ZIE HEDEN avond étalage. Tillemans 1 Benzine-iotor Voor Si. Nicolaas) ALBERT HEIJN Aanbeveling. aGWüSKrsiraaia. Voor ST. NICOLAAS. Coöperatie stekruben H. Hart-beeld m mm m KGNDI? ffa mm Pijpen, Sigaren» en Sigarettenmagazijo P. Schaeffers-Derksen s reclame Speculaas a 32 en 42 ct. p.p. c(S W AN V ulpennen Firma van den Munckhof. In fóemoriam Wilh. Loonen bekwame Keukenmeid 1 half pond heerlijke speculaas cadeau St. Petrus Banden Te Koop Het nuttigste en fraaiste cadeau H. Feeters-Tacken prima motorrijwiel een dragend varken een dragende zeug Notaris Esser te Horst albert heijn 15" Sr JOS. VERRIET VENRAY Deze week speciale aanbieding onzer prima onze Mishandeling op politie. J. A. W. 33 jaar, caféhouder en molenaar te Bergen en Th. M. W. 22 jaar molenaar te Bergen (L) Beklaagd ter zake dat zij in den nacht van 24 op 25 Mei 1926 te Bergen ieder opzet telijk beleedigend den aldaar dienst- doenden rijksveldwachter A. Schram hebben toegevoegd de woorden »Mein- eedige, je hebt een meineed gedaan" althans woorden van gelijke strekking. En wat verdachte sub 2 betreft boven dien ter zake dat hij alloen aldaar opzettelijk gewelddadig den dienst- doenden rijksveldwachter A. Schram met een hard voorwerp tegen het hoofd heeft geslagen, waardoor deze pijnlijk werd getroffen. Verdachten ontkenden. Vanwege het O.M. zijn 4 getuigen gedagvaard. 't Was feest geweest in het dorp en het café van den eersten verdachte bleef toen te laat open. Op de aanmaning van den rijksveldwachter om te sluiten vermits het reeds middernacht was volgde de mishandeling. De eisch tegen ieder der verdachten luidde 2 maanden gevangenisstraf. De verkoop van het Polak-theater. Onder groote belangstelling had Dinsdag in hotel Wilhelmina door notaris Joosten de verkoop plaats van het Polak theater te Venlo. Het café met winkel werd verkocht voor f 66.000, en de Polakzaal voor f 73.500. Kooper werd de heer van Kan, alhier. De inventaris werd niet toegewezen. Ernstige broedertwist. Reeds geruimen lijd bestond een veete tusschen de twee gebr. J. uit Brunssum, over een huwelijk, dat één hunner gesloten had. Hierover kregen zij bij het ouderlijk huis in de Rozen gaardekolonie Zondagavond weer een woordenwisseling, waarbij de gehuwde zich zoo woedend maakte, dat hij zijn broeder met een mes tusschen de ribben stak. Levensgevaarlijk verwond, werd deze naar het hospitaal te Heerlen gebracht, terwijl de gehuwde J. werd aangehouden en in arrest gesteld. De Pluimvee-tentoonstelling te Boxmeer Daar het getal inzendingen voor de op 11 en 12 December as te Boxmeer te houden nationale Pluimveetentoon stelling bijzonder groot belooft te zullen worden, zal de afd. duiven, naar wij vernemen, ondergebracht worden in het nieuwe gymnastieklokaal. Kippen, konijnen enz. zullen worden geëxposeerd in de zalen van den Volks bond. OOSTRUM. Woensdagmorgen had alhier onder zeer groote belangstelling de plechtige begrafenis plaats van onzen beminden dorpsgenoot en on vergetelijken vriend, den heer Willem Loonen, die voorzitter of bestuurslid van alle vereenigingen was. Voorzitter van den Boeren- en Tuinbouwbond, Boerenleenbank, ondervoorzitter Kath. Kiesvereeniging en lid van het Kring- bestuur, lid van Kerbestuur en Kerke lijk Zangkoor en bestuurslid der Kerkelijke Fanfare. Van nabij en van verre waren vele bloedverwanten en zeer vele vrienden naar hier gekomen, zoodat ons kerkje te klein bleek, om alle belangstellenden te kunneh bevatten. Na de plechtige H. Mis werd hel stoffelijk overschot grafwaarts gedragen, voorafgegaan door de fanfare, die een plechtige treurmarsch hooren liet, en door de leden van Oostrum's Boeren bond. Achter de lijkbaar werden vier prachtige kransen gedragen, daarna volgden de diepbedroefde kinderen, familieleden en vrienden. Nadat aan de groeve de laatste tonen der fanfare waren weggestorven, nam de heer Th. Houba als vriend het woord, om namens