m +Mt i OPRUIMI Kinder-, Ba<" Dames- i Vrouwenm«s JAC. FONCK Stierhouderij <5± ali: 52! Dankbetuiging vergadering iets fijns Clephas' Limonade fabriek Kerstdagen MANUFACTURENH N. V. Vulkaan, Kerstnummer „Peel en Maas" Gemengde Berichten „Eensgezindheid" Wilt ge Te huur Smalspoor m. wisse! draaischijf en kipwagens Iets wa aan ongekend lage j, PROFITEER VAN DE GEL RADIO ELECTRICITEIT GAS Ei\ WATEBI SANITAIR REPARATIES VENRAY moeizaam oprichten en weer neer buigen van die smartvolle lichamen en lijdende ledematen. Een jonge zieke richt zich' met uiterste inspan ning van krachten overeind, slaat haar armen open. stort geheel haar ziel uit in den kreet„Heer, indien Gij wilt, kunt Gij mij genezen en valt terug het gelaat bedekkend met haar handen. Oader deze zieken zijn er, die jaren doorbrachten in een eng zieken- kamertje die jaren, ja soms geheel hun leven geen H. Mis bijwoonden, en in Lourdes zien ze iederen morgen terwijl ze op hun brancard of in hun wagentje geplaatst zijn vóór de wonderbare grot de ééne B sschop na de andere het H. Misoffer op dragen in de heerlijk vrije natuur, terwijl vlak bij de Gave haar kab belend lied zingtiederen morgen mogen ze Ons Heer ontvangen op deze plek, een der heiligste op aarde, terwijl duizenden rondom hen voor hen bidden om troost en sterkte en genezing. Ook onder ons zijn van deze lijders, waar wij gezonden, zoo zelden aan denken en die steed3 lijden, niet alleen voor hen zelf. misschien ook voor ons. Het opgericht Lourdes Zieken- Comité zal trachten de middelen bijeen te brengen om jaarlijks enkelen ots- of minvermogende zieken het groote geluk naar Lourdes te gaan mogelijk te maken. Het Comité denkt er thans niet aan, om langs de deuren gelden in te zamelen voor haar mooi doel, neen, maar het zoekt de inwoners van Venray kennis te doen maken met haar streven. Wij stellen ons voor in het dorp en op de rectoraten tegen entrée- kecfing een avond te geven, waar Pater Rothoff van Blitterswijck bekend om zijn ziekenuurtjes voor de radio zal spreken over Lour des en zijn woord zal illustreeren met filmpjes over Lourdes en de bedevaart. Wij hopen, dat we medewerking zullen ondervinden. De zieken zijn de lievelingen van Onze Lieven Heer. Mogen wij hier niet met recht de woorden van onzen Heiland aan halen „Wat gij den minste der Mijnen gedaan hebt, dat hebt gij aan Mij gedaan 1" Venraysch Lourdes'- Ziekencoraité. Wegens hef Hoogfeest van KERSTMIS op Donderdag as. al het volgend nummer reeds Woensdagavond verschij nen in plaats van Zaterdag; voor dJ post-abonné's echter pas op 2e Kerstdag. Advertentiën enz. voor dit nummer moeien uiterlijk Woens dag 9 uurv.m. in ons bezit zijn. Vprlonncm van voorschotten voor den bouw vun arbeiderswoningen. Burgemeester en Wethouders van Venray vestigen er nogmaals de aandacht op, dat aan personen die langeren tijd onafgebroken in de gemeente hebben gewoond en in alle opzichten van goed zedelijk en maat schappelijk gedrag zijn, door den Raad op hun voorstel tot het verkrijgen van grond en den bouw van een woonhuis, vooischotten kunnen worden verleend onder bepaalde voor waarden en onder verband van eerste hypotheek, mits zij voldoende gegoed zijn om min,tens 15 pet. der kosten te betalen. Het maximum bedrag waarnaar een voorschot zal worden verleend is f 4000, het hoogst toe te kennen voorschot is dus f 3400. Voorschotten kunnen uitsluitend worden verstrekt aan personen die het te bouwen huis zelf zullen be wonen. 