Nu is het tijd N. BEKKERS 7-8 weeksche hennen Th, Pouwels WINTERS' Landbouwers, nieuwe aardappelen een net Meisje flink Timmerman een UNIGRO- RADIO V. Vulkaan, Qetnengde Berichten Districts-Arbeidsbeurs Ruiterfeest Castenray KOOL te planten. Winters' Vakkleeding W.L. droge Plockworst, per pond 88 cfc. Fijne Metworst per pond 75 ct. Prima lij a droog Roókvleesch vanaf 55 ct. per pond Meubelmagazijnen knolselderie-planten Wed. H. Dechnar Voor terstond gevraagd Hoort een en het groote verschil in weergave valt U direct op. Uw keuze is dan beslist. N- VENRAY jagers van den Maaskant niet zoo vijandig tegenover het wild stonden, als die van Oostrum. Er werd besloten om, indien het verschil in de opbrengst niet al te groot is, het heele terrein maar aan de Oostrumsche jagers te verpachten, wat verder aan het Bestuur werd overgelaten. Zitting Commodo en Incoramodo Verlegging van een gedeelte van den weg no. 88. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn aan den Raad voor te stellen een gedeelte van den openbaren weg no. 88, loopende tusschen het eigendom der Eerw. Zusters Ursulinen, vanaf on geveer de plaats waar de tuin begint van den Zeereerw. Heer Pastoor, op het eigendom der Eerw. Zusters Ursulinen, vanaf het eerstgenoemde punt tot aan de Eindstraat (tegen over huis Verstraalen.) Diegenen, die tegen deze ont trekking aan den openbaren dienst en tegen de verlegging van dit weggedeelte bezwaar hebben, wor den uitgenoodigd binnen 14 dagen na datum dezer bekendmaking hunne bezwaarschriften hiertegen in te die nen, tot mondelinge toelichting, waarvan zitting de commodo en incommodo zal worden gehouden ten Raadhuize (kamer van het Col lege van Burgemeester en Wethou ders) op Vrijdag 20 Juni a.s., des voorraiddags elf uur. Venray 5 Juni 1930 Burgemeester en Wethouders vrnd. O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. Hand-, span-en voerdienstcn. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen bij deze ter open bare kennis, dat het kohier van hand-, span- en voerdiensten voor het dienstjaar 1930—1931 door den Raad der Gemeente in zijne ver gadering van 15 Mei 1930 is vast gesteld en vestigen de aandacht van belanghebbenden er op, dat eenieder zich binnen een maand na de dag- teelcening dezer bekendmaking, dus tot 7 Juli a.s. van de te zijnen laste daarop vermelde diensten kan vrij- koopen door bij den Gemeente- Ontvanger te storten Voor eiken dag handdienst f 2. Voor eiken dag spandienst met een paard f 7. Voor eiken dag spandienst met twee paarden f 11. Voor eiken dag voerdienst met een motorrijtuig op twee wielen, in dien het eigen gewicht niet meer bedraagt dan 120 kilogram f 4. Idem met zijspan f 6. Voor eiken dag voerdienst met een motorrijtuig op twee wielen, indien het eigen gewicht meer dan 120 kilogram bedraagt f 7. Idem met zijspan f 10. Voor eiken dag voerdienst met een motorrijtuig op meer dan twee wielen, indien het ingericht is voor het vervoer van niet meer dan zeven personen, den bestuurder inbegrepen f 10. Voor eiken dag voerdienst met een motorrijtuig op meer dan twee wielen, indien het is ingericht voor het vervoer van meer dan zeven personen den bestuurder inbegrepen f 15. Voor eiken dag voerdienst met een motorrijtuig, niet ingericht voor personenvervoer, met een laad vermogen beneden 1500 K.G. f 10. Voor eiken dag voerdienst met een motorrijtuig, niet ingericht voor personenvervoer, met een laadver mogen van meer dan 1500 K.G. doch minder dan 3000 K.G. f 20. Voor eiken dag voerdienst met een motorrijtuig, niet ingericht voor personenvervoer, met een laadver mogen van 3000 K.G. en meer f 30. De opgeroepene kan de van hem verlangde diensten afkoopen door tegen kwitantie