Overloon REIZIGER Cursus in eerste hulp bij Ongelukken Fanfare „St. Oatharina" Groot Concert met Tooneeluitvoering geroutineerd een net meisje een reisdeken Gemengd Nieuws. fi msslots mmmw vwray. Districts-arbeidsbeurs Zondag 22 November DSO II—I.V.O. Velden. LEUNEN. op Zondag 29 en Maandag 30 November. GEVRAAGD VERLOREN een zilveren kruis met drie dikke kralen mmmm H.H. Grondeigenaren. p li wi.nmnm TOOK ST. NICOLAAS. Luxe doozen Postpapier en Corres- pondentiekaarten. Firma van den Munckliof. •neellje goed gespeeld. (Voor de kluch1 mag ik misschien de opmerking maken: logeer eens een dag of acht in de Amsterdamsche jodenbuurt om 't echte dialect machtig te worden.) Ontlokte de spelers eerst bij menigeen een traan, na de pauze hadden zij alle lachers aan hun zijde. Werkelijk, er is genoten, dank zij de verschillende goede spelers, die »'t Heidebloempje" bezit. Den regisseur een handdruk en een welgemeend «Proficiat". Kunstliefhebber. Vanaf heden bij Vincent Pyls, Groote Straat Venray op Dames Hoeden en Mantels 10 pCt. korting. Een groote partij Mantels worden aan spotprijzen opgeruimd. (Adv.) GEVONDENeen rijwielplaalje. In lichtingen Maréchaussee-kazerne. Door de Hengsten-Associalie «Vooruitgang" voor Venray, Horst, Sevenum en Omstreken werd deze week in België aangekocht de prach tige zware Öjarige bruine hengst «Gomte de Flandre", voor de som van 27.500 gulden met inbegrip der onkosten. Woensdagavond bij den aanvang der repetitie werd de Heer H. Timmer- mann, Directeur van Gemeentewerken alhier, geïnstalleerd als President van het Gemengd Koor «Polyhymnia". Ontvangen met een «Lang zal hij leven" werd hij toegesproken door den Heer J. Neeteson, die hem in hartelijke bewoordingen welkom heette; den wensch uitsprekende, dat de nieuwe president de voetsporen zou treden van zijn voorganger,^ de Heer A. Esser, die zooveel tot instandhouding en tot wel zijn der vereeniging heeft bijgedragen. De Heer Timmermann zeide zijn best te zullen doen voor de vereeniging en hoopte dat èn bestuur èn leden hem trouw terzijde zullen staan en dan twijfelde hij niet of «Polyhymnia" zou groeien en bloeien en door zijn kranigen directeur tot meerde succes sen worden geleid. „De onschuldig veroordeelde" Men verzoekt ons 't volgende op te nemen in verband met de opvoering van «De onschuldig veroordeelde." Jan Renaud ziet kans, zonder verlof daags voor den slag bij Fonteno.y, zijn ouden vader Peter Renaud en zijn zoontje Adrien te bezoeken. Onderweg ontmoet hij een stervenden reiziger, graaf de Mornas, die door roovers is overvallen. Jan Renaud jaagt de roovers op de vlucht en ontvangt van den stervende diens juweelen en papieren met 't verzoek ze aan zijn vader te bezorgen. Bovendien ontvangt hij zelf een beurs met goud. Hij geeft dit alles aan zijn ouden vader, die het in een kistje bergt waarin zich een gouden keten met medaillon bevindt, een ge schenk van den graaf van Aubeterre. Peter Renaud sluit dit kistje in de kast. Nauwelijks is Jan Renaud vei trokken, of Lazarus, die 't tooneel in 't hosch heeft afgeloerd, en Jan Renaud is ge volgd, klimt door 't raam naar binnen en na den ouden Peter vermoord te hebben, maakt hij zich meester van 't kistje, waarin zich ook bovengenoem- den keten met medaillon bevindt, die hem later zal verraden. De kleine Adrien, in zijn kamertje opgesloten tijdens den moord op den ouden Peter, hoort de worsteling en doordat Lazarus Peter dwingt tot den kleine te roepen «Uw vader is bij mij," beschuldigt zijn eigen vader van moord. Deze wordt veroordeeld en pas na twaalf jaren gevangenisstraf komt door den keten zijne onschuld aan den dag en ontvangt