AbdusiroOP Dat kuchje Provinciaal Nieuws. Gemengde Berichten. Ingekomen en vertrokken personen. hun materiaal gaan betrekken bij de instellingen hunner organisatie. 8. U voert ze maar gerust volop boerenkool. Dat is wel het beste win- tergroenvoer, dat er bestaat, omdat het steeds malsch blijft Boerenkool toch weet weinig van slecht weer, groeit zelfs in den winter door. Opbyngen, een 50 of 60 cM. boven den grond, is je ware. Het laatste blaadje wordt er op deze manier nog afgezocht. Ook verschaft het veel meer beweging. 9. Als de hanen langer bij mekaar zijn, zullen ze mogelijk vredelievender worden. Zoo dat niet het geval is, moet u maatregelen nemen, want hennen, die bij twistzieke, jaloersche hanen loopen, leggen meest onbevruchte eieren. Eén haan bij uw 23 Barnevelders is nog beter, dan twee die vechten. Wacht dus maar eens af tot Febru ari. Indien ze blijven twisten en u wilt ze allebei aanhouden, dan zal de beste oplossing wezen, ze eens om de beurt een week bij de bennen te laten. schijnbaar onschuldig maar dikwijls verraderlijk moogt gij niet verwaarloozen.waht de niet bijtijds verzorgde hoest leidt tot langdurig sukkelen. Juist dan helpt A m AKKER') verwonderlijk snel en*zeker door zijn krachtige» slijm' oplossende en genezende werking* Onschadelijk ook voor grijsaards ep kinderen» Overal pet koker' I.5P, S 2.75, De groote flpcona. zijoTVoordeeliöcr» VENRAY, 9 October 1926. Hoog bezoek. De Minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw Mr Kan bezocht Woensdag de krankzinnigengestichten alhier. Maandag zijn de gemeentewerk lieden begonnen met het opruimen van de tramrails langs den Stationsweg. Een der arbeiders kreeg hierbij een slag van een terugspringend hout in het gelaat, waardoor zijn neusbeen brak. Op de begrooting van Binnenland* ache Zakèn en Landbouw voor 1927 wordt f6300 uitgetrokken als renteloos voorschot aan onze gemeente, inzake bebossching van woeste gronden. Maandag bracht onze gemeente raad een bezoek aan de eleclriciteils- werken te Horst, Melerik, Blerik en Tegelen. Verschillende werkplaatsen, werden bezocht. Naar wij vernemen waren allen ten hoogste voldaan. Door de looneelclub der R.K* Werkliedenvereeniging is in studie genomen het boeiende drama in 6 be drijven «Gaston van Frankrijk" of de man met het ijzeren masker. Met ingang van 1 October is benoemd tot agentesse van de Vrijwil lige Ouderdomsverzekering Mej. A. Vermeulen, Groote Markt, in plaats van den Heer Fr. van Opbergen. De laatste dagen hebben we een bijzonder drukken handel in aard appelen. De prijzen gaan van f 3 tot f 3,25 per 100 Kg. De jaarlijksche Veulenmonstering uilgeschreven door de Hengsten Associatie VenrayHorst en omstreken, zal gehouden worden te Horst, niet op Maandag 11 Oct., doch op Maandag 18 October a.szulks wegens de a.s. Maandag alhier te houden jaarmarkt. Ruim 130 veulens zijn voor de monstering ingeschreven. Rijksveldwachter Seerden kreeg bericht van Prof. Dr. den Blieck, ver bonden aan de Rijksveeartsenijschool te Utrecht, dat de door hem opgezon den hanen, die hier waren verkocht voor hennen, werkelijk hanen waren. De verkooper M. K die zich nog steeds in arrest bevindt, zal zich nu spoedig voor de Rechtbank te Roermond te verantwoorden hebben. Zondagavond werd in de mooie nieuwe Concertzaal «Wilhelmina" in de Schoolstraat, het seizoen geopend met eene uitvoering door het Van der Hilst ensemble. De belangstelling was tamelijk, wat wel te wijten zal zijn aan het feit, dat hetzelfde gezelschap ook Donderdag avond alhier optrad voor allen dio hebben medegewerkt aan de St. Oda- feesten. De keuze der stukken was voor