Koopjes TM PdUWEIaS» Is 3 Totale Uitverkoop EXTRA AANBIEDING Voor de Schoonmaak alle üanufacturen, gemaakte goederen en stukgoederen Laboratorium „ASDA" 1000 paar chique modellen Mapufaclaurhaiidel P. van Opbergen Fz L. WMMHiWM. H. ZW1TSERL00D. Langstraat HOEDEN en PETTEN A. ThielenMarktstraat 5. Het Nieuwe Kookboek en Het Boek voor Moeder en Dochter H.H. VEEHOUDERS „ASDA" het eenige met succes werken de bevuctitingsmidde 1 voor koeien „ASDA" No. 3 h.et b???, b<»™°»b- „ASDALINE" Wij ontvingen heden Bloemen en Binten Lavalières en Franje WedJ van der Linden ZOOLLEER Gummi zolen en hakken Leo van der Meijden-Bos, Blerick Gebr. CBANFNGemert De beste waar Lage prijzen Reclame week Rijst, van 16 deze week 12 ct. Deze week mooie Schijfjesappelen per pond 39 tmgsmiddel voor merrie s. de beste spenenzalf. Prijs per doos f 0 40, bij 12 sjjiks ineens f 0 35 per doos Te VENRAY bij G. Ambrosius. enorme voorraad aan lage prijzen. Heeren Schoenmakers en winkeliers extra korting. Nog geen prijs ver hooging Fijne Pruimen p. pd. 18 Zuiver glycerine zeep p.pd. 18 Suiker 26 groene of gele zeep 17 Koffie f 185 en 78 bij vaatje lagere prijzen Boter 60, 55 en 40 Gloor per pakje 6 per 10 pakjes 55 Reckits zakjesblauw 6,10 pakjes 60 Zebra per doosje 7, 10 doosjes 65 Stuk Huishoudzeep 9 10 stuks 85 Zeeppoeder 12, 14, 15 Lucifers per pak 9, 10 pak 85 Volkstabak per pond 50 Goudmerk 90 60 50 en 30 20 18 30 22 en 35 30 en 25 met pit 25 Volvette Kaas per pond 80 bij heele of halve kaas 78 Beleefd aanbevelend Gedroogde appelen Cichorei per pond Buisman Fijne Thee per ons Rozijnen zonder pit. Krenten HOFSTRAAT ontvingen wij eene uitgebreide en fraaie keuze, die geregeld door nieuwe zendingen wordt aangevuld. Tevens hebben wij geregeld voorradig eene prachtige sorteering gemaakte Rime keuze Bloemen, linten, kanten sluiers, garneeringen enz. Voor het opmaken zoowel van Hoeden als Toeren houden wij ons beleefd aanbevolen 60 Pruimen 20 en 22 Pruimedanten 30, 40 en 45 Californische peren 55 Krenten 28 Sun Maid Rozijnen per pak 40 Perziken Fijne Abrikozen Tutti Frutti Rozijnen zonder pil Rozijnen met pit per pond 35 65 40 34-38 24 Demi fleur Vijgen 15 ct Kamerbezems vanaf 34 ct. Straatbezems vanaf 32 ct. Luiwagens vanaf 32 ct Handvegers (cocos) 35 ct. Handvegers (prima haar) 70, 80 ct. Witkwasten 80 Dweilen vanaf 22 ct. Sponsen 15 ct. Ragebollen, Zeilvegers, Tapijtschuiers, Zeemleder, Afwaschborstels, Schoenborstels, Kleerborstels- enz. Zuivere Glyc. Zeep per pond 18. Zuivere groene en gele Zeep per pond 17 per vaatje lagere prijzen. Aanbevelend, 60 wegens verplaatsing en verandering der zaak van Eene groote partij Manchester Broeken, blauwe Jongensbroeken en streepbroeken, Boezeroenhemden, Flanellen, Tricot Ondergoederen als Onderbroeken, Borstrokken, Lijfjes, Rokken, Directoire's, enz., Witte Broeken en Hemden, een partij ongebleekte Hemden in verschillende maten, Jumpers, Truien, Vesten, Sjaals, Handschoenen, Strikken en Dassen, Eng. Hemden, Gummi broekjes, Nachtponnen enz enz. Een partij Jongenspakjes in blauw cheviot (voor de Communie) goedkoop. Eene groote partij stukgoederen als Schortebont, Beddebont, Lakens en Hemdenkatoen. Prachtig Fluweel in zwart, blauw en strepen, Blousenstof, Buxking, Manchesters, Mantelstof, Gordijnrips en Vitrage, Kanten, Linten, Franjes, Knoopen enz. enz. Nog een partij Kinderpakjes in wol en zijde, fijne kleuren, extra goedkoop, benevens een reuzenpartij Sajet en Garen, Kousen en Sokken, Corsetten, Bretelles en verder alle winkelzaken, beneden inkoopsprijs. 