'l'ot het verkrijgen van nadere inlichtingen kan men zich wenden tot den Burgemeester. Onttrekking aan den openharen d'.ensi van een gedeelte van den weg no 142, voorkomende op den Staat yan wegen en voetpaden. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat bij besluit van den Gemeenterad d.d. 9 October j.l. no. 198'142, goed gekeurd bij besluit van Gedeputeerde St. tea dd. 9 December 1930, 4e, Afd*eling La 13530/3 L, aan den opnbaren dienst is onttrokken een gedeelte van den weg, voorkomende op den staat van wegen en voet paden order no. 142 en wel het g:dee!'1 nabij de woning van den eer G. TieJen, Veulen (Sectie G 1747) tot waar deze afbuigt naar den kunstweg Venray-Veulen in de richting van het huis Manders en dit gedeelte te verleggen door aanleg van een nieuwen weg dwars door de perceelen Sectie G nos. 1747, 873, 596,1150 en 1886 en in laa'st- genoemd perceel aansluiting gevend op den kunstweg Venray-Veulen en van deze aangebrachte wijzigingen aanteekening is gehouden in den staat der openbare wegen en voet paden. Venray, 18 December 1930. Burgemeester en Wethouders van Venray, O. VAN DE LOO De Secretaris, VAN HAAREN. GEVONDEN een nieuwe pet. Inlichtingen Marechaussee-kazerne. GEVONDEN een rijwielplaatje en een voermanszweep. Inlichtingen gemeentepolitie. De Zondag gehouden Muziek avond van Veniaysch Fanfarecorps met medewerking van het bekende Helmondsche Dubbel-kwartet werd evenals vorig jaar druk bezocht. Wegens ziekte van den Heer C. Dietz, werd het Directeurschap waar genomen door den Heer Fr. Vollz- bergh, onder wiens leiding een mooi programma werd afgewerkt. Het Helmondsche Dubbel-kwartet, onder leiding van den Heer Jacobs, zong op meesterlijke wijze. Het ge heel vormde een aangename avond voor het talrijke publiek en een flink batig saldo voor onze Fanfare. In het Raadsverslag, voor komende in het tweede blad, vinden de lezers bij de bespreking weg Merselo—Rips het gezegde van den heer Vermeulen, dat de brug te Wanssum verkeken is en van de spoorlijn naar Deurne niets terecht komt. Men gelieve hier te lezen „men zegt" dat van deze spoorlijn niets terecht komt. Examens Militaire Vooroefeningen Twintig Venraysche jongelieden die de Militaire Vooroefeningen volgden, zijn geslaagd. Dit is allen op twee na. Wat echter één dezer betreft, n.l. J. G. Flinsenberg. die o.a. ongeveer nummer één was in de Oefenwedstrijden, denkt men schier algemeen aan een noodlottige vergissing. Dit is wel jammer. Morgen Zondag zal de Post duivenvereniging „de Zwaluw" in de Wilhelminazaal alhier de jaarlijk- sche tentoonstelling van Postduiven houden. De tentoonstelling is geopend van 9 tot 4 uur. Maandag bracht een lOjarige jongen een meisje van denzelfden leeftijd een steek met een mes in den rug toe. Doktershulp moest worden ingeroepen. De marechaus- sée's namen den jeugdigen messen- held in verhoor. Op den Woensdag alhier gehouden veemarkt waren in totaal aangevoerd 359 stuks vee. Stieren geen Dragend vee 70 Gust vee 18 Vet vee 45 Kalveren geenBiggen 226. Hooge prijzen en daardoor te weinig handel. Oeganda. De causerie van Rev. Father M. Boonen en de Oegandafilm, afgewis seld nu en dan door een stukje muziek van de Mandolineclub, heb ben tot een groot succes geleid. De groote Patronaatszaal was geheel gevuld met donateurs, leden van Goudpluvier, genoodigden er.... ook ongenoode gasten. Bij volgende ge legenheden moeten andere voor waarden worden gesteld. De Oeganda film is iets bijzonders, prachtig van techniek en opvatting, zeer geschikt om de toeschouwers te ontwikkelen; men krijgt er een veel dieperen blik door op de Missie-actie. Rev. Father M. Boonen beschikt over