pp i. Mar R.K. DiHtÉSjfi Dankbetuiging. Dekkleed Groot Concert CONCERT en Merselo. GrootCONCERT •aiswaiifiraiaviiaiiu Aanbesteding Dankbetuiging. Op naar Holthees Controlevereeuigiög Nette wassehen N. V. Vulkaan, Gemengde Berichten u&mzj&s DiEisra Alfóns Vercauteren Maria Poels Familie Wijnhoven- Theuwt Het bouwen van een Woonhuis VERLOREN R,K Voetbalvereeniging D. I. S. Oirlo. mat Tooneeluittfosring De Leesgek Paardenverzekering A. Thielen. Fanfare St. Catharina LEUNEN. TOONEELUITVOERING Een Oudejaarsavond met Tooneeluitvoering op Zondag 17 en Maandag 18 Nov. „OP DRIJFZAND" BLERiCKSCHE REVUE-TRIO tevens Secretaris- Controleur. Gevraagd Een paar ONTVANGEN uitgebreide collectie nieuwste dessins Zijden Kappen, Kronen, Schemer lampen, enz. Zeer lage pri|zen. Zie Etalage VENRAY verlieten allen onder vroolijke tonen eener afscheidsmarscli der Jasszband de feestzaal, met een tot weerziens aan Pater Jonckbloedt. GEVONDEN een rijwielplaatje. Inlichtingen Marechaussee. Geen BallonnenGeen onbe nullige cadeautjesDoch Willem Winters Manufacturen, Meubelen en Matrassenmagazijnen maken geheel den St. Nicolaastijd uwe negentig cents tot een vollen Hollandschen Gulden. Vanaf heden tot en'met Zaterdag 7 December 10 pet. extra korting op alle voorradige goederen, ook op Meubelen, Sajetten, Brei- en Haakgarens. (Adv.) GEVONDENeen pels van damesmantel. Inlichtingen Gemeente politie. Nieuwe telefoontarieven. Ingang 1 Januari a. s. wordt het telefoon-abonnement voor Venray C.d. verlaagd van f 45 tot f 30 per jaar het entreegeld wordt van f 50 op f 25 gebracht. Het tarief voor aangevraagde en tot stand gekomen locale gesprekken bedraagt dan 2i/j cent per gesprek ongeacht den duur. Dit bedrag van 2r/2 cent wordt tot 31 December 1931, tijdelijk verlaagd met 25 pet, bij 601 1200 locale gesprekken, en met 50 pet. boven 1200 locale gesprekken, Voor interlocale gesprekken gel den dan 4 tarieven 1. Met plaatsen op een hemels breed gemeten afstand van hoogstens 10 K. M. (o. a. Horst, Maashees, Tienray, Vierlingsbeek enz,) per gesprek f 0.10 2. Meer dan 15 K. M, (o. a, Deume, Boxmeer enz,) per gesprek f 0.15 3. Meer dan 15 t. 'e. m. 35 K. M. (o. a. Venlo, Cuyk, Gennep enz. per gesprek f 0.35 4. Méér dan 35 K. M. per gefprek f 0.50 De Directeur van het Post- en Telegraafkantoor te Venray BRIELS. De afsluiting van de Hofstraat brengt voor het verkeer veel hinder en ongemak. Als oorzaak hiervan botsten deze week op twee plaatsen, n.l. MaasheezerwegGasstraat en OverloonschewegGasstraat auto's tegen elkaar en bekwamen nogal schade, 't Is te hopen, dat de afslui ting niet te lang duurt. Deze week herdachten weder om een zestal leden van Venraysch Fanfarecorps hun 25-jarig lidmaat schap. Hoewel hieraan door het gezelschap nog geen uiterlijk vertoon is gegeven, wenschen wij toch deze trouwe veteranen een hartelijk proficiat. Door de vereenigde bakkers alhier is besloten de broodprijzen wederom te verminderen. Ook zal in 't vervolg geen rogge meer in ruil worden aangenomen tegen brood. Zie ingezonden stuk Derde Blad. Donderdag reed een auto uit Venlo tegen een telefoonpaal aan den Deurnesche weg. De auto werd zwaar gehavend. De chauffeur be kwam geen letsel. Voor de Rechtbank te Roer mond stond terecht H. V. 43 jaar sigarenmaker te Venray, verdacht van mishandeling van P. van Woer- kom aldaar op 12 Mei j.l., zaak onbepaald uitgesteld wegens niet verschijnen van enkele getuigen. Landbouwschool Venray. Dinsdag hield Dr. Droessen voor de Jonge Boeren in de Landbouw school een inleiding over organisatie. Spreker schetste eerst in grove trek ken de ontwikkeling van de standen, de boerenstand als oudste, de am bachten, de arbeidersstand, 't Liberale idee waarbij enkel op het product niet op de arbeiders werd gelet, had zich zoo sterk ontwikkeld, dat erger lijke mistoestanden 't gevolg waren. 