f „UNIGRO" Dantig. Dankbetuiging. Keukenmeisje Paardeiiii^ Landnd leden rir 2-daatei een kindermeisje Prljlg Haviui 4 beste sin^ CoDsiau RADIO |N.V. Vulkaan, Venrayl Gemengde Berichten. Voor oen op de nieuwe toren SMAKT. Marktberichten. Districts-Arbeidsbeurs Henrica van 't Groenewolt, FRANS MICHELS, gevraagd voor Venlo v. Tubsjjdii van 9-v.i -I Al, op WoenFel 4- zaaihavoou partijten H. Vissetnn prijste EERST E f 9 95 ppo Th. :el6 Wat de keur is van het goud is de naam voor Uw Naar wij vernemen overweegt en onderhandelt men om een leeszaal, uilleenbibliotheek en een zaal voor ontwikkelingsavonden te combineeren in één en dezelfde zaalruimte, onder één en hetzelfde beheer. Wij hopen van harte voor Ven ray, dat de kapelaan succes heeft met zijn plannen. Ieder ingezetene, dia het goed met Venray meent, zal hem daarin steunen en hem zijn medewerking, waar die noodig is, niet onthouden. Radiouitzending. Naar we vernemen zal van uil de Paterskerk alhier op den eersten Zondag in de Vasten de Liturgische muziek van de Scola Gantorum welke onder leiding van Pater dr. Brunning wordt uitgevoerd over de zender Huizen, worden uitgezonden. In de deze week gehouden ver" gadering van vergunninghouders uit onze gemeente, werd een bestuur gekozen bestaande uit de heeren Th Michels, Voorzitter, Jos. Verriet, secre taris, J. van den Munckhof, Th. Janssen en G Verstralen leden Openstelling Secretarie, Burgerljjke Stand en kantoor Gemeente-Ontvanger. Burgemeester en Wethouders brengen ter algemeene kennis, dat de Gemeente Secretarie, den Burgerlijken Stand en het kantoor van den Gemeente Ontvan ger op Maandag 11 en Dinsdag 12 Februari as. voor het publiek uitslui tend geopend zijn van 1012 uur voormiddag. Openstelling bureau vleeschkeurings- dienst. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algtmeene kennis, dat de uren, waarop de Vleeschkeurings- dienst voor het doen van sangiften ingevolge de Vleeschkeuringswet op Maandag 11 en Dinsdag 12 Februari a s. is opengesteld, zijn vastgesteld op 99t/i uur voormiddag Venray 7 Februari 1929 Burgemeester en Wethouders voornd O. VAN DE LOO De Secretaris VAN HAAREN GEVONDENeen kruisje en een gouden bros. Inlichtingen Marechaussee Kosteloos rijwielplaatje. Inlichtingen gemeentepolitie. Maandag bracht een voerman van de ontginning »Jaegerhof" aan het Veulen een hoogbeladen vierwielige wagen met atroo naar het station. Op de iosplaats, stond eensklaps het voer» tuig met lading in volle vlam De paarden konden nog bijtijds afgespan» nen worden. Er bleef niets over van de wagen dan bet ijzerwerk. Oorzaak onbekend. Verleden week arriveerde weder» om een wagonlading fornuizen, geadresseerd aan A. H de Haen, Groote Straat alhier. (Adv.) Ku-ny-hu. De Tentoonstelling van Venraysche Kunst, Kunstnijverheid en Huisvliji belooft véél meer te worden dan men aanvankelijk vermoedde. Nog dagelijks komen berichten binnen van inzen dingen. Gelijk men weet, kan men zich aanmelden bij de dames L. Beukers, Pater88traat, en B Wiaman9 »Sonne- vanck", en bij de heeren H Timmer- mann, voorzitter, en H. Kraykamp, Secretaris. Van verscheidene kanten wordt gevraagd, of het wederom eer. z g Fancy fair worden zal? Dit is nu feitelijk wel niethetgeval Wel zal er, gelijk