Boerenleenbank Huism Provinciaal Nieuws, Mariavereeniging! Vergadering Algem. Vergadering Laodbouwbond en Veeverzekering Fokvereeniging en Stierhouderij Algem. Vergadering Bijenbond D S 0 I j I ianbeg Pa Tuinn ris Zoekt Uiieel A. Sander aris Nette Ko Nette Kos ers timmerma iht een jon naain boerendie Gemengde Berichten. LandDfl LEI 25 Maart n.m. 6 uur Oistricts-arbeidsbeurs VENRAY Zaterdag 26 Maart Vergadering van de V erkoop vereeniging «St. Antoniu8" OOST RUM. Vergadering Eensgezindheid" VENRAY-HEYDE. Veeverzekering der Fokvereenig. „Eensgezindheid". Algem. Vergadering Vergadering de Melkritten van deze fabriek. Competit ijd QS het een woon var b( pan breien ien A.. Cods laat Uw ING make Heeren-en Ijoffei gevr gevr Uevr GevJ Voor jon il M. VERP De kuif is overheerschend, d w.z. als u een dier met zuivere kuif laat paren met hoenders zonder kuif, dan hebben alle jonge kuikentjes in het le geslacht kuifjes, het eene grooter dan het andere, maar toch kuifjes. Vorige week ontving ik uw vraag te laat. Kuikens verzenden. VraagWat vindt u het beste, de eendaagskuikens vóór de verzending te laten eten en drinken, of niet. G. te G. AntwoordDen eersten dag moet men de kuikens onder geen enkele omstandigheid voedsel geven. Ze hebben dat niet noodig, 't is zelfs zéér schade lijk voor ze. Daarom is het af te keuren, de een daagskuikens vóór de verzending voed sel le geven. Drinken, dat mag wel, als 't kan een beetje karnemelk. VENRAY, 19 Maart 1927 Hoofdkeuring van springstieren. De Burgemeester van Venray brengt ter kennis van belanghebbenden, dat de HOOFDKEURING VAN SPRING STIEREN alhier zal plaats hebben op WOENSDAG 20 APRIL a s. des voor middags 9 uur, Henseniusplein. De houders, die hunne stieren aan de aanslaande hoofdkeuring wenschen te onderwerpen, dienen hiervan aan gifte te doen ter secretarie vóór 8 April a s. Venray, 17 Maart 1927 De Burgemeester van Venray, O. VAN DE LOO De Burgemeester van Venray breDgt ter alge- meene kenni», dat de Minister van Binnenlandzche Zaken en Landbouw heeft goedgevonden bepalen, dat in het geheele Rijk a. het toeken, rapen en buiten openbare wegen en voetpaden vervoeren van eieren van kemphanen, wulpeD, scholeksters, grutto's ture luurs, meerkoeten en waterhoentjes is toegestaan tot en met 28 April 1927 b. het ten verkoop in voorraad hebben, te koop aanbieden, verkoopen, afleveren en langs openbare wegen en voetpaden vervoeren van eieren van bet onder a. genoemde waterwild is toege staan tot en met 30 April 1927 d. het zoeken, rapen, ten verkoop in voorraad hebben, te koop aanbieden, verkoopen, afleveren of vervoeren van eieren van wilde eenden en ander waterwild als genoemd onder a. niet is toegestaan. Venray, 17 Maart 1927. De Burgemeester van Venray, O. VAN DE LOO. Schoorsteenveger. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemeens kennis, dat degenen, die in aanmerking wenscben te komen voor schoor steenveger, zich schriftelijk kunnen wenden tot den Burgemeester vóór 25 Maart a.s De tarieven zijn per schoorsteen hoogstens 30 ct. Voor nazien zonder vegen per schoorsteen ten hoogste 15 ct. Voor het reinigen der schoorsteenen der open bare gemeente-gebouwen wordt een vaste toelage genoten van f 40. Venray, 17 Maart 1927. Burgemeester en Wethouders van Venray, O. VAN DE LOO. De Secretaris VAN HAAREN. GEVONDEN2 rijwielplaatjes en een kinderportemonaie met geld. Inlich tingen bij de Gemeentepolitie. GEVONDEN twee rijwielplaatjes en twee rozenkransen. Inlichtingen Mare- cbaussée kazerne. Candidaatstelling voor de Gemeente raadsverkiezing. Wij achten het van belang er even op te wijzen, dat de candidaatslelling voor de Gemeenteraadsverkiezing plaats heeft op den tweeden Dinsdag van April, dat is dit jaar op 12 April. Het wordt zoo langzamerhand tijd, dat in dezen de noodige activiteit ontwikkeld wordt. Verkiezing Gemeenteraad. De verkiezing voor de leden van den gemeenteraad zal alhier plaats hebben op Donderdag 12 Mei a s. L\jst van onbestelbare brieven en briefkaarten, van welke de afzenders onbekend zijn. (lste helft van Maart.) BRIEVEN, Binnenland: 1 Jac. de Best, Brederode 58, Amster dam. 2 Koekhoornweg 27, Apeldoorn 3 Martin Poels, Overloon. 4 N.V. Hout-Meubel-Industrie, Schie dam. 5 ZeerEerw. Heer Pastoor Venray. De Maandag alhier gehouden jaarmarkt had een druk bezoek. Vee en biggen waren er zeer veel aange voerd. De handel in vee ging veel vlotter dan de laatste maanden het geval was. Vooral in weivee werd veel verhandeld. Ook de biggen werden vlug verkocht aan hoogere prijzen, nl. van f 10 tot f 18. Zondagmiddag werd op den Maasheezer weg de veldwachter D. aangereden door een auto van den heer P. alhier. D. bekwam geen letsel, doch zijn rijwiel werd nogal gehavend. Het woonhuis, met stal, schuur en tuin van de Wed. H. Boom, St. Antoniusstraat, dat Maandag bij publieke veiling niet door ging, is thans ver kocht voor f 4500 aan den Heer J. Kupers, alhier. De keuring der ingeschrevenen voor de dienstplichtlichting 1928 zal alhier plaats hebben in het St. Antoniua patronaat op 12 en 13 April a.s. Van de militielichting 1928 zijn 20 personen verbonden bij de zooge naamde vooroefeningen. Tot instructeur is benoemd de heer H. Vissers, sergeant Meerlo. In den nacht van Zondag op Maandag is ten huize van M. H. te Veltum een brutale diefstal gepleegd. Dooreen achterraampje binnengekomen heeft men uit een kast eenig geld en gouden sieraden gestolen, ter waarde van circa f 60. Een boekje, waarin zich papieren geld bevond, werd op stal met den inhoud teruggevonden. Later vond men in een nabijgelegen bosch nog een gouden halsketting. Door de marechaussées werd direct 9en onderzoek ingesteld. Venray's Fanfarecorps. Morgen Zondag, om 11 uur precies, zal door Venray's Fanfarecorps een serenade worden gebracht aan het St. Josepsgesticht, ter gelegenheid van het gouden jubilé Leden, die j.l. Donderdagavond niet op de repetitie aanwezig waren, worden beleefd verzocht precies op tijd te zijn. Dit geldt ook voor de overige leden. Door de Biljartclub »G. O. G.", gevestigd bij G. L. Verbeek, Hoender straat, werd op de deze week gehouden vergadering besloten deel te nemen aan hetgroote biljartconcours te Gennep, te houden van 19 Maart tot en met 18 April a.s. Heden arriveerde aan het adres van den Heer A. H. de Haen alhier, eene wagonlading geëmailleerde For nuizen, en vinden gegadigden daar