allen den dier baren doode innigen dank te brengen voor alles wat hij voor Oostrum en zijn bewoners gedaan had. Hij schetste hem als een liefderijke vader, die nog zoo gaarne enkele jaren zijn vaderlijke zorgen met een moeder lijke teederheid aan zijne brave kinderen had willen wijden, die hij nu ouderloos heeft moeten achterlaten; als een man van kennis en verstand, waarnaar allen zonder onderscheid van rang of stand, met vertrouwen gingen, omdat hij steeds met raad en daad wist bij te staan en te helpen; als een man met een gouden hart, die alle deugden in zich bevattegodsvrucht, plichtsbe trachting, verdraagzaamheid, zachtheid en christelijke naastenliefde, zoodaf zonder 't minste eigenbelang, hij het geestelijk en stoffelijk welzijn zijner medeburgers steeds voor oogen had. Zijn naam zal steeds in hooge eere en in dankbare herinnering blijven voort leven. Hij hoopte, dat God hem reeds in den Hemel de belooning had ge schonken, voor zijn te kort, maar niet temin welbesteed en deugdzaam leven, toch zullen allen hem in hunne ge beden blijven gedenken. Loonen, edele weldoener, brave, dierbare vriend, rust zacht. Vaarwel, lot wederzien* daar boven, vaarwel 1 De oudste zoon dankte, ook namens zijn broers en zusjes, hartelijk voor de belangstelling betoond bij de begrafenis van zijn onvergetelijke" vader, bijzon der den Z.Eerw. heer Rector, voor de toewijding tijdens de ziekte en aan het sterfbed bewezen. Diep onder den indruk en met wee moed en medelijden in 't hart verliet men, luid biddend, den doodenakker. Gevraagd in een gezin van 2 pers, voor 1 of 15 Jan. eene als meid alleen. Geregeld hulp van een werkster. Groote wasch buitens huis. Veel verval. Adres: MEVR. COENEGRACHT Blerick. 16 Vanaf heden Zaterdag tot en met St. Nicolaas geven wij hij een aan koop van f 5 (zonder suiker) Huismoeders neemt eens proef met onze heerlijke Taai Taai en Suiker werken alles scherp concurreerende prijzen Aanbevelend, 27 Te koop gevraagd een in goeden staat zijnde 2—4 P. K. Aanbiedingen aan H. SCHRIJNE- MAKERS, Grubb en vorst. bij L. BACKUS, Stationsstraat. voor de a.s. feestdagen is een prachtig in alle kleuren er grootten, aan spotprijzen. 18 Beleefd aanbevelend, St. Odapark. Frans Sanders, Oostrum. 14 weken dracht bij Jan van den Boogaardt, Lull. eenmaal geworpen, 14 weken dracht. Wed. A. Moorrees, Lull. zal op Vrijdag 10 December 1926 nm. half 3 in Café L. Backus te Venray a. d. Stationsweg, voor den heer W. Jeuken voor den tijd van 3 jaren publiek verpachten een boerderijtje gelegen te Venray aan het Brukske, ter grootte van ruim 1 Heet. 15 a. Aanvaarding Paschen en stoppelbloot 1927. naar de winkels van Diverse soorten Chocoladeletters uitsluitend de fijnste kwaliteit per ons 22 ct. Groote sorteering alleraardigste CHOCOLADEFIGUREN in verschillende prijzen. Daar is zeker wel iets voor U bij. Fondant Borstplaat per ons 12—14 Conserf Borstplaat per half pond 20 Suikerbeestjes 22i Doozen Borstplaat per stuk 44 Chocoladebeestjes per half pond 33 LUXE DOOZ.EN BONBONS Mooi Nederland per stuk 90 Delicata (inhoud 1 pond) 1.15 1 KG per doos 1.90 HEERLIJK GEKRUID SPECULAAS per half pd. 19-24 per blik inhoud 3 pond f 1.10, f 1 25 Pondsblikjes Specülaas per stuk 65 Taai Taai per pond 30 ONZE BISSCHOPWIJN per ffesch 90 ct- Uit zuivere Bordeauxwijn, iels fijns. 1 flesch Port 85 ct. R. No 648 VENRAY, Markt 7. Ondergeteekende verklaart zijne tevredenheid inzake afwikkeling van zijn kreupel paard en beveelt de Eerste Nederlandsche Onderlinge Paar den- en Veeverzekering-Maatij. van 1900, Directie Folkerts te 's Graven- hage, gaarne aan. MIL5BEEK, 11 November 1926. 24 Hoofdvertegenwoordiger de Heer H. JANSSEN, A. M. Veekens te Grave. Landbouwer. csa cd" csa O** cd viedt U in het ruimst gesorteerde van PATERSSTRAAT 30 Heerlijke Taai Taai 27 cent per pond. Suikerbeestjes 20 cent per ons. LAMPEN

Peel en Maas | 1926 | | pagina 6