f De St. Nicolaas- Optocht Bijenbond vergadering St. Nicolaasgiide PflskoDijeeiifokkrs Afd. Venray groote slachting Voor St. Nicolaas ELECTRISCH GESCHENK N. V. Vulkaan, IHHHHHHHHBI Gemengde Berichten Hendrikus Poels Algem. Vergadering Leunen-Venray. A.s. Dinsdag half 7 Nationale Vereen- van Woensdng 27 Nov PETER HENDRiX Paardenverzekering een flacon fijne Eau de Cologne uit „DE ADELAAR" Groote Str. Venray. EEN IS EEN BLIJVENDE AANGENAME HERINNERING VENRAY WAARSCHUWING. De Burgemeester van Venray waarschuwt de ingezetenen, om geen zaken te doen met Marinus van Hall, geboren te Oss 2 Maart 1869, koop man, wonende te Eindhoven, Lelie straat 4, alvorens bij hem inlichtingen te hebben ingewonnen. Deze persoon vent met linnen langs de huizen en verkoopt dit onder voorwendsel, dat dit van een fabrieksbrand afkomstig is, gelijktijdig biedt hij dan handdoeken te koop aan op staal tegen de helft der waarde. Deze worden echter niet geleverd. Venray, 20 November 1929. De Burgemeester van Venray, O. VAN DE LOO. A. s. Zondag 24 November zal door de Postduivenvereeniging „De Zwaluw" een onderlinge post duiven-tentoonstelling gehouden v/orden in de kleine zaal van den heer J. Schaeffers, Schoolstraat. De duiven zijn te bezichtigen van 10 uur voorm. tot 3 uur nam. En- trée vrij. Tot Agent van de Vrijwillige Ouderdomsverzekering voor Venray is benoemd de Heer Th. Camps, Gzn te Oostrum. Alhier is proces-verbaal opge maakt tegen J. P. W. te Eindhoven, wegens diefstal van een portemonnaie. In Juli a.s. is het 30 jaren geleden, dat alhier de Boerenleen bank werd opgericht. Naar wij vernemen, zal dit feit feestelijk herdacht worden. Men zegt, dat bij GOUMAN5- RUTTEN de Etalage voor St. Nicolaas zóó mooi en uitge breid is, dat het dubbel de moeite waard is, om ze te gaan zien. Op Zondag 26 en Maandag 27 Januari zal door de Handboog schutterij „Eendracht" aan het Veulen een tooneeluitvoering gegeven worden. Als hoofdnummer wordt opgevoerd „De Verloren Zoon drama in 3 bedrijven. Voetbal. D.S.O. II ontvangt morgen het eerste elftal van Siebengewald. Laatst genoemde zagen we nog. niet aan De Hoop, zoodat we eenige voor spelling omtrent den uitslag niet wagen. De voor morgen vastgestelde wed strijd D.S.O. I—Gennep II is uitge steld. Met dat al vragen we ons af wanneer D.S.O. I nu eindelijk eens aan 't competitie-program kan be ginnen. Marktbericht Fruitveiling van 20 November 1929 Aanvoer 116000 Kg. Sterappelen I f 12.5017; II f8 13; III f 4.50—8. Bismark I f7— 9 50; II f 3—6; Goudreinetten prima f21.50; I f 17—19.50;II 11-12.50; III f 5; Bellefleur I f 6.50—10.50; II f 3.50—6.50; III f 1.60—3.50 Ossekoppen I f 89; II f 38.50; Belle Boscoop prima f 18—24; I f 12.50-18.50; II f 7.50-13.50; III f 3—4.50 Rembours Mortier f 11; Kanappelen f 5.50; Fransche Zure I f 5.50—8.50; II f 2.50 Court Pendu I f 4-8; II f 2-"4.50Ra- bouwen f7 Lemoenappelen I f 14.50; II f9; Landsberger reinetten I f 5.50; II f 2. Peren f 19.50; Noten f 0.22 -0.36. Middelprijzen Sterappelen I f 17; II f 12.50; III f 7.50; val en miskleur f 4.50; Licht gekleurd I f 13.50; II f 7.50; Belle Boscoop I A f 18; I f 12; II f7; UI 4 Afwijkend f 3Belle fleur I f 9; II f 5; III f 3; val en miskleur f 2. HEIDE. Zondag 5 en Maandag 6 Jan. a.s. zal onze