Opening Winkel Manufacturen G. Wismans Dames haast U v. py l/ NUTRÏCIA'S Manufactuurhandel IP. VAN OPBERGEN Fz. Taarten, Taartjes, Vlas enz. «whik, versch. Modeartikelen T af e boederen UITVERKOOP Hoeden aan spotprijzen Ambrosias Dankbetuiging. Tandarts Kruytzer Aanbesteding aaaBSOTaao Het opbouwen van stalling enz. Garage Derkseo net proper Meisje Burgerwoning Konings- vogelschieten Kousen en Handschoenen Profiteert dus van de gelegenheid Heb nieuwste en Modeartikelen voor de kermis. Firma Go Pouwels &Zn. g Engelsche Hemden, Zelfbinders, Dassen, Pochettes, Bretelles, Sokkenhouders, Fantasiesokken. DAMESKOUSEN Corsetten, Hand schoenen Zakdoekj es Tafellakens Ontbijtlakens Wollen, Katoenen en Pluche Tafelkleeden. Handdoeken in iedere kwaliteit en prijs. Prachtige sorteering GESTIKTE DEKENS met wat- en wolvulling. Wit Piqué, Kunstzijde en Filé SPKEIEN listricts-Arbeidsbeurs H. Volleberg-Kuisman. Venray afwezig van 3-10 Aug. Antwerpen. Voor direct gevraagd flinke hulp voor de Kermisdagen, 8 W.L. hennetjes Notaris Pluymaekers een paard, morgen namiddag door de Schutterij St. Anna Gangmatten van 68 voor 58 ct. Th. Pouwels Dames- en Kinder- Handtascbjes Th. Pouwels Leunsche weg 17. Banketbakkerij Verheugen. Kalfscroauetten en Pasteitjes. zeer laag gesteld. Muismoeders zie onze extra lage prijzen voor de a.s. Kermis VE N RAK gecondenseerde Karnemelk J Drogisterij ,,'t Blauwe Kruis" •••••NM9E 9999NNM9 enorme sorteering in wol, zijde en fil d'eeosse. in katoen, linnen damast en kunstzijde. Hofstrrat ll| Telef. 114 al. Maria Magdalena van Marti- engo, Volle afl. o.g.v. 5. 6 en 7 .ur H.H. Missen met onderrichting, uur Hoogmis met preek. Collecte n predicatie voor de H. Kindsheid, (wait na 4 gez. Vespers, 5 uur ^of. Kwart over 9 H. Mis en ver gadering voor de Derde Orde, afd. nannen, half 3 voor de vrouwen. Maandag half 8 Hoogmis, half 7 Lof. Dinsdag half 8 Hoogmis ter eere van den H. Antonius, half 7 Lof. Woensdag half 8 pl. Hoogmis. Vrijdag feest van St. Petrus Banden. Patroonfeest van Venray, lste Vrijdag v.d. maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. Half 8 pl. Hoogmis, half 7 Lof met toewij ding aan het H. Hart. Zaterdag Hoogfeest van Portiun- cula. 9 uur pl. Hoogmis met feest- predicatie. Na de Hoogmis processie. Vanaf Vrijdagmiddag 12 uur en op alle dagen onder het Octaaf van Portiuncula, dus tot en met Zaterdag van de volgende week is in deze kerk te verdienen de Portiuncula- aflaat op een dag naar verkiezing, ^Ikens als men deze kerk bezoekt 6 maal het Onze Vader, Wees groet en Glorie zij den Vader bidt, half 7 Lof. ntoor geopend van 9 tot 1 uur. Worden gevraagd: 22 boerendienstmeiden v. dadelijk en Paschen 2 boerenknechten 3 gezinnen voor landgoed 2 huishoudsters v. eerw. geestel. 1 leerling-coiffeur 1 huishoudster voor dadelijk aardappelrooiers en rapers reizigers voor flinke fabrieken bekwame electriciens v. dadelijk bakkersleerlingen v. Venray en Overloon burgerdienstmeisjes en 1 kinder meisje voor Venray jongen voor kantoorwerk Bieden zicli aan burgerdienstmeisje 20 j. v. dadelijk burgerdienstmeisje 15 j. v. dadelijk timmerman bekend met bouw en meubelvak chauffeurs 2 boerenknechten voor dadelijk 2 stucadoors 1 leerling electricien 1 jongen van 15 jaar voor alle voorkomend werk Verschillende losse arbeiders of grondwerkers. Voor de vele blijken van be langstelling, ondervonden bij ons Zilveren Huwelijksfeest, be- tuigeu wij hierbij onzen harte- lijken dank. Maandag 4 Augustus a.s. zal voor rekening van Jos. Oeurts te Maashees, in Café Franssen aldaar, worden Bestek en teekening verkrijg baar vanaf Woensdag 30 Juli bij besleder f 2 per stel. Kermis-Dinsdag nog enkele plaatsen beschikbaar voor de reis naar 12 leeftijd omstreeks 20 jaar, voor alle werk. TH. IANSSEN, Café 't Hert. Aan hetzelfde adres gevraagd eenigszins bekend met de keu ken. 19 Te koop een flinke, goed onderhouden voorzien van gas- en electrisch licht, met mooien tuin, geschikt voor elk bedrijf, gelegen School straat 28. Te zien en te bevragen aldaar. TE KOOP 3 maanden oud. Langslraat 20. te VENRAY zal op Woensdag 6 Aug. 1930, voorm. 11 uur in den Engel te Venray, voor den Boerenbond aldaar, publiek verkoopen afkomstig van P. Baelen. op het St. Annapark. Extra aanbieding voor de Kermis in Prachtsorteering Kamermatten. Hofstraat 12 Ontxangen prachtige sorteering aan extra lage prijzen. Hofstraat 8 10 Prijzen scherp concurreerend. Aanbevelend, 40 44 Aanbevelend, HUB. VERHEUGEN Wij houden nog slechts enkele dagen en ruimen al onze nog voorradige op. Ook de prijzen van hebben wij gedurende deze dagen Patersstraat. 85 Fijne Pruimedanten per pond 30—35—40 ct. Mooie Pruimen per pond 25 ct. Schijfjesappels per pond 30—40 ct. Rozijnen zonder pit 18 ct. Extra fijne Rozijnen 24—30 ct. Orove Candij 32 ct. Gruiscandij 30 ct. Pudding 3 ct. per pakje, doos 36 pakjes 75 ct. Reclamepudding per doos f 1.68 Bij een pakje fijne Pudding a 10 cent een pakje saus cadeau. Goedsmakende Koffie per pond 45 ct. Verder alle soorten Limonades, Hijnen en Likeuren. Neemt eens proef met onze lekkere Krentenmik. Aanbevelend, 7 met tarwe- of rijstebloem, met of zonder suiker, is A een zuigelingenvoeding, welke door ons sedert tal a van jaren met succes in den handel wordt gebracht. J Maatschappij „Nutricia", Zoetermeer 9 Afdeeling Zuigelingenvoeding. 0 Verkrijgbaar in ons Depot te Venray g Langstraat 1, Telefoon 55

Peel en Maas | 1930 | | pagina 5