Dekens „UNIGRO" Dankbetuiging. Landbouwbond B. V. L. Het Kantoor Steenfabriek „Het Veulen" een ptig WoninoTi een K bakke }d{ roodboek; partij b 14 kuike Dez ee RADIO |N.V. Vulkaan, Venrayl Katholieken Gemengde Berichten. ARTE VENRAY. betaling der premie Schietoefeningen met Prijsschieten (Gebrs. Schreurs) PATERSSTRAAT 33 Koopt gedurende de maand Juli bij ons e/77 /77/0/15 met 10 °/0 korting. Bij elk en de kies te r Ted Te at Puike ni ap ledigden Te 2 morgtrgi 11, A' deze wesr Azijne: le kwaljd Deze wi P en- Wat de keur is voor het goud is de naam voor Uw Drankwet. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter voldoening aan het bepaalde bij artikel 14, 2e lid jo. artikel 12 der Drankwet ter openbare kennis, dat op heden is ingekomen een verklaring van Hendrikus Martinus Cremers, dat hij, nu eene vergunning beschikbaar is geworden, volhardt bij zijn op 10 Juli 1922 ingediend verzoek om vergunning lot verkoop van sterken drank in het klein voor de beneden voorkamer van het huis, plaatselijk gemerkt Lull C. 10 op welk verzoek toen echter afwijzend werd beschikt, uitsluitend op grond, dat het wettelijk maximum-aantal vergunningen voor Venray was bereikt. Binnen twee weken na de dagteeke- ning dezer bekendmaking kan eenieder tegen het verleenen der vergunning schriftelijke bezwaren indienen. Venray, 26 Juli 1929. Openstelling bureau Gemeente- Secretarie en Gemeente-Ontvanger. Burgemeester en Weihouders van Venray brengen ter algemeene kennis, dat de Gemeente-Secretarie in verband met de Verkiezingen op Woensdag 3 Juli a.s uitsluitend is geopend voor de afdeelingen Burgerlijke Sland, Bevolking en het verstrekken van inlichtingen in verband met de ver kiezingen. Het kantoor van den Gemeente Ontvanger is den geheslen dag gesloten. Venray 27 Juni 1929 Burgemeester en Wethouders voornmd O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. Verkiezingen 1929. De Burgemeester van Venray brengt ter openbare kennis, dat de verkiezing van de leden der Tweede Kamer der Stalen Generaal zal pleats hebben op Woensdag 3 Juli as. van des voor middags acht tol des namiddags vijf uur. Voorts wordt gewezen op het bepaalde bij art. 72, 2e lid der Kieswet, luidende als volgt: »Ieder die volgens de kiezers lijst bevoegd is tot de keuze mede te werken, ia verplichc zich binnen den voor de stemming bepaalden tijd ter uitoefening van zijn kiesrecht aan te melden bij het stembureau van het voor hem op de kiezerslijst aangewezen stemdistrict. Ingevolge het bepaalde bij art. 128 van het Wetboek van strafrecht wordt hij, die opzettelijk zich voor een ander uitgevende aan eene krachtens wette lijk voorschrift uitgeschreven verkiezing deelneemt, gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste één jaar. Venray, 26 Juni 1929. Aanplakken van biljetten aan kuizen en gebouwen. Da Burgemeester van Venray vestigt de aandacht op artikel 28 der Algemeene Politieverordening, luidende als volgt »Het is verboden op of aap straten of wegen zonder van gemeentewege daarmee belast te zijn, bekendmakingen of reclameplaten te plaatsen, te beves tigen of aan te brengen, op of aan openbare gebouwen, gemeente eigen» dommen of van gemeentewege opge» richte aanplakborden, of zoodanige handelingen te verrichten cp of aan pariiculiere eigendommen, hetzij Krach» tens wettelijk voorschrift of toestemming van den eigenaar, beheerder of bewoner" Geene aanplakbiljetten, ook geene verkiezingsbiljelten mogen dus geplakt worden op officieele gebouwen en op particuliere woningen, alleen mei toestemming van eigenaar of bewoner Bij