Ei QDA-feesteo met Openluchtspelen te I 29 JUNI, 4, 11, 18 en 25 JULI a.s. GIFTEN Electriciteit Kermis BEZOEKT de voor de nieuwe kerk te Ysselsteyn- Qemengde Berichten. Vergadering* te Venray, Leunen en Castenray. Ingekomen en vertrokken personen. 1 1 Districts-j HENDRk - Da. deze strubbeling leeren en we later ons zelf meer kunnen behelpen, maar dat de tijd nog niet rijp is voor »alge- heele uilsluiting" is reeds duidelijk door de prijsstijging die in de komen de maanden nog wel scherper zal uit komen. Wordt het embargo gehandhaafd, dan zal het voor de baconfactorijen zeer moeilijk zijn hun zaken voort te zetten. Zij zullen grooter concurrentie krijgen van het vasteland, tqrwijl hun eigen producten schaarscher en duur der zullen worden Om aan de kalfs- vleeschvraag te kunnen voldoen, zullen veel meer kalveren geslacht moeien worden wat weer een achteruitgang van den rund-veestapel zal beleekenen Dit is een grooter vraagstuk dan zoo oppervlakkig wel lijkt en wij zeggen met anderen, dat de minister met ge vaarlijke overhaasting is te werk ge gaan. Het uitvoerend comité van de National Federation zal Maandag in buitenge wone vergadering bijeenkomen en het blad verwacht dat deze een deputatie zal zenden om de zaak voor te leggen aan den Eersten Minister. Bij deze stem uit Engeland voegen we de instemming, welke een vergade ring van een centra'.en raad van Engelsche Landbouworganisaties heeft betoond met den Regeeringsmaatregel. Er zal bij de Regeering worden aan gedrongen ook een onderzoek in te stellen naar het besmettingsgevaar door middel van hooi en slroo, gebruikt voor het inpakken van groenten en andere artikelen. De Londensche kleinhandelaars in vleesch hebben bij den Minister gepro testeerd. Wezen op de prijsstijging ten gevolge van het gebrek aan Hollandsch vleesch, op de goede controle in Hol land, maar de Minister toonde zich niet toeschietelijk. VENRAY, 19 Juni 1926. Vorig bedrag Van een bruiloft f 2742 50 f HOöi/i Totaal f 2753 55i/« St. Oda-Feesten te Yenray. liet uitvoerend comité van de St. Odafeeslen mocht v. d. Gemeenteraad van Venray een subsidie ontvangen van f 500; terwijl aan het garantiefonds door den Raad werd deelgenomen voor een bedrag van f 1000 en door Ven- raysche ingezetenen eveneens vooreen bedrag van f 1000. De costumes voor het openluchtspel zullen niet geleverd worden door de Firma Fama uit Dusseldorf, zooals eerder vermeld, nasar door de Firma A. Serné Zn. Groenenburgerwal te Amsterdam De programmaboekjes inhoudende, behalve de volgorde der feestelijkheden, den inhoud en text der liederen van het openluchtspel, zullen vanaf 21 Juni 1926 verkrijgbaar worden gesteld voor den prijs van 25 cents. De prijzen der plaatsen voor het openluchtspel op 29 Juni en 411-18-25 Juli 1926, aanvangende half 5 nam. precies, zijn als volgt vastgesteld: le rang f 1,50; 2e rang fl.3e rang f 0.50 ets., alle rangen zitplaatsen. Op de dagen der voorstelling yan het openluchtspel kunnen vanaf 121 uur in het Distributielokaal, Schoolstraat, gereserveerde plaatsen worden verkre gen voor f 2.per plaats tot een beperkt aantal. Van officieele zijde wordt ons mede gedeeld, dat er dit jaar in St. Oedenrode geen openluchtspel wordt opgevoerd. GEVONDEN: 1 rijwielplaatje. In lichtingen Marèchausséekazerne. Hanze-diploma. Bij het examen van Woensdag j.l., gehouden te Roermond, mochten het diploma verwerven de volgende leer lingen der Handelsavondschool van den Venrayschen R. K. Middenstand Gertruda Oudenhoven; Jacob Goumans Chrz.; Jacob Goumans Mz.; Joseph Verbeek. Naar wij vernemen zijn door de Varkens-verkoopvereeniging deze week iyim 240 varkens verzonden. De 'uitbetalingsprijzen waren voor zouters van 80 lot 84 ets., voor zware van 80 tot 82 cis. De Schutterij »St. Anna" alhier zal morgen Zondag deelnemen aan de Gildefeesten te St. Anlhonis en op Zondag 11 Juli te Well. Dinsdag overleed alhier in den ouderdom van 79 jaren, de Heer H Kersten, oud Fourier van het Pauselijk leger. Met hem is heengegaan de laatste oud-strijder der Zouaven, uit Venray, die in 1870 optrokken ter verdediging van de rechten des Pausen. De Heer P. J. W Janssen, alhier slaagde le Venlo voor het acte-examen Lager Onderwijs. Wij brengen onder de aandacht van onze lezers, dal, zooals uit achter staande aankondiging blijkt, de Ver ordening, houdende verbod van dansen en het bezoeken van avondvermakelijk heden door jeugdige personen in voor het publiek toegankelijke lokaliteiten, op 16 Juni is afgekondigd en volgens de wet den derden dag na die afkon diging, dat is dus heden, in werking treedt. Uitslag der Zondag gehouden wedvlucht van de Postduivenvereeni- ging »De Zwaluw" van uit Compiegne (Frankrijk), afstand 326 K.M. De prij zen werden behaald als volgt: le A. Janssen; 2e P. Kersten; 3o Dr. Hootsmans; 4e en 14e J Goumans; 5e, en 13 G v. Dijck; 6e Van Wanroy; 7e J. Cremers; 9e en 12e Fr. Vermeulen; 10e en lie J. Oudenhoven. Duiven los 7,25 uur. Aankomst le duif 12 uur 36 min. 26 sec. Laatste duif 1 uur 9 min. 9 sec. LEUNEN. Zondag a.s. zal^ op de doelen der handboogschutterij »St Joris" de prijsuitdeeling plaats hebben van het concours, gehouden ter gelegenheid van het 25 jarig bestaan der vereeni- ging. Zondag 6 Juni namen reeds een groot aantal gezelschappen aan de wedstrijden deel en werkt het weer eenigszins mee, dan zal de deelname Zondag nog grooter worden. De prijsuitreiking zal worden opge luisterd door de fanfare. OOSTRUM. Woensdag slaagde te Venlo voor het acte-examen Lager Onderwijs de Heer H. P. A. H. Houba van hier Ryks veld wacht. Bij besluit van den Minister van Justitie is de rang van brigadier tit. toegekend aan de navolgende rijks veldwachters uit het arrondissement Roermond: Th. J. Fila, te Wessem; P. J Knapen, te Meyel; T. Eikenaar te IIorsl-America; A. B. Veraart te Meerlo; J. Schuurmans te Gemert; H. van de Leygraaf te Roggel; M. Smeets te Keipen. OVERLOON Door de gemeente veldwachter werd hier een landbou wersknecht aangehouden wegens niet te noemen handelingen. Hij werd naar *8 Bosch overgebracht en in hel huis van bewaring opgesloten. HORST. Op het internationaal mu ziekconcours te Nederweert behaalde onzs Harmonie de volgende bekronin gen le afdeeling le prijs met 312 p Medaille van Z. K H. Prins Hendrik wegéns het behalen van hel hoogste aantal punten van alle deelnemende vereenigingen op het heele concours. De heer Feiten, directeur der Harmo nie, behaalde den direcleursprijs. VENLO. Op het concours te Neder weert behaalde Zondag de Fanfare alhier onder leiding van dir. Rinket den eersten prijs in de hoogste afdee ling, eereprijs en direcleursprijs met 285 punten Een gelijk aantal behaalde de Fanfare uil Kerkrade, benevens eveneens den eereprijs. De tuinders klagen steen en teen over het koude en natte weer der laatste weken. De stand der gewassen is treurig. Het wordt een slecht jaar voor de teeler9 op den kouden grond. In de reparatiewerkplaats van den heer Dentjos te Venlo geraakte een Motorrijwiel in brand. Gelukkig was een »Sicli" snelblusscher voor handen waarmede deze brand direct werd gebluscht zoodat geen noemens waardige schade ontstond. Over de werking van dit apparaat was de heer D. zeer tevreden. De Maas 1 meter gewassen. VENLO. De Maas is in twee dagen ruim een Meter gewassen. Deze plotse linge was, veroorzaakt door de vele regens, baart veel zorg in verband met het gemaaid liggende gras in de Uiter waarden, dat overal met spoed wordt hoogerop gebracht ter voorkoming van afdiijving. De hooioogst