Dankbetuiging. het Huis Bij en bond Boerenbond Leunen. Veeverzekering Algem. Vergadering Kermis Kolthees Frans Sonants Huishoudster. Aanbesteding Aanbesteding UNIGRO- RADIO N. V. Vulkaan, Oemengde Berichten Districts-Arbeidsbéurs Hendrikus Vollenberg Maria Huisman Glacé-papier LeunenVenray. OOSTRUM. Zondag 6 Juli Te huur aataaa^aaa Het bouwen van een woonhuis. aa^sa^aacD Hoort een en het groote verschil in weergave valt U direct op. Uw keuze is dan beslist. VENRAY dus, Geijsteren3c St. Anton jus, Well. Door heerlijk zomerweer begun stigd, is dit eerste concours van den nieuwen Bond een groot succes geworden. Ontvangen allernieuwste num mers GRAMOPHONE-PLATEN. RICHARD TAUBER SERIE. H. CAMPS, Horlogerie, Gr. straat (Adv.) GEVONDEN Een sigarenpijpje, een damestasch met inhoud en een portemonnaie met geld. Dinsdag zijn voor den Gem. Autodienst naar het station door den nieuwen aannemer, den Heer J. Derksen, een tweetal ruime flinke autobussen in dienst gesteld, die heel wat meer gemak bieden voor de passagiers dan de vroegere. Deze autobussen werden gebouwd in de Carosseriefabriek van den Heer Joh. Sassen, en gelakt in de Lakinrichting van den Heer Jean Theuws alhier. Deze week is het nieuwe uurwerk in den toren gereedgekomen, zoodat we thans weer geregeld de zuivere tijd kunnen weten. Wat 'n gemak zoo'n klok beteekent, bleek vorige weer duidelijk, toen men bezig was het nieuwe uurwerk te plaatsen. Leverancier is de firma Eijsbouts te Asten. De gemeente gaf voor dit nood zakelijk werk een subsidie van f 1200. De groote Zomer-Uitverkoop in Manufacturenhandel Jac. Fonck, die momenteel in vollen gang is, staat met recht in ieders belangstel ling, want groote partijen coupons en honderden andere speciaal geprijs de artikelen worden tegen ongelooflijk lage prijzen opgeruimd. Daarbij komt nog, dat op alle artikelen 10 pCt. korting wordt gegeven. En wanneer men dan weet, dat deze artikelen, GEGARANDEERD, uitsluitend en alléén de beste kwa liteiten van de beste fabrieken zijn, en reeds aan vaste abnormale standaardprijzen verkocht werden, dan moet het ook U duidelijk zijn, dat het eene bijzondere gelegenheid is, om hiervan eens extra te profi teered (Adv.) Uitslag wedvlucht vanuit St. Denis (Frankrijk) afstand 389 K.m., gehouden door de Postduivenvereni ging „De Zwaluw", met jarige duiven, deelname van 59 duiven. De prijzen werden behaald als volgt le, 8e en 15e J. Kusters 2e W. Manders 3e en He Gebr. Rutten: 4e, 7e en 11e St, Servatius 5e en 13e G. Jansen -, 6e en 9e E.'Ver meulen 10e J. Volleberg 12e G. v. Dijck. Overduif G. v. Dijck. Duiven los 6 uur. Aankomst le duif 10 uur 23 min. 35 sec. Aan komst laatste duif 11 uur 27 min. 35 sec. Op 't nationaal concours Cha- teauroux (Frankrijk), afstand 611 K.M., uitgeschreven door de nieuwe Bond van Postduivenliefhebbers, wisten een paar leden van onze vereeniging prijs te winnen en wel M. Manders 21ste en 58ste prijs en J. Kusters 70ste prijs. YSSELSTEYN. De voetbalver- eeniging „Victoria" alhier trok Zondag naar Deurne om deel te nemen aan de Bekerwedstrijden, gegeven door de V.V. D. O. S. Het gelukte de koene geel-zwartjes om den eersten prijs, een beker te behaleri. OVERLOON. Maandag had hier een ledenvergadering plaats voor de boerenleenbank. De heer P. J. Janssen, kassier, nam op deze ver gadering ontslag. De Voorzitter dankte de heer Janssen voor hetgeen hij in 32 jaar gedaan had als kassier van de Boerenleenbank afd. Overloon. Als kassier werd gekozen M. van Opbergen. Zondag en Maandag zal hier het koning vogelschieten plaats heb ben van de Gilde St. Theobaldus. Een 13-tal nieuwe leden hebben zich wederom bij het oude Gilde aange sloten. Met