m „st. Aiiosiis" U weet zeker toch wel JONGENSPAKJES ,J A. TH1ELEN Engelsche en Schofsche Stoffen Heeren- Jongeheeren en Kinder- kleedi mg GEBR. LEMMENS Tlasi 't laatst® bemar opphivin De Notaris Brabers uitbroeden van kippeneieren Kring VENRAY. Algemeens Ledenvergadering 11)1 De üanufactuurhandel van Algem, Vergadering le klas Maatwerk Goeden goedkoop altijd" modem Heeren Confectie- kleeding f Koop bij voorkeur Notaris Pluy tn aekers Notaris Pluymaekers NotarisPluymaekers Notaris Pluymaekers Notaris Pluy makers Mr. F- M. A. Haffmans op Woensdag 18 Februari dat wij steeds voorradig hebben een groote keuze in Matrozenpakjes, Blauwe Cheviot en Manchester Broekjes. R. K. Vereeniging het Limb. Groene Kruis Afdeeling Venray Tophout te Geijsteren. L. J. H. Beijnders A. Coopmans, Langstr. L. J. Et. Reymders Speciaal adres naar maal en Confectie. Nsrgens heter zult slagen dan hii VENRAY ge Agente voor N.Limburg en O. N.Brabant: .RENAULT IN IEDERE KLASSE' Jos. C. M. Neeteson te VENRAY zal op Maandag 16 Februari 1931 voorm. 11 uur, in den Engel te Venray, voor den Boerenbond al daar, om contant geld publiek ver koop en EEN PAARD afkomstig van Moorrees, Oostrum. zal cp Woensdag 18 Februari 1931 nam. 2 uur in het café van de Wed. Michiels a.d. Busch te Venray voor de Kinderen Janssen te Venray-Lull publiek verkoopen 100 slagen boonstaken, gelintstaken en palen in het bosch a.d. Spoorlijn en de weg naar Maashees. te VENRAY zal op Woensdag 18 Februari 1931 nam. 4 uur, in het café van Mart. Janssen te Merselo, publiek ver koopen Gemeente Venray A _voor den Heer Mart. van Meijel te Merselo, 1 Bouwland in Beekerveld te Merselo B 2880 groot 43 a. 50 c. 2 Ontginningsgrond in den En depoel, H 1639 groot 75 a. 20 c. B voor den Heer Godfr. Janssen te Broekhuizen, Ontginningsgrond in den Ende poel H 1640 groot 79 a. 30 c. Massa van 1639 en 1640 samen groot 1.54.40 H.A. Aanvaarding in eigen gebruik de ontginningsgrond terstond, het bouw land stoppelbloot 1931 in lasten vanaf 1 Jan. 1932. Betaling ontginningsgrond op 1 April en het bouwland op 1 Oct. 1931. C. voor den Heer Hend. Arts Merselosche weg, ontginningsgrond in de Endenpoel Sectie N no. 839 groot 2.05.80 H.A. begrensd door de fam. Gerrats en wegen. te VENRAY zal op Woensdag 18 Februari 1931 nam. 5 uur in het café van Mart. Janssen te Merselo, voor de kinde ren Th. Pubben aldaar publiek verkoopen 23 perc. zwaar tophout aan den Bakelschen dijk en 16 perc. idem achter het Molen veld. te VENRAY zal op Woensdag 18 Februari, des nam. 6 uur in café Ant. Dinghs te Caste nray voor de Wed. Piet Weys, aldaar publiek verkoopen 75 slagen boonenenstaken, ruiter- staken en brandhout, in de Berg (bosch afk. van Trynes. te VIERLINGSBEEK zal Dinsdag 17 Februari 1931 bij inzet en Dinsdag 24 Februari 1931 bij toeslag, telkens nam. 2 uur bij J. van der Lijck te Maashees krach tens artikel 1223 Burgerlijk Wetboek publiek verkoopen Onder de Gemeente Maashees. Koop 1. Huis. stal, tuin, boom gaard, zandgraverij en bouwland met en zonder kippenkooi te veilen, ge legen op- en bij den Bosch Sectie B 1108 en 1107 groot 65 aren 30 c.a. Koop 