Vrouwenhanden Niemeijers 1 St. Nicoiaas-Giide Algem. vergaderiog Eiervereen. St Oda 20 °/o korting Provsndine N. V. Vulkaan, Gemengde Berichten Andreas Jacobs Petronella Poels LEZING Pluimveeteelt. Stoomen Verven Eiervareeniging Afd Dorp C.R.E. - KADio ELECTRICITEIT GAS EN WATER SANITAIR REPARATIES VENRAY Titbetaling inkwartieringsgelden De Burgemeester van Venray brengt ter algemeene kennis, dat de personen, die hun inkwartieringsgeld niet op de daarvoor vastgestelde dagen hebben afgehaald, dit alsnog kunnen bekomen ter secretarie tot en met 20 November a.s. Venray 6 November 1930. De Burgemeester van Venray O. VAN DE LOO. GEVONDEN Een bankbiljet van 10 gulden. Inlichtingen Gemeentepolitie. GEVONDENeen lorgnet in étui. Inlichtingen Marechaussee kazerne. Op de Woensdag gehouden paardenmarkt waren ruim 100 paar den, veulens en hitten aangevoerd. De handel was stil met weinig koop lieden. In den nacht van Donderdag op Vrijdag zijn uit de kippenkooi van P. J. M. Stationsweg alhier een 60-tal jonge kippen verdwenen. Of hier twee- of viervoetige dieven bezig zijn geweest, is nog niet uit gemaakt. Allerheiligendag trok de Schut terij „St. Anna" alhier naar de Smakt om er het beloofde St. Anna- beeld te gaan brengen. Na door den Z.E. Heer Rector te zijn afgehaald, werd in de oude St. Jozefskapel door Z.Eerw. een woord van welkom en dank uitgesproken en het beeld ge zegend. Toen werd een bezoek ge bracht aan het graf van wijlen Rector Cremers, waar de Heer H. Oden- hoven in een korte toespraak den beminden overledene herdacht. Nadat een krans op het graf was gelegd trok men naar de nieuwe St. Jozefs- kapel. waar door allen het plechtig Lof werd bijgewoond. altijd mooi door Vergadering onraysobe R. li. Middenstand. De Voorzitter opent deze goed bezochte vergadering. Tegen de ballotage waren geen bezwaren ingekomen. Door den W. E. Heer Kapelaan Strijkers wordt namens de Stand houders den Secretaris een cadeautje aangeboden in den vorm van een prachtige vulpen met potlood, wat door den Secretaiis dankbaar wordt aanvaardt. De agenda van het Hoofdbestuur wordt behandeld om de afgevaardig den op de Alg. Vergadering van den Limburgschen Bond als mandaat te dienen. De Heer Berters, die de Midden stands Onderlinge Ziektewet zou komen bespreken, was niet aanwezig. Door den heer Schaeffers worden verschillende vragen, die door de aanwezigen worden gesteld, beant woord. De heer Berters zal op een andere vergadering gelegenheid krijgen om ais nog de Ziektewet te behandelen. Onder de mededeelingen legt de Voorzitter de volgende verklaring af. In verband met een verkeerde meening die er bestaat, betreffende een bezoek van enkele Heeren aan het St. Servatiusgesticht alhier, acht ik het noodzakelijk hierin opheldering te geven. Deze zaak geachte vergade ring, heeft zich als volgt toegedragen. Twee leden onzer Vereeniging kwamen toendertijd bij mij om mij te verzoeken een stuk te teekenen, hetwelk zij voornemens waren, buiten weten van het Bestuur van het St. Servatiusgesticht alhier, op te sturen naar het Moederhuis der Congregatie der Eerw. Broeders van Liefde, te Gent. Daar het mij voorkwam dat deze handelwijze absoluut verkeerd te noemen was, en zelfs vreesde dat zij aanleiding zou kunnen zijn tot nadeelige gevolgen voor den geheelen Venrayschen Middenstand, al dan niet georganiseerd, heb ik bedoelde heeren hiervan trachten te overtuigen, en hen geadviseerd hun zaken niet aldus te behandelen, doch zich te wenden tot het bestuur van St. Ser- vatius, hetgeen zij ten slotte besloten te doen, indien ik met hen mee zou gaan. Terwille van de gevreesde gevolgen voor onze leden en ook voor de heeren zelf, besloot ik met hen mee te gaan. jammerlijk heeft, na het onderhoud met den