groote Bisschops- Bekerwedstrijd Een hartelijk vaarwel schoenmakerszaak Gemengd Nieuws. mmxjss Bnvsnv yiiea?. Zondag 27 September D S.O. I Hêndrik I Karei Hendrix te dekken. Uitsluitend toegang voor mannen en jongens. Dames worden in geen geval toegelaten. GEVONDEN een damestaschje. Terug te bekomen Marechaussee kazerne. Een verblijdend feit. Ja, een wel verblijdend feit mag men het noemen, dat de Handelsavondschool van den Venrayschen R. K. Middenstand deze week is begonnen met zulk een groot aantal leerlingen als men in jaren niet geteld heeft en dat herinnert aan den »rijken" oorlogstijd en toen de Handelscursus iets nieuws was. Toch is het gehalte van de leerlingen over het algemeen veel beter dan in die dagen, dank zij het strenge examen. Ook zijn weer verscheidene leerlingen uit den landbouwenden stand toegetre den. Meer en meer blijken de ouders tot de overtuiging te komen, dat goed en degelijk onderwijs een dringende eisch is van onzen tijd en een weldaad voor hun zonen en dochters. Niet onwaarschijnlijk hebben lot het groot aantal leerlingen bijgedragen de volgende oorzaken ten eerste de alge meen bewonderde Tentoonstelling van den Venrayschen R. K. Middenstand ten tweede de hoogelijk waardeerende bewoordingen van Zijne Excellentie den Commissaris der Koningin bij hoogst- deszelfs bezoek aan den Handelscursus in gezelschap van het Bestuur der Gemeente en der Patronaatscommissie ten derde de opwekkende steun van de Landbouwtentoonstelling ten vierde last not least het degelijk onderwijs van de leeraren. Bloeie en groeie onze Handelsavond school I Naar wij vernemen heeft de lieer Willem Winters zijn ontslag als lid van den Gemeenteraad ingediend. Morgen Zondag zal alhier het Sobriëtas-bloempje verkocht worden, ten bate der drankbestrijding. Het Kantongerecht te Venlo veroor deelde T. G. J. te Ven ray, wegens over treding der Vleeschkeuringswel, tot f8 of 8 dagen hechtenis. Tegen A. H. R. te Venray, wegens overtreding der Leerplichtwet f 8 of 3 dagen hechtenis. Voetbal. A.s. Zondag speelt D. S. O. haar tweeden wedstrijd om den Bisschops beker, thans tegen Hendrik I (Schin- veld). Wint D. S. O. dezen wedstrijd, dan komt zij hierdoor in de Finale. We kunnen dus een spannenden wedstrijd verwachten en zijn benieuwd hoe onze nieuwe 2e klassers het eraf brengen. (Zie verder advertentie). Bij den Zondag gehouden schiet wedstrijd der Schutterij St. Anna, werden de prijzen behaald als volgt Corpsprijzen le A. van Boven, 2e A. Relouw, 3e G. van Dijck, 4e J. Janssen, 5e Jos. Keijzers. Personeelle A. van Boven, 2e A. Gerrils, Overloon, 3e II. Arts, 4e M. Wilms, 5e G. van Dijck. Kampioenle prijs Jos. Keijzers, 2e A. Janssen. HEIDE. Naar wij vernemen zal de zangvereeniging het «Heidebloempje" tegen half November a.s. een Concert met Tooneeluitvoering geven. De vol gende stukken zijn in studie genomen: «Vergeten en vergeven", drama in drie bedrijven en het blijspel het «Geluks- kantoor" in twee bedrijven. LEUNEN. Op de door het 2e, 13e en 17e Regiment Infanterie, afdeeling «Ontspanning", uitgeschreven wedstrijd in komieke voordrachten, behaalde onze dorpsgenoot, de heer W. S. den 2e prijs. In aanmerking genomen dat aan deze wedstrijd dooreen 25tal goede komieken werd deelgenomen, mogen wij dit een mooie prestatie noemen. Den heer S van harte proficiat. In Memoriam Pastoor Reynen. OIRLO. Woensdagmorgen verna* men wij met droefheid de tijding, dat onze beminde herder, de ZeerEerw. Heer H. Reynen, na een kortstondige ongesteldheid, voorzien van de laatste H. Sacramenten, in den Heer was ontslapen. Z.E., die den leeftijd van 70 jaren bereikte, werd geboren te Meerlo 12 Mei 1855. Na achtereen volgens kapelaan te zijn geweest te Middelaar, Echt en Ottersum, was hij sinds 1902 herder onzer parochie. Gedurende de 23 jaren