Lazarus, die zich door middel van de gestolen papieren, ge makkelijk, voor Graaf de Mornas kon doen aanzien, zijn welverdiende straf. Gelieve dit uit te knippen. Door het St. Nicolaas comité alhier is wederom besloten een groote Sl. Nicolaas-optocht te houden, op Zon dag 6 Dec. a.s. Voetbal. Morgen Zondag zal D.S O. I naar Gennep gaan om aldaar haar vijfde competitiewedstrijd te spelen tegen «Vitesse". We hopen dat ze het er daar beter afbrengen dan in Grave D.S.O. II speelt morgen Zondag aan den Leunschen weg haar eerste com petitie-wedstrijd le kl L.V.B. tegen Velden I. Zoo moet het zijn,2 elftallen in de Competitie spelen. Volhouden D.S.O. Allen Zondag naar Leunsche- weg. Zie verder advertentie. Weer een nieuwe autodienst. Heden Zaterdag zal door den heer Stiphout te Sambeek een autobusdienst worden ingesteld tusschen Boxmeei Sambeek VierlingsbeekMaashees GeijsterenSiation-Venray v.v. Voorloopig zullen des Zaterdags vijf, 's Zondags zes en de overige dagen der week drie «diensten retour worden in gesteld. VENLO. Naar wij vernemen zal binnenkort door een Duitsche onder nemer een geregelde autobusdiensttge- opend worden tusschen Süchteln en Venlo. In eerstgenoemde plaats zal aan sluiting bestaan aan een bus op Crefeld v.v. Ook van Gladbach uit wil men een geregelde autobusdienst inrichten VOOR ST. NICOLAAS. Reuzengorteering Leesboeken voor op Roermond v.v. Nu het verkeers wezen in het grensgebied voortdurend verbetert, mag de passenmisère einde lijk wel eens voor goed eindigen. Sociale Verzekeringskalender. De door de Vereniging van Raden van Arbeid uitgegeven Sociale verze keringskalender- 1926 is werkelijk iets heel bijzonders, en op kunstgebied en op 't gebied van reclame. Dat men bij het samenstellen van dezen kalender de hulp heeft ingeroe pen van een kunstenaar als de heer N. J. v. d. Vecht te Amsterdam, iemand die op het gebied der reclamekunst z'n sporen heeft verdiend, is alleszins te loven. De maandkalender is uitgevoerd in steendruk. Het schutblad is goed van kleur en vertoont een goede grafische indeeling. Elk der 12 bladen van den kalender geeft een kleurige teekening met bijpassende tekst. De bladen heb ben betrekking op de Vrijwillige Ouderdomsverzekering, de Invaliditeits verzekering, de Ongevallenverzekering en het voorkomen van ongevallen. Elk voor zich is een schilderij. Neemen we slechts de bladen April, Mei, Juni en vooral September, welke bijzonder geslaagd zijn. Ook de indeeling der bladen is zeer goed en overzichtelijk. Een kalender, die z'n voorganger (1925) verre overtreft en z'n weg zeker zal vinden. ROERMOND. Aan de Coop. Eier mijn alhier werden Maandag aange voerd 195.000 eieren. Groote eieren f 1416 per 100 stuks Kleine f 12.80-14. Eendeneieren f 12—13 Tramverbinding Roermond-Sittard. De doortrekking van de bestaande lijn RoermondRoosteren der Lim- burgsche Tramwegmaatschappij in de richting Sittard is, wat de grondwerken betreft, gereed tot aan den tunnel te Sittard. In Januari denkt men, dat dit gedeelte van de lijn geheel af komt. Onderhandelingen worden gevoerd met het gemeentebestuur van Sittard, om de lijn geheel tot Sittard door te trekken. Het eindpunt zou dan komen aan het station der electrische lijn der L. T. M. door de mijnstreek. Mochten de onderhandelingen slagen, dan zal de lijn SittardRoosteren Roermond omstreeks half Maart ge opend kunnen worden. Slaapziekte. Te Brunssum is een geval van slaap ziekte geconstateerd bij den 14-jarigen J. v. d. V. Hij is naar Heerlen over gebracht. Ernstige brand te Geulle. Te Geulle ontstond brand in de woning van de weduwe Tilman. De vlammen deelden zich spoedig mede aan de schuur en