2. Hakhout, moeras en water „de Warmeer" a.d. grintweg Maashees-Vierlingsbeek Sectie B 667 groot 74 aren 80 c.a. grenzend aan koop 1. Beide perceelen in massa. Te aanvaardenGebouwen en getimmerten waaronder de afgemaakte kippenren met beloopen erf op Donderdag na Beloken Paschen in 1931 en van de rest dadelijk na de toewijzing. Reserve het uitgegraven grint en zand op voormeld perceel Sectie B no. 1107 om te ruimen voor 1 Juli 1931. De goederen behooren in eigen dom toe aan den heer B. den Braven te Maashees. Notaris te HELDEN, zal Donderdag 19 Februari 1931, om 10 uur voorm. te Oirlo-Venray, op verzoek van den heer Martin Thijssen, publiek verkoopen porcelein, glas en aardewerk, emaille en ijzerwaren, steryliseer- glazen, steenen inmaakpotten, em mers, kannen, blikken en zinken waschtobben, schoppen, rieken, hand zagen, nijptangen, andere handge reedschappen enz. enz. Posten tot en met f 10 tegen contante betaling. Gelegenheid tot het Si 7 ct. per stuk, bij P. J. Jeu ken, Boschhuizen. des nam. half 3 in het Patronaat. AGENDAOpening, Notulen, Jaarverslag, Jaarlijksche vaststelling van het uit ie keeren bedrag aan vertrekkende leden buiten den Kring der Vereeniging, Mededeelingen, Rond vraag en Sluiting. 245 HET BESTUUR. Tevens 't allernieuwste in Eng. Hemden, Zelfbinders, Boorden, Sokken, Bretels, enz. Vergeet vooral niet eerst even te komen zien100 Zondag 22 Februari ó^uur in bovenzaal van het Patronaat. Opening. Notulen. Verkiezing oestuursleden, (af tredende leden Vercauteren en Messemaekers herkiesbaar). Verder 2 nieuwe leden volgens besluit van vorige algemeene vergadering, zoo mogelijk eene dame en een werknemer. Jaarverslag secretaris. Jaarverslag penningmeester en verslag controle-commissie. Verhooging contributie. Sluiting. HET BESTUUR. P.S. 5 leden hebben het recht tot het stellen van een nieuwe candidaat voor het bestuur. Deze moeten minstens 8 dagen te voren schriftelijk zijn ingediend. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Candidaat-Notans te Horst, waarnemend het vacante kantoor van wijlen Notaris Esser te Horst, zal op Donderdag 19 Februari 1931 nam. 5 uur, in 't café van den Heer Joh. Euwals te Geijsteren, voor de Heeren Kessels en Esser te Venray, publiek verkoopen 45 slagen zwaar dennen tophout, gelegen op het afgekapte dennen bosch aan den Blauwen Steen onder Geijsteren, afkomstig van den Hoog- WelGeb. Heer Baron de Weichs de Wenne. levert prima soortechte Zaden aan lage prijzen. Mangelwortelzaden ontsmet 40 ct. per pond Mangelwortelzaden Origineele niet ontsmet 40 en 45 ct. p.pd. Stekrubenzaden origineele blauw kop kortloof 60 ct. per pond Stekrubenzaden Engelsche blauw kop 45 ct. per pond Lange lenteknollen ^blauwkop soortecht 75 ct. per pond Herfstknollen in soorten lange of ronde 50 ct. per pond Roode Veldklaver, prima zaad 60 ct. per pond Gele Veldwortelen, de beste soort voor 10 aren te bezaaien f 1.25 Voor Tuinzaden vrage men onze gratis prijscourant met cultuurbeschrijving aan. Tijdelijk grasland inzaaien f 20.per H.A. Blijvend weiland inzaaien f 24 tot f 30 per H.A. Deze zaden worden afzonderlijk geleverd en naargelang de