Stierhouderij Kalizout 20 0 en Kalk OPEL Algem. Vergadering aiiMiïiatraiütfiiaia. STOF tioodig Wed. J. t d. Liüdeii chauffeur of monteur Kachel kunstmoeders Broedeieren 300 kuikens UNIGRO- RADIO N. V. Vulkaan, (iemengde Berichten Ingezonden, „Eensgezindheid". Dinsdag 25 Maart Oistricts-Arbeidsbeurs voor een nieuwe Mantel, Japon of Kiaderkleeding RESTEN van degelijke Stoffen Q. KUPERS, Venray 500 kuikens 3000 KG. Mangelen Te Koop 500 2-daags kuikens Witte Leghorn tb koop roodbont maalkalf tb koop 2000 kg. Industrie pootaardappelen tb koop mangel wortelen a 17. per 1000 kg. Te koop Eigenheimers eet- en pootaardappelen mooie slaplanten G Hoort een en het groote verschil in weergave valt t' direct op. Uw keuze is dan beslist. VENRAY Het ongeluk was ontstaan doordat een paar bouten braken. De arbeiders werden met een andere autobus van denzelfden ondernemer verder ver voerd. Voor de Missie van Pater De Ponti Vorig bedrag f 55.70 Uit Klein-Oirlo f 5. De Groene Kruisverloting. Op 8 April zal in een der zalen van 't St. Josephgesticht de verloting ten voordeele van 't Groene Kruis plaats hebben. De eerste prijs, een vet varken, werd geschonken door de Aan- en Verkoopvereeniging „St. Antonius". Van verschillende begunstigers werden nog mooie prijzen ontvangen, 't Bestuur vertrouwt, dat het klein getal nog onverkochte loten spoedig geplaatst zal zijn en houdt zich bij dezen nog beleefd aanbevolen voor prijzen, welke bezorgd kunnen wor den in 't St. Josephgesticht. De uit slag der verloting zal in Peel en Maas bekend gemaakt worden. De Commissie voor het Ruiter- toerisme van den A. N. W. B. heeft benoemd tot Consul voor het Ruiter- toerisme te Venray, den heer Vincent Pyls, alhier, en te Gennep, den heer E. Otten, Burgemeester van Bergen wonende te Heyen bij Gennep. GEVONDEN een rijwielplaatje. Inl ichtingen Marechaussee-kazern e. Een schooltasch en een rijwiel plaatje. Inlichtingen gemeente-politie. Door de Gemeentepolitie werd tegen verschillende personen proces verbaal opgemaakt wegens het niet verwijderen van rupsennesten op hun erven. Naar wij vernemen is benoemd tot Rector te Smakt, de Weleerw. Heer van Haeff, thans kapelaan te Gennep en tot kapelaan te Gennep de Weleerw. Heer Stoot, thans te Bergen. Fa. A. H. DE HAEN ontving heden wederom direct van de fabriek eene groote partij zwart en wit gëemailleerde FORNUIZEN. Wegens plaatsgebrek wordt de nog in voorraad zijnde PUNT- DRAAD en IJZEREN PALEN aan spotprijzen opgeruimd. (Adv.) Naar men te Boxmeer mede deelde zullen met ingang van 1 Aug. a.s. de A. T. O.- diensten worden stopgezet. Dit betreft alle diensten vanuit Boxmeer, o.a. Boxmeer-Venray. Naar we vernemen, zal bin nenkort een begin gemaakt worden met de verharding van den weg Ysselsteyn-Grientsveen. Op een daartoe gehouden vergadering van belanghebbenden onder leiding van het raadslid van Dijck werd besloten door het aanvoeren van grint en zand enz., flink mede te helpen bij het maken van deze voor Ysselsteyn zoo belangrijke weg. LEUNEN. Aan het jaarverslag der Eiervereeniging alhier, aangeslo ten bij de Coöp. Roerm. Eiermijn, ontkenen wij het volgende Verzonden werden aan de Coop. Rcermondsche eiermijn van 1 Jan. 1929 t.m. 31 December 1929 7*29994 kippeneieren en 5548 eendeneieren, wegende resp. netto 