Eerw. Overste, de meening geheerscht, dat dit bezoek uitging van de Vereeniging Venray schen Middenstand. Dank echter het oogenblik dat de Eerw. Overste mij liet ontbieden om naar-aanleiding van deze zaak nog maals met mij te spreken. Na dit onderhoud verzocht mij de Eerw, Overste het volgende mede te deelen op onze eerste algemeene vergadering, aan welk hoogst billijk verlangen'ik dan ook gaarne voldoe. „In de laatste paar maanden werd door niet minder dan 60 Vènraysche zakenmenschen aan het gesticht ge leverd. Bovendien stelt deze inrichting nog pl.m. 35 Venraysche vaklieden te werk, hetgeen ook straks den Ven rayschen zakenmensch ten goeden komt." Met groote voldoening en dank baarheid heb ik, mede namens ons bestuur en vereeniging de Eerw. Overste de stellige belofte gedaan deze mededeeling te zullen doen. Ik meen, alsmede onzen Geestelijk Ad viseur alsook het bestuur, dat hier een woord van dank dient gebracht te worden aan het bestuur van St. Servatiusgesticht, voor de blijken van symphatie, die het bestuur van genoemde inrichting, de Venraysche Middenstand toedraagt. Na deze verklaring die onder „bravo" der vergadering was ont vangen, vraagt de Heer Jac. Fonck het woord en verklaart dat de stap die zij (een viertal heeren uit den Middenstand) hadden gedaan bij St. Servaas op zijn minst genomen voor barig was en „men" had, dit werd volmondig toegegeven, dezen stap nooit moeten doen. De resteerende gelden der Ten toonstelling werden, voor zoo ver ze nog niet waren uitbetaald, ver rekend. De verkooping bij opbod der 13 overgeschoten prijzen bracht f 43.15 op voor het Vaandelfonds. Bijna elf uur sloot de Voorzitter deze gezellige vergadering met den Chr. groet. W. OOSTRUM. Onze Harmonie zal weer met Nieuwjaar 't gewone concert met tooneeluitvoering geven. In studie is genomen „De gesmolten Veldwachter" van Jan Grosveld. LEUNEN. Als een zeldzaamheid wordt ons vermeld, dat door den landbouwer Loonen, Brienshoek mangelwortelen zijn gerooid meteen' gewicht van 11 K.g. LEUNEN. Door onze Hand boogschutterij St. Joris alhier is besloten om op 11 en 12 Jan. a.s. hun jaarlijksche tooneeluitvoering te geven. OVERLOOK. Door de fanfare en tooneelvereeniging alhier is be sloten om begin Januari a.s. een concert met tooneeluitvoering te geven. Vorige week plaatsten we een bericht van een verdacht geval van mond- en klauwzeer alhier. Dit bleek echter niet 't geval en was alleen het nakomen van een wettelijk voorschrift. Er waren hier n.l. een partij schapen uit Drenthe ingevoerd. Door het bestuur van de R.K. Werklieden vereeniging alhier is be sloten om dezen winter een 8-tal ontwikkelingsavonden te organiseeren, waarop verschillende goede sprekers gevraagd zijn. Onze oud dorpsgenoot de Zeereerw. Pater J. B. Keyzers, orde Kruisheeren, zal op 6 Januari a.s. zijn zilveren priesterfeest herdenken. Pater Keyzers is bijna al dien tijd werk zaam geweest in de Missie van Amerika, waar hij thans als pastoor te Butler-Minn U.S.A. werkzaam is. Zeer zeker zal het den Missionaris dien dag niet aan belangstelling ont breken. Overloon zal weer toonen dat ze hun Missionaris niet vergeten zijn. MAASHEES. Deze week zal de gezonken schokker „Neptunis" van Jean v. d. Leyk alhier, worden ge licht. Reeds ruim drie jaar ligt hij op den Maasbodem, vlak tegenover het Sint Annabosch alhier. BLITTERSWIJK. Door de slechte wegen is door de firma Kuipers uit Venray een harer bussen verlegd. Deze loopen niet meer om ons dorp, maar gaan nu. over Tienray. Er is zelfs sprake van om alle bussen over Tienray te doen loopen, wat ons dorp geheel en al zou isoleeren Maar.... wie de wegen heeft gezien, kan het begrijpen. Zeldzaam jubileum. De familie Everts te Sevenum vierde Dinsdag den herdenkingsdag dat voor