f OPEL Landbouwbond Aanbesteding Gemengde Berichten SÏÏ&QS&LUKB 8TAHD VSIBA7 KS&KSLUKS DIEBSTSI zaak gesloten. Jos. Baken Café gesloten. J. van Maris, Molenhof G KUPERS, Venray JOS. C.M. NEETESON Voordea.s.feestdagen Ruitersclub Ons Genoegen Vergadering in café üe Engel". TE IK O OU? partij mangelwortels Het Diamanten Bruidspaar zal aan hun woning worden afgehaald door de Ruiterclub „Ons;Genoegen" en de Schutterijen „Het Zandakker" en „St. Anna" en kerkwaarts begeleid, alwaar om 10 uur een plechtige H. Mis tot dankzegging opgedragen wordt. Voor het Gouden Paar zal te Leunen een H. Mis worden opge dragen. 's Avonds zal Venray's Fanfare corps een serenade brengen aan de Jubilarissen. Eerste H. Mis. Zooals we reeds eerder meldden, zal morgen. Hoogfeest van Paschen, de Weleerw. Heer Jos. Janssen in onze Parochiekerk zijn eerste plech tige H. Mis opdragen. Met ingang van 27 April a.s. treedt bij de N. V. A. T. O. een gewijzigde dienstregeling in werking. Zie achterstaande bekendmaking. Het Luxor-Theater alhier, dat tijdens de Vasten des Zondags slechts ééne voorstelling gaf, zal nu weer telkens twee voorstellingen geven. Paasch-Maandag zal optreden de koning der komieken Syd Chaplin. Wie wil lachen, raden we een be zoek ten zeerste aan. Naturalisatie. Bij Wet is den staat van Neder landerschap verleend o.m. aan F. Merken, spoorwegarbeider te Venray. Groote Gildefeesten te Venray. Het programma van de groote Gildefeesten te Venray bijgelegen heid van het 405-jarig bestaan der schutterij St. Anna alhier, is als volgt vastgesteld: Zaterdag 10 Mei namiddag 6 uur opening van de feesten met kanon- gebulder en marschder feestvierende schutterij door het dorp, waarna muziekuitvoering op het feestterrein. Zondag 11 Mei om half 1 bijeen komst der deelnemende vereenigin- gen aan het Gildehuis v?n St. Anna, café H. Odenhoven, Overloonsche weg. Om 1 uur aanvang van den optocht, waaraan door alle vereeni- gingen moet worden deelgenomen. Deze zal worden opgeluisterd door Venray's Fanfarecorps en verschil lende trommel en pfeifercorpsen. Na den optocht, omstreeks 2 uur wordt de welkomstrede uitgesproken door den E. A Heer O. van de Loo. burgemeester van Venray. Hierna zal een aanvang gemaakt worden met de verschillende wed strijden, de schietwedstrijden in het St. Annapark, bij den heer Willems, de anderen in de feestweide van de Erven Rutten, Bindstraat. Voor iedere afdeeling worden verschillende waardevolle bekers, lauwerkransen en medailles toegekend, terwijl aan de buitenlandsche vereenigingen extra prijzen gegeven zullen worden. Tijdens de wedstrijden is concert. Maandag 12 Mei zullen de feesten worden voortgezet. Tot slot vermeld het programma een grooten optocht, waarna gezellig samenzijn op het feestterrein Uitslag wedvlucht vanuit Solré (België), afstand 189 K.M., gehouden door de Postduivenvereniging „De Zwaluw" met deelname van 119 duiven. De prijzen werden behaald als volgt le, 2e 11e en 16e W. Manders 3e J. Vollebergh4e en 28e J. Vermeulen 5e, 8e, 9e, 20e en 21e St. Servatius 6e en 25e P. v. Ooi; 7e W. Lormans10e, 18e, 22e 23e, 24e en 26e G. v. Dijck12e, 17e en 19e H. Strijbosch 13e G. Jansen 14e en 30e J. Kusters15e W. Thijsen 27e J. Jansen29e J. Gom- mans. Overduif J. Boom. Duiven los 8.30 uur. Aankomst