gierpomp BEER partij pakkisten roodbont maalkalf best roodb, maalkalf geverfde klompen i N. V. Vulkaan, HOnHBH (iemengde Berichten Ingezonden. Verloren of laten liggen jongensjas en muts Mainzer ZUURKOOL prima goedgekeurde Industrie Poters roodbont maalkalf een prima vulkachel Onvermengde Java-Kapok RADIO ELECTRICITBIT GAS EJÏ WATER SAMTAIR REPARATIES VENRAY (irondverpachting te Venray. Burgemeester en Wethouders van Venray zijn voornemens omstreeks half November een complex gronden achter de boerderijen aan het Zwart- water langs Overl. grens te verpachten in kavels van 1 tot 3 H. A. Nadere publicatie komt in het eerstvolgend nummer van „Peel en Maas". Venray 30 October. Uitbetaling inkwartieringsgelden De Burgemeester van Venray brengt ter aljjemeene kenuis, dat de uitbetaling der inkwartieringsgelden voor de gehuchten zal plaats heb ben op dagen en plaatsen, a!s hier onder vermeld. Te Oostrum in café van de Voort op Dinsdag 4 Nov. van 2 tot 5 u. Te Oirlo in het Bondslokaal Woensdag 5 Nov. van 2 tot 4 u Te Castenray in café van Rbee Woensdag 5 Nov. van 4i/j tot 6 u. Te Leunen in het Bondslokaal Donderdag 6 Nov. van 2 tot 5 u Te Merselo in de zaal der Wed Arts Vrijdag 7 Nov. v. 2 tot 5 u. Nakeuring van springstiercn. De Burgemeester van Venray brengt ter openbare kennis, dat de aanstaande keuring van springstieren alhier op het Henseniusplein zal plaats hebben op Vrijdag 7 Nov. 1930, des vocrmiddags 9 uur. De Burgemeester en Wethouders van Venray doen te weten, dat door den Raad dier Gemeente in zijne vergadering van 13 Augustus 1930 is vastgesteld de navolgende ver ordening Verordening tot vervanging van belastingbedragen, voorkomende in de wet op de Personeele Belasting 1896, door andere belastingbedragen voor de Gemeente Venray. Artikel 1. De belasting, voorkomende in artikel 3Ibis onder 4 en 5, letter c, der wet op de Personeele belas- tiug 1896, worden voor deze ge meente als volgt door andere ver vangen f 6 onder 4, a. Ie. wordt vervan gen door f 9. f 8 onder 4, a. 2e. wordt vervan gen door f 12. f 2 onder 4, b. wordt vervangen door f 3. f 40 en f 2.25 4 b, wordt ver vangen door f 60 en f 3.38. f 85 en f 2.50 4 b, wordt vervan gen door f 127.50 en 3.75. f 160 en f 2.75 4 b. wordt ver vangen door f 240 en f 4.13. f 242.50 en f 3 4 b, wordt ver vangen door f 363.25 en f 4.50. f 15 onder 4 c wordt vervangen door f 22.50. f 10 onder 5 c wordt vervangen door f 15. Artikel 2. Deze verordening treedt in werking met ingang van het belastingjaar 1931. Zijnde deze verordening goedge keurd bij Koninklijk Besluit van 29 September 1930 no. 4. En is hiervan afkondiging geschied waar het behoort, den 29 October 1930. De Burgemeester en Wethouders voornoemd, O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. GEVONDENEen rijwielplaatje. Inlichtingen bij den Rijksveldwachter, Langstraat. Onze vroegere dorpsgenoot, de Weled. Heer Dr E. D. Struben te Einhoven. herdacht Dinsdag zijn 25-jarig jubilé als geneesheer. Bij deze gelegenheid bracht Ven- raysch Fanfarecorps zijn eere president eene serenade. Hinderwet. Ingevolge de Hinderwet is ver gunning verleend aan de Wed. Th. Verheijen te Oostrum, tot het plaat sen van een electromotor van 4 P. K. ten dienste van haar landbouw bedrijf