f Costumière RIET R. I. van Gelder Dankbetuiging. Paardenverzekering roodbont maalkalf Dankbetuiging» 2 scheuteliogen best roodb. maalkalf Eet-, Koffie- en Theeserviezen J.Coenen-Houtackers Provinciaal Nieuws Jan van Maris Maria Relouw Gemengde Berichten van den Landbouwbond Let op Voor de schoonmaak ijzeren egge, volledig paardentuig en hakselmachine Co®P de beweerd heeft hem als den dader te herkennen. Er is een zucht van verlichting door Ede gegaan (zoo zeihetHbld, toen de arrestatie van den vermoe delijken dader bekend werd. Intusschen bleef verdachte hard nekkig ontkennen. Een zucht van verlichting. Het is te begrijpen, was het alleen maar om de simpele reden, dat herhaling van dergelijke of soortgelijke daad door hetzelfde individu mogelijk blijft, zoolang dader op vrije voeten is. Maar. we leven snel en de ge. beurtenissen van den eenen verdringende belangrijkheid van wat den vorigen dag gebeurde. Zelfs de indruk van een zoo ernstig moordgeval als het hietbe- doelde bij Bennekom. verHauwt lich telijk in een tijd als de onze. waarin de eene misdaad na de andere soms binnen zeer kort tijdsbestek de aan dacht vraagt. - Een der eerste Kamerleden heeft tot den minister van Justitie een tweetal vragen gericht. De eerste vraag luidt ..Is de minister niet van oordeel, dat op schrikbarende wijze de openbare veiligheid van stad en land vermindert, onder meer blijkende uit de moorden van de laatste maanden in Voorburg, den Haag en nu weer de afschuweli|ke moord te Bennekom 7" Vermoedelijk zal deze vraag met een volmondig ..ja" beantwoord kunnen worden. De toeneming van de misdaad is inderdaad schnkba De tweede vraag luidt als volgt „Acht de minister het thans niet plicht, maatregelen te beramen tot het verkrijgen van meerdere veiligheid in het bijzonder op de buitenwegen, en tot het overweging van verscher ping van straffen, op misdri ven in onze wet gesteld, bepaaldelijk tot wederinvoering van de doodstraf. Het zwaartepunt ligt in het laatste gedeelte van de vraag. Wedennvoe- ring van de doodstraf. Daarover al meer gepraat en geschreven in ons land. ook in verband met het geval van Giessen-Nieuwkerk. waar van de hernieuwde behandeling tot het resultaat heeft geleid, dat twee veroordeelden wederom in vrijheid gesteld werden. De volvoering van de doodstraf is iets onherroepelijks, en hiermede houdt veler verwerping van de doodstraf onmiddellijk verband. Uok natuurhjk met de overweging, dat zelfs in het meest verdorven gemoed nog een enkel sprankeitje verscholen kan zijn van het goede, dat tenslot te totverbetering zou kunnen leiden. Men wijst in verband met de door velen gewenschte wedennvoe- ring van de doodstraf in ons land. in andere landen, waar de doodstraf nog niet werd afgeschaft en waar desondanks de misdaad nog welig "uit den aard der zaak is moeilijk uit te maken of in die landen net aantal misdaden grooter zou zijn indien de doodstraf er niet bestond. De aandacht voor een mogelijke wederinvoering van de doodstraf zal vermoedelijk door de tot den minister gerichte vragen weer iets grooter geworden zijn. Opnieuw gewekt behoefde die gedachte intusschen Ook in de verkiezingsdagen is de vraag „doodstraf of niet op veler tong geweest en had het desbetref fende vraagstuk eenigzins een politieke tint. VENRAY. 