Firma M. J. VOLLEBI G-emeng-d Nieuws. Firma GEBR. JANS Wenscht niet te hoog in zijn eisch zou zijn. O heen, mijnheer de ingenieur, had de burgemeester geantwoord, Kun- ze is een bescheiden man; gij zult zijn weiland voor een bagatel kunnen over nemen, daar sta ik voor in. Toen de Inspecteur echter mijnheer Kunze bezocht, om te trachten het bewuste weiland te koopen, bleek het, dat »doove Peter" er voor een spotprijs eigenaar van geworden was. Peter maakte er een driemaal hoogeren prijs voor. Op die manier werd »doove Peler" langzamerhand een welgesteld man. Zijn zoon Emil was na volbrachten diensttijd huiswaarts gekeerd. Hij had bij de zwarte huzaren gediend en was een flinke borst geworden hij zou het gemakkelijk tot onderofficier hebben kunnen brengen, maar zijn vader had het hem afgeraden. Zie je, mijn jongen, had Peter hem gezegd, in dat vak is niet veel vooruitzicht; als je twaalf jaar gediend hebt, dan kan je politieagent, oppasser in een museum, of bode aan het stad huis worden, maar verder breng je het niet. En vertel me eens, hoe sla je met Gretchen van den Burgemeester. Emil kreeg een kleur als vuur, Gretchen van den Burgemeester, de geliefde zijner jeugd Maar zij stond maatschappelijk torenhoog boven hem. Neen, daar is geen kans hoege naamd op antwoordde hij zijnen vader. Dat is onmogelijk! Onmogelijkheden bestaan er tegen woordig niet meer, viel Peter Hem in de rede, en voor jou vooral niet, je bent een knappe jongen en je hebt het meisje lief. Maar hoe denkt ze over jou! Ze houdt van mij, antwoordde Emil. Welnu, zeide Peter, laat alles verder nu aan mij over, en je zult verbaasd staan, als je bemerken zult, hoe nuttig het is, een vader te hebben, die doof, stokdoof is, maar, voegde hij er met een sluwen glimlach bij, alleen als het in zijn kraam te pas komt. Burgemeester Jenicke speelde natuur lijk, uit den aard zijner betrekking.de eerste viool in het stadje. Hij was beschermheer van de schiet- vereeniging, eerelid van de vrijwillige brandweer, hij hield de feestrede als de keizer jarig was, enz. enz. Het was hem dan ook geenzins kwalijk te nemen dat zijn gevoel van eigenwaarde buitengewoon sterk ontwikkeld was Zijne dochter Gretchen, een zeer een voudig meisje, was volstrekt niet trotsch tegenover minderen en stelde hare eischen, wat hare toekomst betrof, niet hoogmaar hsars vaders vurigste wensch daarentegen was, dat zij een dame uit de groote wereld zou worden Die dwaze vrijerij met dien gewezen soldaat, daar kon toch niets van komen. Je moest je schamen, zeide hij tot Gretchen, schoondochter van »doove Peter" te worden. Haha, het is te gek om van te spreken 1 »Doove Peter" wist zeer goed hoede Burgemeester over hem dacht, maar daar trok hij zich niets van aan, de gelegenheid zou zich waarschijnlijk vroeger of later wel eens voordoen om den verwaanden Burgemeester eens een poets te spelen. Op zekeren avond zat Peter in de gelagkamer van »Het bruine Paard" en merkte op dat de kastelein en diens vrouw in een druk gesprek gewikkeld waren, waarvan hij natuurlijk niets kon verstaan, wegens zijn doofheid. De kastelein toonde zijn vrouw eene telegram, zeggende Als er per telegraaf kamers besteld worden, dan doen dat alleen voorname lui; de onderteekening is dan ook »Von Gerstenkorn, lid van de Rechtbank." Laat kamers no. 1 en 2 met het salon gereed maken. De heeren komen met den nachttrein. Peter kwam dien avond, tegen zijne gewoonte, pas om 12 uur thuis. misschien weet Joseph Brill je wel te zeggen, of papa vijanden bezat. Misschien daar hij dertig jaar lang bij uw papa in dienst was. Doch als hij wil kan hij zwijgen, zooals geen ander het hem verbeteren