SU N. V. „E /inters ftGWiSmtraGTCI. BESTEL nu Fruitboomen bij A. E. Camps Winters Corsetten Koudlijm KLOMPEN Steunt de Missie-Tenls Veeverzekeriog tandbouwb, Oostrum best roias Algem, Tuinb.u. 0 N. V. Vulkaan, Gemengde Berichten Binnenl. Nieuws MKnUJU DIM STEN v. d. Landbouwbond Venray-Dorp. kweekerij-artikelen OOSTRUM. Winterdienst der Spoorwegen Vraagt ónze Th. Pouwels Streng verboden SUPERBE CORSET prima Industrie eetaardappelen Ind. pootaardappelen witte, zwarte en gekleurde Th. Pouwels V Ter me kachel, een he infj een dra TIP va best at Notaris Notüss tna Not Es Not Zonda Jaarmite Chocolade Hagelslag p. habn Vanille witte p. hal|ro Prachtige gesorteerde Koe (iets heel fijns) per half ONTVANGEN uitgebreide collectie nieuwste dessins Zijden Kappen, Kronen, Schemer lampen, enz. Zeer lage prijzen. Zie Etalage VENRAY Ursulinen van een strook grond ter grootte van circa 6 aren, wegens staking van stemmen in de vorige vergadering. 2. Aanvrage om subsidie van a. R.K. Vereeniging het Groene Kruis, afd. Venrayb. Afdeeling Tuberculosebestrijdingc. Instand houding consultatiebureau ter bestrij ding van zuigelingensterfte. Sluiting kantoor gemeente ontvanger. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemeene kennis dat het kantoor van den gemeente ontvanger vanaf Zaterdag 5 October tot en met Woensdag 9 October a. s. voor het publiek gesloten is, Voor het doen van betalingen enz. kan men zich wenden ter Gemeente secretarie tusschen 9-12 uur voorm. en 2-3 uur nam. Venray 3 October 1929. Burgemeester en Wethouders van Venray O. VAN DE LOO De Secretaris. VAN HAAREN GEVONDEN Een rijwielplaatje. Inlichtingen Marechaussee-kazerne. Door het Bestuur der Zusters van St. Joseph te Münster (D.) is aan de firma Tillemans alhier opgedragen het aanbrengen der centrale verwar ming, benevens de koud- en warm watervoorziening en sanitaire instal laties in hare nieuwe gebouwen alhier. Door het Bestuur der Zusters van Liefde te Gent (B.) het maken der koud- en warmwatervoorziening en sanitaire installatie in het nieuwe paviljoen alhier. Van het Bestuur der St. Wille- brordusstichting te Heilo ontving genoemde firma de opdracht tot het maken der permanente badkamer installatie in het observatie-paviljoen te Heilo. Einde van den Zomcrtyd. De klokken achteruit zetten 1 Wij herinneren er aan, dat de zomertijd eindigt den 6en October 's ochtends 3 uur, zoodat in den nacht van Zaterdag op Zondag de klokken een uur moeten worden achteruitgezet. Wegens de te houden Missie tentoonstelling op Zondag a.s. zal de uitvoering in de zaal „Wilhelmina" te geven door „Hirston" plaats hebben op Zondag 3 Nov. a.s. De winterdienst der spoor wegen, die morgen Zondag 6 Oct. aanvangt, brengt zoo goed als geen verandering in de vertrekuren der treinen aan het station alhier. Uitslag wedvlucht Jemeppe (België), afstand 152 K.M., gehouden door de Postduiven vereeniging „De Zwaluw". De prijzen werden be haald als volgt Oude duiven. Ie G. v. Dijk 2e W. Manders 3e P. v. Ooi. Overduif W. Manders. Duiven los 8,30 uur. Aankomst eerste duif 10 uur 31 min. 12 sec., Laatste duif 10 uur 37 min. 52 sec. Uitslag wedvlucht Jemeppe. Jonge duiven. Ie, 2e en 3e J. Vollebergh 4e J. Janssen5e W. Lormans 6e en 8e P. Janssen 7e J. Kusters. Overduif St. Servatius. Duiven los 8.30 