f f CNIGRO- RADIO I N. V. Vulkaan, Gemengde Berichten mmusB miasm Districfs-Arbeidsbeurs Jean Schaeffers Erna Plümacher Petrus de Wijze Henri Jozef Poels Henri Jozef Poels Alfons Sijbers Johanna Cremers JUwbeiiteding a&öBaOTastD Het bouwen van een Woonhuis. Hoort een en het grooie verschil 1 in weergave valt U 1 j direct op. Uw keuze 1 is dan beslist. VENRAY Uitbetaling ink waTtieringsgolden De Burgemeester van Venray brengt ter algemeene kennis, dat de uitbetaling der inkwartieringsgel- den nog nader zal worden bekend gemaakt, in verband met de omstan digheid, dat de verschillende betalingen door het leger zijn vertraagd. Venray, 2 October 1930. De Burgemeester van Venray O. VAN DE LOO. Door onze rijks- en gemeen tepolitie werden weer een 7- tal verbalen opgemaakt tegen overtreders der maximum snelheid. Inlevering millitairo goederen. De inlevering van millitaire goe deren der lichting 1915 zal hier plaats hebben op 20 October a. s. in het St. Antoniuspatronaat, tevens voor Meerlo en Wanssum GEVONDEN Twee rijwielplaat jes. Inlichtingen marechausseekazerne GEVONDEN Een benzinebon- boekje. Inlichtingen gemeentepolitie, TOEGELOOPEN Een herders hond. Inlichtingen gemeentepolitie. Ilükstelefoondienst. Nieuwe aansluiting No. 126 J. Vermeulen, schilder en koster, Groote Markt 10. Aan de N.V. American Pe troleum Company is vergunning verleend tot het oprichten eener ondergrondsche benzinebewaarplaats met aftapinrichling, op het perceel Hoenderstraat, kadastr. bekend Sectie C. No. 5713. De Maandag alhier gehouden paardenmarkt mocht zich in een druk ^ezoek verheugen. Verschillende dieren (zoowel flinke landbouwpaar- den als hitten) waren ter markt aan gevoerd, en menig dier werd van eigenaar veranderd. De handel was beter dan de vorige markt. Er werden ruim 120 paarden, veulens en hitten aangevoerd. Bij het Zondag gehouden prijsschieten der schutterij „St. Anna" werden de prijzen behaald als volgt le A. Janssen 2e H. Willems 3e H. v. Boven 4e J. Jansbeken 5e G. Beulen6e A. Hendriks. Ingevolge de bouwverordening dezer gemeente werd vergunning verleend aan L. J. van Haren tot het bouwen van een garage aan de Veldstraat; aan L. Oudenhoven tot het bouwen van een woonhuis met bergplaats in de Hoenderstraataan Schoolbestuur St. Antoniuste Veulen tot het bouwen van een school gebouw aan J. Vullings, Horst, tot het bouwen van een veestalling Veulen; aan Kinderen van Meyel iot het stichten van een boerderij Teideaan G. Nelissen, Oirlo, tot 't L mwen van een bergplaats. Half December a.s. zal door Venray's Fanfarecorps met mede werking van het zoo gunstig bekend staande Dubbel-kwartet uit Helmond een muziekavond gegeven worden. Zondagavond naar Zaal Wil- helmina I De groote biljartmeester Maxini doet wonderen op het groene doek. Zie adv. Uitslag wedvluchtSolré(Be'gië) afstand 187 K.m, 2e tour late jongen gehouden door de Postduivenvereni ging „De Zwaluw". De prijzen werden behaald als volgt le en 3e P. v. Ooi2e, 5e en 6e G. Vissers; 4e St. Servaas. Los 11 uur. Aankomst eerste duif 2—13—10 uur. Laatste 2—42—35 u. UitslagwedvluchtSolré(België) afstand 187 K.m,, onbevlogen oude duiven. le P. v. Ooi2e G. Vissers, over- duif W. Lormans. Los 11 uur. Aankomst eerste duif 2—8—32 uur. Laatste 2—43—18 u. LEUNEN. De Fanfare „St. Catharina" alhier zal haar jaarlijksch concert met tooneeluitvoering geven op Zondag 23 en Maandag 24 November a.s. Hoog bezoek. SMAKT. J.l. Donderdag bracht Mgr. Diepen, bisschop van 's Her togenbosch een bezoek aan de be kende bedevaartplaats van den H. Jozef te Smakt bij Venray. Daarbij heeft Mgr. ook het graf bezocht van wijlen Rector Cremers. SEVENUM. Woensdag