zou. Tenzij jij Alex. Waar was je eigenlijk gisterenavond? Je bent niet naar mij toegekomen. De jonge man scheen bij deze vraag niet geheel en al op zijn gemak te zijn. Hij had zijn redenen, geen recht streeks antwoord daarop te geven. Ik heb een lange wandeling on dernomen, om.... om over verschillende dingen na te denken Toen ik terug kwam was het te laat je nog op te zoeken. Wal maakte je dan ongerust Alex? Je schijnt mij den laatsten tijd zoo ontstemd toe. Ik geloof dat je zor gen hebt. Vertel ze mij, lieveling, ik moet immers al je zorgen mogen deelen. Mijn schat, ik heb geen zorgen hij kuste haar de hand maar ik ben uw verloofde, en het is geen kleinig heid een vermogen van een millioen pond sterling te beheeren, Het is veel geld hernam, hel jonge meisje. Laten wij er een deel van weg geven, dan heb jij minder zorgen met het overige Mag ik erover beschikken, zooals ik wil, Alex? Over het grootste gedeelte, ja met uilzondering van eenige legaten. Ik zal je daaromtrent wel opheldering geven. Ach, ik geloof dat dit geld ons nog veel zorg zal baren, Alex. Het is vreemd, dat wij zoo'n overvloed van geld hebben, terwijl wij er toch niets Den volgenden morgen trok hij zijn Zondags pak aan, vatte zijn beste scheer étui en kwam door de achter deur »Het bruine Paard" binnen. Zonder door iemand opgemerkt te worden, liep hij den trap op, en stelde zich in een vensternis verdekt op. In kamer no. ,1 werd gescheld; uit kamer no. 2 kwam een corpulente heer te voorschijn met een krijgshaftigen knevel en trad zonder te kloppen bij no. 1 binnen. Opnieuw werd gescheld en de kellner bracht het ontbijt binnen. Toen kwam »doove Peter" uit zijne schuilplaats te voorschijn, klopte aan no. 1 en trad binnen. Mijnheer wenscht geschoren te worden? zeide hij lot den heer, die geen baard had, plaatste zijne scheer- benoodigdheden op tafel en maakte toebereidselen om in te zeepen. Maar dat is een verregaande brutaliteit! riep de baardelooze heer uit. Ik heb je niet geroepen kerel I Jawel Mijnheer, u behoeft niet eens op te staan, zoo is het goed maar blijft als u blieft stil zitten, anders zou ik u misschien snijden. Wat is dal voor een dwaze vent, wachtmeester? vroeg hij op Peter wijzend. Dat is sdoove Peter" mijnheer de rechter; de man is stokdoof. Zoo, zoo, zei de rechter, dan kun nen wij ongehinderd ons gesprek voort zetten, terwijl hij mij scheert. Dus wachtmeester, gij denkt werkelijk, dat de Burgemeester... Ja, mijnheer de rechter, men spreekt van 20,000 Mark. Wel, wel, ik heb hem altijd voor een eerlijk man gehouden. Laten wij nu maar eerst ontbijten, dan zullen wij over een uur de kas nazien. Nog geen tien minuten later, stond Peter voor den Burgemeester. Mijnheer Jenicke, zeide hij, de rechter van instructie en de wacht meester der gendarmerie zijn lijer en komen over een uur uw kas nazien, waarin een tekort van 20.000 Mark is. Gij zult gearresteerd worden en ver oordeeld. Bleek en hevig ontsteld, sprong de Burgemeester van zijn stoel op. Hoe weet ge dat? vroeg hij met bevende stem. Ik weet niets, wantik ben immers doof maar hier hebt gij 20.000 Mark als mijn Emil uw dochter krijgt. Toegestaan I riep de Burgemeester uit, terwijl hij met bevende hand de bankbiljetten aannam maar er wordt toch niets van bekend in de stad Niels hoegenaamd, ik heb niets gezien, niets gehoord, ik ben helaas stokdoof. Wat elke maand te doen geelt. (Ie helft Mei). Nadruk verboden. »April mag doen wat zij wil", zegt de volksmond. En zij heeft dit gedaan, en ons van alles gegevenook veel goeds. Zij gaf ons allen o.m. een zon nige Paschen en den boer naast nacht vorsten, die minder welkom waren, groeizaam weer, zoodat