't Socialisme kwam hiertegen in verzet. Maar daar dit niet gebaseerd was op christelijke grondslag, stelde zich hiernaast ons solidarisme, om door samenwerking tot een goede oplossing te komen. Waren de arbeiders zoodoende in de knel geraakt, niet minder erg waren de boeren er aan toe. Amerika werd ontsloten en wierp zijn goed- koope massa-producten op de markt. Gebukt onder een zware schulden last waren onze boeren op 't einde van de vorige eeuw arme, beklagens waardige tobbers. De eerste stoot tot verbetering hebben we te danken aan het oprichten van de coöperatieve zuivelfabrieken. De boer kreeg nu geld in handen. Zoodoende kon hij nu kunstmest koopen, grooter op brengsten maken, meer vee houden enz. In 1896 werd de Boerenbond opgericht, in het zelfde jaar de Boerenleenbank. Aan deze twee organisaties is het vooral te danken dat de boer thans de plaats in de maatschappij inneem} die hem toekomt. Daar over het organisatie-wezen nog meerdere in leidingen gehouden zouden worden, beperkte spreker zich tot die ver- eenigingen, die meer beoogen de verbetering van de landbouwtechniek. Allereerst wees spreker ons op de vereeniging voor landbouwonderwijs, die door cursussen en scholen zorgt voor meerdere ontwikkeling, zoowel voor meisjes als jongens. Pachtcommissie en Commissie van Arbitrage staan ter beschikking van de georganiseerde boeren, tot op lossing van eventueele moeilijkheden. Van zeer groote beteekenis is ook de keuring te velde in samenwerking met de ver. zaad- en pootgoedtelers en de cultuur-commissie. Volstrekte eerlijkheid is hier een vereischte om naam te maken en te houden. Zorg voor een prima product bij al uwe waren: eieren, melk,fruit, vleesch enz. Ook op veeteeltgebied kunnen we door de organisatie op groote voor uitgang wijzen. Als voorbeeld haalde spreker aan, hoe in een streek door het werken van Fok- en Controle- vereeniging in korte jaren het vet gehalte steeg met 14 graden. Meerdere cijfers verduidelijkten dit nog nader. Een krachtige organisatie zal ook beter kunnen opkomen voorde rech ten van den boer, om zijn gerecht vaardigde eischen ingewilligd te krijgen. Domheid en persoonlijke motieven zijn vaak oorzaak dat de organisatie wordt tegen gewerkt. Daarom moeten onze Jonge Boeren zich ontwikkelen. Zeker, ook aan de organisatie zijn evenals aan elk menschenwerk, gebreken. Tracht deze door bespreking met uw bestuur of op de vergadering te verbeteren. Doe nooit mede aan dat achteraf kankeren, waar niets mee te bereiken is. Spreker eindigde met deze mooie vergelijking Zooals een hecht gebouw rust op stevige grondslag, zoo rust ook onze organisatie op het stevige fundament vai de christelijke beginselen. De muren zijn onze plaatselijke afdeelin- gen, de steenen, onze leden. Goede steenen maken de muur sterkgoede, dat is actieve meewerkende leden maken de afdeeling sterk. De muren vormen vertrekken, dat zijn de ver schillende instellingen van onzen boerenbond. Hierboven is het be schuttende dak, dat is in de organi satie de solariditeitsgedachte. Hecht en sterk is dit gebouw, een machtig bolwerk tegen ongeloof en revolutie. Daarom, jonge boeren, ontwikkelt u, wordt flinke organisatie-mannen. De wraak der Kabouters. Maandag- en Dinsdagnamiddag jl. is deze zeer aardige kinderoperette gespeeld voor 800 a 900 school kinderen Donderdagavond d.a.v. voor 't groote publiek. Schrijver dezes heeft de laatste voorstelling bijgewoond en voelt zich gedrongen er een woord over te zeggen, 't Is een