bij den Gemeente- Ontvanger te storten: a. binnen 48 uren na de oproe ping een bedrag, dat 25 pet. hooger is dan de bedragen hierboven ge noemd. b. daarna een bedrag, dat ander half maal zoo hoog is als de bedra gen hierboven genoemd. Venray 7 Juni 1930 Burgemeester en Wethouders vrnmd. O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN GEVONDEN: een rijwiellantaarn een rijwielplaatje. Inlichtingen G rdiausséekazerne. GVONDEN: een rozenkrans- U-.ii>;. en rijwielplaatje. Inlichtingen bij de Gemeentepolitie. Do Middonstaudstontoonstolling. In de Woensdagavond gehouden vergadering werd het finantieel ver slag uitgebracht en hieruit bleek, dat deze tentoonstelling een finan tieel voordeel heeft opgeleverd van 250 gulden. De bloemenverkoop en diverse attracties, zooals koffiestand, voor Santos brachten de som op van f 320.08. Gyinnastiekfeesten te Venray. Het 19e Bondsfeest van de R.K, Gymnastiek- en Athletiekbond in het Bisdom Roermond, hetwelk dit jaar wordt georganiseerd door de R. K. Turnvereeniging „St. Christoffel" te Venray belooft schitterend te worden. Ofschoon het geheele programma nog niet vast staat kunnen we toch reeds 't volgende mededeelen Zaterdag (5 Juli) omstreeks 7 uur zal de ontvangst plaats hebben van het Bondsbestuur en autoriteiten, terwijl om 8 uur in de groote ver sierde zaal van het Pati onaatsgebouw een feestavond zal plaats hebben welke na de opmarsch van Sint Christoffel zal gevolgd worden door keur turnen, waarvoor verschillende vereenigingen uit Limburg en o.a. ook B.O.C. uit Eindhoven hunne beste turners hebben afgevaardigd. Ook zal het bekende Venraysche Gemengd Koor „Polyhymnia" ter afwisseling enkele zangnummers ten gehoore brengen. Entree-kaarten voor deze feest avond zullen in voorverkoop ver krijgbaar worden gesteld. Rechtbank te Roermond. Zitting van den politierechter van Woensdag. W. van L„ 36 jaar, hsvr. van H. te Venray, verdacht van beleediging van W. Thijsen aldaar, op 24 April j.l. Eisch f 15. Vonnis f 10 boete of 10 dagen hechtenis. Tweede Pinksterdag zal het Gemengd Koor „Polyhymnia" deel nemen aan het groot concours te Amersfoort, en wel in de afdeeling Uitmuntendheid. Wij wenschen ons Gemengd Koor veel succes 1 De schutterijen „Het Zand- akkei" en „St. Anna" alhier zullen Pinkstermaandag deelnemen aan de groote Gildefeesten te Someren. Bij het Zondag jl. gehouden koningschieten bij de handboog- schutterij Diana, alhier, mocht het den heer P. Wijnhoven gelukken door het hoogst aantal punten het koning schap te behalen. Donderdagavond om 7 uur is alhier afgebrand de woning van den koopman J. R. aan den Beek- weg. De kinderen waren alleen in huis. De inboedel werd nog bijtijds gered. De brandweer was ter plaatse. Verzekering dekt de schade. Op 't nationaal concours te Dourdan (Frankrijk) uitgeschreven door de C. C. Eindhoven, op 1 Juni, zijn te Venray 4 prijzen behaald, van hun 6 inzendingen en wel 85e en 128e prijs J. Kusters. 127e en 174e H. Strijbosch, bij een deelname van 798 duiven. Weer een mooie prestatie van onze duivenmelkers Gildefeesten te Holthees. Zoo staan wij dan aan den voor avond van ons Internationaal con cours. Ons anders zoo rustig dorpje is de laatste dagen een en al bedrij vigheid geweest. Ieder heeft zich beijverd om het zoowel de Gilden en Schutterijen alsook de bezoekers zooveel mogelijk naar den zin te maken. Vele zustervereenigingen uit den omtrek, alsook ver daarbuiten hebben hunne medewerking toegezegd, ter wijl ook verschillende Duitsche ge zelschappen ons feest zullen komen opluisteren, waaronder zelfs gezel schappen van meer dan honderd man met hunne trommel- en pfeiferkorpsen terwijl er ook vele vrouwelijke schutters bij