eerste duif 10 uur 55 min. 3 sec. Laatste duif 11 uur 7 min. 34 sec. LEUNEN. Van de Vrijwillige Landstorm alhier, zal op 23 Mei een 5-tal vertrekken naar Den Haag, alsmede de plaatselijke leider P. J. Arts, om deel te nemen aan den 2-daagschen schietwedstrijd. Zij zullen 's nachts worden onder gebracht in de kazerne der Grenadiers en Jagers. Stierlioudery „Eensgezindheid." Op de 1.1. algemeene vergadering van de Fokvereeniging „Eensgezind heid", gehouden op 25 Maart j.l.» waarvan het verslag reeds eerder in dit blad is vermeld, is op voorstel van het bestuur met algemeene stem men besloten tot reorganisatie van de vereeniging over te gaan, d.w.z. om de naam „Fokvereeniging" te veranderen in „Stierhouderij." Leden van een Fokvereeniging zijn feitelijk verplicht hun melkvee onder controle te stellen en daar er dit slechts 12 van de 150 leden deden, was deze naams-verandering hoogst noodzakelijk. Op de betreffende vergadering is dan ook besloten tot oprichting van een stierhouderij over te gaan en is hiervoor een voorloopig bestuur gekozen^ bestaande uit de heeren M. Wismans en A. Poels, Venray, Joh. van Meijel, Heide, P. Verschueren, Overbroek en H. Asselberghs te Scheide. De financieele toestand der Fok vereeniging is zeer goed. Het gebouw met de 4 aanwezige stieren vertegen woordigen een hoogere waarde dan liet bedrag, dat momenteel als schuld op de vereeniging drukt. Op de betreffende vergadering is besloten aan uittredende leden niets uit te keeren. Men had hierbij op 't oog dat alle leden weer tot de nieuwe vereeniging zouden toetreden. Tevens kan ieder veehouder, wonende in de streek, waarover de vereeniging zich thans uitstrekt, kosteloos als lid toetreden. Over bepaalden tijd zal hiervoor een entreegeld geheven worden. Om toe te treden bij de nieuwe ver eeniging is men verplicht het leden- register te teekenen, hetwelk bij de leden der Fokvereeniging aan huis zal worden aangeboden. Hierop volgt een algemeene ver gadering, waarop alle toegetreden leden verplicht worden tegenwoordig te zijn, om de vereeniging definitief op te richten. Laten nu alle veehouders van Leunen, Heide en omgeving toch goed nadenken, waarom het hier gaat. Het is toch alleen hun eigen belang, om hun vee zoo productief mogelijk te maken, waarvoor op de eerste plaats goede stieren noodig zijn. MERSELO. Maandagavond om streeks 10 uur, toen reeds vele inwoners zich ter ruste hadden begeven, werden wij opgeschrikt door het luiden der brandklok. Aanvankelijk was tegen den hel deren maanhemel niets van brand te bespeuren. Later bleek eene „schop" van M. van Cuijck, in de Straat, in lichte laaie te staan. Door het vlug en krachtdadig optreden der brand weer kon het vuur, dat vooral gretig voedsel vond in de opgestapelde turf, bedwongen worden, waardoor het belendende woonhuis, dat even eens groot gevaar liep door de vlammen aangetast te worden, be houden bleef. Het was Dinsdag 40 jaar ge leden dat de echtelieden M. van Dijck-Steeghs elkander voor 's Heeren altaar houw en trouw zwoeren. Wegens de Goede Week kon van eene feestviering geen sprake zijn. Toch kwamen verschillende dorpsgenooten door den dag blijken van belangstelling geven waarbij eenparig de wensch werd uitgespro ken, dat het krasse echtpaar over 10 jaar moge gekroond worden met goud. Faillissementen. 