MAITffig Hoeden. Kiespijn Sanapirin Vincent Pijis Vincent Pijls Gemengd Nieuws. stelling voor te lezen, waaraan wij het volgende ontleenen Ontvangsten f 14451.57 Uitgaven f 13521.14 Saldo kas f 280.45 Saldo Landbouwbank f 649.98 f 14451.57 Actief Balans Saldo kas f 280.45 Saldo Landbouwbank f 649,98 Te innen wissels f 487,— Terrein (nog le ontvangen) f 482,50 In leggeld f 18,— f 1917,93 Passief Medailles te betalen f 353,75 Terrein f 78,— Reclame f 100,— Diner f 342,— Reserve f 184,18 Batig saldo f 860,— f 1917.93 Hierna vroeg de voorzitter of er aan merkingen zijn betreffende dit verslag. Uit de vergadering werd gevraagd waarom de post Diner onder ontvangs ten stond. De voorzitter deelde mede, dat doze post is van terugontvangen gelden voor goederen, welke niet werden verbruikt. Verder deelde hij mede, dat er eene commissie van comptabiliteit moet ge kozen worden. Door het bestuur werden voorgesteld de heeren W. Laurense, B. Kruysen, J. Stoot en L. van Iiaaren, die bij acclamatie werden gekozen, en hunne benoeming aannamen. Medegedeeld werd dat door 't hoofd bestuur voorgesteld was 't batig saldo te verdeelen, en wel voor de kerk te Ysselsteyn f 250,voor 't H. Hart- Standbeeld f 100,en het overschot aan verschillende instellingen. Dit voorstel werd met applaus begroet. De heer Hub Verheugen bracht een woord van dank voor den steun aan den Ilandelscursus, en ook namens de standhouders voor de goede samenwer king met den Middenstand. Daar niemand meer het woord ver langde, verzocht de voorzitter allen een glas bier te willen drinken op den goeden uitslag. Door den Heer V. Pyls werd nog een speciaal woord van dank gebracht aan de heeren J. Wijnhoven en Th. Peters, voor hunne werkzaamheden. De heer Hub. Janssen bracht hulde aan den voorzitter, terwijl ook den Edelachtk. Heer Burgemeester allen dankte voor de medewerking, die deze tentoonstelling zoo prachtig heeft doen slagen. Na het zingen van't Wien Neerlands Bloed, en een driewerf »Lang leve onze Koningin" werd deze vergadering gesloten. VENRAY, 19 September 1925. Rykstelefoon. Nieuwe aansluiting: No. 80 F. II. Custers, Stationsweg 3. Tot Provinciaal der E.E. P.P- Franciscanen is gekozen de HoogEerw- Pater Regalalus Hazebroek, tot nu toe Rector van het Gymnasium alhier. Donderdagavond bracht Venray's Fanfarecorps den nieuw gekozen Provin ciaal eene serenade, waarbij de Weled, Heer .Sala, Z. II. Eerw. geluk wenschte met deze hooge onderscheiding. Tot Rector van het Gymnasium alhier is gekozen de Weleerw. Pater Anscharius van der „Veer, tot dusver leeraar aan deze inrichting. 21 Sept. zal het de dag zijn waarop Pater Ambrosius »de pater van de Hei" voor vijf en twintig jaar zijn intrede deed in de Orde van St. Fran- ciscus. Wij wenschen Pater Ambrosius van harte geluk met zijn zilveren kloosterfeest. Collecte Stormramp. De volledige opbrengst der gehouden collecten in alle kerken en kapellen van Venray, ten bate van de slacht offers der stormramp, bedraagt als volgt St. Jozefsgesticht f 30. Ysselsteyn f 37.- Smakt f 54.- St. Annagesticht f 100. Jerusalem f 100. Casten ray f 130, Paterskerk f 163.52 Merselo f 186, Sl. Servaliusgesticht f 225. Oirlo f 225. Oostrum f 437.50 Parochiekerk f 459.47 Leunen f 527. Totaal gemeente Venray f 2674.49 GEVONDEN een rijwielplaatje, in lichtingen bij de gemeente-politie. Uitslag der aanbesteding van het metselwerk bij den aanleg van centrale verwarming in de Parochie kerk alhier. G. Verstraelen, Venray f 3316 Gebr. Siebers f 3246 Th. Maas en Gebr. Vollenberg f 3212 Gegund aan ^de laagste inschrijvers. Men kan bemerken, dat de aan houdende regens van de laatste weken veel schade hebben gedaan aan de te velde staande