Katholieke Kiezer en Kiezeres. aav3ia?3Qïii3ia, V erkoopvereeniging „St, Anthonius". Denk er aan Gemengd Nieuws. □istricts-arbeidsbeurs van uit jLimoges, (rraxiKrijK;, afstand 728 K.M. De prijzen werden behaald als volgt: le en 5e Fr. Vermeulen 2e en 3e H. van Opbergen; 4e J. Creemers6e H. Strijbosch 7e G. van Dijck 8e L. Maassen. Duiven los 5 uur voorm. Aankomst eerste duif 5 uur 44 min. 8 sec., laatste duif 8 uur 38 min. 4 sec. De kampioenschappen over al de vluchten werden behaald door den heer J. Creemers le kampioen met 309 pun ten, 2e kampioenschap den heer H. v. Opbergen met 305 punten. Te Delft slaagde voor het propaedeutische examen mijningenieur, onze dorpsgenoot de heer J. E. M. Raedts. Vivat. Floreat. Crescat. Onze hartelijke gelukwenschen 1 Het hoerageroep der studenten ver kondigde ons reeds de zege die behaald was, van mond tot mond ging het door ons dorp Alle twaalf zijn ze er door. Wat een heerlijk succes Voor de eerste maal werd aan ons Gymnasium het staatsexamen afgeno men. Gedurende drie dagen leefden Paters en studenten in spanning. Het waren gewichtigde dagen. Dagen die zooveel verrassingen zouden kunnen brengen. De eerste dag was gunstig, want het verloop der examens was schitterend geweest. Moed en vreugde bezielde allen. De tweede dag was zoo, dat men reeds zeide, als er morgen geen ver rassingen komen dan zijn ze er allen door. Hoop doel leven De derde dag bracht de kroon op het werk. Allen moeiten en zorgen waren vergeten. Zonder deliberatie waren allen, als geslaagd, erkend. Schitterend waren de punten. Welk een vreugde bezielde allen I Geen wonder dat door de jongens de vlag werd uitgestoken, en een blij Io vivat werd aangeheven. Een waardeerend woord werd door den Inspecteur van het Hooger Onder wijs gesproken, toen hij den Rectoren de Leeraren gelukwenschte met het succes»Venray's Gymnasium kan met de beste in den lande de concur rentie doorstaan." Het is niet alleen een heele eer voor de Paters maar ook voor Venray, dat het zulk een Gym nasium bezit. 's Avonds bracht Venray's Fanfare corps onder toeloop van een groote menigte een serenade aan het Gymna sium, waarbij wederzijdsche speeches van waardeering gesproken werden. Daarna gaf onze Fanfare nog enkele stukken ten beste. Venray deelde in het geluk en de vreugde welke den Paters ten deel viel en weet het ook te waardeeren. Moge onder den zegen van het H. Hart van Jezus en de Onbevlekt Ont- vangene, aan wie het Gymnasium is toegewijd, het onderwijs steeds tot hooger bloei komen Tot meerdere eer van God, tol heil van de orde der Minderbroeders, tot glorie en roem ook van Venray 1 Eere aan de Paters 1 Heil en zegen 1 In verband met de stemming op a.s. Woensdag wijzen wij er nog na drukkelijk op, dat die stemming aan vangt 8 uur v.m. en slechts duurt lot 5 uur n m. Komt men na 5 uur, dan komt men dus te laat en krijgt men geen gelegenheid meer om te stemmen. Men beware de dezer dagen over de post ontvangen oproepingskaart goed, want die moet men meebrengen naar het stembureau. Hedenmorgen zal de Gemeente raad eene vergadering houden des voormiddags elf uur, Ier behandeling van de volgende punten 1 Beëediging nieuw benoemd Raads lid, de heer Peter van Bergen. 2 Notulen. 3 Mededeeling kasopname van den Gemeente ontvanger. 4 Benoeming van een hoofd der school te IJsselsteijn. De voordracht luidt 1 G. J. A. Vermeulen, hoofdon derwijzer le Steijl, 2 J. L. Martens, id te Eindhoven, 3 W. van de Mortel, id te Helmond. 5 Benoeming van twee leden van het Burgerlijk Armbestuur: a. in de vacature ontstaan ten gevolge van het overlijden van wijlen pastoor School meesters, b. wegens periodieke aftre dingvan het lid Th M. Michels. 