overtreding zal proces»verbaal worden opgemaakt Venray, 27 Juni 1929. Verkiezingen 1929. De Burgemeester van Venray maakt bekend, dat de alphabetische lijst, bedoeld in art. 57f der Kieswet, vanaf heden voor eenieder ter inzage is nedergelegd en tegen betaling der kosten, in afschrift verkrijgbaar is Venray 26 Juni 1929 De Burgemeester van Venray, O VAN DE LOO. Met ingang van Maandag 1 Juli. a.s. is de roggebroodprijs alhier ver laagd en gebracht op groot roggebrood 52 cent en klein roggebrood 36 cent. Eindexamen Gymnasium St. Angela. Pensionaat »Jerusalem" Venray, le groep 7 candidaten, welke allen slaag den: M. Borel; H. ten Doeschate; W. Goossens; N. Lampe; E. Nijst; G van Romunde; T. Smit. De examens worden voortgezet. De Schutterijen »St. Anna" en »Het Zandakker" alhier, zullen morgen Zondag deelnemen aan de groote Gilde» feesten te Waalre bij Eindhoven. Door de gemeentepolitie werden deze week een achttal personen bekeurd wegens het na politieuur in een café verblijven. Het eerste concert le geven door den onlangs opgerichten bond van muziek- en zanggezelschappen, afd Venray, zal plaats hebben op 14 Juli a.s. te Leunen. Bij de te GrubbenvorstLottum en Meerlo—Tienray gehouden keuring van springstieren, werden de stieren van de hieronder vermelde personen goedgekeurd Fokvereeniging »Vooruit" Oirlo Castenray 2 stuks P. J. Joosten, KI. Oirlo en Slierhouderij »Eendracht" Oirlo. De Maandag j.l. alhier gehouden maandmarkt was zeer druk bezocht. Er waren aangevoerd: dragend vee 36 stuksgust vee 22 stuks vet vee 27 stuks; kalveren 1; biggen 170 stuks. Er was levendige handel De prijzen waren stijgend. De kramerijen maaKten wegens het regenweer niet veel zaken Zondag had het laatste concur reeren plaats voor het twaalftal, dal in Augustus moet kampen tegen Midden Limburgschen Handboogschuttersbond en die van Weert. Er werden door 19 schutters elk 100 pijlen geschoten, waaruit het twaalftal is samengesteld, bestaande uil de heeren: J. Arts, Merselo, met 378 punten; J. Beckers, Oostrum 348 p; P. Janssen, Ysselsteyn 348 p; P. J van Arser., Half weg 339 p; P. Maassen, Venray 337 p; J. van 08ch, Merselo 330 p; G. Aarts, Halfweg 326 p; G. Willems, Veulen 324 p; A Thijssen, Venray 304 p; M. vd Water, Venray 298 p; Th. Siebers, Venray 298 p; H. Philipsen, Castenray 293 p. Wij laten hier volgen de prijzen welke in Venray gevallen zijn van de verloting ten behoeve van het Nederl. Zwakke Kind No. 2514 koralen collier; 2639 doublé brochette; 2681 bloemenhanger; 2773 heerenparapluie; 2843 heerenparapluie; 2921 manchetknooperi; 2927 billardqueu 2959 blik sigaren; 2983 goud op zilver manchetknoopen; 3006 koralen collier; 3131 alpacca beursje; 3165 2 Bossche koeken; 3222 koralen collier; 3262 dou blé horlogeband; 3291 alpacca beursje; 3313 paar maatschoenen; 3314 dubbel tjes étui. De winnende nummers kunnen be zorgd worden bij den heer W. Laurensse en worden dan gezamenlijk verzonden Heeren coiffeurs, bakkers, slagers schilders, monteurs e a. koopen gedu rende de maand Juli hunne Wacco's Vakkleeding in wi», blauw en bruin met 10 pCt. extra korting bij Willem Winters groote uitverkoop. Willem Winters Manufacturen Magazijnen houden, evenals in alle andere goederen, ook voor U de grootste voorraden en de grootste keuze. Zij leveren de soliede goederen 1 Ook kantoorjassen en Jas- 8chorten. (Adv) Bij de te 's Gravenhage gehouden examens Gemeente administratie, slaag de onze dorpsgenoot, de heer Frans de Vocht, ambtenaar ter Secretarie alhier Proficiat I Bij gelegenheid der kermis aan de Heide gaf de Fanfare uit