bij iedere Tentoon stelling gebruikelijk is, voor verscheide ne attracties worden gezorgd. Zondag en Maandag gaf de Handboogschulterij »St. Oda" alhier een looneeluitvoering in het lokaal van den Heer H. Willema. Was Zondag de belangstelling zeer gering, Maandag was het lokaal geheel gevuld. Over deze uitvoering was het publiek goed tevreden. Morgen Zondag geeft Venraysch Fanfarecorps het gewone jaarlijksche concert met tooneel uitvoering. Een blik op achterstaand programma zalmenig- epn aansporen Zondagavond in de Wilhelminazaal een genoeglijke avond te gaan doorbrengen. Onder Voorzitterschap van den Heer V. Pyls, alhier had Zaterdsg in het Hotel »Central" te 'a Bosch een ve-gadering plaats van Kleinvee-fokkera ten einde tot een vereeniging te geraken, wier leden zich zullen toeleggen op Pelsdierfokkerij Vele vooraanstaande personen op dit gebied waren ter ver gadering opgekomen. De LLTB was verteg«nwoordigd door Dr. Droessen en de N C B door den Heer van Haaren Adhaesiebetuigingen waren ingekomen van de heeren J. A. Schippers, mede werker van Avicullura, K. Sieenhuis te Stadskanaal, bekend op het terrein van konijnenfokken en J. Vissers, Secretaris van Midden Limb. Bond van Pluimvee en konijnenfokkers. De statuten, die door medewerking van den Heer Peters te Oirlo voor dit doel waren opgemaakt, werden breed voerig behandeld. MERSELO. Als een bijzonderheid kan wel vermeld worden, dal door den Heer Dr. Sala op jl. 25 Januari bij Job. Muyzers van 209 hennen en hanen bloedmonsters werden genomen voor onderzoek op Pullorum, welke allen vrij bleken te zijn. OIRLO. Zondagavond werd bij den heer N alhier een handtaschje vermist, terwijl bij café V. een ruit werd ver nield. Als verdacht hiervan werden Maandag door de Marechaussee en gemeentepoli ie aangehouden een drietal personen uit Horst Twee werden na verboor op vrije voeten gesteld, terwijl de derde in voorloopige bewaring is OIRLO De Fanfare »OnsGenoegen' gaf Zaterdag en Zondagavond in hel Patronaat het jaarlijksche concert met tooneeluitvoering. Zoowel de muziek als tooneelstukken werden goed vertolkt. Beide avonden was de zaal flink bezet. HOLTHEES. Onze Fanfare gaf Zaterdag en Zondag haar jaarlijksche uitvoering Den eersten avond W68 het minder druk, doch Zondagavond was de zaal stampvol zoodat velen zich met een staanplsals moesten behelpen. De muzieknummers werden onder leiding van den Heer Fr. Vollebergh zeer goed uitgevoerd. Het drama Car- ranza, viel bijzonder in de smaak van het publiek, eveneens het blijspel »Het valsche etiketDe rollen waren in goede handen. Zeer goed voldaan keerden allen huiswaarts. OVERLOON. De winterkermis be hoort weer lot het verleden en hel zijn een paar gezellige dagen geweest Da volksspelen hadden een aan genaara verloop. Bij het gentrijden had Alf. Grooymans Wz. het geiuk deze den kop af te trekken, waarvour hij als prijs een prachtige pendule ontving 'sAvonds was het in de café's druk met prijskaarten, biljarten en barakken, waardoor menig winnaar met een mooie prijs huiswaarts keerde Door het koude weer konden vsle spelen niet doorgaan en besloot het bestuur om die prijzen met de Vaslen- avonddagen te verkaarten, biljarten en barakken. De landbouwer M. W. vond dezer dagen zijn