half April reeds veel jong vee in de weide liep. De te vroege overgang van onze koeien uit den warmen stal, waar zij maanden lang hebben vertoefd, naar het land wreekt zich licht wanneer het weer omslaat. Tal van veehouders onder vonden dit, heel wat koeien werden ziek, kregen de z.g. kopziekte en ver scheidene dieren werden dood in de wei gevonden. Een les voor later Op den akker heerscht nu een groote bedrijvigheid: men mest en'ploegt, zaait en poot. Vóór Mei, in de 2e helft om malen. Kijk daarentegen dokter Warren eens. Hij werkt en ploetert zich nog dood, enkel en alleen cm aan de buitensporige eischen zijner vrouw te kunnen voldoen. Hij heeft haar bovenmate lief. Ja, ja, daarom arbeidt hij ook zoo onvermoeid Zij daarentegen is een vreeselijk mensch en bekommert zich heelemaal niet om haren man, laat staan dat zij van hem houdt. Liefde Ze heeft er hoegenaamd geen besef van, wat liefde is Wij daarentegen. Zij boog zich over Alex en kuste hem. Op hetzelfde oogenblik herinnerde juffrouw Prasch eraan, dat het theetijd was. Goed, ik kom. En, Vicky, ik weet dat Alex ook gaarne een kopje mee wil drinken. Lichtzinnig, zooals altijd, Sophie, berispte het bedaagde juffertje. Ik geef het haast op, u te verbeteren. Dat zal Alex wel doen, was Sophie van meening. Ondanks haar verdriet was Sophie op den weg naar het hotel tamelijk opgeruimd. Niet zoo Alex. Hij was woordkarig en nadenkend, en dacht blijkbaar na over de groote verant woordelijkheid, welke het beheer der Marlowsche erfenis hem oplegde. Toen zij met hun eerbewaarsler de promenade langs liepen, merkten zij een groepje menschen op, die om een zeer dikken man heen stonden, in een sjovel zwart pak gekleed. Hij zegde een gedicht op en zijn stem klonk als de diepe tonen van een orgel. Toen het drietal voorbij kwam, be merkte Alex, dal de man een vluggen, der voorgaande maand, heeft men in den grond gebrachtaardappels, suiker biet en wortels, koolraap en mangel- wortelzaad. Met het zaaien der koolraap »van den korrel af", dit is door uit zaaiing ter plaatse kan men doorgaan tot einde Juni, wat daarna gelegd wordt, geeft weinig kans meer op een redelijke 'opbrengst, Men heeft dus nog den tijd. Evenwel bedenke men, dat de grond, evenals voor alle hakvruchten, diep los gemaakt moet worden; ter vernietiging van onkruid kan nu meermalen worden geploegd en geëgd; een late zaaiïng geeft een mooie gelegenheid om een »voorjaarsbraak" toe te passen.. Geef uw suikerbieten een overbemes ting met Chilisalpeter, en .qveneens als het noodig is, aan uw wintergraan na de uitstoeling. Het land kan in orde gemaakt worden voor boekweit. Om streeks het midden dezer maand wordt door sommigen dit gewas reeds besteld de veenboekweit nog wel vroeger, ook wel later, naargelang het weer is. De oude boekweitverbouwers weten echter wel, dat dit gewas licht te lijden heeft van nachtvorsten en wachten daarom met de zaaiïng wel tot einde Mei of begin Juni. Een diepe grondbewerking is noodzakelijk: »boekweit groeit in het zweet der paarden". Op rijen zaaien is het beste afstand der rijen 30 c.M. Men heeft dan 50 Liter of 30 K.G. zaaizaad per Hectare noodig: zaait men breedwerpig, dan 60 Liter. In 't laatst geval egt men als bij granen bij rijen- teelt gaat men er een paar malen met den schoffel door. In den tuin. Ook hier is veel te doen: spitten en zaaien, planten en verplan ten gieten en wieden, schoffelen en hakken en harken. Onkruidbestrijding moet geregeld door plaats hebben, en wordt veel te veel verzuimd, 't Onkruid neemt plaats weg en onttrekt voedsel aan den grond. En niet alleen voedsel, maar ook water, dat zich vooral wreekt bij ge wassen (groenten), die veel vocht vra gen. Voorts is het onkruid dat de bodem bedekt, oorzaak, dat de grond kouder is, en de groenten minder snel groeien. Eindelijk brengen de onkruid- planten zwammen en insecten op onze cultuurplanten over, als zij tot dezelfde plantenfamilies behooren. Het onkruid moet derhalve gestadig en met kracht worden bestreden. Verzuim in deze geeft groote moeite en schade »Wie één jaar zijn »roet" laat staan, moet zeven jaar uit wieden gaan". Wieden is wel het beste middel, maar vordert te veel tijd. Hak en schoffel kunnen bij rijenteelt uitnemend dienst doen. Wie vuil land heeft, passé daarom bij voorkeur rijen teelt toe. Hebt ge uw doppers en peulen al boven den grond Pas dan direct het wieden toe, want later is het moei lijk, om zonder beschadiging der erwtenplanlje8, het onkruid te ver wijderen. Help de jonge plantjes tegen de rijzen aan, als ze een handbreed groot zijn. Laat ze niet tegen den grond liggen; leid ze in ietwat schuine rieht- ting, en hoog aan den voet de aarde wat opdit beschermt ze tegen den wind en doet ze sneller groeien. In 'l midden dezer maand kan men reeds bruine boonen leggen, waarvan de cul tuur gemakkelijk is. Ze gedijen het best in goeden grond en op de vrije ruimte, maar men kan ze toch ook telen in verloren hoekjes en daar, waar andere groenten niet voort willen. Leg 2 boontjes bij elkaar: 1 li/t voet af stand, op 2 centimeter diepte. Ook bieten kunnen in de le helft gepoot of gelegd worden. Bij vroegere zaaiïng bestaat het ge vaar van doorschietenzaait men later, dan blijven de bieten klein. Zaai dus liefst in de eerste dagen van Mei. Zaai of leg de korrels op rijen, vooral niet te dicht bij elkaar, zooals in den regel geschiedt, maar op een kleine palm 9 10 centimeter afstand. Eerst bet tuinbed flink diep omspitten na bemes ting met ouden verteerden mest. Hebt ge wortelen gezaaid, denk dan om het uitdunnen, 't Duurt lang eer ze voor den dag komen, vooral als de grond stijf is; in dit geval raakt het onkruid voor. Wieden dus I En zorgvuldig uitdun nen, want elk wortelplantje moet op zich zelf staan. Geef ze een tusschen- ruimte van 3 a 4 c.M. als gij kleine worteltjes wilt oogsten wilt ge grootere, dan moeten ze 5 6 c.M. van elkaar. Trek vooral de plantjes, die moeten blijven slaan, niet los 1 Half Mei kan men ook reeds postelein zaaien. Echter, haast u hiermee niet; postelein groeit alleen bij warmte. Over deze groenten spreken we dus nader. onderzoekenden blik op hen wierp en vooral miss Marlow nieuwsgierig aan staarde. De declamatie was juist ten einde en de man reikte zijn hoed rond tot het inzamelen van liefdegiften. Sophie, goedhartig en vrijgevig van aard, wierp er een shilling in. De man glimlachte. Vriendelijk bedankt, mejuffrouw, zeide hij, dat is, naar ik hoop, het be gin van meer. Alex fronste het voor hoofd en trok zijn verloofde met zich voort. Op dat oogenblik hechtte hij geen waarde aan dat gezegde, iets later viel het hem in, toen er omstandig heden optraden, welke aan die woor. den een bijzondere beteekenis verleende Wordt vervolgd. Ingekomen en vertrokken personen over de maand April. Het jaartal achter de namen is het geboortejaar. VERTROKKEN J. H. Campsen ge zin (1886) landbouwer, naar Bergen (L.) WellerlooiP. H. van den Broek en anderen allen Overloonscheweg 2 naar Schiermonnikoog, ft K. Vacantiehuis J. A. van Bergen (1911) zonder beroep naar St. Michiels-Gestel M. J. W. van Winkel (1909) dienstbode naar Deurne »Huize Landzicht"; J. Hesen (1902) dienstknecht naar Horst, G 14-6 J. II. A. Trommar, (1897) sigarenmaker naar Krommenie; P. J. H. van Meijel (1904) bakker naar Venlo, v. Limburgstirumstr. 