68 Doet Uw voordeel Alles contant. boorden, dassenstrikjes, bretelles, Enghemden met en zonder Bijpassende Boórd, fantasie-sokken vindt U steeds, doch heden vooral in de grootste sorteering en de nieuwste dessins bij 32 verkrijgbaar in den Boekhandel Firma van den Munckhof. Het zal U ongetwijfeld wel bekend zijn, dat wij preparaten in den handel brengen om in eenvoudige gevallen uwe zieke dieren te genezen. Het zal U dan ook bekend zijn, dat wij specialiteit zijn in Vraagt onze brochure met attesten over deze preparaten en U zult overtuigd zijn van de groote waarde die deze preparaten bezitten. Wij vestigen daarnevens Uwe aandacht op onze wereldberoemde oamsla En onze overige preparaten Asda No. 1 afdrijving van de nagum, "S bij koele i, Asda No. 2 ter genezing van verstopping bij r Asda No. 4 zogpoeders voor varkens, Asda No. 5 ter genezing van uierziekte of wrang, Asda No. 6 ter genezing van verstopping bij varkens, Asda No. 7 ter genezing van diarrhé bij koeien, Asda No. 8 ter verdrijving van wormen bij paarden, Asda No. 9 kwalsterpoeder, Asda No. 10 ter genezing van hoest bij varkens, Asda No. 11 ter genezing van schijt bij kalveren, Asda No. 12 ter opwekking van de eetlust bij varkens, Asda No. 13 ier genezing van droes bij paarden, Asda No. 14 ter genezing van diarrhé bij biggen, Asda No. 15 ter genezing van tusschenklauwontsteking bij koeien, Asda No. 16 ter genezing van snot bij kippen, Asda No. 17 middel ter bestrijding van pest bij varkens, Asda No. 18 middel ter genezing van vallende ziekte bij varkens, Asda No. 19 ter opwekking van de eetlust bij koeien en kalveren, Asda No. 20 ter genezing van hoest bij koeien, Asda No. 21 ter genezing van trommelzucht of opgeblazenheid bij koeien Asda No. 22 middel ter bevordering van herkauwen bij koeien, Asda No. 23 middel ter genezing van besmettelijke schedecatarrh bij koeien en voor kalfverwerpers, Asda No. 24 middel ter genezing van hoest bij paarden, Asda No. 26 ter genezing van diarrhé bij paarden, Asda No. 27 preparaat ter genezing van spat bij paarden, Asda No. 28 ter genezing van gallen bij paarden, Asda No. 29 ter genezing van leverziekte ook wel genaamd geelzucht, Asda No. 30 ter verdrijving van wormen bij varkens. OVERAL VERKRIJGBAAR. Waar niet vertegenwoordigd, ACTIEVE AGENTEN GEVRAAGD. Op de Jaarbeurs te Helden was ons succes overweldigend. Fabriek van Veeartseniimiddelen, met medewerking van den heer J. M. Filleke. rustend Rijksveearts te Hillegersberg bij Rotterdam. Hoofdkantoor LEEUWARDEN Holland. Filiaal KOPENHAGEN, Den. 180 eene mooie sorteering voor toeren. Gelegenheid tot het maken van toeren. Broekstraat 1214 Telefoon 792 Toch brengen wij a.s. Maandag op Markt circa welke nog aan den ouden prijs verkocht worden. Standplaats Café Th. Janssen, Groote markt. Dus komt allen trouw op.

Peel en Maas | 1925 | | pagina 6