Bi. Ileiliig-atiMêiiag N.V. „Edah" F. H. OUDENHOVEN lz. Landbouwers M. VENNEKENS Fa. Sloot-Saaien 6. L, Verbeek F. Sijbers- Peels. spreekuur te Venray G. W. MUSEENS MAX WOLF, Opruiming meoie Kinderleesboeken Firma van den Munckhof HET ADRES voor Koperen Trapkanten Patersstraat 14 Alle KUNSTMEST- stoffen C. P. Rockx Dentist, VENLO Inboedel. Notaris Esser Belg. Anthraciet en Union Briketten Jac. Verstegen, Handel in Gedistilleerd, Likeuren en Wijnen. Houthandel Bruinkool-briketten, fc? tuk kolen, Vetnootjes en Anthraciet Tandarts, Venlo eiken Woensdag Assurantiën, Districts-Arbeidsbeurs EXTRA Fijne Speculaas 2832 ct. per pond Extra fijne gekruide Speculaas 44 ct. Heerlijke Taai Taai 28 ct. per pond Alle soorten fijne koekharten vanaf 25 ct Volvette prima Toiletzeep, 5 stukken verpakt in mieca h 27 ct. per pak. Zie Etalages. Telef.23, VEGHEL Zakkenfabriek Levert alle soorten Zakken en Balen Zandbakken voor dijkversterking en waterkeering. Slakkenmeelzakjes worden tegen de hoogste prijzen ingekocht. Prijsverlaging Origineel „Vleesehauwer" Bietensnijders N. V. HOLLANDIA - TENLO van een groote partij aan spotprijzen. Koper-artikelen Ruime sorteering in Groote opruiming Behangsel Eerste Venraysche ELECTRISCHE TIMMERFABRIEK AANNEMER - BOUWMATERIALEN Vraagt eerst onze prijzen HU WÊÊBKÊÊÊ alvorens elders te koopen Het beste en goedkoopste adres in Stationsweg Venray Het stormweer. Volgens de Parijsche bladen hebben bij de laatste airmen aan de Fransche kust 21 schapen in Dood verkeerd, waarvan er 9 gezonken zijn. Voorzoo ver op het oogenblik bekend, zijn ten minste 50 personen daarbij omgekomen. Gasluclit boven Eindhoven. Dinsdagavond heeft de Gemeenteraad var. Eindhoven op voordracht van B. en W. kennis genomen hebbende van het rapport der commissie uit den raad, die de taak had een onderzoek in te stellen naar vermeende onregelmatig heden in het gasbedrijf, metalgemeene stemmen besloten om den directeur, de heer J. J. G Willekens metingang van heden te ontslaan. Deze directeur stond zeer hoog aan geschreven vanwege zijn groote capa citeiten. Voorts zijn bij de gascorruplie nog eenige mindere ambtenaren betrokken, omtrent wier lot door B. en W. nader beslist zal worden. Een bang kwartiertje. De autoverhuurder J. Lenters te Ruinerwold, had in den stormachtigen nacht van Zondag op Maandag een zeer bang oogenblik, meldt het »N. v. h. N." Zondagnacht om 1 uur had hij met zijn auto de vroedvrouw naar een kraamvrouw te Oosleinde gebracht. Op den terugweg ontdekte hij, dat in eens zijn wagen geëlectrificeerd was Wat was er gebeurd? Een door den storm afgeknapte draad van de bovengrond sche geleiding van het electrisch net, was om de toet van een der raderen gewonden, waardoor dus de heele auto onder eleclriciteit kwam te staan. Waar ook de heer L. zijn hand zette overal voelde hij electrische schokken. Ook onder zijn voet, die natuurlijk op een der ijzeren pedalen rustte, kreeg hij een zeer raar gevoel. Doordat het ijzer van den auto niet met den grond in aanraking kon komen (door de isoleeren- de autobanden) had er natuurlijk geen snelle afvloeiing plaats, waardoor het gevaar verminderde. De heer Lenlers durfde den wagen niet verlaten, want oogenblikkelijk zou de electrische stroom zijn weg door L.'s lichaam zijn gegaan. Gelukkig was hetstuurrad met gummi omwonden zoodat zijn handen niet geëlectrificeerd werden. De heer Lenters heeft door een plotselingen greep zijn altijd nog loopenden auto op de tweede versnelling kunnen krijgen. Met een geweldigen ruk werd het gevaarlijke stuk draad van het electrisch net afge» trokken. De heer Lenters reed toen met 'n eind draad van 60 M. plus een paai nog 6en heel eind verder. Toen hij geen eleclriciteit meer ontdekte, is hij uitgestegen. Zeer ontdaan kwam hij thuis. Slaapziekte. Te Sluiskil, gemeente Terneuzen, is een 21jarige landbouwerszoon aan slaapziekte overleden. Onregelmatigheden by den aankoop van grond voor de gemeente Eindhoven. Het Eindh. Dagblad schrijft: Er is dezer dagen aan 't licht geko men wij beschikken over voldoende betrouwbare gegevens om er melding van te maken dat bij den sankoop van perceelen voor rekening van de gemeente frauduleuze praktijken zijn gevolgd, die Groot Eindhoven voor duizenden hebben benadeeld. Deze practijken bestonden o.m. hierin, dat de eigenaars van gronden, waarop de gemeente het oog had laten vallen, door personen, die van deze plannen op de hoogte waren, werden ingelicht en overgehaald een zeer hoogen prijs te vragen. Kwam de koop tot stand en dat geschiedde als regel, ondanks die hooge prijzen dan kregen deze personen hun deel van