De een roodbont maalkalf Gezondheids commissie openbare vergaderin g Paarde rio 1 1. Voo Apo M G Tf „UNIGRO" het verslag Emnpj Kui bro et JAIFQ P RADIO |N.V. Vulkaan, Venrayl Gemengde Berichten. buaaaatusb stabd viisay. Te koop &GW3IOT3m3IZU Mathilde van de Meer Martin Jacobs gezeteld te VENRAY zaken gesloten. G. W. Sijbers Fr. Sijbers Willem Winters Zon ei zaak Oirsc Wille jrs Ve n van den wbo Prei* ng Jmanufac 1 blij toch '(VOORDE ISfH Bij e is ei >on Prijs 30 Maris Wal de keur is voor het goud is de naam voor Uw Uitbetaling invaliditeits- sn ouder domsrenten. De rentetrekkers, wier betaaldag op HEMELVAARTSDAG (Donderdag 9 Mei a.s.) valt, kunnen Woensdag 8 Mei, ten poatkantore hunne rente in ont» vangst nemen. Radio. Nog tal van bezitters V8n radio» ontvangtoestellen hebben verzuimd daarvan aangifte te doen bij onderge» toekende. In hun eigen belang wordt hun aangeraden zulks alsnog spoedig te doen. De Directeur van het Post» en Telegraafkantoor te Venray BRIELS Dinsdagmorgen had alhier de plechtige Consecratie plaats van de nieuwe Paterskerk. '8 Avonds te voren was Z.D H. Mgr. Schrijnen, Bisschop van Roermond reeds onder klokkengelui gearriveerd. Van de woningen in de buurt wapperden de vlaggen, terwijl ook de omgeving der kerk was versierd, 's Morgens om 7 uur begon de plechtigheid, die te ongeveer 12 uur met eene plechtige Hoogmis eindigde. Ip het R. K. Ziekenhuis te Woerden is de in Venray goed bekende Weleerw. Pater Rochus Kauling O F.M. uit het Minderbroederklooster aldaar, van de laatste H H. Sacramenten voor zien. GEVONDENzilveren rozenkrans étui en twee sleutels. Inlichtingen bij de gemeentepolitie. Onze dorpsgenoote, Mej. Janssen, tijdelijk bij het onderwijs te Horst werkzaam, is benoemd tot onderwijzeres aan de Bïjz. School te De Rips Reeds vroeg op stap. Maandagavond werd door de politie te Kessel aangehouden een meisje van 14 jaar dat vermoedelijk ds ouderlijke woning had verlaten Zij bood in ver schillende huizen aldaar zich aan als dienstbode, en werd ten slotte in ver zekerde bewaring gesteld tot nadere informatie. Later werd zij door haar broer afge haald en wederom naar hare ouders te Venray gebracht. De vrachtauto met aanhangwagen van den melkrijder D. alhier, is te Wanroy in brand gevlogen en bijna geheel door het vuur vernield. Maandag werd voor rekening van den Heer Jos. Verriet alhier aan besteed het verbouwen van zijn woon huis en winkel. Ingeschreven werd als volgt: Gebr. Oudenhoven f 6250 Verstralen en Oudenhoven f 6150 Maassen en Vollenberg f 5860 Sassen en Poels f 5688 Het werk is aan de laagste in schrijvers gegund. Door de commissie van toezicht op het lager onderwijs in deze gemeente is tot voorzitter gekozen de heer Dr. H. J. Sala, en tot secretaris de heer J. Hegger. Onder groote belangstelling her dacht Woensdag de Heer J Vermeulen zijn zilveren jubileum als koster der Parochiekerk. Nadat 's morgens door den ZeerEerw. Heer Pastoor een plech tige H. Mis tot dankzegging was opge dragen, waaronder het kerkkoor op verdienstelijke wijze eene meerstemmige Mis ten gehoore bracht, werd den jubilaris door het kerkbestuur gefelici teerd. Hierbij deed de Z.E Heer Pastoor de heugelijke tijding, dat Z. H. den Paus hem had begiftigd met de orde »Pro Ecclesia et Pontifice". Venray's Fanfarecorps bracht den jubilaris eene serenade, waarbij de Weled. Heer Sala het woord voerde. Moge de Heer "Vermeulen nog vele jaren zijn ambt met opgewektheid blijven vervullen. De film „Het is Volbracht" in „Luxor". Donderdag 9 en Zondag 12 Mei zal in Luxor worden vertoond hef grootsche filmwerk »Het is Volbracht". Uit de talrijke persverslagen blijkt, dat deze film overal een uitbundige bijval ver» wierf. Wij lezen hiervan o.a. in