en verder aan G. Th. Wolters, aldaar tot het plaatsen van een electromotor van 5 P.K. LEUNEN. Door de Fanfare alhier zal op 23 en 24 Nov. worden opgevoerd „Caranza" drama in drie bedrijven, benevens een blijspel „Een veldwachter en een groentenboer ia de klem." MERSELO. Door de Handboog schutterij St. Hubertus en de Fanfare St. Oda zal op 30 November en 1 December a.s. een concert met tooneeluitvoering gegeven worden. Als hoofdnummer zal worden opge voerd „De Overkant", tooncelspel in drie bedrijven. SMAKT. Op het feest van Allerheiligen zal in de St. Jozefs kapel alhier na het Lof de inzege ning plaats hebben van een St. Annabeeld, geschonken door de Schutterij „St. Anna," te Venray. De leden dezer schutterij zullen hierbij tegenwoordig zijn. Het mooie beeld zal geplaatst worden in de oude St. Jozefskapel. HORST. Zaterdagavond gaf onze Kon. Harmonie te Düsseldorf een concert in de Keizerzaal der Stadtische Tonhalle, bij gelegenheid van het 25-jarig bestaansfeest der Vereeniging van Nederlanders in den vreemde. Voor onze Harmonie, die aldaar uitbundig succes oogstte, was dit een mooi uitstapje, dat nog wel meermalen zal worden herhaald. Onder den naam „Oefening baart Kunst" is alhier eene biljart club opgericht in café Sanders. SEVENUM. De collecte voor den ZeetEerw. heer Kessels bij zijn oud- parochianen voor zijn te bouwen nieuwe kerk bracht in drie H. Missen de som van ruim f 960 op. OVERLOON. Zondag had de inzegening met intronisatie van het nieuwe H. Hart-beeld plaats. Na de Hoogmis ging men in processie naar het H. Hart-monument waar door den Zeereerw. heer Pastoor de plechtigheid werd verricht. Hierna hield Z.Eerw. een schoone toespraak, Het nieuwe H. Hart-beeld is ver vaardigd in het atelier van de Heeren Thijssen te Roermond en het metselwerk is verricht door de firma Klaassen en Lichteveld. Zij hebben eer van hun werk, want voor Overloon is het H. Hart- monument een sieraad. Door enkele jongens zijn deze avonden verschillende waarschu wings- borden langs den weg afgebroken en stukgemaakt. De politie heeft deze zaak in onderzoek. Een verdacht geval van mond en klauwzeer werd geconstateerd op den stal bij den landbouwer V. alhier. De noodige voorzorgsmaatregelen zijn genomen. De Graf Zeppelin te Venlo. Hoe liet luchtschip post zal wisselen Zooals men weet, zal de Graf Zeppelin waarschijnlijk in November te Venlo post uitladen en innemen. De juiste datum is nog niet bekend. Op dien dag zal op de Groote Heide een roode vlag worden ge plaatst, boven welke plek de „Graf Zeppelin" dan zal dalen tot op een hoogte van vijftig tot honderd meter. Het is mogelijk het luchtgevaarte vier a 5 minuten in de lucht te doen stilstaan. Dat moment wordt benut om een touw naar beneden te laten. Aan dit touw is een „Karabinen" haak bevestigd, die ter opnemiag van den posrzak dient. De postzak ken, die elk meer dan vijftig kilo mogen wegen, moeten zoo snel mogelijk aan het touw worden ge haakt en worden dan omhoog ge haald. Indien deze manoeuvre niet slaagt of meerdere postzakken een langer oponthoud noodzakelijk maken, draait het luchtschip zich en blijft dan weer vier a vijf minuten stilstaan. De post, die „uitgeladen" wordt, wordt aan een parachute over boord geworpen. Waarschijnlijk zal