16 April '30. Beëindigde faillisse menten door het bindend worden der eenige uitdeelingslijst P. van den Berg, winkelier te Blitterswijk.Rechter Commissaris Mr. M. J. A. M. van der Grinten en Curator Mr. M. Brouwers, advo caat en procureur te Venlouit- keering aan crediteuren 18.47 pet. Ja. Kelders te Tienray; Rechter Commissaris Mr. M. J. A. M. van der Grinten en Curator Mr. E. Janssen, advocaat en procureur te Venlo; uitkeering aan crediteuren 45.28 pet. Johanna Chr. Kisters te Tienray; Rechter Commissaris en Curator als voren uitkeering aan crediteuren 41 pet. HORST. Op de gehouden aan besteding voor het bouwen van een sigarenfabriek met woonhuis voor rekening van den heer Goumans alhier, werd ingeschreven als volgt Cuppen-Kleeven f 17695.— Gebr. Haegens f 16368,50 Cuppen-Poels f 16105.— Wed. Keyzers f 15,500— Th. Mooren f 1546L—Peelen- Keyzers f 15415!—Peters Hegelsum f 15993.—, allen te Horst en Gebr. Peters Swolgen f 15750.-. Aan de laagste inschrijvers is het werk ge- gund.- VENLO. Zooals we bereids be richt hebben worden Woensdag 30 April a.s. de twee veilinggebouwen der Venlosche Veiling vereeniging door Z.Exc. den Minister van Bin- nenlandsche Zaken en Landbouw, Jhr. Mr. Ruys de Beerenbrouck officieel geopend. Om half 10 wordt in de O. L. Vrouwekerk een plech tige Hoogmis van dankzegging op gedragen, gevolgd door de inzegening der gebouwen. Om 11 uur opening door Minister Ruijs12 uur eerste veiling, terwijl om 4 uur bestuur en genoodigden een feestmaaltijd zal worden aangeboden. Eeuwfeest der Kamer van Koophandel voor Noord-Limburg. Woensdag bestond de Kamer van Koophandel voor Noordelijk Limburg 100 jaar. Aanvankelijk telde zij 9 leden, nl. de heeren L. Bontamps, P. L. Berger, F. Schaffer, D. J. Mulder, J. W. Schmasen, G. W. Rosenkranz, L. Wolters, J. Custers en J. Janknecht. Steeds stond de Kamer trouw op de bres ter verdediging van de be langen van handel en industrie, zoo dat zij ten volle aanspraak mag maken op de waardeering en de dankbaarheid der burgerij. Kamer van Koophandel voor Noord-Limburg. In de Dinsdagavond te Venlo gehouden vergadering van de K.v.K. kwam het adres van de Kamer van Koophandel te Amsterdam inzake wettelijke uitvoer van eieren aan de orde. De Coöperatieve Veiling ver eeniging Venlo, verklaarde, haar volle sympathie met het streven van de K. v. K. van Amsterdam, De expediteurs op Duitschland konden zich hier echter niet mee vereenigen. Dit zal ter kennis van de K. van K. te Amsterdam gebracht worden. De aanvrage van het R. K. openbaar bureau voor beroepskeuze te Venlo, tot het verkenen van een subsidie, lokte een breedvoerige bespreking uit. Besloten werd geen subsidie te verleenen. De melkoorlog te Venlo. De melkoorlog woedt voort. Met alle macht en midi leien willen de beide strijdende partijen de melkvee houders voor zich winnen. Zoo werd Dinsdagnamiddag in de Ven- lona-zaal een vergadering gehouden van de melkveehouders in stad en omgeving met het bestuur der melk inrichting St. Martinus, ter bespre king van het conflict. Uiteengezet werd, hoe de strijd in deze gaat tegen de coöperaitieve melkinrichting St. Martinus door de zgn. vrije melkinrichtingen. De heer Kooijman vertegenwoordiger van den Z.