Abdijsiroop Dankbetuiging lanbing lanbi ng» gelegenliem weider M. LHjt m Wl j. taksen J. n Paarden verzek ering Dam Vlecl Pun I f Bronchitis Gemengde Berichten. Bobbeiderè mt Oistricts-arbeidsbeurs het 1 i var een Wo c.a. Ml 0 Het bon nee Woon Voortaai elke Zaternd iu café Jismi L- Lucas H.H. Ze de Scheerme afl Gelegi bij H. Mai t< v. d. Landbouwfond voorjaarsschatting Wie wil ite Als Uw in den aanvang onbetee- kenende verkoudheid is verergerd tot bronchitis, talm dan niet langer, neem de beproefde Akker's Abdij siroop die de prikkelende hoest- aanvallen zal temperen, de slijm zal oplossen en Uw ontstoken slijmvliezen volkomen genezen. AKKER's verzacht zuivert geneest Alom verkrijgbaar in koken van 230 gram r 1.50 550 gram ƒ2.75 en 1000 gram /4J0 Stillen Omgang. Men verzoekt ons te willen melden, dat ue spoorkaartjes voor deelnemers aan den Stillen Omgang verkrijgbaar zijn vanaf Vrijdag 11 tot en met Donderdag 17 Maart voor Venlo en omgeving (ook Venray) bij den Penning meester der H. Stede, den heer H. Baten, Vleeschstraat 8, Venlo. Venraysch Fanfare. Morgen Zondag na de Hoogmis repetitie. Trouwe opkomst dringend verzocht. De DIRECTEUR. Naar wij uit goede bron verne men, is ten behoeve der te stichten Kerk met Rectoraatswoning te Yssel steyn eene provinciale subsidie toege kend van f 4000. Waterlossingen. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen hiermede ter openbare kennis, dat door hen op heden zijn opgemaakt suppletoire leggers A en B der waterlossingen en gedurende dertig vrije dagen vanaf 13 Maart tot en met 16 April a s. ter secretarie, afdeeling Gemeentewerken, voor een ieder Ier inzage zijn neergelegd. Binnen voor melden termijn kunnen belanghebben den tegen de leggers schriftelijk of mondeling bezwaren inbrengen bij het toezicht hebbend bestuur. Venray, 11 Maart 1927 Burgemeester en Wethouders voornmd, O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. Gistermorgen werd ten Raadhuize aanbesteed het sloopen en opruimen van het Spuitenhuisje aan het Eind en het lijkenhuisje aan den Overloonschen weg. De afbraak blijft voor den slooper. De volgende bedragen werden besleed: Th. Maassen.en H Vollenberg f 110 L. Dijkmans f 82 K. Jacobs f 50 J Siebers en W. Sijbers f Gegund aan de hoogste inschrijvers. De Katholieke ljjst no. 8. Woensdag heeft door het Centraal Slembureau te Maastricht de nummering der lijsten voor de statenverkiezingen plaats gehad. Er waren in totaal 58 geldige lijsten ingediendwaarvan 30 verbondeD, n.l. de katholieke, die van de kath. Volkspartij, van de Socialisten, van den Vrijheidsbond en de lijsten Lessens. Door de Christ. Hist, en Anti-revolu tionairen is in de acht kieskringen een gelijkluidende lijst ingediend. De katholieke lijsten zijn met no. 8 genummerd in alle kieskringen. OVERLOON. Naar wij met zeker heid vernemen, is door het comité, bestuur en leden vastbesloten om het Openluchtspel «Jozef in Dothan" op te voeren op de volgende data 29 Mei, 6, 12, 16, 19 en 26 Juni a.s. Daar wij iets grootsch van dit spel verwachten, ook omdat er ruim 150 personen aan deel nemen en het opgevoerd wordt in de prachtige bij het dorp gelegen bosschen, zoo twijfelen wij niet of er zullen een overgroot getal bezoekers kunnen verwacht worden in die dagen van kunstgenot. WANSSUM. Bij de politie is aangifte gedaan van diefstal van een partij