Zangvereeniging een concert met tooneeluitvoering geven. Alsdan zal worden opgevoerd het beroemde tooneelwerk„Als je nog een moeder hebt". YSELSTEYN. De uitbreiding van ons dorp neemt nog steeds toe. Behalve de 4 boerderijen die dit iaar gebouwd zijn, zullen er binnenkort nog 4 landarbeiderswoningen en ook nog zoovele boerderijen gesticht worden. MERSELO. De uitvoering, Zon dag en Maandag gegeven door onze beide gezelschappen St. Hubertus en St. Oda, mag ook thans weer ten volle geslaagd genoemd worden. Was Zondag de zaal slechts matig bezet, Maandag was het bezoek veel talrijker. Na een hartelijk woord van welkom werd de uitvoering geopend door de Fanfare, die een 3-tal stuk ken onberispelijk uitvoerde. Van verschillende zijden hoorden wij de opmerking maken, dat de Fanfare onder de kundige leiding van haar nieuwen jeugdigen Directeur flinke vorderingen heeft gemaakt. De tooneelstukken werden vlot gespeeld. Vooral viel zeer in den smaak het tooneelspel in 4 bedrijven, getiteld Op Drijfzand. Dit boeide van het begin tot het einde en werd dan ook onder ademlooze stilte aan gehoord. Daar de heer J. H. Jaspars wegens zijn aanstaand vertrek naar Nijmegen ditmaal voor de laatste keer de leiding had van de uitvoering, werd hem Maandavond aan het slot hier van hulde en dank gebracht voor al de diensten, sedert vele jaren aan St. Hubertus en vooral aan de Tooneelclub, bewezen. De heer Jaspars bedankte daarop allen, die hem steeds zijne taak zoo licht gemaakt hebben en die hij steeds in eene aangename herinnering zal bewaren. Het enthousiasme, dat op deze woorden volgde, vormde een waardig slot van dezen avond. HOLTHEES. De Zondag ge houden uitvoering van de Schutterij O. L. Vrouwe Gilde was, niettegen staande het slechte weer, zeer druk bezocht. De opgevoerde voordrachten vielen ten zeerste in den smaak van het pubhek, zoodat iedereen goed voldaan naar huis ging. Vorige week Vrijdag hield de Heer Lecluse, Rijkspluimveeleeraar, in Café A. Philipsen een lezing over de belangen van de kippenhouderij, waarbij ook gelegenheid werd ge geven om zich aan te melden voor een pluimveecursus, die bij genoeg zame deelname gegeven zal worden door den Heer Lecluse voornoemd. Vanwege 't belang der kippen houderij ware 't te wenschen dat deze cursus tot stand komt. HORST. Met genoegen kunnen wij melden dat onze dorpsgenooten de Heeren Armand en André Geurts te Nijmegen voor hun doctoraal examen in de Rechten zijn geslaagd. Beide Heeren proficiat! Kamer van Koophandel voor Noord-Limburg. De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Noord-Limburg kwam Dinsdagmiddag in een algemeene vergadering bijeen. Er wordt adhaesie betuigd met het verzoek om verlaging van het zegelrecht, door de Kamer voor de Beneden Maas te Vlaardingen ge richt aan den Minister van Finan ciën. De Noord-Limburgsche Kamer zou het zegelrecht voor posten be neden f 25 gaarne vervallen zien en het minimum recht van 10 cent op 5 cent gebracht. De heeren v. d. Bergh, Blerick, en Teeuwen, Tegelen worden be noemd tot afgevaardigden in de commissie tot vestiging van nieuwe industrieën in Limburg. Verschillende subsidies worden verleend. Besloten wordt aan het hoofd bestuur der P. T. T. mede te deelen dat de Kamer geen nut ziet in de invoering van