Poe; Dankbetuiging. Spreekuur j?G. AMBROSIUS Uien Qve le bak Th. In Provinciaal Nieuws. V erkoop vereeniging Algemeene Vergadering Voetbalwedstrijd Mr. Jos. Notermans Nette Kostgangers Prijskaarten Modes n Dames- en g Hinderhoeden s. EMI Jan irii A. A. Sa mooie Dme Gemengde Berichten. Ingekomen en vertrokken personen. Oistricts-arbeidsbeurs Afd. DORP. Heden Zaterdagavond Zondag 31 October DSO 2 - FCV 3 Venlo te VENRAY op Dinsdag 9 Nov. 1926 Woensdag 3 Nov. 1926 Eug. Dicker uit Nijmegen EGYPTISCHE KUNST. gevraagd. Café Jan de Bruin 0 Gelegenheid voor ffi Vervormen en Opmaken. REGENHOEDEN Notaris Pluymaekers een VEULEN op de te en alle Firma J. rs Het besps Werkm le Beschjki Ge tg TE 0 TE C 3 best ig schei nj VENRAY, 30 Oclober 192G. St. Franciscus-Eeuwfeestvioring tc Yenray. Het Eere-Comité voor de vieriDg van het St. Frauciscus-Eeuwfeest te Venray zal bestaan uit de volgende leden de Zeereerw. Heeren Alardus van den Berg, Gardiaan, Anscharius van der Veer, Rector Gymnasium, Anacletus Nielen, Directeur Patronaat, H. Greymans, Pastoor, den Edelachtb. Heer O. van de Loo, Burgemeester, den Edelgrootachtb. Heer J. Poels en den Wel edelgel. Heer E Struben. Er bestaan plannen om op 6, 7 en 8 Dec. a.s. in de Parochiekerk een Triduum te houden, •waarop de Zeereerw. Pater Maximus Albarda Jelgerama, O F.M. de feestpredioaties zal houden. Verder zal in de Aula van het Gymnasium der E. Paters Franciscanen op 14, 17 en 21 Nov. a 8. een Franciscusavond gegeven worden, waarop een Oratorium zal worden opgevoerd door de studenten in samenwerking met verschillende koren van Venray, onder leiding van den Heer Henri Welting, een tooneelspel „Franciscus voor den Bisschop", declamatie en een rede door een der E. Paters over 't leven van St. Franciscus. In verband met het geringe aantal uitvoeringen en de beperkte ruimte kunnen deze opvoeringen niet voor iedereen toegankelijk worden gesteld. Uitgenoodigd zullen worden alle leden der 3e Orde en jonge 3e Orde van VenrayKom, Merselo en Oostrum, verder de bestuursleden van alle sociale en charitatieve vereenigingen, die volledigheidshalve hier volgen Eerw. Heeren Geestelijken der Gemeente Venray De Religieuzen van Venray Gemeenteraad Bestuur R. K. Kiesvereeniging Algemeen Armbestuur- Bestuur Vincentiusvereeniging Bestuur St. Elisabethvereeniging Bestuur Mariavereeniging Bestuur Mariacongregatie Bestuur H. Familie Kerkbestuur Parochiekerk en Rectoraten Bestuur en leden Zangkoor Parochiekerk Bestuur Parochiale Leesbibliotheek Bestuur Naaikrans Parochiekerk Bestuur Naaikrans 3e Orde Bestuur Liefdewerk Oud Papier Bestuur Kruisverbond Bestuur Groene Kruis Bestuur Commissie van Advies Beroepskeuze Bestuur Patronaatscommissie Bestuur en leden Jongelingenvereeniging Geneesheeren Gemeente en Gestichten Onderwijzers en Onderwijzeressen van Kom en Gehuchten Bestuur Bond van Groote Gezinnen. Bestuur R. K. Middenstandsvereeniging. Bestuur R. K Werkliedenvereeniging. Bestuur R K. Sigarenmakersbond Bestuur Ver. v. Postambtenaren St Petrus Bestuur Ver v. Spoorwegambtenaren St. Rafaël Besturen Landbouwbond Venray en Gehuchten Besturen Jonge Boeren Venray en Gehuchten Besturen Boerenleenbank Venray