honderd jaar het burge meestersambt in handen kwam van een der voorzaten der fam. Everts. Sedert 1830 kende Sevenum achter eenvolgens vijf burgemeesters uit dit geslacht. Dit zeldzame jubileum werd door de inwoners feestelijk gevierd. Behalve burgemeester W. P. Everts en zijne echtgenoote, waren aanwezig oud-burgemeester H. Evèrts, Mgr. P. Everts, de heer Th. H. Everts en Mej. C. Everts. Wethouder van Enckevort voerde het eerst het woord en bood namens den gemeenteraad een foto aan van de vijf burgemeesters uit den stam Everts. In de raadzaal had een druk bezochte receptie plaats. Tot laat in den avond heerschte in het dorp een prettige feeststem ming. De smokkelhandel. Heeft de smokkelhandel in het Limburgsch grensgebied reeds grooten omvang aangenomen, tengevolge van een besluit van 5 November waarbij thans ook verboden is, dat de be woners van de naburige grensplaat sen, kleine kwantums meel, vleesch en mais, vrij uit Nederland in Duitschland invoeren, laat het zich aanzien, dat de smokkelarij op nog ruimere schaal zal gaan beoefend worden. Myngaslevering. Venlo is thans gereed, het mijngas van de Staatsmijn Maurits te ont vangen. De aansluiting aan de aanvoerbuis naar de mijn is tot stand gekomende installatie voor het distribueeren van het mijngas is gereed gekomen met den drogen gasketel. Het oorspronkelijk plan was 1 December met de mijngasle- vering een begin te maken. Weer een conflict in de metaalindustrie. Sedert de staking dezen zomer is het in de metaalindustrie te Tegelen en Blerick nog steeds niet in orde geweest. Thatis werd bij de ijzer gieterij N. V. vh. v.d. Bergh te Blerick een gieter ontslagen met een langen diensttijd, wat veel kwaad bloed onder het personeel heeft gezet. De reden van ontslag (slechte afwerking van gietwerk) wordt niet als een geldige reden voor ontslag aangenomen. Men vindt dit zoekerij. Een overijlde staking kon gelukkig voorkomen worden. Evenwei is het hoofdbestuur van den R. K. Metaal- bewerkersbond met het geval kennis gesteld en getracht zal wor den, door onderhandelingen met de Directie het gewenschte resultaat te bereiken. Hopelijk lukt dat. Er zijn momenteel reeds ongeveer een 50-tal werkloozen in de metaalnijverheid. Vee uit de weide ontvreemd Te Swalmen werden Woensdag nacht ten ijcdeele van den land bouwer N., drie runderen uit de weide ontvreemd. Doodelyke val. Terwijl de heer F. M. Dinsdag middag op het dak van een woning te Merkelbach bezig was pannen in te steken, brak de ladder waarop hij stond. De man kwam met het hoofd op de straatkeien terecht en is in den afgeloopen nacht aan de ge volgen overleden. Ons veo weer naar België. De Maasbode verneemt, dat 16 November de Belgische grens weer gedeeltelijk opengesteld zal worden voor den invoer van Nederlandsch e. Pachtsverlaging. In verband met de landbouwcrisis heeft het kerkbestuur van Heel de landpachten verlaagd met 15 pet. het bestuur dier gemeente verlaagde deze pachten met 10 pet. Do zedenverwildering. Volgens het Voorloopig Verslag der Tweede Kamer over de Justitie begroting verstigden vele leden de aandacht op de toenemende zeden verwildering, zich uitende o.a. in afschuwelijke overvallen van vrouwen en meisjes langs de wegen. Acht de minister, vroeg men, het niet nood zakelijk, maatregelen te nemen tot krachtige bestrijding van boven bedoelde zedendelicten Uitbreiding van de Rijkspolitie op het platteland schijnt dringend noodig. Eenige leden merkten nog op, dat de bestrijding van de openbare zede loosheid door de overheid steeds half werk zal blijven, indien zij niet ge paard gaat met een betere opleiding van de rijpere jeugd voor het maat schappelijk leven. Over boord geslagen en verdronken Volgens rapport van den schipper van den in de haven