f I Th. C Kermis Et DAN Kermis Dam Kermis Hotel Villa Wed. J. Kennis Petkusi Dient Burgt Gymni Provinciaal Nieuws Openbare vergadering Gemeenteraad te VENRAY. Districts-arbeidsbeurs J0HAN KENNIS, André Nini E|r Cato Bf Hub. Ve ij in ds Tent v bij Fransu Fransi zaak van wijlen den Heer Joh. Kennis wordt voortgezet. Uit de hat 80| en ruim Presed Dennem R. K. twei Vereenvoudigde spelling. Plannen der Regeering. Naar wij vernemen ligt het in de bedoeling van de Regeering binnenkort een vereenvoudigde spelling in te voeren, waarbij de naamvallen vervallen en voor de e en o dezelfde regels zullen gelden als voor de a en u. De uitgang lijk blijft onveranderd en wordt niet vervangen door lik. Nederlandscli vleeseh in Engeland geweerd. Men meldt uit Londen In antwoord op vragen, hem Woens dag in het lagerhuis gesteld, verklaarde de minister van landbouw, dat hij, wegens het uitbreken van mond- en klauwzeer in Zweden en Nederland in Mei, niet het voorstel kon overwegen om het embargo op vleeseh op te heffen. Doodelyk auto-ongeluk. Men meldt uit Oss: Dinsdagavond heeft op den Brugweg van de Reek een ernstig auto ongeluk plaats gehad. Een auto van den hotel houder J. Berents te Ravesteyn, welke voor een hond uitweek, kwam in een sloot terecht, waardoor de auto over den kop duikelde. De hotelhouder werd op slag gedood. Zijn zoon, die aan 't stuur zat, bekwam geen letsel. Autobus in brand geraakt. Nabij de Belgische grens is een auto bus van den dienst TilburgTurnhout van den heer J Peeters in brand ge raakt en tegen een boom gereden. De passagiers konden het voertuig tijdig verlaten. Een tiental wei d licht gewond De autobus is gedeeltelijk verbrand. De onbewaakte overwegen. Dinsdagmorgen omstreeks kwart voor tien is door den trein No. 1311, komende uit de richting Amersfoort naar Zwolle, op den onbewaakfen overweg nabij Nijkerk de 80 jarige H. v. d Brink doodgereden. Het slachtoffer werd onge veer 40 meter meegesleurd. Meisje verbrand. Bij het aansteken van een petroleum stel is te Amersfoort 't 11-jarig dochtertje van den heer E. Brouwer met haar kleeren in aanraking gekomen met Je vlam, tengevolge waarvan deze in brand geraakten. Het kind is later in het St. Elizabeth- gastbuis aan de bekomen verwondingen overleden. Branden. Woensdagmiddag brak brand uit in de vetwolopslagplaats van den beer S. te Helmond. Nadat de brandweer het smeulende vuur had gebluschi en ver trokken was, werd zij des avonds wederom gealarmeerd daar het vuur opnieuw was uitgebroken. Thans kon zij niet verhinderen, dat het gebouw een prooi der vlammen werd. Verzeke ring dekt te schade. Onweer. Tijdens een hevige regenbui, sloeg te Zundert de bliksem op de electrische geleiding, verbonden aan de in de in aanbouw zijnde nieuwe kerk Een werkman san den motor werd bewus teloos geslagen. Toen geestelijke en medische hulp ter plaatse was, kwam de getroffene spoedig bij. Een andere werkman had een brandwonde aan den pols opgeloopen. Een familie vergiftigd. Een uit 4 personen bestaande familie te Brachelen, een Duitsch Nederlandsch grensdorp, is, na het eten van bedorven leverpastei, ernstig ziek geworden. Een der kinderen, een meisje, is reeds gestorven. De toestand der andere huisgenooten is hoogst bedenkelijk. Sneeuwstorm in Boven-Hessen. Op den Vogelsberg in boven Hessen heeft een hevige sneeuwstorm gewoed, welke met heftige koude gepaard ging. VENRAY, 2 Juli 1927. Eindexamens gymnasium. 