en Gehuchten Besturen der Vereenigingen, die medewerking verleenen bij de uitvoering. Mocht er een vereeniging zijn vergeten, dan kan het Bestuur dier vereeniging zich nog aan melden. De invitatiekaarten zullen voor de 3 avonden verschijnen in 3 verschillende kleuren Kaarten kunnen voor die van een andere kleur worden ingeruild. Het Uitv. Comité Toegeloopen een donker bruin hondje, inlichtingen bij Gemeente politie Postdienst op Allerheiligen. Op Allerheiligen 1 November a.s wordt slechts ééne bestelling en ééne lichting der hijbrievenbussen uitgevoerd. Het kantoor is voor den postdienst om 12 uur gesloten (de telegraaf- en telefoondiensten blijven ongewijzigd als op werkdag.) Mej. Nella Janssen alhier behaalde aan de Modevakschool te Wanroy hel diploma voor lingerie- en modevak. Verbetering. Aan het hoofd van het ingezonden stuk op de Je pagina staat abusievelijk: «Janssen te Lent", dit moet zijn «Jans sen te Leunen." Bij de gehouden aanbesteding van het aanleggen der electrische installatie in onze Parochiekerk werd ingeschre ven als vólgt Fr. Janssen f 2225 M. JacobsLaurensse f 1850 P. JacobsPoels f 1646 N. V. Vulkaan f 1500 M. PoelsSchaeffers f 1325 J. Tilleman8 N.V. Aznem f 1195 Het werk is opgedragen aan den laagsten inschrijver. Alhier is aanbesteed het aanleg gen der electrische installatie van de Stoomzuivelfabriek «Venray" met Direc teurswoning. Ingeschreven werd als volgt P. JacobsPoels f 478— M. JacobsLaurensse f 465 N.V. Aznem f 438— M. Poels Schaeffers f 410— Aan den laagsten inschrijver gegurtd, De meubelmaker P. V. had Dins* dag het ongeluk met zijn hand tusschen een schaafmachine te komen, zoodat geneeskundige hulp moest worden in geroepen. Denk aan het beste adres voor Overjassen, Gabarbine-jassen, Gummi jassen en Jekkers, Gebr. Lemmens, Stationstr. 8. (Adv.) St. Franciscus-Oratorium. Heden Zaterdagavond om 8 uur repetitie zangeressen en zangers St. Franciscus Oratorium. Het Comité. Door de Heeren Janssen alhier en Wintermans te Duizel zal hier eene nieuwe sigarenfabriek worden gevesligd. De verbouwing van een pand aan de Groole Straat tot fabrieksgebouw is bereids opgedragen aan de Firma Gebr. Oudenhoven, alhier. Door onze talrijke sigarenmakers zal dit gaarne vernomen worden. Morgen Zondag houdt de Post duivenvereeniging «de Zwaluw" in de zaal «Wilhelmina" een tentoonstelling. Aan belangstelling zal het niet ont breken, daar de duivensport hier druk beoefend wordt. (Zie adv.) De Werkliedenvereniging alhier eft besloten op Zaterdag 27 en Zon „g 28 November eene (ooneeluitvoering ia ^even in de zaal »Wilhelmina" ^straat. Deze week 2 pak beschuit voor een kwarlj9. Zie de etalage van ronde Koeksoorlen bij Th. Wintels. (Adv.) De Eerw. Zuster Fulgentia, overste der St. Thorsumkliniek te Hamar (Noorwegen) in de wereld Mej Marie Verriet uit Venray, is gekozen als generaal overste. Onder leiding van Z D H. Mgr. L. Schrijnen, bisschop van Roermond had Zaterdag te Maastricht, in het moeder klooster Onder de Bogen, de verkiezing plaats. Tot dat doel waren ongeveer tachtig oversten uit verschillende landen van Europa bijeengekomen. De nieuwbenoemde generaal-oversle was enkele jaren geleden te