8 Maart 1930. GEVONDEN een rijwielplaatje en een overjas. Inlichtingen Gemeente politie.. Inschrijving autobusdienst. Vrijdagvoormiddag had ten ge meentehuize alhier plaats de aanbe steding voor het leveren en onder houden van het benoodigde voor een gemeentelijken autobusdienst van Venray-Dorp naar Venray-Station v.v.f zulks voor den tijd van vier jaren. Ingeschreven werd als volgt J. Derksen, Venray (per jaar) f 6900 2 groote en een kleine bus, f 7000 4 kleine bussen, f 7400 1 groote en 3 kleine bussen. Fa. Van Haren, Venray f 12800 2 groote en 1 kleine bus, f 8825 4 kleine bussen, f 10950 1 groote en 3 kleine bussen. G. Kupers, Venray f 9185 2 groote en 1 kleine bus. Gunning volgt later. Venray's Fanfare-corps gaf j.l. Zondag in de Wilhelminazaal haar jaarlijksch concert, welk concert door de ingezetenen van Venray I zeer op prijs gesteld wordt en zich dan ook telkenmale in een druk bezoek mag verheugen. Na een I hartelijk woord van welkom van Dr. Sala als President, werden de I muzieknummers ten gehoore gebracht, I die onder leiding van den Directeur, den heer C. Dietz, ingestudeerd en uitgevoerd, een luid applaus ver wierven. Hierna werd opgevoerd het tooneelspel „Tante Ema's laatste wil". Als men den tijd, die van instudeering in aanmerking neemt en weet dat onder de spelers vele nieuwelingen waren, dan kan men een woord van lof niet onthouden aan den regisseur, den heer H. Lucassen, die zulk een succes, als deze opvoering was, wist te bereiken. Het aanhoudend gulle lachen en het luide applaus was dan ook ruim verdiend en menigeen ging dan ook met een stille wensch voor een spoedig weerzien huiswaarts. Op 4 April a.s. hoopt onze vroegere dorpsgenoot de heer Albert Beerkens den dag te herdenken waar op hij vóór 25 jaren in dienst trad bij Father Drossaerts, toenmaals Pastoor te Broussard, (La.) N.-Ame rika, thans aartsbisschop van San Antonio (Texas.) Manufactuurhandel A. THIE- LEN Marktstraat 5, heeft, wederom ontvangen een prachtsorteering Jongenspakken in verschillende ma ten en prijzen, prachtkwaliteiten Uitgebreide sorteering Hoeden Petten, Boorden, Zelfbinders, Eng. Hemden, Sokken, Bretels, enz. (Adv.) Het groot intern. Schutters- Concours van de Schutterij St. Anna alhier zal plaats hebben op 18 19 Mei a.s. in de weide van de Erven Rutten. Moge dit feest zoo schitterend slagen als voor vijf jaar geleden. De Stille Omgang te Amsterdam De prijs is bepaald op f 5.75, waarbij inbegrepen de contributie van de Vereeniging H. Stede. Spoorkaartjes kunnen deze week worden afgehaald bij den Heer Henri Jacobs, Schoolstraat en aan het Bureau van dit Blad. Het uur van vertrek aan het station alhier wordt a.s. Zaterdag bekend gemaakt. Maandagavond kregi arbeider v. R. alhier en zijn zoon een dolle Vastenavondbui en ver nielden aan de woning van hun buurman D. aan den Overloonschen weg alle ruiten en glasramen, waarbij zij gewapend waren met een schop. Er werd voor een f 100 vernield, die de twee onverlaten te vergoeden hebben, behalve wat de strafrechter hen nog zal toekennen. OOSTRUM. In de verleden week gehouden alg. vergadering der Boe renleenbank alhier, werden het be stuurslid Chr. Stappers en het lid van den Raad van Toezicht, Jean Burgers, met bijna alle stemmen herkozen. Door 't bestuur werd, met goed keuring van den Raad van Toezicht, ook de kassier weer herbenoemd. Het aantal leden vermeerderde met 6. In 1929 werd ruim f 40.000 meer aan spaargelden terugbetaald dan gelegd, wat voor een groot deel hierdoor kwam, dat volgens een vroeger genomen besluit, dat aan spaarders buiten het Rectoraat hun tegoed moest worden terugbetaald. Al wordt daardoor de omzet minder, de bank zelf wordt er solieder door, omdat de leden niet meer in hoeven staan voor gelden van niet-leden. Alleen van de R. K. Leesbibliotheek was een verzoek ingekomen om steun, waaraan f 15 werd toegezegd. Tolksvermakeiykheden te Castenray. Onder zeer groote belangstelling hadden Dinsdagmiddag te Castenray verschillende volksvermakelijkheden plaats, uitgaande van de Ruiterclub de Eendracht aldaar. De hoofdschotel vormde de deze streek bekende harddraverijen, waarbij dan ook een groot aantal ingeschrevenen om een prijs kamp ten. De prijzen werden behaald als volgt. Harddraven alle rassen. Ie prijs J. v.d Munckhof, Venray, 2e pr. M. Dinghs, Castenray. 