de grootste sorteering aan de billijkste prijzen. (Adv.) LEUNEN. Naar wij van bevoegde zijde vernemen zal door de Fanfare »St. Calharina" te Leunen in de maand Juni, een groot muziekfeest georgani seerd worden, waarop verschillende zusterverenigingen uit de buurt zullen worden uitgenoodigd. OIRLO. Met genoegen kunnen we melden, dat de Eerw. Heer Jan de Ponti (zoon van wijlen den Heer Gerard de Ponti) van de Orde van het Gez van Maria te Schimmert. op Zaterdag 11 Juni a.s. de H. Priesterwijding zal ontvangen. In den loop dier maand zal Z E6rw. de Parochiekerk alhier, zijne plech tige eerste H. Mis opdragen. Alhier werd aanbesteed het bouwen van een woonhuis, voor reke ning van den Heer A. van den Berg. Ingeschreven werd als volgt Th. Vissers, Wanssum 5640 Van Neerven en Maas, Meerlo 5994 Th Maassen en Vollenberg 6379 A. Dinghs, Gastenray 6398 M. Thijssen, Oirlo 6426 M. Linskens, Oirlo 6695 Gunning aangehouden. Armlastige krankzinnigen. Het Prov. Bestuur is met het bestuur van het St. Annagesticht te Venray overeengekomen, dat de verpleegprijs voor armlastige vrouwelijke krank zinnigen voor 1927 zal bedragen f 600 Bij het overlijden van patiënten kan voor begrafeniskosten de som van ten hoogste f 25.in rekening worden gebracht. MEERLO. De heer Th. Noy, ambte naar ter secretarie te Meerlo is door den Raad benoemd tot secretaris en ontvanger dier gemeente. De marechaussees te Well. Naar we vernemen is de kwestie der marechaussee-kazerne te Well van de baan. De tegenwoordige kazerne is weer voor 12 jaar gehuurd, zoodat de bouw eener nieuwe niets geeft- Roekeloos ryden. Voor de rechtbank te Roermond stond terecht de 27 jarige H. H. J. te Sevenum, terzake dat het op 1 December j I. aan zijne schuld was te wijten geweest dat de 74 jarige landbouwer P. A. Tiessen door den door verdachte bestuurde vrachtauto werd aangereden en daarbij eenige ribben brak. De Officier Mr. Rieter was over het roekeloos rijden van verdachte, die zijns inzieDS behoorde tot degenen die meer achter een kruiwagen dan achter het stuurrad van een auto thuis behoor den, minder goed te spreken en eiscbte 2 maanden hechtenis. De Maasbrug te Venlo. Het is zeer waarschijnlijk, dat nog in den loop van dit jaar met de op vijzeling der Spoorwegbrug zal begon nen worden. Gelijktijdig zal dan een aanvang gemaakt worden met het verleggen en ophoogen van den weg tusschen de Brug over de Maas en den Rijksweg VenloNeeritterdit in verband met de verhooging der spoorbrug. VENLO. Op de Coöp. Veilingvereeni ging van Maandag was de aanvoer 1 040.000 eieren. Groote eieren van f 5,10 tot f 6,20 Kleine eieren van f 4,50 tot f 5, Eendeneieren van f 5,90 tot f 6,10 Ganzeneieren van f 20 50 tot f 21, Het zevende leerjaar. De Vereeniging van Burgemeesters van Noord Limburgsche Gemeenten behandelde in eene vergadering ten stadhuize van Venlo de vraag of in voering van het verplicht zevende leer jaar voor de gemeenten van Noord- Limburg noodzakelijk en wenschelijk kan worden geacht. Na ampele bespreking kwam de vergadering lot de navolgende besluiten: 1. Invoering van het verplicht zevende leerjaar zonder eenigebeperking is voor de gemeenten in Noord Limburg niet wenschelijk. 