Bijwitlea If. „EDAH" I I MocUariiKaUn GEBROEDERS LEMMENS Afslag Koffie. Thu Fomwels Voor de Vasten L. WIJNHOVEN Dames Hoeden Petten ieeden tt MILLEN-MEIJER mobilaire Goederen Steeds groote voorraad Maison Ambrosius loemen Rh. Isl. groote schoonmaak Tandarts Kruytzer Speciaal adres voor De GoedkoopeWinkel [endrix ïJUWELS, Hofstraat. De Notaris Brabers Theater Venray, Reclame PEULVRUCHTEN Hoor KIPPENHOUDERS De Hagelverzekering-Mij. l'Abeille Deze week Ippelsiroopreclame ten mkanten Voorloopig bericht Notaris Pluymaekers Notaris Esser poetsartikelen pi, Cocos ©pers, icftinkel- gien Kinderwagens Vouwwagens Kinderstoelen Ledikan*j es Wiegen Luiermandjes Gazelle en urgers EJ IST.R. Patersskaat 9 MODES ithet nieuwste in Dames in Kinderhoeden oozijnen m. pit 12 ct. perpot-d Priraliteit Edah Appelsiroop kilo bus 33 en 35 ct. Heeren- longelieeren- en Kinderldeeding Specialiteit in Engelsdie en Sdiofsche STOFFEN voor costuums naar maat. JNotaris Esser .Notaris Esser Zondag 9 Maart om 8 uur „St. Maarten' Venlo Verkooplokaal Hoogst belangrijke groote Verkooping van Onze bekende fijne kwaliteit Koffie met bon van 70 voor 65 ct. per pond Onze Koffiesoorten zonder bons 96, 80, 60, 46 ct. per pond. Vier» en zeskant Vlechtwerk, Weidedraad, Schansendraad, Puntdraad, Binddraad, Draadnagels, Krammen. Snoeischaren, Snoeimessen, Rupseiischaren, enz. JacqCoenen-Houtackers Broedbranders, Broedthermometers, Huur hygrometers, Capsules, Regulateurs, Voederbakken, Drinkbakken, Spuiten, enz. JacqCoenen-Houtackers THÉO CAMPS, D 2, Oostrum Hij komt f Wie en waar groote Zomercollectie SCHOENEN. Croote partij Bouwschoenen en Beenkappen Prima le kw. Appelsiroop kilo bus 34 ct per emmertje 5 pond 90 ct. Gedecoreerde emmertjps 10 pond f 1.75 ALZ/B VISCHCON8ERVEN (DROOI" gedroogde kabeljauw irachtsorteering talage. evelend, 11 \outackers Inming a 8 ct. JCHRADER te keuze Gordijnen, div. kleuren, irdijndamasten, 'elvet-, Wollen 'afelkleeden, lorsteenkleeden, 'antasie-kussens te VENRAY zal op nader te bepalen datum, ten verzoeke van de erfgen. Coopmans- Janssen, publiek verkoopen Huis en tuin aan de Kruisstraat te Venray groot 7 a. 25 c., plaat selijk gemerkt no. 2. Aanvaarding 1 Mei 1930. te HORST zal op Donderdag 20 Maart 1930, nam. half 4 in café W. Baltissen te Leunen voor de heeren Kessels en Esser te Venray publiek verkoopen 40 slagen dennen tophout en een paar slagen nog onafgekapt liggende op blok 2 en 3 van 't gemeentebosch te Castenray. Steeds in voorraad voor de als Dweilen, Boenwas, Vegers, Zeemleer, enz. 15 Prima kwaliteit. Lage prijzen. J Ooenen-Hou'ackerg ioMatten en d|namatten9 aan het stuk, :npen Loopers, leja. Tafelzeiltjes, jyie bijbehooren. eiotste sor- ;ri keuze. houdt spreekuur ten huize van den Heer van Aarssen, Paters- straat 26 te VENRAY dagelijks vm. 9-10 uur nm. 2-3 uur. *s Zaterdags alleen 9-11 uur. Ruime sorteering en lage prijzen orvinkel binnen gaat, mijnheer bedenk U we', gijjeste fiets, zoo koop 'n Burgers of Gazell' Telefoon 108 40 oiVastendagen deze week ündcandijkoek p.pd. 15 cent Kaasjes vanaf 38 ct. p.pd. ikte Koek 1 Kilo 35 cent. ib,jeb. Stokvisch, haring, uien, azijn, iinn, raapolie, appelsiroop, keuken oiiappeltjes 29 ct., Ie kwal. suiker IS ct. Oroote Straat 5. Prfteering VOORJAARSHOEDEN. Ijres voor vervormen en opmaken, Aanbevelend :r e pond 80 ct., per emmertje 10 pond f 1.55. j van 1 pond Witte Boonen