paard dood in den stal. Verzekering dekt de schade. SEVENUM. Maandagmiddag is al hier het groote in hout opgetrokken magazijn van de Handelsvereeniging tol den grond toe afgebrand Het zat vol met hooi en stroo. Verzekering dekt de schade. HELDEN. Dinsdagmiddag te circa 3 uur had het 15 jarig zoontje van den heer W H. het ongeluk bij het schaatsenrijden op de Noordervaart onder de brug naar het Deurnesch kanaal door het ijs te zakken. Men mochi er helaas niet meer in slagen, nadat men den knaap bewuste loos had opgehaald, de levensgeesten op te wekken. Aanbestedingen. T6 Helden is aanb-ssteed het bouwen eener 4-klassige bijz. Meisjesschool. Laagste inschrijvers Verlinden en Fleuren, Helder, f 16488, aan wien het werk is gegund. Te Sittard is aanbesteed het bouwen van een bioscoop theater. Laagste in schrijver N. V. S'. Barbara, Sittard f 33 800. Met het, gewapend betonwerk bomt de bouw op ruim f40 000 Rekent men bierbij architectkoslen, machines, electr. installatie, tooneelinrichting, meubileering en stoffeering, dan komt de geheele inrichting, zonder kosten van den grond op minstens f 64 000. Ontsporingen. 'Te Hoensbroek is een gedeelte van een goederentrein ontspoord. Het reizigers en goederenverkeer tusschen Sittard en Heerlen ondervond hierdoor groote vertraging. De reizisrers uit de richting Sittard moesten te Hoensbroek overstappen, waar zij door een specialen trein naar Heerlen werden overge nomen. Er hadden geen persoonlijke ongevallen plaats. Bij het station te Blerikzijn Dinsdag avond eenige goederen wagens ontspoord De lijnen naar Eindhoven en Nijmegen werden daardoor versperd De inter nationale D trein AmsterdamBazel had een uur vertraging Nog denzelfden avond werd het verkeer hersteld. De schade is niet groot. Onjuiste wissel stand was de oorzaak. Staking b\j de sigarenfabrieken. Het hoofdbestuur van den Nederl. R. K Tabaksbawerkersbond heeft met ingang van 11 Februari a s een staking aangekondigd bij de te Beekgeveslig de sigarenfabrieken. Deze actie is het gevolg van het niet doorbetalen van loon op christelijke feestdagen Bij de stakingzijn eventueel ongeveer honderd arbeiders betrokken. Droevig. In de Carisborgstraat te Heerlerheide vond de politie Dinsdagavond een man, die zwaar gewond was. Hij had een schotwonde aan de rechterslaap. Het was de 26-jarige B Mdie ter zake van droevige familieomstandigheden, een einde aan zijn leven had willen maken. Men vond een afscheidsbrief bij hem, gericht aan zijn vrouw, die hem heeft verlaten en in Eindhoven met een ander leeft Donderdag is de man aan de gevolgen van het schot in het hospitaal overleden. Nieuw Gouvernementspaleis. Te Maastricht zal een nieuw Gouvar- nementspaleis worden gebouwd. Dit gebouw zal eene frontlengte van 80 meter krijgen met een toren van 45 meter spitshoogte Aangehouden. Zekere de J, uit Uden, verdacht van inbraak te hebben gepleegd, is Woensdag toen hij over de Duitsche grens terug keerde, door de marechaussees te Gennep gearresteerd. Geen werkloozen in café's. Het gemeentebestuur van Steenbergen heeft bepaald, dat werkloozen geduren de den tijd, dat zij van gemeentewege worden tewerkgesteld,geen café's mogen bezoeken. De verdwenen kruiersknecht te Amsterdam. De kruiersknecht Frans