleefd a m: H 12 Goedkwi ud 27 kdVi gevraagd v IE Dame en indiensttred Brieven c van dit blac tegen 1 Me a 26 jaren, vc [er Adres Bu tei TE 5000 k a f 5 oer 1 zwart bij jac. Wil Cl( TEC een ze; 15 Ira bij H. Janss 9, OJ bij Jac. Bis' A Ti goedge met <i{ bij P. A. Mie lui bij G. Martf in: V.D.L., bij Kind. v: TEp' in klas !o Indus maai 30-5C ld. Nieuwenho el iw po

Peel en Maas | 1931 | | pagina 2