V. PTLS - VENRAY Religieuss Beelden Sesijnen- reelam© N.V. „Edah" Ett&t» an WiatMsnsoea 19231 Winterstoffen JAC. F0NCK Mantels en Hoeden, Me soorten Ondergoederen. Inmaakpotten, J. Coenen-Houtackers. Gemoltonneerde en Wollen Tricotgoederen eigengemaakte Confectie Pullovers en wollen Westen ¥ENEAT De Notaris Brabers boerderij Regenjassen en Mantels, Kinder-Capes,; Alle soorten Vellen en Bontrand UITVERKOOP van een groote partij VENRAY. Groote Paardenmarkt Profiteert van deze speciale aanbieding Prachtsorteering Kinder-, Backflsh- en Damesmantels. Truien, Kinderkleedjes, Vesten. DEKENS Heeren-lladeartikelen Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser Boerderijtje, Notaris Esser 't Nieuwste in voor Mantolgarneering. Blauwe Kinderjekkers in alle maten. Wollen en Gestikte Dekens, Dames- en Heerenvesten, enz. ONTVANGEN Slachtzout, zuiver Boekweitmeel Th. Pouwels Wegens plaatsgebrek 36 ver beneden fabrieksprijzen. Woensdag 7 November. DEZE WEEK Zeer fijne blanke Rozijnen zonder pit k 18 cent per pond. Mooie groote Rozijnen met pit k 15 ct, per pond. Velours, Wollen Buiten, Travers, Ottoman, Peau de Pêche, Fluweel, Zijden Pluche. Satinet, Wollen en Molton Overjassen, moderne Ulsters, Gabardine of Regenjassen een groote zending PETTEN en VILTHOEDEN Hoeden met Roulo rand. LEERMUTSEN voor kinderen in alle kleuren en prijzen. Handschoenên, Sokken, Sjaals Komt en ziet onze Etalage! Groote Straat Telef. 92 te VIERLINGSBEEK zal op Maandag 5 November 1928 bij inzet en Maandag 12 November 1928 bij toeslag, telkens namiddags 2 uur in café Jan Gerrits te Over» loon voor de kinderen L. Deriet aldaar, publiek verkoopen Onder Overloon, Gem. Maashees Koop 1. Een vruchtbare met Holl. stal en grooten gier» kelder, tuin, boomgaard,bouwland en weiland in het Hazenbroek, met een perc. bouwland bij H. Bekkers en een perc. bouwland helend Coenen en Deenen, groot 2,61,50 H.A. Koop 2. Een perceel bouwland a. d Boxmeerschen dijk, groot 1,61,50 H.A. Massa van beide koopen, uitma» kende eene vruchtbare boerderij groot 4,28.00 H.A. De kooper van koop 1 heeft het recht van verkoopers over te nemen het recht van pacht van ongeveer 1 H A. weiland aan het Hazenbroek, gepacht van de ge meente Maashees en Overloon tot 1 Febr. 1949, terwijl de kooper van koop 2 het recht heeft van verkoopers over te nemen het recht van pacht van ongeveer 4,13,00 H.A. bouw» en weiland a.d Boxmeerschen dijk van de voormelde gemeente Maashees gepacht tot 15 October 1943 Te aanvaarden: Gebouwen op 1 Mei, den tuin en den boomgaard en het weiland (ook het gepachte) op 1 Januari; het voorland groot circa 55 aren op koop 1 en.circa 30 aren op koop 2 op 1 Januari en de rest van het bouwland (ook het gehuurde) stoppelbloot of na den oogst alles in 1929 te HORST zal op Maandag 5 November 1928 nam. 5 uur in het Kegelpaleis van den Heer Cornet aan het Klein Park te Venlo, ten verzoeke van de Fam. van Uden pnbliek verkoopen Een net burgerwoonhuis gelegen te Venlo aan de Schoolstraat sectie I 3231 groot 74 centiaran. Aanvaarding 1 December a.s. te HORST zal op Dinsdag 6 November 1928 nam. half 2 in het café van de Kinderen van Rijswijck aan het station te Oirlo, ten verzoeke van den Heer Hendrikus Baeten te Oirlo pnbliek verkoopen Een solied zoo goed als nieuw gebouwd, goed onderhouden burger- woonhuis met tuin, zeer gunstig gelegen aan den grintweg te Oirlo nabij kerk en schoo', groot 10 a. Aanvaarding 1 Dec. a.s. Onmiddellijk daarna den geheelen inboedel bestaande uithut9meubels als stoelen, tafels, een zoo goed als nieuw fornui15, naaimachine, wasch