ingang van 1 Juli is de heer J. Henckens ontslagen als secretaris van den N.C.B., welke functie hij ruim 15 jaren vervulde, in zijn plaats is benoemd de heer J. H. Janssen alhier. WANSSUM. Maandag 7 JuÜ a.s. zal alhier 't 40-jarig priesterfeest gevierd worden van den Z.Eerw. Pastoor Wijnhoven. MEERLO. Op 25 Juli a. s. hoopt onze dorpsgenoot, A. Hermans zijn priesterwijding te ontvangen en op 3 Augustus in de Kerk van den H. Johannes den Dooper alhier zijn eerste H. Mis op te dragen. BERGEN. Woensdag had ten Raadhuize de aanbesteding plaats van den verbouw der school te Well. De uitslag is als volgt 1. Rijnders Franssen, Wanssum f 6695.— 1. Gommers, Maashees f 6666.— 3. Koppes, Well f 5543. 4. Linders—Muskens f 5400.— 5. P. Huigen. Well f 5360.— 6. v. Mil, Bergen f 5151 7. Vissers, Wanssum f 4850. De gunning is aangehouden. De tol op de Maasbrug te Venlo. Ondanks de definitieve mededeeling van den B. B. N. over de afschaf fing van den tol op de Maasbrug te Venlo op 1 Juli, heeft de minister aan het gemeentebestuur van Venlo wederom vergunning gegeven tot het heffen van tol. H. Receveur t Zondag overleed in den ouderdom van 67 jaar de heer H. Receveur, sinds 1891 arts te Venlo. Naar liet einde? Naar de „Volkskr." verneemt, zijn Dinsdag de bij het conflict betrokken besturen tot overeenstemming geko men betreffende een voorstel waarop de metaalstrijd te Tegelen en Blerick zou kunnen worden opgeheven. Baldadige jeugd. Te Roermond heeft een ongeveer 10-jarige schooljongen die tot nog toe onbekend is, een wagen met hooi in brand gestoken. Door de spoedig aangerukte brandweer kon het voor den wagen gespannen paard nog gered worden. Onweer. Landbouwer doodgeslagen. Het onwear, dat zich Dinsdag avond in meer of mindere mate over een groot deel van ons land heeft ontlast, is vooral in midden-Limburg in de omgeving van Roermond zwaar geweest. Onder St. Odiliënberg werd een landbouwer, de 55-jarige Slangen door den bliksem getroffen en op slag gedood. In het nabij gelegen Posterholt sloeg de bliksem in de boerderij van den landbouwer Creemers, welke spoedig in lichte laaie stond en totaal afbrandde. Te Katwijk bij Cuyk zijn twee runderen in de weide door den bliksem gedood. In Wessem sloeg het hemelvuur in de woning van den landbouwer L. Een gedeelte van het dak werd weggeslagen. Een neefje van L. werd door den bliksem tegen den grond geslagen, doch kwam met den schrik vrij. Hardhandige schoonzoon. In arrest is gesteld zekere S. te Schinnen, die zijn 68-jarige schoon vader, welke bij hem inwoonde, zoo danig had mishandeld, dat de ont boden geneesheer een hersenschud ding en een armbreuk constateerde. Het onweer. Een tweetal koeien van de Wed. Nooyen in de Wasberg en een paard van v. d. Kant te Deurne werden Dinsdag door het hemelvuur gedood. Woensdag sloeg de bliksem in den molen van de Gebr. Holten aldaar, zonder brand te veroorzaken. In Helmond en omgeving. Ook in Helmond en omgeving heeft het onweer hevig gewoed en belangrijke schade aangericht. De bliksem sloeg omstreeks 8 uur op een der hoofdleidingen van het prov. electriciteitsnet, waardoor in Helmond en een groot deel van Noord-Bra bant de toevoer van electrischen stroom werd verbroken. In de elec- trische centrale te Helmond werd onmiddellijk op een andere lijn over geschakeld, zoodat na 8 minuten de storing verholpen was. In de centrale zelfs sloeg de bliksem in een door- voeringsisolator, welke in brand vloog. De direct oplaaiende vlammen kon den door het personeel met eigen materiaal bedwongen worden. Op den Deurnschen dijk werd een koe van den landbouwer G. K. door den bliksem getroffen en gedood. Te Aarle-Rixtel sloeg de bliksem op meerdere plaatsen in de electrische geleidingen. In het gehucht Bree- mortel te Deurne sloeg het hemelvuur in de boerderij van de weduwe van der Burgt. Het woonhuis, stal en schuur brandden tot den grond toe af. De inboedel en landbouwinventaris gingen bijna geheel verloren. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. LIEROP. Dinsdagavond te acht uur woedde boven Lierop een hevig onweer. De landbouwer J. Vlemmix zat met zijn gezin in zijn woning te bidden. Plotseling werd hij door den bliksem getroffen en op slag gedood. Daar hij gezeten was kort bij den schakelaar der electrische leiding, vermoedt men dat de bliksem eerst op de leiding is geslagen, vervolgens langs den draad naar binnen is gekomen en in de aarde zijn uitweg heeft gevonden. Hierbij heeft hij V, getroffen, die het kortst bij de leiding zat. De ongelukkige was 63 jaar en laat een vrouw en een zoon achter. Men kan zich den schrik van de huisgenooten voorstellen, toen zij het ongeluk zoo plotseling zagen gebeuren. In Betuwe cn Maasstreek. Tusschen half 6 en half 7 heeft ook boven de Betuwe en de Maas streek het onweer hevig gewoed en ook daar werd zeer veel schade aangericht. In Huissen werden de boerderijen van Baptist en Lentjes door den bliksem getroffen. Zij brandden tot den grond toe af, terwijl het niet mogelijk was iets te redden. Aan de overzijde van den Rijn op de Kleine Plei sloeg de bliksem in op de boerderij van het Kroondomein, bewoond door den landbouwer Ederveen. Deze onderging eenzelfde lot. Met de motorspuit werd bij alle drie branden water gegeven. In Westervoort werd de boerderij van Janssen het slachtoffer en brandde totaal af. Te Gent sloeg de bliksem in op de boerderij van Hutmacher. De boer zat met zijn knechten en eenige gasten in de schuur toen deze door den bliksem werd getroffen. De schuur werd een piooi der vlammen doch de aanwezigen wisten zich te redden. Alleen de 38-jarige Witten- burg schijnt ook door het hemel vuur getroffen en bewusteloos ge slagen te zijn. Later vond men althans zijn lijk onder de puinhoopen terug. Te Schayk brandde de boerderij af van de Louw, te Herpen die van van der Woude. Ook om Gennep en Cuyk sloeg de bliksem op verschillende plaatsen in. Nabij den Piasmolen sloeg de bliksem in de boerderij van Th, te Ottersum in die van H, welke beide in vlammen opgingen. Boven Venlo ontlastte zich Woensdagmiddag ongeveer 6 uur een hevig onweer, gepaard gaande met storm en slagregens. Op verschillende plaatsen sloeg de bliksem door daken en op de boomen. In de stad stonden tengevolge van de geweldige regens de straten blank. Door een natuurramp geteisterd. Dinsdag zijn twee gemeenten in het Oosten des lands door een zware natuurramp geteisterd. Te circa half 8 ontlastte zich boven de buurtschappen Wesepe (gemeente Olst) Pleegste (gemeente Raalte een onweder van ontzettende hevigheid, gepaard gaande met feilen hagelslag, waardoor in dit geheele gebied voor duizenden guldens schade is veroorzaakt. Tengevolge van den hagelslag had zich over de weiden een ijslaag van 8 tot 10 c.M. verspreid. Van de velden met rogge, haver, voederbie ten en aardappelen is dan ook letterlijk niets gespaard gebleven, terwijl de oogstrijp staande gewas sen totaal verloren gingen en al het blad van de boomen weggeslagen werd. Op vele plaatsen lag het pluimvee dood langs den weg, blijkbaar door den hagel verrast. Daarbij komt het verloren gaan van twee boerderijen. De bliksem was geslagen in de kapitale boeren- behuizing Lentelo, toebehoorende aan de stichting „het groote en Voorster Gasthuis" te Deventer. De bewoners, J. W. Nymeijer kon den zich ternauwernood door een overhaaste vlucht redden. Het