42340 K.G. en 3665 K. G. Voor de kippeneieren werden betaald f 47011.99 of ge middeld f 6.24 per 100 stuks en ruim f 1.11 per K. G. Voor de eendeneieren werden in totaal uitbetaald f 282.22 of 78cent per K. G, Nadat nog enkele inlichtingen gegeven waren, werd de vergadering onder dankzegging gesloten. HORST. Voor een der stieren der Stierhouderij Dorp, gefokt door den heer Soberjé alhier, Harmony, is zes duizend gulden geboden, door een stierhouderij van Overijsel. Werden hier steeds de beste stieren uit Overijsel betrokken, thans is het veeras hier zoo verbeterd, datdieren uit deze streek daar in aanmerking komen voor fokmateriaal. Terug uit de Missie. De Zeereerw. Pater L. v. Hegel- sum uit Grubbenvorst, missionaris op Curacao zal binnenkort na een tienjarig verblijf in West-Indië naar het vaderland terugkeeren Ongelukkige val. Het 7-jarig zoontje van den heer H. te Roermond, dat op het Mun sterplein aldaar op de kiosk was geklommen, viel boven op een ijzeren hek. Met een ernstige wonde aan den nek en vermoedelijk inwendige kneuzingen werd de kleine naar het hospitaal gebracht. Looueonflict. Te Herkenbosch (L.) werden aan de Chemische fabriek voor eenigen tijd eenige arbeiders ontslagen. Thans is tusschen de directie en de restee- rende arbeiders een loonconflict ge rezen. De nieuwe Maasbrug. Aan de N. V. Beton Maatschap pij te's Gravenhage werd als laagste bij onderhandsche aanbesteding het bouwen van de nieuwe Maasbrug te Maastricht gegund voor f 628.900. 100 Arbeiders ontslagen. Aan de mijn Oranje Nassau III zijn ongeveer 100 arbeiders ontslagen op grond van den op het oogenblik minder gunstig wordenden toestand voor de Limburgsche mijnen. Het aannemen van nieuwe werkkrachten is echter aan de Staatsmijnen niet geheel stopgezet. Reeds 47 maal veroordeeld. Voor de Maastrichtsche rechtbank heeft terechtgestaan wegens diefstal de zwerver J. R. Ditmaal had hij een dozijn servetten gekaapt te Hoensbroek. In zijn requisitoir was het O. M. van meening, dat deze verd. blijk baar onverbeterlijk is. Steeds neemt hij van hier, dan van daar mee wat van zijn gading is. Reeds 47 veroor deelingen heeft hij achter den rug met in totaal ruim 16 jaar gevange nisstraf. Het doodelyk ongeluk te Heerlen Omtrent het doodelijk ongeluk aan den Schaesbergerweg te Heerlen kunnen we nog melden dat gebleken is, dat IJ. met groote vaart den Streepersweg was afgereden en daar bij tegen den voetganger D. Hij is waarschijnlijk tengevolge van hersen schudding in het ziekenhuis overleden. Door een vrachtauto gedood. Even over de grens bij Kerkrade is de ongehuwde 20-jarige mijnwer ker R., die op een vrachtauto wilde springen, onder een der wielen ge raakt en gedood. Een rare klant. Zekere E., die zich in een der arrestantenlokalen ten politiebureele te Heerlen bevond, in afwachting van zijn overbrenging naar Maastricht wegens verduistering, trok daar zijn overjas in honderden stukjes, scheur de dekens aan flarden en slikte den steel vaneen door hem doormidden gebroken vork in. Een geneesheer constateerde, dat E. geen nadeelige gevolgen onder vond. Dreigend conflict in de Mijnstreek. De R. K. Bouwvakarbeidersbond heeft Woensdag aan zes aannemers (leden van den Nederlandschen Aan- nemersbond) en aan vijf ongeorga niseerde