uur. Aankomst eerste duif 10 uur 28 min. 48 sec., laatste 10 uur 35 min. 36 sec. De Handboogschutterij „St. Oda" heeft besloten om op Zondag 20 October een groot Hazenconcours te houden en op 24 en 25 November tooneeluitvoering te geven. CASTENRAY. De Handboog schutterij „De Batavieren" alhier heeft besloten haar jaarlijksche tooneel uitvoering te geven op 15 en 16 December a.s. Opgevoerd wordt „Napoleons Horloge", kluchtspel in 3 bedrijven, door Jan Verhoeven. MERSELO. Zondag had hier het feest der H. Kindsheid plaats. Oudergewoonte werd dit feest op geluisterd door de Fanfare. Onder de Hoogmis en het Lof werd door een Eerw. Pater Franciscaan eene predicatie gehouden. Zondag had alhier op de Doelen een concours plaats op gelukspapier, waaraan door 25 schutters werd deelgenomen, elk schietende 20 pijlen. De wedstrijd verliep zeer geanimeerd en gezel lig. Het belooft veel voor het ge zelschap, dat zooveel jonge schut ters vol ambitie en ijver aan den strijd deelnamen. De eere-voorzitter sprak dan ook, bij het uitreiken der mooie prijzen, niet zonder grond de hoop uit, dat het gezelschap, ook mede door de werkkracht der jongeren, dikwijls met eere uit het strijd perk moge treden in het volgen de schietseizoen. Benoemingen. Z. D. H. Mgr. Schrijnen, Bis schop van Roermond, heeft be noemd tol: Pastoor te Voerendaal den wel- eerw. Heer P. H. Vaessen; Pastoor te Guttecoven den wel- eerw. Heer J. P. C. H. Ramaekers; Pastoor te Wahl- en Nyswiller den weleerw. Heer M. J. H Riga; Pastoor te Heyen den weleerw. Heer J. E. J. Peeters; Pastoor te Urmond den weleerw Heer H. J. Aloffs; Kapelaan te Klimmen den wel eerw. lieer J. H. Crombag. HOLTHEES. Naar wij vernemen zal op Zondag 10 November het bekende Bleriksch Revue-Trio een tooneeluitvoering geven in de zaal van den Heer Fr. Bonants. OVERLOON. Bij genoegzame deelname zal hier deze winter wederom een landbouwcursus gegeven worden. Men kan zich aanmelden bij den landbouwonderwijzer de heer Janssen. VENLO. Onverwachts overleed alhier in den ouderdom van 51 jaren tengevolge van hartverlamming het raadslid Mr. Wolters. Hij was lid van den Raad van 1909—1913 en later van 1927 tot heden. Ook van de Gezondheids-Commissie was hij vroeger jarenlang lid. In den Raad deed hij zich kennen als scherpzinnig jurist, wiens adviezen graag werden vernomen. Zijn opvolger in den Raad zal worden de heer H, v. Gasselt Utjes. Autobusdienst Roermond—Venlo hersteld. De Nedam-garage te Roermond zal van midden November af, de autobusdiensten RoermondVenlo v.v. langs de beide Maasoevers weer invoeren. Kinderverlamming. In de gemeente Geleen zijn een dozijn gevallen van kinderverlamming geconstateerd. Gelukkig heeft de ziekte vooralsnog geen kwaadaardig karakter. Verdronken. Mej. Gertrudis B. uit Schinnen, 21 jaren oud die tijdelijk te Leuth (B.) vertoefde, is daar jammerlijk ver dronken. Myn< ngeluk. In de mijn Laura en Vereeniging te Eigelshoven is de mijnwerker E. uit Waubach onder afvallend ge steente geraakt. De man bekwam ernstige verwondingen aan beenen rug, en arm. Hij werd naar het ziekenhuis overgebracht, Doodelyk ongeluk. De arbeider S. H. Crützen was Woensdagmiddag op de bovengrond- sche werken der Dominale mijn te Kerkrade bezig met het laden van een basin op een spoorwegwagen. Het basin