L. WIJNHOVEN li' I olbtiiep-nolu» 1 contant ÏO °|o KORTING- ruim 1 Hi, rogge Meubel-, Inboedel- en Antiqui- teiten-verkooping, Jaarmarkt te Venray 1 I VENRAY GROOTE vanaf Maandag I Juli t e m. Woensdag 17 Juli a.s. Aau spotprijzen worden opgeruimd: ÜH De mooiste gelegenheid om uw linnenkast eu luiermand aau te vullenHl 6 stuks voor 80 ct. 6 stuks voor 40 ct. Iet- Koffie- en Theeserviezen, Jacq. Coenen-Houtackers Adverteert in dit Blad JACQ. COEKEN-HOÜTACKERS behalve op Lappen en Hesten, die aan spotprijzen genoteerd zijn» Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser HUIS te VENRAY Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser Ontvangen fijne reuzen stukken Toilet zeep deze week per doos Prima Karnemelkzeep per pak Ie kwaliteit Glycerine Zeep per vaatje 30 pond f 3,60 Schoenpoets 2 doos voor 25 ct., enz. Te Koop tb koop kunstmeststrooier en 25 Reds broed 1928 Wasch- en Keukenstellen, Tafelmessen, "Vorken, Lepels, Verkooplokaal «St. Maarten", Venlo Hoogst belangrijke afkomstig uit nalatenschap. Deurwaarder Huijnen te Venlo Woensdag 17 Juli a s. Groote Straat 14 Telefoon 10 al onze Dames- en Kinderhoeden, Mantels, Japonnen, Regen jassen en -Mantels, alle Dames-en Heeren-Modeartikelen. Denk er om, op onze prima kwaliteiten tijdens de Opruiming contant nog 10 pCt. korting Alle soorten Dames- en Heeren-Ondergoederen, Wollen, Molton en Gestikte Dekens, Manchester Broeken in alle maten, Overali's, Cheviot Jongens broeken, prachtsorteering Kinderjurken en Katoenen Jongenspakjes. a Eenieder wordt vriendelijk uitgenoodigd om eens te komen zien. zonder de minste verplich ting tot koopen. Wat U in die Etalage niet ziet, vraagt dat binnen te HORST zal op Woensdag 10 Juli 1929 des nam. half 3 in café Manderp te Ven- ray—Veulen, ten verzoeke van den Heer H. Martens aldaar, publiek verkoopen 6 perc. rogge en 2 perc. haver te wassen staande uan het Veulen nabij de schuur. te HORST zal op Woensdag 10 Juli 1929 des nam. 3 uur in café Baltussen te Leunen ten verzoeke van Mej. de Wéd. Konings, publiek verpachten: 2 perc. bouwland gelegen aan den Overbroekschenweg en 1 perc. bouw land gelegen aan den Peelweg. Daarna publiek verkoopen i De op voormelde perc. bouwland te wassen staande veldvruchten, zijnde 3 perc. rogge en 1 perc. haver en voorts een maaimachine en een giervat. te HORST zal op Woensdag 10 Juli 1929, de9 nam. 4 uur in café Willems aan den Nachtegaal te Venray, ten verzoeke Yan den heer G. H. van Meijel, publiek verkoopen 1. perc. rogge op Gra3terveld naast Peeters en Maas, groot pl.m. 34 arenj 4 perc. rogge nabij het huis ieder groot ongeveer 30 aren. 3 perc. witte haver nabij het huis groot ieder pl.m. 20 aren. 2 per£. zwarte haver nabij het huis groot ieder pl.m 30 aren. Alles tegen hagelslag verzekerd. te HORST zal op Woensdag 10 Juli 1929, des nam. 6 uur in café Pijpers te Venray ten verzoeke van den heer Alph Sijbers, publiek verkoopen Het voor eenige jaren nieuw ge bouwd huis met stal, schuur, tuin, boomgaard en bouwland gelegen te Venray aan den Merseloschenweg, Sectie B. nummer 1644 groot 39 A. 50 c,a. Aanvaarding Paschen 1930. te HORST zal op Woensdag 10 Juli 1929 des nam. 6 uur In café Pijpers te Venray ten verzoeke van den heer P. Linders publiek verkoopen 3 perc. rogge op de Landweert, groot resp. 10, 25 en 25 A 1 perc. rogge op den Heuvel, groot ongeveer 38 A. 2 perc. rogge op het Desselke, elk groot ODgeveer 30 A. Alles tegen hagetslag verzekerd te HORST zal op Donderdag 11 Juli 1929 des nam. half twee in café Tebaert9 te HorstMelderslo ten verzoeke van den heer Piet Tebaerts voor 6 jaren publiek verpachten Ongeveer 50 aren bouwland belend Linders en Tebaerts en ongeveer 18 aren weiland belend Linders en Tebaerts. Aanvaarding bouwland stoppel