een wel luidende stem en gezellige wijze van uitleggen, gekruid met een humor die nu en dan van ietwat ouderwet- schen trant is en zeer gemoedelijken aard. Wat is er in Oeganda in korten tijd veel bereiktJa, het bloed der martelaren is het zaad des Christendoms Na een zeer ontroe rend gedeelte van de film hield de ZeerEerw. missionaris, hoewel hem dit persoonlijk hard viel, een collecte. Naar wij vernemen, moet deze collecte niet, wat men noemt, zijn meegevallen. Hier kon het een en ander over gezegd worden maar dit zou allicht te ver voeren, en het is vaak beter niets dan te weinig te zeggen. De aanwezigen hebben een schoonen avond genoten, die hen stemde tot aangenaamste tevreden heid. Er waren dezen winter, gelijk de Eerw. geestelijk-adviseur in een kort toespraakje opmerkte, dezen winter zes ontwikkelingsavonden vanwege Goud-pluvier gegeven, waarvan drie voor het groote publiek, doch deze laatste van 1930 zou naar veler meening wel de beste zijn. Moge, onder Gods zegen, wat er dezen avond geleerd is, zich omzetten in daden, in gebeden en offers, voor de uitbreiding van het Godsrijk op aarde. P itronoatsbladDo Jonge Wacht." Het Kerstnummer van het bekende Patronaatsblad „De Jonge Wacht" is in vergroot formaat uitgekomen. Dit nummer met fraaien gekleurden omslag is rijk geïllustreerd. Het geeft een interessantcn kijk op het Patro naatsleven in Nederland. Ook van Venray's St. Antonius- Patronaat zijn twee foto's opgenomen op vereerend verzoek. Naar wij vernemen, zal aan de donateurs van het Patronaat vanwege de Patro naatscommissie een nummer worden toegezonden. OOSTRUM. Zondag jl. werd alhier een vergadering gehouden van de K. Kiesvereeniging die druk be zocht was. De waarnemend voorzitter de heer Chr. Stappers, heette allen welkom en vooral de Zeereerw. Heer Rector en deelde in zijn ope ningswoord mede, dat de Heer Th. Houba wegens ziekte zijn ontslag nam als voorzitter en als bestuurslid, met een woord van dank aan be stuur en leden, voor de goede samen werking in 't verledene. Spreker bracht ook dank aan den afgetreden voorzitter voor alles wat hij voor de K. K. beeft gedaan. Na de stemmingen voor een nieuw bestuur en een nieuwe voorzitter, is het bestuur als volgt samengesteld Chr. Stappers voorz., R. Lemmens secr.-penningm., Hub. Jenneskens, Fr. Poels en Sijbers leden. De heeren Mart. Verheijen en Mart. Janssen verklaarden zich bereid om de contributie op te halen. CASTENRAY. Door de Hand boogschutterij „De Batavieren" is besloten om op 17 en 18 Jan. a.s, een concert te geven met medewer king van den bekenden karakter humorist B. Schweitzer uit Reuver. De bekroningen in binnen en buiten land van genoemde Humorist waar borgen ons voldoende voor een paar genotvolle avonden. HOLTHEES. Deze week werd hier geopend de smederij en winkel van de Firma Smits en Zn., Maas hees. Bij deze gelegenheid werden alle inwoners van Holthees en Smakt getracteerd op bier en sigaren. Met den aardappelhandelgaat het hier den laatsten tijd iets beter. Hier wordt de prijs van f 2 per 100 K G. besteed, doch dan moet men ze naar Maashees brengen, van waar ze per schip vervoerd worden. OVERLOON. In de jl. gehouden raadsvergadering werd besloten tot aanlegging van electrisch licht, alhier. De kinkhoest heerscht hier op het cogenblik onder de kinderen in zêer vele huisgezinnen. Gelukkig is het niet van ernstigen aard. Een dezer nachten werd inge broken bij zekere P. E. alhier. Door het verbreken van een achterdeur wist de dief binnen te komen. Dior het geraas dat hij maakte, werd de vrouw wakker