f Gildefeesten bvrqs&ujks staxb vekeay. xsmmss biixsïht viibat. Districts-arbeidsbeurs ELSJE. Peter Jan Jozef Tacken, Zuider Spaar- en Ver zekering-Maatschappij het GROENE KRUIS wordt Zondag 26 April de Emmabloem ten verkoop aangeboden. Algem. Vergadering Middenstand te Venray. Verhuring van buffet, kramen en kleine ver makelijkheden. club, Patronaat, Teekenschool. Jonge lingen vereeniging, Patronaatscommis- sie. Om ongeveer half elf was de feest avond afgeloopen. Alle aanwezigen waren ten zeerste voldaan. GEVONDEN een gouden oorbel. In lichtingen bij de Gemeente-politie. Een rijwielplaalje. Inlichtingen bij de Marechaussee. een daraes-handtaschje. Inlichtingen bij de gemeentepolitie. Onbestelbare brieven en briefkaarten waarvan de afzenders onbekend zijn Terugontvangen in de le helft der maand April 1925, le Venray Raad van Arbeid, Venlo. Een briefkaart zonder adres. Nota. Aanbevolen wordt om het adres van den afzender op de stukken te vermelden opdat deze bij onbestelbaar heid kunnen worden teruggegeven. Nog is het gewenscht alle per post te ver zenden stukken steeds van een volledig adres, straatnaam en huisnummer le voorzien. Onze Trekpaarden te Milaan De paarden en hun eigenaars, die hel er in Milaan zoo schitterend af brachten zijn de volgende Fair. 3-jarige hengst, van Gebr. Aer- naudts, Sluis. Cavalier de Loonenhof, dito van Gebrs Quaedvlieg, Schaesberg. Carnaval d'Ahea, 6 jarige hengst, van Hengsten-Associatie Vooruitgang" Ven- ray. Successenr, 5-jarige hengst, van Jac. Fr. Broomans, St. Annaland Irma, 5-jarige merrie, van Mart. Simons, Grubbenvorst. Mimi d'Isaac, 7-jarige merrie, van Gebrs. Aernaudts, Sluis. Hermine, di'o, van Gebr. de Dobbe- laère, IJzendijke. Glorieuse, 8 jarige merrie, van J. F, Joosten, Helden. Juliana, 3-jarige merrie, van F. Dek ker Pzn., Axel. Caline, 12 jarige merrie, van B. L. Ysebaert, Axel. De „Credo,,-Film. Zondag 3 en Maandag 4 Mei zal in het Patronaat alhier vertoond worden de prachtfilm »Credo, het wonder van Lourdes". Kostelooze Weggeldkaarten. De Burgemeester van Maashees c.a. maakt bekend, dat kostelooze weggeld- kaarten 1925/1926 voor Noord Brabant nog verkrijgbaar worden gesteld in Hotel »de Zwaan" te Venray op Dinsdag 28 April a s. van half 2 tot 6 uur n.m De Burgemeester H. RIETER. Dezer dagen werd door de Rijks politie proces verbaal opgemaakt tegen M. J. E. en M. C., wegens paarden doen trekken op eene noodeloos pijn lijke of kwellende wijze. Ten overstaan van Notaris Esser werd publiek verkocht de boerderij groot ruim 7 H.A. van de Erven Peetersvan Cuijk, Brukske. Koopers werden M. Lenssenen Jans sen aldaar voor f 15075. Voor de keuring der lichting 1926 werden alhier ongeschikt verklaard 15 personen; tijdelijk geschikt 33 personen Hierbij zijn niet gerekend 27 per sonen, verbonden bij den Vrijwilligen Landstorm, die reeds vroeger goedge keurd werden. Verleden week Vrijdag werden in het St. Annagesticht alhier een tweetal patiënten vermist. Na lang zoeken vond men hen Zaterdag, ver kleumd van koude terug, in een bosch achter het gesticht. Op de paardenmarkt van Don derdag waren ongeveer 150 paarden aangevoerd. Hoewel de paardenhandel tegenwoordig slap is, verwisselden toch nog