29 Juni. (R.K. Gymnasium St. Angela) Geëxamineerd 11 candidaten. Geslaagd voor diploma A de dames H. Flesksns, I. v. Oppenraay, E. Peeters, J. Ter Windt en J. Timmer en voor diploma B de dames G. Hulshof, G. Kloppenborg, Cl. Uil, Gr. v. Wylich. Na verlengd examen slaagde nog voor diploma A mej. P. Huddleston Slater. Afgewezen 1 candi- daat. 28 Juni. (R K. Gymnasium v. jongens.) Geëx. 8 candidaten. Geslaagd voor diploma A: L. Camps, Venray; A. Goemans, Hillegom; C Hermans, Heyt huizen J. Kwaaitaal, Breda A. Schoon- brood, Maastricht; J. Spendel,Zaandam en D. van der Vat, Groningen en voor diploma B: H. van den Eynden, Heerlen. Afgewezen geen TOEGELOOPENeen herdershond GEVONDEN een rijwielplaatje, en de helft van een bankbiljet van f 60 Inlichtingen bij de Gemeentepolitie. KLOKKEN en BAROMETERS in alle prijzen en modellen Prijzen ver beneden elke concurren tie. Vakkundige bediening. Betrouw bare garantie. Overtuigt U zonder eenige koopverplichting. (Adv.) H. CAMPS, Horlogerie. BEKENDMAKING. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemeene kennis, dat de Raad der gemeente voornemens is schoolgebouw met speelplaats be nevens woning en tuin, kadastraal bekend gemeente Venray Oostrum Sectie K 274t groot 20 aren aan den openbaren plaats ter beschikking te stellen van het R K. Kerkbestuur van Onze Lieve Vrouw Geboorte te Oostrum, zulks voor het oprichten eener bijzondere school aldaar, in verband waarmede dan de openbare school te Ooslrum zal worden opgeheven. Degenen, die tegen deze onttrekking aan den openbaren dienst, beschik baarstelling en opheffing van de O. L. School te Oostrum bezwaren hebben, kunnen deze ter kennis van het Ge meentebestuur brengen, waartoe zitting zal gehouden worden ten Raadhuize op Vrijdag 15 Juli a.s. des voormiddags van 1112 uur. Venray, 1 Juli 1927. De Burgemeester en Wethouders van Venray, O. VAN DE LOO De Secretaris, VAN HAAREN. Vergunningen vischreclit. Burgemeester en Wethouders bren gen ter algemeene kennis, dat vergun ningen zullen worden afgegeven to» uitoefening van het vischrecht in het Venraysch Broek en de beken en gemeentewateren tegen f 1.per stuk en zegelkosten. De beken mogen echter in geen geval worden afgedamd. De vergunningen zijn verkrijgbaar ter secretarie. Venray 27 Juni 1927. Burgemeester en Wevhouders van Venray O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. Bekendmaking. De Burgemeester van Venray brengt ter openbare kennis, dat op de Secre tarie ter inzage liggeD de staten ver meldende de bij de hoofdkeuring goed en niet goedgekeurde springstieren. Venray 27 Juni 1927 De Burgemeester van Venray, O. VAN DE LOO Lyst van onbestelbare brieven en briefkaarten, van welke de afzenders onbekend zyn Terugontvangen in de 2de helft der maand Juni 1927. BRIEVEN Binnenland: 1. Lormans Houthandelaar, Tegelen BRIEVEN Buitenland: 2. Th. Jacobs Vondielek, Wiskonzin. De Zondag in alle kerken onzer gemeente gehouden collecte ten bate der slachtoffers van den stormramp heeft opgebracht als volgt Parochiekerk f 264,86 Paterskerk f 94,05 Oostrum f 151 Merselo f 107. Oirlo f 80 Van Leunen en Caslenray nog geen opgaaf ontvangen. Sevenum t 610,10 Als eene bijzonderheid mag wel vermeld worden, dat deze week in de slagerij van den Heer Chr. Goumans Janssen alhier een jonge koe geslacht werd met een levend gewicht van 1506 pond. Onder ongunstige weersomstan digheden heeft Woensdag in het vroege morgenuur de aangekondigde zonsver duistering plaats gehad. Het verloop was hier slecht te volgen. De belangstelling was dan ook niet groot. Kringfeest te Venray. Het door de turnclub »St Christoffel" alhier op morgen Zondag te houden Kringfeest, met daaraan verbonden athletiek- en turnwedstrijden, belooft zeer interressant te worden. Een 8-tal vereenigingen met 400 leden zullen hieraan deelnemen. Om half 12 wordt een wedloop door 't dorp gehouden, waaraan bekende loopers deelnemen, terwij! om half 3 na afloop optocht, onder leiding van den Heer Voncken, lid der Technische Commissie van den R K Gymnastiek en Athletiekbond in het Bisdom Roer mond, de wedstrijden en