dat Z.E. onder ons vertoefde, heeft hij zich doen kennen als een braaf priester en edel weldoener. Zijn werken en stre ven als pastoor der parochie zal immer in dankbare herinnering blijven. Moge God zijnen trouwen dienaar het loon voor zijne werken reeds hebben geschonken. Gistermorgen had onder overgroote deelneming de plechtige begrafenis plaats. MAASHEES. Het Bossche Hof ver oordeelde L. E. landbouwer le Maas hees, wegens mishandeling, conform de veroordeeling door de rechtbank tot 6 maanden gevangenisstraf. WANSSUM. Bij besluit van den Commissaris der Koningin in deze provincie is op verzoek eervol ontslag verleend als onbez. veldwachter dezer gemeente aan den heer L. H. Beterams, van hier. WELLERLOOI. Mej. H. van Rijs- wijck is benoemd tot lijdelijke onder wijzeres aan de openb. lagere school te Afferden met ingang van 1 October, a.s. Yalsche gulden. Op de kermis te Venlo werd een valsche zilveren gulden uitgegeven, het jaartal dragende 1923. Aan zijn lood achtige tint is hij gemakkelijk te ken- ROERMOND. Op de Coöp. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 1450000 eieren. Groote eieren f 10,40 tot f 11,40. Kleine eieren f 8,tot f 10,20. Eendeneieren f 9,tot f 9,70. Het Kon. bezoek aan Limburg. Bij gelegenheid van het bezoek van H. M. de Koningin aan Limburg zal Prinses Juliana zeer waarschijnlijk een gedenkplaat onthullen bij de stuw te Linne, ter herinnering aan de stichting van het nieuwe Julianakanaal. Opheffing van het pasvisum met 1 Januari. Het Wolff-bureau seint uit Geldern dat men daar uit wel ingelichte bron heeft vernomen dat de Nederlandsche regeering aan de Duitsche rijksregee ring heeft voorgesteld van 1 Januari 192G af het pasvisum voor het Duitsch- Nederlandsche grensverkeer te laten vervallen. Doodslag. Naar we vernemen is een zekere K- van AltweerU.j.l. Zondag na een woor denwisseling le Bocholt (België) met een bierflesch bewerkt, waardoor hij aan den slaap werd getroffen en korten tijd daarna is bezweken. De vermoede lijke dader een zekere Z. zou zijn aan gehouden. Moord. Maandagnacht werd nabij sluis 15 te Nederweert her. lijk gevonden van P. Verkennis, onbezoldigd rijksveldwachter te Weert. De man, die te Nederweert had ker mis gevierd, is bij zijn terugkeer naar huis blijkbaar door eenige personen opgewacht en aangevallen. Hij had niet minder dan 5 steken in den rug. In verband hiermede zijn door de Rijkspolitie te Weert drie personen gearresteerd als verdracht van dezen moord, nl. de twee gebroeders D. en zekere K. V. laat een vrouw met drie kinderen achter. Omtrent den moord op den onbezol digd rijksveldwachter te Nederweert vernemen wij nog het volgende De jachtopziener Petrus Verkennis reed Maandagnacht om 12 uur van Nederweert naar Weert, waar hij woonachtig is. Onder weg werd hij door een tweetal personen overvallen die hem een 5-tal messteken toebrach ten. De man heeft slechts een kwartier nog geleefd. Een chauffeur van een passeerende auto, die den veldwachter badende in zijn bloed zag liggen, waar schuwde terstond de politie.- Onmid dellijk werd de omtrek afgezocht en Dinsdagmorgen werden, zooals gemeld, drie personen als verdacht den moord te hebben bedreven, gearresteerd. Een der gearresteerden P. D. is Dinsdagmiddag weder vrijgelaten, daar voor zijn schuld geen voldoende bewijs geleverd is. De drijfveer lot de misdaad is niet bekend. Wel staan de gearresteerden, de 24-jarige J. H. C. en de 25-jarige Jacques Hubert D., bij de politie nog ongunstig bekend. Op de kermis te Nederweert hebben zij het publiek veel last bezorgd. Ernstige mishandeling. Bij de politie te Maastricht is aan gifte gedaan dat Zaterdagavond in het Logement van M-, op de Oude Visch- markt aldaar de 27-jarige vrouw A. M. D. door den grondwerker A. Z. met een mes in den hals is gesneden, waar