kantelde, C. raakte er onder en overleed spoedig na het ongeval. Geen boterkeuring te Kaldonkirchen. De Kamer van Koophandel voor Noord-Limburg ontving, als ant woord op haar schrijven, bericht van den Preusische Minister für Landwirtschaft, dat aan het verzoek om verlegging der boterkeuring naar Kaldenkirchen geen gehoor kan ge geven worden. Groote brand te Eindhoven. Donderdagavond te half acht is op de droogkamer der N.V. Sigaren- kistenfabriek Juliana te Eindhoven, vermoedelijk door het warmloopen van een motor brand uitgebroken. Het vuur greep in het brandbare materiaal zoo razend snel om zich heen, dat de nachtwaker zich nauwe lijks redden kon. Twee arbeiders der N. V. liepen bij het blusschingswerk verwondingen op. Een hunner, zekere M. kreeg een stuk muur op zijn been, waardoor dit brak. Per Roode Kruis-auto werd hij naar het gasthuis vervoerd. Moord en zelfmoord te Rotterdam, In den nacht van Woensdag op Donderdag, vermoedelijk even na 3 uur is op den Schiedamsche Dijk bij de voordeur van de ouderlijke woning de 19-jarige E. Wels, dochter van een caféhouder, vermoord door den 25-jarigen zeeman D. B. Deze afschuwelijke daad moet uit jaloezie gepleegd zijn. De dader heeft zichzelf met een mes zoodanig verwond, dat hij ook Donderdag overleed. Door een auto overreden en gedood. Bij het achteruitrijden van een auto geraakte Dinsdag het 7-jarig zoontje van den heer D. te Tilburg onder den. wagen. De knaap was onmiddelüjk dood. Gasketel ontploft. Bij het schoonmaken van een gas ketel, in het in aanbouw zijnde Zus terklooster op Alverna te Wychen, waarbij de eene werkman den ander bijlichte, is de ketel uit elkaar ge sprongen. De arbeiders Burgers en Hendriks bekwamen daarbij ernstige brandwonden, evenals de metselaar Cobussen, die op 5 meter afstand werkzaam was. Alastrim. Men meldt uit Doetinchem: In de gemeente Bergh zijn Woens dag 10 gevallen van alastrim geconstateerd en wel bij de vrouw en zeven kinderen van den molenaar B. te Beek en bij twee kinderen van den arbeider C. te 's Heerenberg. Donderdag werd de hoofdinspec teur der volksgezondheid te 's Hee renberg verwacht. Do angstige hospita. Van een kostganger ergens in Noord-Holland werd, toen hij naar zijn ouders in Rotterdam wilde ver trekken, zijn heele hebben en houden op straat gedeponeerd. Zijn hospita wilde niet, dat de jongeman naar Rotterdam vertrok in verband met het besmettingsgevaar. Ging hij toch dan wilde men hem niet meer terug zien. Naar Indië. Donderdag is het derde postvlieg tuig, de P.H.—A.E.N. van Schiphol naar Ned.-Indië vertrokken, Ongeluk in den dierentuin te Frankfort. In den dierentuin te Frankfort aan de Main is een ernstig ongeluk gebeurd. Een scholier die met zijn klas den dierentuin bezocht, wilde een ijsbeer een stuk brood geven. De ijsbeer greep het brood, maar ook den arm van den scholier, die geheel afgerukp werd. In bedenkelijken toestand is de scholier naar het ziekenhuis overgebracht. De vlanï in de pan geslagen. De 42-jarige Marie Sebanski te Berlijn was bezig met bakken, toen het vet in de pan vlam vatte. Het vuur deelde zich aan haar kleeren mede. De vrouw liep zware brand wonden op waaraan zij bezweek. Bij den brand, ctfQ in het betref fende pand ontstond, moesten 4 personen nit hooger gelegen verdie pingen met behulp