echt mooie avond geweest. Natuurlijk niet voor geblaseerde men- schen, maar voor degenen die zooals de Zeereerw. Heer Pastoor terecht opmerkte nóg kinderlijk genoeg van harte zijn om gaarne enkele uren in de kindersprookj es- wereld te vertoeven. Het muzikale gedeelte is ver boven onzen lofver heven; dat was, in één woord, keurig. Ook het eigenlijke tooneelspel viel hoogelijk te roemen. Wat waren ze aardig, die brutale drinkebroer en zijn looze knechtje, de plechtige Kabouter koning en zijn hoogst-ernstige eerste minister, de van leedwezen door drongen bierproevers, die door spre kend gebaar zoo duidelijk te kennen gaven wat er omging in 't geschokte gemoed en verscheurde hart, en de andere, van hun voortreffelijke deug den wel bewuste Kabouters! Wat kunnen kinderen grappig zijn, als ze 't zelf niet weten! Of er geen fouten waren? Och, nu en dan iets onbeholpens maakt dit soort voorstelling geenszins minder. En we weten nu eenmaal, dat jongens van de lauwe Wester- stranden ondanks alle aanmoediging en eigen heldhaftigheid haast onmoge lijk zijn 'op te voeren tot den duize lenden berg van den rhythmischen dans. Voor wie eeniger mate op de hoogte zijn, is het duidelijk, welk een moeite en tijd en opoffering het onderwijzend personeel zich heeft moeten getroosten. Het dankwoord van den Zeereerw. Heer Pastoor was dan ook ieder uit het hart ge grepen. Jammer, inderdaad, datde opbrengst niet geheel beantwoord heeft aan de rechtmatige verwachtingJammer voor het mooie, christelijk-liefdadige doel! HOLTHEES. Zondag 17 Nov. zal het alom bekende Blericksche Revue-Trio hier een uitvoering geven. Genoemd Trio is meermalen met eerste en eere-prijzen bekroond. Wie dus een prettigen en genot vollen avond wil doorbrengen kome Zondagavond naar Hol thees. OVERLOON. Naar we vernemen zal op 20 Nov, a.s. in het Patronaat alhier een lezing worden gehouden over Tuberculosebestrijding, door den heer Vuister, vrijgestelde van Herwonnen Levenskracht. Wij vertrouwen, dat zeer velen deze leerzame lezing zullen komen bijwonen. Aanvang half zeven. De leden en ook niet-leden van de R,K. Werkliedenvereeniging alhier, worden dringend verzocht morgen Zondag te gaan luisteren naar het Tvr,>?de Kamerlid Uijen, die alsdan op propaganda-ver gadering zal sp"!1:n te Vierlings beek. MAASHEES. Tot hoofd der Bijz. School is met ingang van 1 Januari benoemd de heer J. Linders, thans te Oss. GEYSTEREN. Naar wij ver nemen zijn op de drijfjacht, welke 1.1. Vrijdag en Zaterdag alhier op de goederen van Baron J. de Weichs de Wenne gehouden, ruim 120 stuks wild buitgemaakt, waaronder een vos. Mishandeling. De rechtbank te Roermcnd ver oordeelde den gedetineerden 23-jarigen arbeider H. H. P.uit Weert wegens poging tot mishandeling van zijn buurman Th. Stevens, tot 9 maan den gevangenisstraf. De eisch was drie jaar, Door de tram aangereden. Zondagnacht werd te Amstenrade J. C. V. door de tram overreden. Met een geheel verbrijzeld been, en zware inwendige kneuzingen, is hij naar het ziekenhuis te Heerlen overgebracht, waar hij Maandag aan de gevolgen is overleden. Bcdrjjt'sstagnutieop do Laura. Tengevolge van het afscheuren van een flenskraag in de hoofdstoom- leiding van de mijn „Laura" stroomde Maandagavond de stoom uit de ketels weg, waardoor het geheele bedrijf kwam stil te liggen. Het duurde tot ongeveer 11 uur voor het werk met behulp der be staande reserveleiding, kon worden hervat. Voorzichtigheidshalve had mende arbeiders van den middagdienst naar boven laten komen. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. De toestand is thans weer nor maal. Botsing tusschen tram en autobus. Maandagmiddag heeft nabij Staats mijn „Hendrik" een botsing plaats gehad tusschen een tram en een autobus, welke mijnwerkers vervoer de. De bus werd enkele meters meegesleurd en de chassis vernield. Drie der inzittenden werden min of meer ernstig gewond en werden in de verbandkamer van Staatsmijn Hendrik verbonden, waarna ze naar kuis konden keeren. Aangehouden, Woensdag zijn door de politie te Kerkrade gevankelijk naar Maastricht overgebracht de gebroeders S., Duit- schers, die door de politie op hee- terdaad betrapt waren bij het plegen van diefstal in een manufacturen winkel. Bij een huiszoeking in hun kosthuis kwamen nog verschillende door hen in Kerkrade of elders gestolen voorwerpen voor den dag. Invaliditeitswet en Ouderdomswet 1919. Op 1 October 1929 werden 13.557 weduwenrenten en 11.404 weezen- renten krachtens de Invaliditeitswet genoten, terwijl op genoemden datum krachtens art. 373 dier wet 76,238 personen in het genot ver keerden van een als vrucht hunner verzekering verkregen ouderdoms rente van drie gulden per week. Voorts genoten 24.835 personen een invaliditeitsrente als bedoeld in artikel 71 dier wet. Krachtens artikel 24 der Ouder domswet 1919 (gesubsidieerde ver zekeringen) waren op vorengenoem den datum 127.865 personen in het genot van een als vrucht hunner verzekering verkregen ouderdoms rente van drie gulden per week. In de bioscoop overleden. Woensdagavond werd in het Olympiatheater te Nijmegen de 51-jarige dame H. plotseling onge steld. De inmiddels ontboden ge neesheer, kon slechts den dood constateeren. Auto-ongeluk. Te Nuland is M. van E. uit Kruisstraat door een auto aangereden en zoo ernstig gewond, dat hem de laatste H. H. Sacramenten moesten worden toegediend. De politie heeft den automobilist, den heer P. uit Nijmegen, opgespoord. Wien de schuld treft staat nog niet vast. Met de fiets geslipt. Men meldt uit Borculo Donderdagmiddag te ruim 12 uur haalde de heer Huizing zijn 6-jarig dochtertje en een vriendinnetje per fiets van school. Op den hoek van de Groenlosche straat slipte het rijwiel, waardoor het dochtertje op straat viel. Juist kwam om den hoek een zwaar beladen melkwagen aan gereden, waaronder het kind terecht kwam. Een der wielen ging over het hoofd van het kind, dat onmid dellijk dood was. De moordaanslag te Schiebroek. De toestand van den 78-jarigen gewezen gemeente-ontvanger J. Ver meulen, slachtoffer van den moord aanslag, is vooruitgaande. Volgens de geneeskundigen wordt de hoop op levensbehoud steeds grooter, hetgeen zeker van groot belang zal zijn in verband met de behandeling van deze zaak voor de rechtbank. De It. 101. Een vlucht mot 180 personen aan boord. Volgens bericht uit Londen, zal de „R 101" Zaterdag a.s. behoudens onvoorziene omstandigheden een vlucht van vijf uren maken, met 180 personen aan boord, o.w. 80 leden van het lagerhuis en 20 leden van het hoogerhuis. Dit aantal personen is het hoogst, hetwelk ooit tegelijk de lucht is ingegaan. De accomodatie der „R 101" is dusdanig, dat de dinerzaal plaats biedt voor 50 personen. Een rooverbende aan het werk. In de laatste 14 dagen heeft men op de spoorrails in den omtrek van Warschau niet minder dan 10 lijken gevonden. In 5 gevallen was het hoofd van den romp gescheiden. De politie acht het mogelijk dat ten minste een gedeelte van deze slachtoffers aan roovers is ten offer gevallen, die de lijken op de rails zouden gelegd hebben om aan zelf moord te doen gelooven. Het is de politie Vrijdag gelukt enkele leden van een gevaarlijke bende te arresteeren, die het district van Warschau tot operatie-basis gekozen had. De jongste November-storm Driemaster-schoener vergaan. Vreeselyk lot der bemanning. Aan