het Haarlem's Dagblad In het eerste deel zien we den grooten zielestrijd van een man, die den mini8ter»president van zijn land gedood had, omdat hij meende daarmede een dienst aan zijn vaderland te bewijzen. A!s hij in de cel op de uitvoering van het doodvonnis wacht, krijgt hij bezoek van den gevangenispriester, die hem troost wil brengen. De veroordeelde weigert evenwel diens hulp, maar wordt tot ernstig nadenken gebracht, als de eenvoudige cipier vandegevan» genis hem er aan herinnert, dat het Kerstmis is Zijn gedachten dwalen dan terug naar de gelukkige jaren van zijn jeugd en tenslotte toont hij diep berouw over zijn daad en vraagt aan God vergiffenis. Op dit gegeven is het filwerk »Het is Volbracht" gemaakt, om aan te toonen de groote liefde van God, Die Zijn eeniggeboren Zoon gegeven heeft om zondaren zalig te maken. Zoo zien we hier den ganschen levensloop van Jezus Christus, o.a predikende op den berg, zijn intocht in Jeruzalem, de opwekking van het dochtertje van Jaïrus, enz. Vooral aangrijpend en ontroerend zijn de scènes, waarbij Jezus afgebeeld wordt, staande voor den hoogepriester Ksïfas en voor Pontius Pilatus en dan komt tenslotte de kruisiging. En tusschen al deze tafereelen door zien we de verschillende figuren van Jezus' discipelen o.a. het verraad van Judas Iskarioth, de verloochening van Petrus, enz. Door alle eeuwen heen is het evan» gelie van Jezus Christus gepredikt en beschreven thans kan men het ook zien. De film maakt Zijn lijdenstragedie voor velen heel duidelijk. Voetbal. Morgen ontvangt D.S.O. aan de Hoop de Gennep8che reserve en.weer een flinke nederlaag of zouden onze wit-zwarten er eindelijk eens anders over gaan denken Het laatste ware wel wenschelijk, daar anders groot gevaar bestaat dat D S O. de competitie als no. laatst zal besluiten. En dat na het schitterende seizoen van verleden jaar Intusschen laten we niet alle hoop opgeven, als tot het einde toe flink wordt aangepakt, heeft D S O. zeer zeker kans op succes. D.S.O. II dat Zondag 1.1. teWanssum in het mulle zand werd ingemaakt met 70, trekt morgen naar Broek huizenvorst en zal daar heel hard moeien werken om eenige winst te behalen. Uitslag wedvlucht van uit Creil (Frankrijk) afstand 356 K.M., gehouden door de Postduivenvereeniging »De Zwaluw" met oude duiven. De prijzen werden behaald als volgt: le en 16e J. Kusters2e, 3e en 14e G Janssen 4e en 9e P. van Ooi 5e en 13e H. Strijbosch 6e, 7e en 10e St. Servatiu8; 8e J. Boom; 11e en 12e W. Manders; 15e A Janssen; 17e W. Thijssen. Overduif W. Manders. Duiven los 6,30 uur. Aankomst eerste duif 1216—59 uur, laatste duif 1258—35 uur. Uitslag wedvlucht van uit Gronds- veld (afstand 85 KM), gehouden door de Postduivenvereeniging »De Zwaluw" met jarige duiven. De prijzen werden behaald als volgt: le, 5e, 8s, 10e, 12e, 13e, 14e en 15e St. Servaas2e J. Gommans 3e W. Manders; 4e en lie A. Jansen; 6e M Houben 7e, 16e en 17e H. Strijbosch 9e, 18e, 19e en 20s J. Kusters. Over duif J. Kusters. Duiven los 8,30 uur. Aankomst eerste duif 9—449 uur, laatste duif 9—50—58 Jacht en visschery. De Burgemeester van Venray brengt ter kennis v8n belanghebbenden, dat ter secretarie formulieren verkrijgbaar zijn voor het aanvragen van een jacht of vischakte. Wil men tijdig in het bezit der akte zijn, dan dient de aan vraag te geschieden voor 1 Juni a.s. Drankwet. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat is ingekomen een verzoek van Jo hannes Martinus Kusters, koopman, wonende te Venray Leunen K 68, on* vergunning voor den verkoop van ster ken drank in het klein in de beneden voorkamer van het pand Leunen K 68' Binnen twee weken na dagteekening dezer bekendmaking kan eenieder tegen het verleenen der vergunning schrif telijk bezwaren indienen. Venray 3 Mei 1929 Drankwet. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat is ingekomen een verzoek van Jo hannes Martinus Kusters, koopman, wonende te Venray Leunen K 68 om verlof voor den verkoop van alcohol houdenden drank, anderen dan sterken drank in de beneden voorkamer van het pand plaatselijk gemerkt Leunen K 68 Binnen twee weken na dagteekening dezer bekendmaking kan eenieder tegen het verleenen van dit verlof schriftelijk bezwaren indienen. Venray 3 Mei 1929 Burgemeester en Wethouders voornd. O. VAN DE LOO De Secretaris VAN HAAREN Aanbesteding van kolen. Burgemeester en Wethouders van Venray zijn voornemens aan te besleden den voor den publieken dienst en scholen benoodigde kolen. Geleverd moeten worden magere huisbrandkolen en wel dubbel gewas schen anthraciet van prima kwaliteit, afmeting 50/80. Indien geleverd wordt uit Limburg- sche mijnen, bij voorkeur mijn Wilhel- mina, Oranje Nassau II of Dominiale Mijn. Benoodigd zijn acht wagons, welke geleverd kunnen worden direct na de gunning en uiterlijk 15 Sept a.s. De op zegel van f 0.50 gestelde inschrijvingsbiljetten, waarop vermeld moet zijn de mijn, waaruit geleverd wordt, moeten in gesloten gezegelde enveloppen voor Vrijdag 17 Mei a.s. des voormiddags half elf zijn gedepo neerd in de daarvoor bestemde gesloten bus ter gemeente secretarie. Onmiddellijk daarna dus 17 Mei half elf zal in het openbaar ten gemeente huize worden overgegaan tot opening der ingekomen biljetten. De gunning volgt later. De offerten moeten zijn franco ter plaatse van bestemming. Er wordt nader opgave verstrekt welke hoeveelheden in elk der scholen en publieke gebouwen moeten worden gebracht. Voor het binnendragen der kolen ter plaatse van bestemming wordt vanwege de gemeente zelf gezorgd. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen ten kanloie van gemeentewerken »Onder den Boog". Venray, 10 Mei 1929. Burgemeester en Wethouders voornmd O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. OIRLO. Dinsdag ontstond alhier brand ten huize van den bakker M De hulp der motorbrandspuit werd inge roepen, doch deze kon wegens gebrek aan water weinig uitrichten. Toen wist men het vuur met zand te dooven. OVERLOON. Tot secretaris der R K. Werkliedenvereniging alhier werd gekozen de heer M. Loonen. De inzameling van gelden, ten behoeve van de KRO bracht alhier 74 gulden op. Alhier overleed de heer R. Heurkens, in leven molenaar en zaak- voeder van het pakhuis van den N.C.B. alhier. De fanfare en het zangkoor, waarvan de overledene lid was, begeleidden hem naar zijne laatste rustplaats. WELL Het echtpaar W. Eikmans van den Munckhof vierde j.l. Maandag onder zeer vele blijken van belang stelling zijn gouden huwelijksfeest Het heele dorp was in vlaggentooi en slingers en bogen sierden den weg, dien 't gouden paar kerkwaarts voerde Voorafgegaan door een eerewacht te paard, de schutterij en de Harmonie werdt 't echtpaar afgehaald en we«r huiswaarts geleid, 's Avonds bracht de Harmonie een serenade. Circus Hagenbeek. Het circus Hagenbeek zal te Venlo a.s. Dinsdag, Woensdag en Donderdag voorstellingen geven. BLERIK. Alhier is aangehouden en naar het Huis van Bewaring te Roer» mond overgebracht de gefailleerde bakker en winkelier J. L. voorheen te Sevenum, die niet wenschte mee te werken tot afwikkeling van zijn faillissement. Vechtpartij. Tijdens den nachtdienst op de zink- witfabriek te Budel kregen twee arbei ders een woordenwisseling, en werden spoedig handgemeen. Een der vechters, zekere H. M. afkomstig uit Weert trok een mes, en bracht zijn makker zekeren V. uit Nederweert meerdere steken in den rug toe. De toestand van den ge troffene is hoogst