is langs de Maasoevers schitterend. Moeder en kind. Voor de Roermondsche Rechtbank stond terecht M. J. Rossau, Nederland sche, verblijvend in Duitschland, thans gedetineerd, terzake van misdrijf bedoeld in art. 280. Zij had n.l. haar 18 jarigen zoon, die onder toezicht was gesteld van de vereeniging voor kinderbescher ming en die was uitbesteed bij haar zuster, mej. Berbers-Rossau te Venray, met zich meegenomen naar Duitschland en hem dus aan de wettelijk over hem gestelde verzorgers onttrokken. Het was een tragische verschijning deze vrouw, die leeft met een Duitscher en die blijkbaar veel van de kinderen uit een vroeger huwelijk houdt. De moeder beweerde, dat haar zuster had gezegd, dat ze den jongen liever kwijt dan rijk was, wal de zuster en haar man pertinent ontkenden. Zij had den integendeel nog aangeboden, dat ook de moeder bij hen zou blijven, ondanks de onaangenaamheden, die voor nen uit haar bezoek in een kleine plaats als Venray moesten voortvloeien. Het O.M. wees dat op het ten laste gelegde een maximumstraf staat van 6 jaar. Waar de jongen nu toch echtei 18 jaar is en er omstandigheden aan wezig# waren voor een clemente straf, luidde zijn eisch 3 maanden. De verdediger, mr. Tripels, stipuleerde eveneens de verzachtende omstandig heden en wees erop, dat verdachte zich voor alles een goede moeder heeft be toond. Hij riep daarom de clementie van de Rechtbank in. De uitspraak valt 29 Juni. Ongeluk met doodclyken afloop. Dinsdagmorgen had nabij Swalmen op den Rijksweg een droevig ongeluk plaats Zes ksrren, geladen met pannen- scherven, reden in de richting van Roermond, nabij de villa van den heer Vallen, toen het paard voor de voorste kar schrok en de karren moesten stil houden. De knecht van den heer J. B. Simons, uit Maasniel, Jan Gielen, uit Beesel, de laatste kar leidend, hield zijn paard bij den kop, toen plotseling de voorgaande karren stil hielden, waardoor hij zoodanig bekneld raakte lusschen den boom zijner kar en dien der voorgaande dat hem de borstkas werd ingedrukt en hij binnen een paar minuten den geest gaf, nadat hij bij de familie Vallen was binnengedragen. De getroffene was ongehuwd. Het ongeluk was gebeurd voor een der aanwezigen iets bemerkt had. Men vond hem bewusteloos langs den weg. ROERMOND. Op de Coöp. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 3,850,OüO eieren. Groote eieren f 4,80 tot f 6. Kleine eieren f 4 tot f 4 70 Eendeneieren f 5.tot f 5.90 MEIJEL. Maandagmorgen had op den weg langs de Noordervaart onder Banningen een ernstige aanrijding plaats. Zekere V. uit Meijei, die aan den verkeerden kant over den weg reed, werd achterop gereden door een auto uit Venray. Op het laatste moment trachtte V. naar rechts uit te wijken, doch werd door den auto gegrepen, met 't noodlottig gevolg, dat hij een armbreuk en zware inwendige kneuzin gen bekwam. Den autobestuurder treft geen schuld. Teel animo. Voor de vacante plaats van burge meester le Susteren hebben zich niet minder dan 40 candidaten opgegeven. Vergiftiging Bij drie kinderen in het woonwagen kamp te Siltard hebben zich verschijn selen van vergiftiging voorgedaan. Het 2i/i-jarig kind van zekeren S. is Maan dag overleden. De twee andere kinderen zijn herstellend. Men vermoedt, dal de kinderen van langs den weg staande bessen gegeten hebben tengevolge waarvan vergiftiging bij de kinderen ontstond. EYGELSIIOVEN. De heer Somersi mijnopzichter van de »Wilhelmina", die met zijn motor een ernstig ongeluk heeft gehad en zwaar werd verwond, is kort na zijn overbrenging naar het St. Joseph hospitaal te Heerlen aldaar overleden. De instorting van den Cannerberg. De opsporing van de in den Muizen berg le Canne verongelukte menschen is Woensdagmiddag geslaakt. De 120 meter