6 Af- en overschrijving der begroo ting dienst 1924. 7 Aanvrage der gewestelijke Land- stormcommissie om subsidie tot het houden van eene gewestelijke landdag 8 Voorstel van B. en W. tot het het lijdelijk beleggen van een bedrag van f 15000 9 Ingekomen stukken. HEIDE. De kermis alhier heefteen kalm verloop gehad. De houders van dansplaatsen, maakten Maandag goede zaken. De overige dagen was de drukte minder groot. LEUNEN. Onze Fanfare zal morgen Zondag deelnemen aan het groot con cours voor muziekgezelschappen te Tegelen. Wij wenschen hen veel succes I 0 voor een. Naar wij vernemen bedraagt 't aan tal sollicitanten naar de betrekking van Hoofd der School te Bergen 9. OVERLOON. Naar wij vernemen 7al op vereerend verzoek op Zondag 5 Juli a.s nogmaals »De Verloren Zoon" den opgevoerd. Wij vertrouwen, dat ook dan het n.'.-r s wederom groot zal zijn. verkocht. De plaats gehad hebbende verkoop van alle eigendommen der N. B. D. S. onder de gemeenten Gennep, Oltersum en Oeffeit is voor de curatoren niet meegevallen. Slechts f113.000 werd in totaal opgebracht. VENLO. Dagelijks passeert alhier een extra trein bestaande uit verschil lende wsgens, geladen met aardbeien, bestemd voor Duitschland. Hoe hoog de prijzen aanvankelijk ook waren, ze gingen over de grens vlot van de hand. Waarschuwing. De Commissa'ris van Politie te.Venlo verzoekt te melden, dat hij naar aan leiding van ingekomen klachten zich bereid verklaart aan personen, die zulks eventueel verlangen mochten, inlichtingen te verstrekken betreffende het Credietkantoor H. Beerens, Oost singel 36 te Venlo Varkens naar Duitschland. Men schrijft uit Gennep Den laatsten lijd worden in het ge meentelijk abattoir veel varkens geslacht bestemd voor export naar Duitschland ROERMOND. Op de Coop. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 2712000 eieren. Hoogste prijs f8,10. Laagste prijs f 6,70. Kleine eieren f5,80 tot f6,70. Eendeneieren f5,90 lot f6,60. Plotseling overleden. Dinsdagavond is op weg van Odiliën- berg naar Roermond notaris H. H. van Boven door een beroerte getroffen en plotseling overleden, na nog tijdig van de laatste H. H. Sacramenten te zijn voorzien. NEDERWEERT. Einde van de vorige week zwierf in deze gemeente rond een persoon, die zicb uitgevende voor paardenkoopman en voorwendende zijn portefeuille elders te hebben achter gelalen en nu de autobus etc. niet le kunnen betalen op tal van plaatsen daar een gulden daai een rijksdaalder wist los te krijgen. Van het beloofde teruggeven kwam echter niets. Uit 'n onderzoek door den hier gestationeer- den Rijksveldwachter is gebleken dal men hier te doen heeft gehad met den 26-jarigen J. J. uit Meerlo, een goede bekende van Justitie en Politie, die thans reeds om andere feiten in hel Huis van Bewaring le Roermond ver blijft Congres van Directeuren der Derde Orde in Limburg. Het Centraal Bureau der Derde Orde te Weert heeft voor Directeuren der Derde Orde en andere belangstellende Priesters een congres uitgeschreven, dat zal gehouden worden op Dinsdag 30 Juni as. in het Minderbroeders klooster te Sittard. De vergadering zal aanvangen 's middags te half één ure. Op vrye voeten. De heer D., beheerder der Midden- standsbank voor Limburg, bijkantoor Sittard is weer op vrije voeten gesteld Hij is gearresteerd in verband met de bij het filiaal gepleegde diefstallen. Doodelyk ongeluk op de myn Maurits. Op de Mijn Maurits te Lutterade heefi Dinsdagmiddag een tragisch ongeluk plaats gehad. Een Duilsche arbeider welke zijn werk klaar had en zijn gereedschap pen verzamelde beklom nog even de hooge stallage waar hij zijn werkzaam heden verricht had. Door hel uitglijden van een plank is de