van Ingen uit Amsterdam, die op 30 Jan. j.l. met een bedrag van f 35093.50 is verdwenen is aldaar gearresteerd. Zooals men weet kwam hij in het bezit van dit geld, daar hij dit voor een bankier hier ter stede had geïnd. Er was geen geld meer in zijn bezif. Een loten-misère. Te Gulemborg was naar »Vaz Dias" meldt, op lot no. 20735, de f 50 000 gevallen, doch de maatschappij waarvan men het lot had betrokken, n 1 de Alro Obligatie Mij. te Utrecht, kan geen directe uitbetaling doen. Zij wil een gedeelte van het bedrag over eenige dagen voldoen en de rest in termijnen De betrokkenen hebben thans aan gifte bij de politie gedaan. Slachtoffers van het jjs. Te Beesd is het lijk van den 13- jarigen Willem van den Oever, die met zijn 11 jarig broertje door het ijs van de Linge was gezakt, uit het water opgehaald. Op da Ringvaart te Aalsmeer begaf zich Woensdagmiddag de 19 jarige bloemistknecht J van Eyk op het ijs, hoewel dit des morgens nog openge broken was. Nabij het Slob gekomen gleed hij uit, met het noodlottigegevolg, dat hij in de open vaargeul verdween. Alle reddingspogingen zijn mislukt. Zijn lijk is korten lijd later opgehaald. Radio. Het komt verschillende Katholieken in ons land vreemd voor, dat de K R O. geen bijzonder werk gemaakt heeft van een Vondeiavond. Tot goed begrip hiervan deelt de K R.O. mede, dat oorspronkelijk de Nijmeegache avond zou worden uitge zonden. Het Bestuur ontving echter bericht van den rectoralen raad der Nijmeegsche Universiteit, dat men van de uitzending afzag, omdat men meende, dat deze schade zou doen aan het zaal bezoek op den Nijmeegschen avond Terstond heeft de K R.O. zich toen tot verschillende vooraanstaande Vondel- kenners gewend om medewerking Dit was echter te laat, daar deze aanwezig moesten zijn te Nijmegen zoo ook de Schola Gantorum van Hub. Guypers, welke de "Vondélreyeri had kunnen verzorgen. Da KRO. heeft dus Zondag j.l. Dr. Sterck voor de microfoon laten spreken, terwijl Woensdag gezorgd werd voor goede muziek en een goed Vondel declamator. Ontzettende moord te Antwerpen. In de Potgieterstraat te Antwerpen heeft Dinsdagavond een ontaarde vader met veertien revolverschoten drie zijner vijf kinderen gedood, n.l een zoon van 25, een dochter van 20 en nog een zoontje van 9 jaar. Toen hij zijn misdaad voltrok, stond naast hem zijn 5 jarig dochtertje. De moeder was op dat oogenblik met een andere dochter in een bioscoop. Da moordenaar heeft zelf da politie opgebeld, om haar van het gebeurde in kennis te stellen. Hij verklaarde met de grootste onverschilligheid, dal hij deza daad reeds lang te voren had beraamd, dat hij een jaar geleden een revolver had gekochten zich een maand geleden nog een tweede revolver had aangeschaft, om zijn voornemen ter. uitvoer te brengen. Nieuwe koudegolf. Over geheel Duitschland woedt een nieuwe koudegolf Gezin van 10 personen doodgevroren Naar de Tsjechische bladen me'den is bij Reigersdorf bij Moravisch Sfchoen- berg een uit 10 personen bestaande zigeunersfarailie gevonden, die allen doodgevroren waren Zij hadden onder den bloolen hemel hun tenten opge slagen en voor de tenten vuren aange stoken. Waarschijnlijk zijn de zigeuners ingeslapen, toen het vuur nog brandde en later toen dit gedoofd