vee bevond zich gelukkig in de weide. De brandweer uit Wesepe kon niets uitrichten, zoodat slechts een kookhuis gespaard bleef. Inboedel en behuizing waren verzekerd. Te Pleegste bleek de groote boerderij van J. Middeldorp door den bliksem te zijn getroffen. De bewoners hadden aanvankelijk geen brand bemerkt, doch geheel onver wacht laaiden de vlammen hoog op, zoodat het te laat was. om nog iets van kleinvee of inboedel te redden. Een 20-tal varkens kwamen in de vlammen om, terwijl talrijke ande-e met brandwonden overdekt,moesten worden afgemaakt. Evenals te Wesepe zijn ook hier aanzienlijke hoeveelheden hooi verbrand. Een merkwaardig natuurverschijn sel deed zich na de ramp voor. Doordat de ijslaag op den gloe- iend-heeten grond terecht kwam, ontstond boven het landschap een zoo ondoordringbare mist, dat de auto's die van alle zijden naar het gebied van de ramp gekomen waren de lichten moesten aansteken om geen ongelukken te veroorzaken. Fabriek le Eindhoven afgebrand. Dinsdag is te Eindhoven de on- dergoederenfabriek der firma van Pelt geheel afgebrand. De oorzaak is onbekend. De fabriek is op beurspolis en tegen bedrijfsschade verzekerd. Door dezen brand komen 65 personen, meestal meisjes zonder werk. Kinderrijk gezin. In het gezin van den heer J. Graat-Gielens te Neerkant werd dezer dagen het achttiende kind geboren. Alle kinderen zijn nog in leven. Een voorbeeld voor onzen „modernen" tijd. J Doodelijk motorongeluk. De heer J. van Egraond, 33 jaar, uit Rijnsburg, kwam Dinsdagmiddag op zijn motorfiets op de kruising van den Noordwijker weg te Katwijk aan Zee in botsing met een uit de richting Noordwijk komenden auto. De motorrijder werd op slag gedood. Zijn motorfiets werd vernield. De auto werd ernstig beschadigd, Branden. In de Kerkstraat te Aarle Rixtel is een huis grootendeels uitgebrand. In de Binderstraat te Helmond is de zolderverdieping van het woon huis van den heer v. Ulft uitgebrand. De bakkerij van den heer Vughts leed veel waterschade. Door onbekende oorzaak is een felle brand uitgebroken in de woning van J. van Dijk in de Danehof te Oss. Het huis, met stroo gedekt, was spoedig een prooi der vlammen. Kokend vet over het lichaam. In de fabrieken der firma Hartog te Oss kreeg de arbeider W. een hoeveelheid kokend vet over het lichaam, dat geheel met brandwonden overdekt was. In deerniswekkenden toestand werd hij naar huis vervoerd. Inbraken. Onbekend gebleven dieven hebben diefstal met braak gepleegd in het klooster der eerw. Zusters, te Huls berg. Zij stalen levensmiddelen ter waarde van 500 gulden. Bij de familie W. te Gulpen, is ingebroken. De dieven verdwenen met medeneming van levensmiddelen en een sieraad, welks waarde geschat wordt op f 200. Ondanks de zeer lage prezen vun de tuinbouwproducten. In weerwil van de individueel zeer slechte bedrijfsuitkomsten van den tuinbouw bedraagt de omzet van de groenten- en vruchtenveiling a. d. Groeselaan te Utrecht over het eerste halfjaar 1930 ruim 2i/4 ton meer dan over het overeenkomstige gedeelte van het vorige jaar. Een sterk ver meerderde aanvoer, mede ten gevolge van den zeer vroegen oogst, is één van de hoofdoorzaken dezer stijging. De warmte. Tengevolge van de hitte schijnt de spoorlijn tusschen Amsterdam en den Haag sterk te zijn uitgezet, zoodat op het baanvak tusschen Noordwijkerhout en Leiden slechts zeer langzaam gereden kan worden. De treinenloop ondervindt hierdoor eenige vertraging. Door een auto overreden. Op den Westenburgerweg te Den Bosch is Woensdagavond het 8-jarig zoontje van den heer Kennis door een vrachtauto met steenslag over reden en gedood, Noodweer boven den achterhoek. Woensdagavond ontlastte