het daarnaast ge legen Raadhuis en het klooster der Eerw. Zusters. De brandweer uit Maas tricht werd gealarmeerd, die reeds een half uur daarna water gaf. Door de buren werd de brand in de woning der weduwe T. spoedig geblusclit, doch de schuur brandde af. Twee varkens en 40 kippen kwamen in de vlammen om. Na vijf uur hard werken was de brandweer de vuurzee meester. Van het Raadhuis brandde het dak af, en werd het archief, op eenige boeken van den Burgerlijken Stand na, ver nietigd. Het „ergst zijn er aan toe de Eerw. Zusters, die doodarm zijn. Het geheele gebouw is één puinhoop. Niets dan het veege lijf hebben de klooster lingen kunnen redden. Alles werd door het vuur vernield. De oorzaak is on bekend. Niets was verzekerd. Limburgsche globetrotters. Na een verblijf van zes dagen le Utrecht zijngebr. Nievelstein van daar vertrokken om hun voetreis rond de wereld voort te zetten. Vertrokken van Waubach op 13 Juli j.l. hebben zij te voet geheel Nederland doorkruisd. Deurneen Vlierden. Met 1 Januari, wanneer Vlierden onder deze gemeente behoort, zal het aantal inwoners dezer gemeente de 10000 overschrijden, zoodat voortaan 15 in plaats van 13 raadsleden zullen moeten gekozen worden. Rotte aardappelen. Ontzettend groot en menigvuldig zijn de klachten over het bederven der aardappels. Er zijn telers, die een groote oppervlakte aardappels verbouwd heb ben, grootendeels voor den handel bestemd, die nu tot de ontdekking komen, dat ze er nauwelijks.genoeg zullen hebben voor eigen gebruik. Er zijn boeren, die volle karren rotte aardappels op het veld gereden hebben om te dienen tot mest. De prijzen zouden dientengevolge wel eens aardig kunnen stijgen. Verdronken. Onder de gemeente Oss is de 58- jarige echtgenoote van D. van O. in een wetering te water geraakt en ver dronken. Weggeld in Noord-Brabant. Misbruik yan rijkaarten. Gedeputeerde Staten van Noord Bra bant hebben in een uitvoerige circulaire tot de gemeentelijke en belasting-auto riteiten gericht, gewezen op het veel vuldige misbruik, dat gemaakt wordt van de kostelooze 15-daagsche weg geldrijkaarten, afgegeven aan niet- ingezetenen der provincie. Dit misbruik betreft zoowel het ge bruik van kostelooze rijkaarten op eigen naam, terwijl het vervoermiddel de kostelooze kaart van een ander wordt geleend. Het schijnt voor te komen, dat niet-ingezetenen der provin cie, houders van vrachtauto's na eerst 15 dagen met een kaart op eigennaam van den weg gebruik gemaakt te heb ben, achtereenvolgens nog verschillende kaarten, op naam van anderen afgegeven ten gebruike ontvangen en dusdoende weken, ja zelfs maanden over de provinciale wegen rijden zonder daar voor een cent belasting te betalen. Een streng optreden van politie en justitie tegen misbruik maken van kostelooze weggeldkaartenis te wachten. Ned. vliegtuig verongelukt, loeide vliegers gedood. Uit Amsterdam wordt gemeld: Dinsdagnamiddag omstreeks half drie is het watervliegtuig W. 57, van den dienst der Kon. Ned. Marine, terwijl het met andere vliegmachines in groeps verband aan het oefenen was, op onge veer 4 K.M. afstand van de haven neergestort. De beide inzittendende officier vlieger W. A. van Mowrik en de aspi rant-waarnemer van Dijk, zijn aan de bekomen verwondingen overleden. Belasting op radio-concerten. De gemeenteraad te Arnhem heeft besloten over te gaan tot het heffen van belasting .op de vermakelijkheid in inrichtingen, café's e.d., waar in het openbaar radio-concerten worden gegeven, Door electriciteit gedood. Woensdagmiddag kwam de electricien B. Assink te Hengelo met een electri- schen draad in aanraking. De man was kort daarop dood. Een eerlijke echtgenoote. Bij W. D. op den Hil te Kaatsheuvel, zoo meldt het »D. v. N.