gewassen, vooral in de lagere gedeelten dezer gemeente. De aardappelen hebben het meest van deze vochtperiode te lijden gehad terwijl op meerdere plaatsen nog gemaaide haver op de akkers staat te rotten. Voor de betrokkenen is zulks inmiddels een niet geringe schadepost. Onder veel belangstelling had Maandag ten Raadhuize alhier de trekking plaats der Loterij van de Landbouwtentoonstelling. Voor de trek- kingslijst zie men Tweede Blad. Voor de Rechtbank te Roermond stonden Dinsdag terecht, H R., 20 jaar fabrieksarbeider te Venray, thans ge detineerd te Roermond aangeklaagd van het zich doen toeëigenen van een door hem gevonden en door den land bouwer P. van Sinten verloren porte feuille inhoudende f 35: eisch 4 maan den gevangenisstraf. Tegen den eveneens gedetineerden arbeider J. A., 18 jaar, wonende te Venray, die een gedeelte van dat geld met den vinder had verteerd, luidde de eisch wegens heling drie maanden ge vangenisstraf. Uitspraak 29 September a.s. Postduiven. Uitslag der Zondag gehouden wed vlucht van de Postduivenvereniging »de Zwaluw" alhier, met jonge duiven van uit Compiegne (Frankrijk) afstand 327 K.M., laatste vlucht. De prijzen werden behaald als volgt le J. Fila2e H. v. Opbergen 3e J. Vermeulen 4e P. Kersten 5e en A. Janssen 6e J. Kusters7e en 8e J. Creemers 10e, 11e en 12e G. v. Dijck. Duiven los 10 uur 20 min. Aankomst eerste duif 4 uur 47 min. 15 sec., laat ste 5 uur 31 min. 51 sec. 0— Wedvlucht van uit Jemeppe (België) met oude en jonge duiven. De prijzen werden behaald als volgt Oude Duiven, le en 2e J. Vermeulen 3e en 6e H. Strijbosch4-e E. Vermeulen 5e en 7e W. Manders. Jonge Duiven, le en 3e G. v. Dijck2e en 10e J. Vollebergh4e J. Vermeulen 5e J, Creemers; 6e J. Oudenhoven; 7e W. Manders 8e en 9e J. v. Wanroy. Duiven los 10 uur. Aankomst eerste duif 1 uur 26 min. 4 sec., laatste duif 2 uur 2 min. 18 sec. Het le diploma van de jonge duiven werd gewonnen door G. v. Dijck, met hoogste aantal punten, het 2e diploma door J. Kusters met daaropvolgende punten. De Derby-prijs, uitgeloofd door deze vereeniging, werd eveneens ge wonnen door den heer G. v. Dijck. OOSTRUM. (Halfweg). Zondagmid dag zal de feestelijke opening plaats hebben der doelen van de Handboog- schutterij »St. Antonius", met welwil lende medewerking van de Fanfare «Sub Matris Tutela". Zeven handboogschulterijen uit den omtrek nemen hieraan deel. OOSTRUM. Onder zeer groote be langstelling werd Zondag j.l. de nieuwe concertzaal geopend van den Heer M. Janssen. De Fanfare opende den avond met enkele frissche marschen, waar mede zij een volledig succes behaalde. Voor deze gelegenheid waren geen gageerd de bekende Humoristen August en Koos de Laat uit Tilburg die een buitengewoon succes hebben behaald. Reeds bij de eerste voordracht «Boer Krelis terug van de kermis" wist de heer Aug. de Laat van begin tot het eind de lachspieren in beweging te houden en kwam aan het applaus geen einde vooraleer een extra toegift werd gegeven. De militaire klucht «Luitenant en oppasser" door Gebr. de Laat verwierf eveneens grooten bijval alsook de coupletten door Aug. de Laat waarvan telkens de refreinen door het publiek geestdriftig werden meegezongen. Maandag traden de Humoristen wederom op met varieerend programma en was het succes niet minder groot. Wij vernamen dat het Duo de Laat op veler verzoek dezen winter nogmaals te Oostrum zal optreden. Een extra compliment is zeker niet misplaatst aan de Fanfare die met enkele vroolijke nummers er al dade lijk de stemming in bracht alsook aan den pianist voor zijne degelijke bege leiding. CASTENRAY. De collecte, ten bate voor de slachtoffers van de stormramp, gehouden in de kapel te Castenray op 