door een wonde van 10 centimeter lengte is ontstaan, welke wonde door den G. G. D. is dichtgenaaid. De vrouw die veel bloed verloren had is naar het hospitaal overgebracht, terwijl de dader in hechtenis werd gesteld. Zonderlinge huurzaak. Een zonderlinge geschiedenis is, vol gens de »L. K." dezer dagen ontdekt bij den verkoop van een aan de ge meente Maastricht behoorend terrein met daarop staand pand no. 8 aan de Bleekerij aldaar. Terrein en pand zijn in 1920 aange kocht in verband met den bouw van het gebouw van den Warenkeurings- dienst. Het pand kon gerestaureerd worden en is blijven bestaan." Het is sindsdien bewoond geworden door zekeren F., die nimmer huur heeft betaald en bovendien f 27 per maand huur heeft geind voor een terrein, dat eveneens aan de gemeente toebehoorde. Een en ander is. eerst thans aan het licht gekomen en een onderzoek zal worden ingesteld, hoe het mogelijk is, dat. een dergelijk feit heeft kunnen plaats vinden. Door grenscommiczen aangeschoten. Dinsdagnacht is te Sittard in de nabijheid van de Duitsche grens zekere S. uit Sittard, door de Duitsche com miezen aangeschoten. Zwaar gewond werd de man met een wagen wegge bracht. Hij heeft zeer veel bloed ver loren, daar hij in de borst werd getrof fen. Hij zal er waarschijnlijk het leven niet afbrengen. Diefstal. Bij den heer Struijk, vertegenwoor diger der Gulpener Bierbrouwerij te Sittard is ingebroken. Ontvreemd werd een kistje met f 700 inhoud. De politie vond het kistje dat van zijn inhoud was ontdaan in den tuin achter het huis terug. De daders zijn onbekend. Door een molenwiek getroffen. Terwijl kinderen in de nabijheid van een molen te Klimmen (L.) speelden, kreeg een zesjarig jongetje een klap van een der wieken. In deerniswekken- den toestand werd de kleine den molen binnengedragen. De postzegels van 3 en 6 cent. Met ingang van 1 October zullen nieuwe postzegels van 3 en 6 cent in omloop worden gebracht. De kleur dezer zegels zal zijn groen en terra-cotta. De 3 cent is voorzien van het cijfer 3, evfcnals de overige waarden beneden 5 cent, (1, 2, 2i/t en 4 cent), netexem plaar van 6 cent, naar het ontwerp van prof. Velh gemaakt, is voorzien van de beeltenis van de Koningin. De Bossche Hanzebank. Naar wij vernemen zal de uitdeelings lijst in het faillissement der Hanzebank binnen 14 dagen ter griffie van de rechtbank worden gedeponeerd en de eerste uitkeering groot 25 pet. in de tweede helft van October beginnen. Gezien het groot aantal crediteuren zullen er een maand of vier mee ge moeid zijn. Elke crediteur krijgt bericht, wanneer hij de uitkeering kan ontvan gen. Het merken van eieren. 13 October zal op het ministerie van landbouw een bespreking plaats heb ben, waartoe organisaties en bij den eierhandel belanghebbende personen zijn uitgenoodigd, over een regeling inzake het merken van eieren. De malversaties by de N. V. „Het Witte Kruis." De mede directeur van de N. V. Obligatie-Maatschappij »Het Witte Kruis," de heer M. A. G. B., die wegens verduistering van een groote som ton nadeeie der vennootschap door de Haagsche politie is gearresteerd, is Woensdagmorgen ter beschikking van de justitie gesteld en in het Huis van Bewaring te Den Haag ingesloten. Naar het voorloopig onderzoek der politie heeft uitgewezen, beloopt het totale bedrag, dat door den heer B. verduisterd is, ongeveer anderhalve ton. De Duitjche invoerrechten. Op een vergadering van het Centraa' Bestuur van den Nederl. Tuinbouw- raad werd mr. Dresselhuys afgevaardigd om inlichtingen in te winnen inzake de voorgenomen invoèring van ge wijzigde invoerrechten in Duitschland, bij den minister van buitenl. zaken. Dinsdagmiddag heeft dat onderhoud plaats gehad. Gehoopt werd dat in afwachting van onderhandelingen, de Duitsche Regee ring bereid zou gevonden