van IJmuiden teruggekomen IJmjider stoomtrawler Clasina Luther, is tijdens stormweer op de Noordzee de ongehuwde kok I Verzijde, uit IJmuiden. door een overkomende stortzee over boord geslagen en jammerlijk verdronken. Met de fiets geslipt Door de gladheid van den weg is Woensdagmorgen te Bathraen de 16-jarige dochter van den brieven besteller N., met haar rijwiel geslipt. Zij viel tegen een met boomen geladen wagen en kreeg ernstige in wendige verbloedingen, tengevolge waarvan het meisje is overleden. Door een drijfriem gegrepen- In de electrische centrale te Nijmegen is de 45-jarige arbeider P. A. V., toen hij bezig was een ket- tingrooster te herstellen, door een drijfriem gegrepen. De ongelukkige werd omhoog geslingerd en met een ernstige schedelbreuk, een gebroken dijbeen, alsmede verschillende schaaf wonden opgenomen. De man is naar het St. Canisius-ziekenhuis overge bracht. Zijn toestand is levensge vaarlijk. Mr. van Haastert over het maalgebod. De secretaris van den R. K, Boeren- en Tuindersbond, mr. H, van Haastert, heeft aan de „Maas bode" een interview toegestaan over het maal- en menggebod. Na allerlei bekende dingen te hebben gezegd, kwam hij te spreken over het Rus sische graan hij zeide o.a. „Wat er gebeuren zal, als de 22 schepen met Russische tarwe, die stoomende zijn, zooals men zegt, naar Rotterdam, omdat België en Frankrijk dit graan weigeren te ont vangen, hier werkelijk toegelaten worden, durf ik niet te zeggen. Het is mij onbegrijpelijk, hoe Nederland dit alles maar toelaat, terwijl toch daarenboven wel vast staat, dat dit graan van de arme Russissche boeren is afgedwongen en dat de Russische bevolking maar een poover beetje graan op broodkaarten ontvangt, Ik zeg ronduit ,,'t is een schande 1" In het verdere verloop van het onderhoud verklaarde hij nog het volgende Weet u wat mij zoo wonderlijk voorkomt en wat onze boeren en tuinders zoo kregelig maakt In den oorlogstijd was het treffen van maatregelen de eenvoudigste zaak der wereld een enkele conferentie (soms niet eens 1) met belanghebben den en er kwam een decreetde grenzen dicht of de grenzen open, aardappelprijs zus en aardappelprijs zoo, verplichting aan de boeren om dit te doen of dat na te laten, om een prijs van zoo en zooveel te accepteeren voor hun graan, boter, vleesch, peulvruchten, enz. enz. De „buitengewone tijdsomstandig heden" eischten een snel en gedeci deerd optreden en ingrijpen. Ik ontken niet dat 't zoo moest. Men kon niet eindeloos delibreeren en confereerener moest gehandeld worden. De bond van Russische god loochenaars. De bond van godloochenaars be roemt er zich op dat zij thans bijna 17 millioen volwassenen onder hare leden telt, terwijl bij de jeugd-afdee- ling ruim 18 millioen jongens''en meisjes van 8—14 jaar zijn aange sloten. Deze organisatie zorgt er voor dat de voornaamste leerstoelen aan de verschillende universireiten bezet worden door personen, die bekend staan om hun ongeloovige begin selen zij betaalt aan 35 professoren die lessen geven geheel in den geest van den bond van godloochenaars een zeer groot salaris. Onder de arbeidersklasse worden bijzondere groepen gevormd, die tot taak hebben iederen vorm van gods dienst te bestrijden. Ondanks het feit, dat deze stoot troepen buitengewoon hard werken is het resultaat zeer bedroevend. De Besbojnik bevat de ontstellen de mededeeling, dat onder de boe renbevolking nog ruim 80 pet ker kelijk getrouwd is, terwijl de „Kom- sornolkskaja Prawda" meldt, dat zelfs leden van de Communistische jeugdorganisatie hun huwelijk door een geestelijke laten inzegenen. Een kip overgeslagen. Het eenige maanden geleden te München opgerichte instituut voor medisch onderzoek, kan reeds, naar de „Morgen" mededeelt, op een