zijn. Ook wat de kermisvermakelijk heden betreft zal ieder wat wils hebben, want naar wij vernamen zijn verschillende zaken afgezegd moeten worden, daar anders alles vol kwam staan. Voorts vernemen wij nog dat voor den schietwedstrijd prachtige medailjes beschikbaar zijn gesteld door H. M. de Koningin en Z. K. H. Prins Hendrik der Nederlanden, wij twijfelen er niet aan of deze zullen niet dan na harden kamp in handen der gelukkige winnaars over gaan. Wanneer het weer nu maar mee werkt dan zullen Pinkstermaandag alsook den volgende Zondag voor Holthees dagen worden als nooit gekend. OVERLOON. Op het dezer dagen te Venlo gehouden examen voor Boekhouden, slaagde onze dorpsgenoot de heer M. Strijbosch. Geslaagde proficiat. De heer W. Loonen behaalde od het concours te Oeffeit van den B. V. Landstorm den len karapioens- prijs. Eerste Pinksterdag zal onze fanfare haar eerste zomerconcert geven. Op 't programma staan ook de nummers die zij Tweede Pink sterdag zal uitvoeren op het concours te Beek, in de 1ste afdeeling. MEERLO. Bij gelegenheid van het 40-jarig bestaan der fanfare „Eendracht" te Meerlo had Zondag j.l. een groot muziekfeest plaats waaraan een zestiental gezelschappen deelnamen, waaronder ook eenige Duitsche gezelschappen. De tol op de Maasbrug te Venlo. De protest vergadering te Venlo, gehouden door den B.B.N. en ge richt tegen de tol aan de Maasbrug, te Venlo, welke op 12 Juni a. s. aldaar zou gehouden worden, gaat niet door. Naar wij vernemen, heeft de minister van Binnenlandsche Zaken medegedeeld aan den voorzitter van den B.B.N.dat de concessie voor den tol aan de brug te Venlo met 1 Juli niet meer zal worden verlengd. VENLO. Ooggetuigen verhalen, dat Zondagmorgen aan de Herunger- grens te Venlo een smokkelauto, die even op Duitsch gebied was doorgedrongen door Duitsche tol beambten onder vuur werd genomen, De inzittende, die zich plat op den vloer van den vagen had gelegd, slaagde er evenwel in den wagen op Hollandsch gebied achteruit terug te zetten en zoo aanhouding te voorkomen. Het is momenteel druk met de smokkelarij naar Duitschland. De Maastriehtsche Raad wil een nieuwe spoorlyn direct van Echt naar Weert. Na eenige discussie werd Dinsdag z. h. st. goedgekeurd een prae-advies van B. en W. inhoudende het voor stel om te verzoeken den aanleg van een nieuwe spoorlijn van Echt naar Weert. De verbinding Zuid Limburg Westelijk Nederland v.v. zou daar door 14 K.M. korter worden. Het voordeel voor de reizigers van en naar Limburg zou jaarlijks f 35.000 bedragen. Het zal bij de nieuwe lijn mogelijk zijn om in 3 uur en een kwartier van Amsterdam naar Maas tricht te reizen. Risschopswyaing Mgr. J. H. G. Jansen. Donderdag, den feestdag van St. Bonifacius, had in de kerk van O. L. Vrouwe Hemelvaart aan de Bilt- straat de plechtige wijding plaats van Monseigneur J. H. G. Jansen, tot Aartsbisschop van Utrecht. Overeenstemming.jÉn de sigaren- indusC ie De besprekingen inzake het drei gend conflict in de sigarenindustrie, welke Dinsdag in het departement van Arbeid, Handel en I's ij verheid hebben plaats gehad, hebben ertoe geleid, dat voorloopig het conflict nog niet zal uitbreken. De bespre kingen zullen Woensdag 11 Juni worden voortgezet in het vertrou wen, dat dan volledige overeenstem ming zal worden bereikt. Zooals men weet, was tusschen de katholieke werkgevers en werk nemers reeds een overeenkomst ge troffen. Goedkoop» treinen met attracties. Dezen zomer zal de directie der Nederlandsche Spoorwegen goed- koope treinen laten loopen naar Valkenburg, waarvoor de plaatsbe wijzen tevens recht geven op een bezoek aan de Ruïne, de Catacomben eneen kop koffie. Ook zullen goedkoope treinen loopen van