schanssen. De vermoedelijke dader zekere W., een onder Geijsteren woon ach tig Duitscher, had dit hout reeds bij een aldaar wonend smid verkocht. MEERLO. Door de heer Joh Coen- ders, Gemeente-Secretaris en Gemeente- Ontvanger alhier is als zoodanig eervol ontslag aangevraagd ingaande 1 April. HORST. Bij onderhandsche aanbe steding werd deze week alhier aanbe steed door den bouwkundige P. Duijf, het bouwen van een Wasch- en Strijk lokaal met varkenshokken voor de Eerw. Zusters van het St. Anthonius gesticht te Horst. Laagste inschrijver Fr. Poels te Horst voor de som van f 6694.aan wien het werk is opge dragen. HORST. In de Dinsdag gehoudeD Raadsvergadering werd op advies van de Stroom verkoop-Mij. besloten de tarieven voor electr. licht en kracht te verlagen. Het lichtlarief wordt gebracht van 40 ct. op 35 cl. per P. K. uur, het krachttarief van 20 ct. op 15 ct. De verlaging zal ingaan op 1 Februari voor grootere afnemers op 1 Januari. Vastgesteld wordt eene verordening betreffende da hinderwet om zonder aanvrage een landbouwbedrijf met motorische kracht buiten de kom der gemeente op te richten. Zulks geldt AMERIKA (Horst). De ZeerEerw. Heer G. Houben, de algemeen geliefde pastoor dezer parochie, zal op Dinsdag 15 Maart a.s. zijn zilveren priesterfeest herdenken. BLITTERSWIJK. Alhier werd aan besteed door den bouwkundige P Duijf te Horst, het bouwen eener schuur, kippenhok en meerdere werken, voor rekening van de Erven Cremers alhier. Hoogste inschrijver Gebr. Thijssen Broekhuizenvorst voor f 7143 Laagste inschrijver P. Peeters, Meerlo voor f 6504, aan wien het werk gegund is. VENLO. Bij de Maandag alhier gehouden aanbesteding voor den bouw van een R.K openbare leeszaal was laagste inschrijver de heer Th Hagens, Horst, voor f 19 800 Op z\jn Trouw geschoten. Te Venlo is Woensdag in een der noodwoningen op de Kleine Heide door den mijnwerker C Hafkomstig uit GenckWaterscby (België) een poging tot moord gedaan op zijn vrouw, van wie hij gescheiden leeft. Woensdagavond werd de man door de politie gearresteerd. Hij was nog in het bezit van de revolver en vijf patronen. Zedendelicten onder de jeugd. Men schrijft uit Venlo: In het jaarverslag over 1926 van de sfd. Venlo der RK. Reclasseerings- vereeniging wordt gewag gemaakt van het «schrikbarend toenemen der zeden delicten onder de jeugd." Het Bestuur der afd, schrijft»Zoo is het nog nooit geweest in Venlo en omgeving. Ja, ook op de dorpen hebben wij toestanden ontdekt, die vaak hemel tergend zijn. Waar dat zoo met onze jeugd heen moet, als de ouders in deze niet beter op hun hoede zijn, welen wij niet. Dit staat echter vast, dat, als dat niet verandert en verbetert, wij in de naaste toekomst nog heel wat wan hopige ouders op ons bureau zullen zien verschijnen". Is het elders beter? In elk geval de noodkreet moge door alle ouders wor den gehoord en begrepen Op den spoorwegovergang. De vrachtauto-ondernemer Bom uit Venlo is Maandagavond bij Lobberich aan den spoorwegovergang tegen een der neergelaten afsluitboomen aange reden. De auto mei vrachtwagen schoot door, maar bleef door de sterke rem ming op de rails staan. De chauffeur en eer. mede inzittende hadden nog gelegenheid zich in veiligheid testellen voordat de sneltrein was genaderd, die den groolen aanhangwagen meesleurde en verbrijzelde. Het ongeval wordt geweten aan de