werd de nieuwe O. L. school Kronenberg in gebruik genomen. De officieele opening zal nader plaats hebben. Verlaagde tarieven. De verlaagde tarieven van de brug- tol te Venlo zijn ingegaan 1 October. Het nieuwe tarief geldt tot 1 Januari 1931 en is goedgekeurd bij Kon. Besluit van 29 September 1930. VENLO. Hebben we gedurende den zomer niets dan klachten gehoord over het voordurende regenweer, de herfst heeft daarin geen verandering gebracht en dus klaagt men feitelijk van den zomer den herfst in. De landbouwers in en om deze stad koesteren de vrees, dat ook de herfstproducten, niettegenstaande deze veel vocht kunnen verdragen, veel te lijden zullen hebben van den regen. De aardappelen hebben er in jaren zoo slecht niet meer op gestaan als thans het product blijft ver be neden het normale in grootte, terwijl wat een groote handicap ervoor i: de knollen tengevolge van den over- vloedigen regen aan elkaar gegroeid zijn. Ook de andere landbouwpro ducten, zooals bieten, kunnen het vocht niet naar behooren verwerken en krijgen een belangrijk te veel aan water. Alleen voor het gras zijn het nog goede dagen. Morphino in beslag genomen Te Heerlerbaan is door de Heer- lensche politie gearresteerd zekere J Z. Bij fouilleering werden op dezen arrestant 25 tuben morphine aange troffen. Direct werd een uitgebreid onder zoek ingesteld. Verschillende huiszoekingen werden verricht met het resultaat, dat nog 22 tuben in beslag werden'genomen, De recherche heeft proces-verbaal opgemaakt terwijl de verdachte na beëindiging van het onderzoek weer op vrije voeten is gesteld. Op avontuur. Een 17-jarige jongen, uitKerkrade reeds 3 maanden zwervende, is te Winschoten door de politie aange houden, en naar zijn ouders, te Kerkrade teruggebracht. Gas van de Limburgsche in (j non. Dinsdag is te Eindhoven op eenigszins plechtige wijze de gas leverantie door de Limburgsche mijnen begonnen. DEURNE. Van 4-12 October a.s. zal te Deurne een winkelweek worden gehouflen. De deelname.is algemeen. OVERLOON. Tot Overste aan het klooster der Eerw. Zusters al hier is benoemd de Eerw. Zuster Marcella. Geruimen tijd was Zuster Marcella hier bij het onderwijs werkzaam, zoodat zij bier in het klooster geen onbekende is. Burgerlijke Stand Maashees-Overloon. Geboren: Hubertus Petrus zoon van J. Hendriks-Raymakers, Overloon Antonius Hubertus z. v. H. van Schijndel-Buets, Overloon Maria Bonaventura d. v. Th. Janssen-van Stiphout, Overloon; Maria Wilhel- mina Petronella d. v. H. Verheijen - Martens, Overloon. Overleden Antoon Wilmsen, 53 jaar, echtg. van Jacoba Ansems, OverloonGerardus van Mil, 57 jaar, echtg. van Petronella Hendriks, Over loon. Gehuwd Albertus Johannes van Hees, 39 jaar, te Cuyck en Anna Hermans, 29 jaar, te Overloon. Leonardus Verhoeven, 23 jaar, te Boxmeer en Johanna Wilhelmina Boom, 21 jaar. Maashees. Berucht oplichter aangehouden. Bij een juwelier te Nijmegen ver voegde zich Woensdag een heer, die zeide een gouden horloge te willen koopen. Uit de hem voorgelegde collectie deed hij een keus en hij verzocht dit uurwerk te willen zen den aan zijn adres te Groesbeek. Betaling zou later volgen. Aldus werd overeengekomen en de juwelier verzond het horloge. Verschillende omstandigheden wekten daarna echter zijn argwaan op en hij luchtte zijn gemoed bij de politie. De argwaan was inderdaad ge grond geweest, want de heer bleek zekere H. een zeer berucht oplichter te zijn, die reeds jarenlang, van on eerlijke praktijken zijn beroep maakt. Gevolg van het onderzoek was dat H. met zijn echtgenoote is gear resteerd, daar ook door de burge meesters van Voorst en Gorssel hun annhouding was