3e pr. S. Willems, Weverslo. 4e pr. A. Strijbosch, Castenray. Harddraven Belgisch type. Ie pr. J. Donders, Castenray. 2e pr. Fr. Weys, Castenray. 3e pr. G. Kemmelings, Castenray. 4e M. Peeters, Castenray. Rennen alle rassen. Ie pr. S. Willems, Weverslo. 2e pr. Poels, Swolgen, De Ruiterclub kan met genoegen op haar goedgeslaagde volksfeesten terugzien. OVERLOON. Onze dorpsgenoot de heerP. A. Andrisma, onderwijzer op wachtgeld, is met ingang van 1 April benoemd tot onderwijzer bij het O. L. Onderwijs te Langenboom. Bïllarfl en BarakspeL Door de Voetbalvereenigiug 'te Overloon werd aldaar tijdens de Vastenavonddagen een billard- en barakconcours gehouden, welks op brengst werd besteed voor deze Vereeniging. De prijzen werden behaald als volgt Voor billard le pr. H. Crooymans. 2e pr. H. Verheijen. 3e Y*. Jos. Drabbels. Voor barakspel. 1 pr. W. H, Loonen. 2e pr. H. Crooymans. 3e p.. P. Daniels. Burgerlijke Stand Maashees-Ovorloon. GEBOREN Petrus Leonardus z.v. A. Keizers-Daverveld Johannes Gerardus Hubertus z.v, F. Kersten- van den HeuvelPeter Johannes z.v. J. H. Smits-BergmansCarolus Christianus z.v. C. Koenen-Jacobs Maria Joanna Hermana d,v. M. H. Rieter-Geurts Josef Antoon z.v. G. Th. Bastiaans-Raafs. OVERLEDEN: P. J. Rutten. oud 62 jaar. AMERICA. Dinsdag ontstond brand in het perceel van den heer J. Hermans te America aan wacht post 17 aan den weg naar Griendts veen. Vermoedelijk is het vuur in de schuur en stallen begonnen. Het vee werd gered, doch alle gereed schap ging verloren. De Horster motorspuit kon niet verhinderen dat het heele pand met allen inboedel een prooi der vlam men werd. Verzekering dekt de schade. Zedenmisdrijf. Zekere A. H. H., afkomstig uit Kerkrade, is door de politie te Winterswijk aangehouden, verdacht van zedenmisdrijven. Bij een door den Inspecteur van Politie, den heer Veberwee afgenomen verhoor heeft verdachte toegegeven zich herhaal delijk op verschillende tijdstippen aan openbare schennis van de eerbaar heid te hebben schuldig gemaakt. Proces-verbaal is tegen hem opge maakt. Erupp naar Limburg? Naar de Telegraaf uit Lutterade verneemt voert het Krupp-concem momenteel serieuze onderhandelingen tot aankoop van groote fabrieks-j terreinen, gelegen tegenover de am- moniakfabriek en genaamd „De Graetheide", alwaar men voorheen j bruinkoolontginningen had. Wanneer I deze onderhandelingen een gunstig resultaat hebben, ligt het in de be doeling aldaar groote ijzer- en staal fabrieken te vestigen. Arnhem. Dit vervoer is in alle stilte gebeurd, daar men molestaties vreesde. Dinsdagavond is een ambtenaar van de Kriminal-Polizei uit Düssel- dorf overgekomen in verband met de moorden die aldaar gebeurd zijn. Deze ambtenaar heeft een langdurig onderhoud met H. gehad. Nekkramp. Te Termunten (Gron.) is een 2e geval van nekkramp geconstateerd in hetzelfde gezin. Een 16-jarig meisje is naar het ziekenhuis te Groningen overgebracht. De overstroomingen in Zuid-Frankrjjk. De laatste berichten omtrent de overstroomingen in het Zuiden van 2a. kl 5 ,00r Mart. Po6l, "'johan- Frankrijk luiden iets gunstiger. In de na Rutten, kwart na 4 kruisweg. J- U.iI - KIBKSLIJKS DISSS?» Parochiekerk Morgen Zondag half 3 berhalingscate- chismus, 5 uur Lol en late Lijdensmeditatie Maandag half 8 uitvaart voor vrouw Loonen, 8 uur Jaarg. 