verschillende dieren van eigenaar. Wijl de voorjaarswerkzaamheden in het landbouwbedrijf in dezen tijd zoo goed als afgeloopen zijn en de veulens thans reeds meerendeels in de weide zijn, zou het aanbeveling verdienen deze markt in het vervolg een maand vroeger te houden. Maandag vierden de echtelieden P. J. Schoutenvan den Heuvel hun gouden huwelijksfeest. Te 8 uur wer den de nog krasse oudjes per landauer kerkwaarts gebracht, alwaar eene plechtige II. Mis tot dankzegging werd opgedragen. Des avonds bracht Ven- ray's Fanfarecorps den jubilarissen eene serenade, waarbij de heer Dr. Sala het gouden echtpaar geluk wenschte en de hoop uitsprak dat de diamanten kroon eenmaal hunne hoofden mocht sieren. Door de buurt was de woning van het jubileerend paar smaakvol ver sierd. Ook wij wenschen het krasse paar nog een lange reeks van jaren. Wij maken er attent op dat morgen de Emma-bloem wordt ver kocht. De opbrengst komt ten bate der tuberculose-beslrijding in deze ge meente. (Zie advertentie). Zondagmiddag geraakte een 3 jarig zoontje van W. C. aan het Hen- seniusplein, onder een aldaar passee- rende auto. Hoewel een der voorwielen den kleine over het lichaam ging, kwam hij er zonder noemenswaardig letsel af. Autobusdiensten. Tusschen Venlo en Helmond is via VenrayHorst een geregelden autobus dienst ingesteld. Twee maal per dag loopen de bussen vice versa Venlo Helmond. ihouden onderhandsche een te bouwen woon- ning van den heer A. werd ingeschreven als G. Verstralen f 4485 Chr. Wijnhoven f4870; Gebrs. Oudenhoven f4800. Het werk is nog niet gegund. In den nacht van Dinsdag op Woensdag werd diefstal gepleegd in het Internaat van het Gymnasium alhier. Uit de keuken werden ontvreemd eene partij handdoeken, lepels, vorken en messen. De marechaussee's alhier wisten de daders spoedig te achterhalen. Het bleken twee Venlosche jongens te zijn, waarvan een werkzaam was ge weest aan het Internaat als schilder. Zij werden Woensdag reeds te Venlo aangehouden en naar hier overgebracht, alwaar zij bekenden den diefstal te hebben gepleegd. Het gestolene werd door de marechaussee te Venlo in beslag genomen. Gisteren zijn de aangehou denen naar de gevangenis te Roermond overgebracht. Op de Donderdag alhier gehou den Stierenkeuring waren aangevoerd 26 stuks, waarvan 8 stuks werden afgekeurd, De Eerw. Broeder Plechelmus uit het St. Servaliusgesticht alhier, hoopt a.s. Woensdag zijn Zilveren Klooster- ju bi Ié te herdenken. Den bekenden Broeder zal het dien dag niet aan blijken van belangstelling ontbreken. Dezer dagen verloor een boer uit Deurne tegenover IJsselsteijn een big van zijn kar. Door den besluurder van een juist passeerende vrachtauto werd het diertje opgepikt en.... meegenomen. Hiervan werd aangifte gedaan bij de politie en het mocht den wachtmeester der maréchaussee alhier gelukken den vervoerder en het biggetje te Venlo op te sporen. Maandagavond zal de Midden stand alhier vergaderen ter bespreking van de plannen tot medewerking aan de groote Landbouwtentoonstelling die in Augustus te Venray gehouden wordt. Zondag hield de Postduivenvereni ging „De Zwaluw'' een wedvlucht met oude duiven van uit Momignies (Belg afstand 222 K.M. De prijzen werden