zich boven Doetinchem een geweldig onweder. Tegen zeven uur trad een volslagen duisternis in en een ware wolkbreuk zette vele straten blank, zoodat auto's tot de assen door het water gingen. Vele kelders liepen onder. In de gemeente Bergh sloeg de bliksem in de woning van den landbouwer Weyenberg te Stokkum. Het pand brandde totaal af. Te Klein Azewijn werd de land bouwer H. door het hemelvuur gedood. In de gemeente Gendiiagen is te Megchelen een schuur afgebrand van Tiemessen, te Veldhunten de boerderij van Vonk en te Ulft de boerderij van de wed. Kroes. Bij dezen laatsten brand zijn drie varkens omgekomen. De ontruiming van t Rynland. Maandagmiddag heeft de laatste soldaat van de bezettingstroepen Wiesbaden. Voor de laatste maal zijn Maan dagmorgen de vier nog aanwezige compagnieën Fransche soldaten voor een parade aangetreden. Generaal Guilleaumat, de voorzitter van de Rijnlandcommissie, en vier generaals inspecteerden de troepen. Daarop werd, onder het spelen van de Marseillaise, de tricolore naar bene den gehaald. Uit de menigte, die bij deze laatste parade der bezet tingstroepen aanwezig was, steeg een luid hoera op. Daarop marcheerden de Fransche troepen naar het station en de bezetting was geëindigd. Spoorwegramp in Italië. Op het 18 K.M. van Bologna gelegen station Sasso kwam Donder dagmorgen omstreeks kwart voor 7 een uit Milaan komende personen trein met een goederentrein in bot sing. Veertien personen werden gedood, talrijken gewond. Bij een grooten brand te Moskou zijn 9 personen omgekomen. Op den Donau bij Belgrado is een benzine-tankboot ontploft. Zeven dooden. De ChineescheprovincieSbantoeng is thans geheel in de macht der Noordelijken. Te West-Hartlepool zijn een vader en 5 kinderen door gasverstikking om het leven gekomen. BÏÏ&8SRLIJKS STAffD V2HRAY van 27 Juni tot 3 Juli 1930. GEBOREN: Marlinus L. Linders, Ysselsteyn Johannes P. M. Cornelissen, Schei Hendrikus L. J. Rutten, Smakt Gerardus J. M. Marlens, Leunen Gerarda E. M. Stoks, Langstraat CornelisM. II. v. Duynhoven, Heuvelstraat Gerardus M. P. Steerneman, St. Anloniusstraat Peter P. Arts, Ysselsteyn Huberta L. Creemers, Zwarte Klef Karei A. Jenniskens, Brukske Maria P. H. Ti el en, Veulen Franciscus iï. E. Poels, Groote straat GEHUWD; J. H. Bremmers, 24 jaar, maga- zijnknechl le Venlo en M. J.Dik- tenzee, 22 jaar, te Venray. OVERLEDEN Chr. H. Stevens, weduwe van M. H. Vermaaten, 81 jaar, Sta tionsweg. 1 patient St. Servatiusgesticht mmuKs msKST&v Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte ten bate der kerk, half 12 H. Mis voor de turners, men gelieve de banken in de kerk vrij le laten, 2 uur groote Congre gatie, hall 4 Lof en processie. Maandag half 7 de Maaiersmis, half 8 leesmis, 8 uur besteld Sol. jaarg. voor Martin Poels en echtgenoote, 7 uur Lof Diosdag half 8 leesmis, 8 uur Scl jaarg. voor Constans en Antoinette Hellen Woensdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg, voor Jan van den Munckhof en Gertrudis Evers. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Peter Joh. Bserkens. echtgenoote en o/erlelen familie, half 10 plechtige H. Mis bij ge legenheid van het 25-jarig bestaan der Venrayscbe Stoomzuivelfabriek. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg voor Hubertas en JohaDna Janssen. Zaterdag komen de jongens der 2e en 3e klas en de meisjes der 4e klas te biechten, 7 uur Lof. A s Dinsdagavond om 8 uur vergadering van de prefecten der H. Familie. Op Zondag 13 Juli bedevaart van de H Fa milie naar O L Vrouw in 't Zand te Roermond, 'a Morgens wordt Communie uitgereikt om half6, 6 uur en kwart na De verdere regeling wordt a s Zaterdag bekend gemaakt. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Mis met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek, kwart over 4 gez. Vespers. 5 uur Lof en Kruisweg. Dinsdag feest v.d H. Elisabeth van Portugal Volle aflaat o.g.v half 8 Hoog mis ter eere v d. H. Antonius, half 7 Lof Woensdag feest v.d H.H. Martelaren van Gorcum. Volle afl o g v., 8 uur pl. Hoogmis, bal f 7 pl. Lof Donderdag, feest v d. H, Veronica, volle afl o g.v. Vrijdag half 8 gez. Requiemmis, half 7 Lof St. Antonius-Patronaal. Eerste Zondag der maaüd Wij hopen dat onze jongens dezen keer op eigen ge legenheid tot de H. Tafel zullen naderen. Als onze jongens hun Bewijs van Tos gang tot het Sportterrein vertoonen, be hoeven zij, dank zij de welwillendheid van het comité, slechts 15 cents te betalen Menig Bewijs van Toegang echter is ongeldig geworden Kantoor geopend van 9 tot 1 uur. Worden gevraagd: boerendienstmeiden en burgerdienst- meisjes voor dadelijk Gezinnen voor landgoed Jongen 15 jaar voor kantfabriek Werkmeisje voor boerenwerk. Leerling-coiffeur Huishoudster voor dadelijk Leerling-bakker, tevens loopwerk Bakkersleerlingen Venray en Overl. Slagersleerling Landarbeiders Roggebindster voor Venray Kleermaker voor Oploo 1 dagmeisje Maaiers Schilder Roggebinders Aank. timmerman Bessenplukkers. Bieden zich aan Losse arbeiders of grondwerkers. Chauffeurs. Burgerdienstmeisjes voor Venray. Werkmeisjes. Leerling-electricien. Steenfabrieksarbeiders Smidsknecht,3 j. aan het vak. Dagmeisjes. Timmerlieden Boerenknechten voor Venray Op 15 Juli a.s. geliefde Ouders hopen onze en hunne 25-jarige echlvereeniging te herdenken. Dat Ood hen nog lang moge sparen is de wensch van hunne dankbare kinderen LOUIS HENRICA HARRY Venray, Juli 1930. 21 Verloren een gouden heeren trouwring tusschen Venray en Sambeek. Inlichtingen Rijksveldwachter, voorheen Kruisstraat 7, thans Langstraat. Boekhandel Firma v.d. Munckhof Voor de talrijke blijken van deelneming, ondervonden tijdens de ziekte, het overlijden en de begrafenis van onzen geliefden Vader, Behuwd- en Grootvader, betuigen wij onzen oprechten dank. 15 MARIE MUiS-BEKKERS JEAN MUIS en Kinderen. Dinsdag 8 Juli voorm. vanaf 9 uur gelegenheid tot het leveren van bijenraat in de Zeemerij voor leden en niet-leden. Verkrijgbaar prima Raat- en Slingerhoning. 18 Het Bestuur. Morgen Zondag 6 Juli na de Hoogmis betaling der premie Ziekteverzekering in de Zaal. 12 De Commissie. voorm. halt 11 bij J. Hendriks. Agenda Jaarverslag. Trouwe opkomst verzocht. Het Bestuur. Hoera, de kermis is weer hier, Wat zullen we hebben weer plezier, Nu gaan we naar de zaal van Frans, Daar kost ntaar 3 cent een dans. Het bier is daar altijd frisch en koud, Dat is naar den zin van jong en oud. De mu/.iek is van Arcen als gewoon, Ja fijn, want ge hoort nooit een verkeerden toon Er ligt een vloer, glad en fijn, Zooals 't tegenwoordig moei 30 zijp. In klein R. K. gezin wordt gevraagd tegen 1 Sept. a.s. een degelijke huishoudster. Gegadigden geheven zich schriftelijk of mondeling te wenden tot den uitgever dezer courant. 14 tegen 15 September Ihans bewoond door V. Fonck Jr., Stationsweg 4. 12 Te bevragen aldaar. Zaterdag 12 Juli, nam. 6 uur zal voor rekening en in 't café van H. Janssen-Wijnhoven, aan de Langstraat te Venray worden Bestek en teekening vanaf 8 Juli a.s., tegen betaling van f 1.50 verkrijgbaar bij den uitbesteder. Donderdag 10 Juli a.s. nam. 7 uur, zal namens den Heer Johan van Oerven, in Café J. Hulsman, Markt alhier, worden Het verbouwen van een bestaand perceel en in te richten tot woonhuis. Teekening met bijschrijving verkrijgbaar bij A. H. Martens te Venray, f 2.— per stel. I on

Peel en Maas | 1930 | | pagina 2