demonstatie's een aanvang nemen. Gedurende het feest zal door onzen ZeerEerw. Heer Pastoor Thielen, de plechtige wijding van het nieuwe vaan del onzer turnclub verricht worden. Deze plechtigheid, opgeluisterd door honderden turners, beloofd een mooi moment van dit feest te worden. Daarom allen, die genieten willen van een gezonde sport, met schitterende demonstratie's, zoowel op het gebied van athletiek als turnen, op naar het Sportterrein, waar een prettige middag u verzekerd is. Maandagmorgen werd door de marechaussée alhier aangehouden zekere N., die in het Alg. Politieblad stond gesignaleerd. Op de Woensdag te Roermond gehouden premiekeuring van hengsten, behaalde »Comte de Flandre" van de Hengstenassociatie «Vooruitgang" de eerste prijs (groote maat), terwijl de hengst «Carnaval d'Ahéa" van dezelfde vereeniging de derde prijs werd toege kend in de kleine maat. Voor deze vereeniging wederom een mooi succes 1 Voor het Kantongerecht te Venlo werd vrijgesproken V. P. alhier, die ten laste werd gelegd eene auto aannj ding van P. D. alhier, aan wien tevens eene schadevordering werd ontzegd, Op de Maandag alhier gehouden jaarmarkt was een groote aanvoer van vee. De handel matig met veel koop lieden. Biggen waren er in overvloed aangevoerd. Men betaalde van 7 tot 12 gulden per stuk. De aanvoer werd slechts gedeeltelijk verkocht. Naar wij vernemen zal het groot Circus menagerie der 4 Gebroeders Amar van Parijs, dat thans eene rondreis A bezoeken en hier voorstellingen geven op Donderdag 21 en Vrijdag 22 Juli a.s. Militaire oefening. In verband met te houden militaire oefeningen zullen van 13 op 14 Juli as. een 135 tal officieren en minderen van de compagnie wielrijders in deze gemeente gebivakkeerd worden. Zondag 17 Juli a.s. zal de Ver- koopvereeniging »St. Anthonius" alhier eene vergadering houden, waar als spreker zal optreden de WelEd. Heer P. J. Rutten te Wanssum, met het onderwerp: »De varkensfokkerij". MERSELO Ouden van dagen her inneren zich niet ooit zulken kouden, triestigen, regenachtigen Kermis Zondag beleefd te hebben. Geen wonder dus dat het bezoek zeer gering was en de uitvoering van de Venraysche Fanfare daardoor niet tot haar recht kwam. Ook Maandag en Dinsdag was het slil, doch Woensdag was het bezoek drukker. Met genoegen kunnen wij melden, dat de kermisdagen in de beste orde zijn verloopen en door niet den minsten wanklank zijn verstoord ge worden. MAASHEES. De collecte voor de stormramp bracht hier f 135 op. MAASHEES. Tot ambtenaar ter secretarie is hier benoemd de heer L. Keuten, thans in gelijke betrekking te Sambeek. OVERLOON. Naar we vernemen, bestaat het plan nog een tweetal op voeringen te geven vsn het openlucht spel «Joseph in Dothan" op Zondag 24 en 31 Juli a.s. Zulks in verband dal een viertal aangekondigde opvoeringen niet konden doorgaan wegens het ongunstige weer. DEURNE. In de gemeente veenderij is aan 25 arbeiders ontslag aangezegd GRUBBENVORST. De bevolking van deze gemeente is het niet erg eens met het genomen raadsbesluit, waarbij de Raad voor de som van f 10 000 van den heer Z. huis, schuur en tuin kocht, ter vergrooting van het marktplein. Er is heel wat vergaderd en geredeneerd en het slot is, dat een protest naar Ged. Staten gezonden wordt. Landbonwingenieur. WELL. Onze oud dorpsgenoot, den heer Leo Peters, landbouwkundig ingenieur, is benoemd als rijksland bouwconsulent te Washington. In den loop van den zomer zal hij naar de Ver. Staten vertrekken. Gouden huwelijksfeest. BERGEN. Het echtpaar Janssen* Beckers hoopt op 30 Juli a.s. zijn gouden huwelijksfeest te vieren. Er heeft zich reeds een buurtcommissie georganiseerd, die de leiding der voor bereidende werkzaamheden op zich heeft genomen. Examen akte li. O. VENLO, Bisschoppelijke