Drogisterij „De Vijzel Dames en Kinder Hoeden eigengemaakte Confectie Pullovers en wollen Men Oirlo. BIJ RUWE HUID Dennenhont voor de verzorging der Huid. oo 2. Meeren-Modeartikden Het beste adres Damesmantels L Sanders-v. Maris Boerderij. Extra lage prijzen Hoedemaekers, Apotheker-ass. 2.9° 3.9° 4.75 Overjassen, moderne Ulsters, Gabardine of Regenjassen een groote zending PETTEN en VILTHOEDEN Hoeden met Roulo rand. LEERMUTSEN voor kinderen in alle kleuren en prijzen. Handschoenen, Sokken, Sjaals Komt en ziet onze Etalage Groote Straat Telef. 92 Octaaf van den H. MACHUTUS,! van 15--22 Novemb. voor Heeren- Overjassen en Regen jassen vanaf 17 gld. Notaris Esser prachtige bedrukte Chinamatten van f 2.65 voor f 2.25, Chinamatten onbedr. van 1.45 voor f 1.25 Th. Pouwels Districts-Arbeidsbeurs Notaris Esser levert alle winterartikelen Voor HOEST en KEELPIJN Manleis Fanlasiestof vanaf Manfels |LJ| i I hoogstfijne Engelsche stof mantels met bont Manfels k/S I schitterende uitvoering bizon- manteis der voordeelig Bontmantels 3'4"""1 Bontmantels l"'B model 7.90 8.9° 9 75 13.50 15.90 I9.75 24.00 29.75 49. Dit seizoen zijn wij bijzonder goed ge sorteerd in groote maten fantasie stoffen en zwarte stoffen. Kinder Manfels Kinder Manfels Kinder Manfels Kinder Manfels Bijzonder voortJeelige aanbieding 1. 25 95 Vilf Dames Hoeden Fluweelen Dames Hoeden ZIET ETALAGE uwe keuze in schitterend gekieede vindt U in groote sorteering in of le klas maatwerk bij GEBR. JEUKEN. Wij garandeeren keurige afwerking, billijke prijzen en zeer vertrouwbare kwaliteit. Verder berichten wij dat weer is binnengekomen waarbij ruime keuze in in de nieuwste kleuren en modellen en de elegante en moderne In SLOBKOUSEN vindt U bij ons een uitgebreide keuze in kleuren, prijs en kwaliteit. met pels en pluche, van de goedkoopste tot de duurdere soorten. in groote verscheidenheid. I Verder alles wat tot bet Heerenmodevak: behoort Beleefd aanbevelend, 330 Geb' Jeuken Patroon tegen Kinder- en Zenuwziekten, ZONDAG 18 NOV. om 10 uur de Hoogmis met feestpredicatie. Op de werkdagen de H. Missen om 8 en 9 uur. 20 (schrale huid) aan zeer lage prijzen. Degelijk maatwerk geen Confectie Eindstraat 6. 224 te HORST zal op Woensdag 21 November 1928 nam. 4 uur in Café den Engel aan de Groote Straat te Venray, ten verzoeke van den Heer P. TONEN aldaar, publiek verkoopen eene vruchtbare boerderij gelegen te Venray in het Vlakwater, te veilen als volgt: 1 Een solied gebouwd woonhuis zoo goed als nieuw, naar de eischen des tijds ingericht, Hollandsche stal, groote gierkelder (27003 liter] over dekte mestvaalt, varkenskooien, paardenstal, schuur, bergplaats en kippenhok, tuin, boomgaard, bouw en weiland in het Vlakwater, groot 95 50 aren. 2 Bouwland genaamd den Bosch, groot 1.09 70 H.A. belend Philipsen. 3 Bouwland aan de Hoop, groot 78.80 aren belend Poels en de Ew. Zusters Ursulinen. 4 Bouwland op de Kemp groot 33.90 aren belend Drabbels en Vul- lings. 5 Weiland in het Vlakwater groot 72 30 aren belend Drabbels en Loo- nen. 6 Weiland aldaar groot 51.10 aren belend Drabbel? en Maas. 7 Generale massa. Aanvaarding: het voorland circa 52 aren dadelijk, tuin, boomgaard en weiland 1 Januari 1929, gebouwen Paschen 1929 en het overige bouw land stoppelbloot 1929. deze week in Hofstraat. 20 Worden gevraagd 1 werkvrouw voor Venray 1 huishoudster voor Deurne 1 burgerdiensjmeisje v. Wanssum 1 sigarensorteerder voor Venray 1 boetenknechfje voor Meerlo bu'gerdienstmeiden voor dadelijk en Paschen. 1 metselaar en opperman voor Well Verschillende leerling-verplegers 2 kuipers voor Venray, bekend met droog werk, Boerenknechten v dadelijk en Pa schen Boerendienstmeiden idem Werkmeisje 2 d. p week Venray 1 timmermansleerling Venray 1 aank. timmerman voor Venray Sleepers voor de Staatsmijnen Bieden zioh aan 3 burgerdienstmeisjes v. Paschen 1 keukenmeid 25 j. v. Paschen 1 kindermeisje voor dadelijk 1 tuinman ongehuwd 31 j. 1 boerenknechtje 14 jaar 1 stucadoor 1 bekw. boerenknecht Paschen te HORST zal op Woensdag 21 November 1928 op verzoek van den Heer E. Esser te Venray publiek verkoopen A. 's Middags om 12 uur in café H. Pijpers Eindstraat Venray, 50 hoopen zware dennen schansen afkomstig van tophout, in hoopen van 100 stuks staande tegenover de Hoop, Merselocche weg en 10 slagen dennen tophout achter het Nieuw Huis, bosch afk. van de Wed. van de Pasch. B. Nam. 6 uur in café Willem Balrussen te Leunen, 50 hoopen zware droge dennen schansen, in hoopen van 200 stuks staande op afgekapt dennenbosch aan bet Steegsbroek en 20 slagen zwaar dennen tophout op perceel bosch afkomstig van Simon Janssen aan het Veulen. Glycerine, Purol, Vaseline, Honing rozentabletten. Alle soorten CRÈMES alsPebeco coldcream, Pond's cream, Crème Mouson, Kaloderma Lanolinecrême etc. Potters Linia, Nigroids, Anga bonbons, Mijnhardt's hoesttabletten Alle soorten drops. Thijmsiroop, Siroop Fame!, Abdijsiroop, Druivenborsthoning, enz. Beleefd aanbevelend, SEIZOEII- natisiEDine |V^| in moderne stof met pluche of bontkraag 'n prima keperstof met bont kraag kraag 'n Velours de Laine met bont- prima winterstof double face prima ribstof met kant 590 390 prima stoffen en nieuwste modellen in fantaisie en Eng. stoffen Velours de Laine met bont in fantasie met bont ó.25 in de nieuwste mo dellen vanaf zeer voor deelig vanaf uroom Dreesniann, uenlo

Peel en Maas | 1928 | | pagina 10