- 1XJWÏSL1I RECLAME-VERKOOP van 4500 paar 3000 paar r I 1 L. WIJNHOVEN ALBERT HEIJN Koopjes Peter Hendrix w™ I ZATERDAG en MAANDAG voor de helft der geregelde prijzen. Deze Week onze bekende fijne Botersprits 10 KORTING. Radio Radio gaat U dood- Afslag Sigaren jLees dit MM Koffie en Thee Booperatie jonge geit Aanbesteding aaïiQasïaaii) RX Dienstbode, Voor de a.s. Kermissen ontvangen Dames Kousen Heeren Sokken 900 paar 1250 paar 1500 paar 850 paar HEEREN SOKKEN 20 ct, per half pond. Bruxelles Kermesse en Café-Noir per half pond 32 ct. ZOG&t U J. Varsleijan-Joosten, Oirlo» 11 blip io@kiD GOUDMELANGE CADEAU Dinsdag en Woens dag 20 en 21 Mei is onze zaak gesloten P. COOPMANS Langstraat. De prijzen zijn nu 1 4.4.50 en 5.- per 100 stuks, A. COOPMANS St. Petrus Banden Het bouwen van een woonhuis c a, Peter Hendrix Pofcelein, Glas en Aardewerk. Lepels, Vorken en Messen. Messen gew. en roestvrij in doos van 6 PETER HENDRIX, Patersstraat 9 Gazelle en Burgers Et.N.B. Banden en Onderdeden, Rijwielstoeltjes, Stuurtasschen. Zware Bagagedragers, Elt. lantaarns VT Elt. Nordlicht enz., Pertrix Batterijén, Solar Carbid. Arco Solutie, Duulop Ventielslang, Eng. Rijwïellak en Robiallak, enz. enz. Partij 1. Partij 2 Partij 3 Partij 4 Partij 5 Partij 6 Partij 7 Partij 8 59 cent 69 cent 79 cent 89 cent Ziet onze SPECIALE ETALAGE Pepermuntballen, Ananas-, Peer- en Citroen-Zuurtjes per half pond 18 ct. Fijne Bruidsuiker per half pond 30 ct. Onze fijne Reuzen Candijkoek deze week nog voor 65 ct. met pak beschuit cadeau. 1 prima Heeren-horloge 1 Dames-armbandhorloge van 41 ct. per ons Als bijzondere reclame zoolang de voorraad dezer merken strekt. Aanbevelend, Langstraat 44. 317 Ik zou gaarne een stukje in de courant schrijven, maar als men op zijn tiende jaar reeds aan 't werken is gezet, valt dit ook niet mee. Ik wil 't hebben over de Tentoonstel ling, die in 't Patronaat gehouden wordt, daar ik ook lid van de Middenstands-vereeniging ben, en gaarne aan de tentoonstelling had meegedaan, Ik gaf me dan op als standhouder, en zou exposeeren met schoenwerk en PfafF naaimachines. Op eene vraag van den voorzitter of ik die naaimachines voor eigen rekening had, antwoordde ik: Ja waarop hij me aankeek, alsof hij 't in Keulen hoorde donderen. Een week later ontving ik een brief, waaruit men kan zien, hoe het bestuur op de zaken van sommige middenstanders let. Want dit wil ik wel zeggen, dat er onder zitten, die krek alles weten van de middenstanders en precies weten hoe laat of 't is. Maar leest onderstaand schrijven en oordeel dan Venray, 5 April 1930 Den Heer Th. Janssen, Lid v.d. Venr. Middenst.ver. Venray. Weled. Heer Naar aanleiding van Uwe mede- deeling, betreffende de te exposee ren artikelen, waaruit ons blijkt, dat U brengt op Uw stand Pfaff- naaimachines, verzoeken wij U beleefd ons bewijsmateriaal te verstrekken, waaruit ons blijkt, dat U met dit artikel uitsluitend werkt voor eigen rekening en risico. We verwachten derhalve, dat U ons overlegt factuurs en een exemplaar huurkoop-formulier, uiterlijk Dinsdag n.m. 6 uur. Daar wij meenen te weten, dat de Mij. „Phaff" werkt door tus- schenkomst van agenten en dus als Mij. persoonlijk optreed als verkooper, achten wij het nood zakelijk, dat U met bovenstaand materiaal ons bewijst, dat het anders is. Mocht U niet