van brandladders gered worden. Uit het buitenland. De Duitsche minister van buiten- landsche zaken, dr. Stresemann, is Donderdagmorgen tengevolge van een beroerte plotseling overleden. De Duitsche rijksdag heeft het wetsontwerp inzake de werkloos heidsverzekering met 238 tegen 155 stemmen aangenomen. D$ veertig aanwezige leden der Duitsche volks partij onthielden zich van stemming. In een textielfabriek te Marion (Ver. Staten) zijn ernstige stakings onlusten uitgebroken, waarbij dooden en gewonden vielen. Nazomer. Einde zomert yd. De kentering nadcrl. Onze luchtlyn Holland-Indië. Tegenspoeden in de lucht zoowel als te land. Spoor wegongeval. De onbewaakte overwegen. Van ongewenschte gasten. Behendigbeidswcdstryd tusschen België en Nederland. Wie zal de zigeuners hebben Gebrek aan myningenieurs voor Indië. Buitenlanders benoemd. Alastrim-geruchten in de Residen tie. Zuandamsclie staking opge heven. Een monument voor onze ..zeehelden." De zomer kan maar niet scheiden lijkt het. Dag in, dag uit, week in week uit mooi zomerweer, nazomer weliswaar zonder de verschroeiende hitte, maar zomer toch, met nog veelkleurigen bloementooi. Maar desniettemin, de kentering moet wel haast komen. De eigenlijke herfst, de officieele herfst, was op den 22en der maand precies op tijd, maar heeft niet veel meer gedaan, dan even het terrein verkennen, 't Was hem blijkbaar nog te vroeg. Thans is het zoover, dat de zomer officieel afscheid van ons neemt. In den nacht van vijf op zes October moeten de klokken een uur teruggezet of stilgezet worden. We winnen een uur en dan zijn we weer in den normalen gang, we houden ons dan voorloopig maar alleen aan de zon en de ontevredenheid over de nieuwerwetschen zomertijd kan ge voeglijk eenige maanden rusten, tot het volgend jaar. Met onze luchtverbinding tusschen Indië en het Moederland gaat het maar wat goed. Het eene vliegtuig vertrekt na het andere voor den verren tocht en we aanvaarden dit feit, alsof het de meest gewone zaak van de wereld betrof. We weten al niet beter of het hoort zooeen luchtverbinding met Indië. Wel zeker we staan voor niets en voor niets meer te kijken tegenwoordig. Toch, er zijn aan den tocht nog wel eenige gevaren vermoedelijk, die zeker niet onderschat zullen worden, door de koene mannen, die het luchtruim gaan doorklieven van hier naar Indië. En, al gaat het schitterend in menig opzicht, er is ook melding te maken van eenigen tegenspoed. Het tweede vliegtuig dat op reis was van Bangkok naar Medan, werd door het slechte weer op de West kust van het schiereiland Malakka gedwongen een noodlanding te maken. Bij die landing moet het toestel nog al ernstig gehavend zijn. Dergelijke tegenspoed zal intusschen op den moed, den durf en den ondernemingsgeest van onze dappere vliegeniers wel niet veel meer invloed hebben als de tegenspoed welken onze voorvaderen uit de zeventiende eeuw ondervonden bij hunne ont dekkingstochten ter zee, op hun ondernemingsgeest heeft gehad. En, ongelukken zegt men, kunnen overal gebeuren, ook te land met den spoortrein. Wat o.a. dezer dagen in de streek in de nabijheid van Hoorn gebleken is, waar een goederentrein geladen met landbouwproducten op een stootblok reed. Het ongeval kostte aan den hoofdgeleider van den trein het leven, En, veel groenten