worden de invoering op te schorten. De Minister deelde mede, dat die hoop moest worden opgegeven. Men behoeft nog niet te wanhopen, daar men thans in onderhandeling is over een z.g. provisorium. De eindindruk is, dat de regeering volkomen diligent is, en dal op dit moment redelijke verwachtingen van succes niet zijn uitgesloten Brand. Te Beugen is brand uitgebroken in de groote boerderij van T. Met de hulp van de Boxmeersche brandweer kon men het vuur beperken tot de stallen, welke geheel uitbrandden. Verzekering dekt de belangrijke schade. De oorzaak is onbekend. Overtreding Tabakswet. L. G. koopman te Cuyk, vervoerde ongebanderolleerde sigaren, en trachtte aan een commies de visitatie te belet ten door de bedreiging »als ik straf krijg, dan kost het je den dood." Het dejict dateert reeds van Februari 1924. Beklaagde werd wegens overtreding der Tabakswet conform den eisch ver oordeeld tot f50 boete subs. 25 dagen hechtenis. Malversaties te Tilburg. De directeur van de N.V. Sleenhandel Noord Brabant te Tilburg, de heer P. v. H. is door de politie gearresteerd als verdacht van malversaties ten nadeeie dezer maatschappij. Het verduisterde bedrag zou f 27.000 bedragen. Een accountantsonderzoek wordt ingesteld. Met afgesneden hals gevonden. De 31 jarige v. B., wonende Varkens' markt te Tilburg is Maandagmiddag door zijn vrouw in de huiskamer ge vonden met afgesneden hals. De vrouw is Maandagavond nog in verhoor ge nomen, Dinsdag arriveerde het parket uit Breda. Drukke smokkelhandel. Uit Goch wordt gemeld Desmokkel- handel aan de grens bloeit weer als tijdens den oorlog, niettegenstaande alle scherpe maatregelen der douane. Wel worden regelmatig smokkelaars aangehouden, zoo b.v. een der laatste nachten bij Gaesdonk nog een met 200 pond koffie en tabak. Drie anderen die in denzelfden nacht ook werden aan gehouden, gelukte het met achterlating van de smokkelwaar, te ontkomen over de Hollandsche grens. Inbraak. Dinsdagnacht is ingebroken in het gemeentehuis van Eindhoven. De in brekers hebben zich aan den achter kant van het gebouw toegang verschaft en uit de brandkast van het bureau van den Burgerlijken Stand met een sleutel, die daar gevonden werd, een bedrag van ongeveer f 1000 ontvreemd. De andere bureaux zijn ongemoeid ge laten. Van de daders is lot nog toe geen spoor ontdekt. Het onweder. Te Oosterhesselen zijn tijdens een hevig onweer een tweetal paarden, toebehoorende aan den landbouwer Brinkman, door den bliksem gedood. Genoegens van een luchtreisje. Men meldt uit Deventer aan de «Tel." Zondagavond te kwart voor zeven daalde op een stuk land van den land bouwer A. Boerkamp te Voorst in den Wilpschen achterhoek een luchtballon, waarin zaten de luchtschipper H. Pot tum en een dame uit Nijmegen. De ballon was te zes uur te Nijmegen bij de wielerbaan opgestegen. Onderweg werd de vrouwelijke passagier lucht- ziek, waarop de heer Van Pottum be sloot te landen. Bij de landing geraakte de ballon in de boomen, doch het neer komen geschiedde toch zonder onge lukken. Toen de dame uit de mand stapte viel zij in zwijm. De ballon werd later ingepakt en door den land bouwer Boerkamp naar het station le Twello vervoerd. De heer Pottum ver telde, dat boven Velp de grootste hoogte was bereikt, n.l. 1200 Meter. Humor in de Raadszaal. Uit het verslag van de gemeente raadszitting van Hedikhuizen in de «Bossche Grt knippen we de volgende fraaie passage Bij de rondvraag vraagt het lid van den Dobbelsteen of nog geen bericht van Ged. Staten is ontvangen over de overname van den weg en of wel alle stukken aan de leden zijn ter inzage gegeten. De voorzitter Denkt u dat ik hier zit om stukken achter te houden Gij komt altijd met verdachtmakingen. Wat het lid van Hemert in den Haag ver teld heeft, is gewoon verschrikkelijk en op zijn