Dortrecht, Rotterdam en Leiden naar Amsterdam, waarvoor het plaatsbewijs tevens recht geeft op een bezoek aan Artis, (z. g. Artistreinen) of tot het koloniaal museum. Verder zullen nog goed koope treinen loopen naar Rotterdam, in verbinding met een boottocht door de Rotterdamsche havens of een bezoek aan de Rotterdamsche dier gaarde en goedkoope treinen naar Den Haag met een bezoek aan den Haagschen dierentuin. Nederlandsche auto's in Duitschland. Van de zijde van den A.N.W.B. is bij de bevoegde autoriteiten meer malen aangedrongen op een regeling, waarbij Nederlandsche automobielen en motorrijwielen voor een kort 'bezoek aan Duitschland, vrijgesteld worden van de Duitsche wegenbe lasting („Steuerkarte"). Naar wij thans van de grens ver nemen, is daar mededeeling ontvan gen, dat deze belasting sinds 1 Juni niet meer verschuldigd is voor auto's en motorrijwielen, die niet langer dan 14 dagen achtereen in Duitschland zullen vertoeven. Of hiermede ook een regeling gepaard zal gaan, welke voor Duitsche auto's in Nederland denzelfden vrijdom van belastingen geeft, is niets bekend gemaakt. Schade van honderden guldens. Doordat een bascule niet goed werkte. Herhaaldelijk kwamen bij de Cen trale Slachterij van den Noord-Bra - bantschen Chr. Boerenbond te Boxtel klachten binnen van de zijde van grossiers en kleine boeren, dat het te Tilburg afgeleverde vleesch naar rato lang zoo veel niet opbracht als te Den Bosch, Eindhoven en Nij megen.Op toevallige wijze heeft men nu de oorzaak hiervan ontdekt. Op het gemeentelijk slachthuis, aan den Enschotschestraat te Tilburg bleek namelijk, dat de bascule niet regelmatig werkte, vermoedelijk doordat het zoogenaamde weegblok niet zuiver op het nulpunt gesteld was. Men kwam tot de ontdekking, dat de gewogen varkens ongeveer acht pond minder gewicht aanga ven, dan zij in werkelijkheid wogen. Maandag alleen reeds hadden de grossiers en boeren, die de varkens aan de slagers verkoopen hierdoor een schade geleden van totaal onge veer vierhonderd gulden. Waar de klachten reeds zoo ge- ruimen tijd binnenkwamen, moet worden aangenomen, dat de in totaal geleden schade in de duizenden loopt. Naar aanleiding van een en ander, hebben zich de grossiers thans met een voorloopig schrijven tot B. en W. gewend met het verzoek om van gemeentewege schadevergoeding te ontvangen. Loting voor den dienstplicht. De Minister van Defensie heeft bepaald, dat de loting, ter bepaling van den ingeschrevene, die in elke gemeente of in elke groep van ge meenten het eerst in aanmerking komt om tot gewoon dienstplichtige te worden bestemd, in het openbaar plaats heeft voor de lichting 1932 op Vrijdag 20 Juni a.s. nam. 1 uur te 's Gravenhage in de Rolzaal Bin nenhof 8. De loting geschiedt uit een getal genummerde biljetten, overeenkomen de met het getal der personen, ver meld in het alphabetisch register der gemeente Amsterdam van de lichting 1930. Onze uitvoer naar Frankrijk. De directie van den landbouw deelt mee, dat blijkens bericht van den rijkslandbouwconsulent te Parijs het invoerrecht op boter in Frank rijk is verhoogd van 100 tot 200 francs per 100 Kg., welke verhoo ging onmiddellijk in werking is ge treden. Aanranding. Woensdagmiddag om twee uur, was de 18-jarige W., dienstbode bij de \Veduwe B. aan den Oudedijk te Heemskerk bezig met het verrichten van werkzaamheden in een schuurtje naast de woning. Plotseling werd zij overvallen door een manspersoon waarbij het meisje door den schrik bewusteloos geraakte. De man pleeg de geweld op haar, en toen mej. W. bijkwam, zag zij nog juist den man zich verwijderen. Zij was echter niet in staat hulp te roepen en sleepte zich naar het woonhuis. Toen eenige oogenblikken