2. De wetgever late het daarom aan het inzicht der gemeentebesturen over om te bepalen, den Inspecteur van het L.O. gehoord, of in bepaalde gemeenten of in bepaalde gedeelten van eene ge meente het verplicht zevende leerjaar dient te worden ingevoerd 3. Bij niet invoering worde aan de gemeentebesturen overgelaten om uit te maken den Inspecteur van het L.O. gehoord of al dan niet verplicht ver- volg-onderwijs het verplicht zevende leerjaar dient te vervangen. 4. De drie bovengenoemde conclusies dienen ter kennis gebracht te worden van de afdeelingen Noord-Brabant en Limburg der Vereeniging van Neder landsche Gemeenten, me', verzoek deze conclusie zoo spoedig mogelijk een onderwerp van bespreking le toen uitmaken in eene gecombineerde ver gadering der beide afdeelingen teneinde alsdan vast te stellen conclusies ter kennis te brengen van de Regeering. De Stille Omgang. Vanuit Venlo zullen ruim een 100 tal personen deelnemen aan den Stillen Omgang te Amsterdam, zaterdagavond vertrekt de extra trein te Venlo om 8.58. Te Nijmegen in de Keizer Karei- kerk lof met predicatie Vertrek uit Nijmegen om 12 uur. Aankomst te Amsterdam 2 uur. Om half 3 H Mis met predicatie in de Willibrorduskerk, daarna te circa half 4 aanvang van den Stillen Omgang. Om 8 uur vertrek van den exta trein. Deze komt te Venlo aan om 1 uur nam. Het Franciscus-openluchtspel van pater Justinus Janssen te Tegelen. Dezen zomer zal te Tegelen opge voerd worden het Franciscus-openlucht spel van pater Justinus Janssen De opvoering vindt plaats in »hel Doolhof". Ter plaatse heeft zich reeds een comité gevormd bestaande uit de heeren Teeuwen, voorzitter, Thijssen, secretaris, Leenders, M. Cornet, Delveaux en P. Peleis ROERMOND. Op de Coop. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 4.150 000 eieren. Groote eieren van f 5 20 tot f 6 20 Kleine eieren van f 4.60 tot f 5.10 Eendeneieren van f 5.70 tot f 6 30 R. K. Sanatorium te Horn. Niet één der patiënten heeft eeniger lei nadeel bij en na den brand in een der vrouwenpaviljoens ondervonden. Niemand is naar huis behoeven te ertrekken, allen zijn in andere pavil joens ondergebracht Thans nog zijn er een 15-tal bedden niet bezet. Doodelyk ongeval. Op de teerfabriek te Alsdorf bij Kerkrade, had een treurig doodelijk ongeluk plaats. De portier nachtwaker Ler.z wilde de fabriekspoort sluiten, toen een rangeerende trein het emplace ment had verlaten. De laatste wagon ontspoorde en kwam terecht tegen den muur, waarachter de portier stond. Lenz werd onder de steenmassa bedol ven en zijn lijk werd geheel onkenbaar te voorschijn gehaald. Het loon der Hollandsche werkloozon, Door mevr. Bakker-Nort zijn aan den Minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw de volgende vragen gesteld Is het waar dat het in de bedoeling ligt, aan de werkloozen uit den Haag, Rotterdam en Amsterdam, die in Dren the te werk gesteld zullen worden, naast den toeslag, die hun van gemeen tewege zal worden verstrekt, hetzelfde loon uit te keerenalsaan de Drentsche werkloozen, die bij de Rijkswerkver- sch&ffing in Drenthe werkzaam zijn zoodat deze Hollandsche werkloozen ruim f 30 per week zullen verdienen voor gelijksoortigen