machine, kachels, linnenkasten, ledi kanten met matrassen, beddegoed, porcelein, glas en aardewerk, voorts klein 9chuur- en akkergeieedschap, hooi en stroo, aardappelen, mangel- wortelen, kruiwagen, ladders enz. alsmede een geit. te HORST zal Dinsdag 6 Nov. 1928 nm. half 5 in café van Rhee te Castenray ten verzoeke van den heer H. Baltussen publiek verkoopen 75 nummers dennenhout dienstig voor boonenstaken, gelintpalen en brandhout, gelegen in het bosch af komstig van den heer Jac. Marcellis aan het Overbroek tegenover het Gemeentebosch. Aanwijzing doet Piet Willemse aan het Overbroek. te HORST zal op Donderdag 8 November 1928 vm. 10 uur ten huize en verzoeke van den heer Th. Hendrix te Tien- ray aan de Meerlosche baan publiek verkoopen 1 Oldenburger rninpaard 11 j oud 1 lange kar en 1 slagkar, beiden geschikt voor alle bedrijf, 1 compl. stel paardentuig, wentelploeg, culti vator, houten eg, Jhoutschemel met ketting enz. te HORST zal op Donderdag 8 Nov. 1928 nam. 4 uur in Café L. Verhaag te Seve-. num—Steeg ten verzoeke van den heer G. Spreeuwenberg te Horst aan den Eikelenbosch publiek verkoopen Een vruchtbaar goed'ond'ethouden bestaandje uit huis- stal, schuur, eif en bouwend, gelegen te Sevenum óp het Kleef, groot 2.42.50 H,A. Verder het pachtrecht van ruim 9 50 H. gemeentegrond gelegen te Sevenum op het Kleef (gedeeltelijk bouw- en weiland) De goederen worden in perceelen, onder massa's en generale massa geveild. Aanvaarding: de gebouwen Paschen 1929, het bouwland 9toppelbloot 1928 en het weiland 1 Januari. Bij niet-toewijzing zal het geheel publiek verpacht worden. te HORST zal op Woensdag 21 November 1928 nam. 4 uur in Café den Engel aan de Groote Straat te Venray Groote Straat 14 Telefoon 10 Steeds was en blijft onze leus Degelijk, goedkoopruime keus 144 publiek verkoopen eene vruchtbare boerderij gelegen te Venray in het Vlakwater, te veilen als volgt: 1 Een solied gebouwd woonhuis zoo goed als nieuw, naar de eischen des tijds ingericht, Hollandsche stal, groote gierkelder (27000 liter] over dekte mestvaalt, varken^kooien, paardens a', schuur, bergplaats cn kippenhok, tuin, boomgaard, bouw en weiland in het Vlakwater, groot 9550 aren. 2 Bouwland genaamd den Bosch, groot L09 70 H.A. helend Philipsen. 3 Bouwland aan de Hoop, groot 78.80 aren belend Poels en de Ew. Zus'ers Ursu'inen. 4 Bouwland op de Kemp groot 33.90 aren belend Drabbels en Vul- fings. 5 Weiland in het Vlakwater groot 77 80 aren belend Drabbels en Loo- nen. 6 Weiland aldaar groot 51.60 aren belend Drabbel? en Maa9. 7 Generale massa. Aanvaarding: het voorland circa 52 aren dadelijk, tuin, boomgaard en weiland 1 Januari 1929, gebouwen Paschen 1929, gebouwen Paschen 1629 en het overige bouwland stop- peibloot 1929. een groote parti 13 aan zeer lagen prijs. J. C'oenen-Boutackers le kwaliteit, aan de laagste prijzen bij Hofstraat 15 Wij vragen en bezorgen zonder prijsverhooging. Aanbevelend, 68 Mlanufacturenhandel GROOTE STRAAT 9 uwe keuze in schitterend gekieede vindt U in groote sorieering in of le klas maatwerk bij OEBR. JEUKEN. Wij garandeeren keurige afwerking, billijke prijzen en zeer vertrouwbare kwaliteit. Verder berichten wij dat weer is binnengekomen waarbij ruime keuze in in de nieuwste kleuren en modellen en de elegante en moderne In SLOBKOUSEN vindt U bij ons een uitgebreide keuze in kleuren, prijs en kwaliteit. met pels en pluche, van de goedkoopste tot de duurdere soorten. in groote verscheidenheid. Verder alies wat tot bet Heerenmodevalf behoort Beleetd aanbevelend, 330 m Jeuken

Peel en Maas | 1928 | | pagina 4