het terrein, waar de post gewisseld wordt, door man schappen van het garnizoen worden afgezet. Niettemin blijft er zeker een schitterende gelegenheid het statige gevaarte van betrekkelijk nabij te zien. Dat er meerdere postzakken met de Graf Zeppelin zullen moeten worden meegegeven is met het oog op het thans aanwezige kwantum post niet zeer waarschijnlijk. WEERT. Maandag a.s. zal met de werkzaamheden voor het aanleg gen der rioleeringswerken een aan vang worden gemaakt. De geheele werkzaamheden zullen een lengte van 21 K.M. buizen omvatten, waarvan 15 K.M. betonbuizen en 6 K.M. gresbuizen voor aansluitingen. De geheele werkzaamheden zullen een jaar in beslag nemen en op 1 Nov. 1931 dienen te worden opgeleverd. In verband met het zeer toe te juichen contract, dat hieraan zooveel mogelijk uitsluitend Weer ter werk nemers dienen te worden te werk gesteld, is hierdoor wederom een ruime werkverruiming verkregen. Zooals reeds gemeld, is het werk gegund aan de firma Gebrs. Tum- mers te Sittard. Vergiftigings verschy nselen te Heerlen. Te Heerlerheide zijn bij leden van verschillende gezinnen vergiftigings verschijnselen geconstateerd. Als oorzaak heeft men opgegeven het eten van ondeugdelijke preskop en bloedworst. Zoo spoedig dit bekend werd, heeft de directeur van het slachthuis de vleeschresten bij de betrokken families en bij den slager, waar ze gekocht waren, doen in be slag nemen voor het onderzoek. Op het oogenblik worden vijf personen in 't St. Jozefziekenhuis verpleegd, die het vrij goed maken; zes andere zieken worden in eigen huis verzorgd. Zekerheid omtrent de oorzaak van de vergiftigingsverschijnselen is nog niet verkregen, daar het onderzoek der vleeschwaten nog niet is afge- loopen. Auto in een kapsalon. Maandagmiddag had te Tegelen een botsing plaats tusschen twee vrachtauto's op het kruispunt Gast huisstraatIndustriestraat. De bot sing was zoo hevig dat een der wagens door de pui in de scheer- salon van den heer S. terechtkwam. Gelukkig was niemand in de zaak aanwezig. Beide auto's zijn zwaar beschadigd. Een mooi begin. De op initiatief van den burge meester van Kerkrade gehouden openbare collecte voor de nagelaten betrekkingen van de slachtoffers van de mijnramp te Alsdorf, heeft, naar voorloopige telling, circa f 2450 op gebracht. Onder dit bedrag is begrepen een som van rond f 140 te Rolduc ge collecteerd. Hot vee niet besmet? De heer C. Tenhaeff, te Leeuwar den, inspecteur van den veeartsenij- kundigen dienst, schrijft aan de Leeuw. Ct. Den 15den October j.l. werden hier gekeurd, gezond bevonden en onder iijkscertificaat naar België verzonden 3 pinken en 8 kalveren in een wagon N. S. no. 73780. Op 20 October werd deze wagon met bovengenoemde dieren, onder zegel, hier terug ontvangen uit Esschen aldaar geweigerd wegens het voor komen van mond- en klauwzeer onder de dieren. Na opening van den wagon bleek mij, dat geen der aanwezige 3 pin ken en 8 kalveren bij beschouwing eenig verschil van mond- en klauw zeer vertoonde, en bij het direct in gestelde verdere onderzoek van mond holte enz. bleek mij, dat geen dezer dieren lijdende was aan genoemde ziekte of teekenen vertoonde daaraan te hebben geleden. De bovenbedoelde dieren zijn nog steeds absoluut gezond en