-Ned. Zuivelbond, zette den strijd nogmaals uiteen en drong aan op inkrimping van het aantal melkbezorgers, dat thans veel te groot is (1/3 zou vol doende zijn) en wat het product duur maakt. Tevensom de coöperatie trouw te blijven. De vergadering was zeer druk bezocht. De crisis in den land-en tuinbouw. Ter bespreking van de moeilijk heden die zich thans in de land- en tuinbouwbedrijven voordoen en mede ter overweging van middelen, ver betering te verkrijgen, is door het hoofdbestuur van den Limburgschen Land- en Tuinbouwbond besloten tot het houden van kringvergaderin gen. Een algemeene agenda met leidraad voor de te houden bespre kingen zal nader worden vastgesteld. Donkere tyden. Het bestuur der Coöperatieve Eiermijn te Roermond, heeft zich met een schrijven tot den minister raad gewend, waarin bij de regee ring aangedrongen wordt op spoedige maatregelen tot afwering der gevaren, die den eierhandel en den kleinen boerenstand speciaal van Duitsche zijde bedreigen Pynlyk vervoer van dieren. Dat het op kwellende wijze ver voeren van dieren nog veel te veel voorkomt, bleek Maandag wederom onder Deume, waar door den rijks veldwachter J. Pijnen, in de Stations straat staande, werd aangehouden een passeerende auto, beladen met hoornvee, waarbij een tweetal run deren - met hunne beide voorpooten buiten den zijwand van de auto hingen, waardoor deze dieren door het schaven en op en neer slaan van de auto pijnlijk en bloedend werden verwond. Bij nader onderzoek werd geconstateerd, dat een tweetal koeien met beide achterpooten stonden op een nog zeer jong rund (os), dat op den vloer van de auto lag en blijk baar geen teekenen van leven meer gaf. Met den inmiddels ter plaatse verschenen Brig.-Maj. der Rijksveld- wacht, G. Houtermans, werd het onderzoek voortgezet en geconsta teerd, dat acht koeien en vijf jonge ossen welke laatsten allen genood zaakt waren te blijven liggen tus- schen en onder het staand vee, plaats moesten vinden op een oppervlakte van 8.75 M2. Bij lossing bleek, dat enkele dieren bloedende schaafwon den hadden bekomen en moeilijk meer konden loopen. Tegen den vervoerder J. M. K, te Eindhoven welke de dieren te Venray en te Deume opgeladen had en naar Eindhoven vervoerd;-, werd proces-verbaal opgemaakt Aitqens het noodeloos pijnlijk of nd vervoer van dieren. ver Denzelfden dag werd dooi verbalisanten op den Vlii weg te Deurne aangeh^ auto met veel te veel vV yïh 'be laden, welke dieren op en over elkaar lagen. Er. lagen 20 mest varkens op een oppervlakte van 6.50 M2 Tegen den bestuurder H. B. te Venray, jwelke de dieren op last van P.P.H.R. te Venray vervoerde van Venray naar Weert, werd procesverbaal opgemaakt. Doodelyke val. Dinsdagnamiddag, omstreeks kwart over 6, is in een zijkapel van de H Hart-kerk, aan den Scharnerweg, te Maastricht, de Eerw. broeder Johannes (Ghering), bij het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden, van een 10 M.