de nagekomen berichten over de gevolgen van den storm, die Maandagnacht boven Engeland ontleenen we nog, dat het Italiaan- sche stoomschip Nimbo aan den grond is geraakt. Eerst na uren van ingespannen arbeid gelukte het, de bemanning bestaande uit 20 koppen, in veilig heid te brengen. Het schip is ver moedelijk verloren. De mailboot van de lijn Dover. Ostende kwam met ruim 13 uur vertraging aan. De reddingsbooten aan de kust waren den geheelen nacht in de weer. Een visschersboot met drie man wordt vermist. Verder zijn nog verschillende andere personen ver dronken. Ook in België heeft de storm groote schade aangericht. Nabij Linth werd een man door een vallenden draad vaneenelectrische sterkstroom leiding gedood. De storm, die sinds Dinsdagavond iu het Zuiden en een deel van het Noorden van Noorwegen woedde, is de hevigste geweest sinds vele jaren en heeft aanzienlijke schade aangericht. De verkeersverbindingen werden voor het meerendeel verbroken. Voor Drontheim werd een aantal visschersbooten door den storm over vallen. De visschers deden vruchte- looze popingen om de kust te be reiken. Drie booten zonken, waarbij twee leden der bemanning om het leven kwamen; de overige opvaren den konden gered worden. Eenige booten worden echter nog vermist. Duizenden boomen zijn ontworteld. De telegraaf- en telefoonverbindin gen zijn gestoord. De groote aanleg steiger te Horten is door de golven Bij het binnenloopen van het Oslo-fjord is het Duitsche stoom schip „Arkona" aan den grond ge- loopen. De bemanning werd met groote moeite door visschers gered. Bij Halden zijn elf met steenen geladen schepen gezonken. Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur groote Congregatie en collecte voor St Petrus Liefdewerk, hall 3 herhalingscathechismus, 3 uur Lol 4 uur H Familie. Maandag hall 8 leestnis, 8 uur Sol. Jaarg voor den Weleerw. Heer Henricus van Valkenburg, kwait na 4 Lol Dinsdag half 8 leesmis voor de levende en overleden ledea der St Elisabelhver- eeniging, 8 uur Jaarg voor Anua v Dijk Woensdag half 8 besteld Jaarg. voor Theodora Potten, echtgenoote van Hubertus Verheugen, 8 uur Jaarg. 2de klas voor Johanna Smits, Antoon Smits en Petronella Bekkers. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, hall 8 en 8 uur leesmis. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg voor H. Poels en Johanna Camps Zaterdag half 8 besteld Jaarg. voor M. Clae88ens en echtgenoote, kwart na 4 Lof. De jongens der 6e en 7e klas en de meis jes der 5e klas komen dezen dag te biechten A s. Zondag 24 Nov. collecte voor de R. K. Universiteit. Puterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Mis met onderrichting, 8 uur pl. Hoogmis voor de leden van de Aartsbroederschap. Na de Hoogmis processie. Daarna bestuursverga dering voor de Derde Orde. Om kwart over negen H. Mis en vergadering voor de Jonge Derde Orde in het Priesterkoor. Kwart over 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof. Maandag hall 8 H, Mis voor Willem Wijnhoven als lid van de Derde Orde. Dinsdag feest vd. Elisabeth van Honga rije. patrones v d, Derde Orde. Volle afl o g.v. Generale Absolutie voor de Derde Orde. Te hall 7. 