Maastricht overste van het gesticht Nieuwenhof. Zij is thans twee jaren in Noorwegen geweest. Door den Heer G Kupers alhier, is een prachtige autobus aangekocht! die aan 22 personen een gemakkelijke zitplaats biedt. Hiermede zal den Auto dienst VenrayVenlo onderhouden worden. Ongetwijfeld zal hierdoor het reizen per autobus nog toenemen. De ondernemer heeft aan de gemeente Venlo eene subsidie voor 1927 aange vraagd van f 500. Emigratie. Donderdagavond werd in het Patro naat alhier eene lezing gehouden door den Heer van Lier, referendaris der werkloosheidsverzekering en arbeids bemiddeling, over emigratie in het algemeen, waarbij ook werkgelegen heden in het buitenland ter sprake kwamen. Verder werd in deze vergadering, die circa drie uur duurde, gesproken door den Heer Hartland, directeur der Emi gratie-Centrale-Holland over de emigra tie naar Canada. Deze rede werd met lichtbeelden verduidelijkt. De belangstelling was nogal groot. Gistermorgen werd door deze heeren zitting gehouden ten Raadhuize, waar aan belanghebbenden nog nadere in lichtingen werden verstrekt. Voor den Politierechter te Roer" mond stond o a. terecht H K, 44 jaar, koopman alhier, aangeklaagd van over treding weggeldbelasling te Venray. Eisch en vonnis f 5 boete of 3 dagen hechtenis. L. S. huisvrouw W. 21 jaar te Venray, aangeklaagd van mishandeling van J. J. Daniels te Horst op 29 Aug. j 1. door deze met een kapbijl te slaan; eisch f 30; vonnis f 25 boe'e of 20 dagen hechtenis Fruitveiling Venray. Woensdag 27 Oct. Bellefleur f 6,50-26, Sterappelen f 9,50—34,50 Goudreinetten f ,15,0041,00 Belle de Boscope f 14,50—34,00 Court pendu f 12 00—17 00 Rabauwappel f 6,50—15,00 Casselreinette f 7,50; Rambours f 11,50; Carode reinette f20,50; Bismarckappels f 20—21 50; Eva appels f 13; Roodjes f 13; Kanappel f 5.5015; Schijfappel f 13.50; Zure appels f 318; Zoele ap pels f 3—9; Valappels f 5,50—16,50; Beurre Clairgau f 714 50; Nouveau Poiteau f 8; Duchesse f 14,50; Berga moile f 3 6; Handperen f 3,50—9,50; Stoofperen f 37; Valgoed f 3—6. VEULEN. Door de Handboogschut terij «De Eendracht" alhier is besloten om op 9 en 10 Januari e k. een tooneel- uitvoering te geven. Een paar geestige blijspelen en voor drachten zijn reeds in studie genomen HORST. Alhier is onderhandsch aanbesteed het bouwen van een woon huis voor rekening van den heer J. Corlenbach. Architect P. Duijf. Ingeschreven werd als volgt Gebr. Peelers, Swolgen f 4575 Th. Verberkt, Horst f 4372 Th. Mooren, Horst f 4342 Ant. Smits, Horst f 4235 Math. Cuppen, Horst f 4100 'Jac. Haegens, Lzn. Horst f 4095 Zondagavond had hier eene vecht partij plaats, waarbij zekere T. zoodanig met een mes werd verwond, dat genees kundige hulp moest worden ingeroepen, De politie heeft de zaak in onderzoek Dat de vele regens dezen zomer ook voor den aardappelenbouw schade heeft aangericht, blijkt wel hieruit, dat hier landbouwers zijn die van eenzelfde perceel aardappelen, waarvan zij het vorige jaar drie wagonladingen ver bouwden, dit jaar slechts 1500 K.G. opbrengst hadden. VENLO. De Maas, die weken, zelfs maandenlang haar eer van «breeden stroom," die «statig zeewaarts vloeit" slecht heeft opgehouden, heeft