2de klas voor Johan na Goumans en haar zoon Piet, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 besteld Jaarg. voor Ant. van Dijck, Petronella Wisman» en overl. kinderen, 8 uur Sol. Jaarg. voor Johannes Michels. Woensdag half S besteld Jaarg voor Hendrikus Hendriks, zijne echtgenoote en hunne dochter, 8 uur Sol. Jaarg. voor Helena Poels. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 besteld Jaarg. voor Johannes Goemans, 8 uur Jaarg. voor Godfried van Vlorop en Petronella van Opbergen. Vrijdag half 8 besteld Jaarg. voor de overl. familie Toonen en Vermeulen, 8 uur kruisweg. Zaterdag komen de Jongens der 8a en 9e omgeVing van de steden Moissac, .UU(i«Ud Uc cU *0 Carcassonne en Albi, waarde over- kl&s en de Meisjes de 4e klas te biechten, strooming het hevigst was, is de kwart na 4 Lof AfXoan a f~\ r-p Deze week zijn de quatertemperdagen regen opgehouden. De Tarn en zijn geboden va8ten eJQ onthoJding van vleesch- zijrivier de Agout toonen een ge- spijzen. ringe daling van den waterstand. In Dinsdag half 7 leesmis voor Jac. Schaef- de genoemde districten staan alle *ers- huizen onder water en zijn vele ge- Paterskerk, heel door het water weggeslagen. tt., rj c» r> - Zondag feest van de H. Catharma van Uit Bnve. Beziers en Perpignan Bologna. volle aflaat o g.v. üm 5. 6 en 7 wordt eveneens gemeld, dat het uur H. Missen met onderrichting, 8 uur water eenigszins begint te vallen. Na Hoogmis, kwart voor 9 H Mis en ver- de eerste gift van een half millioen. gaderiog voor de Congregatie, kwart over zal Tardieu aan de Kamer voorstel- EKTffiV C/o hal, 8 H lep voor het geteisterde gebied een Mi88en ,00r jacobu8 Schaeffer», crëdiet van 30 millioen toe te staan, de Aartsbroederschap. Uit Tolouse wordt gemeld, dat Dinsdag 4e der novene ter eere van den nieuwe streken zijn overstroomd door H Antonius,, 7 uur Hoogmis met toe het breken van een dijk bij Moissan. iï? Verschillende huizen zijn ingestort jozef men zag nog geen mogelijkheid Vrijdag 7 uur Hoogmis, 6 uur Lof en 2e de bevolking te redden. De bewoners redden zich zoo veel DINSDAO 22 APRIL hopen onze geliefde Ouders, Groot- en Overgrootouders en hunne Diamanten Echt- vereeniging te herderken. Dat Ood hen nog lang moge sparen, is de hartewensch van hunne kinderen, klein- en 18 achterkleinkinderen. Lijdensmeditatie Woensdag Vrijdag en Zaterdag zijn mogelijk op de daken der huizen en Q«f"'>?.mP"d88el'. geboden Vasten- .n wachten in doodsangst het moment af, dat het water ook daarboven zal zijn gestegen. Er spelen zich vreese- lijke tooneelen af. St. Antonius-Patronaat. 700 Om kwart over 9 H Mis en vergadering voor de Jongelingen-Congregatie. Wie nog niet 't Scapulier van O. L. Vr. v. Carmel Dooden in Zuid-Frankrjjk. dragen, kunnen het thans verkrijgen Volgens de „Petit Journal" zijn SESSSSjf* Door een vrachtauto overreden en gedood. Dinsdag geraakte het 5-jarige knaapje J. H. L. uit de Ruiterstraat te Maastricht onder een benzine vrachtauto van de Texaco-Mij. Het kind werd deerlijk verminkt over gebracht naar het hospitaal, alwaar het ventje spoedig overleed. SITTARD. Woensdag was het 40 jaren geleden, dat de heer Jos. van Wessem tot notaris te Sittard werd benoemd. Een gevaarlijke zitplaat De vijfjarige H. F. v. O. uit de Groote Stokstraat te Maastricht, die Woensdagmiddag met een vriendje had plaats genomen op de treeplank van een auto, viel er af met het noodlottig gevolg dat het ventje onder het achterwiel terecht kwam. Met een bovenbeenfractuur werd het knaapje naar het hospitaal overge bracht Marechaussee mishandeld. Woensdagnacht ontstond in een herberg aan den Eijgelshoverweg te