later de zoon des huizes terugkwam, waarschuwde deze onmiddellijk politie en dokter. In een kuip inet water verdronken Dinsdagmiddag is het 3-jarig zoontje van J. K. uit de Brugman- straat te Schiedam in het bijzijn van de moeder in een waschkuip met water gevallen en verdronken. Een elftal. Bij den landbouwer Jan Donkers v. Eert te Boekei werd den elfden zoon geboren, die allen nog in leven zijn. Een mooi getal voor de voetbal. Smokkelauto in beslag genomen. Voor het Duitsche douanekantoor te Vaals verscheen een Hollandsche luxe auto. Toen het triptiek was afgestempeld, ging een der beambten den auto inspecteeren. Plotseling sprong de eigenaar achter 't stuur, gaf vol gas en reed met groote snelheid weg. De beambte sprong echter op de treeplank, wist het stuur te grijpen en den auto tot stilstand te brengen. Bij onderzoek bleek, dat in den auto 150 kg. koffie verborgen waren. De smokkelaar werd gearresteerd en de auto in beslag genomen. Per uupje door Europa. De aardigheid om per auto of per „aapje" groote trajecten te onderne men en hoofdsteden te bezoeken, blijkt nog steeds niet verflauwd. Thans zijn het twee Spanjaarden, die ieder op den bok van een met twee paarden bespannen open rijtuig, in 8 maanden 10.000 K.M. denken af te leggen. Zij zijn uit Barcelona vertrokken, op weg naar Parijs, van daar door Brussel, Amsterdam, Berlijn Praag, München, Lyon, Toulouse, Madrid, Saragossa, Barcelona. Abnormale hitte te New-York. Woensdagmiddaq steeg de tempe ratuur te New-York weer tot ab normale hoogte. De thermometer wees 32 graden Celsius aan. Vier personen stierven op straat tengevolge van de hitte, terwijl ver scheidene personen onwel werden. De overtredingen der drankwet in Amerika. Volgens het officieele rapport van den commissaris voor de naleving der drankwet in de V. St. James Doran, beloopt het aantal personen, dat in het afgeloopen iaar wegens overtreding van de drankwet werd gearresteerd, meer dan 63.000. Het aantal gearresteerden voor dezelfde soort overtredingen in de eerste vier maanden van dit jaar bedraagt ruim 21.000. OVERLEDEN 11. G. Gubbels, 14 jaar, Overl.w, A. C. Janssen, wed. van Th. Geurts 63 jaar te Vellum; 2 patiënten St, Servatiusgeslicht; 1 patiënte St. Annagesticht BtTBSSBLIJSI STAHD VIV&AY van 30 Mei—6 Juni 1930 GEBOREN: Martinus L. M. Philipsen, KI. Oirlo HendrikaJ. M. Vollenberg, Merse- losche weg Johannes II. M. van Els, Maasheesche weg. GEHUWD P. J. Seijkens, 23 jaar, land bouwer en M. II. Cuppen, 26 jaar beiden te Venray. P. J. M. Jeurissen, 35 jaar, vrachtrijder en M. P. Verheijen 26 jaar, beiden te Venray. KEaKELIJKB DIBBSÏ8V Parochiekerk Morgen Zondag hoogfeest van Pinksteren, 's namiddags 3 uur de Vespers. Maandag 2e Pinksterdag, de dien sten als op Zondag. Dinsdag half 8 gezongen H. Mis voor de levende en overl. bestuurs leden van de Districts-Arbeidsbeurs, 8 uur Jaarg. voor Johannes Janssen en Catharina Verstegen. Woensdag half 8 besteld Jaarg. voor de overl. familie Ellerbeck en Meijer, 8 uur Jaarg. voor Frans Poels. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg voor Philip Esser en echtgenoote. Vrijdag half 8 besteld Jaarg. voor Jac. Oudenhoven, 8 uur Jaarg. voor Mathijs- Verriet en Petronella Coop- mans. Zaterdag komen de Jongens der 2e en 3e klas en de meisjes der 6e klas te biechten, 8 uur besteld Jaarg voor de vrouw van Leonard Takken en Jean Takken. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag zijn de Quatertemperdagen geboden vasten en onthouding van vleesch- spijzen. Dinsdag en Woensdag halfzeven leesmis voor Jan Bekkers, als lid der flambouwdragers. Paterskerk. Morgen Zondag hoogfeest van Pinksteren. Generale Absolutie voor de Derde Orde. De H. H. Missen om 5, 6 en 7 uur, 8 uur plechtige Hoogmis. Kwart over 4pl. Vespers. 