en begon hulp te roepen, waarna de dief door de openstaande voordeur het hazenpad koos zonder iets mede te nemen, Op de 2e ontwikkelingsavond Donderdag jl. alhier gehouden, trad als spreker op Pater Franciscus uit Boxmeer met het onderwerp de H. Eucharistie. Geruimen tijd wist de spreker de volle zaal te boeien met een aandachtig gehoor over dit ver heven geheim. GEYSTEREN. Geslaagd voor costrumière Mej. Maria Claassens alhier. Directrice Mej. Reinarda Brouwers- Schippers. Venlo. Pater Regalatus Hazebronk. De Hoogeerw. Pater Regalatus Hazebroek, Provinciaal van de Min derbroeders. zal Zaterdagavond met zijn socius Pater Cassianus Hentzen van zijn reis naar Java te Weert terugkeeren en het bestuur van de Nederlandsche Provincie der Min derbroeders wederom overnemen. VENLO. Dinsdag veroordeelde de Rechtbank te Roermond den in het Huis van Bewaring aldaar ge detineerden 24 jarigen voerman P. J. D. van hier, terzake den in den nacht van 27 op 28 Juli 1.!. in de woning van A. H. Ploem aan de Maasstraat gepleegden inbraak en diefstal, tot 1 jaar en 6 maanden gevangenisstraf. De eisch van den Officier van Justitie tegen dezen verdachte, die meerdere inbraken op zijn geweten schijnt te hebben, was twee jaar. Verlaging pachtpryzen. Door den Raad van Linne werd besloten met ingang van 1 Januari 1931 de pachtsommen van het bouw en weiland met 10 pet. te verlagen. Door dezen Raad werd tevens besloten het uurloon der losse arbeiders in dienst der gemeente, te verhoogen en te brengen van 30 op 35 cent per uur. Diphthcritis. Te Linne zijn bij een twintigtal schoolkinderen gevallen van diphthe ritis geconstateerd. De nachtelijke roofoverval te Nederweert. Dinsdag werd voor de Rechtbank te Roermond behandeld de zaak tegen de twee in het huis van bewaring te Roermond gedetineerde Duitschers, nl. de 23-jarige mijnwerker H. H. Kamp, uit Sterkrade en de 29-jarige monteur H. Kadeck, uit Oberhausen, zooals bekend, de verdachten van den in den nacht van 13 op 14 September j.l. ten huize der familie Venner te Nederweert, Millert, gepleegden nachtelijken inbraak, waarbij vader en zoon Venner ernstig aan hoofd en borst werden gewond, doch de indringers, die te voren den waakhond nog hadden gedood, on- verrichterzake aftrokken. Eisch 7 jaren gevangenisstraf. Aangevallen en beroofd. Een 15-jarige mijnwerker uit Horbach, werkzaam op deDominale Mijn te Kerkrade, die des avonds per rijwiel huiswaarts keerde, werd onderweg door twee personen aan gevallen en van zijn weekloon (12 gulden) beroofd. Na de berooving werd de jongen in de beek, die langs den weg loopt, geworpen. Werkloozensteun te Helmond. De gemeenteraad stond een crediet toe van f 2500 voor een Kerst- en Nieuwjaarsgave aan werkloozen. Het drama te Rysbergen. Donderdag is in het St. Ignatius- ziekenhuis te Breda overleden mej. H. van Rijsbergen, die op 1 Dec. j.l. door haar vroegeren verloofde door revolverschoten werd gewond. Waarschuwing. In verband met devele ingekomen klachten omtrent de Amersfoortsche Handelsbank, gevestigd A. M. Scburmansstraat no. 10 bis. te Ut recht, geeft de Hoofd-Commissaris van politie te Utrecht in het Alg. Politieblad in overweging, geen rela ties met die instelling aan te gaan, alvorens inlichtingen te hebben in gewonnen bij zijn afdeeling centrale recherche en ter voorkoming van teleurstelling, nimmer gelden van te voren te storten. Auto in brand geraakt. Te Heel wilde de kaashandelaar T. zijn auto met benzine aanvullen. Doordat de vlam der lamp, waarmee werd bijgelicht, te dicht bij de ben zine kwam, vatte deze