Er is een gemakkelijk te begrijpen reden, waarom WIJ de mode in Nederland leiden: Dank zij onze relaties in de modekringen van Parijs, Weenen en Berlijn kunnen wij altijd het nieuwste bieden en er voor zorgen, dat in onze collecties uitsluitend modellen opgenomen worden, die „af" zijn. Daardoor genieten wij het vertrouwen van elke Dame, die iets beters wil. En daar onze prijzen toch altijd lager zijn, dan men in verband met de superieure kwaliteit durft taxeeren, heeft elkeen, die zich tot ons wendt, de zeker heid NOOIT TELEURGESTELD te worden. Uni fantaisie Jonge Dames-Mantel, lm ode m wikkel- wnodel. met nutrietteji shawlkraag en,; manchetten. Ge-* heel op Serge. In beuken, mode en bleu-nuit, slechts Uni Fantaisie Back- fish Wikkel-Mantel met nutriette kraag, manchetten en opzij. Geheel op kristal- line gevoerd, kost dit aardige model letje in bleu en mode, toch slechts 'RfagSMANgni1'1 Mohair VeulêTT Dames-Mantel, allernieuwste klok- wikkelmodel, met zilvervos opossum kraag en manchett. Geheel op duchesse gevoerd. In beuken en zwart. Slechts Drape de Laine Dames-Mantel vvikkelfaqon Kam chatka opossum kraag. vleugel manchet en achter op wikkelschoot. Geheel op duchesse. Alleen in zwart Nieuwste Dames- Japon van tweed (étoffe neige), met vlotten plooirok, poie artificiel kraag en manchetten. In bordeaux, beuken, piarine en zwart verkrijgbaar voor Uni Velours Fan taisie Jonge Dames- Mantel. wikkel- model, m. grooten éjarré shawl-kraag, manchetten en op wikkel-voorpand. Op Serge, in bleu- nuit, beuken, vert. Zeer moderne Dames-Japon vah Flamingo artificiel. elegant tunique/' model, m. georgette garnituur. In zwart) bléu-nuit en beuken bij ons verkrijgbaar voor den prijs'van Wol flamingo fantaisie Dames- Japon, jeugdig fagon m. aardigen plooi rok en geschulpt i/est-garnituur. In 'de' mode-tinten: itwar^ beuken en 'vert-patou, slechts Drapé de Laine Dames-Mantel, elegant' wikkel- fagon met zilvervos haas kraag, man chetten en onder rondom. Geheel op Serge. In de mode- tint zwart, slechts Elegante Dames- Japon, van keper- fluweel.^ tunique- piodel, met mooi crêpe de chine garnituur. In zwart, beuken en bordeaux kost dit juweeltje bij ons toch maar MLCQKOTTGl)

Peel en Maas | 1930 | | pagina 6