9, TegelschewegM. H. Leyssen (1896) dienstbode naar Sevenum, Heerstr. E. 31; A. v. d Wetering (1903) dienstknecht naar Bakel, A. 14; P. J. A. Francken, (1900) dienstknecht, naar Deurne, Lief degesticht M. B. Tienekens, (1910) dienstknecht, naar Bergen (LAfferden G. A. Strijbosch (1908) dienstbode, naar Asten, Ommel G. 21M. E. Raymakers, (1907) dienstbode, naar Enschede, Steen weg 70Th. W. Janssen (1901) z. b. naar Kerkrade, BlijerheideA. H. Smits (1898) dienstknecht, naar Wans- sum, Geysteren P. M. Linders (1902) dienstknecht, naar Venlo, St. Urbanus- wegJ. A. H. Kersten (1901) smid, naar Brunssum Wed. Wismans (1855) z. b. naar Maasbree, Wielder 7; J. G. Wis mans (1896) reiziger, naar Deurne IlelmondschewegG. J. Janssen (1907) dienstknecht, naar BroekhuizenH. W. van Els £1902) kloosterzuster, naar Haelen, Ursulinenklooster M. O. Ver schuren (1897) kloosterzuster, naar Haelen, Ursulinenklooster; E. M, Draaisma (1896) kloosterzuster, naar Haelen, Ursulinenklooster; M. F. Bexkens(1909) dienstknecht, naar Meerlo Tien ray J. W. Boom (1909) dienstbode naar Boxmeer, Kreupelstr. J. A. Leys sen (1903) dienstbode, naar Horst; J, H. Seijkens (1894) chauffeur, naar Maashees-Overloon J. Ch. M. Goumans (1909) z. b naar Steijl, klooster St. Joseph Camps W. G. A. (1909) z. b. naar Steijl, klooster St Joseph H. A. W. Kemps en gezin (1880) slager, naar Oss, Tulpstr. 20; J. P. F. van Dijck (1909) dienstbode, naar Meerlo-Blitters- wijck B. 98; J. II. W. Rademaker en gezin (1892) bouwkundige naar Olden zaal, Langest.II. G. Holleman en ge zin (1888) landbouwer, naar Herveld Valburg; J A. Verwaay (1882) land bouwer, naar Herveld—Valburg M. B. Verheijen (1900) dienstbode, naar Horst, Heide Ustrik A. G. W. M. van Opber gen (1904) onderwijzeres, n. Roermond, Voogdijstr.M. J. Loonen (1898) dienst bode naar MaasheesHolthees: P. II. M. Wijnhoven (1904) z. b. naar Vier lingsbeek, Grootestr. 15 H. P. M. Weijs (1910) dienstknecht, naar Maashees Overloon; G II. Hendriks (1910) dienst bode, naar MaasheesOverloon K. P. Derks (1901) dienstknecht, n.Wijchen A. Verstraelen en gezin (1894) aanne mer, naar Blerick, Leeuwenhstr.A. H. de Lauw (1906) dienstbode naar WanssumGeijsteren G. Paters (1867) arbeider, naar Eindhoven J. II. M. G. Schreurs en gezin (1881) procuratie houder, naar Eindhoven, St Rochusstr. A. W. Dicks en gezin (1884) koopman, naar Horst, Loevenstr. B. 262P. J. Janssen (1906) dienstbode, naar Bergen (L) Wellerlooi; W. J. Peeters (1907) dienstbode, naar Venlo, Villapark; G. B. M. Rominde, pensionair, naar Ut recht, Rijnkade 6, MynharPs Laxeer-tabletten regelen zon der Kramp of Pijn uw Stoelgang. 4 Doos 60 ct. Bij Apolh. en drogisten. Limb. Land en Tuinbouwbond Maandag hield deze bond in het Landbouwhuis te Roermond zijn jaar vergadering, welke door 129 van de 164 afdeelingen werd bijgewoond. De voorzitter, de heer Verheggen te Buggenum constateert dat in de eerste maanden van dit jaar de vooruitgang van de organisatie en haar onderdee- deelen tot tevredenheid stemt. Het afgeloopen jaar was beter dan het jaar te voren, wat spr. in hoofd zaak dankt aan den terugkeer van een geregelden uitvoer naar Duitschland. Ons land heeft een zeer groot belang bij den uitvoer. Voor de toekomst kun nen wij nog niet alleszins gerust zijn, zegt spr., aangezien de landen voor uitvoer bestemd, verarmd zijn evenals de inwoners. Daarom dreigen er ge varen voor onzen uitvoer, door invoer rechten of uitvoerverboden. Het is derhalve zaak, dat de boeren en tuinders zich zooveel mogelijk ont wikkelen. Daarnaast moet worden aan gespoord tot arbeidzaamheid en spaar zaamheid. Spr. meert te moeten waarschuwen, dat onze land- en