be haald als volgt 1e, 8e» 21e en 23e G. v. Dijck 2e en 22e J. Creemers3e Gebr. van Wanroy 4e en 16e P. Kersten; 5e H. v. d Zanden; 6e F. Vermeulen; 7e, 19e en 20e J. Eibers; 9e en 18e J. Vermeulen; 10eH. Strijbosch; 11e L. Maassen; 12e J. Gouman913e en 25e J. v Dijck; 14e F. v. Zwemen15e en 17e H. v. Opbergen 24e A.Janssen. Duiven los 8 uur. Eerste duif 11 uur 11 min. 48 sec. Laatste duif 12 uur 18 min. 49 sec. Zondag hield de Postduivenvereeni- ging „De Voorbode" Oirlo-Castenray een vlucht vanOosterbeek, (55 KM) De prijzen werden behaald als volgt: 1e, 2e en 6e J. Gommans; 3e én 13e G. Smits; 4e Tb. Strijbos5e, 7e, 9e en 12e Fr, Wijes; 8e en 11e Gebr. Joosten; 10e, 16e en 17e M Geurts 14e Th. Lemmen 15e M. Dinghsoverduif Fr. Wijes. Algemeene Vergadering voor de Landbouwtentoonstelling te Venray, Donderdag 23 April 1925 nam. 7 uur. Te ongeveer half acht opende de voorzitter van het voorloopig bestuur de heer Jean Poels deze slechts matig bezochte vergadering met den ch riste lijken groet en heette alle aanwezigen hartelijk welkom; een bijzonder woord van welkom riep spreker toe aan den EdelAchtb. Heer Burgemeester en den heer W. Janssen uit Horst, die door hunne aanwezigheid hier op deze ver gadering blijk gaven, dal zij belang stelden in deze tentoonstelling. Verder deelde de heer Poels mede, dat er thans een definitief bestuur moest gekozen worden en waar nu bet voorloopig bestuur en bloc aftrad, vvenschte hij de verdere leiding dezer vergadering over te dragen aan een buitenstaander en verzocht hij daartoe den Edel Achtbare Heer Burgemeester. De EdelAchtb. Heer Burgemeester deelde mede, dat hij gaarne aan hel verzoek van den heer Poels zou vol doen en de leiding dezer vergadering op zich zou nemen tot dat het definitief hoofdbestuur zou gekozen zijn. In het definitieve bestuur zouden ambtshalve zitting hebben de voorzitters der ver schillende afdeelingen, doch moesten thans gekozen worden een voorzitter, een ondervoorzitter en drie leden van het hoofdbestuur. De heer J. Poels deelde nog mede, dat de vereeniging van Hengsten- associaties in Noord-Limburg een vast# subsidie van f250, voor deze tentoon stelling had toegekend en bovendien nog besloten had om voor f250, aan. deelen te nemen. Vervolgens werden door den heer Poels nog de namen voorgelezen van de leden der verschil lende commissies, .welke bereids geko zen waren. Tot z'n spijt moest spreker vérder mededeelen, dat de heerKruijs- sen, die in dc vorige vergadering tot secretaris gekozen was, deze functie thans niet kon aannemen, wijl de dokter hem zulks in verband met zijne gezondheid verboden had en zou er nu straks ook een nieuwen secretaris ge kozen moeten worden. Vervolgens werd overgegaan lot ver kiezing van het hoofdbestuur. Na opening en voorlezing der biljetten bleek, dat met zoo goed alsalgemeene stemmen gekozen waren tot voorzitter de heer J. Poels, tot onder-voorzitterde heer Hub. Janssen en tot leden de heeren V. Pyls, J. Wijnhoven, Hoofd der Lagere Landbouwschool- en Th. Peters, Hoofd der School te Oirlo. De waarn. voorzitter vroeg of de gekozene hunne benoeming wenschten te aanvaarden, waarop deze bevestigend antwoordden. Spreker wenschte de ver gadering geluk