ooknFORD A. THIELEN Marktstraat 5 L. WIJNHOVEN '3 16ÏÏI Lourdes-film TOBI Kermis- klanten ?0§f de a.i. Feestdagen jiurboter-Beschuit lerij Th. WINTELS. Prima Benzine, Petroleum en Gasoline UIL Landbouwers, Hendrix, Patersstraat 9 in hot Bondsgebouw te Leunen» Tweede Kerstdag Jean Zeepers Speciale aanbieding in Comestibles net Meisje irk 2 pak voor 1 Kwartje. ikaarten, Nieuwjaarskaarten, en alle Schrijfbenoodigdheden. voor mijn vrachtvervoer, Je ForJ -truck heelt een zuinigen motor, die reeds hij 2200 toeren Der minuut 40 rem- P.K. ontwik kelt. Door deze lage omwenteling snelheid is de slijtage veel uymaekere Notaris Piuymaekers L J. H. Reynders L. J. H. Reyoders Gemengd Koor „Polyhymnia" PROGRAMMA: ,Pantoffelpijn' ff Gebruik Gasoline in uwe lampen WAAROM koop! ieder zijn Hoed ol Pef Pluche en Vilthoeden, Petten, Eng. Hemden. Boorden. Strikken. Bretels. Fantasie Vesten, Sokken, Slobkousen, Sjaals. Handschoenen, enz. De prijzen geweldig naar beneden bij ZWITSERLOOD VENRAY ].]J)(QR THEATER Groenten in blik Vruchten in blik Vischconserven Sauces, enz. Wijnen en Likeuren eleetr. waschmachine met wring en een mantelketel Vers loot loo le dd ge- geringer. 5NRAY '29 December 1930 verkoopen fiur in het café van ÊVenray-Heide, voor lieer J. A. Poels te en, keepers, staken, "ffrandhout, in het it. iiur, in het café G. irlo voor den Heer tar, 60 slagen hoon erwten rijs, 7 put en latten, in het Bonds- len voor den Heer e Leunen lout op stam in de s opleggers, latten. 2 zware eike boo- boerderij aan het ^aekers nam. 6 'alen te Venray- yen enray. .deer G. Vullings traat. i. d. Beek weg, Sec- !<5ot 34.20 A., belend en van gen voor bouwter- perc. en massa, j de Laaghei, Sectie 417 en 3418, groot A. van Kessel, 1. W. Wijnhoven I H. Derks. Sectie C no, 5056, grcot 16.30 A., belend Sickes, M. Jacobs en den WelEd. Heer J. A. Poels. B Voor den Heer V. Pyls, te Venray. Dennenbosch bij de St. Odakapel Sectie C. nos. 3269 en 3270, groot 1.92.50 H.A. te VENRAY zal op Maandag 12 Januari 1931 nam. 3 uur in het café G. Friezen te Oirlo, voor den WelEd. Heer J. A. Poels te Venray publiek verkoopen Ruim 100 slagen in de geleien voor de voet gekapt hout dienstig voor brandhout, boonstaken, latten, keepers enz., alles liggende in het bosch te Oirlo in den Gunhoek. Candidaat-Notaris te HORST waarnemende het vacante kantoor van wijlen Notaris Esser te Horst zal op Maandag 22 December 1930 voorm. half 11 ten verzoeke en ten huize van den Heer Jac. Arts te Horst—America, nabij de Kom, publiek verkoopen Vijf dragende varkens (12—15 weken dracht). Candidaat-Notaris te HORST waarnemende het vacante kantoor van wijlen Notaris Esser te Horst zal op Dinsdag 23 Dec. 1930 nam. van half een tot half drie in café Pijpers te Venray zitdag houden tot ontvangst van de vervallen koop en pachtpenningen. Voorzitter: H. Timmermann. Directeur: H. Welting. Concertzaal „Wilhelmina" Schoolstraat op 2en Kerstdag 26 December a.s. Aanvang precies 7 uur. 1. Donkere oogen Anderson 2. Musschen J. P. Wierts 3. Mijn Hof Philip Loots 4a 't Kosterken) dubbel gemengd J. P. J. Wierts b Margriet kwartet Sam Vlessing 5. Naar 't Zuiden B. Meijer Met de nos. I en 2 bekroond met den eersten prijs in de eere-afdeeling met het hoogst aantal punten in die afdeeling 9 Juni 1930 te Amersfoort. 6. Blijspel in drie bedrijven. Regie: P. van Opbergen Jzn. Personen: Nicolaas Janssen Nel, zijn nichtje Piet Beukelaar, zijn vriend Jaap, een zwerver Emma, zijn vrouw Betje, zijn dienstbode Dr. Malthusius, rustend dierenarts, bewoner van het benedenhuis. Het stuk speelt in de huiskamer van Janssen. 