verzocht. Daarheen zijn zij reeds overgebracht. Kinderverlamming. In Noord-Brabant kwamen geval len van kinderverlamming voor, te Gilze, Rijen. Vught en Raamsdonk, in laatstgenoemde gemeente reeds het zevende geval. Te Gouda is in het van Interson- ziekenhuis opgenomen een 10-jarig meisje uit Stolwijk, dat aan kinder verlamming lijdende was. Overtreding loterü wet. Ia» hooger beroep is voor de Haagsche Rechtbank behandeld de zaak tegen de directeuren der N.V. de Lichtstraal te 's Gravenhage, de heeren J. W. B. en J. H.S., vervolgd wegens overtreding van de loterij- wet. De subs.-Officier van Justitie, mr. Rijkens, vorderde vernietiging van het vonnis van het kantonge recht en veroordeeling van ieder der beide verdachten tot 3 x 1 maand hechtenis. Uitspraak 16 October. Dogcart tegen een tram gebotst. Naar de „Leeuw. Crt." meldt, had te Beetsterzwaag een droevig ongeval plaats. De veehouder S., van Tijntje, die zich met zijn echt genoote en een logé per dogcart naar huis wilde begeven, moest te Olterterp de tram passeeren. Het paard werd schichtig en liep achter uit, waardoor het voertuig tegen de tram botste, met het gevolg dat de inzittenden er uitvielen. De 63-jarige vrouw bekwam daarbij ernstige hoofdwonden. Zij werd in een nabij staande woning binnen gebracht, Spoedig was een geneesheer aan wezig, doch de patiënt bleek inmid dels reeds te zijn overleden. De beide andere inz ttenden bekwamen geen noemenswaardig letsel. Kindje overredon en gedood. Te Eindhoven is op den hoek Rechtestraat—Ten Hagestraat het 5-jarig kindje van den heer G. bij het naar school gaan door een vracht auto overreden en gedood. Verduistering. Te Amsterdam meldde zich bij de politie een 25-jarig handelsagent, die een bedrag vaa f 4000 heeft ver duisterd ten nadeele van een firma te Delft. Het geld heelt hij in Frank rijk zoek gebracht. Hij is naar Delft overgebracht. Cemcntbaan voltooid. Woensdagmiddag is de Solidititt Mij. te Amsterdam klaargekomen met den ombouw en vernieuwing van den Nispenschen weg. Het is een prachtige breede ce- mentbaan, welke thans Roosendaal met de Belgische grens verbindt, waardoor de kortste verbinding van het Noorden met Antwerpen weer als voor den oorlog en nog zooveel beter is hersteld. Slechts een gedeelte der rijwiel paden moet nog worden voltooid, waarna over enkele weken de officieele opening zal plaats hebben Nederl. Spoorwegen. Ten opzichte van de door de Nederl. Spoorwegen uitgegeven weekkaarten is voor den nieuwen dienst, welke Zondag 5 October a.s. ingaat, het volgende bepaald De weekkaarten zijn persoonlijk en zijn op eiken werkdag van een kalenderweek geldig voor één reis in de derde klasse van het station van vertrek (waaronder verstaan wordt het station van afgifte) naar het station van bestemming en terug. De weekkaarten zijn geldig Voor de heenreis in de treinen (ook de arbeiderstreinen) welker aan komsttijd volgens dienstregeling aan het station van bestemming niet later is dan 8.00; voor de terugreis in de treinen (ook de arbeiderstreinen) welker ver trektijd van het station van bestem ming 16.00 of later, Zaterdags 12.00 of later is. De weekkaarten zijn bovendien o.m. geldig in de treinen Voor de heenreis 1243 America —Venlo, 1709 Haelen—Roermond, 2015 Swalmen— Roermond, 2019 VenrayVenlo, 3703 Heerlen Kerkrade—Rolduc, 3708 Eygelshoven —Heerlen voor de terugreis 185 Eindhoven —Weert (alleen Zaterdags), 348 Eysden—Maastricht, 1251 Eindhoven —Helmond (alleen Zaterdags), 1734 VenloGrubbenvorst, 1737 Venlo Belfeld en 3664 Helmond—Eind hoven. Een bofford. Terwijl er in dezen ruïneuzen tijd duizenden plotseling op straat staan is een zakenman uit