afwezigheid van ver lichting, waardoor de afsluiting niet te zien was. Postwisselvervalsching. Aan de recherche te Venlo is het gelukt klaarheid te brengen in zake den vervalschten postwissel die door het postkantoor aldaar uitbetaald is. Als verdacht van deze vervalsching, en van meerdere soortgelijke, gepleegd te Utrecht en te Helmond, werd reeds voor geruimen tijd gearresteerd de schilder Jos. L. te Waldniel. De man hield zijne onschuld hardnekkig vol Thans is hij herkend door een juffrouw, uil een hotel op de Parade, waaraan de oorspronkelijke postwissel geadres seerd was. De tramiyn Venlo—Helden. Het Gemeente Bestuur van Meyel heeft een adres gezonden aan den gemeenteraad te Venlo, met verzoek niet te willen medewerken tot over dracht van de tramlijn Venlo Helden aan den Maasbuurlspoorweg. Door deze overname zou volgens adressant alle vooruitzicht op een Iramverbinding voor de gemeente Meyel voor onafzienbaren lijd verdwenen zijn, daar de Maasbuurtspoorweg definitief weigert de tramlijn van Helden lot Meyel door te trekken. De doodslag te Asten voor de Rechtbank te Roermond. Dinsdag werd voor de Roermondsche Rechtbank hervat het onderzoek in de zaak van den gedetineerde M. van L te Asten aangeklaagd van doodslag op zijn gehuwden broeder Karei. Nadat Dr. Gaspari uit den Bosch een kort onderhoud met verdachte had gehad verklaarde deze dal er wel reden was om aan de toerekenbaarheid van ver dachte te twijfelen. Hierop gelastte de Rechtbank een nader onderzoek naar den geestes toestand van van L. en werd de zaak hiertoe onbepaald uitgesteld. Nieuwe verkeersweg? Indien men de geruchten kan gelooven, zou bij het Rijk het plan bestaan om een grooten nieuwen rechten verkeersweg te maken van Eindhoven via Weert naar Roermond. SITTARD. De gemeenteraad ver leende eervol ontslag aan den gemeente ontvanger, den heer Arnoldts. Besloten werd den nieuwen burge meester, den heer Coenders, op a.s. Maandag in een buitengewone zitting te installeeren. OPHOVEN. Dinsdag vierde de Zeer Eerw Pater Corbinianus van Oorschot O F.M. van het klooster te Ophoven bij Sittsrd onder vele blijken van belangstelling zijn zilveren priester jubileum. KERKRADE. Door de houders van danszalen is in hunne lokalen het volgende ter algemeene kennis gebracht: Charleston, tango en ongepaste step dansen zijn ten strengste verboden, Overtreders van dit verbod zullen ter stond uit de zaal worden verwijderd. Jonge vrouw verdronken. Te Meers Elsloo is 't lijk opgevischt van een tot nog toe onbekend vrouwe- von /»i20 inpAn. tra. deeltelijk nog gekleed in een vasten avond costuum. KERKRADE. Door B en W. te Kerkrade is aanbesteed, het leveren en leggen van ongeveer 3500 Meter water leidingsbuis met toebehooren. Ingekomen waren 9 biljetten. Hoogste inschrijver was F. Meulenberg, te Heerlen, voor f 41750, laagste inschrijver was J. van Duren, te Hardingsveld (Z.