brief-telegrammen voor binnenlandsch verkeer. Aan den minister van waterstaat wordt weer eens verzocht de op heffing van den Maasbrugtol te Venlo te willen bespoedigen. Door een auto aangereden. Omstreeks 1 uur werd Dinsdag op den Heerderweg te Maastricht 't zevenjarig jongetje J. M. door 'n passeerenden aulo aangereden. Beide beentjes van den jongen werden boven de knie gebroken. Overbrenging naar het hospitaal was noodzakelijk. Verzakkingen en raijnscliade. Den laatsten tijd is te Onderspek- hols heel wat werk aan den winkel in verband met de mijnverzakkingen. Verschillende huizen zijn tot aan den grond voor herstel moeten af gebroken worden. Iedere week kan men nieuwe verzakkingen consta- teeren. Zondag stortte de voorgevel van de groote hoeve de Feierschats in elkaar. Op den Kaalheidersteenweg tusschen de wasscherij Sneeuwwit en de Glück Auf Kolonie, zakten Maandag plotseling eenige brokken van enkele meters weg, terwijl tus schen beide kuilen de Kaalheider steenweg geheel ondermijnd is. Gelukkig zijn er nog geen onge lukken voorgekomen, maar de schade der mijnverzakkingen is zeer groot. f 2. per 100 K.G. Woensdag zijn te Deurne weer een partij aardappelen ingeladen voor den enormen prijs van f 2 per 100 K.G. Woningbouw te Helmond. Op voorstel van B. en W. werd besloten over te gaan tot't bouwen voor gemeente-rekening van 143 woningen en een zaalruimte met bovenwoning. Deze woningen zullen later aan de Woningbouwvereniging Volksbelang tegen kostenden prijs worden overgedragen. Nog werd besloten aan de Woningbouwvereeniging „De Hoop" een voorschot te geven van maxi maal f 798.000 voor den bouw van 195 woningen en den aankoop van den benoodigden grond. De Culemborgsche moordzaak. In hooger beroep stond Donder dag voor het Gerechtshof te Arn hem terecht Joh. A, C.. terzake dat hij zich in de Culemborgsche moord zaak aan meineed had schuldig ge maakt. Bekrachtiging van het vonnis (5 maanden gevangenisstraf) werd geëischt. lïuiteu dienst gesteld. Bij de behandeling van de Justitie begroting deelde de minister Don derdag in de Tweede Kamer mede, dat de rijksrechercheur de Jong, bekend uit de moordzaak te Giesen- Nieuwkerk, buiten dienst is gesteld in afwachting van wat verder zal gebeuren. De moord in den Polder Blydorp. In een buitengewoon Politieblad van 20 November, maakt de rechter commissaris mr. Franken aan alle opsporingsambtenaren het volgende bekend Anthonius Martinus Leonardus Verschuren, geboren te Oeffeit 1 Oct. 1879, reizend koopman, heeft in ver band met den d.d. 9 October 1929 te Rotterdam gepleegden kindermoord bij de politie te Middelburg zeer bezwarende verklaringen afgelegd tegen den thans in bewaring zijnden verdachte W. Visser. Het is van het grootste belang, dat genoemde Verschuren door voornoemden rech- ter-commissaris zoo spoedig mogelijk wordt verhoord. Zijn verblijfplaats is momenteel echter niet bekend. De rechter-com- missaris verzoekt zijn opsporing en onmiddellijk telegrafisch of telefonisch bericht. Bij afwezigheid kan ook worden kennis gegeven aan den C. van P. 1ste afdeeling te Rotterdam, bureau Groote Pauwensteeg. Zigeuners te Budel. De zigeuners welke zich geruimen tijd in de buurt van Hasselt, Turn hout enz. ophielden zijn wederom plotseling aan de grens