Chevremont tusschen eenige per sonen oneenigheid. Toen de wacht meesters der marechaussee Tap en Kraaienhage deze personen wilden scheiden, kreeg de wachtmeester Tap met een bierglas van F. P. een slag tegen het achterhoofd, waardoor hij bloedend werd verwond. Op hetzelfde oogenblik werd door een onbekende het licht uitgedraaid, waarna tumult ontstond, waarbij den wacht meester Kraaienhage. vermoedelijk met een mes een snee over den linkerwijsvinger werd toegebracht, welke van dien aard was, dat voor het behoud daarvan gevreesd wordt. De moord te Goirle. De sectie op het lijk van denver- slagene van O. is door dr. Verhulst en door dr. Houben verricht. Uit het onderzoek is komen vast te staan, dat van O. verschillende ernstige scheurwonden en een schedelfractuur zijn toegebracht. Achter het linkeroor was de schedel over een lengte van 10 c.M. gescheurd en bijna 4i/ï c.M. inge drukt. Hieruit blijkt met welk ruw geweld de slagen zijn toegebracht. De dader R. is uit de marechaus seekazerne te Tilburg onder grooten toeloop van het publiek naar het Huis van Bewaring te Breda over gebracht. Doodelyke val. Maandagmiddag is de 21-jarige monteur O. S., terwijl hij werkzaam was aan de bovengrondsche stroom leidingen der N. V. Philips-fabrieken te Eindhoven, van een hoogte van meter gevallen, tengevolge waarvan hij ernstig letsel bekwam en in het gasthuis is overleden. De moord te Bennekom. Men meldt uit Ede De verdachte van den moord te Bennekom, Jan H., is Woensdag morgen om half 10 per auto, begeleid door den inspecteur van politie, rijksveldwachter Wien en veldwach ter Wassink, overgebracht naar tengevolge van de overstroomingen te Mossac 200, te Montouban 100, en in de omliggende dorpenpngeveer 400 personen verdronken, zoodat in totaal ongeveer 700 slachtoffers te betreuren zijn. Uit het buitenland. pe „roode Donderdag" heeft in Duitschland op verschillende plaatsen tot botsingen geleid. Ook in andere landen was het woelig. Noodlottige onvoorzichtigheid. bij elkaar plaats te Demeo Spaarbankboekjes mee naar huis nemen Uitgeloot obligatie ad f 100 nr. 12. GETROUWD: Gérard Janssen en Truus Graus, die mede, ook namens wederzijdsche I familie, hartelijk dank zeggen voor De 64-jarige wed. V. te Beverwijk de veje blijken van belangstelling bij aina de onvnnrzirhrtnbrfH ~»n 1 hun huwelijk ondervonden. VENRAY. 3 Maart 1930. beging de onvoorzichtigheid een brandend petroleumstel bij te vullen. Het toestel vloog in brand, met het noodlottig gevolg, dat ook de kleeren der vrouw vlam vatten. De vrouw rende, luid gillend de straat op, waardoor het vuur nog aanwak kerde. Toen het dan ook aan ijlings ter hulp gesnelde omwonenden gelukte met behulp van jassen het vuur te dooven, had het slachtoffer reeds zeer ernstige brandwonden bekomen. In hoogst zorgelijken toestand werd zij naar het Roode Kruis Ziekenhuis overgebracht. De snoever. Na den klager, komt de snoever Levendig voor mijnen geest En ik wed, dat iedere lezer Met hem samen is geweest, 't Type, dat te allen tijde 'n Fractie lager heeft gekocht En bij verkoop van zijn waren Betere prijzen maken mocht, 't Type dat zoo openhartig U zijn omzetcijfers toont En U ook de winst zal noemen Die zijn handigheid beloont. Mogelijk, dat de man niet enkel U in zaken overtroeft Maar ook met zijn groote reizen En zijn dure kleeren snoeft. Deze man maakt u wat stille Doet u vragen ach waarom Kan hij zoo gemakkelijk werken En ben ik zoo oliedom Maar let op, vandaag of morgen Informeert men naar den man, Die zijn zakelijke wissels Blijkbaar niet betalen kan. En alweer een poosje later Als gij avondrust geniet Wijst uw vrouw op een