Venray niet bepaald gelukkig. Men bewonderde meer het spel dan de inhoud van het opgevoerde. Bij V. PYLS, Grooté Straat zijn wederom in voorraad echte Mutsen en Kanten van 21 tot 28 gulden per kant. (Adv.) Marktbericht der Fruitveiling van de Coop. Veiling van Venlo te Venray van den 5 October 1926. Belle de Boscope f 19,5029. Sterappelen f 9,5034. Goudreinetten f 15,5021,50 Goudpermain f 14,50 Rabauwappel f 19. Roodjes f 100029. Meisjesappel f 4,0014,50 Bellefleur (val) f 12,00 Sterappel (val) f 8,0020,50 Wijnappels f 5,50—17,50 Handappels f 12,5015,50 Zoete appelen f 9,00—15. Streepkensappelen f 11.5018. Landsbergerreinelle f 9,50—21,50 Bellefleur f 10,5020,50 Ossekoppen f 17,50 Prince Albert f 21. Fransche zure f 9,00—14,50 Bismarckappel f 12,50—21. Koekappel f 13,5019,50 Raapappelen f 9,00—11,50 Stoofperen f 2,50— 5,00 Maagdeperon f 12,50—15,50 Tafelperen f 7,00-19. Beurre Clairgeau f 13 50 Schijfjesperen f 8,00—11. Calabasperen f 12,50 Verslag R. K. Parochiale Leesbiblio theek te Venray vanaf October 1925 tot Mei 1927. In bovengemeld tijdvak werd ont vangen i) Aan bijdragen van Heeren Leden en Donateurs (lid is eenieder die jaar lijks f 2, en donateur, ieder die jaar lijks f2.50 betaald) de som van f 5150 b) Aan leesgelden Totaal der Ontvangsten Hiervan werd uitgegeven a) Aan nieuwe boeken b) Aan bindwerken c) Aan diversen f 124 41 f 175.91 f 128.05 f 30.75 f 23.40 Totaal der Uilgaven f 182.20 Zoodat er een nadeelig saldo i3 Yan f 6 29. In dit tijdvak werden ter lezing uit gegeven 3369 boeken, waaruit voldoende blijkt, dat er nog steeds een druk ge bruik van gemaakt wordt en deze hoogst nutiige instelling in een groote behoefte voorziet. Het aanhangsel van den catologus van 1 October 1925 tot 1 October 1926 vermeld wederom ongeveer 70 nieuwe boeken, zoodat er voor elk wat wils te vinden is. Dit supplement wordt tegen betaling van 5 cent verkrijgbaar ge steld en zal dit door het lezend publiek met genoegen worden vernomen. Namens het Bestuur H. JACOBS, Bibliothecaris, N. B. Ouders en voogden worden beleefd verzocht er wel voor te willen zorgen, dat de boeken netjes worden behandeld en ongeschonden en op tijd worden terugbezorgd bovendien wor den zij er op attent gemaakt, dat alle boeken uit onze bibliotheek afkomstig, gemerkt zijn met den stempel der R K. Leesbibliotheek. GEVONDEN een rijwielplaatje. Inlichtingen bij de Gemeentepolitie. De Fruitveiling geopend. Woensdag werd evenals andere jaren begonnen met het veilen van bewaar- fruit uit de omgeving van Venray. Wegens het bezoek van Z.Exc. den Minister van Binnenlanesche Zaken aan de Coöperatieve Veiling te Venlo, waarbij de Directeur tegenwoordig moest zijn, teneinde de noodige inlich tingen te kunnen verschaffen, begon de veiling in plaats van om 10 uur ie circa 11 uur. Vele binnen- en buitenlandsche koop lieden waren op het nieuwe Veilings terrein aanwezig. Direct na aankomst van eenige be stuursleden en de directie nam de heer Th. Derkx, directeur, het woord en wees op het feit, dat de veiling thans een eigen terrein bezit en nu ook geen hinder meer aan het verkeer op den weg zal geven. Hij sprak tevens den wensch uit, dat in het volgend jaar een flinke loods op het terrein moge verrijzen en de veiling dit jaar onder Gods zegen ten voordeele van koopers en aanbrengers moge strekken. In den breede werden de verkoops condities bekend gemaakt. De prijzen waren buitengewoon hoog voor sterappelen werd tot 34 ct betaald en voor valgoed-sterappels nog zelfs 29 cent. De veiling had een vlot verloop en mogen wij voor de volgende veilingen op goede resultaten vertrouwen. Het maken van alle