te Budel verschenen. Dinsdag werd een groote bende aan de grens ten Noorden van Overpelt gezien, deze wildenaar Nederland komen, doch de politie wist haar terug te houden. Thans bewegen dé zigeuners zich in de richting Lommei. Het blijft dus nog steeds oppassen. Met een stoel het lioofd ingeslagen Dinsdagmiddag omstreeks half 2 ontstond ten huize van den 37-jarigen werkman T. in de Bloemerstraat te Nijmegen twist tusschen dezen en zijn 72-jarigèn. kostganger v. V, afkomstig uit Lienden. De twist liep zoo hoog, dat T, een stoel greep en dien op het hoofd van v. V. stuk sloeg. De ongeluk kige was op slag dood. T. meldde zich kort daarop zelf bij de politie aan. Aanryding. Maandagavond is op den Rijksweg onder Linne, bij het huis van den heer Maesen de voerman van de B. uit Haelen aangereden door een auto van den heer M. uit Venlo. De voerman werd zoo ernstig gekwetst, dat hij naar het ziekenhuis te Roer mond moest worden vervoerd. Ook de chauffeur van den auto liep kwetsuren op, echter van minder ernstigen aard. De auto werd licht beschadigd. Het ongeluk zou te wijten zijn aan het verblindend licht van een tegemoetkomenden auto. Doodelyk Mijnongeluk. De 18-jarige mijnwerker J. Hoenen uit Brunssum, is in Staatsmijn „Hendrik" bekneld geraakt tusschen een stilstaanden en een aanrollenden wagen. Zwaar inwendig gekneusd werd hij naar het ziekenhuis te Heerlen overgebracht, waar hij aan de gevolgen is overleden. De moord te Kerkrade. De te Warms, gemeente Merk- stein gearresteerde 20-jarige M„ die Zondag den vrachtrijder Janssen te Kerkrade heeft doodgestoken, is naar de gevangenis te Aken over gebracht. Toen hij werd aangehou den wist hij niet dat J. reeds was overleden. Daar M. Duitscher is, zal hij voor de rechtbank te Aken moeten terecht staan. Hij beweert uit zelfverdediging te hebben gehan deld. Reeds eerder heeft hij zich echter uitgelaten J. van het leven te zullen berooven. Plechtige opening en inzegening van de waterleiding te Weert. Dinsdagochtend had alhier de opening plaats van de waterleiding. Om 10 uur werd in de parochiekerk eene H. Mis opgedragen, waarna door den hoogeerw. heer Deken de plechtige inzegening plaats had in tegenwoordigheid van de autoriteiten. Circa 11 uur had in tegenwoor digheid van stedelijke autoriteiten en genoodigden de plechtige opening plaats door Z.Exc. den Commissaris der Koningin. Geen alastrim meer te Rotterdam. De Geneeskundige Dienst te Rot terdam deelt mede, dat in het tijd vak van 12 tot 13 November geen gevallen van variola minor of major werden aangegeven. Er zijn thans nog 10 patiënten. Sterfgevallen kwamen niet voor. Verdronken. Maandag is te Warmond mej. C. S. bij het spoelen van de wasch in de Ringvaart gevallen en verdronken. Uit een drinkwaterput achter zijn kosthuis aan den Eyheyschen weg te Haaksbergen is Maandagavond het lijk opgehaald van den ongeveer 40-jarigen ongehuwden fabrieksar beider J. H. B. Daar de overledene veel misbruik maakte van sterken drank is de mogelijkheid niet uitge sloten, dat hij in benevelden toestand in den put is gestapt. Jaclit-ongoluk. Tijdens éen klopjacht op het landgoed Burgst onder Princenhage, kreeg de boschwachter J. v. T. een schot hagel in het hoofd. Hij moest per auto naar het St. Ignatius- ziekenhuis