7 uur en half 8 H. H. Missen voor Willem Wijnhoven als lid van de Aartsbroederschap, 7 uur Hoogmis ter eere van den H. Antonius, 6 uur Lof. Woensdag half 8 H. Mis voor Peter Toeeuws, als lid v.d Derde Orde. Donderdag feestdag van O L. Vrouw Pre8etatie. Generale Absoltie voor de Derde Orde. Te half 7, 7 uur en half 8 H. Missen voor Petrus Theeuws als lid v.d. Aarts broederschap. Vrijdag feestdag v.d. H. Caecilia. Te 7 uur plechtige Hoogmis, 6 uur Lof en H. Kruisweg. SI. Antonius-Patronaal. De H, Mis en vergadering om kwart over negen is uitsluitend voor de Jonge Derde Orde. Plaatsnemen in het Priesterkoor. Voor den Cursus iu Huisvlijt kunnen zich nog maar enkele liefhebbers opgeven dan wordt de lijst gesloten. BVBQK2UJKB STAND V1VBAT van 8 tot 15 November. GEBOREN: Hubertus M. E. Tacken. Schoolstraat Peter G. H Bom, Langstraat Victor A. M. Beerkens, Veulen Huberta J. H. Litjens, Maasheescheweg Petrus C van de Vorle, Langstraat Henarikus G A. Claessens, Oirlo. GEHUWD G. F Claessen 35 jaar, landbouwer, en E. G. Michels 32 jaar, beiden te Venray A. F J. M. Vercauteren 31 jaar, ge~ neesheer, en M. J. H. J. Poels 21 jaar, beiden te Venray. OVERLEDEN: P. Theuws, echtg, v. M. M. Betrams, 70 jaar, Merseloscheweg. H. J. A.gVERHEl'GEN en M. C. VERHEUGEN-DEBETS, geven met genoegen kennis van de geboorte hunner DOCHTER Anna Adriana Huberta Maria. Venray, 15 Nov. 1929. Getrouwd Arts en De Heer en Mevrouw A. VERCAUTEREN-POELS be luigen, mede namens weder- zijdsche familie, hun hartelijken dank voor de veie blijken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Venray, 12 Nov. '29. 19 Voor de veie blijken van deel neming, ondervonden tijdens de ziekte, hel overlijden en de begrafenis van onzer, geliefden Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, beluigen wij bij deze onzen hartelijken dank, in 't bijzonder aan 't College van B. en W., de Gemeente raad, de Handboogschutterij „Diana", de Eerw. Zusters van Liefde en de buren. 24 Vrijdag 22 November a.s. des nam. 5 uur, zal namens den Heer A. Sijbers, in het café G. L. Verbeek, Hoenderstraat, wor den Teekening met beschrijving Ie bekomen bij A. H. Martens if 2 - per stel, vanaf 19 dezer tusschen Venray en Leunen. Terug te bezorgen bij Winkel molen vd Beuken, Venray. 10 op Zaterdag 23 en Zondag 24 November in het Bondsgebouw te Oirlo. 227 Opgevoerd wordt Vroolijk spei in 3 bedrijven, en De moord in de Kolmessergasse Klucht in 1 bedrijf. Aanvang beide avonden 6 uur. van den Landbouwbond. Premiebetaling Zaterdag 16 Nov. 's avonds van 6—7 uur bij H. Creemers te Lull. Trouwe opkomst ver zocht. Zondag 17 Nov. na de Hoog mis in het Bondslokaal te Oirlo. Zondag 24 November na de Hoogmis in café Peeters te Leunen. Premie bedraagt niet 1 pet. maar een en een half pet. Voor de vele blijken van deelneming, ondervonden bij de ziekte en het overlijden van onzen beminden Zoon en Broe der, betuigen wij bij deze onzen oprechten dank. 16 Namens de familie, op Zondag 24 en Maandag 25 November in het Bondslokaal te Leunen. Opgevoerd wordt Tooneelspel in 3 bedrijven. Maandagavond uitsluitend voor Hon. Leden en Donateurs.24 Zondag tegen entrée 75 ct. bij grooti eir tegen jaegerhof, te geven door de Handboog schutterij „St. Hubertus" en de Fanfare „St. Oda" in de zaal van de Wed. Arts. Opgevoerd wordt Toonee'soel in 4 bedrijven door J. E. Odijk. 228 Aanvang beide avonden 6 uur. Zondag 17 November 6 uur optreden van het bekende in de zaal van Frans Bonants. Voor de nieuwe wordt gevraagd een Zich aan te melden vóór a.s. Dinsdag bij Joh. van Meijel, Heijde. 20 GEVRAAGD voor direct een voor hulp bij petroleum venten. Zich te vervoegen Leunsche weg 9b of Gasstraat 1. zoo spoedig mogelijk in klein burgergezin. Brieven onder no. 28 van de Burgt's Boekhandel, Helmond. 14 GEVRAAGD voor Den Haag een net flink loon. Aan te melden Paterslaan la, Venray. 12 gevraagd. Aan huis af te halen en te bezorgen, droog, nat of opgemaakt. Adres Bureau dezer. TE KLOOI» 2 dragende varkens 12 weken dracht, 2e worp, bij Th. Jacobs, Scheide. TE KLOOI» een dragend varken 14 w. dracht, keuze uit twee bij M. Janssen, M 20, Merselo.

Peel en Maas | 1929 | | pagina 2