arbeid, waarvoor de Drentsche werkloozen f 15 f 16 per week verdienen En acht de Minister hel niet onge- wenscht, dat aan verschillende catego rieën arbeiders voor hetzelfde werk ongelijk loon wordt uitgekeerd Het eerste kievits-ei voor de Koningin Woensdag werd door H. M. de Koningin het eerste kievits-ei ontvangen, gevonden en aangeboden door eenige leerlingen der openbare lagere school te Uilespong, gemeente Ópsterland, (Friesland) De eerste aardbeien. Door de Fijn Ooft- en Bloemen- kweekerij Burban te Bunnik werden Dinsdag op de veiling te Utrecht de eerste aardbeien aangevoerd, die f 1.30 per stuk opbrachten Brand in een sigarenfabriek. Woensdagmorgen werd brand ont dekt in de sigarenfabriek van de N. V- Jordaens Sigarenfabrieken in de Laag- straat te Eindhoven. De geheele boven verdieping brandde uit. Eön groote partij tabak en vele sigaren vormen konden worden gered. Een 60 tal per. sonen raakt door dezen brand werkloos. Alles was verzekerd, oorzaak onbekend, Vermist. Maandagmorgen is de 17-jarige H. J. Hendriks uit Diempt naar Zelhem ver trokken, waar hij werkzaam is, doch hij is daar niet aangekomen. De politie heeft het onderzoek in handen. Roofoverval. Te Nistelrode werd bij den bejaarden v. d. Heuvel 'a nachts door drie gemas kerde roovers ingebroken. De man werd ernstig verwond. Men stal een tabaksdoos met f 65, die onder zijn hoofdkussen lag. Grafschennis. Te Ermelo, op de Veluwe, heeft een ergerlijke grafschennis plaats gehad meldt de »N.P. Crt." Eenige jongelieden kwamen Zondag morgen tot de ontdekking, dat in den nacht van Zaterdag op Zondag het graf van een jeugdige vrouw geheel geopend was. Verder was het deksel der lijkkist met geweld verwijderd, zoodat het lijk in zijn geheel zichtbaar was. Onmiddel lijk verwijderde de politie de nieuws gierigen van de begraafplaats. Spoedig kwam de burgemeester die te Nunspeet woonachtig is, ter plaatse en hij gelastte, nadat eenige foto's genomen waren ten dienste van de justitie, het weer in orde brengen van het graf. Omtrent de daders tast men in het duister. Alleen hebben eenige inwoners Zaterdagavond omstreeks 11 uur iemand gezien, die, voorzien van een spade, in de richting van de begraafplaats fietste. Een duidelijk signalement van dezen man kon echter niet worden opgegeven Alle pogingen worden aangewend om te trachten, dezen persoon op te sporen. Landverhuizersleed. Nabij Deventer is Dinsdag een 8-jarig Lithausch meisje, behoorende tot een landverhuizerafamilie, uit den trein gevallen, die om 3 19 uur uit Deventer naar Roosendaal vertrekt. Een jongetje den trein had met den knop van het portier zitten spelen, waardoor de coupédeur plotseling openvloog. De toestand van het meisje is hoogst zorgelijk. Een slachting onder spreeuwen. Het Naardermeer, in voorjaar en zomer het paradijs voor honderdduizen den vogels van allerlei soort, kan zich de laatste dagen verheugen in de speciale belangstelling der spreeuwen. De passagiers van de treinen door het Gooi zien geregeld dichte zwermen voorbijtrekken. Jammer is het dat des avonds het schelle licht der locomotie ven een noodlottige aantrekkingskracht op de vogels uitoefent. Zoo heeft Dins dagavond een