-Br.", was dezer dagen een partijtje waschgoed gestolen, met een weinig steenkolen uit een schuurtje. Van de daders geen spoor. Twee dagen later, stond al het geslolene in een vak onder het raam met een briefje, waarop vermeld dat de vrouw van den dief, geen gestolen goed in huis wilde hebben met nog 20 cent ingesloten voor de steenkolen. Een koppige boer. Een landbouwer uit de gemeente Weerselo werd het vorig jaar door een coöperatieve vereeniging aangesproken voor een klein bedrag in het tekort der vereeniging. Hij werd veroordeeld, doch weigerde tebetalen. «Men kon hem toch niets maken", luidde het advies van zijn raadgevers. Er werd beslag gelegd op zijn boerenplaatsje, doch niettegenstaande zijn hypotheekhouder aanzegging ontving, bleef afdoening achterwege. Het plaatsje werd daarop in di t voorjaar door een notaris publiek geveild en dpor een derde gekocht. Deze vorderde daarop zijn eigendom op met het gevolg, dat de vorige week de inboedel, het vee, de landbouw producten, kortom de geheele inventaris door een deurwaarder uit Almelo op den openbaren weg werd verkocht. En dat alles voor een f40, die de boer best had kunnen betalen. Kantonrechter en dokter. De Kantonrechter te Terborg heeft eenigp personen veroordeeld tot f 3 boete of 3 dagen hechtenis ter zake van het niet opkomen bij de stembus. Een der beklaagden was een vrouw, die daags na de stemming is bevallen. Als getuige in deze zaak trad op dr. K. ten Bosch te Terborg, die als geldig excuus voor beklaagde «ziekte" had opgegeven. De kantonrechter was van oordeel, dat zwangerschap geen ziekte is. Tusschen hem en den dokter ont stond hierover een twistgesprekzij verweten elkaar een vlegelachtige houding. De kantonrechter vond hierin aanleiding, den dokter door de politie uit de zaal te laten leiden. Nadat ge tuige een uur onder politiebewaking was geweest, werd hij andermaal ge hoord; hij handhaafde zijn verklaring dat beklaagde door ziekte verhinderd was. Beklaagde werd daarna vrijgesproken. Brandstichter aangehouden. Door de gemeentepolitie te St. Oeden* rode werd Maandag gearresteerd de 34 jarige landbouwer M. de B(rouwer) als verdacht van brandstichting van een aan zijn vader toebehoorende schuur, in den nacht van 13 op 14 Nov. Na een langdurig en streng ver hoor legde de verdachte een volledige bekentenis af. De schuur brandde geheel afeen vet varken en ettelijke kippen kwamen in de vlammen om voorts verbrand den nog 300 vat aardappelen, een rijtuig, bascule en landbouwwerktuigen. Gelukkig was de wind gunstig, zoodat het woonhuis gespaard bleef. Oneenig- heid in den familiekring schijnt niet vreemd aan de daad. Te veel onderwijzers. Voor de vacante betrekking van onderwijzeres aan de O. L. school te Hattem hebben zich aangemeld 138 sollicitanten en voor drie tijdelijke bo trekkingen als onderwijzer(es) te Diepenveen 154. IJs. Op de veenplassen in Drenthe werd Woensdag reeds geschaatst. Azjjnextract gedronken Twee kinderen van 4 en 2 jaar van den landbouwer S. te Bergen op Zoom dronken uit een fleschje azijnextract. Beiden brandden mond en ingewanden. Het jongste is overleden. Het zilveren huwelijksfeest van het Koninklijk Echtpaar. Zooals men weet zal het Oranje Comité 1926, gevestigd te Utrecht, bij gelegenheid van het zilveren huwelijks- VOOR ST. NICOLAAS. Mooie sorteering Kerkboeken, Bijbels, Boek voor Moeder en Dochter, Kook boeken, Woordenboeken, Atlassen, Albums, Verfdoozen enz. Firma van den Munckliof. blijk aanbieden en wel een schilderij van de Koninklijke Familie, dat ver vaardigd wordt door Piet van der Hem. De