brillen, ook op doktersrecept geschiedt vakkundig bij P. VAN OPBERGEN Jzn. Gediplomeerd Opticien T.O.G. Markt, Venray. Alle voorkomende reparaties binnen 't uur. Adv. HORST. Woensdagmiddag om 12 uur arriveerde Z Excellentie Mr. Kan alhier, waar hij het pluimvee-fokstation bezocht. GEISTEREN. Naar we vernemen; zal onze Z.Eerw. Heer Pastoor Beelen, welke op zijn verzoek eervol onlslag werd verleend, zich metterwoon te Wanssum vestigen. VENLO De aanbesteding voor het bouwen van 50 arbeiderswoningen door de Venlosche Bouwver. aan de Rummer- en de Van Postelstraat zal 15 Octcber a.s. reeds plaats hebben. Motor-ongeluk. Tu8schen Heyen en Afferden reed een motorrijder, aie in ae zijspanwagen i twee dames uit Amsterdam vervoerde, tegen een boerenkar, welke niet van licht voorzien was. De motor sloeg tegen den grond, de bestuurder kreeg een ernstige beenbreuk, een der dames een armbreuk en de tweede liep slechts eenige ontvellingen op. Na doordr. Stiemens uit Gennep te zijn verbonden, konden de drie passagiers per auto naar Amsterdam gebracht worden. Geen scheepvaart. Men meldt uit Gennep Het water heeft voor den tijd van het jaar zulk een abnormaal peil ver kregen, dat o a. in de Maas van Maas tricht af tot Heumen de scheepvaart totaal stil ligt en verschillende schepen aan den grond zijn geloopen, o.a. bij Afferden, Bergen en zelfs voor Gennep kunnen de schepen hun goederen, welke van Rotterdam en Amsterdam naar hier werden vervoerd, niet afladen. De peilschaal te Maastricht wees Donder dag een stand van slechts 40 08 M, aan. Ook de Waal en de Rijn hebben een zeer laag peil, n.l. Keulen 85 cM. boven ïi.A P. en Nijmegen 7.18 N.A P. Wanneer we de hoogwater periode van 192526 nagaan, waarop de stan den voor de Maas 46.90 M., de Rijn bij Keulen 9.67 M. en de Waal bij Nijmegen 13 74 M. is men wel eenigs- zins verwonderd over den lagen water stand in dit jaargetijde. Gewoonlijk i» de stand in October voor de Maas, zoodanig, dat reeds een drukke scheep vaart mogelijk is, waarvan nu evenwel, tot schade van vele scheepvaart-onder nemingen, geen sprake is. Na don watersnood. Om den opbouw van woningen in Maas Waal te bespoedigen, worden de nieuw te bouwen huizen partieel aan besteed een oude aanbesteding in Wamel-Leeuwen werd zelfs herroepen en de bouw van 19 perceelen te Leeuwen werd aan verschillende plaatselijke aannemers opgedragen. De gemeenteraad van Mook besloot den Maasdijk voor die gemeente te verhoogen, wat eenige duizenden gul dens zal kosten. De Prov. Staten van Limburg dragen 40 pCt. in de kosten bij. ROERMOND. Op de Goöp. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 1200000 Groote eieren f 10,20 tot f 11, Kleine eieren f 7,40 lot f 8,30 Eendeneieren f 7,10 lot f 7,70 Do brand in hotel Kissels te Roermond. Te Roermond had Woensdagmorgen de begrafenis plaats van de twee bij den hotelbrand van j I. Zondag op zoo'n noodlottige wijze omgekomen kinderen van den hotelhouder Kissels. Een rouwstoet, zoo droef als deze, die beide kindertjes uitgeleide deed naar kerk en kerkhof, zag Roermond nooit. De kinderen der bewaarschool van de Eerw. Zusters van Liefde, waar de jongste schoolging, openden den stoet; ze droegen allen een tuil witte bloemen Hierop volgden de klasgenootjes van het oudste kind, de leerlingen der- lagere school van het Klein College, die een krans van witte bloemen mee droegen. Op de lijkkisljes lagen en er achter werden gedragen nog een 20 tal kransen, waaronder een reusachtig groote van witte chrysanten, door de buren van het hotel geschonken. Met de familieleden liepen honder den deelnemers in den stoet, onder wie de burgemeester