aannemers, een ultimatum gezonden. Mocht daarop geen ant woord worden ontvangen, dan zullen Maandag a.s. op staatsmijn Maurits (ammoniak-fabriek) rond 300 arbeiders in staking gaan. Wordt geen over eenstemming verkregen, dan zal in den loop der volgende week nog op meer andere plaatsen in de mijn streek het werk worden stil gelegd. In een Myn bekneld geraakt. In de mijn „Julia" is de 26-jarige mijnwerker Fung bekneld geraakt tusschen een kolenwagentje en den wand van een steengang. Met een schedelfractuur en ingedrukte borst kas werd hij naar het ziekenhuis overgebracht. Nekkramp en slaapziekte. Gevallen van nekkramp hebben zich voorgedaan te Budel en te Eindhoven. Te Rosmalen werd bij een patient een geval van slaapziekte vastgesteld. Tegen de godsdienstvervolgingen in Rusland. Woensdag werden in verschillen de plaatsen protestvergaderingen gehouden tegen de godsdienstver volgingen in Rusland. Aanranding. Te Liempde is zekere van A., die per rijwiel naar huis terug keerde, op een stillen weg overvallen. Zijn aanrander sneed hem met een mes zijn jas open en beroofde hem van f 90. De aangevallene heeft aangifte bij de politie gedaan. Naar een bakkersoorlog? Door de vier groote bakkersor ganisaties te Amsterdam is naar een aantal Rotterdamsche firma's in granen een circulaire gestuurd, waar in dezen onder bedreiging van boycot wordt verzocht hun levering aan zeven bepaalde Utrechtsche bakkers te staken. Deze bakkers zouden het brood belangrijk goedkooper hebben geleverd, en niet alleen hun eigen klanten. De opleiding van chauffeurs. DoordeNed. Unie van chauffeurs en overig automobielpersoneel, en van den jNederlandschen Bond van Particuliere Chauffeurs, is aan den minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen een adres gericht, waarin wordt verzocht maatregelen te treffen, opdat het mogelijk worde o.a. de opleiding tot autobestuurder aan alle nijverheidsscholen ter hand te nemen het voor deze opleiding door de arbeiderscursisten te betalen lesgeld te stellen op zoodanig be drag, dat dit geen bezwaar kan zijn voor de jonge arbeiders, die het chauffeursberoep willen kiezen, om vooraf een opleidingscursus aan een der bedoelde nijverheidsscholen te volgen. De affaire Beider Belang." Een schuld yan 20 millioen. In verband met het justitieel in grijpen in de manipulaties van de Maatschappij tot Exploitatie van Onroerende Goederen „BeiderBelang" vernam het Ned. Corr. Bureau van den heer H. A. Koomans, hoofd redacteur-administrateur van het 14- daagsche blad „De Vraagbaak" o.m. de volgende bijzonderheden De Mij. „Beider Belang", een twintigtal jaren geleden opgericht, werd allengs een groote maatschap pij op het gebied van obligatieleenin- gen, die telkens 21000 obligaties ad f 100 uitgaf, welke op afbetaling onder de menschen werden gebracht. Directeur was destijds de heer K. J. Ph. Reusen, die inmiddels is over leden. Commissarissen waren jhr. C. L. B. W. van Suchtelen van de Haere, oud-burgemeester van Vollen- hove, D. J. Bijleveld, oud-inspecteur van Financiën in Ned.