met deze keuze en hoopte hij, dat, als dit definitieve be stuur wederom eene algemeene verga dering zou uitschrijven, allen trouw zullen opkomen en ook hunne vrienden en kennissen zullen meebrengen, opdat we alsdan eene vergadering van mins tens 500 man krijgen. Verder zeide spreker, dat deze tentoonstelling op zijn steun als burgemeester en als voor zitter van den gemeenteraad zou kun nen rekenen en sprak hij de hoop uil, dat deze landbouwtentoonstelling in alle deelen mocht slagen en niet alleen ten goede mocht komen aan de Landbou wers, maar ook aan de Middenstanders en YVerklieden. Vervolgens gaf spreker de leiding over aan den definitieven voorzitter den heer J. Poels. De heer Poels bedankte mede namens zijne medebestuurders voor het vertrou wen hen geschonken, 't Was volgens spreker wel 'n eer voorzitter, onder voorzitter of lid van het hoofdbestuur te zijn, doch waren daar ook zeer vele* werkzaamheden aan verbonden. Spreker hoopte echter, dat allen propa gandisten zullen zijn en in de over tuiging, dat allen naar vermogen zullen medewerken aanvaarden zij dan ook hunne benoeming, hel hoofdbestuur van zijn kant zal natuurlijk al zijn krachten inspannen om deze tentoon stelling ten volle te doen slagen, opdat deze strekke tot welzijn niet alleen van geheel Venrav maar van geheel Noord Limburg. Thans werd overgegaan tot benoeming van een secretaris en werd op voorstel van het bestuur bij acclamatie tot secretaris gekozen de heer Jean Pijpers. Verder deelde de voorzitter in ede, dat binnen de 14 dagen de aandeelen van f'25, welke door de verschillende afdee lingen van Boerenbonden en Eierver- eeniging waren toegezegd, zouden worden opgehaald en verzocht hij de aanwezigen der betrokken afdeelingen hunne besturen zulks le willen mede deelen. Spreker had verder met genoe gen van den burgemeester vernomen, dat deze en als burgemeester en als voorzitter van den gemeenteraad de tentoonstelling zou steunen en twijfelde hij er dan niet aan of ook de gemeente zou in een eventueel passief'n redelijk gedeelte bijdragen. Met buitengewoon plezier had de voorzitter vernomen, dat de heer Jans sen uit Horst, als deskundige op 't gebied van den pluimveeteelt, het voorzitterschap dier afdeeling had aanvaardiedere afdeeling stond n.l. onder een afzonderlijk bestuur, hetwelk overleg pleegt met het hoofdbestuur. Als datums waarop de tentoonstelling zal gehouden worden werden genoemd Woensdag en Donderdag 19 én 20 Augustus en Woensdag en Donderdag 26 en 27 Augustus a.s. De voorkeur werd echter gegeven aan de laatstge noemde dagen, doch zal het bestuur hieromtrent nader beslissen. De heer Verheugen deelde mede, dal het bestuur van de Venraysche Mid- denstandvereeniging besloten had om ook - zijne volle medewerking te ver- leenen tot het welslagen dezer tentoon stelling en wel door daaraan tevens een Middenstandstentoonstelling te ver binden. Het bestuur had besloten een aandeel van f25, te voteeren. Wel had men gaarne dat de tentoonstelling werd gehouden op zulke dagen, dat deze werden voorafgegaan of gevolgd door een Zondag of wel, dat er een Zondag tusschen inviel. De voorzitter dankte de Middenstands- vereeniging voor den moreelen en financieelen