-Hollvoor f 33900. Kind verbrand. Het 2i/ï jarig zoontje der familie S te Spekholzerheide-Kerkrade bekwam door kokend water zulke ernstige brandwonden, dat het in zorgwekkenden toestand naar het hospitaal werd gebracht. Mobilisatieslachtoffers. In de Tweede Kamer kwam aan de orde het wetsontwerp tot het verleenen van steun, in den vorm van een jaar- lijksche uitkeering voor ééns, aan zoogenaamde mobilisatieslachtoffers Het wetsontwerp werd z.h.s aange nomen. De heer Oud, V.D. diende een motie iD, waarin een andere regeling werd gevraagd. Deze motie wordt verworpen met 41 tegen 29 stemmen. Aan de orde was nog de verdere be handeling van het wetsontwerp tot het verleenen van steun in den vorm van een jaarlijksche uitkeering voor eens aan zgn. mobilisatieslachtoffers. Bij art. 2 heeft de heer K ter Laan (S.DA.P) een amendement ingediend, om de uitkeering te stellen op f 300 f 600 voor de slachtoffers zelf, f 150 f 350 voor de weduwen, ten hoogste f 200 voor elk der weezen, f 700 voor weduwen en weezen samen en niet meer dan f 400 voor weezen alleen. Dit amendement werd eveneens ver worpen met 47 tegen 31 stemmen. Verdrag met België. De Eerste Kamer heeft Woensdag een aanvang gemaakt met de behande ling van het verdrag met België De electrificatie der spoorwegen. Op het baanvak Den HaagDelft werden Woensdag eenige proefritten gemaakt met een trein, bestaande uit een viertal wagens, gedreven door electrische tractie. De Ned. Postzegel 75 jaar. Het is dit jaar 75 jaar geledeD, dat de eerste Nederlandsche postzegels ver schenen zijn. Zeldzaam jubileum. De heer W. Kat zal Zaterdag 12 Maart herdenken, dat hij voor 70 jaar in dienst trad bij de gebr. de Jong te Koog a.d Zaan. Te veel onderwijzers. Voor de in Mei te openen twee christelijke scholen te Urk hebben zich bijna 500 sollicitanten aangemeld, waaronder ook 10 van de 12 onder wijzers aan de openbare school aldaar, die opgeheven zal worden. En dat op Urk Kindermoord. In verband met het vinden van hel lijkje van een pasgeboren kind in de Waal te Oppijnen, is gearresteerd de 23-jarige vroegere dienstbode A. Z wonende aldaar. De verdachte is ter beschikking van den Officier van Justitie te Tiel gesteld. De moord aan het Bezuidenhout. Op vordering van den officier van Justitie mr. Hermans, werden Wopnsdag bij beschikking van de derde Kamer der Haagsche rechtbank de twee per sonen B. en V, die te Brussel waren aangehouden en aan ons land waren uitgeleverd als verdacht van den moord gepleegd op mej. Wilk aan het Bezuiden hout, in vrijheid gesteld. Beroovers aangehouden. Woensdagavond zijn te Winschoten gevankelijk binnengebracht de personen J. L. en ten Kbeiden uit Stadskanaal, en J. N. uit Nieuwepekela, verdacht den zoon van den kassier Oosling der boerenleenbank te Nieuwepekela eenige maanden geleden van duizenden guldens te hebben ontroofd. De aangerande Oosting heeft de aangehouden personen herkend. De dood van den hotelhouder te Zundert. Door den heer Drop zijn aan den Minister van Justitie de volgende vragen gesteld 1. Is het waar, dat de beide marechaussees, betrokken bij het geval, dat zich in den nacht van 10 op 11 Januari 1927 in het hotel «Het Wapen van Nassau" te Zundert heeft voorge daan en waarbij de hotelhouder Sk. Verwiers het leven liet, zijn overge» plaatst en bevorderd 2. Zoo ja, op welke gronden heeft dan deze overplaatsing, maar vooral de bevordering plaats gehad Onderwijzer met akte Duitsch. «De Christelijke Onderwijzer" schrijft: «Zegge 260 gulden 1" Men moet maar durven I Het blad heeft de volgende adverten tie gelezen Aan een groote-stads ULO -school gevraagd een kweekeling met akte Duitsch. Belooning: Tweehonderd en zestig gulden. Niet per maand hoor, per jaar 1 Een mooi getal deelbaar door 52. Dus f 5 per week, zegge per week vijf gulden. Laten we dit geval aan de vergetelheid ontrukken. In 1927 in een wereldstad kan iemand met een akte Duitsch L.O die ook de onderwijzers-akte moet bezitten, want anders is het bezit van de eerste akte niet mogelijk, emplooi vinden voor 83 1/3 cent per dag. De Staatsspoorwegen en het autobusbedrijf' De Prov. Noordbr. 