ongelukkige van 10 M. hoogte naar beneden gevallen en terecht gekomen op den grond lig gende ijzeren balken. De ongelukkige kwam op het hoofd terecht en was terstond dood. Ilelf hoofd was totaal verbrijzeld. Tragisch is, dat de ongelukkige enkele uren tevoren een telegram naar zijn echtgenoote in Duitschland had gezonden, dat het werk voltooid was en hij dienzelfde avond naar hnis zou komen. Een verordening tegen godslasteringen. De socialisten tegen. De gemeenteraad te Hoensbroek heeft wegens de godslasteringen door de Dageraad openbare godslasteringen door pamfletten, aanplakbiljetten enz. bij verordening verboden. De socialistische raadsleden verklaar den zich tegen dit verbod. De voorzitter wees hen er op, dal het meerendeel der bevolking van deze gemeente katholiek is en dat zij zich beleedigd en gegriefd voelden door de godslastering van den laatsen lijd. De heer Snoeyerbos, socialist, zeide dat de Raad de vrije meening moest voorstaan. Het grootste deel der ge meente is katholiek, maar er is ook een klein gedeelte en hel gaat niet op het kleine gedeelte door het groot te laten onderdrukken. Dus vrijheid voor godslastering zouden we willen vragen. De socialistische- heer Heyboer stelde zelfs aan de katholieken den eisch Bewijs me eens, wat God is De kweekjchool voor vroedvrouwen te Heerlen. De Eerste Kamer heeft Donderdag het wetsontwerp lot aanvulling en verhooging van Hoofdstuk X der Staats- begrooting voor 1925 (subsidie van f 40 000 voor de Kweekschool voor vroedvrouwen te Heerlen) zonder debat en zonder hoofdelijke stemming aan genomen. SIMPELVELD. Niet alleen in deze gemeerte, maar ook in de omliggende plaatsen heerscht sedert enkele weken onder het pluimvee, vooral onder de kippen, een buitgewoon groote sterfte. Heele parken sterveu uit. Wanneer ge op 1.1 uli het Stembureau binnenstapt wordt U een breed stem biljet ter hand gesteld. Hierop komen voor een groot aantal lijstjes met verschillende nummers er boven. G\j moet No. 23 hebbenDit is hel nummer van de KATHOLIEKE LIJST. De eerste naam van lijst No. 23 is Dr. NOLENS in bet blokje dat voor dezen naam staal moet ge het witte puntje rood maken met het roode potlood dat in het stemhokje ligt. ENKEL DAT EENE BLOKJE. Anders is uw stembiljet ongeldig. Dan vouwt ge uw stembiljet toe en werpt het in de stembus Dan hebt ge als rechtgeaard Katho liek goed gestemd. De tijd dringt Verschillende correspondenten mel den aan de N. L. dat zelfs na de vele aansporingen nog verschillende R. K. Kiesvereenigingen voor de a.s. Kamer verkiezingen geen enkele actie ontplooid hebben. Dat mag niet zoo blijven. De R. K. Kiesvereenigingen moeten alom enthousiasme brengen bij het R. K. kiezerscorps. Zij moeten zorgen voor de noodige voorlichting in de slemlcchniek Zij moeten zorgen, dat elk R. K. kiezer thuis is in den doolhof van namen en lijst no. 23 weet te vinden, wat gemakkelijk is le bereiken door gebruik maken van een model-stem biljet Zij moeten ten slotte zorgen, dat de lauwen worden aangespoord om te gaan stemmen en dat zij, die bezwaar lijk den gang naar de stembus kunnen maken, een vervoermiddel ter beschik king krijgen. Besturen onzer R. K. Kiesvereeni gingen, spant nog eens Uw beste krachten in Het gaat om de katho liek° zaak, die zeker een offer waard is. Ernstig ongeluk. De landbouwer V. le Vierlingsbeek beging de onvoorzichtigheid bij het schoonmaken van een motor, een bran dende lucifer te werpen op gemorste benzine. Hierbij geraakte zijn kleederen in brand, waarbij hij zeer ernstige brandwonden bekwam. Ernstige mishandeling. L. E, landbouwer te Maashees had op 23 April 1925 ruzie gehad met B. Gommers en schoot daarna zijn tegen stander met