bloot 1929 en weiland 1 Oct. 1929. te HORST zal op Donderdag 11 Juli 1929, des nam. half vier in de Bondszaal te America ten verzoeke van zijn prin cipaal. publiek verkoopen Een boerderijtje bestaande uit huis, stal, schuur, tuin en bouwland, gel. te Horst-America aan den grintweg naar Griendtsveen, bewoond door de Wed. Seroo, kad. bekend Sectie F. nummer 1330, groot 1 H.A. 53 A. te HORST zal op Donderdag 11 Juli 1929, des nam. 4 uur in de Bondszaal te America ten verzoeke van den Heer Jac v. d. Sterren, publiek verkoopen Een vruchtbare en goed onder houden boerderij, gelegen te Horst America, bestaande uitsoliede gebouwen metHolIandschestallen, tuin, boomgaard en best bouw en weiland, groot ruim 6 H A. waar van ruim 2i/2 H A. in eigendom en de rest in pacht van de Gem. Horst, resp. tot 1960 en 1961. Aanvaarding de gebouwen en weiland 1 November en hel bouwland stoppeibloot alles van dit jaar. te HORST zal op Donderdag 11 Juli 1929 des nam. 2 uur in café W. Cox, Tienray- schen weg Horst, ten verzoeke van den heer W. JanssenSeroo, publiek verkoopen 14 p®rc. rogge waarvan 9 perc, te wassen staand van W. Cox naar Eik. bosch en 5 perc. van H. Cox naar Eik. bosch 5 perc. haver ie wassen staand van H. Cox naar Eik. Verder Palniolive, Cadum, Perla, Cocos rozen zeep, Lux, Vim, Rinso, Sunlight. Wy vragen en bezorgen zonder prysverhooging. Aanbevelend, 78 bosch en daarna pnbliek verpachten ten verzoeke van den heer P. J Stevens voor 3 of 6 jaar Bouwland groot ongeveer 65 aren gelegen naast het huis rechts. Bouwland groot ongeveer 65 aren gelegen links van het hui9. Aanvaarding stoppelbloot 1929- bij G. Achten, Oostrum TE KOOP een dragende koe aan telling 8 Juli, 4e kalf. H. Stevens, Broekweg. H. van de Ven, ^sselsteyn. Ontvangen een zeer groote partij enz. aan ongekend lage prijzen. Aanbevelend, 32 Telefoon 639 zal op Woensdag J0 en Donderdag 11 Juli 1920, telkens des morgens om 10 uur, in voormeld lokaal, in het openbaar TEOEN OEREEDE BETALINO, verkoopen Fraaie salon- en slaapkamerameublementen in eiken, ma honie en pitch pinediverse huiskamer-ameublementen in mo- quet en pluchemooie buffetten, hang- en linnenkasten, keukenbuffetten, zeldzaam fraai antiek meubel met koper inge legd enz. Verderwasch-commodes, uiftrekfafels, mahonie ronde tafels, theemeubels, ledikanten m. toebehoor, prachtvolle inzak- naaimachine zoo goed als nieuw, groote spiegels en schilder stukken in eiken en vergulde lijst, fraai koperwerk, bronzen beelden, pendules en klokken, kristal-, glas- en aardewerk, echt lederen clubfauteuils, canapés, stoelen en fauteuils, studie piano, Amer. cylinderbureau en boekenkast, linnenpers en kamermangel en wat verder Ier tafel zal worden gebracht. Kijkdag Dinsdag 9 Juli van 2*tot 9 uur 's avonds. 90 Bij dezen verkoop kunnen geene goederen worden bijgebracht. als Dameshandtassehen, Portefeuilles, portemonnaies, Sigarenkokers, Koffers, enz. Aanbevelend, 36 'V. PYLS Postrekening 74991 Dat is toch die bekende groote Manufacturenzaak, waar Moeder altijd die schoone Mantels, Hoeden, Jurken en Kousen en voor onze jongens die praqhtige Hemden, Dassen en Sokken koopt. Moeder zegt, als ik eens groot ben, dan altijd bij PYLS zou koopen, omdat ik dan veel geld kan sparen. WantPYLS met zijn prima kwaliteiten en goedkoope prijzen, geeft den doorslag ZOMER-OPRUirHIG 20 procent korting op Mantels en Regenjassen. Om onze clientèle van dezen Uitverkoop te laten profiteeren, hebben wij de prijzen uiterst laag gesteld en geven wij bovendien nog op alles op onze groote sorteering geruite en gestreepte Schortenbonten, prima Katoenen, Kepers, Gras linnens enz. Matraslinnen, Beddenbonten, Mouselines, gestreepte Kunstzij destoffen, Kasba in verschillende kleuren, enz.

Peel en Maas | 1929 | | pagina 4