-Oost-Indië en mr. Max Levenbach te Amsterdam, terwijl laatstgenoemde tevens optrad als rechtskundig adviseur der maat schappij. De directeuren genoten ieder 24 mille salaris, terwijl de commissarissen 12 mille per jaar ont vingen, met dien verstande dat de rechtskundig adviseur als zoodanig bovendien f 6000 genoot. Een procu ratiehouder was er, die f 20.000 traktement ontving. De trekkingen geschiedden niet, zooals aanvankelijk was gemeld, op de Staatsloterij, doch zelfstandig en wel ten huize van mr. Levenbach en ten overstaan van notaris van Campen te Amsterdam. In de laatste jaren was de onder neming vaak achterstallig met de uitkeering van premiënverscheidene zelfs werden in het geheel niet uit gekeerd. Als amortisatiefonds was er een huizenbezit tot een bedrag van ruim f 500.000, doch vele huizen werden door de maatschappij van de hand gedaan en op het restant kwam nagenoeg 100 pet. hypotheek. Ten slotte was het bezit gereduceerd tot 250 mille met volle hypotheek. Belanghebbende crediteuren en ook de heer Koomans hebben getracht het faillissement der onderneming te bewerken teneinde een verder in zinken te voorkomen doch mr. Her mans als Officier van Justitie gaf hem ten antwoord, dat de rechtbank daarvoor geen voldoende termen aanwezig achtte. De heer Koomans raamt thans de schuld van de onderneming op 17 a *20 millioen aan obligaties en het achterstallige bedrag aan premie- uitkeering op minstens f 300.000. Inmiddels is de onderneming door de genoemde heeren overgedaan aan anderen met name aan den thans gearresteerden O. en den eveneens in arrest gestelden commissaris T. K., die zich met een salaris van f 400 per maand tevreden stelden. Bij de overdracht werd als voor waarde gesteld, dat de onderneming in geen geval zou mogen failleeren. Wanneer er trekkingen plaats had den en dit geschiedde elke maand dan wist de directie uiteraard waar de premiën waren gevallen. Zooveel mogelijk werden d> uitslagen dan naar de overtuiging van den heer Koomans per advertentie bekend gemaakt in plaatselijke bladen ver buiten de omgeving van de „geluk kige" obligatiehouders, een tactiek, die herhaaldelijk het gewenschte succes had, dat de betrokkenen geen aanspraak op hun uitkeering deden gelden. Hierbij dient aangeteekend, dat na 5 jaar de vorderingen ver jaarden. Toen is de actie van „De Vraag baak" gekomen, waarin telkens mede- deelingen over de situatie der maat schappij en over de premietrekkingen verschenen. Zeer vele vorderingen werden op die wijze nog verzilverd, doch bij gebrek aan actief der onder neming ging dit steeds moeilijker. De redactie van „De Vraagbaak" be schikt over een volledigen staat van de trekkingen van „Beider Belang" en zij weet precies welke nummers een premie hebben gehad of had den moeten hebben sedert jaren her. W eliswaar konden'obligatiehouders zich abonneeren op trekkingslijsten, doch velen lieten dit achterwege om dat dat abonnement extra-geld kostte en omdat zij vertrouwden, dat, wanneer er uitkeeringen waren, zij hun deel wel zouden zien toegezon den. Toen er tenslotte zoo wat niets meer in kas was, is de nieuwe directie, met als instrument in haar handen de Mij. „Walda" de obligatie houders, op wier papieren meer of minder groote premiën waren geval len, doch die niet om hun geld waren gekomen, gaan overhalen om de obligaties van f 100in teruilen voor nieuwe en verschillende nummers ad f 10, zoodat zij voor elke obligatie van f 100 tien kleine in de plaats ontvingen, waarbij dan als motief werd