Oirlo in verschillende cafó's aldaar eene uit voering, die door een talrijk publiek werd bijgewoond. Bij deze gelegenheid ontstond twist tusschen eenige personen, waarbij enkele klappen werden uitgedeeld. De maréchausseó's maakten aan de herrie een einde. De stemming op Woensdag a.s. - De Secretaris der gemeente verzoskt ons erop te wijzen, dat thans aan allen, die le Venray op de kiezerslijst staan, eene oproepingskaart voor de stemming op a.s. Woensdag per post is verzon- den. Allen, die bevoegd zijn aan .die stemming deel te nemen, moeten dus mans zoodanige kaart ontvangen heb ben. Slechts een vijftal verzonden kaarten zijn teruggekomen, omdat geadresseerden niet meer op het ter Secretarie aangeschreven adres aan wezig zijn en van hunne verhuizing geen kennis hebben gegeven en ook bij navraag niet is kunnen achterhaald worden, waarheen zij kunnen zijn vertrokken. Die kaarten worden op het stembureau neergelegd, alwaar die kiezers zich daar alsnog Woensdag kunnen vervoegen. Mochten er wellicht zijn, die geen oproepingskaart ontvangen hebben en toch meenen kiezer te zijn, dan doen zij het beste Maandag of Dinsdag even ter Secretarie te komen. In den regel zal dan wel blijken, dat zij of te jong zijn (alléén zij, die geboren zijn vóór 16 Mei 1904, dus die om 16 Mei j.l 25 jaar zijn geworden, kunnen kiezer zijc) of op 1 Januari 1929 niet te Venray woonachtig waren, d.i. in het Bevolkingsregister ingeschreven. Ook dit is een vereischte om te Venray op de kiezerslijst te staaa. Mocht echter bij uitzondering blijken, dat zij inder- daad op de kiezerslijst staan, dan zal kunnen worden aangenomen, dat op een of andere wijze hun oproepings kaart onder de ruim 4000, die verzonden zijn, is zoek geraakt of dat er een abuis in het spel is en wordt hun alsnog ter Secretarie een kaart uitgereikt. Men denke er verder aan, dat de stemming begint des morgens om 8 uur en onherroepelijk eindigt klokslag 5 uur n.m. Komt men na 5 uur, dan komt men dus te laat en krijgt men geen,gelegenheid meer om te stemmen. Bij elke stemming zijn er nog enkele te laatkomers geweestlaten we hopen, dat er dezen keer eens geen zullen zijn. Voorts zorge men, als men zich naar het slemlokaal begeeft, de ontvangen oproepingskaart niet te vergeten. Men moet stemmen bij het stembureau, dat op zijn oproepingskaart is vermeld In verband met de wijziging van de Kies wet, waarbij de termijnen voor hel opmaken der kiezerslijst zijn vervroegd, zal het nog meer dan vroeger voor komen, dat iemand móet gaan stemmen in een heel ander gedeelte der gemeente dan waar hij woont. Zoo b v. dat iemsnd te Oirlo moet stemmen, die al 3 of 4 maanden in Ysselsteyn woont. Dal kan echter nu eenmaal niet anders. De kiezerslijst moet zich regelen naar bepaalde datums zoo, wat de woon plaats betreft, naar 1 Januari. Men komt dus op de kiezerslijst voorin het stemdistrict, waar men op 1 Januari j.l. volgens het Bevolkingsregister woonde. Is men voor Januari verhuisd en moet men toch nog volgens de vroegere woonplaats siemmen, dan is dat eigen schuld men heeft dan ver zuimd te voldoen aan het voorschrift, om ook van elke verhuizing binnen de gemeente onmiddellijk ter Secretarie kennis le geven. Laten we ten slotte hopen, dat ieder kiezer van zijn stemrecht gebruik en pen goed gebruik msakt en de stemming een regelmatig en vlot verloop heeft en een gunstigen uitslag. VOOR 3 JULI a.s. GEEF SLECHTS ACHT OP LIJST ACHT EN WIL VERDER ER VOOR WAKEN SLECHTS 1 HOKJE ZWART TE MAKEN. MERSELO. Morgen Zondag ter gelegenheid van de kermis zal de Fanfare St Oda alhier een