zachtst uitgedrukt grove on waarheid. Het lid van HemertJa ik weet wel toen ik in Den Haag was, was u er ook om den boel af te luisteren. U spreekt hier altijd van leugenaar maar dat moet u bewijzen. Ik moge u op merken, dat, als u vermeent met mevrouw Veritas te zijn gehuwd, het van hare zijde een intense mésalliance is geweest. De voorzitter: Ik heb nietgesprokeh van leugenaar, ik heb gezegd grove onwaarheden, zmlke menschen geef ik geen antwoord meer. Ik sluit de ver gadering. De voorzitter verwijdert zich uit de raadszaal. Auto tussclien wandelaars. Drie dooden en enkele gewonden. Te Braud bij Aken gebeurde Zondag een treurig ongeluk, dat te wijten schijnt te zijn aan de onbekwaamheid van een chauffeur. Een juffrouw stuurde een auto mid den in een groep wandelaars, waarvan reeds drie personen overleden zijn, terwijl nog enkele met kwetsuren naar het hospitaal werden vervoerd. De dame werd door de politie ge verbaliseerd. Beëindiging Zomertyd. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis dat de vervroeging met een uur van de wettelijken tijd, bedoeld in art 1 der wet van 23 Juli 1908, (Stbl. no. 236) zal EINDIGEN 4 October a.s. te drie uur in den voormiddag, (dus ZONDAG MORGEN.) Op dat tijdstip wordt wederom inge steld de tijdregeling naar den middel baren zonnetijd van Amsterdam, welke tijdregeling alsdan aanwijst twee uur in den voormiddag. Venray 25 September 1925. DRANKWET. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat is ingekomen een verzoek van Johannes Jacobus Ferdinandus Gamps, landbouwer, wonende te Venray Oostrum D. 2, om vergunning voor den verkoop van sterken drank in het klein voor de localiteit rechterbeneden- voorkamer van het luis, plaatselijk gemerkt Oostrum D. 2^ Binnen twee weken na de dagteek-3- ning dezer bekendmaking .kon eenieder tegen het verleenen der vergu, >ing schriftelijk bezwaren indienen. Venray, 23 September 1925 Burgemeester en Wethouders voorn. O. VAN DE LOO De Secretaris, VAN HAAREN. DRANKWET. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis dat is ingekomen een verzoek van Jacobus Theodorus Antonius Leander Gamps, landbouwer, wonende te Ven ray—Oostrum D 2, om vergunning voor den verkoop van sterken drank in het klein voor de localiteit rechter- benedenvoorkamer van het huis, plaat selijk gemerkt Oostrum D. 2. Binnen twee weken na de dagleeke- ning dezer bekendmaking kan eenieder tegen het verleenen der vergunning schriftelijk bezwaren indienen. Venray 23 September 1925. Burgemeester en Wethouders voornmd, O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. Nieuwe vuilnisbelt. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dal de thans in gebruik zijnde puin- plaats, gelegen achter de Hoenderstraat is vervallen en als vuilnisbelt is aan gewezen het daarvoor gereedgemaakte gedeelte van perceel Sectie C No. 2440, gelegen aan en toegankelijk door den weg loopende van den Maasheesche weg naar het «Nieuwhuis". De plaats is aangeduid door een plaatje «Vuil nisbelt". Het is streng verboden op andere dan deze plaats puin, haardasch, a£val, huisvuil enz. te storten. Overtreding wordt gestraft volgens de daaromtrent bij de Algemeene Politieverordenig ge stelde bepalingen. Venray 24 September 1925, Burgemeester en Wethouders voorn. O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. Vuurwapen wet. De Buigemeester van Venray brengt ter kennis van belanghebbenden, dat de verleende machtigingen tot het voorhanden hebben>an een vuurwapen dienen te worden afgehaald op Maandag 28 September a.s. tusschen 912 v.'m. en 24 uur nam. Venray 24 September 1925. De Burgemeester voornoemd, O. VAN DE LOO. 8ÏÏE8SRI.UK3 STUD VENRAY. van 1825 September GEBOREN Margaretha H. Oudenhoven, Hoenderstraat. Gertruda A. Vollenberg, Klein-Oirlo. Martinus H. Hubers, Ysselsteyn. Gerarda