13 Sept. bracht niet op f 86, zooals abusievelijk in dit blad werd gemeld, maar f 130. GEYSTEREN. Uitslag der aanbe steding van de verbouwing van een perceel bij het Kasteel Geysteren. (Zonder bij levering van zand en stee- nen). P. Spee, Venray f 3960 Th. Maassen-Geb.Vollenberg f 3780 A. H. Maassen en Zn. Venray f 3649 W. Bergmans, Geijsteren f 3560 Th. Kersten, Overloon f 3490 Veldhuizen-Coenen, Maashees f 3477 A.Tacken-Geb. Siebers, Venray f 3400 Th. Vissers, Wanssum f 3396 P. J. Tebaerls, Tienray f 3300 J. Maas, Wanssum f 3020 H.M. de Koningin in Vcnlo. De »N. V. Ct.' verneemt, dat het be zoek van H. M. de Koningin aanVenlo thans definitief is bepaald op Dinsdag 20 October a.s. Autobusdiensten. Er is Woensdag een autobus-dienst geopend tusschen Venlo, Blerick, Baarlo Kessel, Neer, Roggel, Heijthuijsen, Nederweert, Weert v. v. De bussen rijden twee maal per dag. VENLO. De R. K. Middenstands- vereeniging heeft besloten een winkel week te organiseeren gedurende den duur van de Venlosche Handelstentoon stelling welke gehouden zal worden vanaf 3 tot en met 11 October. VENLO. Blijkens» de gegevens over de bevolkingsstatistiek bedroeg op 31 Dec. 1924 het aantal inwoners dezer stad 21.909 of 321 meer dan in 1923. Zeer waarschijnlijk zal Venlo einde 1925 meer dan 22000 zielen tellen. Het geboortecijfer bedroeg 25.97 op de 1000 inwoners tegen 29.56 in 1923. Het sterftecijfer was 8.80 per 1000 in woners, tegen 8.48 in het jaar tevoren. VENLO. In een spoedeischende vergadering heeft do gemeenteraad Dinsdagavond de z.g. crisisgeldleening 1922 groot f80.000, rentende 6 pet., geconverteerd in een 4.5 pet. geldleening tegen den koers van 97.5 ROERMOND. Op de Coöp. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 1,650000 eieren. Groote eieren f 9,50 tot f 10,80. Kleine eieren f 8,50 tot f 9,50. Eendeneieren f 8,tot f 9,20. ROERMOND. De laatste dagen werden langs de Maas alhier door de Rijksveldwacht meerdere personen be keurd wegens het visschen op snoek met levend aas (vischje). Ingevolge de visscherijwet is momenteel het visschen op snoek met levend aas op de Maas en rechtstreeks daarmee in verbinding staande wateren verboden. Ook werd procesverbaal opgemaakt tegen den spoorwegbeambte P. terzake visschen zonder acte. Het net werd in beslaggenomen. Limb. Tramweg My. Men schrijft uit Deurne aan de Zuidw. dat het laatste boekjaar van de Limb. Tramweg Mij. sluit met een verlies van f70.000. Het zal wel niet behoeven te worden gezegd, dat het allergrootste aandeel van dit verlies gezocht moet worden in het traject DeurneRoer mond. De herhaaldelijk geuite waarschuwin gen in »de Zuidwillemsvaart" reeds vóór den aanleg van dit traject, toen er nog slechts plannen bestonden, blijken thans niet ongegrond geweest te zijn. Maar destijds schenen de tram voorstanders blind. Wij zitten nu met de gevolgen. Welke millioenen-paradij- zenaar zou in 1910 de huidige steeds stijgende gemeentelijke belasting heb ben durven voorspellen? Kapittel der Minderbroeders. In het voortgezet kapittel der Minder" broeder zijn volgens de L. Ct. de vol gende benoemingen geschied Te Weert: Gardiaan de Zeereerw! pater Aegidius Verkley, Vicaris de Zeereerw. pater Petrus Nielen; te Maas tricht Gardiaan de Zeereerw. pater Wulfranus Heiling, Vicaris de Zeereerw. pater Prosper Teunissen; te Megen Gardiaan de Zeereerw. pater Wiro Spruit, Vicaris de Zeereerw. pater Benitius Woolderink; te Venray: Gar diaan de Zeereerw. pater Alardus van den Berg, Vicaris de Zeereerw. pater Barnabas Theunissente Wychen: Gardiaan de Zeereerw. pater Arnoldus Smilz, Vicaris de Zeereerw. pater Ra- nulphus Fransen; Magister van de fraters: Marius Lamers te Woerden: Gardiaan