was, dood gevroren. Ernstig ongeluk in de bergen. Te Lanne in de beneden Pyreneeën is weder een auto in een ravijn gestort Een bouwondernemer zou een zestal werklieden, die hun dagtaak volbracht hadden, naar hun woonplaats terug brengen. Ter hoogte van Tardets, op het hoogste punt van den bergkraag van Monloy, brak de stuurinrichting en vloog de auto met groote snelheid de helling af om vervolgens in een ravijn te storten. De auto ligt zeer diep en rondom kan men enkele lijken zien liggen. Het goede voornemen. Twee schipbreukelingen dreven, zich vastklemmend aan een stuk wrakhout, uitgeput op den wijden, verlaten oceaan. »Oh", zuchtte de één. Wanneer ik gered werd, dan verkoop ik mijn huis en alles wat ik bezit en het geld ge6f ik...." »Hei, wacht even", riep plotseling de andere, bezin je even" ik geloof, dat ik een schip zie." De strijd voor de goede zeden in Italië. De »0&8ervatore Romano" bespreekt in een artikel onder het opschrift »Een belangrijke circulaire" de nieuwste verordening van den Ilaliaanschen minister van binnenlandsche zaken aan de prefecten der provincies met betrek king tot de wetsbepaling in den strjjd tegen alle soorten van onzedelijkheid. Met genoegen wordt vastgesteld, dat het hier een zeer krachtig en precies stuk betreft, dat geen concessies doet. Uit dit belangrijke stuk laten we hier enkele passages volgen. De prefecten weten wel, dat het een voorname taak van de nationale regee ring is de Italiaansche wetgeving ook met betrekking tot de openbare zedelijk heid te verbeteren. Een andere plaag is het gebruik van verdoovende middelen, dat gelukkig in Italië nog niet zoo groot is als in andere landen. Deson dunks wordt de strijd tegen deze ver giften met alle gestrengheid doorgevoerd, doch hierbij moet gezegd worden, dat in de eerste plaats de juiste voorbe hoedmiddelen moeten worden aange wend. E9n zeer treurig hoofdstuk vormt de prostitutie waarop ten strengste en ten scherpste moet worden gelet De strengste bepa lingen tot bewaking van alle daarvoor in aanmerking komende ïocaliteiten, vooral de geheime, moeien worden toegepast- Verder moeten de kleine hotels en zekare gemeubileerde kamers zeer streng worden bewsakt, en derzel- ver bewoners moeten scherp gecontro leerd worden. Hier moet men zoover gaan als de wet toestaat. BUR9SRUJKS STAHD VZffRAY. van 1 tot 8 Februari. GEBOREN Maria A P. Dinghs, Steeg. Phelomena A. J. M. van Eockevort, Oostrum. Maria D. van de Ven, Oirlo. Paulus J. Koopman. Gasstraat. Gerardus E. M. Hoex. Oostrum. Johannes W. M van Meyei, Leunen. Johannes G. M. Claessens, Oostrum. Henricus E. Th. Pijpers, Leunen. Lamberius J. G. van Mil, Merselo. GEHUWD: J. H van Ooi, 28 jaar, landbouwer te Venray en W. E. van Kessel, 25 jaar, z b. te Venray OVERLEDEN: A. M. C. Weijs, 9 dagen, Steeg. P. J. E. Stevens, 13 jaar, Oirlo. P. J. A. Verschuuren, 4 jaar, Overbroek. A M. Groetelaars, wed. v. A. Janssen, '9 jaar, Overloon8cheweg, J. H. Poels, ecbtg. van P. J. Marcellis, 54 jaar, Merselo 1 patiënte St. Annagesticht. S3BK3LIJK3 BIBISTIÏ. Parochiekerk Morgen Zondag om 2 uur kleine congregatie half 3 berbalingscatecbismus, 3 uur Lof. Maandag half 8 besteld jaarg. voor Jan v. d Boogaart, 8 uur de uitvaart voor de Wed. Janssen met brooduitdeeling aan de armen, geen Loi Dinsdag half 8 leesmis voor G Gerrats als lid van den Bond van Groote Gezinnen, 8 uur jaarg. voor Lambert Deriks Woensdag, Aschdag, half 7 eerste H. Mis, 8 uur 2e El. Mis, 9 uur Hoogmis, na iedere H. Mis worden kruisjes uitgedeeld. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half acht lepsmis, 8 uur besteld jaarg. voor Caspar Esser Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Reoier Poels en Johanna Janssen, kwart na vier Kruisweg en zegen met net H. Kruis Zaterdag half 8 jaarg. voor Gerard Frans Aerts en zijne echtgenooten Antonia Michels en Fran- cisca Janssen, kwart na 4 Lof, de kinderen der 6de klas komen dezen dag te biechten. Op de Vrijdagen in de Vasten kwart na vier Kruisweg, op de Zondagen om 5 uur Lof en Lijdensmeditatie In den loop dezer week zal de algemeene collecte gehouden worden voor de Vincentiusvereeoiging, wegen» het strenge winterweer wordt deze collecte ten zeerste bij de Parochianen aanbe- voleu. In de etalage van den heer van Opbergen Groote Markt hangen de foto's van het diaman - tenfeest der El. Familie ter bezichtiging. Een foto stelt voor de HFamiliegroep met den jubilaris in het midden. De andere foto de Groote Kerk iB teestdog De H. Familiefoto kost 80 cent Foto Groote Kerk in feestdos 60 cent. Wie een of meerdere foto's van het schitterend geslaagde diamantenfeest vil bezitten, kan het opgeven ieder bij zijn prefect, dan zal deze wel zoo bereidwillig zijn om er een lijstje van op te maken en het ter kennis brengen van jie Heeren Gebrs van Bergen fotografen alhier. Paterskerk. Zondag, Maandag en Dinsdag plechtige viering van het 40-urengebed. Het Allerheiligste zal uit gesteld zijn van 's morgens 5 tot 's avoods 7 uur Zondag 8 uur plechtige Hoogmis. Kwart over 4 pl. Vespers, 5 uur Lof. Maandag om 9 uur plechtige Hoogmis. Kwart over 4 pl. Vespers, 5 uur Lof. Dinsdag 3e Dinsdag der novene ter eere van den H, Antonius. Om 9 uur plechtige Hoogmis voor onze weldoeners. Ooder de Hoogmis korte toespraak en gebeden der novene. Kwart over 4 gezongen Veapers, 5 uur plechtig Lol, processie en Te Deum tot sluiting van het 40 urengebed. Woensdag Aschdag, geboden vasten- en ont houdingsdag, om 7 uur Aschwijdig. waarna de Hoogmis. Donderdag half 8 H. Mis voor Wed. Jansen Groetelaars als lid der Derde Orde. Vrijdag leest van den Zaligen Andreas, volle afl. o g.v Om 7 uur Hoogmis Om 6 uur Lof en Eerste Lijdensmeditatie A t. Dinsdag is de verjaardag van de kroning v. Z. H. den Paus. A s Zondag Te Deum na de Hoogmis. St. Antonius-Patronaat. Veertig-ureDgebed in de Paterskerk. Dezen Zondag van 3 tot half 4 aanbidding van het Allerheiligste Sacrament voor de leden van Patronaat en JongelingenvereenigiDg. Patronaat, maar niet verplichtend. De uitvoering van Vasten avond Dinsdag ten bate van het Patronaat kaa door leden van Patronaat (boven de 14), Jooge- lingen-vereeniging en Goudpluvier worden bijge woond tegen verminderde prijzen. Eerste rang 45, tweede raDg 25 cents. Deze kaartjes moeten gehaald worden Dinsdag tusschen 11 uur en half een. Tevens dan gelegenheid voor contributie, Spaarbank enz. Goudpluvier niet Maandag maar Donderdagavond Vorig bedrag N. N Heijde f 211 26 f 2 60 VENLO. Op de Coop, Vailingver- eeniging