plotseling haar nukken als regenrivier botgevierd. Woensdag bedroeg de was ongeveer 2.85 M. in een etmaal en werd de stand van 12,20 M. bereikt. En dat terwijl deze weken lang tusschen 8 en 9 M. schommelde. Een deel der loskade is weer overstroomd. Het water schijnt in de weilanden langs de oevers aardig opruiming te houden, want massa's wishout takkebossen enz. ziet men in het water drijven. Verschillende weiden, die nog met frisch groen gras prijkten slaan weer blank. VENLO. Te Venlo werd Woensdag avond de 14-jarige L. B. bij het over steken van den Veldenschen Weg door een auto aangereden en tegen den grond geworpen, waardoor hij een bloedende wonde en inwendige kneu zingen opliep, de toestand van den jongen is niet zonder gevaar, den chauffeur schijnt geen schuld te treffen. VENLO. Op de Coop. Veilingver eeniging van Maandag was de aanvoer 170 COO eieren. Groote eieren van f 9 30 tot f 10,30. Kleine eieren van f 6 30 lot f 9. Eendeneieren van f 7.40 tot f7.70. ROERMOND. Op de Coop. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 590.000 eieren. Groote eieren van f9 tot f 10. Kleine eieren van f 5 50 tot f 7.50 Eendeneieren van f 7.20 tot f 8. To Roermond weer carnaval. Het carnavalscomilé te Roermond heeft thans, voor het eerst na den oorlog, van den burgemeester vergun ning gekregen, tot het houden van een gemaskerde carnavalsoptocht. SITTARD. Voor betrekking van directeur van de op te richten gemeen telijke Arbeidsbeurs hebben zich tot Maandagmiddag reeds bij de 60 sollici tanten aangemeld. De toestand der Maasbrug te Maastricht* In de Maandag gehouden raadsver gadering deelde de voorzitter in ver band met den toestand van de Maas brug mede, dat met het bouwen van een noodbrug een begin zal worden gemaakt. Gaten en holen bij een der peilers, zijn thans met beton aangevuld. Bij een anderen peiler, waarin verticale scheuren werden geconstateerd, zijn thans versterkingen aangebracht. De heer Beerenborg protesteerde tegen de houding van het departement van Waterstaat in de brug-kwestie. Reeds nu zijn er personen, zeide spreker, die haast niet meer over de brug durven gaan. Besloten werd er bij de regeering nogmaals op aan te dringen ten opzichte van de noodbrug zoo spoedig mogelijk een beslissing te nemen. Aan B. en W. werd opgedragen bij den eersten hoogen waterstand het verkeer op de brug te regelen en voor 't geval van een catastrophe voor red dingsmiddelen zorg te dragen. Hoog water. Het water van de Maas te Maas tricht is sinds Woensdagmiddag gezakt. België seint nu val. Tarief-verlagingen voor vrachtauto's en motorbussen. Minister De Geer heeft Woensdag middag in de Kamer medegedeeld, dat met het oog op het verblijdend acres der middelen, de Regeering kan voor stellen bij art. 3 van het Wegenbelas- tingontwerp het tarief voor de vracht auto's te verlagen van f 10 op f 6 en voor de motorbussen van f 12.50 op f8. De Rjjwielbclasting. In de Woensdagmiddag gehouden vergadering der Tweede Kamer werd de motie Hiemstra, strekkende tot afschaffing der Rijwielbelasting, ver worpen met 47 tegen 28 stemmen (Voor: Sociaal democraten, Vrijzinnig democraten, L de Visser, Braat eD P. Arts) Do Wcgonbelasting