tuinbouwers niet aan te dure prijzen land koopen en vooral niet met geleend kapitaal. Voorts waarschuwt spr. tot voorzich tigheid aan hen; die geld hebben en raadt hun aan dit te plaatsen bij so- liede banken of bij de Boerenleenbank Bij de behandeling der begrooting voor 1925 wenscht de heer Damen te Geleen verhooging van den post sub sidies voor Jonge Boeren, die een bi bliotheek wenschen in te richten, waar mee spr. een groot boerenbelang ge diend acht.' Een en ander zal overwogen worden. De begrooting wordt vastgesteld met f 64341,34 aan ontvangsten en uitgaven. Voor de viering van het 25jarig be staan van den bond in Januari 1926 is een memoriepost uitgetrokken. Tevens beslaat het plan 't volgend jaar een groote Limburgsche Land bouwtentoonstelling gehouden worden en zullen alsdan door de kringen geen gewestelijke tentoonstellingen georga niseerd worden. De contributie voor 1926 wordt ge handhaafd op f 3 50 per lid. Door den stroom gedood. De vijftienjarige zoon van den koper slager R. te Lichtenvoorde, was Zater dagmiddag bezig een eleclrische ver lichting aan te brengen in zijn duiven hok. Met beide handen greep hij den kabel, die onder stroom stond, vast. Hij bleef aan den draad hangen. De moeder die alleen thuis was, deed ver- geefsche pogingen hem te bevrijden. Het mocht haar echter niet gelukken. Toen eindelijk meer hulp kwam op dagen, was het reeds te laat. De ont boden geneesheer constateerde den dood. Nachtvorsten. Het blijkt nu, zoowel in Maas-Waa- als Oost-Gelderland dat de nachtvorsten der laatste week vooral veel schade deden aan de aardappelen. In Neder- Betuwe en Westelijk Maas Waal ver wacht rnen den aardappeloogst een maand later. Moordenaar gearresteerd. Naar men uit Brussel meldt, heeft de politie aldaar Zondagnacht zeven Polen gearresteerd, die in Frankrijk niet minder dan 11,moorden hebben gepleegd. De eerste trein. Het was Maandag 90 jaar geleden, dat in België de eerste trein, »de Pijl", zijn proefrit deed tusschen Brussel en Mechelen. Een verschrikkelijke dood. Op de weverij van Pungs en Erkens te Reijdt heeft een verschrikkelijk ongeluk plaats gehad. D$ 56jarige arbeider Schunk wss staande op een ladder bezig het drijf werk na te zien. Plotseling werd hij door een riem gegrepen en verscheide ne keeren rond geslingerd, door uit den muur stekende stukken ijzer werd hem den schedel verpletterd, terwijl zijn armen en beenen letterlijk uit hel lichaam waren. De ongelukkige was getrouwd en vader van vier kinderen. Spoorwegongeluk. 25 dooden. De D.-trein EydtkuhnenBerlijn is in den Poolschen corridor tusschen de stations Schwarschin en Pruisisch Star- gardt ontspoord Volgens de eerste op gaven zijn er 30 ad 40 dooden, terwijl bet aantal voorloopig op 40 geschat wordt. Onder de dooden en gewonden be vinden zich in hoofdzaak vrouwen, die in een derde klasse wagen reisden, op welken wagen de overige wagens zijn ingereden. De machinist en de stoker konden zich redden door nog bijtijds van de locomotief te springen. Ilet is niet onmogelijk dat men met een misdadigen aanslag le doen heeft, daar een der rails waarschijnlijk h^eft los gelegen. Vraagt dan prijzen in het Met Steeds groote voorraad complete Kleerkasten, Glazenkasten, Ledikau Kapokbedden, Tafels, Stoelen, Spiegels en Schili Cocostapijt en Loopers, Chinaffl Extra fijne Boenwas, Koperen Go Kerkstraat 18 8 een artistiek uitgevoer of Vergrooli wendt U dan tot ons ruim 30 j> ingericht Atelier en U is verzekerd 1 1 Voor VENRAY en Omstreken gr te ontbieden. Voor Kloosters en Oe FIRMA GEBR. N.B. Foto artikelen zooals foto toesteli bekende fabrieken zijn bij ons te vei

Peel en Maas | 1925 | | pagina 2