te Breda vervoerd worden zijn toestand is ernstig, doch niet hopeloos. Levenslang. De beide verdachten van den roofmoord te Amstelveen zijn tot levenslange gevangenisstraf veroor deeld. Het drama te Zundert. De Haagsche rechtbank heeft Donderdag uitspraak gedaan in de bekende civiele procedure, waartoe het drama te Zundert in den nacht van 10 op 11 Januari 1927, waarbij de caféhouder v. M. in zijn café aldaar door twee marechaussees is doodgeschoten, heeft geleid. Zooals men zich zal herinneren had nl. de weduwe van genoemden caféhouder den Staat en de beide maréchaussees voor de Haagsche rechtbank doen dagvaarden en daarbij gevorderd een schadevergoeding van f 30.000 voor zich zelf en van f 20.000 voor haar beide kinderen. Overeenkomstig de conclusie van den Officier van Justitie heeft de rechtbank thans die vordering aan de eischeres ontzegd. Liefdesdrama. Men meldt uit Aardenburg Op de kermis te Stroobrugge (Belgische grens) nabij Aardenburg had Zondag een liefdesdrama plaats. De 22-jarige B. J. van Vooren, arbeider wonende te Aardenburg, verkeerde met de 19-jarige A. K. aldaar, welke verkeering tegen den zin der ouders was. Na een woor denwisseling sprong het meisje in de Vaart te Stroobrugge, v. V. die onder den invloed van drank ver keerde sprong haar na. Met veel moeite werd het meisje gered. Zij verkeert echter nog in levensgevaar. De 22-jarige B. J. van V. verdronk. Zijn lijk is tot nu toe nog niet ge vonden. De Fransche graanhandel. De Fransche kamer heeft met 581 tegen 3 stemmen het wetsontwerp tot regeling van den graanhandel aangenomen. Het socialistische tegenvoorstel, dat verworpen werd, beoogde de invoering van een har delsmonopolie van den staat voor graan en kunst mest. De regeering stelde voor de tweede maal de vertrouwenskwestie tegen een voorstel van het links-republi- keinsche kamerlid Amat, die ver langde dat aan het ministerie van oorlog een crediet' van 600 millioen francs zou 'worden verleend voor den aankoop van graan. Dit voorstel werd met 365 tegen 221 stemmen verworpen. Sluiting vuil een aantal Fordfabrieken. Ford heeft besloten een groot aantal van zijn dochterfabrieken te sluiten. Dit besluit brengt men eens deels in verband met een mogelijke overproductie, terwijl aan den anderen kant de geruchten, Ford besloten zou zijn binnenkort een nieuw model aan de markt te brengen, met welk doel dan deze sluiting der fabrieken in verband zou staan. Een boeren-opstand in Galicie. Uit Lemberg wordt gemeld In de buurt van Jarvonik leverden de boeren een geregelden slag tegen de staatscommissie, belast met de verdeeling van de landerijen. Meer dan vijfhonderd boeren, gewapend met zeisen en bijlen, trok ken op, daar zij ontevreden waren met de beslissingen van de commis sie. Zij vielen de ingenieurs aan en sloegen op hen los. Verder vernielden zij alle meet-instrumenten en het teekengerei, ter waarde van onge veer 50.000 zloty. Een sterk detachement gendarmerie, dat dadelijk was opgeroepen, wist de orde te herstellen en ging over tot verschillende arrestaties. De Fransche wijnbouw. Bij het debat in de Fransche kamer heeft een afgevaardigde Dins dag de aandacht gevestigd op den achteruitgang van den wijnbouw in Frankrijk. Vergeleken met den tijd van voor denoorlog is de