zorgwekkend. De verdachte M. werd door de marechau8sée van Budel op de fabriek gearresteerd, en in verzekerde bewaring gesteld. Doodeiyk ongeval. De remmer v. d G. uit Heerlen, die Woensdagnacht tijdens het oponthoud van den goederentrein bij het viaduct op en neer wandelde, is daarbij door de duisternis misleid van het eerste viaduct bij den tunnel bij het station Sittard naar beneden gestort. Hij liep een hersenschudding op en is in den loop van den nacht in het hospitaal te Sittard overleden. Doodeiyke ongelukken. Te Maastricht kwam Woensdagavond een 9jarige jongen onder een geladen kermiswagen Den nacht daarop stierf hij aan de bekomen verwonding. Te Simpelveld is de 18jarige B. op een gevaarlijke bocht tegen een auto aangereden, tengevolge waarvan hij bijna direct overleed. Naar Zwitserland. H. M. de Koningin en Prins Hendrik zijn Donderdagavond naar Zwitserland vertrokken De Tweede Kamer beeft het wetsontwerp herziening der financieele verhouding tusschen Rijk en gemeenten in eerste lezing afge» handeld en daarna de wetsontwerpen inzake in en doorvoer van eieren en betreffende waarborgen omtrent de kwaliteit van uit le voeren landbouw» producten z. h. s. aangenomen. Vervolgens werd een aanvang gemaakt met de behandeling van het ontwerp wijziging Staatstoezicht op krankzinnigen en aanvulling Armenwet. Het weer in April. Te De Bilt kwamen 10 dagen voor met een minimum temp. beneden het vriespunt. De neerslag was in de Noordelijke provincies 3555 pet. en in Zuid-Limburg 10 pet. boven normaal; in het overige deel van het land 510 pet. beneden normaal. Het aantal uren zonneschijn bedroeg te De Bilt 137 tegen 153 normaal. Uitbreiding van Helmond. Naar wij vernemen is door Gedep Staten van Noord Brabant, inzake de uitbreiding van Helmond voorgesteld, de gemeente Mierlo te laten annexeeren door Geldrop en Helmond, zoodat Mierlo zal ophouden te bestaan. Mierlo Hout komt dan tot aan het Eindhovensche Kanaal bij Helmond en de rest bij Geldrop. Aarle Rixtel zal eveneens voor een gedeelte door Hel mond geannexeerd worden en wel tot en met het gehucht Scheveningen. Verdronken. Woensdagmorgen is uit de Zuid- Willemsvaart te Helmond nabij sluis 8 opgehaald het lijk van den 83 jarige L. Wayera. Een vliegtuig neergestort. Woensdagmorgen te kwart voor 9 uur was de officier-vlieger derde klasse, D. J. Duijkers, met het vliegtuig, type G, merk F 12, een overgangsvliegtuig, voorzien van B. M. W. motor van 185 P. K van het marinevliegkamp De Kooy te Den Helder opgestegen voor het maken van een dienst-oefenvlucht, Te ongeveer kwart over 9 uur werd waargenomen, dat het vliegtuig op een hoogte van ongeveer 200 M. in vrille geraakte, afgleed en kort daarop lood recht omlaag stortte. Do vlieger was alleen in het toestel en vloog dus met hallast. Het toestel stortte neer op het Balgzand en was moeilijk te bereiken. Een vlet moest over den dijk van hel Noord Holl. Kanaal worden gebracht, zoodat het omstreeks 20 minuten duurde voordat een officier en manschappen de plaats van het ongeval konden bereiken en het lichaam van het slachtoffer, die op slag dood geweest moet zijn, kon bergen. Marine-vliegtuig verongelukt. Het Nederlandsche Marine-water vliegtuig D 22 dat op weg was naar Java is op de brug over de Tigris in Bagdad in aanraking gekomen met de telegraafdraden en omlaaggestort. De piloot werd gedood, de twee overige inzittenden gewond. Familiedrama. Te Amsterdam heeft Woensdagavond een ernstige vechtpartij plaats gehad. Een 25-jarige ketelmaker bracht zijn vrouw een 6-tal messteken toe metesn dolkmes en stak zijn schoonmoeder in den buik. Hijzelf kreeg een slag met een hamer op het hoofd, waardoor hij bloedend werd verwond. De schoonmoeder is Donderdagnacht