concert geven. Aanvang zes uur nam. MERSELO. De heer W Jaspars, die het vorige jaar de acte Gymnastiek M. O. behaalde, is met ingang van 1 September a 8 benosmd als leeraar in de Gymnastiek aan de St. Vincentius- school te Amsterdam. Op de 20 en 21 Juni gehouden Nationale Landbouw- en Trekpaarden tentoonstelling te Goes (Zeeland) behaalde de merrie Roska van den heer P. Muysers alhier den 2den prijs in Categorie 13. CASTENRAY Bezig zijnde met hel snoeien van lindeboomen, viel J. M Wismans alhier van de ladder en kwam met zijn hoofd op een steen terecht. Met een zware hoofwonde werd hij opgenomen, waarna direct genees kundige hulp werd ingeroepen. Of hij nog inwendige kwetsuren bekwam, kon voorlöopig nog niet geconstateerd worden. OVERLOON. Na met veel vrucht en ijver een knipcursus gevolgd te hebben van de ENS A.I.D slaagden de dames D Loonen, en Th. Mulder alhier, G. de Haardt en M. Teunesen te Holthees. Zij genoten hare opleiding bij Mej. M. Klaassen alhier. HORST. Dinsdag eischte de Officie1" van Jastitie te Roermond tegen den in het huis van bawaring aldaargedeti neerden caféhouder P. S van hier, terzake misdrijf van art. 249 Wetboek van Strafrecht, twee jaar en zes maan den gevangenisstraf Uitspraak Donder dag 11 Juli a.s. Muziek- en Gildefeesten te Well. Op 28 Juli zullen te Well groote muziek en gildefeesten gehouden wor den. Het bestuur der organiseerende Vereeniging is, bijgestaan door een actieve feestcommissie en subcomi'é's druk in de weer, de festiviteiten, met zorg voor le bereiden. WELL De grasverpachlingen waren dit jaar niet erg druk bezocht. De prijzen waren lang zoo hoog niet als verwacht werd en beduidend lager dan verleden jaar Zoo bracht een heele waard maar 4 gld. meer op dan ver leden jaar één slag daarvar. Toch zijn er nog slagen verpacht voor ruim f60 Drinkwatervoorziening te Gennep. De kosten van aansluiting in de gemeente Gennep bij de groepswater leiding UbbergenNijmegenGroes- beek zijn geraamd op f 148.000. Doodeljjk auto-ongeluk. Dinsdagmiddag had te Arcen een ernstig auto ongeluk plaats Bij het passeeren van een kar op den Rijksweg in het Rooland alhier, kwam een zware Packard wagen in het losse zand tus schen de tramrails terecht, zeer waar schijnlijk doordat de auto een groote vaart had en te ver uitweek. De chauf feur de heer Mhotelhouder uit Amsterdam trachtte den wagen weer op den rijweg te krijgen, waarbij hij de macht over het stuur verloor, dwars den weg over stak en weer terug vloog over de tramrails. Dan raakte de linkerkant van den wagen een boom, waarna hij een pl.ra. 3 M hooge hel ling afstortte. Hierbij sloeg de auto om en kwam de heer M er onder terecht. Door spoedig toegeschoten hulp werd hij bevrijd uit zijne netelige positie. Een juist passeerend geneesheer oor deelde onmiddellijke overbrenging naar het ziekenhuis te Venlo dringend noodzakelijk. Naar wij vernemen, is de heer M. aan bekomen inwendige kneuzingen overleden. De auto werd zwaar beschadigd. VENLO. Voor den oorlog wos het bezoek van Duitschers aan onze slad enorm groot. Tal van zaken waren er grootendeels op aangewezen. Het is erg veranderd in dit opzicht. Onze Oostelijke buren wagen zich nog slechts bij hooge uitzondering tot in onze stad. De passenraisère is daarvan de schuld. De treinen op het traject Venlo Straelen v. v. rijden herhaaldelijk zonder reizigers. Wegens het geringe reizigersvervoer overweegt de Maas- Buurtspoorwegmij. de opheffing van d9n autobusdienst Venlo—Grens Kal- denkirchen. Rupsenplaag. Te Eijsden hebben de fruilb omen zeer vèel van de rupsen le lijden Enorme schade wordt aan de boomen aangericht. Vooral de boomgaarden langs de Maas moeten bet ontgelden. Nieuwe rywielplaatjes. De nieuwe rijwielplaatjes, welke van 1 Augustus as. tot en met 31 Juli 1930 geldig zullen zijn, zijn fltfnaf 16 Juli a.s. op de.po8l£anloren verkrijg- baar.