lijst om dit schilderij wordt ont worpen door den heraldikus jhr. L. Storm van 's-Gravesande en den archi tect S. de Clercq te 's Gravenhage. Het album, vermeldend de namen van het eerecomité, bestaande uit de commissarissen der Koningin in de verschillende provincies, van het hoofd comité en van de provinciale en plaat selijke comité's, zal worden vervaardigd door de kaligrafen gebr. Grevenstuk te Amsterdam. De provinciale comité's hebben overal plaatselijke comité's in het leven ge roepen, die zich belast hebben met de inzameling van de gelden. In enkele provincies is de inzameling reeds afge- loopen, in andere is zij nog in vollen gang. Van het schilderij zullen reproducties tegen zeer lagen prijs, wellicht ook kosteloos voor schoolkinderen beschik baar worden gesteld en afbeeldingen in kleurendruk zullen vermoedelijk in den handel worden gebracht. Schip met 200 passagiers in brand. Naar een Reu ter-telegram uit New- York meldt, staat de kuststoomer «Lenape", op weg van New-York naar Jacksonville, met ongeveer 200 passa giers aan boord, in brand. Het schip poogt den golfbreker van Delaware te bereiken. Talrijke schepen zijn ter assistentie vertrokken. De vlammen zouden tot in Atlantic city zichtbaar zijn. Er zijn geen persoonlijke ongelukken te betreuren bij den brand aan boord van het s.s. «Lenape." Het schip is later onder water gezet. De waarde van schip en lading be- 3 millioen dollar. St. Antonius-Patronaat. Uitreiking Tan kaartjes voor de uitvoering heden Zaterdagavond (Groot patronaat) en morgen Zondagavond (Jongelingen-Vereeniging) van half zes tot zes uur, en niet op een anderen tijd. De uitreiking geschiedt in de Kamer bij de Gymnas tiekzaal. Dan tevens gelegenheid tot sparen enz. Om kwart over negen H. Mis en Vergadering Jonge Derde Orde. Klein en Midden-patronaat op den gewonen tijd, doch boven. Parochiekerk Morgen om 10 uur zal de plechtige Hoogmis worden opgedragen bij gelegenheid van het feest der St. Cecilia voor al de ontvangen weldaden waarna processie en Te Deum, 2 uur groote Congregatie en bestuurskeuze, half 3 herhalings- catecbismus. Maandag half 8 besteld Jaarg. voor Martinus Clae8aeB8 en Echtgenoote, 8 uur Jaarg. voor Gertrudis Janssen, Echtgenoote van Thomas Michels, kwart na 4 Lof Dinsdag half 8 leesmis voor Mina Ousters als lid der MariavereeDiging, 8 uur leesmis, 9 uur gezongen Huwelijksmis. Woensdag halt 8 besteld Jaarg. voor Jos. Vol- lebergh en Echtgenoote, 8 uur zieledienst voor Johannes van Achten. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half acht leesmis voorde overleden leden der Maria-Congre gatie. 8 uur Jaarg. voor Anna van Dijck Vrijdag half 8 leesmis voor Mina Ousters als lid der Maria-Congregatie, 8 uur Sol. Jaarg. voor L. van Valkenburg. Zaterdag feest van de 3. Oda en aanbidding van het Allerheiligste, de diensten als op Zondag 6 uur uitstelling van het Allerheiligste, 3 uur de Vespers en half 6 Completen, Lof en Te Deum. A.s. Zondag om half 7 de eerste H. Mis niet meer om 6 uur. AANBIDDINGSUREN OP ST. ODA. 67 Markt en Holstraat, 78 Eindt en Hoen derstraat, 89 Heuvel, Brabander en Hiept. 910 Langstraat, Veltum en Heide, 1112 de kinderen, 121 Pensionairen, klooster Jerusalem en kinderen St. Josepbgesticht, 12 Leden der H. Familie en flambouwdragers, 23 Congregatie O. L. Vrouw, 34 Brukske, Boschhuizen, Land- weerd en Lull, 45 Patersstraat, Draal, Hen- seniusplein en Kruisen. 