der treinen naar Amers foort een ware slachting onder een spreeuwenzwerm teweeggebracht. Ter hoogte van het meer lagen honderden dezer diertjes, met gebroken vleugels, dood of stervende tusschen de spoorrails. Zelfs vonden er verscheidene den dood op de locomotief. Vadermoorder veroordeeld. Het Schwurzgericht te Kassei heeft vonnis geveld tegen den arbeider Theodor Schmalz uit Böhne, die zijn vader had gedood, het lijk in stukken had gesneden en in eer» steengroeve had verborgen, waar het eerst maanden later werd gevonden. Schmalz werd wegens doodslag tot levenslange tuchthuisstraf en blijvend verlies der burgerlijke eererechten ver oordeeld. Tien jaren vermist. De landbouwer Georg Otzelberger uit Altendorf bij Buttenheim, zoo wordt uit Neurenberg gemeld, werd sinds September 1916 vermist en voor dood verklaard. Thans hebben echter zijn bloedver wanten een brief ontvangen, waarin hij meedeelt, dat hij zich te Amberg in den Oberfalz bevindt en gaarne wat reisgeld zou ontvangen, teneinde zich naar zijn woonplaats te kunnen be geven. Hij hoopt in de eerstvolgende dagen daar aan te komen Bij deze brengt de onderge- teekende ter kennis aan de le den der R. K. Kiesvereeniging dat hij als Voorzitter is afge treden. 8 A. Janssen, BÜRS1RUJKE SÏAI3 VSNRAY van 11—18 Maart GEBOREN: Gerarda W. Pelzer, Hoenderstraat Wilhelmina A. Litjens, Maasheesche weg Henriette Th. M. Welting, Stationsweg Gerarda J Fr. Koonings, Leunen Peter H. J. Wolters, Castenray OVERLEDEN M. J. Wismans, 5 maanden, Merselo W. J. L. Swinkels, 9 maanden, Oirlo M. Geurts, wed. v. H. v. Mil, 77 j. Landweert L. M. A. Smits, 1 jaar, Schoolstraat H. W. E Pijpers, 4 maanden. Leunen J. Voesten, echtg. van W. van de Voort, 60 j landbouwer, Castenray P J. Goumans, echtg. van A. G Peeters, 58 j. arbeider, Henseniusplein. 1 patiante St. Annagesticht op de bovenzaal van 't Patronaat. Spreker de Weleerw. Zeergel. Pater LUCIDIUS VERSCHUE- REN, O F.M. De zaal is niet toegankelijk voor leden beneden 13 jaar. 19 HET BESTUUR. MORGEN Z0ï\ mis in het Boi betaling oog Worden gevraagd 1 boerenknecht 1618 jaar 3 boerendienstmeidfn voor Paschen 1 jongen 13—14 jaar voor boerenwerk 3 burgerdienstmeiden 1 schoenmakersleerling 1 boerenknecht 16—17 jaar. met paarden kunnende omgaan 4 boerenknechten voor Paschen 1 2e meid voor Venray 2 kindermeisjes voor Venray Bieden zich aan 1 2de bakkersknecht 1 gehuwd schoenmakersknecht 1 voorwerker, opzichter of ploegbaas voor ontginning 1 meubelmaker 4 jaar a h vak Paschen 1 bekwaam bakkersknecht 1 bakkersknecht 4 jaar aan het vak 1 jongen 14 jaar voor boerenwerk 2 grond- of losse arbeiders 1 bakkersknecht 6 jaar aan het vak der des nam. om 7 uur, in de Boven zaal van het PATRONAAT. Opkomst verplichtend. 28 HET BESTUUR. Na afloop voor de afdeelingen Dorp en Heide Belangrijke Algemeene op DINSDAG 22 MAART om 7 uur bij G. CAMPS. 19 De Besturen. IÏI5KSLIJKS SISIST1I VSK'RAY. Parochiekerk Morgen Zondag kwart voor acht vertrekt de H. Familie naar de Smakt. In alle H. MisseD collecte voor het Bisdom, half 3 Herhalingscatechismis, 5 uur Lof en 3e Lijdensmeditatie. Maandag half 8 besteld Jaarg. voor de vrouw vau Jan Bekkers en Nico Bekkers, 8 uur Jaarg. voor Math. Minten eu Anna Buis, kwart na 4 Lof Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. 