de Zeereerw. pater Nicephorus Willemse, Vicaris de Zeereerw. pater Sigismundus Weghuiste Vorden Gardiaan de Zeereerw. pater Faustinus Hunsche, Vicaris de Zeereerw. pater Maximinus Albada Jelgersma; te Nieuwe Niedorp: Gardiaan de Zeereerw. pater Meinardus Broersen, Vicaris de Zeer eerw. Gustavus Ammerlaan; te Haar lem Gardiaan de Zeereerw. pater Josaphat Hulshof, Vicaris de Zeereerw. pater Nolacus van Vliette Bleyerheide: Gardiaan de Zeereerw. pater Eustachius JansonVicaris de Zeereerw. pater Rizzerius Remmen Magister van de Novicen fr. Dagobertus Hulshofte Sittard Gardiaan de Zeereerw. pater Vivaldus Koops, Vicaris de Zeereerw. pater Hadelinus Ariaens; te Venlo: Praeses de Zeereerw. pater Suitbertus Smitz te Heerlen(Klooster bij H.B.S.) Praeses de Zeereerw. pater Damasus Slootste Sittard (Klooster bij Missie huis): Praeses de Zeereerw pater Clemens van den Berg; te Baarle: Praeses de Zeereerw. pater Matheus van der Drift te Heerlen (Klooster St. Franciscus): Praeses de Zeereerw. pater Amantius Jansen te Leiden Praeses de Zeer eerw. pater Constantinus Casteleyn. Het voorzitterschap der Tweede Kamer. Naar wij vernemen heeft H. M. de Koningin Donderdagavond benoemd tot voorzitter der Tweede Kamer, voor het nieuwe zittingsjaar jhr. mr. Ch. J. M. Ruys de Beerenbrouck, die voorzitter van den Ministerraad en Minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw was in hel vorige kabinet. De heer Ruys de Beerenbrouck is Kamerheer in builengewonen dienst der Koningin. Verlaging van Posttarieven Bij het verslag inzake de begrooting 1926 voor de posterijen is uiting ge geven aan hef plan om, indien moge lijk, in 1926 posttarieven voor het Opening der Staten-Generaal. De openingsplechtigheid der Slaten- Generaal werd begunstigd door mooi weder, waardoor de belangstelling van de zijde van het publiek voor den Kon. Stoet zeer groot was Vooral in de om geving van het Paleis en het Binnen hof en langs den weg welken de Koningin, vergezeld door den Prins, in de door acht paarden gelrokken gouden statiekoets, van het Paleis naar de Ridderzaak volgde, stonden honderden toeschouwers. Bij het Paleis en bij de Ridderzaal bewezen e erewachten mili taire honneurs en deed de Kon. militaire kapel het «Wilhelmus" hooren. De Ridderzaal leverde een schitteren den aanblik van vreemde, kleurige uniformen en costuums. Zoo waren o.m aanwezig de regent van Semarang en echtgenoote, beiden gekleed in Indische Staliekleeding. De Commissie uit de beide Kamers der Staten-Generaal aangewezen om H. M. de Koningin in- en uitgeleide te doen bij haar gang naar de Ridderzaal bestond uit de Eerste Kamerleden de heeren Franssen, de Vries, Dobbelman Haazevoet en van NageU van Ampsen en de Tweede Kamerleden Mej. Meijer, en de Hemskerk, Marchant, Boissevain, van Rappard, J. B. van Dijk, de Wilde, van Gijn, van Voorst tot Voorst en Lovink. Na voorlezing van de Troonrede weerklonk een driewerf «Leve de Koningin". De terugkeer van den stoet werd door Prinses Juliana vanuit een der vensters gadegeslagen. Financicele moeilijkheid der Meyerysche tram. De commissie van obligatiehouders der Stoomtrammaatschappij stelt wegens den ongunstigen toestand der financiën voor, de waarde der obligaties tot de helft terug te brengen en wel van f1000 op f500 en de waarde der aan- deelen lot i/< te verminderen en terug te brengen van f 1000 op f 250. Wordt dit voorstel niet aangenomen, dan staat het faillissement van de stoomtram voor de deur. Ontduiking Waarborgwet. J. F. T, horlogemaker te St. Antho" nis, thans gedetineerd, stond terecht ter zake, dat hij omstreeks Paschen 1925 te St. Anthonis op gouden kettin gen welke het waarborgstempel moes ten dragen, zelf een stempel daarop heeft aangebracht. Beklaagde pleegde daardoor ontduiking van belasting. Eisch f 40 boete subs. 1 maand hechtenis. Beklaagde verzuimde meermalen goud te laten stempelen. 