vertoonen geen enkel verschijnsel van mond en klauwzeer. Het zilveren priesterfeest vau Mgr. J. Aerts. Zondag is te Tilburg de feestelijk heid der viering van het zilveren priesterfeest van Mgr. Aerts besloten met een feestvergadering, waarop Mgr. Aerts de som van f 6000 werd geschonken voor de stichting van een ziekenhuis op de Kei-eilanden. Brand to Nijmegen. Dinsdagnacht werd brand ontdekt in de aan de St. Antoniuskerk aan de Groenestraat te Nijmegen aange bouwde catechismuskamer. De brand weer werd onmiddellijk gewaarschuwd en rukte met groot materiaal uit, teneinde kerk en toren voor het vuur te kunnen beschermen. Men slaagde erin den brand te beperken tot de z.g.n, catechismuskamer en repetitie- zaal, welke geheel uitbrandden. De schade aan de kerk bleef be perkt tot waterschade en eenige gesprongen kerkramen. Verzekering dekt de schade. De oorzaak is onbekend. Slechte bestrating. Te Rotterdam reed Woensdag een vrachtauto door een slecht ge plaveide hobbelige straat, waardoor een achterop zittend werkman van den wagen viel en een hersenschud ding bekwam. De man werd naar het ziekenhuis overgebracht, doch bleek bij aankomst reeds overleden. Verduistering. Maandagmorgen heeft zich bij de Justitie te Zutphen aangemeld notaris B. uit Apeldoorn, die verklaarde zich schuldig te hebben gemaakt aan verduistering van f 40.000. Hij is in verzekerde bewaring ge steld. De rechtbank te Zutphen heeft reeds zijn faillissement uitge sproken. Steekpartij op een kermis. Woensdag bevonden zich tijdens de kermis te Drachten eenige feest vierenden in café J. aldaar. Er ontstond ruzie, met als gevolg een vechtpartij, waarbij van het mes werd gebruik gemaakt. Na de vechtpartij bleek, dat de 24-jarige ongehuwde arbeider J. v.d. Meulen, woonachtig te de Wilgen bij Drachten ernstig in den buik was gestoken. Een half uur later is hij aan de gevolgen overleden. Als vermoedelijke daders zijn door de politie, die onmiddellijk een uitgebreid onderzoek instelde, gear resteerd de 30-jarige muzikant D. T., afkomstig vanAarkema-Opeinde, en een zekere W., eveneens uit die plaats afkomstig. Ze zijn in verze kerde bewaring gesteld. De snelle luchtpost. En de vertraagde bestelling. Men schrijft aan de N. R. C. Zaterdagmorgen om 11 uur arri veerde van Dijk op Schiphol na zijn schitterende vlucht naar en van Indië. De post voor Parijs, welke het vliegtuig meebracht, 'ging overgeladen per vliegtuig naar Parijs en werd Zaterdagavond in een bestelling op genomen. Heel Nederland is trotsch op de post vluchten in 8 a 10 dagen zijn onze brieven in Indië, iederen dag leggen onze stukken duizenden K.M. af. Maar... Hier aangekomen liggen ze 36 uur op een postkantoor. Te Wassenaar bijv. werden Maandagmorgen de voor ingezetenen in deze gemeente bestemde stukken in de eerste be" stelling opgenomen. Was dat nu Zaterdagavond in de laatste bestel ling niet meer mogelijk Aldus in de N. R. C. Maar was het luchtschip Zaterdag morgen te Roermond gedaald, dan zou de post bestemd voor verschil lende deelen van gemeenten binnen een uur afstand onzer stad, bijna 48 uur zijn blijven liggen. In verschillende streken immers is er na Zaterdagmorgen vroeg geen bestelling meer voor Maandagmorgen. De natuurramp in Overijssel. Het totaal der