ging verloren, wat natuurlijk niet het ergste is. En dan het ongeluk, dat plaats had op den onbewaakte overweg bij Princenhage. waar twee kleine kleuters in een genoeglijk ritje wreed gestoord werden en het met den dood moesten bekoopen, Er is over de onbewaakte overwegen al heel veel gezegd en geschreven, maar dat neemt niet weg, dat een ongeval als 't hier bedoelde althans niet wordt opgevat als iets, dat zoo behoort. Men gewent aan veel, zoo qiefc aan alles», maar dqar is tijd voor noodig Er blijkt een strijd te zijn ontbrand tusschen de Nederlandsche en Bel gische politie aan de wederzijdsche grens. Niet wat men noemt een gewone kloppartij, magr eigenlijk meer een behendigheidswedstrijd in het over de grens brengen van tal van zigeunersbenden. Naar het Hbld. verneemt, moeten er in België zeer veel zigeunersj^enden aanwezig zijn, die afkomstig zijn uit Zuid-Frankrijk, waar men ze ook liever kwijt dan rijk was. Het is begrijpelijk, dat men dé ongewenschte gasten vooral met het oog op den komenden winter gaarne zou willen loozen en nu wordt getracht de benden over on2e grens te brengen. Doch, onze marechaussee, onze rijksveldmacht, ziet scherp toe. En nu kunnen de Belgische autoriteiten aan de Zigeu ners w$l het bevel geven binnen enkele dagen het Belgische gebied te verlaten maar ze moeten toch ergens blijven, dat spreekt. De Belgische gendarmen drijven hen in de richting van ons land., Ria£tf wij wenschen van het bezoek .verschoond te blijven en de Belgen probeeren nu hier of daar een gaatje te vinden, waardoor en waarlangs het zigeuner- volkje kan aftrekken en de Hollan ders trachten dit te voorkomen. Een aardig spel, zoolang het spel blijft. En, zeker is 't piet alle? ?igeuner te zijn I Ons kleine landje is rijk, en groot door zijn bezittingen in het verre Oosten. We zijn o. a. een voornaam mijnbouwend volk. Dcqh het gaat daar in Indië met den mijnbouw eigenlijk wat te hard. Te hard, om dat de uitbreiding van den mijnbouw daar te lande geen gelijke tred houdt met de toename in Nederland van het aantal mijningenieurs. Thans moet het zoo erg zijn. dat bij gebrek aan Nederlandsche liefhebbers, een achttal buitenlanders uitgezonden moéten worden om bij het mijnwezen in Indië een betrekking te aanvaar den. Of het nu inderdaad zoo „erg" is dat buitenlanders in onze bezittingen min of meer verantwoordelijke posi tie gaan innemen, dit staat niet aan ons om te beoordeelen. Er zijn nu eenmaal menschen, die het voor ons land beschamend vinden, dat ons land niet genoeg gestudeerde jonge mannen beschikbaar heeft om den gestadigen gang en de voortdurende uibreiding van het mijnwezen in Indië te steunen. Er zijn er ook, die misschien in de noodzakelijkheid van het in dienst nemen van buitenland- schegestudeerden een kansje te meer zien voor de „pènètration pacifique" Bismarck moet indertijd al gezegd hebben, dat Nederland zich zelf wel anexeert (bij Duitschland.) Of die anexatie door het benoemen van buitenlandsche ingenieurs (waaronder ook wel Duitsche) zal bevorderd worden is nog de vraag. Hoe dit zij, het gebrek aan Nederlandsche mijningenieurs moge dan Hollandsche studeerenden een prikkel zijn, zich op de mijnbouwkunde te gaan toe leggen. Waarvoor anders hebben wij ook in Delft zulke groote en groot- sche gebouwen staan? In