's Hertogenbossche Courant, bevat het volgende ingezon den stuk, wat wij ook voor onze lezers niet ondienstig achten. Wat mij in alles, wat met deze kwes tie verband houdt, het meest heeft ge troffen is de houding van het publiek. Van zijn belangstelling in deze zaak wordt bijna nergens eenig blijk aan getroffen. Men zou hieruit misschien willen afleiden, dat men er onverschil lig tegenover staat, ja zelfs, dat men gaarne zou zien, dat de Spoorwegen maar zoo spoedig mogelijk de leiding overnamen. En toch is niets minder waar. Het is voldoende dit onderwerp aan te snijden om van het tegendeel over tuigd te worden. Men wordt getroffen door uitdrukkingen alsIs het geen schande, dat den kleinen man aldus het brood uit den mond wordt genomen? Is dat de medewerking die de regeering verleent bij het streven om een eerlijk stuk brood te verdienen Wordt op deze wijze het particulier initiatief, dat Je zwaarste offers heeft gebracht, ge dood enz. Zonder uitzondering zou men het als een groote onbillijkheid aanzien, wanneer de particuliere on dernemingen werden uitgeschakeld En terecht. Eerst hebben enkele kleinere, doch vooruitstrevende burgers 't aangedurfd, om hun kapitaaltje in een Fordje le steken en te probeeren of het nieuwe bedrijf levensvatbaarheid zou hebben. Daarra werden combinaties gesticht in gunstiger gelegen plaatsen of sloegen op afgelegen plaatsen enkele vermogen de inwoners de handen in elkaar, meestal zonder de hoop ooit eenige winst te behalen. Voor eenig veilig verkeer zorgde gaandeweg hel staatstoezicht en de keuring, zoodat de «rijdende doodkisten" over het algemeen reeds lang tot het verleden behooren. De Ford maakte plaats voor Brokway, La til.. Daag, Dod ge, Miesse enzover het algemeen prachtwagens. En nu eindelijk is gebleken, dat het autobusverkeer een factor van beleeke- nis is geworden, te danken aan en ge groeid door het particulier initiatief, nu zouden de Spoorwegen de zaak zoo maar kunnen overnemen zonder reke ning te houden met de tallooze slacht offers, welke gemaakt worden? Dit zou in grove mate onbillijk zijn. Doch waarom hoort men dan zoo weinig over deze aangelegenheid buiten den kring van de direct belanghebben den De reden ligt voor de band: de autobusondernemer is een werker, geen schrijver. Hij verstaat de kunst niet de pers te interesseeren voor zijn zaak Wij willen trachten hierin een weiüig verandering te brengen. De gemeentbesturen en de kamers van koophandel, welke afwijzend staan tegenover de algemeene concessie aan de Spoorwegen hebben steun noodig Zij moeten voelen, dat zij de tolk zijn van het publiek in hun pretest bij de Gedeputeerde Staten. Het is mogelijk, dat wij ons vergis sen en willen daarom onze actie in het klein beginnen Wij verzoeken daarom allen, dia onze meenirg zijn toegedaan, dat par ticuliere exploitatie moet blijven bestaan hun kaartje te willen inzenden aan de redactie van de Bossche Courant. Doet het spoedig, opdat we weten of streven instemming vindt Is de «kaart jesstroom" van dien aard, dat wij een verder handelen gewenscht