wijnbouw met ruim een derde verminderd en voert Frankrijk thans naar verhouding minder uit dan Spanje, Portugal en Griekenland. De moeilijkheden welke de uitvoer ondervindt, zijn hoofdzakelijk een gevolg van de alcoholwetgeving in de verschillende landen en de hooge invoerrechten. BBBOmiJKS BTAHB YEKSAY van 15 tot 22 November. GEBOREN: Anna A. H. Verheugen, Gr. Straat Gertruda M. Loonen, Hoogriebroek Jozef Chr, Gommans, Boschhuizen GEHUWD Th. H. Peeters, 33 jaar, landbou wer en A. G. Achten, 32 jaar, beiden te Venray. OVERLEDEN: H. Poels, echtg. van H. J. M. In 't Groenewolt, 81 jaar, Langstraat. A. Baaten echtg. van J. Teuws, 70 jaar, Oirlo. 1 patiënte St. Annagesticht. mmmuM mnm Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte voor de R K. Universiteit, om 10 uur zal de Hoogmis worden opgedragen voor al de ontvangen weldaden, na de Hoogmis pro cessie en Te Deum, 2 uur kleine congrega tie, hali 3 herhalingscatechismus, 3 uur Lol waarna vergadering van het Apostolaat des Gebeds. Maandag hall 8 leesmis, 8 uur gezongen H Mis ter eere van de H. Cecilia, 9 uur plechtige H. Mis voor de 50-jarige Echt- vereeniging van Hubertus Janssen en Johanna Willems, kwart na 4 Lol. Dinsdag hall 7 leesmis voor Henri Poels hall 8 leesmis, 8 uur Jaarg. 2de klas voor Everard Messemaekers. Agnes Geenen en kinderen Woensdag hall 8 leesmis, 8 uur Jaarg voor Martin Jochijms, echtgenoote, ouders en bloedverwanten. Donderdag feest van de H Oda en aan bidding van het Allerh. Sacrament, 6 uur uitstelling van het Allerheiligste, 8 uur leesmis voor den eierbond St. Oda, 10 uur de Hoogmis, van 1 tot 2 aanbidding voor de leden der H Familie, zangboekjes mede brengen, van 2 tot 3 aanbidding voor de leden der Mariacongregatie, 3 uur de Ves pers en half 6 Completen en Te Deum. Vrijdag half 8 besteld Jaarg. voor Piet Reijotjes, 8 uur Jaarg voor Peter Johan nes Jenneskens en Johanna Poels. Zaterdag komen de jongens der 8e en 9e klas en de meisjes der Ge klas te biechten, kwart na 4 Lof. Woensdag en Vrijdag half 7 leesmis voor Henri Poels als lid der flambouwdra gers. A s Zondag collecte ten bate der kerk. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek, kwart over 9 H. Mis en vergadering voor de Derde Orde aid mannen, half 3 vergadering aid vrouwen Kwart over 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof. Heden in alle H. Missen colleote voor de St. R idboudstichting Maandag feestdag v d. H. Catharioa. Generale absolutie voor de Derde Orde Half 7, 7 uur en half 8 H. Missen voor Benricus Poels, als lid v d. Aartsbroeder schap. Dinsdag feesdag v. d H. Leonardus a Portu Mauriiio, Volle afl. o.g.v. 7 uur Hoogmis ter eeie v.d. H. Antonius, 6 uur Lof. Donderdag feest v.d H. Jacobus de Mar- chia, volle afl. o g v 6 uur Lof. Vrijdag feest van alle heiligen van de Derde Orde van Sint Franciscus 7 uur pl. Hoogmis, volle afl o g.v., 6 uur Lof en H. Kruisweg. St. Antonius-Patronaat. De jongens van Klein - en Middenpatro naat, alsook de nog schoolgaande jongens van Grootpatronaat, behooren in het Lof van drie uur te zijn en plaats te nemen bij de heeren onderwijzers Anders kunnen zij geen lid van het Patronaat blijven. De Huisvlijt-cursus begint den eersten Woensdag van December. Maandagavond kunnen de leden van Goud-pluvier twee kaarten komen halen voor den .Ontwikkelingsavond van Woens dag. Donderdag Bestuursverkiezing. De Woensdagsche gymnastiek is deze week op Donderdag. De Spaarbankboekjes laten afteekenen en dan meebrengen. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een lang durig, met geduld gedragen lijden, voorzien van de II.H. Sacramenten der Stervenden, onze geliefde Echtgenoot, Va der, Behuwd-en Grootvader, na een 54-jarige echtvereeni- ging met Hendrika In 't Groenewolt in den ouderdom van 81 jaren Wij bevelen de ziel van den dierbaren overledene in Uwe godvruchtige gebeden aan. Venray WED. HENDRIKA POELS IN T GROENEWOLT Swartbroek LAUR. POELS, Pr. Venlo JEANNETTE JANSSEN- POELS ALPH.JANSSEN en kinderen Antwerpen HENRI POELS— VULLINGHS JOSEPHINE VULLINGHS en Kinderen Venray: A.POELS-VAN LIEBERGEN en Kinderen Venray, 16 Nov. '29. 50 Mede namens echtgenoote en kinderen betuigt ondergeteeken- de zijn oprechten dank voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij gelegenheid van hun Zilveren Huwe lijksfeest. Bijzonderen dank aan de buurt en Zangvereeni ging, die dit feest op een bij zondere wijze wisten op te luisteren. 18 P. Simons-Jacob» Heide. zal gehouden worden op Zondag 1 December. Aanvang 's namiddags 1 uur vanaf den Stationsweg. Aangezien gedurende den Op tocht niet meer gecollecteerd wordt, hopen wij dat de collecte, die in den loop der volgende week door Fr. Winckens bij de leden gehouden zal worden, zoo veel mogelijk zal worden gesteund Wij vertrouwen tevens dat van het laten bezorgen van pakjes een veelvuldig gebruik zal worden gemaakt. Deze pakjes moeten bezorgd worden bij II. Janssen-Wijnhoven op Zaterdag 30 November 's avonds van 78 uur. Degenen, die gebruikte speel goederen, kleeren enz. voor arme kinderen wenschen af te staan, kunnen deze bezorgen bij Ant. van Meijel, Hofstraat. HET BESTUUR. WOENSDAG 27 NOVEMBER, 's avonds 7 uur, bij H. JANSSEN- Wijnhoven, Langstraat der leden van het St. Nicolaas giide en dergenen, die 't vorig jaar hebben medegewerkt aan den optocht. AGENDAAanvulling van het Bestuur. Bespreking Optocht. 18 in de Landbouwschool. Verslag Zeemerij. LEZING: Bijenleven. MET BESTUUR. voor konijnen van alle rassen, zoowe! van leden als van niet- leden. De Centrale van den N. V.P. betaalt de hoogste prijzen. De te slachten dieren moeten vóór 's morgens 10 uur op de achterplaats van den Heer V. Pyls (ingang Schoolstraat) aan wezig zijn. 28 HET BESTUUR. Voor eenige personen beslaat nog gelegenheid om een cursus te volgen in eenvoudig practisch boekhouden. Nadere inlichtingen verstrekt H. JACOBS, Schoolstraat. 15 Kinderrijwielen Electrische Rijwiellantaarns Carbidlantaarns Zaklantaarns Handwarmers Jasbeschermers- 15 Patersstraat 9 Telefoon 108 van den Landbouwbond. Premiebetaling Zondag 24 November na de Hoogmis in café Peeters te Leunen. Zondag 1 December voorm. van 9—10 en 11—12 uur ten huize van den Secretaris voor Dorp en Heide. Premie bedraagt een en een hal! pet. Hebt ge een mooie ledige flacon thuis staan, laat deze dan eens vullen met mijn zelf bereidde Eau de Cologne vorgens oud recept. Ge maakt er dan wellicht weer een aardige St. Nicolaas-verrassing van, want36 Oók Neeteson's Eau de Cologne is prima!

Peel en Maas | 1929 | | pagina 2