de residentie liepen dezer dagen geruchten dat er daar te stede alastrim gevallen zouden verzwegen zijn. Men wil blijkbaar een verklaring vinden voor het zeker wel opmerke lijke feit, dat de bevolking van den Haag, schoon in veel en velerlei contact met het nabijgelegen Rotter dam, tot dusver zoo goed verschoond bleef van alastrim. Op zich zelf is dit gelukkig, wanneer het werkelijk een feit is, maar juist wordt er, blij kens het gerucht, aan getwijfeld of het een feit is, dan wel of inderdaad zich meerdere gevallen hebben voor gedaan. die verzwegen werden. Blijkens de verschillende berichten is de alastrim nog niet tot staan gekomen, uit Delft o. a. kwamen nog dagelijks berichten omtrent nieuwe gevallen. Al zijn ge medici het nog niet allen eens, misschien over den aard der ziekte of over de juiste benaming, daarover zijn we het toch wel eens, dat alleen een krachtige bestrijding kan helpen. De ervaring heeft geleerd o. a. in Zwitserland, dat het jaren duren kan, voor deze ziekte geheel be dwongen is. De bij het conflict in het houtbe drijf te Zaandam betrokken organisaties van werknemers te hebben in het laatst der vorige week met hun leden vergaderd, om o. te bespreken wanneer de hervatting van het werk zal beginnen, nu er een einde aan de staking gekomen is. Besloten is, na verschillende besprekingen, het werk op zeven October te hervatten. Het conflict in het houtbedrijf, dat thans geëindigd is heeft zes maand geduurd. Het plan bestaat te den Helder een monument op te richten ter eere van het Nederlandsche Reddingswe zen, een monument om den landge noot en den vreemdeling te wijzen op den heldenmoed en plichtsbetrach ting dergenen, die hun leven wagen om dat van anderen te redden. Het moet een mooi monument worden, maarer is veel geld voor noodig. .BÏÏE31EUJKS STAND VENRAY van 27 Sept. tot 4 October. GEBOREN: Arnoidus W. J. Evers, Bleekstr. HendrikusM. Hendriks, Smakterw. Johanna M. Wientjes, Oostrum. Lamberdüw G, Duykers. Castenr. Petfus J, Hendriks, Merseloschew. Mathilda P. Hanen, St. Odastraat. Petronella J. Boom, St. Servatius- weg. CEHUWD: A. P, J, H. Sijbers, 27 jaar siga renmaker en E. M. H. Heinen, 21 jaar z. b., beiden te Venray. OVERLEDEN: 2 patiënten St, Annagesticht Parochiekerk Heden Saterdag vanaf 12 uur tot morgen avond te verdienen een volle aflaat, zoo dikwijl» men de ketk bezoekt en bidt tot intentie van 1. H. den Paus. Morgen Zondag in alle B. Missen zal gepreekt worden door een Eerw. Pater Missionaris en collecte ter bestrijding van den hongersnood in China en tevens ten bate der kerk, 2 uur groote Congregatie, geen Herhalingscatechismus, 3 uur Lof, Rozenkrans en Processie langs de Pastorie^ 4 uur H. Familie. Maandag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Johannes Niessen en echtgenoote, 6 uur Lof en Rozenkrans, Dinsdag half 8 an 8 uur leesmis, 6 uur Lof en Rozenkrans. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Hendrina Verblakt, 6 uur Lof en Rozenkrans. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Anna Maria Custers, 6 uur Lof. Vrijdag hall 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Gerard Goemans en echtgenoote, 6 uur Lof en Rozenkrans. Zaterdag komen de jongens der 6e en 7e klas en de meisjes der 5e klas te biechten 6 uur Lof en Rozenkrans. Paterskerk. Morgen Zondag feest van de H. Maria Francisca, volle aflaat o.g v. Solemniteit van den Allerheiligste Rozenkrans, 5, 6 en 7 uur H. Missen, 8 uur de Hoogmis In alle H. Missen zal gesproken worden over de Missie, kwart over 4 gez. Vespers, 5 uur Lof en Rozenhoedje Dinsdag 7 uur Hoogmis ter eere van den H. Antonius. Donderdag feest van den H. Daniël en Gezellen, volle aflaat o.g.v. Vrijdag 7 uur de Hoogmis. Zaterdag feest van den H Seraphinus. volle aflaat o.g v. Gedurende de Octobermaand op Zon- en feestdagen om 5 uur, op de andere dagon 6 uur Lof en Rozenhoedje N- B. Deze week zal de jaarlijksche aardappelentermijn gehouden worden. St. Antonius-Putronaat. Maandelijksche algemeene H. Communie in de H. Mis van acht uur. Wegens de Missie-tentoonstelling geen patronaat. Spaarbankboekjes worden bezorgd. Maandag geen gymnastiek. A.s. Dinsdag moeten de leden der Vakteekenschool des 's avonds om half zeven aanwezig zijn. De nieuwe leerlingen behooren een teekenplank mede te brengen van 55 bij 70. A.s.Woensdag om half zeven z. g. Herhalingsonderwijs. A. s. Donderdag om 8 uur n.m, Goudpluvier. Premiebetaling Zondag 6 October, voorm. van 9—10 en van 11 12 uur. Premie bedraagt 1 pet. Namens het Bestuur, De Secretaris, B. KRUYSEN. Gelegenheid tot bestellen van Stikstofmeststoffen, Kalk en Turfstrooisel. HET BESTUUR. en alle andere Beleefd uitnoodigend tot een bezoek aan mijne Kweekerij. verkrijgbaar in den Boekhandel Firma van den Munckhof. Hofstraat. 15 te ioopen voor voetballers en publiek op 't perceel grond naast het Voetbalterrein van JEAN POELS. op de Kemp. bekende ijzersterke spannen de „Kroon". Wala Corsetten Kroon Corsetten Vraagt ons 33 't Wereldberoemde corset voor corpulente personen. Dames- en Heeren- Parapluies Steeds voorradig in elke hoeveelheid Aanbevelend, 11 J Coenen- ELoutackers TE XOOE f 3 per 100 kilo en prima f 4 per 100 kilo, bij Chr. Cox, Wanssum. Wederom groote voorraad van onze bekende Prachtig verfhoudend. Hofstraat 17 Ledikanten Kinderledikanten Wiegen Oirscholsche Stoelen f 1.90 Belgische Stoelen Leuningstoelen Kinderstoelen Wollen Dekens Gestikte Dekens Molton Dekens Auto Dekens 28 Te bevragi); St. Annalaan TE 14 weken di Zeegers, Zaï TE 8 schoji: bij Alb. Cla weg, Oostm iarn 33 l. eek. D3 g bij W. Verviagr TE bij M. O Hendklrui 10(1 te zal op Woeii nam. 2 uur Michels te ijer publ ope 90 slagen igde dienstig voigers latten aan het Hotjc, t t< ir zal op Dii Detc vei hee des nam. in het café Janssen pubcooj Een vruel erd< legen te Ami de Griendtsveeinde waarin beklé, sl en bouwlan H.A. waarvi eigendom éest, Is H.A. de gemeen t, tans is medjn v> grepen. Aanvaardilaar pelbloot 193 Y 0ct< Hi 5T zal op Dins let. voor en tei Delissen te pui Eenige huls, akkergereei' n b coo; d der zal op Maa voorm. half kers te Ven de Familie pul een percf eka bosch gele Vlakwater Oc afé Ve hs l i rkoi na de Hoo in lokaal. Bes ling Oos 217 Vei rca 0 Het op Ma 4 Mooie blanke Rijst per 100 pon 10, Blanke Oort per 100 pond f 9.25. Voerhave p. Prima Boekweitmeel p. pd. 13 ct. per nd Fijn Zout per 100 pond f 4.00. Grof Zou 00 Ontvangen puikkokende Nieuwe Erwten 1( Spliterwten 15 cent per p Capucijners 10 cent per PRIMA WAREN. LAi E Wij vragen en bezorgen zonder pi oo TELEFOON No. 31

Peel en Maas | 1929 | | pagina 2