Poitiers even plotseling „binnen". Deze gelukkige won 'n paar weken geleden in de loterij der koloniale tentoonstelling-bons den millioen-prijs en terwijl hij nu dezer dagen doende was te overleggen, hoe hij dat duitje zoo secuur mogelijk zou beleggen, krijgt hij daar bericht, dat op zijn nummer, de Fransche kranten zetten het erbij 't is 2.240.236 in de financieele loterij der stad Parijs de hoofdprijs, weer één millioen gevallen is. Het aantal moorden te Wecnen. De commissaris van politie te Weenen heeft een statistiek gepubli ceerd over de misdaden, die daar in 1929 zijn bedreven. Daaruit blijkt, dat er op een bevolking van 1.850.000 zielen 111 moorden werden bedreven en wel gemiddeld twee per week. In vergelijking met Chicago is dit aantal moordaanslagen nog gering, want op dit punt slaat Chicago een droevig record. Londen daarentegen heeft veel betere cijfers op een bevolking van 7.500.000 gebeurden er in het afge- loopen jaar slechts 10 moorden. Het groote aantal misdaden is voor Weenen zeer onrustbarend in ver band met het voortdurend terug- loopen van het bevolkingscijfer. In 1913 waren er 200.000 meer inwo ners dan in 1929 en toen bedroeg het aantal moorden slechts 21. In 1924 steeg dit cijfer tot 30, in 1925 tot 52, in 1929 tot 111. De politie-autöriteiten schrijven deze abnormale stijging van het aan tal misdaden hoofdzakelijk toe aan het afschaffen van de doodstraf- en aan het weinig doortastend optreden der politie. Vuurwerk ontploffing in Mexico. Naar een Reuter-telegram uit Claya (Mexico) meldt, zijn tenge volge van het te vroeg ontploffen van 5000Ó vuurwerkpatronen, welke bestemd waren voor de opluistering van een religieus feest, elf personen ernstig gewond. De vestiging in Amerika. Naar uit Washington gemeld wordt, blijkt bij het opmaken der cijfers voor het immigratiejaar, dat 1 Juni 1930 werd afgesloten, dat geen enkel land het hem toegewezen immigranten, dat in de Vereenigde Staten zou worden toegelaten, ten volle heeft gebruikt. Duitschland, met een quote van 24.957 vroeg 4012 visa aan, Enge land en Noord-Ierland met een quote van 65:721, vroeg slechts 5004 visa, sovjet-Rusland met een quote van 27884, slechts 558, Polen met 6534 slechts 1270, Litauen met 386 slechts 75, en Italië met een quote van 8502 slechts 1116 visa. Door de landen, die vroeger de meeste immigranten leverden en nu recht hadden op toelating van in totaal 153.714 immigranten, is thans slechts voor 13.378 immigranten toelating gevraagd, terwijl 131.336 visa ongebruikt zijn gelaten. ,,Time is money." Na heel veel vergeefsche moeite, om Ford te kunnen intervieuwen, is een journalist te Parijs erin geslaagd, om den automobielkoning gedurende drie minuten te spreken. H.nri Ford ontving den journalist in zijn hotel, terwijl hij met zijn horloge in de hand stond. Hoe lang blijft u in Frankrijk? Tot morgen. En waar gaat u dan heen? Naar Duitschland. Om daar.... de Passiespelen bij te wo nen. In Oberammergau Ja. Wanneer gaat u weer terug naar Amerika Den eersten October Heeft de economische crisis haar terugslag ook doen gevoelen op de anto-industrie Tot nog toe absoluut niet. Hoeveel auto's fabriceert u iederen dag 7000 per dag. De journalist aarzelde een oogen- blik om nog iets te vragen, maar Henri Ford zei lachend„De drie minuten zijn voorbij mijnheer, 't is afgeloopen." BOBsmnss SXAÏD VSHBAY van 26 Sept. tot 3 Oct. GEBOREN: Elisabeth M. H. van Bergen, Heide Johannes H. A. Peters, Oirlo Wilhelmus Driessens, Heide GerarJa J. Schwachöfer, Broekweg- P<tronella H. Geurts, Smakterweg Peter J. A. Poels, Heide Antonetta P. H. Loenen, Leunen OVERLEDEN Lambertus Sikes, echtg. van Anna M. Swinkels, 63 jaren, Overloonsche weg. Petrus de Wijze, wedn. van Anna Chr. Smits, 73 jaren, Draalstraat. Leonardus G. Kusters, 11 maanden. Schoolstraat. 