„SL Petrus Men" geeft u Levertraan Expositie Parijzer Modelhoeden. lig. Ambroeius Wij zijn gereed Haarden en Kachels, W inter-artikelen Herfst- ii Wiatireiiieea 1 W tnterstoffeii Alle Drogisterij-Artikelen Rundderrookvleesch vanaf 60 p p Th. Pouwels, hofstr, MOEDERS A. de Haen. PrachtsorteeriDg Kinder-, Backflsh- en Damesmantels Truien, Kinderkleedjes, Vesten. Gamoltonneerde en Wollér Tflcotgoederen. DEKENS JAC. FONC CUSTERS, Groote Straat 1 "r een prachtige groote botervloot cadeau. aan uwe kinderen Hoedemaeckers, Apoth.-ass VENRAY U het nieuwste aan te bieden wat de mode brengt ZIET ONZE ETALAGE chique modellen en groote keuze. Veehouders Th.. Éouwels Philips Lampen P- Hendrix, Patersstr. 9 Kachelplaten, Kolenbakken en diverse Velours, Wollen Ruiten, Travers, Ottoman Peau de Pêche, Fluweel, Zijden Pluche. satinet wollen molton Mannfacturenhandel Prijzen beneden elke concurrentie Tegen den Hoest Ontvangen prachtige stukken droog Fijne Metworst per pond 65 Extra fijne kwal. Metworst 75 Zuiver Varkensvet Vet inlandsch Spek Droge Schouderham Droge Ham Bij aankoop van een pond «Duifje" Alle Kruidenierswaren aan uiterst lage prijzen. Levertraan per flesch 85 ct. Levertraan Emulsie mh vanaf 75 ct. p. fl. en U bent overtuigd van onze <0 (O 3 O gebruikt de alom bekende zeere spenen-zalf Denoline. Alle Veegeneesmiddelen ver krijgbaar. 10 Hofstraat Agenta half mat, helder en Duo Spaarlampen, Kruislampen, Autolampen, Zekeringen, enz. 10 vindt U in groote sorteering bij Prima fabrikaten. Concurreerende prijzen Levertraan Emulsie Berger Levertraan scheikundig onderzocht en met stoom gezuiverd. Zeer aanbevolen voor zwakke kinderen. Jena Flesschen en Spenen Nestle's Kindermeel Nutricia Kindermeel Nitromalt Roborine Sanatogen Eiwitstaai Ovomaltine Kalzan enz. Glycerine Kamferspiritus Boorzalf Zinkzalf Purol Kloosterbalsem Sublimaat Boorwater Verbandgaas Verbandwatten Thermogéne watten Menthol Bonbons Potters Sinia Wybert tabletten Thijmsiroop Borstsiioop Abdijsiroop Alle soorten Mijnhardt's Tabletten en Poeders Bayer Aspirine enz. enz. Pain Expeller Sloans Liniment Spirosal oplossing Bayer D.D D. flacon en zeep Teerzeep overvette gr.ondzeep Glycerinezeep Crème Mouson Kaloderma enz. enz. Alle Ziekenverplegingsartikelen Verbandtrommels enz. Beleefd aanbevelend, 78 Alles le kwaliteit droog inlandsch goed. Beleefd aanbevelend, 40 Versterkt het beenderstelsel I Bevordert den groei

Peel en Maas | 1928 | | pagina 10