een met hagel geladen geweer, waardoor hij pijnlijk getroffen werd Het O. M. eischte 6 maanden gevan genisstraf. Uitspraak 30 Juni a.s. De malversaties aan de Maas- en Waalsehe Bank. Dinsdag deed het Arnhemsche Ge rechtshof uitspraak in de zaak tegen den 57 jarigen bankdirecteur J. G. Jur- gens uit Nijmegen, thans gedetineerd Bekl. werd veroordeeld wegens valsch- heid in geschrifte tot een gevangenis straf van 1 jaar met aftrek der preven tieve hechtenis. De eisch luidde 2 jaar Noodlottig ongeval. Te Coevorden geraakte Woensdag het zoontje van den heer J. B. Koop tijdens het spel in een veewagen onder de neervallende deur. Levensgevaarlijk gewond is het ventje naar huis ver voerd. Wijziging Drankwet. De Eerste Kamer heeft Donderdag middag het wetsontwerp tof wijziging van de Drankwet zonder debat en z. h. sl. aangenomen. Onweer. Te Aarlanderveen (gemeente Alphen a. d. Rijn) werden Woensdagmiddag een koe en een schaap van den land bouwer Bunnik in de weide door den bliksem gedood. De moedermoord te Peperga. J. van Cte Peperga is Donderdag wegens doodslag op zijn moeder, gevolgd door berooving, door het Gerechtshof te Leeuwarden veroordeeld tot levens lange gevangenisstraf. De rechtbank had hem overeenkom stig den eisch veroordeeld tot 20 jaar gevangenisstraf. Gevaarlijke insecten. Dezer dagen is te Bergen op Zoom plotseling overleden de vrouw van den ambtenaar der belastingen W. Zij was Woensdag in de bosschen gaan wan delen, toen zij op den neus gestoken werd door een of ander insect. Onmid dellijk zwol de ueus op en toen des avonds de dokter gehaald werd, was hel vergift reeds tot de hersens door gedrongen. Eenige dogen daarna stierf de vrouw. Bij 't hardloopen doodgebleven. In de van Brakelstraal te Rotterdam waren Woensdagavond eenige buurjon gens aan het spelen. Ze zouden ook hardloopen. Daarbij zakte de 13 jarige D. de J., wonende in de van Brakel- straat plotseling in elkaar en verloor het bewustzijn. Te hulp geroepen ge- neesheeren konden slechts den dood tengevolge van hartverlamming con- atateeren. De Kerkeraad der Geref. Gemeente te Aalten heeft, naar aanleiding van ingekomen klachten over rumoerige bruiloften bij leden der kerk, besloten de gemeente er ernstig op te wijzen, dat zulks geheel in strijd is met het christelijk leven en de Gemeente in op spraak brengt. Daar het de overtuiging van den kerkeraad is, dat het schen ken van alcoholhoudende dranken een der hoofdoorzaken is, zal er bij de leden, die wenschen te huwen, met klem op worden aangedrongen, den alcohol in eiken vorm van hun brui loft te weren. Door een stier ernstig gewond. De landbouwer Vaessens die werk zaam was in een sfad bij zijn woning te Ter Worp, werd plots aangevallen door een stier Hij,-werd zoodanig ge wond, dat men voor zijn leven vreest. Het revolschot te Rotterdam. Te Rotterdam zijn Maandag naar hei huis van bewaring overgebracht de 22 jarige Coba van Gils en de 27-jarige Truus de Jong. Beide vrouwen waren betrokken bij de berooving van een sleepboot kapitein uit 's Hertogenbosch, Zaterdagavond 13 Juni gepleegd op den Schiedamschen Singel. Het was, zooals bekend bij deze bevooving, dat, bij de achtervolging van twee souteneurs in een pand aan de Delflsche straat, de molenaar G. A., die met het geval niets te maken had, door de politie werd doodgeschoten Eerste Kamer. De le Kamer verwerpt het wetsont werp lot wederinvoering van het Fransch op de lagere school met 2115 stemmen. De wijziging der militaire pensioens- welten werden met 23—13 stemmen aangenomen. Het wetsontwerp inzake de maatre gelen en werken tot voorziening in de belangen der landsverdediging in ver band met de afsluiting en droogmaking der