5—6 Schoolstraat, Houtenhoek en Groote Straat. Paterskerk. Morgen 5, 6 en 7 uur H. Mis met onderrichting om 8 uur Hoogmis met preek, om 5 uur Lof Na de Hoogmis te Deum, om kwart over negen H. Mis en vergadering voor de Jonge Derde Orde. Repetitie Zangkoor Derde Orde. 1 Dinsdag om half 8 Hoogmis ter eere van den H. Antonius van Padua, om 6 uur Lof. Woensdagavond opening van het Triduum voor de leden der Derde Orde, ook der Jonge Derde Orde. Om zes uur plechtig Lof, waaronder Predi katie van den Weleerw. Pater Wilhelmus De Leeuw uit Weert. Ook Donderdag en Vrijdag avond Lof met Predikatie, om zes uur. Zaterdag avond niet. Donderdag, Vrijdag. Zaterdag én Zondagmorgen om zeven uur H. Mis met korte toespraak. Zaterdagmorgen algemeene H. Communie der vrouwelijke en Zondagmorgen algemeene H. Com munie der mannelijke tertiarissen. De H. Mis van Vrijdagmorgen zeven uur is eene Hoogmis, en wel een plechtige lijkdienst voor de overledene Venraysche tertiarissen. Zondagmorgen om kwart over negen HMis met feestpreek, Pauselijken zegen en Te Deum, zoowel voor de vrouwelijke als de mannelijke tertiarissen, tot sluiting van het Triduum. 3JTMIBLUH STASB VIIEAY. van 1320 November. GEBOREN: Wilhelmina P. Th. Gielens, Heide Gisbertus M. M. Gommans, Boschhuizen Jozef B. G. Poels, Veulen Carolina H. Dommeck. Overl, weg; Huberlus J. Thomassen, Kruisstraat Maria A. G. Verheugen, Grootestraat. GEHUWD J. H. Claessens 26 jaar, secret. Ver- koopvereen. en P. M. Keysers 24 jaar, beiden te Venray OVERLEDEN Mechtilda Jacobs, echtgenoote van J. H. Derickx, 49 jaar, Henseniusstraat Wilhelmina P. J. Custers, 19 jaar, Pa tersstraat- Geen bet§r St. Nicolaas-cadeau dan een goede Vulpenhouder, Swan: Walermann, Blackbird of Jacdawn Worden gevraagd 4 boerenknechten van 1523jaar 1 boerenknecht voor dadelijk 3 boerendien^tmeiden 1 keukenmeid 2 burgerdienstmeiden 1 burgerdienstmeid voor Den Haag 2 timmerlieden 1 melkknecht 5 boerendienstmeiden 1 burgerdienstmeisje 14 jaar, v dadelijk Bieden zich aan 1 keukenmeid voor dadelijk 2 burgerdienstmeiden 17 en 19 jaar 3 bakkersknechten 2 schildersknechten 1 gediplomeerd melkknecht 1 boerenmeid voor dadelijk 200 veen- en grondwerkers 1 kindermeisje 14 jaar 1 jongen 14 jaar voor boerenwerk 1 bekwaam schoenmaker 1 dienstmeid 18 jaar voor dadelijk 1 keukenmeid voor dadelijk 1 burgerdienstmeid 20 jaar Voor hen, die reeds eerder een hebben gevolgd, is nog een beperkt aantal plaatsen beschikbaar bij een herhalingscursus. De cursus is kosteloos. Zich op te geven vöör Dinsdag 24 November bij Dr. A. JANSSEN, Groote Straat 25 Venray. 18 nam. 2 uur Competitie le kl. R.K.L.V.B. Terrein Leunsche weg. Entrée 10 ct. Aanvang beide avonden om 6 uur. Maandagavond voor H.H. Hono raire leden en Donateurs met één familielid. Zondag tegen entrée f 0.75. Ge reserveerde plaatsen fl. Plaatsen te bespreken Zondag van 11 tot 12 uur in het Bondslokaal. 30 HET BESTUUR. Zondagavond om 5.10 vertrekt bij G. Tiesen een Autobus naar Venray voor de Tooneeluitvoering in het Patronaat. •Na afloop wederom terug naar Overloon G. KUPERS. Grossierderij in Koloniale Waren, VRAAGT voor Noord- en Midden- Limburg tegen 1 Januari of later een met de Koloniaalwaren branche goed bekend, tegen vast salaris en provi sie, auto ter beschikking. Brieven met referenties onder no. 3524 bureau dezer. 18 voor dadelijk bij G. VERHEIJ Groote Straat 15 9 Terug le bezorgen Bureau v.d. Blad op den Overloonschen weg Tegen belooning terug te bezorgen aan de Maréchausseekazorne. Plant nu uwe benoodigde Vrucht- boomen, Bosch- en Haagplantsoen, U is dan verzekerd van goeden groei in 't voorjaar. Hiervoor aangeboden alle vormen vruchtgoed als appel, peer, kers, morel perzik, abrikoos enzhaagdoorns, groene beuk, haagbeuk, lugustrum en alle andere boomkweekerijartikelen. Vraagt prijscourant of bezoekt de kweekerij van 32Ö

Peel en Maas | 1925 | | pagina 2