650-jarig bestaan van Amsterdam. Ter gelegenheid van de viering van het 650-jarig bestaan van Amsterdam bracht de Koninklijke familie Maandag een bezoek aan de hoofdstad. De koningin bracht allereerst een bezoek aan het Rijksmuseum, ter be zichtiging van de tentoonstelling. Daarna reed de koninklijke familie naar het paleis. Des middags was er feest voor de kinderen in de kinderspeeltuinen, welk feest door de koninklijke familie werd bijgewoond. R.K. Tweede Kamerclub. De R.K. Tweede Kamerclub heeft in een Dinsdagmiddag gehouden vérgade- ring het bestuur als volgt samengesteld: voorzitter Z.Ex. Mgr.Dr. W. H. Nolens; vicepresident Jhr. Mr. A. F V. van Sasse van Ysselt; penningmeester Dr. L. N. Deckerseerste-secrelaris Mr. P. J. M. Aalbersetweede-secretaris C. J. Kuiper. Verjaring van desertie. De minister van Oorlog heeft, naar de »Avp." meldt, bepaald dat de namen van deserteurs dan wel van personen die als zoodanig worden beschouwd, voor zoover zij den rang van onder officier bekleeden na 1 October van het jaar waarin zij den leeftijd van 45 jaar hebben bereikt, en voor zoover zij dien rang niet hebben bekleed, na 1 October van het jaar waarin zij den leeftijd van 40 jaar hebben bereikt, in 't «Algemeen Politieblad" moeten worcfen doorgehaald tenzij het recht van strafvordering wegens desertie nog niet mocht zijn verjaard. Noordbrabantsche ziekte. Maandag moest te Deurne weer een koe worden afgemaakt als lijdende aan de hier helaas al te goed bekende Noordbrabantsche ziekte, die nog steeds blijft heerschen. Eene nadeelige bij komstige omstandigheid is dat het vleesch van dieren, lijdende aan die ziekte, meestal wordt afgekeurd voor de consumptie, zoodat de schade voor de betrokkenen daardoor nog grooter wordt. Moge door de veeartsenijkunde spoedig een afdoend voorbehoedmiddel tegen die gevreesde ziekte worden ont dekt. De Boekhouder-Kassier van het Gemeente-Slachthuis er van door. De boekhouder-kassier van het ge meente-slachthuis te 's-Bosch, W. K., is van een aan hem toegekend verlof niet teruggekeerd. Het kastekort bij het gemeente slacht huis, bedraagt ongeveer f3500, terwijl de zekerheidstelling f3000 bedroeg. Men vermoedt dat K. naar België of Frankrijk is uitgeweken. K. is gehuwd en vader van negen kinderen. Veel animo. Voor de betrekking van assistent- boekhouder aan de Gasfabriek te Enk huizen hebben ongeveer 300 sollicitan ten zich aangemeld voor de betrekking van tweede beambte ter gemeente secretarie van Bierum (Gr.) waren 80 sollicitanten. Diefstal en oplichting. '1 in thans gedetineerd, had zijn baas den ouden H. Stammen, weten wijs te maken, dal diens vee uit de weide was gebroken en schade had aangericht op het haverland van Sewarten, die daar voor f35 schadevergoeding eisch te. Stammen droeg dit bedrag aan be klaagde af, die het voor zich behield. Voorts heeft beklaagde zich melk toegeëigend welke hij voor Stammen aan de zuivelfabriek moest afleveren. Beklaagde bekende. De baas kon nog al licht bedrogen worden. Vanwege zijn ouderdom waren zijn geestvermo gens niet meer normaal. Hij werd ver geetachtig en verkocht b v. waardevol vee voor een geringen prijs. Het O. M. oordeelde de oneerlijkheid van den arbeider die het vertrouwen genoot van zijn baas daarom nog te ernstiger. Beklaagde heeft reeds vroeger op een gemeene manier zijn baas opgelicht voor f 200. Het O. M. eischte wegens oplichting 6 maanden gevangenisstraf. De diefstal zal nog nader worden onderzocht. Verdediger was mr. E. van