en raadsleden. De straten, waar de stoet langs trok waren omzoomd door duizenden belang stellenden, vooral moeders en vrouwen Na den lijkdienst vergezelden de schoolkinderen met hun onderwijzers en onderwijzeressen hun makkertjes tot aan de Kapellerpoort, waar de kransen en bloemen op den lijkwagen gelegd werden. Onder overgroote deel neming had vervolgens de leraarde bestelling op het kerkhof plaats. Het zevende eeuwfeest van St. Franciscus te Weert. De eerste dag der St. Franciscus- feesten in de Minderbroederskerk te Weert is gesloten met een pontificaal lof. Evenals des morgens bij de ponti ficale hoogmis was de toevloed Jer St. Franciscus vereerders buitengewoon groot» zoodat velen zich met een staan plaats moesten tevreden stellen. Brand. Men meldt uit Weert: In het naburige Op Itter ontstond Dinsdag brand in het gebouwencomplex der bierbrouwerij van de heeren gebrs. Schoolmeesters In een oogwenk stond alles in lichte laaie. Vooral het gebouw met de pek inrichting gaf met zijn inhoud gretig voedsel aan het vuur. Een groot gedeelte van het uitgebreide gebouwen-complex brandde totaal uit. Overreden on gedood. Toen Dinsdagmorgen een 5-jarig dochtertje der mijnwerkersfamilie M. uit de bewaarschool der Zusters Ursulinen te Chèvremont naar huis ging en op het trottoir een schoen dichtknoopte, werd de kleine door een auto van W, aangereden en zeer ernstig gewond. De dood trad spoedig in. Het lijkje werd naar het hospitaal overgebracht Geon slechte wogon meer. Het Hbld. heeft den Minister van Waterstaat Mr. H. van der Vegte, ge vraagd, zijn meening over het wegen- vraagstuk te willen geven. »Alles is mogelijk", verklaarde de Minister met nadruk, behalve dat er, zooals sommigen schijnen te vreezen, niets gebeuren zal. Zonder in een be- sproKing van ueicmpummi- it* -vorvonou kan ik wel zeggen, dat ik vast over tuigd ben, dat de geldmiddelen zullen worden gevonden, om met de werk zaamheden aan de nieuwe wegen, die onderhanden zijn, in 1927 met kracht te kunnen doen doorwerken. Ik ben evenzeer overtuigd, dat óók voor het ter hand nemen van de verdere wegen de geldmiddelen zullen worden gevon den. Als zij niet uit het Wegenfonds komen, dan zullen ze er ergens anders worden gevonden. «Mijn overtuiging is, dat we binnen enkele jaren de rubriek «slechte wegen" 'n de couranten zullen kunnen sluiten en dat we kort daarna een andere rubriek in de bladen zullen kunnen openen, onder den titel «nieuwe wegen". Het departement zal ter zijnertijd de berichten leveren, om die rubriek te vullen. Ik meen wel te mogen verwachten, dat ook de provinciën, op het voorbeeld van het Rijk, zich in edelen wedijver aan de verbetering van de provinciale wegen zullen wijden waartoe ze zooveel te gemakkelijker in slaat zullen zijn door de bijdragen, die ze kunnen verwachten uit het Wegenfonds." Pas op do rijwielen. Dinsdagavond plaatste F. Janssen wonende Kraaijenhut zijn rijwiel voor den winkel van F. Berkers, Stations straat, te Deurne waar J. eene bood schap moest doen. Toen hij na verrich ter zake wilde wegrijden, was zijn rijwiel verdwenen en stond er een wandelstok op dezelfde plaats. De politie doet onderzoek. Lion's Exportslagerycn. Op de Lion's fabrieken blijft hel enorm druk. Nog steeds worden nieuwe werkkrachten aangenomen. In het op de fabrieken gerezen loonconflict heeft men de bemiddeling van den Rijksbe middelaar verzocht. Tot op heden is deze kwestie evenwel nog niet tot een bevredigende oplossing gebracht. 