Th. J. Geurts, Oirlo Johannes H. v. d. Munckhof, Groote Straat. Anna M. B. Hesen, Oirlo. Jan M.Peeters, Heide. GEBUWD: K. Hend»-ix 30 jaar en W. Th. Baken, 30 jaar beiden te Venray. OVERLEDEN Johanna H. Jans-Beken, 1 dag Hiept. Martinus F. Retera 82 jaar St. Josephgesticbt. Heudrika Rijnders echtgen. van P J. Gerits 67 jaar Nachtegaal H. H. Reynen 70 jaar, Pastoor Oirlo. Burgerl. Stand Maashees-Ovorloon, GEBOREN: Jacobus z. v. H. Sijmons-Swemer9 Maria Wilhelmina d. v. Ph. Schraven-Geurts Arnoldus Franciscus z v J. Bouten-v d LeuvertPaulina d v A. v d Wijst-Rein- dersGert'uda Theodora d v H. Metse- laars-JansenGerardus Hermanus z v P. A. Lenssen HeggerAntonius Gerardus z v M. Vloet-LogtensJoseph Maria z v M. W. Licbteveld-CremersWilhelmina Hendrica d v P. A- Jacob9-Gerrits. OVERLEDEN: Johannes Koenen, oud 73 j echtg. van Christina Claassen, overl. te Vierlingsbeek Martinus Joseph Giezen oud 6 jaar. GEHUWD: A. H. Ermers oud 27 jaar en H. G. Oudenhoven oud 39 jaar, wed. van H. G. Lucassen. Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur kleine Congregatie, hall 3 herhaling8catecbismus, 5 uur H. Familie. Maandag hall 8 leesmis, 8 uur zieledienst voor de overl. lamilie van EsVermeulen, 6 uur Lol. Dinsdag hall 8 en 8 uur leesmis. Woensdag hall 8 leesmis, 8 uur jaarg. 2de kl. voor Petronella Camps, ouders en zuster. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur uitvaart voor Martinus Retra. 6 uur Lof en rozenkrans. Vrijdag 1ste der maand en verkering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde hoogmis, half 8 gestichte leesmis, S uur jaarg. 2de kl. voor J Verbunt, 6 uur Lof en eerherstel aan 't H. Hart. Zaterdag komen de kinderen der 6de klas te biechten, 6 uur Lof en rozenkrans. Donderdag begint de maand October, geduren de deze maand op de werkdagen te 6 uur Lof en Rozenkrans, op de Zondagen te 3 uur. A 8. Zondag collecte voor de Katholieke Uni versiteit. Paterskerk. Morgen Zondag om 5, 6 en 7 uur H. Mis met onderrichting, om 8 uur de Hoogmis -met preek, om 5 uur Lof, om kwart over negen vergadering van de Derde Orde, afdeeling mannen, om twee uur voor de afdeeling vrouwen, des morgens en des middags Professie. Dinsdag om half 8 Hoogmis ter eere van den H. Antonius van Padua, om 6 uur Lof. Donderdag opening van de Octobermaand. Vrijdag eerste vrijdag der maand, toegewijd aan het H. Hart. van Jezus, om half 8 Hoogmis met Litanie van het H. Hart, om 6 uur Lof en eereboete. Zaterdag Vigilie van het feest van onzen H. Vader Franciscus, vasten en onthoudingsdag voor de leden der Derde Orde. Donderdag om 7 en half S de gewone uitvaart diensten voor Martinus Retra als lid der Aarts broederschap van het Koordje. Gedurende de Octobermaand op Zon- en feest dagen om 5 uur, op de andere dagen om 6 uur Lof, Rozenhoedje, en gebeden van de October maand. St. Antonius-Patronaat. Achtergebleven Spaarbankboekjes inleveren anders wordt er geen rente bijgeschreven. Laten allen zonder uitzondering aanwezig zijn, wegens veranderingen, besprekingen en het verstrekken Tan kaartjes die kosteloos toegang geven tot de praestaties van D. S. O. op het Sportterrein in het volgende seizoen. aan ouders, familie, vrienden en be kenden, met dank voor de genoten gastvrijheid, en veel geestelijke en stoffelijke welvaart. Het Amerikaansche Contingent REV. FATHER WIJNHOVEN REV. FATHER KEMPS Mioses. J. COPPEJANS—Andrea Mr ELROY COPPEJANS Mr. A. ESSER Mr. J. KESSELS Mr. A. POUWELS Mr. FR. POUWELS Boulogne, Sept. 1925. Schinveld. Aanvang 2 uur Terrein Leunsche weg. Ondergeteekende maakt bekend dat hij de van zijn vader heeft overgenomen en thans gevestigd is HENSEN1US- STRAAT. Hopende door nette afwerking en vlugge bediending veler gunst waar dig te worden, 218 Henseniusstraat.

Peel en Maas | 1925 | | pagina 2