lange galerij, die gemaakt is, wordt afgesloten. Hoog water by Grave. De Maas voor Grave is zoodanig ge wassen, dat de loozirtgssluizen van hel riviertje de Raam, dat het Peölwater afvoert, wederom gesloten moesten worden dus de landerijen, welke bin nendijks gelegen zijn, onder water gezet. Dinsdag weigerden de boeren op de hooigrasverpachiingen te Grave te bieden, daar men bang is, dat deze hooilanden weer onder water zullen komen. Deze verpachtingen zullen nu acht dagen later gehouden worden Ook ondervinden de aannemers van de waterwerken van de stuw en de pijlers voor de te maken vaste brug over de Maas zooveel hinder van het wassende water, dat weer heel wat werklieden gedaan hebben gekregen. Reuzen-omzet van eieren. In het afgeloopen boekjaar werden door den Eierbond in Wanroy, van nog geen 1300 zielen, aan de Roermond- sche mijn geleverd 1073014 eieren, waarvoor netto werd uitbetaald f96870 10 en voor geleverde slachtkippen f1265 15, alzoo sa.uen ruim 98000 gulden I liet loopt dus al naar de f 100.000 toe. De totale omzet aan het pakhuis bedroeg f128000, dus zoo wat 4/5 deel van de uitgaven voor voederarlikelen, kunst meststoffen enz. gaven de kippen weer terug aan eiergeld. Slakkenplaag. In het Zuiden van Gelderland treedt een slakkenplaag op. Vooral in tuinde rijen richten ze groote schade aan. De boeren ondervinden bij de bestrijding goede hulp van merels en spreeuwen, die heel wat van het ongedierte op ruimen Te veel onderwijzers. Bij een sollicitatie voor hoofdagent eener verzekering in een deel van de prov Groningen waren dezer dagen 23 der 45 sollicitanten voor deze .be trekking in het bezit van de onder wijzersakte Ernstig ongeluk. Dinsdagavond had te lerseke een droevig ongeluk plaats. De 13jarige II. zoon van den havenmeester reed n.l. legen den trottoirband, kwam le vallen, en kwam terecht in de ijzeren punten van een hek. Deze drongen hem in de keel, waardoor hem een zware wonde werd loegebracht. Hij werd in een na bij zijnd huis binnen gedragen. Men vreest voor zijn leven. Aan de gevolgen overleden. Het 13 jarige jongetje, dat te Ierzeke bij een val van de fiets met het hoofd in de punten van een ijzeren hek terecht kwam, is aan de gevolgen overleden. Doodclyke val. Te Almelo is de schilder F T. achterover van een steiger gevallen en op be' hoofd terecht gekomen. Bewus teloos en in zorgvol len toestand werd hij overgebracht naar het R. K. Ziekenhuis, waar hij spoedig overleed. Een noodlottig vreugde-schot. Men meldt uit Eibergen Even over de grens naderde een bruidstoet. Met de bedoeling door de inzittenden, volgens oud gebruik, ge- tracteerd te worden, loste een Duitsch grenscommies een vreugdeschot. Het tweede schot trof helaas een 17 jarig meisje uit deze gemeente, dat eenige minuten later aan de bekomen ver wondingen overleed. De commies is onmiddellijk in verzekerde bewaring gesteld. Dit schieten bij het passeeren van een bruidsstoet is een oude traditie dienende om de »booze geesten" van den bruidswagen te weren. Ernstig auto-ongeluk. Men meldt uit Enschede Uit Nassau Dillenburg (Duitschland) is hier ter slede bericht ontvangen, dat de echtgenoote van den heer W. II van Heek, groot industrieel te Enschede, ten gevolge van een ernstig autoonge luk om het leven is gekomen. De heer Van Heek bestuurde zijn auto, loen hij moest uitwijken voor een fietsrijder. Hierdoor reed de auto tegen een boom Zwaar gewond werd mevr Van Heek opgenomen. Zij is aan de gevolgen overleden. Het rooken door kinderen. De kinderrechter te Amsterdam, die op de vergadering van den Ned. Kin- derbond een inleiding hield over het rooken door kinderen zei, toen hij begon »Als ik mijn dossier van mis dadige kinderen inzie, slaat de sigaret tenrook mij tegemoet' Bij