-hoogen balk gevallen, waarbij hij een dubbele schedelbreuk bekwam, zoodat de dood vrijwel onmiddellijk intrad. Broeder Johannes was 35 jaar oud. De verslagenheid over dit droevig ongeval is zeer groot. Doodelyk mynongeval. Dinsdag had op de Oranje Nassau IV te Heerlen een instorting plaats, waardoor de 30-jarige arbeider Sten zei onder afvallend gesteente geraakte en werd gedood. Felle brand te Ophoven. In de Haagstraat te Ophoven (gem. Sittard) zijn Woensdagavond te omstreeks tien uur twee woningen van den heer Silberenberg en be woond door de gezinnen Kolgen en Korten, door brand vernield. De inboedels werden grootendeels een prooi der vlammen. De oorzaak is onbekend. De schade wordt door verzekering gedekt. Aanbesteding. Bij de Maandag gehouden aan besteding vnn het bouwen van een marechaussee-kazerne, te Boxmeer, was het ^hoogst ingeschreven door M. Boumans te Wanroy voor f 29.280. Laagste inschrijver was Corn. Heurkens, te Boxmeer voor f 25.000 de gunning is nog aange houden. Opleving in de bouwbedrijven. Gedurende het le kwartaal 1930 werd hier te lande door particulieren, gemeentebesturen, woningbouw ver. Rijk, Polderbesturen en Ned. Spoor wegen publiek aanbesteed een bedrag van f 46.579.563 tegen f 36.065.088 voor het le kwartaal 1929. Uit het raam gestapt. De Jachtopziener E., wonende te 't Goy (gem. Houten), droomde 's nachts, dat hij twee stroopers hoorde schieten, aldus het „U.D." Hij stapte uit bed, begaf zich in den slaap naar het raam, stapte hieruit en viel naar beneden, Te ongeveer 12 uur werd hij door eenige voorbij gangers in bewusteloozen toestand met een gebroken been op straat gevonden. De geneesheer adviseerde terstond overbrenging naar het ziekenhuis te Utrecht. Zijn vrouw had van het ongeval niets gemerkt. De verdachte in de Bennekomsche moordzaak. Het ifi thans komen vast te staan, dat de verdachte in de Bennekom sche moordzaak, de dader is van de inbraak, ongeveer anderhalf jaar ge leden te Wageningen gepleegd in de woning van de dames Suring, waarbij, f 60 en een gouden horloge werden ontvreemd. De toen gevon den vingerafdrukken hebben dit onomstootelijk bewezen. Honderd kilometer snelheid by de Ned. Spoorwegen. De directie der Ned. Spoor.wegen heeft, naar wij in „Spoor en Tram wegen" lezen, bepaald, dat perso nentreinen, samengesteld uit 4-assige hoófdspoorbagagewagens op de on- dergenoemde baanvakken met een snelheid van honderd kilometer in het uur vervoerd mogen worden Amsterdam C.S—Rotterdam D.P: Amsterdam W.P..Utrecht grens bij Zevenaar Utrecht—-GoudaUtrecht Eindhoven—Venlo Amsterdam C.S. —AmersfoortDeventer—grens bij Oldenzaal Utrecht—Amersfoort AmersfoortZwolle (alleen opgaand spoor) en Zwolle—Groningen. Hieraan is nog de bepaling toe gevoegd, dat in bogen met een straal kleiner dan 1000 meter, en grooter dan 750 meter, de snelheid niet meer dan negentig kilometer in het uur mag bedragen. Deze wijziging vaft de grootst toegestane snelheid zal binnenkort worden ingevoerd. Het is niet de bedoeling hiervan voorloopig gebruik te maken bij het inleggen van treinen, maar wel om eventueele vertraging te kunnen inrijden. Het is een stap in voorwaartsche richting, die—laten we hopen— tot versnelling van het verkeer zal bijdragen. De doodstraf in ahet Engelsche leger. Het Engelsche Hoogerhuis heeft Dinsdagavond bij de behandeling van de begrooting van landsverde diging de door het Lagerhuis afge schafte doodstraf bij desertie en lafheid in het gezicht van den vijand weer in de wet hersteld. De conservatief, die het voorstel deed, beweerde dat de regeering de afschaffing doorgezet had tegen den zin van