schadevergoedingen, welke worden uitgekeerd aan de te Wesepe woonachtige slachtoffers van de natuurramp, welke dezen zomer boven de gemeenten Olst en Raalte woedde, zal f 14.000 bedra gen. Deze uitkeering betreft alleen de binnen de gemeente Olst woonachtige landbouwers: de schadevergoedingen, welke in de gemeente Raalte zullen worden uitbetaald, zijn nog niet bekend. Jongen onder de wielen verpletterd. Dinsdagmiddag vond op den Noorderweg te Oosterbeek een ern stig auto-ongeval plaats. Terwijl de chauffeur van een daar staanden vrachtauto zich in de cabine begaf, was een 8-jarig jongetje, het zoontje van den heer B., op de treeplank gaan zitten, zonder dat de chauffeur daar iets van had bemerkt. Bij het aanzetten van den motor viel het jongetje van de treeplank af, met het noodlottig gevolg, dat het achterwiel van den zwaren auto het knaapje over de borst ging. De jongen was onmiddellijk dood. Den chauffeur treft geen schuld. Communisten- actie rond Alsdorf. Te Alsdorf is Maandag nog een lijk geborgen, terwijl er ook van de gewonden in het ziekenhuis een is overleden. Op eea kolenmijn in de buurt van Alsdorf is Maandag een gedeeltelij ke staking onder de mijnwerkers uitgebroken. Voor de nachtploeg is Maandagavond slechts de helft der mijnwerkers aangetreden. Omtrent de aanleiding tot de sta king deelt de directie mede, dat zij drie communistische leden van den bedrijfsraad heeft ontslagen, die de vorige week de mijnwerkers hadden aangespoord, om op den dag der begrafenis van de slachtoffers van den mijnramp te staken. Deze drie ontslagen communisten verschenen Maandagavond op het terrein, toen de wisseling der ploegen plaats had en hielden toespraken tot de mijnwerkers. Toen de politie hen van het terrein wilde verwijderen, kwam het tot een botsing met de mijnwerkers, waarbij een mijnwerker gewond werd. Eon strenge winter In het Noordoosten van Polen vertoonen zich reeds talrijke troepen wolven, zcodat de boeren de over heid verzocht hebben, maatregelen te treffen. In het verschijnen van de wolven zoo vroeg tegen den winter, zien de boeren een aanwijzing, dat er een strenge winter zal komen. Spoorwegramp in Frankrijk. Woensdagmiddag is op de lijn Lyon—'Bordeaux bij het station Lig- neux een door twee locomotieven getrokken trein ontspoord, waar schijnlijk doordien de spoordijk ten gevolge van de vele regens van den laatsten tijd verzakt is. De eerste van de 12 wagens van den trein werden in elkander ge schoven. Tot nu toe zijn 16 dooden geborgen, terwijl 5 personen ernstig gewond en 25 lichter gewond wer den. Men vreest, dat het aantal slacht offers nog zal stijgen, aangezien een wagen nog niet onderzocht kon worden. Het opruimingswerk is in vóllen gang, teneinde een der twee sporen weer vrij te maken, De commissie van onderzoek heeft terstond haar werk begonnen en reeds verschillende reizigers gehoord, Dezen verklaarden, dat zij op het oogenblik van de ontsporing een hevigen schok voelden, alsof er een zwaar voorwerp op de rails lag. Reizigers van een trein, die 20 minuten tevoren gepasseerd was, verklaren, dat zij op de plaats van het ongeluk eveneens een hevigen schok hebben gevoeld. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie Aan de geachte schrijver van de Bindstraat. Jongen, jongen, wat was dat mooi, dat verhaal over het Eind. Ik kon er niet op uitgelezen ko men. Hoe was 't begin ook weer? Je gaat met je rug op den grond liggen, kijkt naar de mooiste eta lage van Venray, boven café Pij pers en och nee, zoo was 't niet, ik ben in de war.... Maar 't duizelt me ook zoo in m'n kop van die hobbelige, vierkante, ron de grasspiertjes, treurende lan taarnpalen, dat ik heusch van m'n apprepo zou afraken. 't Was me maar te doen om de geleerde schrijver er op attent te maken, dat er in de Eindstraat ook nog parapluies gemaakt wor den en ik vind 't heelemaal niet mooi om dat te vergeten, of be hoeft Ties soms niet over de wiggelende, waggelende, commu nistische plasjes, boerenkool met worst Tevens wou ik hier het nederige verzoek tot de schrijver richten, om van zijn verhaal in de »Peel en Maas" een vervolg te willen schrijven b.v. onder het hoofd »Keulen en Aken zijn in één dag- gebouwd" of »Wie zal dal betalen zoele, lieve Gerritje". En als dan de Edelachtbaren komen kijken zullen de bewoners van de Eindstraat wel voor de pruimentaart zorgen. B. Zwam. BflBSmiJKE STASH VUBAY van 24 tot 31 October. GEBOREN: Johannes G. v.d. Hulst, Broek Petronella C. W. Thijssen, Spurkt Johanna M. G. Smits, Heide Hendrikus G. Dijkmans, Spurkt Bartholina J.H. Verheugen, Gr.str. Leonardus H. A. Pouwels, Hoen- derstraal Peter J. M. van Soest, Oostrum GEHUWD B. H. Janssen, 33 jaar, landb. te Ottersum en W. Peters, 35 jaar te Venray Fr. J. M. van Gerven, 28 jaar, koopman en M. G. Gommans, 29 jaar, beiden te Venray. OVERLEDEN 2 patiënten St. Annagesticht patient St. Servatiusgesticht Ontvangen de NIEUWSTE nummers in Gramophone-platen (Adv.) H. CAMPS. Horlogerie XSSmiJKS BIEHSTIS Parochiekerk Zondag in alle H. Missen collecte ten bate der kerk. Vanaf 12 uur Zondag tot Maandagavond kan ver diend worden een vollen aflaat, zoo dikwijls men na waardig gebiecht en gecommuniceerd te hebben, de kerk bezoekt en bidt tot intententie van Z. H. den Paus, 6 maal Onze Vader, 6 maal Wees Gegroet en 6 maal Eere zij den Vader. 2 uur Groote Congregatie, 3 uur de Vespers, daarna de Vespers van Allerzielen, 6 uur Lof, rozenkrans en Allerzielenpreek. Maandag Allerzielen om 6 uur 3 H. Missen, 8 uur 3 H. Missen, 10 uur de Hoogmis voor de weldoeners der kerk, voorafgegaan door 2 stille H. Missen, waarna processie over het kerkhof. Gedurende de Zielen octaaf om half 7 Zielmis en om 6 uur rozenkrans en Lof. Dinsdag feest van St. Hubertus, te Veltum 7 uur leesmis en 9 uur Hoogmis, preek en zegening van brood. Half 8 leesmis voor de overl. leden der Mariavereeniging, 8 uur Jaarg. voor Johanna Wismans, Leo nard Wismans en Petronella Jennes- kens. Woensdag half 8 besteld Jaarg. voor Johannes van der Linden, echt» .genoote en overl. kinderen, 8 uur leesmis. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 besteld Jaarg. voor An- tonia van Meijel, echtg. van Thomas Michels, 8 uur Jaarg. 2e klas voor den Hoog Eerw. Heer Joseph Oomen. Vrijdag le der maand en vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, half 8 besteld Jaarg. voor Willem Wijnhoven en echtgenoote, 8 uur gestichte leesmis, 6 uur lof en eerherstel aan het H. Hart. Zaterdag komen de jongens der 6e en 7e klas en de meisjes der 4e klas te biechtem Paterskerk. Zondag om 5. 