vuur met het gevolg, dat de auto totaal uitbrandde. Een partijtje kaas en vjsch, dat in den auto was geborgen, werd even eens door het vuur vernield. Lyk gevonden. In den Tramsingel, te Breda, is het lijk gevonden van den 82-jarigen M.. wonende aan den Bredaschen weg. M. werd vermist sedert 23 November. Büaamnxs STASD V&F&AY van 12 tot 19 December. GEBOREN: Anna B. Ewalts, Kruisstraat Hendrikus P. G. Claessens, Leunen Henrietta G. J. Bertrams, Oirlo Hendrikus C. B. Beerkens, Over- loonscheweg Louisa G. M. Volleberg, Hensenius- straat Gertruda H. Chr. Seijkens, KI.-Oirlo Johannes A. M. Peeters, Scheide Johannes Th. M. Gommans, Oostrum Antonia B. W. Janssen, Merselo OVERLEDEN M. C. E. van Meijel, 16 jaren, z.b. Leunen. L. W. Claessens, 11' jaren, z.b. Oirlo. 1 patient St. Servatiusgesticht. St. Antouius-Patroiiaat. De leden der Jonge Derde Orde die kunnen zingen, gelieven zich aaneen te sluiten aan den Evangelie kant, vooraan. Wij herinneren Klein-en Middenpatronaat aan het Lof en verzoeken iets te offeren, wanneer de collectant komt. De leerlingen van den Handelscursus gelieven de schoolgelden te voldoen, die aan de Middens'ands-vereeniging moeten worden overgedragen. KESKEUreS M3SSTBH Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur groote Congregatie met collecte voor het St. Petrus-Liefdewerk, half 3 her- halingscatehismus voor de meisjes, 3 uur Lof. Maandag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor den ZeerEerw. Heer Pastoor Ant. van Valkenburg, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 leesmis. 8 uur Sol. jaarg. voor Ida van Valkenburg, huisvrouw van Ant. v.d. Biggelaer. Woensdag vigilie voor het Hoog feest van Kerstmis, geboden vasten en onthouding van vleeschspijzen, half 8 besteld jaarg. voor de vrouw van Godfried Verstralen, 8 uur jaarg. voor Pctronella Smits, van 10 tot 12 uur gelegenheid om te biechten voor de schoolkinderen, 's namiddags wordt biecht gehoord vanaf 3 tot 6 uur en van half 7 tot 8 uur. Donderdag Hoogfeest van Kerst mis en het urengebed, om 4 uur de Kestmis gevolgd door 2 stille H. Missen, 7 uur de Herdersmis voor afgegaan en gevolgd door een stille H. Mis, 10 uur de Hoogmis voor afgegaan door 2 stille H. Missen, van 1—2 uur aanbidding voor de leden der H. Familie, (zangboekjes meebrengen), van 23 aanbidding voor de leden der Maria-congregatie half 4 completen en Lof. Vrijdag 2e Kerstdag, verboden vleeschspijzen te gebruiken, de diens ten als op Zondag, half 7 uitstelling van het Allerheiligste en 1ste H. Mis, 8 uur 2e H. Mis, 9 uur kindermis, 10 uur Hoogmis en half 4 completen en Lof. Zaterdag half 7 uitstelling van het Allerheiligste en le H. Mis, 8 uur 2e H. Mis, 10 uur Hoogmis, 3 uur Vespers en 5 uur completen, Lof, Te Deum en processie. Deze week leesmissen voor Frans Verblakt. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur pl. Hoogmis voor de leden v.d. Aarts broederschap v.b. Koordje, waarna processie. Kwart over 4 gezongen Vespers, 6 uur Lof. Kwart over 9 H. Mis en vergadering voor de Jonge Derde Orde. Na de Hoogmis be stuursvergadering der Derde Orde. Dinsdag 6 uur uitstelling van het Allerheiligste tot 7 uur, 7 uur pl. Lijkdienst voor alle overleden Ter tiarissen der Derde Orde v. Venray Woensdag kwart voor 6 pl. aan kondiging van Christus geboorte, 's Namiddags kwart na 5 pl. Ves pers. Donderdag Hoogfeest van Kerstmis Om 5 uur pl. Herdersmis, waaronder uitreiking der H. Communie. Op 1ste Kerstdag wordt 'smorgens geen biecht gehoord. 