2e bedrijf '9 morgens I uur: 3e bedrijf denzelfden dag 's avonds laat. Toegang voor Honoraire Leden en tegen belaling van le Rang f 1.—, 2e Rang f 0.50. Plaatsbespreken op den dag der uitvoering van 11*1 uur 15 cent per persoon. Bezoekt allen de prachtige LOURDES-FILM, welke vertoond zal worden le Leunen in hel Bondsgebouw. 48 Aanvang Kindervoorstelling half 2 nam. Avondvoorstelling half 7 's avonds. Entrée namiddags 25 eb, 's avonds 35 ct. Personen van 16—18 jaar onder geleide. HET COMITÉ. Rn gros En detail is steeds per fust en per bus verkrijgbaar bij de 50 Telefoon 102 en 111 Venray. Af te halen Henseniusplein 9 Venray. Oasoline ook verkrijgbaar bij Gebr. Lucassen Leunen en Steenfabriek Veulen. Veel meer licht Veel goedkooper wenscht gij uw paarden vakkundig en netjes beslagen te hebben, komt dan eens naar JEAN ZEEGERS, Rijksgediplomeerd Hoefsmid. Speciaal adres voor alle werkzaamheden aan karren, wagens, ploegen en alle Landbouwwerktuigen. Vraagt eens prijs van alle soorten afrasterwerken. Beleefd aanbevelend, Electrlsche Smederij, Schoolstraat. m de van ouds bekende zaak van Daar vindt men steeds een reuzensorfeering. de nieuwste modellen, de laagste prijzen. van Overjassen, Jekkers, Kinder-Overjassen, Mantels, Fluweel Jurken, Pullovers, Truien, Vesten, Sjaals, Rijbroeken, Werkbroeken, Manchesterpakken enz. De prijzen naar omlaag, alles moet weg. Beleefd aanbevelend. Wederom bieden wij U een programma van bijzondere afwisseling Super HOOFDNUMMER Schlager Buitengewoon Paramount meesterwerk, 6 bedrijven van groote attractie en spanning. Speciaal geregisseerd door JOHN WATERS, met een schitterende hoofdrolbezetling o.a. W. C. Fields, Chester Conklin, Marie Brian. KERMISKLANTEN bied het leven van eige naars, acteurs en actrices in moeilijke, alsook in betere tijden, terwijl het komische element meester lijk in de film wordt weergegeven. Het steeds grooter wordende aantal vaste bezoekers van ons theater, getuigt dat wij steeds het beste brengen wat de filmmarkt bied Ziet de reclame en U gaat Zondag om half 6 of 8 uur naar LUXOR. Ook het bijprogramma is tot in de puntjes ver zorgd en bijzonder afwisselend, o.a.: 120 Paramount Journaal, zeer actueel. Onnoozele Cowboy van de Vlakte, 2 acten. Halfback Hannak, zeer komische 2acter. Reserveert vooral tijdig Uwe plaatsen 10 ct., wilt U van een goede zitplaats verzekerd zijn. Verwacht voor de volgende week 2e Kerstdag en Zondag 28 December: iets zeer bijzonders. Let op de nadere reclame Doperwten per kilo's blik 40, 50, 65, 75 ct. Worteltjes per kilo's blik 42s, 65 ct. Snij- en spercieboonljes per kilo's blik 37s, 50 ct. Spinazie per kilo's blik 40, 65 ct. Asperges per kilo's blik 88 en f 1.25 Perziken per kilo's blik 60 ct. Kwetsen 50 ct,, half blik 30 ct Reine Claude 55 ct., half blik 35 cl Mirabellen- 85 ct., half blik 47s Aardbeien half blik 55 ct., Kersen half blik 42s ct Ananas 40, 45 en 62 ct. Extra fijn gemengd Fruit per kilo's blik f 1.40 Zalm roode per groot blik f 1.15 en 80 ct. Pinkzalm, fijne kwaliteit per groot blik 45 ct. Iets fijnsSteur in tomaten per groot blik 45 ct. Makreel, Ansjovis, Kreeft, Crabs, Bismark Heringen, Paling in gelei, versch gepelde Oarnalen, Mosse len in gelei, Californische Sardines in tomalen of mosterdsaus per groot blik 30 ct. Bordelaise, Madéra en piquante saus p. blikje 38 Schildpadsoep per blikje 36 ct. Champignons, Mo.ceaux de Truffes, Capers, Mayonnaise saus. Hfxnrt'fi Wildpasteien, Fasant, Ree, Haas, Patrijs nero s per bljkje 75 ct Hero's Anchovy Paste en Sardellen-Bulter overheerlijk