val ct. een half pond cadeau. j van 1 pond Groene Erwten vai ct. een half pond cadeau. afikn deze zeldzame aanbieding. t en bezorgen zonder prijsverhooging. deefd aanbevelend, Will gij zeker zijn van de laesie kwaliteiten en mooiste dessins tegen billijke prijzen VRAAGT ONZE OFFERTE Minzaam aanbevelend. te VIERLINGSBEEK zal Donderdag 13 Maart 1930 bij inzet en Donderdag 20 Maart 1930 bij toeslag telkens nam. 3 uur bij den Heer Mart. Bonants te Hol- thees voor den Heer Joh. Zeegers aldaar-wegens ophouding van be drijf publiek verkoopen Onder Holthees; Gem. Maashees. Koop 1. De perc. huis, stal, schuur, boomgaard, kippenhok, enz., wei- en bouwland in de kom van het dorp a.d. grintweg op Maashees, groot 2 H.A. 73 a. 30 c.a. Koop 2. Bouwland a.d. Bree- den weg groot 25 aren. Koop 3. Bouwland «de Besten" groot 23 a. 90 c.a. Koop 4. Bouwland op de Gent «voorste plak" groot 59 a. 30 c.a. Koop 5. Bouwl. aldaar, «ach terste plak" groot 29 a. 40 c.a. Koop 6. Bouwland bij Linssen groot 17 a. 50 c.a. Koop 7. Houtgewas en slru- welen bij W. Janssen-Versteegen te Holthees groot 1 H.A. 8 a. 10 c.a. Op de Smakt onder de Gemeente Venray Koop 8. Bouwland «de Kamp" groot 1 H.A. 3 a. 40 c.a. Koop 9. Bouw- en weiland achter Mej. Wed. V. Asselberghs groot 53 a. 40 c.a. Koop 10. Hooiland en moeras Smakterspurkt groot 33 a. 70 a. Het al in diverse perceelen, combinaties en generale massa, uitmakende een vruchtbare gun stig gelegen boerderij met goed gebouwen en best bouw- en wei land groot 7 H.A. 26 a. 90 c.a. Te aanvaarden gebouwen, boom gaard en kippenhok op 1 Juli 1930 of eerder, tuin, weiland, bosch- en moerasgrond en circa 76 aren voorland direct na de toewijzing en van de rest van het bouwland stoppelbloot of na den oogst van 1930. Betaaltijd 1 Aug. 1930. Reserve 2 eiken en 1 els op Koop 9. Kooper van koop 1 heeft het recht, met toestemming van de Gemeente Maashees c.a. van ver- kooper over te nemen de pacht van circa 1.79.00 H.A. weiland op het Broek gepacht tot 15 Nov. 1941 en te aanvaarden 21 Nov. 1930. Daarna voor de familie Zegers op de Kamp te Well (L.) een perc. afgek. dennenbosch nabij W. Janssen-Versteegen te Holthees groot 1 H.A. 06 a. 80 c.a. Aanvaarding spoedig. Bij den toeslag zullen ten ver zoeke van genoemden Heer Joh. Zeegers nog publiek worden ver kocht de gereserveerde 2 eiken en 1 els. 90 te HORST zal op Dinsdag 18 Maart 1930, des namiddags 4 uur in café G. van Helden te America, ten ver zoeke van den Heer Jos. Derix, publiek verkoopen: Een vruchtbare goed onderhou den boerderij, gelegen in de kom America, (gem. Horst,) bestaande uit: huis met stal, schuur, boom gaard, bouw- en weiland, groot 2.82.50 H.A., alsmede het pacht- recht van 3.5 H.A. grond, waar onder 2 H.A. bouwland en circa 1.5 H.A. 12-jarige dennen. De eigendom wordt ook in per ceelen geveild. Aanvaarding ge bouwen 1 Mei 1930, het weiland en voorland dadelijk en de rest bouwland stoppelblool 1930. 