gron- 40 den samengesteld. N.B. Serradella alleen bij voor uitbestelling te leveren. Candidaat-Notaris te HORST waarnemende het vacante kantoor van wijlen Notaris Esser te Horst zal op Woensdag 18 Februari 1931 voorm. half 11, in café P. Her mans aan de Melderslo, ten ver zoeke van den Heer Jos. Vervuurt te Horst-Melderslo, publiek ver koopen Circa 25 nos. kepers, boonen- palen, latstaken enz. gelegen in het bosch a. d. Broekhuizer dijk, afk. van de familie Camps. voor Oroote Straat ^Indien het althans een bezwaar" genoemd kon woden dat Renault Momenteel is „éven duurder" was. stukken goed- kooper dan welke wagen ook, in onverschillig welke klasse. Ter vergelijking onder staande prijzen: Vier Cylinder „Primaquatre" Conduite. 4 deuren f 1975 Cabriolet 2—3 pers. f 1975 4 Cylinder K.Z. 33 P.K. Zes Cylinder Monasix Conduite, 5 plaatsen f 2175 Idem, luxe f 2350 Conduite 5 plaats, f 2250 ld. luxe met koffer enz. f 2475 Conduite 7 plaats, f 2600 (grootere wielbasis) ld. luxe met koffer enz. f 2975 Alle modellen hebben vier deureren uiterst ruime zitplaatsen. Kwaliteit voor iedereen bereikbaar! Wat zoudt U anders dan Renault nemen? Inlichtingen en proefrit zoder eenlge verplichting. les Cylinder Vivasix <onduite, 5 plaatsen f 2825 lem, luxe met koffer f 3150 londuite, 7 plaatsen f 3375 i. luxe m. koffer f 3675 Acht Cylinder Nervahuit Conduite Inferieure, 5 plaatsen, luxe f 4825 1 »«"WVU«M*H, in het meest betrouwbare, vakkundigste en degelijk- ste adres Het volledigst gesorteerd adres in Chemicaliën, Binnen- en Buitenlandsche Geneesmid delen en geneeskrachtige kruiden, Verbandstoffen, Zieken-en Babyverplegings artikelen, ParfumeriSn, Eau de Cologne's, Sham- pooing's Huidcrème's en alle Drogisterijartikelen. v.h. ass.-apotheker van Dr. Struben NEETESON'S SPECIALE MIDDELEN ,egen GRIEP, hoest, verkoudheid, bronchitis, asthma, hoofdpijn, keelpijn, maagklachten, slechte spijsvertering, moeilijken stoelgang, verzwakking, bedwateren, slechte eetlust, wirmen of maden, likdoorns of eelt, hoofdroos, schrale huid, winterhanden of wintervoeten spit, rheumatiek, zenuwen of andere pijnen, OVERTREFFEN ALLE ANDERE. Artikelen uit DE ADELAAR als: Breixbanden, buikbanden, rechlhouders en elas tieken kousen naar maat, zeer vitaminenrike levertraan en levertraanemulsie of pastillen, Aspirine, Thijmstroop, Teerstroop, Sirup. Rmel, medicinale maagpepermunt, medicinale Bloedwijn en Kinawijn, Purol, poeders, zafen en pasta's, Vasenol en andere Strooipoeder- soorten, Harol, tandpasta's, tandenborstel, scheerbenoodigdheden als apparaten, mesjes in vele soorten, scheerzeepen, limonadeesence's (met recept voor 't zelf bereiden van heerlijk verfrisschende limonade's), Eau deColognes in vele soorten (ook in iedere wille keurige hoeveelheid per maat verkrijgbaa), Vossekop Kleerenverven in alle soorten en kleuren (steeds versche), Schoenverven, mdicinale en andere zeepen zoowel eenvoudige als luxe, Boenwas (iets buitengewoons, benen niet noodig), Ratten-, Muizen- en Insecten- verdeigingsmiddelen, alle voorkomende dopsoorten enz. enz. WAARBORGEN U KWA LITEIT. 126

Peel en Maas | 1931 | | pagina 4