opgegeven, dat men aldus tien kansen had tegen anders één. Ver zwegen werd in den regel, dat de premie dan tevens per obligatie tot 10 pet. van de vorige was geredu ceerd. Directeur dezer Maatschappij Wal da is de heer S., die met den hoofd inspecteur van „Beider Belang", den heer van R. samenwerkte. Deze beide zijn, evenals een agent van „Beider Belang" te Leeuwarden, eveneens gearresteerd, onder verden king van de gelden, toebehoorende aan obligatiehouders ten eigen bate te hebben aangewend. Nog deelde de heer Koomans mede dat ook te Enschedé, Utrecht, Maastricht en Middelburg de justitie tot ingrijpen is overgegaan. Yreeselyk verkeersongeval te Oosterliout. Woensdagavond te ongeveer 6 uur heeft nabij Oosterhout een zeer ernstig ongeluk plaats gehad waarbij twee menschenlevens te betreuren zijn. Omstreeks dien tijd reden op den Bredascheweg een drietal arbei ders. Het warende ongeveer20-jarige van Mook uit Oosterhout, de even eens 20-jarige van der Elshout uit Oosterhout, en de weduwnaar Strik, allen fabrieksarbeiders en komende met de fiets van Breda. Ter hoogte van het missiehuis Steijl, passeerden zij de tram van de Zuiderstoom- trammij. die in de richting Breda reed. Vermoedelijk konden de arbei ders door den rook niets zien en 'zijn zij tegen een uit de tegenover gestelde richting komenden auto gereden. VanM. en v. d. E. waren op slag dood. S. werd met zware verwondingen opgenomen. Zijn toestand is zorgwekkend. Er wordt een onderzoek ingesteld. Het auto-ongeval te Oosterhout. Het derde slachtoffer van het on geval op den Bredascheweg, bij Costerhout, de weduwnaar Strik, is in het St. Ignatius-ziekenhuis te Bre da aan de gevolgen van de opge- loopen verwondingen overleden. De overledene was vader van zes kinderen. Lugubere ontdekking in een varkenshok. Te Nootdorp is Woensdag ineen varkenshok in een weiland het lijk gevonden van zekeren K., een krank zinnige, die ongeveer drie weken geleden uit het St. Joris-Gasthuis te Delft was ontsnapt. Het lijk is naar Delft vervoerd. Het Nederlandsche paviljoen te Antwerpen. Het Nederlandsche paviljoen op de Antwerpsche tentoonstelling zal op 12 Mei, dus een goede veertien dagen na de officieele opening van de wereld-expositie, geopend worden. Dit zal gepaard gaan met verschil lende feestelijkheden, welke door tal van Nederlandsche en Belgische autoriteiten zullen worden bijgewoond. Des avonds zal een groot banket plaatsvinden, waaraan meer dan300 personen zullen deelnemen. De slachtoffers van de overstroo mingen in Frankryk. Volgens een officieele statistiek bedraagt het aantal slachtoffers van de overstroomingen in het Zuiden 206. Er zijn 2700 huizen vernielden er is 140.000 H. A. land overstroomd. Dé materieele schade wordt op een milliard geschat. Sneeuw in Engeland. Sinds Kerstmis 1927 heeft het niet zoo hevig over het geheele land gesneeuwd als Woensdag. In Londen zelf valt en van dezen sneeuwval vrijwel niets te bespeuren. Croydon is ook vrij gebleven van sneeuw, hoewel de vliegtuigendienst moest worden stopgezet. Maar overigens is veel sneeuw gevallen. Zelfs Zuid-Westelijk gebied ligt een dichte laag sneeuw in East Kent werd een sneeuwlaag gecon- stateert van twaalf duim dikte. De Vaticaansche stad. De lijst der burgers van de Vati caansche stad werd