Kweek school, 27 en 28 Juni Geëxamineerd 6 candidaten. Geslaagd de heeren J H. A. Aerts, Venlo L. Claessens, Venray; M. P. Creuwels, KerkradeJ. D. Dullens, DiederenP. Th van Enckevort, Seve num; G. H. Vullings, Hegen. Treffend sterfgeval. Mej. Helena de Bock, wonende in de Kruisheerenslraat ie Roermond, is Woensdagavond in de danszaal van den heer S. in de Broekhin plotseling overleden. Naar men mededeelt, was het meisje eenigszins reeds ongesteld, toen zij zich op weg begaf. Geestelijke en geneeskundige hulp werd terstond ingeroepen en waren weldra ter plaatse. De broedermoord te Asten. Voor de rechtbank te Roermond is opnieuw behandeld de zaak tegen den gedetineerden landbouwer M. v. L. te Asten (N B beschuldigd op 1 Decern ber j.l. met een revolver zijn ouderen broeder Karei door eer< revolverschot doodelijk in de borst te hebben getroffen. Bij de eerste behandeling der zaak werd verdachte ontoerekenbaar geacht, doch in verband met een nader ingesteld onderzoek, vroeg het O M. thans loe- rekenbaarverklaring van verdachte en eischte tegen hem een gevangenisstraf var. twee jaar Uitspraak 4 Juli. van den Donderdag 30 Juni n.m. vyfuur. Afwezig Wethouder Houb^n. Nadat de Voorzitter de vergadering geopend had met. gebed, stelde hij eene commissie in, bestaande uit de heeren Stoot, Fonck en Geurts tot 1. Onderzoek der geloofsbrieven der nieuw gekozen leden van den Gemeen teraad. Bij monde van den heer Sloot, ver klaarde de commissie een en ander in orde te hebben bevonden en adviseerde lot toelating der nieuw gekozen leden, waartoe de Raad besloot. 2. Notulen. Op verzoek van den Voorzitter werden de notulen der vorige vergadering door den Secretaris voorgelezen, welke onveranderd werden goedgekeurd. 3. Mededeeling proces verbaal van kasopname van den Gemeenteontvan ger 2e kwartaal 1927. Voor kennisgeving aangenomen. 4 Vaststelling der rekening Burger lijk Armbestuur 1926 met rapport der commissie. 5. Vaststelling der begrooting Bur gerlijk Armbestuur 1928 met rapport De hiervoor ingestelde commissie heeft gerapporteerd, dat zij de rekening en begrooting in orde heeft bevonden en adviseert den Raad over te gaan tot vaststelling, waartoe met algemeene stemmen werd besloten 6. Af en overschrijving der ge meente-begrooting 1926. Deze af en overschrijving werd tot een bedrag van f 410U goedgekeurd. 7. Ingekomen verzoek van hetRK. Kerkbestuur van Onze Lieve Vrouw Geboorte om medewerking tot stichting eener bijzondere lagere school te Oostrum en voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het aanbieden van het bestaande schoo gebouw en speel plaats der O L School te Oostrum. Voorzitter zet uiteen de werking der Lager Onderwijswet ten opzichte van de gelijkstelling van het openbaar en bijzonder onderwijs en vraagt den Raad B. en W. te willen machtigen hunne medewerking te veHeenen en school en speelplaafs aan te bieden. De he<^r Odenhoven stelt verschillen de vragen Wat gebeurt er met onder wijzend personeel Voldoet de school aan alle eischen? Wat zal het wel kosten als alle openbare scholen in bijzondere worden omgezet? De heer Geurts vraagt of alle ouders geteekend hebben. De heer Stoot vraagt naar de motie ven voor de opheffing der openbare school en wijst er op dat de toestand voor het Bijzonder Onderwijs thans minder gunstig is, maar wat zal het zijn als er eens een andere Regeering aan het roer zou komen De heer van Bergen meent dat Oos trum niet de juiste plaats is voor bij zonder onderwijs, met het oog op ves tiging van vreemdelingen, die niet Katholiek zijn. De Voorzitter deze sprekers beant woordend, zegt, dat het Bestuur der Bijzondere School zelf het personeel benoemt en aanstelt. Wordt eventueel het personeel niet overgenomen, dan komt dit op wachtgeld, hetgeen