opi den boterham, per tube 35 ct. Fijne Samos per flesch 80 en 10 ct. voor flesch Roode zoete Spaansche Wijn 85 cl. enlOct. v. tl. Zoete witte Wijn (Tours) per flesch f 1 10 Anisette, Schilletjes en Voorburg 80 ct., 10 c. v. tl. Advocaat. Brunella, Grenadine C. P. WIJ vragen en bezorgen zonder prljsverhooging. Aanbevelend, TELEFOON 106 150 Pelrannus, waor zu-we de Zondag hin gaon, Nao Ostrum, dat hewwe toch al jaors gedaon. Urn half zeuven is 't dor toniël en meziek Die kels die toeten dor vort magnefiek. Went volgens 't program, dan is 't gen saus, Ik zaag verduld Wiener Blut van J. Straus. De Gesmolten Veldwachter, zoë het eur klucht, Smelte z'm echt, dan laoten w'enne zucht. Veur enne guide zitte veur op de sluul En anders drie kwartjes uut owen buul. 's Maondags dan mugde d'r hin op de kaart As ge an de achttien jaor ziet geplaard. Daor gao we nao toe jong, daor hewwe plezier, Linders zurgt allied vur en goed glas bier. Tegelijk met de prijsverlagin der sajetfabrikanlen, verlaagde wij vanaf heden den prija va- alle Sajetten, Breiwol en Haakwc met 10 tot 15 cent per 1 once knot. Prima Breisaji 38 en 44 ct. per knot. Haakwi 40 ct. per groote bol. h ni Evenals altijd gaan wij di met alle prijsverlaging der fabri-1 kanten en groothandelsprijzer mede en verlagen ook direct onzt verkoopsprijzen. Wij MOETEN het ook uit den aard onzer zaker Daarom DOEN wij het ook, altijd Bijna al onze goederen zijn na 1 Maart eenmaal, tweemaal, som mige zelfs driemaal in prijs VER LAAGD Wij zijn het die ten Uwen voor- deele de prijzen omlaag kunnen drukken, door onzen practischen en vakkundigen inkoop, voora, door het goedkoop exploiteeren onzer zaken. Daarom blijven wij kalm door gaan met voor IJ scherp te con- curreeren. Wij blijven de prijzen regelen i Na 1 November 1.1. VERLAAG DEN wij o.m. de prijzen van Alle 8/4, 9)4, 10)4 wit en blauw halflinnen en keperlinnen, 8/4, 9/4, 10/4 witte gebleekte kaloenen, 5/4. 6/4, 8/4, 9/4, 10/4, 12(4 witte Graslinnens, Mada- polams en Sencle linnens, 5/4. 6/4, 8/4, 914, 1014 ruwe Katoenen en Dubbeldraads 5|4, 9|4, 1014 geruwde Kepers Zwaandons en Gele Keper" witte Kepers, Wafels, F Keper en Jeans, 1 Wollen Dekens en Kunstzij den Dekens, Molton en Katoenen Dekens, Geslikte en Gewatt. Dekens Zomer-, Jaquard-, Auto- en Reisdekens, Bonte, gekleurde en Flanellen lakens, Sajetten, Breiwol en Haak- garens, Bedtijken, Sloopenbonten, Beddebonten, Schortenbont, Wollen en Katoenen Buxkins Olijfkleurige, Blauwe, zwarte effen en gerible Manchester, Moleskin en Peau de Pèchej 9(4 en 10(4 Hemdflanellen en Oxfords, zwarte en gekleurde Kousen en sokken, Fluweelen voor mantels en costumes, geweven, gebreide en geraol tonneerde Katoenen, half heel wollen Ondergoederen- Wollen Heeren en Dames, kleeding als Truien, Vesten Pullovers, Kleedjes, enz. onze prima Bedveeren (30 tot 50 ct. per pond) en prima Javakapok. Boezeroenstoffen, Dubbeldeels Khakistof, Pompadours, Mouselines, Japonstoffen, Japonruiten, enz. roode, blauwe, grijze en witte Handdoeken, Servetten en Tafellakens, afgepast en aan 't stuk, Zeepen en Reukwaters, Kapokmatrassen, Zeegras matrassen, Alpengras Ma trassen, Wolvlok Matrassen Peluws en Kussen, Veeren Bedden, ENZ. Daarom, vooraleer te koopen, overtuig van onze prijzen en kwaliteiten, vooral van die onzer zware Stukgoederen. 135 ZEGT HET VOORT. In Kerst- en Nieuwjaarskaarten ruim gesirteerd M. STOKS. Langstr. 22 Gevraagd ongeveer 14 jaar, voor dag, of dag en nacht. Aan te melden bij Th. Ariaens, Groote Straat 6. Tevens TE KOOP zoo goed als nieuw

Peel en Maas | 1930 | | pagina 3