gehalveerd. In een becijfering aangaande wegen belasting komt een schrijver in de »N. Rott. Crl." tot de volgende conclusie: «Gerust mag de opbrengst van de Wegenbelasting in het eerste jaar van de belasting geraamd worden op f 12 000.000. Minister de Geer heeft deze week de Tweede Kamer verklaard, dat het Nederlandsche volk reeds te zwaar is belast, zwaarder dan eenig volk op het vasteland van Europa. Men kan, dit in het oog houdend, hel tarief der Wegen belasting zoodanig wijzigen, dat het gemiddeld tarief de helft worde van het ontwerp, zonder dat hierdoor schade zal worden gedaan aan de zoo snel mogelijke wegverbetering." Messensteker aangehouden. Op verzoek der Duitsche justitie is te Silvolde aangehouden de 23-jarige J. M., uil Gendringen, die Zondag op een danspartij te Spork (Duilschland) in een twist over een meisje zijn mede minnaar met 17 messteken hoogst ernstig verwondde. Nu zal de Hollander niet worden uitgeleverd, maar hier worden berecht. De toestand van het slachtoffer is hoogst bedenkelijk. Auto-gevaren. Dinsdagmiddag is overleden de 52 jarige werkman Th. A. Seegers, die Maandagnamiddag op den Berg-en Dalschen weg werd aangereden, door een auto uit Berg-en Dal. Autodiefstal. Do daders overrijden een kind. Dinsdagavond is te Sassenheim het 8 jarig dochtertje van C. G. overreden door een vrachtauto, waarin 2 personen zaten. Het meisje werd met een gebroken been en een zware hersenschudding naar het St. Bernardus gesticht aldaar vervoerd. De auto werd later onbeheerd op de plaats der aanrijding aangetroffen. Het bleek, dat de beide mannen, die in den wagen hadden gezeten, dezen ten adeele van den kaashandelaar O. in den Haag hadden ontvreemd. Van de gelegenheid, dat de omstan ders zich met het meisje bezighielden, hadden zij gebruik gemaakt, om zich uit de voeten te maken. De politie beschikt slechts over een vaag signalement. Noodweer in Italië. Naar uit Rome gemeld wordt hebben zware onweders in de laatste dagen groote schade in Italië aangericht vooral aan d3 Westkust. Uit België. Het Belgische publiek klaagt thans niet alleen over het gebrek aan kolen, doch ook over de prijzen. De steenkolenprijzen zijn onrust barend gestegen, De prijzen stonden in België langen tijd aanzienlijk beneden de wereldmarkt, maar het heeft er allen schijn van, dat deze omstandigheid dra tot het verle den zal behooren. Alles gaat in onrustbarende mate de hoogte in. De provisie aardappelen bij voorbeeld, waarvan de oogst buitenge woon geslaagd is, zijn van 40 tot 60 frank per honderd kilo geslegen en daar de regeering nog steeds consenten voor uitvoer geeft, zal het, zoo vreest men, bij deze verhooging van meer dan 50 procent niet blijven. Alles is geweldig aan het duur worden. En zooals boven gezegd, het kan ook niet anders. België zal lot de wereldmarktprijzen moeien komen Maar dat is de crisis I De ontzaglijke crisis! Want in dat geval zullen de prijzen van vele levensbehoeften in papierfranken van 175 in het pond uitgedrukt minstens 10 maal hoogor zijn dan die van voor den oorlog. En hoe klein is het procent der Belgische bevolking, welks loon in evenredigheid gestegen is? Het meerendeel, misschien wel 80 