berichtje A. Z. Snoever is failliet. Levenswijsheid. De taal der harten heeft geen woorden noodig om verstaan te worden. Er is geen mensch, die de vrij- heid niet lief heeft, de rechtvaardige eischt die voor allen, de onrecht vaardige alleen voor zich. De schemering is 't visite-uur der herinnering. tot onze een.kort- Heden overleed diepe droefheid, m stondige ziekte, na voorzien te j-ijn van de laatste M.H. Sa cramenten, onze innig geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader Joannes Jacobus Schaeffers echtgenoot van Wilhelmina Claessens, in den ouderdom v.ra ruim 71 jaren. Wij bevelen de ziel van den dierbaren overledene in Uwe godvruchtige gebeden aan. Venray WED. J. SCHAEFFERS— CLAESSENS PIET SCHAEFFERS ANNA SCHAEFFE'.RS— JANSSEN en Kinderen Griendtsveen MARIE SLAATS— SCHAEFFERS LAMB. SLAATS en Kinderen Venray JEAN SCHAEFFERS Heerlen DORA v.d. KERKHOE- SCHAEFFERS ANTOON v.d. KERKHOF en Kinderen Venray ANNA OUDENHOVEN- SCHAEF'FERS PIET OUDENHOVEN JOZEF SCHAEFFERS Maastricht: Zuster MARGARETHA. Venray. 3 Maart 1930. 56! BUBStBMJKE 87ABB VU BAT van 28 Febr. tot 7 Maart GEBOREN: Maria M Th. Jacobs, Heuvelstraat Jacobus Th. J. Verheyen, St. Odastraat Johannes L van Mil, Merselo wnuui Antonius H. Jenniskens, Deurnescheweg terdatfOCllte lid Van Gertruda M L Berkens, Paterstraat Jansje Zegeling, Maasbeescheweg Peter H. H. Loonen, Leunen Simon A. J. Noyen, St Servatiusweg Johannes M G. H. Wolters, Castenray GEHUWD G. J A Janssen, 29 jaar, schoenmaker en A- M G Graus, 27 jaar, beiden te '«Dray P M. L. Smits, 24 jaar, landbouwer en J Voesten 21 jaar, beiden te Venray. OVERLEDEN L J G Claessens, 8 maanden, Oirlo H. Nijssen, echtg. van J. Franssen. 30 jaai, Overloonsche weg Med. Docts» Arts Specialist voor Huidziekten -en ziekten der urinewegen. Spreekuur iederen Za- 9—U uur in het St. Joseph-Gast- huis le Venla. 216 Ondergeteekenden betuigen hiermede hun hartelijken dank aan familie, vrienden en ken nissen, voor de betoonde be langstelling bij gelegenheid van hun Zilveren Huwelijks feest. P. J. Lit je n s- Peetert Laagriebroek. De jaarlijksche algemeene Voorjaarsschatting zal plaats hebben in de week van 17 tot en met 22 Maart. 14 Het Bestuur Ondergeleekende bericht hier mede dat zij zich vanaf heden heeft gevestigd als en beveelt zich beleefd aan voor het maken van alle boven- en onderkleeding. Nelly Linders Endepoel—Merselo. Gediplomeerd van de Mode vakschool E.N.5A.I.D. 18 Gezondheid is U toch meer dan een pijp tabak waard Geniet beiden en koopt een Big-Ben pijp van f 2 Big-Ben, de beste en mooiste pijp van f 2.— Grootste keuze bij P. SCHAEFFERS-Derksen Patersstraat 30, Venray. 12 onze extra reclame in Dweilen, Zeemleer en Zeeppoeder gaat deze week nog door. Peter Hendrix Patersstraat 9 12 TE KOOP zware en lichte slagkar, wentel ploeg bij Hendrik Beerkens, Maas- heesche weg. 15 TE KOOP bij M. Janssen, M 20, Merselo. TE KOOP roodbont maalkalf bij Kinderen Wismans, Heijde, TE KOOP een partij goed geschud bij M. Lenssen, Brukske. Voor de veie blijken van deelneming tijdens de ziekte, het overlijden en de begrafenis onzer geliefde dochter en zuster ondervonden, betuigen wij aan w.Cta—,1»»*» onzen hartelijken dank.. jaar, Henaeoiusstraat L Lemmens, echtg van P. J. Loenen, 64 jaar, Oude-Oostrumscheweg 1 paliente St. Aonageiticht. Familie Emonts Venray, 7 Maart 1930. TE KOOP bij M.Verrijdt, Overloonsche weg TE KOOP bij H. Heidens, Klein Oirlo. Steeds groote keuze in en alle Huishoudelijke artikelen. Aanbevelend, 17 Maasheei alle sf Kleedji Chini 1 wollen n< Vloerzeil» Lane; gie in alle I Winte» teei I Het la 36

Peel en Maas | 1930 | | pagina 2