overleden. Door een auto aangereden. Woensdagavond heeft te Bergen op Zoom een auto-ongeval met doodelijken afloop plaats gehad. Nabij de Ambacht school liepen twee meisjes achter een wagentje, terwijl van den Halsterschen weg de auto kwam aangereden van de firma H. uit Halsteren. Een van de twee meisjes de 12 jarige J. Niederer werd door den auto gegrepen en gedood. Felle brand te Rotterdam. Zaterdagavond is te Rotterdam een felle brand uitgebroken in de meubel magazijnen van de NV. P. van Reeuwijk's Meubelmagazijn. Het geheele gebouw, dat een groot blok huizen beslaat, stond in vuur en vlammen. De brandweer is met alle materiaal, ook het drijvende, uitgerukt. Te omstreeks half twaalf stortte met groot geweld een gedeelte van den voorgevel in, zoodat er een paniek ontstond onder de toeschouwers, die zich binnen de afzetting bevonden. Men vreesde toen voor de voedingsdraad van de electrische tram. Deze was echter reeds geruimen tijd zonder stroom, zoodat hierdoor geen gevaar kon ontslaan. Omstreeks kwart voor twaalf is de machinale ladder op het terrein van den brand verschenen. Uit een van de deuren, die toegang geven tot de woning van den heer Van Rseuwijk op de derde en vierde etage zag men den heer Van Reeuwijk naar buiten komen met zijn jongste zoontje op den arm, roepende: »mijn ander kind ligt nog boven." Gelukkig bevond zich nog iemand boven, wien het gelukt is het kind van den heer Van Reeuwijk veilig naar beneden te brengen. Ongeveer tien minuten daarna, toen het geheele pand in lichte laaie stond, zag men plotseling een vrouw voor een der vensters verschijnen. Door de slangen van de pijpleiding heeft men haar nat gehouden, en men zette de brandladder tegen den gevel, waarna het met de grootste moeite is gelukt de vrouw veilig op straat te krijgen. Het was direct hierna, dat de voorgevel instortte. Aangehouden. De dader van den diefstal in het Rijksmuseum te Amsterdam is aange houden. De 1 Mei-viering. Te Parijs hebben, in verband met de 1 Mèi viering, duizenden arrestaties plaats gehad. Het kwam aldaar en in andere Fransche steden tot botsingen Te Neuköln hebben de straatgevech ten, welke Woensdag begonnen waren tot diep in den nacht voortgeduurd Er zijn negen dooden gevallen. Moord. Te Sofia zijn vier Macedoniërs het slachtoffer geworden van een politieken moordaanslag. van 26 April tot 3 Mei. GEBOREN Gertruda J. van Soest, Vlakwater weg Maria P. Goumans, Molenhofweg Maria A. Gielens, Heide Catharina H. van Bergen, Heide Theodora E. Drab bels, Castenray GEHUWD: Johannes L. H. Verhoeven, 31 jaren, landbouwer en Johanna H. Arts, 30 jaren, beiden te Venray. Mathijs J. Drabbels, 30 jaren, landbouwer en Anna H. van Rijswyck, 28 jaren, beiden te Venray. OVERLEDEN Johannes Art9, wedn. van Johahna van Hoof, 63 jaren, Óverloonsche weg. Joseph W. M. van Meijel, 2 maanden, Merselo, 1 patiënte St. Annagesticht. bij O. Verschuuren, Lull KERKELIJKS DIESSTSI Parochiekerk Morgen Zondag zal het Emmabloempje ver kocht worden ten bate van het Groene Kruis Morgen Zondag plechtige H. Communie der kinderen, 6 uur B. Mis, half 7 H. Mis, om 7 uur worden de kinderen in de school der Eerw. Zusters afgehaald, half 8 Hoogmis waaronder H Communie, kwart na 9 kindermis toegankelijk voor ieder, 10 uur de Hoogmis in de Paterskerk, 3 uur Lof waarna processie langs de Pastorie. Onder de Hoogmis en het Lot collecte voor de behoeftige Communie kinderen, geen H Familie wegens het feest der plechtige H. Communie, half 5 groote en kleine congregatie met sacraments processie naar de Lourdesgroi bij gelegenheid van het 50-jarig bestaan der grot. Maandag, Dinsdag en Woensdag zijn de Kruis dagen. 6 uur Hoogmis waarna processie. Maandag half 8 leesmis. 8 uur Jaarg. 