1 patiënt St. Annagesticht. Ingekomen en vertrokken personen van 26 Sept. tot 3 Oct. INGEKOMEN: G. H. C. Rongen, dienstbode, Oirlo E 25 van Vierlingsbeek K. van Nerven, idem, Patersstraat 14 van Weeze W. R. Peters en vrouw, timmer man, Oude Oosfrumscheweg 3 van Wanssum P. J. M. de Wit. dienstbode. Hof staat 8 van Vierlingsbeek G. P. J. Poels, coiffeuse, Paterslaan 2 van Roermond E. L. van Passel, organist, St Annalaan 5 van Mortsel A. Yedema, verpleegster, idem van s Hage J. C. M. Rosier, idem van Maas tricht G. J. Gijsen, idem van Boxtel. VERTROKKEN A. H. Linders, bakker, naar Veghel, Dorshout B 260 H. M. v. Wielingen, verpleegster, naar Maastricht, Spilstraat 17; B. J. M. Vinke, onderwijzeres, naar Roosendaa', Brugstraat 51 C. L. Dommeck, dienstbode, naar Deurne J. W. Kruysen, z.b., naar Oirschot; J. H. Litjens, dienstknecht, naar Horst, Meterik M 132; W. A. Nelissen, z.b., naar Weert; P. A. v. d. Eynden, slager, naar Helmond, Zonnehofstraat 44. Parochiekerk Heden vanaf 12 uur tot morgen Zondag den geheelen dag te ver dienen een vollen aflaat zoo dikwijls men de kerk bezoekt en bij ieder bzzoek 6 x het Onze Vader, 6 x het Weesgegroet en 6 x Eere zij den Vader bid voor allen die waardig gebiecht en gecommuniceerd hebben, Morgen Zondag in alle H. Missen collecte ten bate dei kerk, 2 uur groote Congregatie, geen herhalings catechismus, 3 uur Lof, rozenkrans en processie langs de Pastorie. Maandag half 8 uitvaart voor Piet de Wijze, 8 uur gezongen H. Mis voor de 25-jarige echtvereeniging van Alphons Sijbers en Johanna Creemers. Dinsdag half 8 en 8 uur leesmi?. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur zieledienst voor Henri Poels. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Gertrudis en Maria Mosmans. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor de Eerw. Heeren Peter Johannes en Gerard Holthu'zen. Zaterdag komen de jongens der 8e en 9e klas en de meisjes der 5e klas te biechten. Eiken dag om 6 uur Lof en Rozenkrans. Paterskerk. Morgen H. Rozenkrans-Zendag, 5 6 en 7 uur H. Missen met onder richting, 8 uur Hoogmis, kwartover 4 gez. Vespers, 5 uur Lof en Rozen hoedje. Maandag feest v. d. H. Maria Francisca. Volle afl. o.g.v. Dinsdag om 7 uur Hoogmis ter eere v d. H. Antonius. Vrijdag feest v. d. H. Daniël en Gezellen. Volle afl. o.g v. Gedurende de week iederen avond om 6 uur Lof en Rozenhoedje met de gebeden der Octobermaand. Deze week zal de termijn van aardappelen gehouden worden. St. Antonius-Patronaat. Geachte ouders. Zooals u zult weten, is het feite lijk de wensch van Nederlands Bis schoppen, dat alle jóngens van zekeren leeftijd lid zijn der Jeugd- vereeniging die thans den naam draagt van Patronaat, en mogelijk eens een anderen naam krijgt. Deze jongens nu kunnen verdeeld wordtn over Groepen, waarbij rekening dient te worden gehouden met hun uiteen- loopende omstandigheden enz. Dit is de zoogenaamde Verplichte Groep vorming. Aan het hoofd van zulk een Groep staat een ontwikkeld godsdienstig verstandig leek als Groepleider. Laten we hopen dat het ook hier eenmaal zoo ver komt. In dat geval zou de verplichting van de Zondagsche bijeenkomst geheel of gedeeltelijk kunnen vervallen. Let wel dat wij zeggen de verplichting. Steeds immers zullen de jongens des Zondags welkom blijven. Nu echter moeten wij op de verplichting blijven aandringenevenwel zóó dat we weten te geven en te nemen. De regeling van dezen winter is dan als volgtKlein- en Middenpatronaat behooren om vier