39 TELEFOON No. 31 70 le HORST zal op Vrijdag 21 Maart 1930, des namiddags 2 uur ten huize en ten verzoeke van den Heer J. M. Droessen en kinderen te Horst aan den Meterik, publiek verkoopen: Den geheelen, goed onderhouden inboedel, bestaande uitmeubels en huisraad, kasten, kachels en ledikanten, voorts wanmolen, bietensnijder, klein schuur- en akkergereedschappen, een partij aardappelen, waaronder poot- aardappelen (klasse B), mangel- wortelen en knolrapen, alsmede een partij stalmest. Wij presenteren U het groote sensationeele meesterwerk zeer mysterieus en spannend in 7 bedrijven. In de hoofdrollen de bekende tragedie- en karakter spelers JACQUELINE LOGAN en ALAN HALE. Overal waar in Oostenrijk de tenten van het circus worden opgeslagen, gebeuren de meest mysterieuze moorden en niets is in staat dit alles te ontmaskeren. Het einde toont ons evenwel op de meest sensa tioneele wijze, ooit op het witte doek vertoond, wie en hoe de moorden werden bedreven. Spannend! Sensationeel! MysterieusBuitengewoon Reserveeren aanbevolen I 80 Gedurende de Vastentijd enkel om 8 uur ééne Voorstelling. Tel. 639. wegens opheffing van pension. Deurwaarder Huijnen te Venlo, zal op Woensdag 12 en zoo noodig op Donderdag 13 Maart 1930, telkens te beg. 's morgens om 10 uur in voormeld lokaal, in het open baar tegen gereede betaling verkoopen: een prachtvol notenh. salonameublement, geheel compleet, fraaie huis- en eetkamers, eikenh. slaapkamers compleet, kop. lits jumeaux m. bedden diverse eikenh. en andere buffetten en dressoirs, hang- en linnenkasten, fraaie pendules, 2 antieke bronzen schoorsteenlampen, divers koperwerk canapés, divans, fauteuils en stoelen in diverse bekleeding, echt lederen clubfautuils, studie-piano, kamferhouten kleerkist, diverse schilderijen, spiegels in eikenh. lijst, Amerik. eikenh. cylinder-bureaux, boekenkast, brandkast. Indische wapens, een- en tweepers. ledikanten m. toebehoor, stellen meubelgordijnen, divan- en tafelkleeden, fraaie tapijten en kar petten, eene partij linoleum-karpetten en wat verder tot een deftigen inboedel behoort. Kijkdag 11 Maart a.s. des nam. van 2—9 uur. Onze bekende fijne Margarine met bon per pond 43 ct. De bekende Zeeppoeder de Pouw per pak 14 ct. Heerlijke Pudding met bons per pak 10 ct. Voor al deze artikelen gelden dezelfde bons voor onze prach tige cadeaux. Wij hebben steeds een reuzensorteering en alleen de beste kwaliteiten. Prachtige witte Boonen van 28 voor 20 ct. per pond Prachtige bruine Boonen van 22 voor 16 ct. per pond Groene Erwten van t5 voor 10 ct. per pond. Alles puikkokend en le kwaliteit. Hofstraat VENRAY. 80 Zeer lage prijzen. Aanbevelend, 40 steeds groote sorteering in Prima fabrikaat. Zeer lage prijzen. Aanbevelend, 40 maakt hierdoor bekend, dat zij den Heer als agent voor Venray en omstreken heeft aange steld. 20 Wel a.s. Maandag op de markt met een 42 Guldens minder dan elders. Gr. Markt naast Het Hert. J. CR AN EN Taminiau's en Betuwe Jams (alle smaken) per pondsflacon 46 ct. 2ponds 82 ct. 3ponds f 1.15 Betuwe's ananas, gember, citroen en sinaas Jelly-marmelade per pondsflacon 60 ct. Volvette oude per pond 85 ct., jonge volvette kaas 75 Edammer Kaasjes 20 en 40 pCt. vanaf f 1.15 Blokkaas per kistje 4 pond f 3.en 3.20 Emmenthaler Gruyère Kaas doosje 6 porties 75 ct- doosje 12 porties 80 ct. Avis Slaolie per heele flesch 85 ct. Avis Boterolie heele flesch 80 ct Prima le kwaliteit Raapolie per liter 58 ct. Blanke gebeukte Stokvisch per pond 45 IETS NIEUWS EN FIJNS: Vraagt gratis receptenboekje samengesteld door P. J. Kers Jr. Leiden Radio-kooklessen. Wij vragen en bezorgen zonder prijsverhooging. Aanbevelend, TELEFOON 106 100 U slaagt steeds bij 260 Patersstraat 23. Grootste en meest uitgebreide collectie Het adres voor vakkundig vervormen en opmaken van Hoeden.

Peel en Maas | 1930 | | pagina 3