SOMEN THELEN f 2.25. Albert Heljn BERICHT 4'j, °/o Pandbrieven ijzeren Weipalsn van Delft's Kinderwagens Goedkoops Winkel ALBERT HEIJN's Reclame-Weken Extra lage prijzen C. JR. JE. E. Echoenen en Hulshofs long life Echoenen W. SWAGHOVEN Zuid - N ederland sche Hypotheekbank Meisjes- en Kinderhoedjes Heeren Hoeden en Petten H.H. Veehouders Zaterdag 20 Maart 1920. No. 12. Geldbelegging. Gemengde Berichten. Gymnastkkfees! te Venray. «aiatraiaïm M. Vennekens, Stationsweg Cocoslooper, Chinamatten, Waschdoek, Tafel zeil, Schoorsteen- en Kastranden, Spatzeiltjes enz. enz. Nieuwste modellen JOH. CLAESSENS. Van Zaterdag 20 Maart t.m Zaterdag27 Maart De echte Noord-Holl. EAMMER KAAS Zie onze Etalages. Groote Gracht 82 Maastricht Bijkantoor Oostsingel 19 VENLO Groote en kleine kapitalen steeds ter beschikking. h ïpoiwea Onze BRUIDSKASTEN zijn nog steeds de meest gewilde In Cocoslooper sn Tapijt altijd het goedkoopste. Boorden en Dassen, Eng, Hemden met en zonder boord in buitengewoon groote keuze. De bekende MBY8' Boorden ASDA No. 1, tor afdrjjving van de nageboorte en navuil b(j koeien. ASDAL1NE, je w»re IJierzalf. De gemeente Ven ray wenschl binnen kort twee geldleeningen aan le gaan, respectievelijk groot f 12000, en f 8000 liefst bij één persoon voor elke leening op onderhandsche schuldbekentenis. Nadere inlichtingen geeft de burge meester. Ven ray 16 Maart 1926. De Burgemeester van Venray, O. VAN DE LOO. Spreekuren Burgemeester. De Burgemeester is uitsluitend voor het publiek te spreken, zooveel moge lijk iederen dag van 10 tol 12 uur voormiddag, met uitzondering van Vrijdags. Openstelling Buroaux Secretarie, Burgerl. Stand en Gemeente-Ontvanger. Do Secretarie is voor het publiek geopend iederen dag van 9 lot 12 voormiddag en van 2 tot 4 namiddags. Zaterdags alléén van 9 lot 12 voor middag. o lïet Kantoor van den Gemeente- Ontvanger is voor het publiek geopend, met uitzondering van den laatsten dag van elke maand van 9 lot 12 voormiddag en van 2 lot 3 namiddag. Zaterdag alléén van 9 tot 12 voor middag. o Na drie uur is dus het Kantoor van den Gemeente Ontvanger en na vier uur de Secretarie voor het publiek GESLOTEN. Ingezonden, Buiten verantwoordelijkheid der Redactie Goedkoop vee. Duur vleescli. Met recht klagen onze boeren, dat de prijzen van het vette vee zoo dalen en ze het bijna niet kunnen verkoopen. Nu zou men zeggen, dal de slagers zich hier ook naar regelen, doch de vleeschprijzen zijn nog steeds even hoog. Of ze dat vergeten hebben Dan moge dit dienen om hun er aan te helpen herinneren. Met dank voor-plaatsing. EEN BURGER. De dankbare inbreker. Do Duilsche inbreker, die onlangste Lochem «werkte" en daarna door de rechtbank te Zutphen tot zes maanden gevangenisstraf werd veroordeeld, moest eer hij zijn straf kon ondergaan, ge opereerd worden. Daartoe werd hij opgenomen in de Rijksklinieken le Utrecht en toen hij bijna hersteld was, wist hij met behulp van derden te ontkomen. Te Utrecht is eenige dagen later een brief van hem ontvangen met de rnede- deeling dat hij weer veilig in Polen zal en bedankte voor de in de kliniek ondervonden behandeling. Overleden. Het slachtoffer van de vechtpartij in hot woonwagenkamp te Eindhoven de 40jarige II. v. S., is Woensdagmorgen aan de bekomen verwondingen over leden. Brand. Te Som eren is de