de winst als belooning voor hun kostbare inlichtin gen. Een beambte bij gemeentewerken, die als tusschenpersoon optrad bij deze laakbare handelingen, heeft althans reeds gedeeltelijk toegegeven, dergelijke belooningen te hebben aangenomen, doch ook andere personen, die direct of indirect bij 't gemeentebestuur be trokken zijn, moeten deel hebben aan deze duistere geschiedenis. In ieder geval zal aan onze hoogste stedelijke autoriteit voldoende feiten» materiaal verschaft worden om een nauwkeurig Justitieel onderzoek zonder aanzien des persoons te wettigen. Het hooge water. De hoogwaterberichten uit de ver schillende deelen des lands zijn thans meestal van geruststellenden aard. De crisis is voorbij en het gevaar voor nieuwe overstroomingen is goeddeels geweken. Het water in de polders is er echter zoo maar weer niet uit en vooral de zeepolders zullen groote schade onder vinden van het zoute water. De Britsche koning. De toestand van den Engelschen koning geeft aanleiding tot bezorgdheid, De rechter long is aangetast. Een nieuwe visch in de Maas. Door dé Rijksvisscherij inspectie is Maandag te Roermond nabij de Roer brug 6en nog niet in de Maas vertoe vende visch gepoot nl. de »Houting zonder neus." Er werden 25 000 stuks uitgezet, zoodat er in het seizoen 29 wel voor de visschers iets te visschen zal zijn. te HORST zal op Maandag 3 December 1928. nam. half 3, ten verzoeke van Mej. de Wed. H. Bergmans te Horst, ten huize van den Heer Ververgaert in de Herptraat aldaar publiek verkcopen Eenige goed onderhouden huis- mtubels alsstoelen, tafels, kasten, ledikant, porceleio. glas, aardewerk, een zoo goed als nieuwe kachel en fornuis, een nieuw petroleumstel, gordijnen, schilderijen enz. op pakhuis te bekomen bij Overloonsche weg Desverlangd ook aan huis be zorgen. Hoenderstraat 6 VENRAY Greenen, Vuren, Eiken en Americ. Greenen. Carbolineum en Asphallpapier. Alles aan concurreerende prijzen. voorna. van half 9 tot 11 uur ten huize van den Heer W.Janssen Michel8, Palersstraat. Belastingzaken, Kadastrale Zaken, Koop- en Huur contracten, enz. Schoolstraat 14. Worden gevraagd 1 werkvrouw voor Venray 1 huishoudster voor Deurne 1 burgerdiensimeisje v. Wanssum Boerenknechten v dadelijk en Pa- schen Boerendienstmeiden idem 1 aank. timmerman voor Venray Sleepers voor de Staatsmijnen Verschillende leerling-verplegers 1 boetenknechtje voor Meerlo burgerdienstmeiden voor dadelijk en Paschen, Venray, Horst, Tienray. 1 agent voor drukkerij Agenten voor verzekeringen Keukenmeiden Venray en Horst Boerendienstmeisje voor Venray Paschen 1 bekwaam automonteur v Tilburg 2 electrien9 voor Tilburg 20 timmerlieden bekend met be tonbouw en 3 ijzervlechters voor Venlo, 3 maanden werk, minimum 57 ct. per uur Bieden zich aan 3 burgerdienstmeisjes v. Paschen 1 keukenmeid 25 j. v. Pa9chen 1 kindermeisje voor dadelijk 1 tuinman ongehuwd 31 j. 1 boerenknechtje 14 jaar 1 bekw. boerenknecht Paschen 2 kantoorbedienden 1 chauffeur 21 jaar 1 huishoudster 65 jaar 2 burgerdienstmeisjes v dadelijk 1 bekwaam sigarenmaker 2 metselaars 1 boerenknecht 35 j. voor dadelijk 1 schilder 1 grondwerker Suikerbeestjes 10 ct. per ons. Zeer fijne Fondant Borstplaat 13 c Chocolade letters, Chocoladefiguren 15 ct. per ons Prachtige doozen Bonbons 35 ct per stuk Prachtige luxe doozen Borstplaat 25 ct per doos Zie verder onze sorteering grootere doozen aan lage prijzen. Wij vragen en bezorgen zonder prijsverhooging. Aanbevelend, 76 voor Handel, Landbouw en Industrie. Wij noteeren thaDS No. 5 met 5 messen f 22 No. 6 met 6 messen f 30. No. 7 met 7 messen f 33. No. 9 met 9 messen f 38. Opvangbakken extra No 5 en 6 f 1.75 No. 7 en 9 f 2.25 Bij 3 stuks franco ieder spoorwegstation. Handelaren rabat. LANDBOUWWERKTUIGENHANDEL. pijnloos trekken, plombeeren, Kunsttanden goudkroon en brugvoerk, veranderen van niet passende gebitten, is J Nassaustr. -3 b.h. Postkantoor SPREEKUREN aan de grens Kaldenkirchen (onmiddellijk naast Zoll ambt, rechts) DINSDAG en DONDERDAG van 2=5 uur. Alle overige dagen en uren na voorafgaand bericht of afspraak. Inlichtingen, prijzen, afspraken, boodschappen, reparaties NAS- SAUSTRAAT, VENLO ONTVANGEN een ruime sorteering als: roeden$ ringen en diverse onderdeelen. VENRAY TELEFOON 57 Steeds groote voorraad en extra lage prijzen in CementZakkalk, GipsVloer- en Wandtegels, DakpannenAsbest-golfploten enz. enz. Groote voorraad in Engelsche Lister Benzine motoren, Reemaf Electro Motoren. Dorschmachines met en zonder reiniging. Reform WanmolensMelotte en Brab. ploegencultivators bietensnijders, Veepotten Vraagt prijzen.

Peel en Maas | 1928 | | pagina 9