F. Reexrkens De Goedkoope Winkel SLHloolaai- kamer gereed ii Joh. Claessens Jaaraaskt te ¥earay St. Nicolaas-etalage is gereed Kinder-, Backfish- Dames- en Vrouwen- MANTELS Voor St. Nicolaas HDISVLIJTARTIEELEN met Onze prijzèn en sorteering voor iedereen wat te vinden is Woensdag 20 November a.s. Hier is St. Nicolaas en JE ADRES! Bakkerij TH. W1NTEIS Onze Nog nooit hebben wij zoo een prachtige en fijn samengestelde sorteering in Wie het ziet, staat verstomd ZIE ONZE PRIJZEN Manufacturenhandel Een Geschenk van Blijvende Waarde H. CAMPS Wanneer U een kindervriend zijt, Voor de grooten Telefoon 44 Postrekening 68818 Speelgoederen, Houtwaren, Lederwaren, Byouterieën, Toiletartikelen, Hofstraat 12. Banketletter 1 gulden p.pond Boterspeculaas 75 ct p.pond Koek de Dinant 40 ct. p. pond Taai Taai 25 ct. p. pond Speculaas van 35 en 50 ct. Speelgoederen, Luxe-, Huishoudelijke Artikelen en Leder waren als Damestasschen, Sigarenkokers, Portemonnales, Toiletartikelen, Odeurs en Eau de Colognes, Vulpenhouders enz. weten samen te stellen als thans. Wij overtreffen beslist daarmee alles, zoowel in kwaliteit als in prijs. Grootste sorteering Laagste prijzen Mooie Kindermanfels met Pelskraagje 6.25. 5.50, 4.95 Dames Mantels met Pelskraagje 12.75. 12.00. 11.75. 8.75, 7.50 Backfish Mantels idem uitvoering 8.25,7.50. 6.75 Vrouwen Mantels in ruime sorteering en maten voorhanden. Groote Straat 9 zal het U belang inboezemen iets te ver nemen over onze voor de jongeren, die sinds lang een opvallend gretig onthaal vinden onder de jeugdige gebruikers en spelen derwijs hun gaven ontwikkelen. Cirkel en vierkant 90 ct. en f 1.— per serie Historische Kleurplaten prijs f 1.— per reeks Boetseerdoozen in prijzen van f 1.— tot f 2.40 Talens fijne Schoolpastels prijs 10 tot 20 ct. Schilderdoozen water- en olieverf van 36 ct. tot f 4 Penschllderdoozen, Schabloneerdoozen, Brocaatdoozen, SUkadoozen, Schilderskisten, enz. enz. Zie Etalage Aanbevelend, Zie Etalage Telefoon 107 124 Qroote Straat 21 Hiermede deel ik mijne ge achte clientèle van Venray en omgeving mede, dat de Rozenkransen, Kerkboeken, Religieuze- en Luxe- Beelden, Alpacca- en Nikkelwaren, Teeken-, School- en Schrijfbehoeften. Serviezen, Wasch- en Keukenstellen, Eau de Cologne 4711 en Boldoot, Rookersartikelen, Spiegels, Schilderijen, Wagens, Stoeltjes, Poppen, enz. enz. zijn zoowel in Speelgoederen als Luxe artikelen van dien aard, dat b:j ons Heeren Winkeliers en wederverkoopers extra rabat. Beleefd aanbevelend, 2188 Een St. Nicolaas-Qetchenk van Blijvende Waarde vindt U in de meest uitgebreide keuze bij Horlogerie Byouterie Telefoon 52 Zie Etalage Alles fijn van smaak. Aanbevelend, 80 U beleefd tot een bezoek uitnoodigend, Aanbevelend, Jacqxoenen-NoutacKers 244 JAC. RMICK

Peel en Maas | 1929 | | pagina 4