oordeelen, en zal door vergaderingen, stukken in de pers, mogelijk zelfs petitie's enz. getracht worden at te wenden wat wij als een onbillijkheid zien Niet aileen de autobushoudera zenden daarom hunne kaartjes in, maar ook de middenstanders, die aan de particu liere autobusondernemingen zooveel te danken hebben, ook de handelsreizigers die van dit nieuwe vervoermiddel altijd een dankbaar gebruik hebben gemaakt en de inwoners van afgelegen plaatsen die door de autobus uit hun isolement werden verlost, de arbeiders, die met de autobus betere gelegenheid hadden fabriek en werkplaats te bereiken, kortom allen, die wel eens van dil vervoermiddel gebruik maakten. Zendt Uwe instemming aan de Bos sche Courant onder motto «Aulobusbe- drijf", dan zult U er wel meer van hooren. Wij hebben een flauw vermoeden, dat U ons nog eens dankbaar zult zijn U tot dien. stap te hebben aangezet Overheidsexploiiatie is niet altijd de zuinigste. En mocht er later een tekort komen, och, dan betaalt U het zelf. X. Groote brand te Merxem. Te Merxem bij Antwerpen zijn de groote opslagplaatsen van de American British Tobacco Co., een oppervlakte beslaand van 1800 vierkanten meter houten loodsen, waarin een groote hoeveelheid tabak, en tevens een 10 tal auto's waren geborgen, geheel in vlam men opgegaan. De schade wordt op ongeveer drie millioen francs geschat. Een vierling. In het Fransche dorp Hervan heeft een boerenvrouw het leven geschonken aan vier kinderen drie jongens en een meisje De aardbeving in Japan. Het departement van binnenlandsche zaken deelt mede, dat door de aard beving in het Tango diatrikt 1699 per sonen zijn gedood. Tengevolge van de aardbeving zijn 3535 huizen ingestort, terwijl er 3426 door brand verwoest werden. De aardbeving is de hevigste geweest, die in Japan sedert 1854 is geregistreerd. Langs de spoorlijnen bevinden zich duizenden vluchtelingen, die zonder dak en zonder voedsel zijn. AUIU iO Wttlül Bij Werden is, naar uit Dusseldorf wordt gemeld, een auto in de Roer gereden. Een heer en een dame uit Dusseldorf zijn verdronken. Drie andere inzittenden wisten zich te redden. KERKELIJKS DIM STEK VERRAT. Parochiekerk Morgen Zondag half 3 Herhalingscatechismus, 5 uur Lof en 2e Lijdensmeditatie. Maandag half 8 leesmis, 8 uur gezongen H. Mis voor de leden van de Verkoopfereeniging St. Antonius, kwart na vier Lof. Dins lag half 8 besteld Jaarg. voor de overleden Familie Tonen en Vermeulen, 8 uur uitvaart voor de Wed. Hendriks. Woensdag half 8 besteld Jaarg. voor Bertus OudenhoveD, S uur Jaarg. voor Mathijs MiDten en Anna Sopbia Buis. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half ach* leesmis, 8 uur Jaarg. voor Jac. Verhaeg en ouders. Vrijdag half 8 besteld Jaarg. voor Peter Joh. Roelofs, 8 uur Jaarg. voor Arnoldina Wijnhoven en Jan van Rijswijk, kwart na vier Kruisweg. Zaterdag komen de kinderen der 5e klas te biechten, kwart na vier Lof. A s. Zondag zal de H. Familie ter bedevaart g&an naar Smakt. Vertrek van hier uit de kerk te kwart voor 8. Dezen dag collecte voor het Bis dom. Voortaan wordt biechtgehoord van 4 tot 6 uur- Zaal in het Patronaat. Om 9 uur H. Mis en vergadering voor Jonge Derde Orde en Congregatie. Dinsdag 5e vao de Novene, in de H. Mis van half 8 korte toespraak ter eere van St. Antoniu9 Intenties moeten voor Maandagavond zijn opgegeven. Zaterdag, feestdag