procent, blijft daarbij verre ten achter. Voor de toekomst kan men daaruit slechts een sombere conclusie trekken. Men is er van overtuigd, dat een slechte winter voor de deur staat. Niet alleen ziet men den beangstigenden prijzenvloed, maar aan den anderen kant dreigt ook de ramp der werkloos heid, welke zich in verschillende nijverheden, zooals in de bouwbedrij ven en de sigaren industrie, al danig doet gevoelen. Week van 2229 Oct. INGEKOMEN R. Plutnik wed. van Hoofi Overloonsche v/eg2. A. C. M. de Kroon, Leunsche weg 2a, van St, Michiels-Gestel. VERTROKKEN E. W. vd Bisen, dienstbode naar Bergen. A C Waas, kloosterbroeder naar Heerlen, Sittarderweg. N. Min, landbouwer naar Schijndel. G. J. H. Dirckx, bakker naar Griends- veen. M. H. Mulders, chauffeur naar Beegden, Eindstraat 7. IIRKimKS 8IENSTEI Y1IRA7, Parochiekerk Heden Zaterdag en morgen Zondag wordt biecht geboord van 3 tot 7 uur. Morgen Zondag in alle H. Missen preek en collecte door Pater Goumans, 3 uur Lof en Rozenkrans Na de Hoogmis Jubllé-processie voor de mannen, na het Lof voor de vrouwen. Maandag Hoogfeest van Allerheiligen, vanaf 12 uur en Dinsdag den geheelen dag volle aflaat zoo dikwijis men. na gebiecht en gecommuniceerd te hebben, de kerk bezoekt en bidt tot intentie van Z. H. deD Paus. Half 7 eerste H. Mis, 10 uur Hoogmis, voorafgegaan van 2 stille H. Missen, 3 uur de Vespers van Allerheiligen, daarna de Vespers van Allerzielen. 6 uur Rozen - krans, Allerzielenpreek en Lof. In alle H. Missen collecte ten bate der kerk Dinsdag Allerzielen, 6 uur 3 H. Missen, 8 uur 3 H. Missen, 10 uur Hoogmis voor de weldoeners der kerk, waarna processie over het kerkhof. 6 uur Rozenkrans en Lof Gedurende het octaaf om half 7 zielmis en 6 uur Lof en Rozenkrans. Woensdag feest van St. Hubertus, te S'eltum om 7 uur leesmis en 9 uur Hoogmis met preek en zegening van brood Half 8 leesmis voor de overleden leden der Mariavereeniging, 8 uur jaarg voor Gerard Ousters, Johanna van Achten, ouders, broeders en zusters Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis waarna honden gebrand worden. Half 8 leesmis, 8 uur besteld jaarg. voor Antonia van Meijel, echtge- noote van Thomas Miche'.s. Vrijdag le der maand en vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, half 8 gestichte leesmis, 8 uur leesmis, 6 uur Lof en eerherstel aan het H. Hart Zaterdag komen de kinderen der 6e klas te biechten. A s. Zondag onder de H. Missen van 8 en 10 uur Liefdadigheidspreek met collecte St. Antonius-Patronaat. Wegens biechthooren geen bijeenkomst van Patronaat en Jongelingenvereeoiging. Onze jon gens mogen echter van den Z.E Overste van St. Servatius een film bijwonen, om 6 uur. Zonder kaartje geen toegang De kaartjes kan men ver krijgen in bet Patronaat van 11 tot 12 en van hall 3 tot 4 uur. Tevens dan gelegenheid voor contributie, spaarbank enz. Spaarbankboekjes inleveren. Zaal in het Patronaat. Om 9 uur H. Mis en vergadering voor de 3e Orde, afdeeling mannelijke tertiarissen. BVBMBLUKl STASB VEIBAY. van 22 lot 29 Oclober GEBOREN: Peter J. H. Hellegers, Oirlo Martin L. H. Pubben, Merselo Hendrika Th. Rongen, Oirlo AntoniusJ.J Roeffs, Groote Straat OVERLEDEN: J. E. Heijligers, weduwnaar van A. M. de Best 80 jaar, Oirlo. A. H. Linskens, 24 jaar, Hoenderstraat A. M. H. Loonen, 16 jaar, Steeg. 