sensationeele ontdekking bogen. Twee daaraan verbonden schei kundigen hebben ontdekt, dat het speciale eiwit uit de gele eierdooiers dat tot nu toe uilsluitend daarin gevonden is, ook voorkomt in verschillende planten. Waarschijnlijk wordt het eigeel in het lichaam van de kip zelfs rechtstreeks gevormd uit het plantaardige voedsel van het dier. Men is er zelfs in geslaagd, dit eigeel in belangrijke hoeveelheden uit planten te winnen, o.a. uit een kilogram gemalei gras evenveel als 500 eieren bevatten. Nauwkeurige chemische proeven stelden pos'ti?f vast, dat beide soorten eigeel van dezelfde samenstelling zijn, de "kris- talletjes zijn bovendien zoo typisch gevormd, dat vergissing buitengeslo ten is. Vrij groote hoeveelheden konden ook worden gewonnen uit blader ?n van brandnetels en uit bijna alle gele bloemen, want dezen danken hunne kleur voornamelijk aan de aanwezigheid van dezelfde stof. die ook voorkomt in de eierdooiers. Ingekomen en vertrokken personen van 1 tot 7 Nov. INGEKOMEN: W. M, H. Derkx, z.b. Oostrura D43, van Wanssum. N. Siebers en gezin, spoorweg arbeider, idem Dia van Amsterdam. C. P. Backes, bakker. Oirlo E25 van Arcen. C. Tónissen, dienstbode, Marktstr. 8 van Boxmeer. G. W. Claessens, z.b. Hofstraat 12, van Grubbenvorst. L, J. Poels, dienstknecht, van Vierlingsbeek. J. M. A. Slits, bloemist. Kruis straat 17, van Valburg. A. G. J. v.d. Goor, dienstbode, Grootestraat 27 van Venlo. H. A. C. Beel, ass.-apotbeker, Eindstraat 25. van Roermond. J, L. Renkens, arbeider, Boschh. C54, van Grubbenvorst. B. Schnippe, kloosterzuster, Over- loonscheweg 2, van Sevenum. P. Arts. melkknecht. Stationsweg 31, van Vierlingsbeek. VERTROKKEN P. M. Ewals, dienstknecht, naar Wanssum. A. J. J. Beckers, dienstbode, naar Eindhoven, Emmasingel 22. J. H. Vroemen, slager, naar Ge leen, Rijksweg 97. J. E, H. Rutten. z.b. naar Utrecht, Catharijnesingel 108. P. J. Hendrix, chauffeur, naar Heijthuisen. A. J. Franssen, bakker, r Maashees. H. J. H. Maessen, dienstbode, naar Boxmeer, Steenstr. C 86. P. J. H. v. Soest, verpleger, naar Apeldoorn. G. M. Smits, dienstbode, naar Meerlo B30. J. A. G. Hoedemaekers, z.b. naar St. Oedenrode. G. A. W. Claessens, z.b. naar Grubbenvorst A 14-3. J. H. Heijnen, hulpkeurmeester naar Roermond, Willem II Singel 30 H. Hermse, dienstknecht, n Bergen Siebergen C 194 B. Kroesen, id., naar Arnhem A. A. Rutten, dienstbode, naar Bergen-Ayen D 25 het turnen is afgeloopen, van negen tot tien lezing met lichtbeelden over het schoone Brazilië door oud missionaris Pr. Balt. Brölmann. BÏÏESSüLKKE STAH3 VESBAY van 31 Oct. tot 7 Nov. GEBOREN: Peter J. M. van Soest, Oostrum Hendrikus J. de Mulder, Scheijde Gertruda A. J. Philipsen, Buus Jacoba H. J. Philipsen, Buus Maria E. Janssen, Ysselsteyn Johannes P. H. Peeters, Lull Hendrika J. Wismans, Leunscheweg OVERLEDEN Anna M. G. van den Berg, 42 jaren, naaister. Langstraat. Burgerlyko Stand Maashees—Overloon Geboren Carel Marinus Lamber- tus zoon van W. H. Deriet—Sikes, Overloon Maria Johanna, dochter van P. A. Jacobs—Gerrits, Overloon. Gehuwd Peter Johannes Kersten, Maashees en Maria Petronella Rut ten, Overloon. K2EK2UJS2 DötöSTSH Parochiekerk Morgen Zondag in de H. Mis van 8 uur en de Hoogmis liefdadig- heidspreek en collecte, 2 uur kleine congregatie, half 3 herhalingscate chismus voor de meisjes, 3 uur Lof en rozenkrans, 4 uur H. Familie. Maandag half 7 zielmis, waarna processie over het kerkhof, half 8 besteld jaarg. voor Piet Theuws, 8 uur jaarg. voor Lambert Poels, echtg. en overl. kinderen, half 9 begrafenis van Carolina Pangels, 6 uur Lof en Rozenkrans, slot der Allerzielen-octaaf. Dinsdag half 7 leesmis der overl. leden der Maria-congregatie. half 8 uitvaart voor Carolina Pangels, 8 uur jaarg. 