haar militaire raadgevers. Lord Thomson antwoordde namens de regeering dat het waar was, dat militaire deskundigen het ongewenscht hadden geacht, maar desniettemin had de regeering de afschaffing door gezet, omdat deze straffen een overblijfsel waren uit den tijd der huurlegers en bij gedisciplineerde moderne troepenafdeelingen praktisch niet voorkwamen. Het amendement werd toch aan genomen met 45 tegen 12 stemmen en de begrooting gaat nu weer terug naar het Lagerhuis. van 11 tot 18 April. GEBOREN: Bernardus J. H. Arts. Klein-Oirlo. Leonardus H. Geurts, Spurkt, Gertruda P. W. G. Oudenhoven, Hoenderstraat. Gerardus M. W. Bran je. Kolk weg. Johannes A. A. van Loon Maas- heescheweg. OVERLEDEN Anna M. Jetten, 52 jaar, zonde1 beroep, Langstraat' 1 patient St. Servatiusgesticht, Parochiekerk Morgen Zondag zal om 10 uur de plechtige Eerste H. Mis worden opgedragen door den Weleerw. Heer Jos. Janssen, half 4 plechtig Lof. Maandag 2e Paaschdag de diensten als op Zondag, om 8 uur gezongen H. Mis voor de levende leden der St. Ludovicusvereeniging. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Johannes Verblakt, 9 uur be- grafenisdienst van Maria Jetten. De leden der Maria-Congregatie worden verzocht den dienst bij te wonen, kwart voor 10 plechtige Hoogmis voor een 60-jarige echtvereeniging. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur de uitvaart voor Maria Jetten, 9 uur gezongen Huwelijksmis voor Piet Baken en Theodora Jenniskens. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur besteld Jaarg. voor vrouw Dreessen en overl. familie. .Vrijdag feest van St. Marcus, half 7 gezongen H. Mis waarna processie, half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Jan Camps. Zaterdag kwart na vier Lof. Voor de retraite van a.s. Zondag kunnen zich nog enkele deelneemsters opgeven. Men wordt verzocht de onkosten te voldoen uiterlijk Paasch- Maandag. De reiskosten naar Roer mond bedragen retour f 2.10. Vanaf Paasch-Dinsdag komen de kinderen die Beloken Paschen de eerste H. Communie doen iederen dag allen in de H. Mis van 8 uur. Daarna is cathechismus in de school der Eerw. Zusters. Dinsdag en Woensdag voor de meisjes. Donder dag en Vrijdag voor de jongens. Donderdag en Vrijdag is voor allen om 11 uur oefening in de kerk. Zaterdagmorgen komen de jongens om 10 uur biechten en de meisjes om half 11. Paterskerk. Morgen Zondag Hoogfeest van Paschen, 5, 6 en 7 uur een H. Mis, 8 uur pl. Hoogmis, 5 uur Lof, Gen. Absolutie voor de Derde Orde. Maandag 2e Paaschdag. De H. Missen als op Zondag, 8 uur pl. Hoogmis, welke zal worden opge dragen door den Weleerw. Heer Josef Janssen, 5 uur Lof. Maandag na de Hoogmis bestuursvergadering der Derde Orde. Dinsdag 7 uur Hoogmis voor de leden v.d. Franciscaansche Missiebond 6 uur Lof. Woensdag half 8 een H. Mis een H. Mis voor den Heer van Blerk, besteld door de vereeniging van Liefdewerk Oud-Papier, Donderdag feest v.d. H. Fidelis, volle afl. o.g.v., half 8 een H. Mis voor Maria Jetten als lid der Derde Orde. Vrijdag 7 uur processie voor de vruchten der aarde, wegens het feest v.d. H. Marcus. Na de processie de Hoogmis voor de vruchten der aarde, 6 uur Lof. Maandag 2e Paaschdag kwart over 9 H. Mis en vergadering voor de Jonge Derde Orde. St. Antonius-Patronaat. Geen Patronaat. De leden der Jonge Derde Orde gelieven Paaschmaandag om kwart over 9 in het priesterkoor plaats te nemen zangboekjes niet vergeten. Onze jongens kunnen tegen veel verminderden prijs de voorstelling van de Wielewalen bijwonen. Nadere bijzonderheden zullen tijdig worden bekend gemaakt. Wegens schoonmaak deze week geen Goudpluvier. De Heer en Mevrouw C. RAEDTS—RUEMKENS geven met genoegen kennis van de geboorte hunner dochter Marie Louise Heerlen, 15 April. 