113 prijzen in oen seizoen. Met inbegrip van het behaalde succes op de nationale schietwedslrijden te Geldrop, heeft de scherpschuttersver eeniging Oranje Agatha op Lombok hot aantal, gedurende het seizoen 1926 behaalde prijzen gebracht op 113. Zoo eindigt Oranje Agatha dit seizoen, dat zij als het meest roemrijke in hare annalen zal kunnen boekstaven Oplevende paarden-export naar Duitschland. Te Zevenaar en omgeving worden weder in grooten getale paarden opge ko<*ht voor Duitschland. De laatste dagen is de uitvoer aanzienlijk: de prijzen zijn gestegen. Storing levering elcctriclteit. Door een defect aan de electriciteits fabriek te Leiden is men aldaar en in 30 omliggende gemeenten Donderdag morgen van electricileit verstoken ge weest, waardoor de meeste bedrijven al dien tijd hebben moeten stilstaan Hel tramverkeer tusschen Noordwijk, Katwijk en Den HaagScheveningen had belangrijke vertraging. Voor do tweede maal do 100.000. Hetzelfde groepje van ongeveer 20 assistenten en bestellers bij de Posterijen te Leiden, dat in de vorige loterij op een half lot van de «Witte Stad" de f 100 000 trok, werd wederom de ge lukkige winnaar van de f 100.000 op 1/4 lot van dezelfde loterij. Do onbewaakte overwogen. Woensdagmorgen werd de melkven ter G J. Spiekerman bij den overweg naar Egmondermeer bij Alkmaar met zijn melkwagen door een goederentrein die een half uur te laat passeerdel gegrepen. De man, die dagelijks dezen gang maakt, had de voorzichtigheid den overweg loopende te passeeren waardoor hij met een handwonde vrij kwam. De melkwagen werd geheel versplinterd, meldt de »Tel." Bij den overweg is een bocht, zoodat men geen vrij uitzicht heeft. Volgens verklaringen van den heer Spiekerman heeft hij geen signalen gehoord. Geheime sigarenfabriek. De belastingambtenaren te Breda hebben, naar het »D. v. N. B." meldt, een inval gedaan in een zonder vergun ning werkende sigarenfabriek. Ver schillende werktuigen werden in beslag genomen. Een wrakke bedstede. Te Poeldijk viel een bejaarde vrouw, door de onderlagen der bedstede in den kelder, waardoor zij, volgens de «Tijd" een zoo ernstige verwonding aan het hoofd kreeg, dat zij in het ziekenhuis overleed. Misdaad Te Hoorn is een tweeling, vier maanden oud, plotseling overleden 's Avonds waren de kinderen naar het scheen nog gezond en 's morgens lagen ze dood in hun bedje. Naar de oorzaak van den dood wordt een justitioneel onderzoek ingesteld, aldus de »Ned." Een tram loopt op drio koeion. Te Middelrode liep Woensdagmorgen zoo meldt de «Prov. 's Hert. Crt." een oude man, J. v. U, die stokdoof is, met drie koeien op de tramlijn, toen de tram, die te 6 uur uit 's Bosch ver trekt, kwam aanrijden. De machinist gaf volop signalen en tenslotte bemer kend, dat de dieren niet spoedig genoeg van de lijn gingen, stopte hij direct. Door de gladheid der rails schoof de locomotief nog wat vooruit, waardoor twee der koeien er onder geraakten en de locomotief kantelde en tegen een boom terecht kwam. De machinist kwam hierdoor onder de locomotief te vallen. Direct werd met alle macht gewerkt om den man uit zijn benarde 10 icuucii, uo^ccii minuten gelukte. Wonder boven wonder had hij alleen een geblesseerden arm. Een zijner helpers liep door den ont snappenden stoom nog brandwonden op. Direct werd uit Veghel personeel aangevoerd om met het opruimingswerk te beginnen, terwijl een extra-tram werd ingelascht De eene koe was op slag dood, de andere leefde nog, doch zou waar schijnlijk moeten worden afgemaakt. Inzenden rekeningen. De Burgemeester van Venray brengt belanghebbenden in herinnering, dat de inzending der driemaandelijksche rekeningen (tijdvak 1 Juli1 October) zoo spoedig mogelijk dient te geschieden. Deze nola's zijn betaalbaar vanaf 8 Nov. a.s., mits ingezonden vóór 23 October a.s Venray 8 October 1926. De Burgemeester voornoemd, O. VAN DE LOO. Cokespryzen. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemeene kennis, dat de prijzen der gascokes voorloopig nog aan de oude prijzen worden verkocht en wel als volgt: geklopte cokes f 0,85 per H L. grove cokes f 0,65 per H.L. gruis f 0,25 per HL. Grootere kwantums voor inwoners per gewicht naar evenredigheid. De cokes kunnen worden afgehaald aan de fabriek Dinsdags, Donderdags en Zaterdags van 9 tot 12 uur voor» middag en van 2 tot 5 uur namiddag. Voor aan huis bezorgen wordt loten met 5 H.L. 15 cent per H.L. in reke» ning gebracht, boven 5 H.L. 10 cent per H.L. Venray 8 October 1926 Burgemeester en Wethouders voornmd. O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN IIAAREN. insi mog echl H teru schi zien bctr en BÏÏBSEaLUKE STAHB VBHEAY van 1 lol 8 October GEBOREN: Louis H. Hanen, Sint Odaslraat GEHUWD A Janssen, 50 jaar, lanbouwer te Venray en J. Iluybers, 28 jaar, zonder beroep te Venray. OVERLEDEN G. Th. Claassens, echlg. van P. J. Claassens, 57 jaar, z.b. Iloebertweg G. Verheyen, wed. v. A. M. Nellen, 74 jaar, z.b. Steegsbroek A. Korbmacher, 2 jaar St. Josephsge slicht I. Tielen, 78 jaar, St. Josephsgesticht 2 patiënten St. Servaliusgesticht. Week van 1—8 Oct. INGEKOMEN: W. Mattes, electricien Maasheesche weg 11, van Duisburg. Y. Hautema, verpleegster St. Annalaan 5, van Bolsward W. Th. van Waayenburg, verpleger Stationsweg 14, van Deurne. B. Vullings en gezin, landbouwer Oirlo F 23, van Sevenum. M. H. Nelissèn, Oirlo E 23, van Afrika VERTROKKEN: A. Gooren, dienstbode naar Broekhui- zenvor9t P. Th Goossens, kleermaker naar Deur ne Visser9traat B 160 P. C. L. Janssen naar Berecht, Anna Maria van Scheurmanstraat 3, C. J. M. Vrenegoor, verpleger naar Beverwijk, Groeneweg J. F. Spreeuwenberg, dienstbode naar Holthees H. J.Schoenmakers, Broeder naar Megen Klooster W. Peters, smid naar Deurne G. Wijers naar Heerlen H. H. Clemens naar Heerlen H. M. Raedts, schilder naar Blericki Maasbreesche straat 57 L. M. van Eerden, verpleegster naar Namen. C. J. H. Vallen, id. naar Namen. KIRSBLÏJSE DIlVSTllf VSKRAY, Parochiekerk Morgen Zondag leest der H. Kindsheid, in alle H. Missen collecte voor de H. Kindsheid. De kinderen rhoeten om half 9 aan de Zustersschool zijn, kwart voor 9 worden zij afgehaald, 9 uur H. Mis welke wordt opgedragen voor de kinderen der H. Kindsheid en hunne ouders. Deze Mis is voor ieder toegankelijk, na de H. Mis plechtige zegening der kinderen. 10 uur de Hoogmis, 2 uur kleine Congregatie, balf 3 herhalingscatechismus, 3 uur Lof en Rozenkrans, 5 uur Recollectie. Maandag half 8 zieledienst voor Johan* nes Peters, als lid der St. Ludovicus- vereeniging, 8 uur jaarg. voor Hendrina Verblakt, 6 uur Lof en Rozenkrans Dinsdag half 8 jaarg voor Anna Maria Kusters, 8 uur leesmis, 6 uur Lof en Rozenkrans Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Albert Esser en Johanna van den Boogaart, 6 uur Lof en Rozenkrans. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur besteld jaarg. voor Gerard van Gerven, 6 uur Lof en Rozen krans. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Elise Severiens en haar neef Heijt- huizen. 6 uur Lof en Rozenkrans Zaterdag komen de kinderen der 5e klas te biechten, 6 uur Lof en Rozenkrans A s. Zondag collecte voor de R. K. Universiteit. Zaal in het Patronaat. Om negen uur H. Mis en vergadering voor de leden der Jonge Derde Orde en de leden der Congregatie. St. Antonius-Patronaat. Om negen uur Jonge Derde Orde en Maria-Congregatie. De nieuwe leden van hel Patronaat

Peel en Maas | 1926 | | pagina 2