- Door een auto overreden. Te Gemert is het 6-jarig zoontje van den heer de L. door een auto overreden. Het kind was plotseling van achter een kar te voorschijn gekomen. De toestand is zorgwekkend. Van een wagen gevallen en gedood. Te Liempde is de 21-jarige land bouwerszoon J. W. van een melkkar gevallen doordat het paard op hol sloeg. Een der wielen ging den jongeman over het lichaam. De ongelukkige be kwam een schedelfractuur en was onmiddellijk dood. Aanbesteding. Te Eindhoven is aanbesteed het bouwen van een R K. Ziekenhuis. Laagste inschrijfster N V. Berntsen en Braam te Nijmegen voor f 735 998. Do geforceerde groei van Eindhoven. B en W van Eindhoven stellen voor een nieuwe Nutsschool te slichten, hiervoor wordt een crediet van f72.000 aangevraagd. Voor de slichting van 2 nieuwe R. K jongensscholen vragen B. en W. een crediet van resp f65 000 en f 86 500. Momenteel bereidt de NV. Philips Gloeilampenfabrieken een plan voor om tot stich ing van zeshonderd woningen op het Schoot te Strijp Ook andere particuliere bouwor.dernemin gen zullen in deze omgeving groote woningcomplexen doen bouwen. De N V. Philips heeft thans grond aan gekocht van de gemeente ter grootte van 1344 M2 voor den bouw van een nieuwe aulo garage, welke plaats zal bieden aan 600 au'omobielen. Priestergebrek in het Bisdom Den Bosch. Op dringend verzoek van de betrok ken Hoogw. Bisschoppen zullen enkele der pas gewijde Priesters van hei bisdom Breda, naar de »S. Maria" meldt, voor eenigen tijd hulp verleenen in het bisdom 's Hertogenbosch en het Aartsbisdom Mechelen. Droevig ongeval. Donderdagmorgen omstreeks 6 uur is in den IJssel bij Ouderkerk een droevig ongeluk gebeurd. De beide zoons van den heer Duyvendijk aldaar, resp. 14 en 28 jaar oud zouden een vaartuig naar Nieuwerkerk brengen. Bij het overateken van de rivier ia het vaartuig vermoedelijk door een motor boot overvaren, waarbij beiden te water zijn geraakt en verdronken. Het lijk van den jongsten zoon van den heer D. is opgehaald. Moord in dronkenschap. De 58jarige sjouwerman J. S te Hoogezand heeft Donderdag zijn 25- jarigen collega W. Bosgraaf met een messteek in de liesstreek gedood. De dader is gearresteerd en heeft bekend. De oorzaak moet gezocht worden in het misbruik van sterken drank. Een trap van een paard. Dinsdagavond kreeg de 25jarige dochter van de weduwe Iowerda te Oosterzee toen zij een paard, dat met de poolen in een maaimachine verward was geraakt, uit zijn benarde positie wilde bevrijden een trap van het dier, waardoor zij zeer ernstig in den rug gewond werd. Bewusteloos werd zij opgenomen en naar het ziekenhuis te Sneek vervoerd, waar zij Ier verpleging werd opgenomen Het ongeluk te Zwartsluis. De heer A AppBllo, die bij hetonge luk op de scheepswerf te Zwartsluis ernstig werd gewond, is in het Katho liek ziekenhuis te Zwolle aan de gevolgen overleden. Het aantal dooden bedraagt nu dus drie. BÏÏBQBBLIJKS STAID VZIBAY van 21 tot 28 Juni. GEBOREN Michael J. M. v. Lieshout, Langeweg JosephusJ. Clevers, Oude Oostrumsche- weg Catharine H. v. Maris, Broekweg Hendrikus G. M. v. Lierop, Langeweg Johanna M Tijsen, Hiept Anna M. L. Mulder, Smakt Nella M. J. Duijkers, Hoogriebroek Gehuwd: W. J. Pouwelp, 26 jaar, te Venruy en G. H. Henkelman, 20 jaar, z. b. te Hel mond G U Tielen, 32 jaar, landbouwer te Sevenum en H H H Schreurs, 23 jaar zb te Venray SUmHEB DIEHST5H Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte voor den St Pieterspenning 2 uur kleine Congregatie, hali 3 herhalingscatechismus, 3 uur Lof. Maandag half 8 besteld Jaarg. voor Peter Johannes Siebers, 8 uur beBteld Jaarg. voor Clara Hendriks, echtgenoote van Martin Wismans 7 uur Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaag. voor Constant en Antoinette Hellen. Woensdag half 8 besteld Jaarg voor Johan Dijkmans. 