8 uur pl. Hoogmis, Gen. Absolutie voor Derde Orde. Kwart over 4 pl. Vespers, 5 uur pl. Lof. Vrijdag 2de Kerstdag, feest v.d. H. Stephanus. De H. Missen als op Zondag. 8 uur de Hoogmis, kwart over 4 gez. Vespers. 5 uur Lot. Advertentiën. Ondergeteekende brengt bij deze zijn meest oprechten dank aan Bestuur en Leden van den Boerenbond, aan de Vereeni- ging van Jonge Boeren, alsmede aan al degenen die hun wei willenden steun hebben verleend aan het Missiehuis St. Jan te Soesterberg, bij gelegenheid der collecte in natura door boven genoemde Vereenigingen ge houden. Moge God U allen zegenen en beloonen. Met gevoelens van ware hoog achting en dankbaarheid, 30 Ant. AriaensRector Missiehuis St. Jan te Soesterberg U. Maandag 22 Dec. 's avonds halt 7 in het Bonds- lokaal te LEUNEN Agenda: Opening. Notulen. Bespreking aankoop nieuwe stier. Mededeelingen, rondvraag en sluiting. HET BESTUUR. met de a.s. feestdagen hebben, neemt dan eens proef met onze SCHILLETJES. Ter kennismaking met onze dranken, geven wij lot 1 Januari aan ieder die voor f 2.- besteed een halve flesch Schilletjes, Anisette of Grenadine cadeau. Schilletjes p. flesch 1.10 tl. 10 Anisette 90 „10 Ppermunt 90 10 Grenadine 90 10 Boerenjongens 1.10 „30 Poit 1.20 10 Alle soorten WIJNEN aan concurreerende prijzen. Aanbevelend, 40 Draagt U al een Superbe of W Kroon Corset Soliede en passend, ook voor hen die moeilijk zijn 1 40 Kent U reeds onze soliede WACO Vakkleeding voor Bakkers, Slagers Kappers, Monteurs, Schilders, Kellners, Laboratoria, enz. Weet U dat wij het agentschap voeren der Firma PALTHE te Almelo? En dat deze firma van nu af tot 1 Februari 15 pCt. kor ting geeft op alle stoom- en verf- prijzen En dat onze WOLLEN DEKENS niet worden geëvenaard in kwa liteit, mooie patronen en kleur stellingen Welnu, overtuig U hiervan TE KOOP koni met hippen Langstraat 16 tegen voordeelig tarief. 12 P. W. Gommers, Maashees. TE KOOE 2 ijzeren poelie's 86 cM. in doorsnede. Adres Bureau dezer Voor de 8 stuks sinaasappelan li)! pd. fijne suikerfiguren voor de Kerstboom, zeer licht 2 pd. vijgen demifleur 3 pakjes vanille kerstpudding met bon 1 pd. fijn gedr. appelschijven 6 reepen Kwalta chocolade 2 groote pakken Pudding li)« pd. fijne zoete Pruimen (nieuwe oogst) 3 bus tomatenpuree 1 bus fijne doperwten Als extra reclame bij aankoop van 1 flesch fijne Wijn voor f 1.10 per flesch een pot Boerenjongens of Boerenmeisjes cadeau. Verder: Advocaat, Krenten, Rozijnen, fijne Raapolie, Anijs zaad, fijne 3loem, zelfrijzend Bakmeel, Vanillesuiker, Choco lade hagelslag, Bakpoeder, har ten Peperkoek in all; grootten. Neemt proef met onze fijne BOTER met bon slechts 45 ct Th. Pouwele Hofstraat 8 55 Notaris Phiymaefcers te VENRAY zal op Maandag 22 December 1930 nam. 2 uur ten huize en verzoeke van Mej. Wed. Jacobus Folbers te Venray, Leunsche weg publiek verkoopen allerhande huismeubels als meerdere kasten, buffet, lafels, stoelen, ledikanten, goed fornuis, kachel, porcelein, glas, aardewerk en wat verder te koop zal worden aangeboden. Notai en, k Seb. Ru den "W Venray 80 sla{ "ffra boonsta|jt. bosch a B. n Friezen leer rlo 1 ar, 6 )Ut ïur, G. Friez ?en staken, slagen, C. nflien lokaal te Le Mart. )out 30 sis opl Breeveri 2 z\ boon stak boe men na' Overbroel Notari zal op uur in Eind, pub' Ai A Vitraat te Venrcg- d. 1 boi-oot tie C najelnie Rocyakkjgen Els. guns per< rein, in de 2 We|417 C. no. )d 66.60 PM. Gebr. JaH- Vermeulei 3 Bou I ie EENIGE PRIJZEO Van f 13.25 voor f 6.00 f 16.25 f 16.85 f 20.50 f 21.50 f 7.25 f 9.75 f 10.00 f 10.50 Van f t. f f fi f3 Van f 31.90 voor f 18.0

Peel en Maas | 1930 | | pagina 2