Gemengd Nieuwe. Ingezonden. Districts-arbeidsbeurs Instellen Reinigingsdienst f mmi gr ÜOt^ Toonih Fanfare .li Piet Tuil Lat jAiy r Hp G Pet' 10 ÏL Wegens daarbij het praedikaat »cum laude". GEVONDEN en ten politiebureele terug te bekomen een zilveren horloge. Ouderdomsrenten. A. s. Dinsdag en Woensdag heeft ten Postkantore alhier de vierweke- lijksche uitbetaling der Ouderdoms renten plaats en wel van 1 tot 4- uur namiddags. Rywielbelasting. Tot op heden werden ten Postkan tore alhier en de daaronder ressor- teerende hulpkantoren Broekhuizen- vorst, Oostrum en Tienray verkocht 3400 rijwielmerken tot een bedrag van f 10.200. Deze week werden aan den Nlerseloschen weg ten nadeele van A. S. ene partij ingekuilde aardappelen ont vreemd. Adoro Te film. Overmorgen (Maandag) is het uit met den verminderden prijs der kaarten. Dan wordt met de kaarten-verkoopers afgerekend en zal men den vollen prijs moeten betalen. Men make dus alsnog gebruik van de gelegenheid. Ook in de omliggende gemeenten heersche geestdrift voor deze wonder- schoone film. Verscheidene heeren geestelijken moedigen van den predikstoel tot een bezoek aan. In het Dorp zijn kaarten en pro grammaboekjes te verkrijgen bij P. Coopmans, Langstraat. Jac. Hendriks, Maasheesche Weg. Firma v. d. Munckhof, Groote Straat. St. Antonius-Patronaat. Vincent Pyls, Groote Straat. P. van Opbergen, Markt. P. Schols, Schoolstraat. Het zal velen aangenaam zijn te vernemen dat de film wordt opgeluis terd door muziek. Verzuimt nu niet de schoone, zeld zame gelegenheid 1 OOSTRUM. Maandag had alhier de jaarlijksche Alg. Vergadering plaats van den Landbouwbond. Voorzitter W. Loonen, Zaakvoerder- secretaris Ed. Camps. Na den Chr. groet en welkomwoord van den voorzitter werd de rekening en balans van 't afgeloopen jaar voor gelezen. De totale omzet was voor f 31907.64 en wel voederartikelen f 13031 02 kunstmest f 16063.83 brandstoffen f 343.40 dive i en f 2469.39 De winst over 1924 was f 494.49, zoodat het zuiver vermogen of kapitaal steeg tot f 3478 52. Het heele bestuur werd met bijna algemeene stemmen herkozen en als men dan in aanmerking neemt dat de voc'zitier met alle stemmen (1 blanco) werd herkozen, mag men veilig aan nemen dat de leden goed tevreden zijn over de leiding. Er werd ook geen enkele klacht geuit over bestuur en zaakvoerder. De commissie van comp tabiliteit werd oók bij acclamatie her benoemd. Geen wonder dat de Geestelijk- Adviseur zoo'n mooie woorden tot de vergadering kon spreken en de leden feliciteeren met hun voorzitter, bestuur en zaakvoerder. Na enkele besprekingen van huis- houdelijken aard werd de vergadering op de gebruikelijke wijze gesloten. HORST. Voor de Rechtbank te Roer mond stond Dinsdag terecht J B. 43 j. alhier, thans gedetineerd, aangeklaagd van oplichting van f 500. Zaak uitgesteld. Zondag en Maandag zal alhier de Adoro Te Film worden vertoond. TIENRAY. Door de Rijksveldwacht werden aangehouden en naar de ge vangenis te Roermond overgebracht de 'jongelieden A. J. en J. D. beiden van hier, verdacht van aanranding van een meisje te Meerlo. Poging tot brandstichting. Dinsdag had zich voor de Rechtbank te Roermond te verantwoorden de in het huis van bewaring aldaar ge detineerden koopman M. L. P. van Venlo, aangeklaagd van opzettelijke brandstichting in de autogarage van Nefkens aan den Herungerweg alhier op 11 November j.l., waarbij gemeen gevaar voor goederen te duchten was geweest. Eisch een jaar en zes maanden ge vangenisstraf. Rijwieldiefstallen. De 24-jarige arbeider P. H. uit Nij megen, die den nacht had doorgebracht in een hotel aan de Jodenstraat te Venlo bemerkte 's morgens dat zijn fiets verdwenen was. Een andere fiets toebehoorende aan een logeergast, die reeds in alle vroegte vertrokken was, bleef staan, zoodat de mogelijkheid niet buitengesloten is, dat er geen diefstal, doch alleen een ruiling bij vergissing heeft plaats gehad. Limburgsche Jaarbeurs. De Limb. Jaarbeurs te Helden zal ook dit jaar gehouden worden op 22, 23 en 24 Februari. Verschillende vee- keuringen zullen tegelijkertijd plaats vinden, om deze met des te meer succes te doen slagen. Sabotage. Te Tegelen is in de ijzerfabriek van de firma Hekkens en Co. sabotage ge pleegd. In een nacht zijn de water kranen opengezet, waardoor veel ijzer werk is bedorven. ROERMOND. Op de Coop. Eiermijn van Maandag was de aanvoer 575000 eieren. Hoogste prijs f 12.30. Laagste prijs f 8.40 Limburgsche yeeteeltdagen. Voor 1925 zijn de Limburgsche Vee- leeltdagen vastgesteld op Zaterdag 31 Januari, Zondag 1 en Maandag 2 Febr. in het Landbouwhuis te Roermond. Mijnongeval. In de Staatsmijn Wilhelmina, bij Kerkrade, is Donderdagnacht de mijn werker M. door vallend gesteente ge dood. St. Michael en de Limburgsche candid aten voor de Tweede Kamer. De vergadering van Besturen der Clubs tot bevordering der Katholiek- democratische