steun. Aan den wensch der Middenstanders om de tentoon stelling te houden op zoodanige dagen, dat deze voorafgegaan of gevolgd wer den door een Zondag of er een Zondag tusschen inviel zal het bestuur bijna zeker niet kunnen voldoen en wenschte spreker hier geen belofte te doen, die zoo goed als zeker niet te vervullen was. Nadat de voorzitter nog een en ander had medegedeeld betreffende de Afdee ling Paarden, de onder-voorzitter betreffende de Afdeeling Vee en de heer Janssen uit Horst betreffende de Afdeeling Pluimvee, werd de vergadering gesloten. OVERLOON. Op de Maandag te Haps gehouden premiekeuring van Springstieren behaalde de stier »Karel" van de Fokvereeniging alhier, in de rubriek 2-jarige stieren, den tweeden prijs en f 75 premie en onderhouds bijdrage. Onze veefokkers mogen gerust trotsch zijn op deze onderscheiding, daar op deze keuring hel beste fokmaleriaal uit het Land van Cuyk wordt aange voerd. HORST. Voor het bouwen van een woonhuis met groote boerderij op California, voor rekening van den heer C. Claessen, hoofd der school te Gulte- coven waren negen inschrijvers. Th. Ilaegens, Horst f22.900. Th. Verberkt, Horst f21.460. Jan Peters, Horst f 21.000 Van de Berken, Grubbenvorst f21.000. L. Cuppen, Horst f 19.850. N V. Bouwmaatschappij »St, Barbara" Roermond f 18.889. Tebaarts, Tienray f17.700. An toon Haegens, Horst f 17.124. Gebr. Poels, Horst f16.289. Het werk is aan den laagaten in schrijver gegund. Een vrouw doodgereden. Men schrijft uit Venlo: Maandagmorgen half twaalf werd in de Roodestraat nabij de Venl. Veiling de ongeveer 62-jarige vrouw G. Th., huisvrouw van P. B. wonende Klaas straat alhier door een passeerende vrachtauto overreden en gedood. De vrouw, die niet goed van gezicht is, wilde achter een andere auto de straat oversteken, daar zij door een tweede verrast werd en overreden. Zij was dadelijk dood. De chauffeur, de 23-jarige F. J. E. uit Swalmen werd ter beschik king der politie gesteld, doch latei na onderzoek weer vrijgelaten toen bleek, dat hij geen schuld had aan het droevig ongeluk. Het lijk der vrouw werd naar het gasthuis overgebracht, Ongewenschte gasten. De politie te Venlo heeft bericht ont vangen, dat er in de omstreken van Kevelaer een groote bende zigeuners rondzwerft, die tracht de Nederlandsche grens over te steken. De grens wordt door marechaussée's en politie scherp bewaakt. GENNEP. Door de Moutfabriek Aurora" alhier is een begin gemaakt met het produceeren van moutkoffie. Hierdoor is het personeel der fabriek verdubbeld, terwijl verwacht wordt, dat nog meerdere er werk zullen vinden. ROERMOND. Op de Coon. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 3374000 eieren. Hoogste prijs f6 90. Laagste prijs f4.70 Te Roermond viel Dinsdagavond de typograaf W. van de trap, tengevolge waarvan hij eenige uren later overleed Verbrand. Een vierjarig meisje te Maastricht ging in een onbewaakt oogenblik op een gloeiend kacheldeksel zitten, wat de moeder juist op den grond had ge legd. De arme klein* kreeg hevige brandwonden, welke bij den G. G. D. werden verbonden' MAASTICHT. Een 17-jarig jong- mensch O. te Maastricht, die 'n wondje aan zijn voet kreeg en dit verwaarloos de is aan bloedvergiftiging