Woensdag ge publiceerd. Het aantal inwoners bedraagt 565; hieraan moet men echter nog ruim 300 personen toevoegen, die welis waar in de Vaticaansche stad wonen, maar geen burger zijn van den nieu wen staat. De papegaaienziekte. Drie personen, die zich in een wetenschappelijk instituut te Was hington bezig hielden met onderzoe kingen betreffende de papegaaienziekte zijn aan deze ziekte overleden. Het instituut heeft daarop besloten, deze onderzoekingen te staken, en verder slechts te pogen een genees middel tegen de ziekte te zoeken. C. Vermui, verpleegster, St. Anna- laan 5 van Boxmeer. M. C. Jansen, idem. idem, van Oploo. VERTROKKEN: G. J. M. Janssen kleermaker, naar Eindhoven, Tongelreschestraat 51. W. P. H. Sanders, verpleger, naar Sevenum. A. Crielaars, arbeider, naar Venlo Jodenstraat 29. H. Linders, z.b., naar Bergen, Rijksweg D 136. W. J. Linders. voerman, naar Aarle-Rixtel, Kapelpad B. 11. M. H. J. Koonings en gezin, molenaar, naar Horssen. Molenhoek. G. H. Franken, molenaar, naar idem, idem. Buiten verantwoordelijkheid der Jtedaotie Geachte Redactie. Op 1 Maart moesten de rupsen nesten verwijderd zijn. Na dien tijd zijn nog enkele menschen aangezegd de nesten op te ruimen, wat voor velen haast ondoenlijk is. Ik wandel alle dagen en kom ook langs per- ceelen gemeente-struikhout, waar nog duizenden nesten te verdelgen zijn. Wie moet nu het goede voorbeeld geven EEN WANDELAAR. BÏÏEQ5RI.IJK3 STA9D VIJTRAY van 14 tot 21 Maart. GEBOREN: Anna M. Munninghof, Leunschew. Antonia J. M. Janssen, Oostrum Josephus F. E. Ariaens, Groote s'r. Johannes P. W. Hoedemaeckers, Merselosche weg Maria C. J. Loenen, Leunen Martinus J. Classens, Klein Oirlo Jozef M. Verstegen, Oostrum OVERLEDEN L. J. Verhoeven, 7 dagen, Veulen M. H. Geurts, landbouwer, on gehuwd, 40 jaren, Scheide J. M. de Bruijni, weduwe van H. Hendriks, 71 jaren, Veltum 2 patiënten St. Annagesticht des nam. half 5 bij P. LITJENS, Heide. AgendaOpening, Notulen, Jaarverslag, Wijziging Statuten, Mededeelingen, Rondvraag en Sluiting. Trouwe opkomst verzoekt 24 Het Bestuur. SIBKBMJKS BIIBSTS» Parochiekerk Morgen Zondag kwart Da zes zal de H. Commuaie uitgereikt worden voer de man nen der H. Familie. Half acht zal de H Familie ter bedevaart gaan naar de Smakt, zangboekje meebrengen, medaille opsteken Half 3 Herhalingsoatechismus, 5 uur Lof en 3e Lijdensmeditatie Maandag half 8 besteld Jaarg voor H. Arts. 8 uur Jaarg. voor Theod. Cremers Dinsdag O L Vrouw Boodschap, de diensten als op Zondag Woensdag half 8 besteld Jaarg voor de overleden familie Ariaens en Wintels, 8 uur Jaarg. 2e klas voor Johannes Ant. Janssen en Anna van Vossslen Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, hall 8 leesmis, 8 uur Sol Jaarg. voor G Verbunt en de familie Verbun'.-Heris met brooduitdeeling aan de armen. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Arnoldina Wijnhoven en Jan v. Rijswijk, kwart na vier kruisweg. Zaterdag komen de jongens der 4e en 5e klas en de meisjes der le en 2e klas te biechten, kwart na 4 Lof Woensdag en Vrijdag hall 7 leesmis voor Jac. Schaeffers als lid der flambouwdragers Zondag 30 Maart ball 7 leesmis voor de R. K Werkliedenvereniging. Paterskerk. Zondag 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek Kwart over 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof. Maandag half 8 een 9. Mis voor Mar tinus Hub Geurts, als lid van de D 0 Dinsdag leest van Maria Boodschap De H. Missen als op Zondag. Generale Abso lutie voor da Derde Orde 6e Dinsdag der Novene ter eere van den H Antonius 8 uur Hoogmis met korte toespraak en ge beden der Novene. Half 5 gezongen Com pleten, 5 uur Lof. Woensdag feestdag vaüden Zalige Didocus Josef Volle afl. o g v. Halt 7. 