door het Rijk wordt uitgekeerd, of de gebou wen aan de eischen voldoen zal worden onderzocht, anders zal het Bijzon 'er Oöderwijs de school niet nemen, waar in Venray verschiltende scholen onlangs zijn gebouwd, zal dal wel in orde zijn. Wat de motieven voor de omzetting aangaat, daar slaat de Raad buiten en wijst de Voorzitter op den wensch van Z. D H. den Bisschop van Roermond zooveel mogelijk Bijzonder Onderwijs te bevorderen. De overige vragen, merkt spreker op, vallen allen buiten de macht van den Raad, en heeft de Raad eenvoudig de wet uit te voeren, zooals zij is. Besloten het verzoek van het R.K. Kerkbestuur van Oostrum in te willigen. Bespreking der stichting van een Gemeentelijk Waterleidingsbedrijf voor de Kom van Venray De Voorzitter herinnert aan het uitvoerig rapport, de lezing in hel Patronaat, de gemengde gevoelens waarmee de waterleiding is ontvangen, de bezorgdheid voor tarief en rentabi liteit ervar.. Nu de besturen van het St. Servatius- en Sint Anna gestichten hopen met geringere kosten hunne leiding zoo te kunnen herstellen dat deze de eerste jaren nog bruikbaar zijn, stellen B en W. voor, nu Venray nog niet rijp is voor waterleiding, eens de resultaten van bedoelde herstellingen af te wach ten wiji zonder de gestichten geen waterleiding voor Venray mogelijk is. De heeren Odenhoven en Wijnhoven maken hun opmerkingen, maar de Voorzitter zegt dat het geen zin heeft hier lang en breed over te spreken. 9. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het leggen eener rioleering in de Kom van Venray. 10 Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot heffing eener rioolbe lasting. De Voorzitter zet de werking en belasting voor de rioleering uit een en deelt mede, dat de belasting het billijkst te achten is, indien zij gebaseerd wordt op de personeele huurwaarde. Er zullen zich altijd bijzondere ge vallen voordo«n, maar een verordening te maken, die in alles voorziet is on mogelijk, bovendien is er voor slage rijen, brouwerijen en wasscherijen een aparte regeling De belasting is voor particuliere gebouwen 4i/t pCt der personeele huur waarde, voor de gestichten f 1,50 per inwoner De heer Stoot meent, dat vloeivelden hun bezwaren hebben. De heer Pubben stelt voor, hierom trent eer. vergadering te houden met belanghebbenden en de heer Odenhoven vraagt of onteigening noodig is. De Voorzitter antwoordend, zegt, dat vloeivelden voor Venray de eenige mogelijkheid is, dat de Raad toch wel zoo krachtig is, dergelijke beslissing aan te durven en dat onteigening niet noodig is. Met algemeene stemmen aangenomen. 11. Ingekomen dankbetuiging van de Vereeniging «Volksbelang" voor verleend subsidie. Voor kennisgeving aangenomen. Een verzoek van M. Linders, Ende poel, om een perceel grond in pacht te krijgen, werd na een opmerking van den heer Pubben, dat de Raad het eerste jaar geen pacht moest nemen, wijl er veel aan de grond te doen was, toegestaan, nadat de Voorzitter opmerkt dat de pachter hier niet om vraagt. Een request van zaal- en tenthouders wordt behandeld en merkt de Voorzitter op dat alleen aan Venraysche ingezete nen vergunning wordt gegeven, dat deze mogelijk vreemde krachten laten komen, is iets van particulieren aard, waar de Burgemeester niet tusschen kan komen. |J^j^g|nc^o^^iudercarou8sel met de a s. kermis vrij van belasting stellen, mits de prijs per rit op 1 cent kwam, zooals in zijn jeugd, inplaats van op 3 cent. De Voorzitter zegt, dat dit niet kan, de verordening is voor allen en overi gens is de waarde van het geld wel veranderd, sedert de jeugd van Fonck. Nadat de heer van Bergen gevraagd heeft, of de leeftijdgrens op 18 jaar bepaald blijft voor het bezoeken van openbare dansgelegenheid en bioscoop en de Voorzitter dit bevestigend