overleden. van 1724 April GEBOREN Johannes L. Koenen, Steegsbroek Matheus J G. Derks, Oostrum Louisa M. Cremers, Castenray Pierre J W. Claessens, Oude Ooslrum- sche weg Gerlacub G. P. Spee, Veldstraat Christina J. J. Willems, Hoenderslr. Anna M. Koenen, Scheide Antonius M. van Mil, Maash. weg Dina H. Jacobs, Veltum Gerardus A. Rooyackers, Beekweg GEHUWD P. J. Pelzer, 29 jaar, landbouwer Venray en G. Verpoort, 24 jaar, dienst bode te Tegelen. G. B. Spreeuwenberg, 32 jaar, land bouwer te Venray en H. J. Raymakers, 32 jaar, z.b. te Venray. M J. Pelzer, 24 jaar, fabrieksarbeider en J. Gooren, 22 jaar, dienstbode, beiden te Venray. P. M. van den Beuken, 29 jaar, landbouwer le Horst en F. Paulissen, 26 jaar, z.b. te Venray. J. A. Jeuken, '27 jaar, landbouwer en H. Geurls, 27 jaar .z.b. beiden te Venray. J. Wilmsen, 28 jaar, lanbouwer en A. G. Litjens, 23 jaar, z.b. beiden te Venray. A. H. van Veghel, 26 jaar, landbou wer en W. H. Arts, 25 jaar z.b. beiden te Venray. OVERLEDEN W. Th. Svyinkels, 13 dagen te Oirlo. P. J Tacken, 32 jaar, Landweertweg J. M. Goumans, wed. v. d. Pasch 87 jaar, Henseniusstraat. 2 patiënten St. Servatiusgesticht. 1 patienle St. Annagesticht. Burgerlijke Stand Maashees—Overloon. GEBOREN. Fransiscus Joseph, z.v. Th. v. Well Geenen Peter Johannes Wilhelmus z.v. P. A Willems—Janssen Antonius z. v. A BloemenHendriks. OVERLEDEN. Lamberdina Maria Crouwers oud 75 jaar, echtgenoote van P. J. Roelofs, Maashees. Parochiekerk Morgen Zondag zal de Congregatie ter bederaart gaan naar de Smaki. Vertrek van uit de kerk om balt 8. Om half 3 herhalingscatechismus, 4 uur H. Familie Maandag half 8 Jaarg. voor Arnoldina Wijn hoven en Jan van Rijswijck. 8 uur Jaar*. 2e klas voor Johannes Janssen en Anna van Vosselen, kwart na vier Lof. Na de H. Mis van 8 uur zul len de communiekinderen in de kerk zijn om te loten voor de plaatsen en te offeren voor de kaarsen. Dinsdag om half 8 en 3 uur leesmis. Woensdag om C uur leesmis voor Jean Tacken half 8 leesmis voor de vrouw van L. Poels, als lid der Mariavereeniging. 8 uur Jaarg. 2o klas voor Elisabeth Smulders. Donderdag half 7 te Veltum H. Mis, half 8 Jaarg. 2e kl. voor Pastoor Hasenacker. 8 uur Jaarg. voor Johannes Michels en Anna Gertrudis Wismans. 7 uur plechtig Lof tot opening van de Meimaand. Gedurende deze maand Maandag, Donderdag en Zaterdag om 7 uur Lof en Rozen krans. Vrijdag le der maand en vereering van het 8. Bart van Jezus, 6 uur bestelde Hoogmis, h&If 8 gestichte leesmis, 8 uur Jaarg, voor Heod. Ver- blakt en Petronella Verdellen Zaterdag komen de kinderen der 6de klas te biechten, kwart na vier het Lof. Zondag 3 Mei plechtige 8. Communie der kin deren, om half 8 Hoogmis, waaronder H. Com munie. Oin 7 uur worden de kinderen aan de Zustersscbool afgehaald. Paterskerk Morgen Zondag om 5, 6 en 7 uur H. Mis mst onderrichting. Om 8 uur Hoogmis met pretk. Om 5 uur Lof Vergadering voor de leden der Derde Orde Om kwart over 9 voor mannelijke, om twee uur voor de vrouwelijke tertiarissen. Dinsdag, volle all. o. g. v. half 8 Hoogmis ter sere van den H. Antonius. Om 6 uur Lof. Woensdag Beschermfeest van den H. Joseph, volle aflaat o g v. om half 8 Hoogmis, 6 uur Lof Donderdag