6 en 7 uur H. H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek. Vanaf heden middag 12 unr kan bij ieder Kerk bezoek een volle aflaat, toepasselijk op de geloovige zielen, verdiend worden. Biecht en communie zijn vereischt en bij ieder Kerkbezoek moet men telkens 6 maal het Onze Vader, 6 maal het Wees Gegroet en 6 maal het Glorie zij den Vader bidden tot inteasie van Z.H. den Paus, Deze aflaten kunnen tot Maandagavond verdiend worden. Kwart na vier gez. Vespers, 4 u. Lof en Rozenhoedje. Maandag Allerzielendag. Vanaf 5 uur H.H. Missen. Alle altaren zijn dien dag gepriviligieerd. 8 uur pl. Requiemmis, 2 uur oefening van den H. Kruisweg, 6 uur Lof en Rozenhoedje. Dinsdag 7 uur Hoogmis ter eere v.d. H. Antonius, 6 uur Lof. Woensdag half 7, 7 uur en half 8 H.H. Missen voor de Wed. Thi^len alslid v.d. Aartsbroederschap. Donderdag 7 uur pl. Requiemmis voor alle overleden leden der Aarts broederschap. Vrijdag 1ste der maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 7 uur pl. Hoogmis, Litanie v.h. H. Hart, 6 uur Lof met acte van eereboete. St. Antoiiius-Patronaat. Er worden geen kaartjes afgegeven voor de Algemeene H. Communie alle jongens zullen wel uit eigen beweging tot de H. Tafel naderen. Hetzelfde voor het Lof. Dinsdagavond Goud-pluvier. terug te bezorgen G. VAN LEUKEN, Leunsche weg Wederom verkrijgbaar de bekende bij H. Tacken, Schoolstraat H. J. A. VERHEUGEN! M.C. VERHEUGEN—DEBETS geven met genoegen kennis van de geboorte van hun dochter Josephientje. Venray, 25—10—'30. 10 Op den duur niet duur U rookt langer met plezier uit een Sig-Ben dan uit een andere. Volle garantie. Big-Ben, de beste en mooiste pijp van f 2.'— Grootste keuze bij P. SCHAEFFERS-Derksen, Patersstraat 30, Venray. 12 TE KOOP 5 f 3.per 100 kilo bij Chr. Cox, Wanssurn. TE ïilOOE Jacq. Coenen-Houlackers 8 TE KOOE een dragend varken 14 weken dracht bij P. Cleven, Kleindorp-Merselo TE KOOP zoo goed als nieuw. Jac. Gitzels. 8 TE KOOP bij Wed. G. van Gerven, Mer- selosche weg 12. 8 TE EOOE Wed. G. Camps, Ooslrum. 8 TE IKOOE bij A. Philipsen, Merselo 8 TE KOOP Adres Bureau dezer. 8 Het meest gesorteerde adres in prima gekleurde en witte klompen, hakriempjes, kappen, riemen, is lh. Pouwels. Hofstr. Staat ter dekking de in St. Anthonis aangekochte Dekgeld f 1.25 bij M. Peeters, Boschhuizen. gegarandeerd door de bij de wet vastgestelde kwaliteitsaan duiding, per halve kilo 84 ct. Zoogenaamde beste ofwel zoogenaamde prima Javakapok kunnen wij u Jeveren vanaf 34 ct. per halve kilo. Let s.v.p. op de kwaliteit! Prima Staaldraad Matrassen. Wollen, Gestikte en Molton Dekens Evenals altijd gaan wij direct met elke prijsverlaging mede en verlagen steeds direct onze ver koopsprijzen. Dit kunnen wij uit den aard onzer zaken! Wij doen het daarom ook Bijna al onze goederen zijn na 1 Maart éénmaal, twéémaal, sommige zelfs driemaal in prijs verlaagd. Daarom, vooraleer te koopen overtuig U van onze prijzen en prima kwaliteiten, vooral van die onzer zware stukgoederen. Wij zijn het die de prijzen ten uwen voordeele omlaag kunnen drukken, door onzen practischen en vakkundigen inkoop, vooral door het goedkoop exploiteeren onzer zaken. 55

Peel en Maas | 1930 | | pagina 2