Stroohulzen- en strookoordfabriek der N.V. Wilhelmina geheel afgebrand. Duizenden pakken stroo en slrookoord gingen verloren. De schade, die aanmerkelijk is, wordt door verzekering gedekt. Kind verbrand. Tiet 2i/*jarig zoontje van den heer Jennen te Buchten Born, viel in een onbewaakt oogenblik in een emmer met kokend water. Het kind bekwam talrijke brandwonden en is aan., de gevolgen daarvan overleden. Auto door trein gegrepen. Op den onbewaakten overweg aan don Zwolsehen weg te Heerde is de auto van dan bleeker M. door den motor trein gegrepen. Het voorste deel van den wagen werd beschadigd. De auto werd een tiental meters wegge drukt. De chauffeur kwam met den schrik vrij Rundcrhorzel-bestrqdi ng. 0e Runderhorzelbestrijdings Gommis <Aio (secretariaat Biltstraat 168, Utrecht) dealt mede, dat haar eerste geschrift, he vattende een beschrijving van de ontwikkeling der runderhorzel, een overzicht der schade en inlichtingen omtrent de bestrijding der plaag, bin nenkort in druk zal verschijnen. Het zal met, deels mooi gekleurde, afbeel dingen uitgevoerd worden. De Commissie zal het geschrift zoo goedkoop mogelijk ter beschikking stellen. Voorts geeft de Commissie gratis in bruikleen een mooie serie lantaarn plaatjes, betreffende de ontwikkeling der runderhorzel en de bestrijding der horzelplaag. Naar den België—Holland wedstrijd. In het begin van de week was hij de politie te Rotterdam aangifte gedaan, dat in den nacht van Zaterdag op Zondag uit een garage in de Van Speijkstraat een taxi was gestolen, met gelen band, waarop 109, nummer 13670 De auto is nu naar gebleken is, te Zundert in beslag genomen. Eenige personen hadden het vehikel daar Zon dag zoolang bij een boer gestald. Naar bij onderzoek neg aan het licht gekomen is, hebben de dieven bij een boer te Papendrecht een reserveband voor wat benzine geruild. Het schijnt echter niet voldoende geweest te zijn, althans onder Zundert stond de taxi evenals in Papendrecht stil De dieven, die met z'n*drieën waren, hebben toen aan den boer gevraagd, of ze den wagen zoolang bij hem konden neer zetten, want ze moesten naar den voet balwedstrijd tusschen België en Holland te Antwerpen. De boer stemde toe, maar vond het later geraden, den veldwach ter te waarschuwen, want ondanks hun belofte was de wagen 's avond* niet door de voetballiefhebbers teruggehaald De veldwachter .vermoedde, dat het ,jen. Rotterdamsche taxi was en spoedig kwam het bericht van den diefstal. Een koud voorjaar. Volgens onderzoekingen, welke door Engelsche meteorologen zijn uitgevoerd, zullen dit voorjaar de winden vooral uit den Oostelijken en Noord Oostelijken hoek waaien. We kunnen dus rekenen, aldus de weer correspondent der »Daily Cron.", dat we gedurende de eerstvolgende weken veel koud weer zullen krijgen. Een club voor jonggetrouwden. Een handig ondernemer heeft te Trenton bij New-York een organisatie op touw gezet, welke de «eerste jaar club" wordt genoemd. De club zal jonggetrouwden in het eerste jaar van hun echt behulpzaam zijn voornamelijk om de misverstanden, welke rneesl in het eerste jaar zich plegen te openbaren, uit den weg te De stichters van deze club hebben plannen in alle groole steden van Amerika eigen clubgebouwen op te richten met eigen scholen, waarin de jonge echtelieden klaar gemaakt zullen