5 uur pl. Lof. Maandag 2e Pinksterdag de H. H. Missen als op Zondag, 5, 6 en 7 gel. H. H. Missen, 8 uur Hoogmis, kwart over 4 gez. Vespers, 5 uur Lof. Na de Hoogmis vergadering voor het bestuur der Derde Orde. Dinsdag om half 8 een H. Mis voor Wed. Anna Cath. Geurts- Janssen als lid van de Derde Orde. Half 8 de Hoogmis ter eere van den H. Antonius. Half 7 Lof. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag zijn Quatertemperdagen, geboden vasten en onthoudingsdagen. Woensdag 7 uur, half 8 en 8 uur H. H. Missen voor Jan Bekkers als lid v. d. Aartsbroederschap. Donderdag 7 uur, half 8 en 8 uur H. H. Missen voor Anna Cath. Geurts-Janssen als lid v d. Aarts broederschap. Vrijdag feest v. d. H. Antonius. Volle afl. o g.v. Half 8 pl. Hoogmis voor onze weldoeners. Onder de Hoogmis feestpredikatie. Na de Hoogmis plechtige processie. Half 7 plechtig Lof. St. Antonius-Patronunt Wegens het Pinksterfeest geen pa tronaat. Genadekapel Oostrum. De H. H. Missen Zondag en Maandag om 7 uur en half 10. Zondag om 3 uur plechtig Lof en ommegang over den Vlasakker, be sloten door den zegen met het Allerheiligste en de vereering van de relikwie van Onze Lieve Vrouw. Door de week de H. Mis om half Kantoor geopend van 9 tot 1 uur. Worden gevraagd: boerendienstmeiden en burgerdienst- meisjes voor dadelijk Kleermakersleerling voor Venray Gezinnen voor landgoed Jongen 15 jaar voor kantfahriek Werkmeisje voor boerenwerk. Leerling-coiffeur Hnishoudster voor dadelijk Leerling-bakker, tevens loopwerk Bakkersleerlingen Venray en Overl. Losse arbeiders Slagersleerling Timmerman Landarbeiders Roggebindster voor Venray Kleermaker voor Oploo Rieden zich aan Losse arbeiders of grondwerkers. Chauffeurs. Burgerdienstmeisjes voor Venray. Werkmeisjes. Leerling-electricien. Steenfabrieksarbeiders Smidsknecht, 3 j. aan het vqk. Dagmeisjes. A. s. Dinsdag is hot kantoor gesloten. Inschrijvingen voor den ver koop van Limonade en bier op het terrein, worden ingewacht in gesloten biljetten tot uiterlijk 15 Juni bij den Secretaris H. Emonts, O 17, Castenray. Heeren-Modeartikelen i Dames-Modeartikelen voor alle soorten Alsook verspeende Tomaten en Knolselderie. Sterke Bloemplanten in soorten. Vraagt prijs p. 1000 Aanbevelend, Groote Straat 34 Koksbuizen Bakkersjassen Slagersjassen Coiffeursjassen Kruideniersjassen Kantoorjassen Jasschorlen Blauwe Colberts Blauwe Pantalons Blauwe en bruine Overalls Manchester Pantalons Buxkin Pantalons Ballon Broeken Rijbroeken 26 Blauwe Sloven, enz. Winters' Vakkleeding bovenal Vermeerderings- fokstation v. d. L.L.T.B. en N.C.B. afd. „Horst' In Juni steeds beschikbaar van hoog productieve dieren, a f 0.25 per week. Eigen valnest- controle. Hoogste onderschei dingen van legwedstrijden ter inzage. Beleefd aanbevelend, H. VISSERS, Castenray Verm. Fokst. 22 Wederom ontvangen een partij heerlijke fijne Alles le kwaliteit. Hofstraat. 24 Oirschotsche Stoelen f 1.90 Belgische Stoelen f 2.30 Geschilderde Ledikanten in prima uitvoeringen- Zetels, Fauteuils, Kinderstoelen, Staaldraad-matrassen, Kapok-, Zeegras- en Alpengras- matrassen. 16 hebt gij nog prima soortecht stekruben- en lange lenteknollenzaad noodig? Haast U dan, de voor raad is bijna uitverkocht. 216 Aanbevelend, Coopmans Langstraat 44. Verkrijgbaar puike zelf geteelde Verder iederen dag te bekomen a 30 cent per 100 stuks. Aanbevelend, 15 GEVRAAGD niet beneden 17 jaar, als meid alleen. Adres Bureau dezer. 10 niet beneden 20 jaar, bij TH. CLAE5SENS, Aannemer, Oude Oostr. weg, Venray. 10 t>: partij p ilc bij M. 1 ite bij J. Ki irl Kerk, E TC een u Adres r

Peel en Maas | 1930 | | pagina 2