2e klas voor Elisabeth Smulders Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg. voor H."Kuipers en Anna Haegens Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. 2e klas voor den Eerw. Heer Pastoor Haesenackers. Vrijdag O. L. Vr. Boodschap, de diensten als op Zondag. Zaterdag komen de kinderen der 4e klas te biechten, kwart na vier Lof. De ouders, wier kinderen buiten de gemeente Venray zijn geboren en tot de lste H.CommuDie worden toegelaten, worden verzocht de doop bewijzen over te leggen. Zij die de graven hunner overledenen gedurende 't jaar 1 April 1927 tot 1 April 1928 wenschen opgemaakt te hebben, dienen zich vóór 1 April aan te geven bij den Ontvanger van het Kerk bestuur. Zaal in het Patronaat. Om 9 uur H. Mis en vergadering voor de Derde Orde Afdeeling vrouwelijke tertiarissen Inklee ding en professie. Dinsdag, 6en van de novene, in de H. Mis van half 8 korte toespraak ter eere van Sint Antonius. Vrijdag, feest van Maria Boodschap, de H H. Diensten als op Zondag. Generale absolutie voor de leden der Derde Orde. St. Antonius-Patronaat. De zangers van Congregatie en Jonge Derde Orde gelieve heden Zaterdagavond om precies 7 uur aanwezig te zijn. op VRIJDAG 25 MAART nam. half 4 in het Bondslokaal te LEUNEN. AGENDA: LEZING door den Heer Timmermans over opfok van kalveren en biggen 2. Jaar verslag van de Stierhouderij 3. Verkiezing Secretaris der Veever zekering. Alle boerinnen en boerendoch ters, ook van Leunen, Merselo en Oostrura, worden verzocht deze vergadering bij le wonen. 33 Namens het Bestuur, H. JANSSEN, Voorzitter. op VRIJDAG 25 MAART in het Bondslokaal te LEUNEN, na af loop der Lezing van den Weled. Heer Timmermans. Benoeming nieuwe Secretaris en verkiezing schatters. Zij, die voor Secretaris in aan merking wenschen te komen, gelieven zich vóór 25 Maart op te geven bij G. REINTJES te Leunen, alwaar tevens alle ge- wenschle inlichtingen te bekomen zijD. HET BESTUUR LEUNEN-VENRAY. A.s. DINSDAG 22 MAART 7 uur in de LANDBOUWSCHOOL. Bespreking reizen naar Eist, waarna Lezing over zwermen en zwermbehandeling. 17 't BESTUUR Door het Bestuur der Goop. Stoorozuivelfabriek »H. Maria" te Oostrum, zullen op Dinsdag 29 Maart a. s. nam, 5 uur in Café Wed. Maas aldaar, worden \xe Ongeeall >r. 14 Morgen Dl [S. Deze wedstrijd pioenschap 2e kam. Dinsdag 29 6 uur, zal voor Heer Nicolaas in Café Chr. worden Teekening m(Dg te bekomen bij A. f 1.per stel. 21 u We: D laat BR too 192 vai jaa me Pr: MJdsgi i.den inray Idaar laat Uwe kou en in de Brei-inricl ipaart TIJD e Aanbevele l. Sander Eindstraat iliteit; pond VROEGE Suifcr- en n alle soorten, 10 cent pe TUINBOONEN Stam-PEULEN DOPERWTEIl late, met en zonder enz. De ontkieminj dezer tuinzaden 19 Lang 16 ns p.ODS g itheid ird bij EINDST Mooie pasvorm, erkin Groote 1 aan zeer le STATIONSWEG Adres Bureau dent. bij A. TACKEN, Biedt zii als leerling smid,is i hel vak bekend, I me bedrijf. TH. VERMAZE Idei v. Paschen, bij MnA Biedt zich aauja81 een flinke oud 27 Adres Bureau d betaalt de hoe jzi Hoender* Desverlangd thuiiF

Peel en Maas | 1927 | | pagina 2