ZinnicqBergman. Verdronken. Woensdagmorgen is in de gracht van het fort Zonnenheuvel te Vught verdronken P. v. P., die sinds eenigen tijd malende was. Hij was een oppas send man, die nog Zondag j.l gehuldigd werd als 25-jarig bestuurslid van een vereeniging. Stille kroegen. De rechtbank te Almelo veroordeelde de drie winkeliers uit Rijssen, die tap ten zonder vergunning ieder tol f60 boete subs. 60 dagen hechtenis. Pluimveetentoonstelling. Naar wij vernemen zal te Boxmeer in Januari a.s. te houden Tweede Land van Cuijksche Pluimveetentoonstelling, tevens een belangrijke afdeeling voor postduiven toegevoegd worden. Binnen kort zal men overgaan tot het samen stellen van een eere-comitó en commis sie van uitvoering. Overreden. Maandag geraakte het 5-jarigzoontje van v. L. te Helmond onder een reclame Ford-auto, tengevolge waarvan het Dinsdag is overleden. Doodelyk ongeval. Te Boekelo onder de gemeente Lonneker had Dinsdag de 25 jarige landbouweisknecht H. Bannink uil Haaksbergen, juist met een met paard bespannen wagen de hoeve verlaten, toen het dier op hol sloeg. Bannink, die niet tijdig genoeg op zij kon sprin gen, kreeg het inspan in den rug, met het gevolg, dat hem de wervelkolom gebroken werd. Een spoedig ter plaatse gearriveerde geneesheer kon slechts den dood constateeren. De razende dood. Zondagnacht is een .motorrijder uit Voorburg in volle vaart te Halfweg tegen een ijzeren mast van de elec- trische tram opgereden. De berijder was onmiddellijk dood; de man, op de duozitting, kreeg een ernstige her sensschudding en is naar het gasthuis te Haarlem vervoerd. Nabij Cappellen aan de spoorlijn RoosendaalAntwerpen reed de chauf feur Jacobs met zijn auto tegen een rangeerende locomotief. De auto werd geheel versplinterd. De chauffeur was op slag dood. Het lijk was vreeselijk verminkt. Een kranige pelgrim. De 86-jarige heer J. B. van het slation Woensdrecht maakte dezer dagen de Bedevaart nog mee te voet, heen en weer, naar O. L. Vrouw van den Hagel- berg te Beirendrecht. Een reisje van zes lot zeven uur Sinaasappelen in den herfst. Tot dusver kwamen de sinaasappelen hier te lande pas in de wintermaanden aan. Ze rijpten niet eerder in Spanje, dat den grooten aanvoer hier te lande levert. Thans krijgt Spanje een concurrent in Zuid Afrika, waar de vruchten een paar maanden vroeger rijp zijn. Het s.s. «Roman Star" is onderweg van Kaapstad met een lading Jvan 15,000,000 sinaasappelen. Het schip komt aan op het oogenblik, dat in Londen de fruitvoorraad begint op te raken, en opent een nieuw tijdperk in den fruithandel. Tydelyko verlaging cokespryzcn. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemeene kennis, dat vanaf Maandag 21 September tot en met Zaterdag 26 September de prijs der gascokes tijdelijk verlaagd wordt en gesteld op grove cokes f 0,65 per ILL. geklopte cokes f 0,85 per H.L. gruis f 0,25 per H.L. afgehaald aan de fabriek. Voor bezorgloon wordt in rekening gebracht van 1 tol 5 H.L. 15 cent per ILL. boven 5 H.L. 10 cent per H.L. De cokes kunnen worden afgehaald van des v.m. 9 tot 12 en des n.m. 2 tot 5 uur. Venray 17 September 1925 Burgemeester en Wethouders voorn. O. VAN DE LOO De Secretaris, VAN HAAREN. »ijn en aange: ijft men het tandpijn en aangezichtspijn verdi ijft men het beste met 11 Rm'sn 75 rt _LMiinhardD Heden 5, Om S uur F voor de Koordje. Om kwart JoDge Derd Dinsdag Antonius. Woenada lot gelegenheid van Pater Donderdafcui o.g.v. om Vrijdag o t 1 Kruisweg. Zaterdag c leden mede Morgen groote 3e Slat Om kwar 'de Derde Orde ids zich opgeve e 1 nette 2 burge 1 Winto 1 Mei or (boerenge 2 Jcnge t 2 huisho 3 huishi eet 1 hulp* tss ziekte en 4 burge iac 6 grond

Peel en Maas | 1925 | | pagina 2