van Maandag waren aange voerd 760.000 eieren. Groote eieren van t 8 40 tot f 10.40 Kleine eieren van f 6 80 tot f 8 30 Eendeneieren van f 7.60 tot f 8. Ganzeneieren van f 21. Kippeneieren per Kg. f 1.43. ROERMOND. Op de Coöp Eiermijn van Maandag was de aanvoer 2.000000 eieren. Groote eieren van f 8.tot f 10. Kleine eieren van f 7tot f 7 90 Eendeneieren van f 7 50 tot f 7.90 Worden gevraagd Boerenknechten v dadelijk en Pa- schen Boerendienstmeiden idem burgerdienstmeiden voor dadelijk en Paschen, Venray, Hor6t, Tienray. Keukenmeiden Venray en Horst 1 burgerdienstmeid Boxmeer 1 kindermeisje, idem 2e meisje voor Venray 1 Maart. 1 bakkers'eerüng 1 Mei 1 j. a hv 1 slagersknecht liefst 2 j. a h v 1 buishoudster voor geestelijke 3 meisjes en 3 jongens voor hul- zenfabtiek te Venray 1 burgerdienstmeid voor Deurne 1 coiff ursbediende 2 burgerdienstmeiden Horst 1 boerendienstmeid Horst 2 grondwerkers 1 leerling timmerman 2 meisjes of jongens 1415 jaar v sigarenfabriek 1 bakkersknecht voor Oirlo 1 bakkersleerling voor Venray 2 of 3 verplegers voor Venray 2 metselaars Bieden zich aan 1 keukenmeid 25 j. v. Paschen 1 burgerdien9tmeisje v dadelijk 3 werkmeisjes 8 metselaars en opperlieden 1 bakkersknecht 1 kindermeisje 1 werkvrouw 1 schildersleerling 1 bekwaam chauffeur P. S. Gedurende de Vastenavond- dagen is het kantoor alleen geopend van 10—11 uur voormiddags. Voor dejn v belangstelden mijn 60 jaiap c H. Familie,; hier mijnen hart in t bijzonder geur Directeur p toor Thieleibioe de buurt, Vecor alle leden (lie verder alleragv( mij tot eenen h( ben gemaal F/endrifge Heden overleed tot onze groote droefheid in het kloos ter te Well (L) Mejuffrouw na gesterkt te zijn door de Genademiddelen der H Kerk, in den ouderdom van 65 jaar Hare nagedachtenis zal bij ons in dankbare herinnering blijven. A J. J POELS— VAN LIEBERGEN en Kinderen Venray, 7 Febr 1929 28 Voor de talrijke blijken van deelneming, ondervonden tijdens de ziekte, het overlijden en de begrafenis van onzen innigge- liefden Vader, de heer betuigen wij onzen harteiijken dank. Kinderen Michels Merselo. Voor de vele blijken van deelneming, ondervonden tijdens de ziekte, het overlijden en de begrafenis van onze inniggeiief- de Echtgenoote en Moeder, be tuigen wij onzen harteiijken dank. 16 K. Thomassen en kinderen Venray, 8 Febr. 1929. Voor de vele hartelijke blij. ken van belangstelling, onder vonden bij ons Zilveren Huwe lijksfeest, betuigen wij bij deze onzen oprechten dank. P. J. Berks en Echtgenoote Venray, 9 Febr. 1929. 12 its in klein gezin. Te bevragen Hoenderstraat 6, Venray. geopend 1(SD^ in plaats|.30. 's avonds cj in geboS AOENDA Notulen. Jaarver» Verkiezi Benoemier ci miaaiailitei Rondvrt Sluiting. Daarna zal rden FILM van ek het Newrd Deze verjok t gankelijk vjerer oud leerlingtscht Trouwe ®cht NR. Ruim hallhikb Barneveltorst, 2-daags kuieghc stam Horst,(bel ningen op le(Tev Qoudensen Tijdens dadda] om prachtig0ins< om versche H. CREMlIfw ALTIJD (OP om prijstitei UEVBAAGD 14 15 jaar voor Venlo, hoog loon. Adres Bureau dezer Courant. Zuivere BloOut f 10.1 TE I» een I- Troutim zoo goed alspotp Adres Bur TE I» bij P. J. BisIJster lister TE 2 beste sing bij Driek Kiezer

Peel en Maas | 1929 | | pagina 2