Zuiderzee werd met 13 tegen 6 stemmen aangenomen. Doodeljjk ongeval. Te Leeuwarden kwam de 40 jarige vrouw van der Schoot, doordat ze het stuur over haar rijwiel kwijt raakte, te vallen. Zij scheurde daarbij delever. In het stadsziekenhuis is zij aan de gevolgen overleden. Het weer. Het was Maandag, de vier en twin tigste dag zonder regen in Engeland. De temperatuur is evenwel aanzienlijk gedaald. Par\jsche vervoerstaking. De eigenaardige sabotage van het personeel der Parijsche autobussen en trams, n.l. het stipt opvolgen van alle dienstregelingen, hetwelk in de praktijk tot vertraging in den dienst leidt, duurt nog steeds voort en kost den maatschappijen ongeveer 100.000 francs per dag. De chauffeurs nemen elke aanleiding tot een ver traging in den dienst te baat, doch houden zich daarbij strikt aan de letter der reglementen. De Parijzenaars, die uiteraard groote onaangenaamheden ondervinden bij het langzame verkeerstempo, hebbbn er iets op gevonden om het dwarsboomen, de personeel dwars le zitten. Zij aarze len heel iang met betalen, laten den conducteur geruimen lijd wachten al vorens te betalen, en trachten door deze tegen-staking den obstructielust van het personeel te dooden. Woningnood in Duitschland. Het Wolff-bureau meldt, dat de rijks minister van arbeid gisteren in de woningcommissie van den Rijksdag heeft verklaard, dat volgens de inge komen berichten der verschillende landen voor 1925 op een totaal bedrag van bijkans een half milliard mark voor het ten uitvoer brengen der woningbouwplannen te rekenen valt. Naar draadloos nog wordt medege deeld is er op het oogenblik in geheel Duitschland een tekort van 600,000 woningen. Bloedig drama. Naar de »Messagero" bericht, heeft in een dorp bij Messina een krankzin nige 9 personen gedood en 4 gewond. Tenslotte werd hij zelf door een bloed verwant neergeschoten. Bewaren van eieren. Leg de eieren in sleenen potten, waar nooit vet of pekel is in geweest. Behandel de eieren zacht (niet rollen, noch schudden). Laat 10 liters water goed doorkoken, en één nacht afkoelen. Roer 's anderdaags in het koude water 1 kilogram silicate de potasse (water glas). Zet een teems over den pol met eieren en laat er het gemengd water zacht overvloeien, tot de eieren onder water slaan. Leg een papier of bord over den pot, voor de zindelijkheid, en zet den pot heel zacht op een rustige De Burgemeester eu Wethouders van Venray doen te weten, dat door den Raad dier Gemeente in zijue vergadering van 18 April 1925 is vast gesteld de volgende verordening Verordening tot wijziging der Ver ordening op de heffing ecner belas ting onder den naam van >leges" van door of vanwege de gemeente Venray verstrekte diensten, zooals die is vastgesteld bij Raadsbesluit vau 14 Angustus 1924 en goedge keurd bij Kon. besluit van 17 Octo ber 1924, no. 9. ARTIKEL 1. Volgnummer 18 van sub A van ar tikel 1 der verordening wordt vervan gen door een nieuw volgnummer 18, 'uidende als volgt: 18. Onverminderd het zegelrecht en de andere rechten omschreven in ar tikel 15 der Jachtwet 1923; alle geoorgeoorloofd jachtbedrijf f 15. h. voor eene groote jachtacte als boven met uitzondering van de valken jacht f7 50. c voor een logeerakte f 5. d. voor een kleine jachtakte tot het vangen van waterwild met netten waarvan het gebruik geoorloofd is f 2 50 ARTIKEL 2- Deze wijziging treedt in werking met 1 Juni 1925 of zooveel later als de koninklijke goedkeuring daarop eerst mocht zijn verkregen. Zijnde deze verordening goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 28 Mei 1925, no. 169, waarbij de verordening van 14 Augustus 1924, houdende voor schriften, naar welke de rechten zul len worden ingevorderd, is aangehaald. En is hiervan afkondiging geschied, waar het behoort den 25 Juni 1925. De Burgemeester en Wethouders voornoemd, O. VAN DE LOO De Secretaris, VAN HAAREN. Volksconcort te Mersolo. De Burgemeester van Venray maakt bekend dat het door Venray's Fanfare te geven concert, bepaald op Zondag 28 Juni te Merselo, zal plaats hebben op Maandag 29 Juni nam. 6 uur. De Burgemeester voornoemd, O. VAN DE LOO. ssamnKB DISHSTES VSMAY. Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur Kleine Congregatie, half 3 berhalingscitechismus, 5 uur H. Familie Maandag Gest van St. Petrus en Paulus, de dieusten als op Zondag, om 2 uur zal de M<ria *ereenigiog ter bedevaart gaan naar Oostrum, onder de processie cdlecte voor de kaars. Diasdag half 8 besteld Jaarg. voor Peter Joh. Siebers, 8 uur besteld Jaarg voor de Echtgn van M. Wismans Woensdag half 8 Jaarg voor Frans Poels, 8 uur besteld Jaarg voor Jan Rutten en Bcbtgn. Donderdag half zeven te Velium H. Mi', balf 8 Jaarg. voor M Verriet en Petronella Coopmans, 8 uur besteld Jaarg. voor Willem Poels Vrijdag 1ste der maand en vereering van het H. Hart van Jezus, 6 uur bestelde Hoogmis, half acht gestichte leesmis, 8 uur besteld Jaarg. voor d* ZesrEerw. Heer Pastoor Martin Rutten, 7 uur Lof eerhervtel aan het H. Hart Zaterdag komen de kinderen der 5de klas te biechten, half 8 Jaarg. 2de kl >s voor Everard Messemackers en kinderen, 7 uur Lof. A s Zondag collecte voor den St Pieterspenning Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur de H. Mis met onderrichting Om 8-uur de Hoogmis met preek, om 5 uur Lof. Vergadering voor de leden der 3 le Orde, om kwart over 9 *oor de mannelijke om 2 uur voor de vrouwelijke Tertiarissen Maandag feest *an de H. Apostelen Petrus en Paulus, de diensten als op Zondag, om 8 uu Hoogmis, om 5 uur Lof- Dinsdag om halt 8 Hoogmis ter eere v.d. H. Antomua, om 6 uur Lol, Donderdag feest vau het Bezoek der Allerh. Maagd Maria. Generale absolutie voor de leden der 3de Orde, om 6 uur Lof Vrijdag 1ste Vrijdag der maand toegewijd aan het H. Hart van Jezus Oru ball 8 Hoogmis met Li'.auie van liet H. Hart. Om 6 uur Lol en eere- bovte BUaaSEUJKE STAHD VSBRAY. van 1926 Juni GEBOREN Gerardu9 H. H. Nelissen, Oirlo. Gertruda H. M. Geurts, Smakterweg. Johanna Th. H. Reintjes, Veulen. Gernrdus J. W. Smits, Castenray. Maria F Th. Verbeek, Smakterweg. Peter J.' G. Huebers, Willemstraat. Mathijs J. Goossens, St. Annalaan 5. Huberüna C. Maessen, IJsselsteijn. Johannes H. M. v.d. Broek, Vlakwaterw OVERLEDEN: 2 patiënten St Ann«gesticht. St. Antonius-Patronaat. Zangrepetitie cn muziek op denzelfden tijd als den vorigen keer. De Spaarbankboekje®, ook die van de Jongelingen-vereeniging, moeten alle wor den ingeleverd. Er wordt nog eenmaal op aangedrongen dat degenen die het patronaat niet kunnen meemaken, biervan kennis geven. Worden gevraagd 3 boerenknechten 4 boerendienslmeiden 3 burgerdienstmeiden 3 scbildersknechten 2 keukenmeiden 3 timmermansknechts 1 paardenknecht 2 jongens voor leerling rijwielhersteller Bieden zich aan 1 bekwame bakkersknecht 2 nette bakkersleerlingen 1 bakkersknecht 3 jaar aan het vak 1 timmermansleerling 2 jongens van 13—15 jaar op boerderij 1 •midsleerling 1 rogg< b odater* De Leden worden er bij deze aan herinnerd, dat varkens, die reeds ten verkoop bij de Vereeniging zijn aange geven, niet meer zonder voorafgaande kennisgeving mogen worden verkocht, daar niet uitgesloten is, dat deze var kens tweemaal worden verkocht en hierdoor onaangenaamheden kunnen ontstaan. 22 Dir. B. Loenen. Te huur gevraagd omtrek Slation of Venray. Aanbiedingen Bureau van dit Blad. voor c plukt I DEN 5

Peel en Maas | 1925 | | pagina 2