van St. Jozef, gene rale absolutie voor de Derde Orde. St. Antonius-Patronaat. Zij die nogal ver weg wonen, kunnen terstond na de Congregatie gebruikmaken van de Bibliotheek. Alsdan kan men ook achtergebleven spaarboekjes inleveren. Jongelingenvereeniging om 8 uur pre cies begint de W E. Pr. Flavius van het Gymnasium, een Lezing met lichtbeelden over de Limburgsche kolenmijnen. BUR333LIJK3 STAID VEIRAY. van 411 Maart GEBOREN: Henricus A. J. Michels, Merselo Jacques G. H. Op 't Veld, Oirlo Gerardus M. J. Geurts, Hoogriebroek Gertrudis P. J. Wismans, Boschhuizen OVERLEDEN M. H. A. Aarts, echtg. v. J. Verlinden 28 jaar, Scheide. J M. L. Poels, 10 mnd Merselo. i. Janssen, 55 jaar, landbouwer. Heide. A. M. van Opbergen, wed v. H. Hendrix, 86 jaar, Gasstraat. 1 patiente St. Annagesticht. tegen zeer Dage lijks gelegei iive Za terdags. A; Pate 19 Worden gevraagd 1 boerenknecht 16—18 jaar 3 boerendieastmeiden voor Paschen 1 boerendienstknecht voor dadelijk 1 jongen 13—14 jaar voor boerenwerk 3 huishoudsters bij Eerw. geestelijken 3 burgerdienstmeiden 1 schoenmakersleerling 1 boerenknecht 1617 jaar. met paarden kunnende omgaan 1 kantoorbediende 4 boerenknechten voor Pa9chen Bieden zich aan 1 2de bakkersknecht 1 gehuwd sclioenmakersknecht 1 voorwerker, opzichter of ploegbaas voor ontginning 1 kantoorbediende bekend met Duitsche Eng, en Ned. Taal 1 meubelmaker 4 jaar a h vak Paschen 1 bskwaam bakkersknecht 1 huishoudster voor boer of burger 1 bakkersknecht 4 jaar aan het vak 1 boerendienstmeid 20 jaar 1 jongen 14 jaar voor boerenwerk 2 grond- of losse arbeiders 1 bakkersknecht 6 jaar aan het vak Bij de a.s. vierin g van het Gou den Jubileum der Eerw. Zusters van het St Joseph--Gesticht hier openlijk mijne oprechte hulde en dank voor de vele z srgeö en op offeringen, welke Zij zich i®1 den loop dier 50 jaren voi het Iheil der hun toevertrouwde1 kinderen getroost hebben. Een der vele da.nkbaren. Donderdag namiddags 5 Martens te van den aldaar, words He d( Ml 0 Teekening Dekomen bij Venray, f 2 rijving t TENS t 2 Op Maand 3 uur, z81 iü beek, Hoend t 's nan Th. Ve fden des Café W rekening en Berg met achlerboifni den Heer J 15 Bestek en 16 dezer vei café, tegen stel. mg vj derstra jn van rlfgenoer f3.50 F Wegens bi iengs te Castenray, ansta den MAAND ne si derij geen p< agen. koopt uwe sodigc den alléén U kundig word ondi Gilette mefarat Haarmachinei Scheerrieraejilank Scb Groote keu Speciaal ad yan Patersstraat, pnp sli sden. kar 81 De jaarlijksche algemeene der paar éi en zal plaats hebben als volgt Maandag 14 Maart nam. 1 uur te Merselo; Dinsdag 15 Miaart voorm. 8 uur in het Dorp, nam. 2 uur te Lult en 4 uur te Oostrum Woensdag 16 Maart voorm. 8 uur te: Leunen, nam. 2 uur aan do Heide Donderdarg 17 Maart voorm. 8 uur te 'Castenray, nam. 2 uur te Oirlo Vrijdag 18 Maart voorm. 9 uur aan het Overlrroek; Zaterdag 19 Ma; art v oorm. 9 uur te Ysselsteyn, telkens op de bt :ken de plaatsen Leden, die de mell'ckar rijden of geheel of ged eelte.'ijk het be drijf van voerm an l 'itoefenen, moeten dit bij' de scha tting aan geven. BOEKJES niet vergeten. 42 HET BES TUUR. 50 Goud Reil 1 50 Bnlleftecr 1 50 Sier Reim >1 6000 Haagbei -12 600 Blauwe C D- Alles prachl» J» vorderd se H. H. Mi bil Hiermede opening van ia en hoop doo 'e ning uwe worden. Hens I levert aan lag

Peel en Maas | 1927 | | pagina 2