2de klas voor den Hoogeerw, Heer Jozef Oomen. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Sol jaarg. voor Laurentius van Val kenburg, Johanna van Tricht, Hen- ricus Verhofstad, huisvrouw en kin deren. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis half 8 leesmis, 8 uur gez. H. Mis ter eere van het H. Hart van Jezus. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg, voor Cornelis Raedts en echtg. Zaterdag komen de jongens der 8e en 9e klas en de meisjes der 5e klas te biechten, half besteld jaarg. voor de overl. familie van der Weijs en Langeveld. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Missen, 8 uur Hoogmis.. In alle H. Missen collecte voor de St.,Vincen- tiusvereenïg. Heel bijzonder aanbe volen. Om kwart over 9 H. Mis en vergadering voor de Jongelingen congregatie. Kwart over 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof. Dinsdag om 7 uur Hoogmis ter eere v.d. H. Antonius, 6 uur Lof. Donderdag feest v.d. H. Didacus. Volle afl. o.g.v. 6 uur Lof. Vrijdag 7 uur pl. Requiemmis, 6 uur Lof en H. Kruisweg. N.B. Deze week zal de termijn voor boter gehouden worden. St. Antonius-Patronaat. Terstond na de Congregatie kan men op de Bibliotheek terecht. Om kwart over elf wordt, op verzoek van Nederlandsch Comité ter viering van het Zevende Eeuwfeest van St. Antonius, een groote foto gemaakt, vanaf Klein-Patronaat tot en met Goudpluvier. Leden van sportclubs in sportcostuum en met vaandels. Klein- en Middenpatronaat behoo- ren, volgens afspraak met den Z.E. Heer Pastoor, in het Lof van drie te zijn en. achter in de kerk, Dlaats te nemen daar waar hun naam- caartje ligt. Patronaat op gewonen tijd, doch van vijf tot zes uur de geschiedenis van Tabiola met licht- Deelden. Leden van Grootpatronaat die dit willen meemaken, moeten er om vijf uur zijn. Dinsdagavond Goudpluvier. Als Den llen November hopen onze geliefde Ouders en le Vierlingsbeekhunne50jarige Echtvereeniging te her denken. Dat zij nog vele jaren moge leven is de wensch van hunne Kinderen en Kleinkinderen Martin JACOBS-LAURENSSE en Kinderen, Venray; Gerard jACOBS-CLAUX en Kinderen, Leernes (België); Jean FRANSSEN-JACOBS en Kjnderen, Vierlingsbeek. Op 27 November a.s. hopen onze geliefde Ouders G. Pelzers en J. Jacobs hunne 25-jarige echtvereeniging te herdenke,.. Dat Oodhennog lang moge sparen is de wensch van hunne dankbare Kinderen. Donderdag 13 Nov. 's avonds om 8 uur bij Ant. van Meijel, Hofstiaat. Bespreking: collecte en optocht. Trouwe opkomst verzocht. het Bestuur. Op 10 Nov., 13 Nov. en 17 Nov. telkens 's avonds 7 uur, zal in Café DE ENOEL door den Weled. Heer F. Lecluse, Pluimveeonderwijzer Kessel, een gehouden worden over 19 Het Bestuur. Paardenverzekering v. d. Landbouwbond. Premiebetaling: Zondag 9 Nov. na de Hoog mis bij L. van Rhee te Casten- ray. Zaterdag t5 Nov. van 6 tot 7 uur 's avonds bij H. Cremers te Lull. Zondag 15 Nov. na de Hoog mis in het Bondslokaal te Oirlo Premie bedraagt 1 pCt. Het Bestuur. op onze toch al reeds lage verf- en stoomprijzen. Prima afwerking Goederen 's Maandags bij ons depot Wed. H. Schellen, Hen- seniusstraat 13, gebracht, worden nog dezelfde week afgeleverd. Roeloffzen Tilburg Plisseeren 315 Sloppen Door omstandigheden geen eieren leveren op Maandag 10 November, doch op D1NSDAO 11 NOVEMBER van's morgens 8 tot II uur. 14 10 Beendermeel, Engelsch Zout, enz. bij Th.Pouwels, Hofstr Die het weten kunnen zeggen dat hel uit het een BIQ BEN pijp van f 2.— heer lijk rooken is. Steeds hel nieuwste in de grootste keuze bij PIET OU DENHOVEN, Henseniusstraat 11a, Tel. 105. 10 Reuzenvoorraad van onze be kende zwarte, gekleurde en wilte KLOMPEN hakriemen, kappen, nageltjes enz. lh. PoutcelsHofgtr. riempjes,

Peel en Maas | 1930 | | pagina 2