7 uur en half 8 H. Missen voor Arnoldina Biester- veldt als lid van de Aartsbroederschap Donderdag half 7. 7 uur en half 8 H Missen voot Martinus Hub Geurts als lid van de Aartsbroederschap Vrijdag leest van den H. Joannes Ca- pistraDUS Volle afl o g v 7 uur Hoogmis 6 uur Lof en Lijdensmeditatie. Genadekapel Oostrum. Des Zondags de H. Missen om 7 uur en halt 10. 's namiddags Lof om half 3 Door de week de H Mis om half 8. A s. Dinsdag feest van O. L. Vrouw Boodschap 'a middags half 1 afhalen van de Processie van Vortum Mullum om half 2 Lof met preek voor deze processie. Om 3 uur Lof voor de andere pelgrims en de inwoners van het RectoraatODder dit Lof plechtige ommegang over den Vlas akker Na Hoogmis en Lof vereering der relikwie van O. L Vrouw. Ingekomen en vertrokken personen van 15 tot 21 Mrt. INGEKOMEN: M. G. G. H. v. Nijnatten, leerling boschwachter, Henseniusplein 10 van Arnhem. P. H. Brouwers, dienstbode, Eind- straat 1 van Meerlo. P. M. Stappers, broeder, Leunsche weg 1 van Weert. J. H. M. Merks, idem, idem, van Slenaken. Th. A. M. Smit, pensionaire, Eindstraat 10 van Nijmegen. Kantoor geopend van 9 tot 1 uur. Worden gevraagd: V erschillende boerenknechten boerendienstmeiden en burgerdienst- meisjes voor dadelijk en later. Kleermakersleerling voor Venray Burgerdienstmeid voor Tilburg. Meisje voor gesticht v. strijkkamer Burgerdienstmeiden voor Helmond, Oeffeit, Boxmeer, Vierlingsbeek Horst Gezinnen voor landgoed Bakkersknecht voor Overloon Ringovensteensorteerders Timmerlieden voor Horst-America en Meterik Schilders voor Tienray Bekwaam chauffeur Jongen 15 jaar voor kantfabriek Bieden zich aan Losse arbeiders of grondwerkers. Chauffeurs. Burgerdienstmeiden voor Venray. Werkmeisjes. Werkmeisje 3 dagen per week. Leerling-electricien. Timmerlieden, bakkersleerlingen. Steenfabrieksarbeiders binnen enkele dagen uit wagon verkrijgbaar. Bestellingen liefst spoedig. 14 M. Hendriks Hebt U Wij hebben een partij tegen voordeelige prijzen. Een schitterende collectie STALEN waarin voor iedereen keuze te vinden is. 30 De wagen voor eco nomisch vervoer. Prijzen zonder concurrentie. Vertegenwoordiger Telefoon 95 Biedt zich aan Adres Bureau dezer Courant. van 3 tot 500 kuikens f 15.50. Nog af te geven begin April AdresH. Philipsen, Klein- Oirlo G 35, Post Oostrum. Vanaf 24 Maart verkrijgbaar van Barnevelders a 10 ct. p. st 25 Mei nog te verkrijgen Wit Leghorn a 35 ct. per stuk. Alle kippen worden op den leg gecontroleerd. Tevens te koop f 8 per 1000 Kg. AdresTh Jenniskens, Liezeven-Leunen. op 28 Maart a,s. circa ook bij kleinere partijen bij M. Manders, Laagriebroek K51 bij Kinderen Aerts, Veldstraat it f 3.— per 100 Kg. bij O. In 't Hulst, Veltum. bij Fr. janssen, Lull. 10 van de Friesche klei, heerlijk van smaak, benevens bij h. Tacken, Schoolstraat.

Peel en Maas | 1930 | | pagina 2