beant woord, sluit de Voorzitter de vergadering met gebed. BVB0IBUJK1 STAM VEIBAT. van 24 Juni tot 1 Juli. GEBOREN: Anna M. J. Michels, Heijde. Jan G. Th. Derikx, Ys3elsteyn. Maria G. Chr. Schobbers, Schoolstraat GEHUWD: W. H. Jacobs, 28 jaar, arbeider te Venray en G. H Davipont, 27 jaar, z.b. te Venray. R. A. v. Dijk, 25 jaar, electricien te Eethen en A. G. A. Janssen, 28 jaar, z.b. te Venray OVERLEDEN G. P. Emonts, 7 jaar, Merselo J. G Pouwnls, wed. v M H. Verbeek, 77 jaar, z b. Henseniusstraat. KSSKUJEE DIIKSTSÏ VSBBAY Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Mi«sen collecte ten bate der kerk, 2 uur groote congregatie, half 3 herhalingscatechismus, 3 uur Lof en processie. Maandag half 8 besteld jaarg. voor Joh. Dijk- mans, 8 uur zieledienst voor den Zeereerw. Heer Pastoor Greijmans, besteld door 't Kerkbestuur, 7 uur Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur best. jaarg. voor Mart. v d. Voort, echtgenoote en Carolina van de Voort. Woensdag half acht leesmis, 8 uur sol. jaarg. voor den Weleerw. Heer Pastoor H. Verhofstad. Donderdag 7 uur te Veltum H Mis. half acht leesmis, 8 uur jaarg. voor H. Poels en Gert. van Meijel Vrijdag half acht leesmis. 8 uur jaarg. 2de klas voor Martinus en Petrus Martinus Goumans. Zaterdag komen de kinderen der 6de klas te biechten A.s Zondag collecte voor den St. Pieterspen ning. Zaal in het Patronaat. Maandag half 7, 7 uur en half 8 uitvaartdiensten voor de Wed. Verbeek als lid der Aartebroeder schap. Zaterdag feest van de H. H. Martelaren van Gorcum. St. Antonius-Patronaat. Maandelijksche Algemeene H, Communie. Tusschen half 10 en 10 uur kunnen de leden van Patronaat en Jongelingen-Vereeniging een toegangskaart tot het Sportterrein verkrijgen tegen den verlaagden prijs van 10 cents. Tevens gelegenheid tot sparen enz. De leerlingen van de Gymnastiek kunDen desgevrenscht de Turners-Mis bijwonen. Worden gevraagd 1 schildersknecht 1 kappersbediende zelfstandig kunnende scheren en knippen 1 huishoudster 35—50 j. voor geestelijke 2 boeren dienstmeiden 1 schoenmakersleerling 1 bakkersknecht 2—3 jaar aan het vak 1 dienstmeisje 14 jaar 1 kleermakersleerling 1 burgerdienstmeisje voor Venray 1 timmermansknecht 4—5 jaar a h v 1 boerenknecht 16—20 jaar voor Seve num, voor dadelijk 1 boerenknecht 1825 jaar voor alle werk, voor direct 1 bekwaam smid-vuurwerker voor Roermond Bieden zich aan 1 werkvrouw 1 groot gezin voor boerenbedrijf 1 boerenknecht 1 daglooner 5 sigarenmakers 1 metselaar 1 boerendienstmeisje 14 jaar 1 burgerdienstmeisje 15 jaar i burger- of boerendienstmeid Heden vervullen, wij den treurigen plicht U kennis te geven van het zoo plotseling overlijden van onzen dierba ren Echtgenoot en der kin deren zorgzame Vader de Heer voorzien van de H.H. Sacra menten der Stervenden, in den ouderdom van 43 jaren. Wij bevelen de ziel van den overledene in Uwe godvruch tige gebeden aan. WED. J. KENNIS ANTOON MARIE BEPPIE (Algemeene kennisgeving). 33 ONDERTROUW Tubbergen, Horst, 1 Jul Huwelijksvoltrekl 3 26 Jul Ondertrouwt Spekholzerheide, Venray, Groote 1 Juli 1927. Huwelijksvoltrek voorm. 9 uur ii kerk te Spekhol; Ie De rekeningei worden verwack r DAG 9 JULI. U MAANDAG, WOEK Standplaats bij Nieuwste muziek Beleefd aa te klas hok Spiegelgladde 17 Beleef» BEZOEKT meti dage Prachtige tuin we Prima spijze 30 Minz Telefoon no Hiermede bericht onderge- teekende het geachte publiek van Venray en omstreken, dat de op denzelfden voet 20 Beleefd aanbevelend, Patersstraat 5. beide tweede Boschhuizermi 1 JOS. |ENN& Zoo spoedig i leeftijd van 2! per kunnende strekt tot aai gezin met 2 deren. Adres Me» HOCKERS, 1, Helmond. Zoo spoedig voor alle vc zaamheden. f wezig. Reis Zich aan t Plantinga, Ni arts, Spoorsl

Peel en Maas | 1927 | | pagina 2