1 patiënt St. Servatiusgesticht. Worden gevraagd 2 kabelmonteurs 2 koperslagers loodgieters 1 leerling-monteur 1 kindermeid voor November 2 huishoudsters Sleepers voor de Staatsmijnen 1 dienstmeid van 30—40 jaar 1 bejaarde dienstmeid voor direct 1 bakkersleerling voor dadelijk 1 huishoudster voor bij een Kapelaan] 1 dagmeisje, 2 boerendienstmeisjes 13—16 jaar 1 boerenknechlje 13—14 jaar 1 burgerdienstmeisje 16 jaar v Venray 4 burgerdienstmeidea voor Paschen 4 burgerdienstmeiden voor dadelijk Bieden zich aan 1 meubelmaker 19 jaar 1 boerenknecht 16 jaar 1 boerendienstmeid voor Paschen 2 bakkersknechten 1 chauffeur-monteur 1 jongen v. boerenwerk 14 j. 1 meisje v. boerengezin 13 j, 1 timmermansleerling 15 j, 1 meisje 15 j. v. direct burgergezin 20 grondwerkers 1 rijwielhersteller 2 jaar aan het vak 2 gezinnen voor ontginning of boerderij 1 bedrijfsleider voor boerderij 1 reiziger of kantoorbediende. 1 bakkersknecht 2 jaar aan het vak 1 smidsleerling Mijn oprechten dank aan den ZeerEerw. Heer Rector, aan mijn onderwijzend personeel en school kinderen, aan mijn oud-leerlingen, aan het kerkelijk zangkoor en de Fanfare, aan alle inwoners van hel rectoraat Oostrum en aan allen, die door hun hartelijke bewijzen dank baarheid en toegenegenheid mij, bij mijn zilveren ambtsjubilé bewezen, Woensdag 20 October 1926 voor mij hebben gemaakt een der schoon ste dagen van mijn leven. Th. ELouba, Hoofd der School. OOSTRUM, 21 Oct. 1926. 25 in café „DE ENGEL", na afloop der vergadering van de Eierver- zending Leunen—Venray. Trouwe opkomst verzocht. 20 HET BESTUUR. GROOTE Competitie le klas R. K. L. V. B. Terrein Leunsche weg. Entrée 10 ct. Aanvang 2 uur. en vervolgens op ELKEN EERSTEN DINSDAG der maand, telkens des namiddags van EEN UUR tot KWART VOOR VIER ten huize van den Heer P. SCHOLS aan de Schoolstraat. Advocaat-Procureur. VENLO, Heutzslr. 4. 223 zal te BOXMEER in den R.K. Volksbond door den Heer een Lezing met Lichtbeelden gehouden worden. Onderwerp Aanvang 7 uur. ENTRÉE f 1.- Namens het Bestuur der Adm. Ver. Land van Cuyk, Katholiek Leven en R. K. O. B. 25 J. B. LINDERS, Secretaris. Bleekstraat 6. voor wild geregeld eiken Zondag in Merselosche weg Steeds groote en nieuwe keuze Alles concurreerend, bij 29 V Patersstraal 25. te VENRAY zal op Woensdag 3 Nov. 1926 voorm. 11 uur in den Engel te Venray voor den Boerenbond aldaar publiek verkoopen afk. van Asselbergs (Scheide) 11 komt a.s. je met ei y e. par in verschillen! j tegen een wekt ifb f 1 Tebevn. (Dl No. 9. ai rl ul SITTABI gr. Wij verkoopa de diging a Mansklompti Vrouwenkloi Jongensklom (Sa I). Winkeliers ontiuit Alleenverki to en o is Of, gegarandeerd Regenjasseies en ke alles naar maal er Pracli er Heeren- ent Eindslras \'R R. K., 28 jaad p huiselijk verken Brieven mei ;aa 35 Bureau „Pe aa Bied VOO AdresP. J. I Adres: HUB, 41, Helmond. ie: 5 m bij M. GOUMA1 bij EGB. BECK Dal Vogeltji oi gele lp zwarti >i hooge m lage Jp beuken wilgei Eigen Ki n haki p, man m vrom ie kindf a in zwart Kloi al Klompa H0ï M m

Peel en Maas | 1926 | | pagina 6