8 uur gezongen H. Mis voor een bij zondere intentie. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 gezongen 3. Mis ter gelegenheid van het 25 jarig bestaan der St. Josephsvereeniging Heide, 8 uur Jaarg. voor H Schraven en Bernardina LeijfferB. Vrijdag eerste der maand en vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor H. Schraven en Bernardina Leijffers. 7 uur Lof. Zaterdag komen de jongens der 2de en 3de klas en de meisjes van de 3e klas te biechten, half 8 leesmis. A.s. Zondag collecte ten bate der kerk. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek, vergadering van de Derde Orde. Professie. Om kwart over negen voor de mannelijke leden, ook van de Jonge Derde Orde, om half drie voor de vrouwelijke tertiassen. Kwart over 4 gezongen Vespers, om 5 uur Lof. Dinsdag feestdag van O.L. Vrouw Visitatie, generale absolutie voor de leden der Derde Orde, som 7 uur Hoogmis ter eere v.d. H. Antonius, om 6 uur Lof. Vrjjdag eerste Vrijdag der maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus, om 7 uur plechtige Hoogmis met Litanie van het H. Hart, om 6 uur Lof met acte van eereboete. St. Antonius-Patronant. De jongens die lid zijn van de Jonge Derde Orde worden in de H. Mis van kwart over negen ver wacht. Spaarbankboekjes inleveren. Oeven met genoegen kennis van de geboorte van hun Zoon A. J. v. d. KERKHOF D. v. d. KERKHOF— Schaeffers Heerlen, 26 Juni. 10 Bij deze brengen wij onzen hartelijken dank aan allen, die zoo bereidwillig tot het slagen van onze fancy-fair hebben bij gedragen. Allereerst aan den Edelachtb. Heer Burgemeester voor zijne inwilliging en vriendelijke be moeiingen. Verder aan al degenen, die door het toezenden van ge schenken, door hunne vrijgevig heid, hunne belangstelling, of het bewijzen van allerlei dien sten onze Missie-beurs zoo flink hielpen vullen. God loone het u allen met Zijn rijksten zegen. 34 De Zusters en de pensionairen van Jerusalem Voor de vele blijken van be langstelling, ondervonden bij mijn zilveren ambtsjubileum, betuig ik aan allen mijn harte- lijken dank. 8 M. H. Martens Aanst. Zondag 30 Juni voorm. van Ziekteverzekering en tevens van achterstallige premie van Paarden-, Vee- en Hagelverze- kering. 18 Trouwe opkomst verzocht. De Besturen. A. s. Zondag en volgende Zondagen 12 op het Sportterrein van 111 u. van de is vanaf heden gevestigd Telefoon No. 102. uw prima Wollen, Gewatteerde en Moltonnen Kribbedekens, Wiegedekens en Spreien Keuze uit voorraad van ruim 1000 stuks. 30 Ki li 4) oi Wij ber jl Kil Op het Se mer van brieken voot burg, te Venle en op de meenten bimÉsi Kamer liggen rij inzage tot 15 door voornoiner gesteld voor der ei lijk nc de ilric edi mc voor klein Te bevragert. Ja Schilder, Oirl Ged door Willem GEV] O voor dir link* bij Steeghs— Hors bij O. Vogelzinen TE bij Th. Deriet Te op verlangenkiis t zorgen, en ee bij Wed. Dec raals in den boon iruis 17. Op Zaten te bezichtigen TB )F een gr 101 met Sten bij J. Diks, Vlreg. Langstraat 4—' Proi Wjj Of fi ds Dg in bi Lr

Peel en Maas | 1929 | | pagina 2