2e klas voor Antoinette Smulders, 7 uur Lof en Rozen krans. Maandag halt 8 gezongen H. Mis voor een 25-jarige echtvereeniging. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Mathijs Derks, 9 uur gezongen Huwelijksmis voor Th. G. Jenneskens en Christina Willem», half 10 gezongen Huwelijksmis voor Th. Blankendaal en Elisabeth Sijbers. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. 2de klas voor Maria Goumans. Donderdag O. H. Hemelvaartsdag geboden feestdag, de diensten als op Zondag, half 7 eerste H. Mis. Vrijdag half 8 besteld Jaarg. voor de vrouw van Jos. van Opbergen, 8 uur Jaarg. voor den ZeerEerw. Heer Pastoor H. Greijmans. Zaterdag 7 uur Lof en rozenkrans. Voortaan wordt biecht gehoord van 6 tot 8 uur. A s. Zon dag zal de Congregatie ter bedevaart gaan naar Oostrum, vertrek kwart voor acht. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H.H.* Missen met onderrichting, om 10 uur de Hoogmis met preek, kwart over 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof met Franciscaansch Kroontje. Maandag, Dinsdag en Woensdag Kruisdagen, 7 uur de Processie met Litanie van alle Heiligen, waarna Hoogmis voor de vruchten der aarde. Donderdag feest van 's Heeren Hemelvaart, te vieren als Zondag, 5, 6 en 7 uur H.H. Missen. Om 8 uur plechtige Hoogmis, kwart over 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof met Franc Kroontje. Vrijdag 7 uur Hoogmis, 's avonds 7 uur Lof met Kroontje. lederen avond der Meimand, behalve Zon- en Feestdagen, om 7 uur Meimaandoefeuingen. A.s. Vrijdag begint de novene tot voorbereiding voor het Pinksterfeest. Op voorschrift van den Bisschop zal daarom na iedere H. Mis gebeden worden zeven maal het Weesgegroet Maria, met het gebed tot den H. Geest. Zondag de collecte door de St. Vincentius- vereeniging voor de arme commuDiekinderen. Genadekapel Oostrum. Morgen Zondag Vroegmis om 7 uur, de Hoogmis om half 10; 's namiddags om 3 uur plechtig Lof, preek, ommegang over den Vlasakker en vereering van de Relikwie. A.s. Donderdag feest van s Heeren Hemelvaart, de diensten als op Zondag, 's namiddags eveneens preek en processsie A.s. Zondag vroegmis om 7 uur circa kwart na 8 afhalen van de Congregatie van Venray; onmiddellijk na aankomst H Mis voor deze Congregatie; om 10 uur H. Mis voor de inwoners van het Rectoraat. Door de week de H. Mis om half 8. ONDERTROUWD en Wemb—Weeie, OirloVenray. d Me' lada Huwelijksvoltrekking te Wemb 4 Juni a s. DE VOORZITTER van de brengt ter kennis, dat in van WOENSDAG 8 MEI, des nam. 3 uur in het Patronaat te Venray zal worden behandeld van de bevindingen en handelingen der Gezondheidscommissie over het jaar 1928. 32 De Voorzitter, Dr. A. JANSSEN. Wegens familieomstandigheden zijn a.s. DINSDAO 7 MEI onze Ledikanten Kinderledikanten Wiegen Wiege manden Luiermanden Nachttafels Nachtkasten Tafels Stoelen Staaldraadmatrassen Spiraalmatrassen Kapokmatrassen Zeegra8matrsssen Alpengrasmatrassen Wollen Dekens Geslikte Dekens Molton Dekens N. B. Wij vullen nooit anders dan met prima Kapok en prima Zeegras LAGE PRIJZEN. 33 ten bate 14 Irijdi »an ;rui Wegens Bdig den is om ion Gedurendt prima geeiten lakt, zltuk, GedeponeJlCU Aan de z f 1 per stuk.Zi bied: 1. Afd. H erli Aangifte ekeri kunnen in volg1 de week, I 's n< van 6 tot vord 2. Afd. Verandstei den word der volgen f Niet mede te boortedatufr der nieu laatste gek 10 e Op 7 Mei inleggen, groote of hebben, i laten wete in. Kuiken broedeieren W. BAL nenVenre erii JlStl :n lo :wac vtbolis: ede iepla ivfen. He aris, SEN lens i wil ij dii ze i 30 c< lo 1, Zaterdag van 7 mers te Lu Zondag mis bij vai Premie avoi Cr Ho: uikslenr t:t. stuur Al oi len zi Alle Patentolie, eurde hters es, Qod

Peel en Maas | 1929 | | pagina 2