uur, Grootpatro naat om zes en de Jongelingenver- eeniging (tot 18 jaar) om acht uur in de zaal aanwezig te zijn. Dat is de tijd voor de Spaarbank, de Con tributie. het zeggen van een goed woordje, enz. Wat den overigen tijd betreftde beslissing hierover willen wij gaarne aan u overlaten en ons naar uw wenschen voegen. Klein- en Middenpatronaat djurt van half vier tot half zes Groot patronaat van half zes tot half acht Jongelingenvereeniging van half acht tot half tien. Ieder moet bij zijn eigen afdeeling blijven en niet b.v. een half uur te vroeg komen. Dit kan niet langer worden toegestaan. Alle leden van Goud-pluvier wor den a.s. Woensdagavond om acht uur verwacht op een gezellige bij eenkomst, waarbij verscheidene zaken moeten worden besproken. Kantoor geopend van 9 tot 1 uur. Worden gevraagd: 22 boerendienstmeiden 3 bakkersleerlingen 6 burgerdienstmeiden 1 huishoudster voor dadelijk 2 slagersleerlingen 1 kantoorbediende 1 reiziger manufacturen 1 flink werkmeisje 1 leerling-rijwielhersteller 1 boerenjongen kunnende melken voor Bergen (L.) Bieden zich aan 2 werkmeisjes 2 burgerdienstmeisjes 2 timmerlieden 1 chauffeur Losse arbeiders 1 aank. schilder 3 metselaars 1 leerling timmerman of meubelmaker 2 sigarenmakers 1 boerenknecht 17 jaar 1 kleermaker li/t jaar aan't vak 1 jongen 15 jaar voor alle werk 2 stucadoors 3 opperlieden 1 reiziger voor manufacturen Ondertrouwd en VENRAY, Henseniusstraat 11 ESSEN, Friedbergstr. 11 1 October 1930. Huwelijksvoltrekking te Essen Dinsdag 28 Oct. '30. Kippenhouders Legstaten voor valnestcontrole (30 en 50 stuks) zijn weer verkrijgbaar bij Firma van den Munckhof. Het heeft God behaagd tot zich te roepen, .voorzien van de II.H. Sacramenten, onzen geliefden Vader, Behuwd- en Grootvader Weduwnaar van Anna Christina Smits in den ouderdom van bijna 74- jaren. Wij bevelen de ziel van den dierbaren overledene aan in Uwe godvruchtige gebeden. W. DE WIJZE-DEJONG en Kinderen, Amsterdam. D. DE WIJZE, Venray. H. DE WIJZE—FILA en Kind, Panheel. VENRAY, 1 October 1930. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na voorzien te zijn van de H.H. Sacra menten der Stervenden, onze innig geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Echtgenoot van Elise Prin in den ouderdom van 57jaren Wij bevelen de ziel van den dierbaren overledene in Uwe godvruchtige gebeden aan. Burzaco (Zuid-Amerika) E. POELS—PRIN Arth (Zwitserland) J. BüRGI—POELS J. BüRGI en kinderen Buenos-Aires, Thames 237 I G. POELS-POELS F. POELS en kinderen Burzaco W. POELS 28 September 1930. 42 Adres La Venrode Burzaco (bij Buenos-Aires). Heden bereikte ons het treurige bericht uit Buenos- Aires, dat onze innig gelief de en onvergetelijke Broeder, Behuwdbroeder en Oom Echtgenoot van EItse Prin aldaar overleed, na voorzien le zijn van de laatste II.H. Sacramenten, in den ouder dom van 57 jaren. Wij bevelen de ziel van den dierbaren overledene in Uwe godvruchtig gebed aan. De bedroefde familie, Venray, St. Joseph FAM. POELS Dordrecht, Wed. G. POELS-Wenlholt en kinderen Groen lo, II. WENTKOLT—POELS M. WENTHOLT en kinderen Venray, 28 Sept. 1930. De Zieledienst zal plaatsheb ben in de Parochiekerk te Venray op Woensdag 8 Oc tober, ten 8 ure. 46 Maandag 6 October a.s- hopen onze geliefde Ouders, en hunne 25-jarige Echtver eeniging te herdenken. Dal Ood hen nog lang moge sparen, is de wensch van hunne dankbare Kinderen. Maandag 13 October a.s. na middags 7 uur zal namens Mej. de Wed. C. W. Poels te Venray, in Café Dupont aldaar, worden Bestek met leekening vanaf Woensdag 8 dezer verkrijgbaar bij A. H. MARTENS fe Venray a f 3.— per stel.

Peel en Maas | 1930 | | pagina 2