genegen zijn hieraan te voldoen, dan mo gen wij U, tot onzen spijt, met bedoeld artikel niet toelaten, doch moeten dit dan aan de goedkeu ring der standhouders-vergadering onderwerpen. Namens het Bestuur, H. Verheugen, Voorz. Th. Wintels, Secretaris. Toen ik den brief gelezen had, was ik lang niet goed te spreken, doch mijn vrouw zei: Ziet dat je de centen terug krijgt, want je kunt toch tegen bakovens niet gapen. Nu weet iedereen hoe zich deze veelbesproken zaak heeft toegedra gen. Wil men de Pfaff Naaimachines of de schoenen zien, dat kost niks, komt allemaal kijken, hoe meer, hoe liever Hoogachtend. Th. Janssen Henseniusstraat 8 VENRAY Laag in prijs. Uitstekend in kwaliteit. Neemt eens proef met onze lekkere Krentenmik 20 Aanbevelend, Te koop gevraagd een melkgevende Adres Bureau dezer. Paardenverzekering v. d. Landbouwbond. Premiebetaling: Zondag 18 Mei, voorm. van 9 tot 10 uur en van 11 tot 12 uur ten huize van den secretaris voor Dorp en Heide. Premie bedraagt 1 pCt. Het Bestuur. Donderdag 22 Mei a.s. 's nam 6 uur zal namens den heer J van den Boom te Venray, in 't café van den Heer P. Hoede- maeckers alhier worden Teekening met beschrijving vanaf 15 Mei te bekomen bij A. H. Martens te Venray ad f 4.per stel. Reclame-wagen f 26. Patersstraat 9 22 Gevraagd voor Brussel, zoo spoedig mo gelijk, bij twee Hollandsche dames, een flinke zelfstandige goed kunnende koken en neljes werken, v.g.g.v. Loon f 35. Inlichtingen Hotel de Zwaan" Venray. 17 Adverteeren is bekend worden Prima zijden met fil d'ecosse Dames Kousen met zijden boord slechts 59 cent. zwaar zijden met fil d'ecosse Dames Kousen met sterke macco boord. Nieuwe tinten, keurige pasvorm. 69 cent fijne zijden Dames Kousen met versterkte zool en hiel modetinten 79 cent zijden met fil d'ecosse Dames Kousen met moderne punthiel. Geregelde prijs f 1.60 Zaterdag en Maandag 89 cent Uitsluitend betere kwaliteiten zijden met fil d'ecosse, moderne dessins en kleuren, met kleine afwijkingen. Steeds vrij entrée. Afgifte van groote hoeveelheden voorbehouden. Steeds vrij entrée. Vroom Dreesmann Venio Wij vragen en bezorgen zonder prijsverhooging. Aanbevelend, TELEFOON 106 80 Gedurende de Middenstandstentoonstelling geven wij op alle Uur-, Goud- en Zilverwerken, Doublé-artikelen Horlogerie Telefoon 52 Oroote Straat 16 Ais extra reclame stellen wij beschikbaar Ieder kooper mag de juiste prijs dezer horloges raden en kan dus één horloge winnen. Zijn er meerderen die de juiste prijs raden, dan beslist het lot. Zie Etalage Zie Etalage Voor U koopt een goed Radiotoestel eenvoudig eens kijken, je zult er niei van bezwijken, bij JOS. VERSLEIJEN, OIRLO. Alleenverkoop voor OirloCastenray rnnrr van het bekende ElfKtJ-aPParadt mei Erres-luidspreker. Levert ook op proef en termijnbetaling, uit voorraad. Minzaam aanbevelend 340 naar eene thee, die U voort durend voldoet, zoolang U J, nog niet hebt geproefd. is in korten tijd bij het publiek zeer bekend ge worden, door haar zachte, volle smaak, haar mooie diepe oranjekleur en fijne doordringende geur. ontvangt van Zaterdag 17 tot en met Vrijdag 23 Mei ieder kooper van minstens een half pond Goudmelange een mooie strooier met Chocolade Hagel. Koekjes Fijne Botersprils per half pond 24, 25, 29 VENRAY, Markt 7 R.254 VENLO 120

Peel en Maas | 1930 | | pagina 4