feestdag van de Z. Benedictus tn Joseph, volie aflaat o g v. 6 uur Lof Vrijdag le der maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. Tevens le dag der Meimaand, toegewijd aan de vereering van Maria, half 8 Hoogmis en Litanie van het H. Hart, half 8 Lof met eereboete en kroontje der allerh. Maagd. Gedurende de geheele Meimaand zal het Fran- ciscaansche kroontje gebeden worden. Op Zon en Feestdagsn onder het Lof van 5 uur, op alle andere dagen met of zonder Lof om halt 8. St. Antonius-Patronaat. Geen zangrepetitie. Achtergebleven leesboeken inleveren. Spaarbankboekjes medebrengen. Patronaat begint dezen keer nog op denzelfden tijd als dezen winter het geval if geweest, Worden gevraagd 1 kleermaker voor Venray 2 koperslagersknechts 4 boerenknechten 5 boerendienstmeiden 5 hurgerdienstmeiden 2 paardenknechten 3 jongens vat» 1215 jaar vboerenwe'k liefst kunnende melkt n 3 huishoudsters 2 flinke landm beide.'s 1 schoenmakersknech- en l halfwas 2 schildersknechien Bi9,d"° *&nde'ao 2 kantoorbedienden 1 machinist of stoker 4 meisjes voor leerling naaister 1 nette smidsleerling 1 burgerdienstmeid 1 boerenarbeider met gezin (v< ije woning) 1 bekw. chauffeur en i ijwielhersteller 2 lingers 14 jkunnen m paa'd omgaan De Heer en Mevrouw VERKUYL- POELS geven kennis van de geboor te hunner dochter BOXMEER, 22 April 1925. Eenige en algemeene kennisgeving. Heden overleed zacht en ka'm, na een lang en geduldig gedragen lijden, tijdig voorzien van de laat ste H.H. Sacramenten in den ou derdom van 32 jaar, onze innig- geliefde Zoon en Broeder, Wij bevelen zijne ziel in Uwe godvruchtige gebeden aan. J. L. TACKEN, A. G. TACKEN-DRABBELS P. A. TACKEN. Venray, 18 April 1925. 24 Voor de hartelijke bewijzen van deelneming, betoond bij de ziekte en het overlijden van onzen besten Man en Pleegvader, den Weled Geb. Heer Hypolithe, Guillaume, Emile, Alfons Boudewijns, betuigen wij onzen welgemeenden dank. Mevrouw Wed. W. II. BOUDEWIJNS- geb. Sanders. ERICA BOUDEWIJNS Scheveningen, 25 April 1925. 17 Bij dezen betuigen wij onzen oprech ten dank aan familie, kennissen en allen, die blijken van belangstelling gaven bij gelegenheid van ons Gouden Huwelijksfeest. Een bijzonder woord van dank aan den Edelachtb. Heer Burgemeester, de Weleerw. Heeren Geestelijken en hel Bestuur en werkende leden der Fan fare. Ook aan da buurt onzen harlelijken dank voor de smaakvolle versiering. P. J. SCHOUTEN—v.d. HEUVEL, Kinderen en Kleinkinderen. Ondergeteekende betuigt hiermede zijn harlelijken dank aan de gevestigd te ROERMOND, Agent A. PIJPERS te LEUNEN, voor de prompte uitbetaling van op zijn nummer gevallen premie en be veelt deze Maatschappij dan ook aan eenieder ten zeerste aan. 16 Th. Siebers, Hoenderslr. Ten voordeelc van te VENRAY. Ieder koope de Emmabloem, daar de opbrengst dient ter bestrijding der tu berculose in onze gemeente. HET BESTUUR van HET GROENE KRUIS. MAANDAG 27 APRIL 's avonds 8 uur bovenzaal Patronaat. Bespreking attracties op de Landbouw tentoonstelling. Diingend verzoekt het Bestuur trouwe opkomst 10 Inschrijvingsbiljetten daarvoor wor den ingewacht tot 9 Mei a.s. Inlichtingen geeft H. ODENHOVEN, Overloonsche weg, Venray.

Peel en Maas | 1925 | | pagina 2