8 Heden overleed na eene lang durige ziekte, voorzien van de laatste H.H. Sacramenten, onze inniggeliefde Dochter, Zuster en Tante Helena Gertr. Franc. Wijnhoven, in den ouderdom van 36 jaren. Vierlingsbeek JOS. WIJNHOVEN MARIE WIJNHOVEN ANGENHEISTER Venray M. WIJNHOVEN E. WIJNHOVEN-ROELOFS Lottum ELISE CLEVERS- WIJNHOVEN H. CLEVERS Macharen MARIE BLOUWGEERS- WIJNHOVEN B. BLOUWGEERS Maashees ANNA DEENEN WIJNHOVEN M. DEENEN Vierlingsbeek W. WIJNHOVEN ELISE WIJNHOVEN - VAN DOMMELEN BERTHA WIJNHOVEN Afferden JEAN WIJNHOVEN BERTHA WIJNHOVEN- KLEIN STAARMAN Nijmegen THEO FöLKER 55 Vierlingsbeek, 14 April 1930. Wegens familieomstandighe den is a.s. WOENSDAO en DONDERDAG onze Schoolstraat. Gevraagd flinke waschvrouw voor 1 dag per week Adres Bureau Peel en Maas. Voor de vele blijken van deelneming, ondervonden bij de ziekte, het overlijden en de be grafenis van onzen inniggelief- den Echtgenoot, Vader, Be huwd- en Orootvader den Heer Johannes Jacobus Schaeffers, betuigen wij onzen hartelijken dank. 20 Wed. Jac. Schaeffers en kinderen Venray, Griend'.sveen, Heerlen. Wegens familieomstandighe den is a.s. Dinsdag en Woens dag ons 8 PRIJZEN AUTOMOBIELEN 1930 4/20 P.K. 4cyl. modellen: Roadster twee persoons f 1475 Touring, open 4-persoons f 1700 Cabriolet met dicky-seat f 1850 Limousine, vier persoons f 2000 Bestelwagen, geh. gesloten f 1800 8/40 P.K. 6 cyl. modellen Limousine, normaal f 3000 Limousine, luxe f 3200 Alle wagens zijn compleet uit gerust met reservewiel met band en voorzien van alle benoodigde accessoires. Telefoon 95 Het meest betrouwbare en vakkundigste adres is v.h. ass.-apctheker ven Dr. Struben, Chemicaliën, Binnen- en Buiten landsche Geneesmiddelen, Verband-, Zieken- en Baby- verplegingsartikelen, Drogerijen en alle aanverwante artikelen. ontvangen een groote sorteeringin Parfumerieën, Eau de Cologne's (ook los verkrijgbaar) luxe Zeepen, enz. Onovertroffen zijn NEETESON's middelen 1 50 Paasch-Maandag na de Hoogmis Venray-Dorp. Aangiften van Hagelverzeke- ring worden zoo spoedig mo gelijk ingewacht. Maandag (2e Paaschdag) vm van 9—10 en van 11 12 uur betaling der premie van ver plichte ziekteverzekering. Dit laatste geldt ook voor de afd. Heide. 21 De Secretaris B. KRUYSEN Vrijdag 25 April a.s. des nm. 6 uur, za! namens den. Heer P. Hendriks, Patersstraat, Venray, in café „De Engel" worden Het verbouwen van het woonhuis, winkel en magazijn. Teekening met beschrijving te bekomen bij A. H. Martens te Venray 4 f 3.— per stel. 20 f 5— per 1000 kg. bij P. Pauwels, Boschhuizen. Paardenverzekering v. d. Landbouwbond. Premiebetaling: Zaterdag 26 April, 's avonds van 7 tot 8 uur bij H. Cremers, Halfweg Zondag 27 April na de Hoog mis in het Bondslokaal te Oirlo. Premie bedraagt 1 pet. Het Bestuur.

Peel en Maas | 1930 | | pagina 2