worden voor alle plichten mede de opvoeding der kinderen, welke zich in het latere huwelijksleven voordoen. Op een mooieri Zondag in de aan staande Meimaand hoopt de Venraysche Turnclub «Sint Christoffel" een luister rijk feest aan le richten, met allerlei wedstrijden. Ook de jongere adspirant- leden zullen meedoen. Totaal tachtig turners. Op het gebied van athletiek enz. worden er praestalies voorbereid zooals er hier in Venray nog nimmer geweest zijn. Verscheidene vooraanstaande per sonen, zoowel van Venray als daar buiten, hebben hun hoogelijk gewaar deerde medewerking als comité lid met de meest minzame bereidvaardigheid toegezegd. In een volgend nummer hopen wij de namen der-leden van Eere-comité en Uitvoerend Comité mede te deelen. Het is goed gezien van de Turnclub om nog geen vreemde vereenigingen uit te noodigen, ofschoon ze zeer wel kom zullen zijn Hebben Comité leden en turners zich bij deze gelegenheid in hun voor sommigen geheel nieuwe taak ingewerkt, dan is Venray klaar om binnen afzienbaren tijd een Gewestelijk Turn- en athleliek- feest te houden Het is echter te vor wachten dat liefhebbers van buiten Venray in groolen getale ook reeds thans zullen opkomen naar dit schoone feest. Te Koop aan lage p'rijzen, bij 10 Heden ontvangen een partij Ziet onze etalage en vraagt prijzen. aan scherp concurreerende prijzen. 256 Beleefd aanbevelend, Zandringen per half pond 25 ct. Chocolatines 50 ct. (zeer lekker koekje) Tutti Frutti per pond 30 ct. Studentenhaver per half pond 33 ct. 'rirna Tarwebloem p. pond 12 Gemengd meel 12 Boekweilmeel 14 Havermout 11 Griesmeel 16 Huishoudjam p. pondspot - Huishoudjam Hpóndspol 87i/j Zuivere Bijenhoning p pot 55 Chocolade Hagel p. ons 16 Choc, vd boterham p. half pd 25 meer dan 40 vet PER KAASJE VAN ONGEVEER 4 POND Alle soorten WIJN" De allerbeste kwaliteit. Absoluut zuiver en origineel en niet vermengd met goedkoope bessenwijn. Samoswijn met flesch 70 Bordeauxwijn vanaf 90 Sarnos Superieur zonder fl. 90 Madeira per flesch f180 Portwijn vanaf f 1.15 Limonade (troebele sinaasappel) per groote flesch f 1. VENRAY, Markt 7. R. No. 77 Weder verkrijgbaar met prima rubber onderwerk en prima bovenlederin alle maten. Prijzen beneden alle concurrentie. Aanbevelend, 78 Maasheesche weg 15, VEN RA Y. GEEFT UIT De Directie J. H. SCHöPPING. Groole voorraad Ledikanten met Matrassen, TafelsStoelenSpiegelsSchilderijen. Alles eigen fabrikaat. Beslist het beste. Aanbevelend, Heden ontvangen een reuzenpartij in alle kleuren en modellen flfllIfflfflH Prijzen vanaf f 1.HHHH in verschillende modellen en maten. MARKTSTRAAT 5. 370 De Veeartsenijmiddelen voorzien van nevenstaand merk, hebben steeds hun roem gehandhaafd Thans is de lijd aangebroken voor het aanschaffen van mï ASDA *iet cei,*Sste met succes werkende be- .n.AjLr.n., vruchtingsiniddel voor koeion. Vraagt uitgebreide brochure met altesten, welke wij op aanvraag gratis en franco toezenden. Overal zijn onze preparaten verkrijgbaar. Waar niet, worden actieve wederverkoopers gevraagd. Aanvragen hierover aan ons Hoofdkantoor. Laboratorium ,,ASDA" Fabriek van Vccartscnjjmiddelcn, mot medewerking van den Heer J. SI. Filtckcns, rustend ltjjksvcearts te Hillegersborg bij It'dam. Hoofdkantoor: LEEUWARDEN Holt. FiiiuulKOPENHAGEN Den. 62

Peel en Maas | 1926 | | pagina 9