de gehouden debatten over deze kwestie merkte de inleider op, dal meer dan 50 pCt. van de jongens uil de böogete klasse der lagere scholen in Amsterdam rookt. Meikersen naar Engeland. Vrijdag j.l. werden le Kerk-Driel de eerste Meikersen geplukt, ter bestem ming voor Engeland, deze brachten op 25 cent per halve K.G. Kocicntrouw. Dat katten erg aan het huis hechten is algemeen bekend Dat ook koeien wel eens van een dergelijke trouw blijk geven, ondervond dezer dagen de landbouwer L. te Dinxperlo, die aan een koopman in Varseveld een koe had verkocht. Toen het dier door genoemden koopman in de wei was gebracht, wist hel daaruit te ontsnappen om weer naar zijn vroegere baas te trekken, waar het daags daarna weer in de oude weide liep te grazen. Door de train overreden en gedood. Woensdagavond half acht heeft op den Rotterdamschen dijk te Schiedam een ernstig ongeluk plaats gehad. De 15 jarige J. J. A. S., gewoond hebbende Nieuwehaven 83 aldaar reed met zijn rijwiel tegen een autobus, waardoor hij kwam te vallen en op de tramrails terecht kwam. Op hetzelfde obgenblik passeerde een tram uit de tegenovergestelde inrichting. De bestuur der had geen gelegenheid meer tijdig le stoppen. De knaap werd door de tram overreden en gedood. Noch de bestuurder van de autobus, noch die van de tram treffen eenige schuld. Watersnood in Duitschland. Er ontstaat tengevolge van de zware regens een walersnoodkatastrophe. Op de Elbe moest het scheepvaartverkeer worden stopgezet, daar alle landings plaatsen overstroomd zijn. Hoog water. Tengevolge van den voortdurenden regenval in Bohemen, Moravië en Siberië stijgen overal de rivieren en beken met groote snelheid. De spoor verbinding tusschen Praag en Reichen- berg is verbroken. Wegens de over stroomingen is het transport van voor uitvoer bestemde goederen op de Moldau en den bovenloop van de Elbe opge schort. "17F oversiroomiiYgen nribben in de buurt van Liegnitz, ten westen van Breslau, ontzaglijke schade aan den oogst toegebracht. Het dorp Praffendorf is geheel van Liegnitz afgesneden. Het water dreigt ook de eleclrische centrale binnen te dringen. Twee afdeelingen rijks weer zijn vertrokken om hulp te verleenen. Storm in de Vereeuigde Staten. Volgens een bericht uit New-York, heeft in Wyoming een storm groote schade veroorzaakt. Te Terrington werden twee personen gedood en één gewond. Aan den oogst is veel schade berokkend. liet vorig jaar 30400 dooden en 868000 gewonden. Uil New-York wordt gCmeld Een wereldoverzicht van het aantal auto- ongevallen loont aan, dat in het vorig jaar 30400 personen gedood zijn en 808000 gewond. 80 pet. der ongevallen kwam in Amerika voor. Instelling de K De Burgemeester van Venray brengt ter algemeene kennis, dat door de Directie der Stroomverkoop-Maat- schappij besprekingen zullen gehou den worden voor de inwoners dezer gemeente, tot het verstrekken van inlichtingen omtrent aansluiting op het electrisch net, op dagen en uren als volgt op DONDERDAG 24 Juni a.s. des namiddags zeven uur in de Patro naatszaal der Eerw. Paters Francis canen in de Patersstraat, voor de bewoners der Kom en belangstellen den uit de gehuchten; op VRIJDAG 25 Juni a.s., des namiddags zeven uur in het gebouw van den Boerenbond te Leunen voor de bewoners van Leunen en om geving; op ZATERDAO 26 Juni a.s. des namiddags zeven uur in Calé van Rhee te Castenray, voor de bewoners van Castenray en omgeving. Venray 17 Juni 1926. De Burgemeester van Venray, O. VAN DE LOO Bekendmaking. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat de op heden afgekondigde veror dening, houdende verbod van dansen en het bezoeken van avondvermake lijkheden door jeugdige personen in voor het publiek toegankelijke inrich tingen, ingevolge het bepaalde bij art. 175 der Gemeentewet, vanaf heden, gedurende drie maanden ter secretarie der gemeente voor eenieder ter lezing is nedergelegd, terwiil tegen betaling der kosten een afschrift wordt ver krijgbaar gesteld. Venray 16 Juni -1926. De Burgemeester en Wethouders van Venray, O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. Week van 11—18 Juni. INGEKOMEN Ch. A. M. Fackoldeij kl. zuster. Eindstr. 10 van Nijmegen; M. Versieegen, timmerman, Daland M. 124 van Traar; II J. G. Verbeek, Leunecheweg 2a van Megen; A Meijer, zonder beroep, Ilenseniusstr. 4 van Brun88um; P. J. W. Janssen, onder wijzer, Stationsweg 21 van Venlo; H. P. A. II. Houba, onderwijzer, Oostrum D 10 van Venlo; A. M. Tillemans z.b Eindstraat 1 van Wanroy; II. M. van Dijk en gezin, grondwerker, Gasstraat 14 van Sambeek; Chr. Jacobs, dienst knecht, Oirlo E 11 van Kerkrade; J. Verstappen, verpleegster, St. Annalaan 5 van Helmond. VERTROKKEN L. J. Arts, sigaren maker, naar Valkenswaard Spoorstr. 35 P. A. Kersten, dienstbode, naar Broek- huizenvorst; H.E.M. Konig, penaionaire naar Nieuwer Amstel; C. H. M Smit, pensionair, naar Heemstede; E. M.Th W. Nuyens, penaionaire,naar Boxmeer; J. Lichteveld, kleermaker, naar Horst; H. K. J. M. Derks, winkeljuff. naar Swalmen; A. G. Willems, dienstbode, naar Venlo; M. P. Weijmans, dienstbode, naar Maashees; A. W. Rongen, dienst bode, naar Broekhuizen; C. H. Klabbera, dienstbode naar Bergen. BU&aiaLIJKI STAID VIHRAY. van 1017 Juni GEBOREN: Wiihelmus G. H. van Lierop. Langeweg Wilhelmus J. L. Swinkels, Oirlo Jacqueline J. H. E. Derksen, Leeuwstraat Gerardus J. W, van Kessel, Laagheiweg Gertruda M. van Meijei, Heide Maria M, G. H. Tacken, Oostium Maria E. W Weij9, Castenray Franciscus H. Gossens, Hofstraat HUWELIJKEN A. A. Claessens. 27 jaar, landbouwer en A, H. Teuwa. 29 jaar, beiden te Venray OVERLEDEN H. M. Kersten, weduwnaar van P. Goemans, 78 jaar, Groote straat J. Flinsenberg, 61 jaar, arbeider Endepoel 2 patiënten St. Servatiusgesticht sl Burgemeei 1 Venray hren dat de Rein j proef op 1 treden. De vuilni] afgehaald en 12 uur Aan degei nigingsdiens in den loop worden gepr^ f 2.50 voor e. Men kan kantore van aanmelden ter van f 2 50 nó 25 Juni zekerheid i kunnen aansl Venray 17 Burgemeester sukilu: .lac 1 Morgen Zondag I collecte roor het herhalinifecatechisoi het H Sacrament.I aaronder akte ra I hg gelegenheid Inte S Chicago. 5 uur H. Maandag halt 8 j I Biatereele, S uur Q I 7 uur Lof. Dinadag half 8 i I voor Louia Raedta. vfl Woensdag hall 8 I oudera, broedera eu voor Willem Poela. I Donderdag half 7 gezoncren H. Mia t beateld jaarg, voor H en Lof. Vrijdag half 8 ja Johannea Martena e jM' voor Hend. l'oelser Lof. Zaterdag komen d«.^H biechten. Zaal in J Om 9 uur I Derde Orde Opdracht aan i St. Antoi] Wegens de retraitf C'Bf •tui ut H. Mn afdaeliH q het Alifl Worde 1 broodventer 2 timmerlieden 1 smidsknecht 3 huishoudsters Sleepers voor i Grondwerkers 1 leerling drukke 1 smid9leerling 2 burgerdienstm 4 boerenknechten 2 boerendicnslrr 2 jongens 1?» j 1 schildersleerlio 1 burgerdienstm 1 leerling bakke: 2 schilderakn?' 1 bakkersknecht Bieden 1 jongen 15 jaar 1 burgerdienstm 1 burgerdienstm 1 timraermansUn 2 burgerdienstrr 1 bedrijfsleider v 1 klcermakersk 2 gezinnen voor 2 smidsknechten 1 chauffeur 1 daglooner 1 rijwielhersteller 1 bakkersknecht, 1 smidsleerling 1 burgerdienst! 2 grondwerke Heden ov- droefheid, n zijn geweest vi Sacramenten, van bijna 79 ji Vader, Behu Oud-fourirr <lt W. D A Dfc G. Dl- Venray, 15 Jur Het Sleuncoi op alle welden leefd te zijn, de wonen en dit a en figuratie over Volgens artikel Strafrecht is h( permissie toegan Bezoekt geduren de groote m J van W. Mol Ier plaats bi; "*fé Dap-'*/- vp

Peel en Maas | 1926 | | pagina 2