gedachte van het Ver bond St. Michael in Limburg, gehouden Zondag 11 Januari 1.1. te Sittard, be raadslaagde over de eventueele samen stelling van het advies voor den Rijks- kieskring Limburg. Met algemeene stemmen sprak zij als hare meening uit, dat aan Mgr. Nolens en Z.Exc. Ruijs de Beerenbrouck de eerste twee plaatsen van het advies moeten worden toegewezen. Zij erkende het recht van de belang rijke arbeidersgroep op de derde plaats en meende daarom, dat aan den heer Henri Hermans of althans aan den candidaat, die door deze groep naar voren wordt gebracht, die plaats moet worden gegeven. Zij meenden ook, dat de zeker eveneens belangrijke groep van Limburgsche kiezers, die een vlug ger en krachtiger voortschrijden in democratische richting door onze Staa's- parlij wenschen, aanspraak op de vierde plaats mogen maken. Tijdig zullen de Limburgsche Clubs den candidaat aanwijzen, die geacht mag worden he' vertrouwen dezer groep te bezitten. St Michaël in Limburg. Naar »Het Centrum" verneemt is op de te Sittard gehouden bijeenkomst van ae elf in Limburg bestaande comité's van St. Michaël een zeer ernstige ont stemming tot uiting gekomen over de van boven af opgelegde candidalen voor de Tweede Kamerverkiezing. Limburg stelt zich voor bij niet ge noegdoening zich af te scheiden. Ten aanzien van de gestelde candi- daten vernam het blad nog in afwijking van een vorig bericht, dat gesteld zijn voor Amsterdam prof. Veraartvoor Zeeland, de heer Mooyman voor Lim burg de heer Bon voor Friesland de heer Guitvoor Gelderland de heer Conijn. De ontevredenheid in Limburg loopt over de candidatuur Bon. Daar wil men als candidaat den heer Mans. HEERLEN. De 23-jarigeonderwijzer L. uit Vlissingen afkomstig en sinds 1 December j.l. aan de Nul-school alhier verbonden, was sinds eenige dagen ongesteld en met ziekenverlof in zijn pension thuisgebleven. 's Morgens hebben de huisgenooten hem nog gewekt en had L. nog ant woord gegeven. In den namiddag wederom aan zijn slaapkamer kloppend, kreeg men geen gehoor, en werd de kamer geopend. Tot groote ontsteltenis vond men den rpan achterover op den vloer voor zijn waschtafel liggen, badend in zijn bloed, zonder eenig teeken van leven. Aanstonds werd de politie gewaar schuwd, en bleek bij onderzoek, dat de man zich met een naast hem liggend scheermes den hals afgesneden had. Misdaad is dus uitgesloten. Het mes was vlijmscherp zoodat het hoofd bijna van den romp gescheiden was De Staatsloterij. Naar wij vernemen, is thans weder opgeheven de maatregel, volgens welken bij de Staatsloterij 2000 nummers niet werden uitgegeven, welke maatregel was ingesteld teneinde andere, niet wettelijke loterijen, in de uitoefening van haar bedrijf te belemmeren. De opheffing van den maatregel is thans geschied uit overweging, dat dergelijke loterijen geacht moeten worden niet meer te bestaan. Hanzebank Haarlem. Naar de Msb. verneemt is Donderdag het faillissement van de Hanzebank in het bisdom Haarlem aangevraagd. Daar de procureur der Bank echter niet kon beschikken over de laatste balansgegevens, heeft de rechtbank de beslissing omtrent deze aanvraag vier dagen uitgesteld. Zonsverduistering. In den namiddag van Zaterdag 24 Januari zal een totale zonsverduistering plaats hebben, die hier als een gedeel telijke zal zijn waar te nemen. Burgemeester J. M. Arts. f Zondagmorgen overleed te Oploo de edelachtbare heer J. M. Arts, burge meester der gemeente Oploo c.a. In 1903 volgde de heer Arts zijn vader, den popnlairen burgemeester J; C. Arts op, die toen aftrad wegens ouder dom. Meer dan een eeuw lang is een lid der familie Arts het hoofd geweest dezer gemeente. Thans is de laatste mannelijke opvolger heengegaan. Man van nauwgezette plichtsbetrachting, die immer de gemeentebelangen voor oogen had, heeft hij onze gemeente gemaakt tot een der bloeiendste van Oostelijk Noord-Brabant. Men denke slechts aan de bloeiende ontginningen aan de verschillende pracht vereeni- gingen. die onder zijn gelukkig bestuur zijn tot stand gekomen. Zeldzaam. De landbouwer G. v. d. Schans te Deurne is eigenaar van een koe, die in den volsten zin een wonderdier ge noemd mag worden. Het geheele onder lijf van het beest is als het ware één uier. Vermaarde kenners en eigenaars van honderden stuks rundvee verkla ren nooit zoo'n buitengewoon zeldzame koe gezien te hebben. Deze koe gaf het vorige jaar geduren de meer dan 200 achtereenvolgende dagen 25 kilo melk per dag; daar ze voor eenige dagen een kalf geworpen heeft en blijkbaar zeer gezond is, be looft ze dit jaar nog heel wat meer melk te geven. Van dit wonderdier zijn foto's genomen, die zeer interessant zijn. Een balk op het hoofd gekregen. Zaterdagmiddag heeft de gehuwde arbeider R. R. te Lieshout bij den aanbouw van de bierbrouwerijen der firma Gebr. Swinkels aldaar een balk op het hoofd gekregen. Hij kreeg een schedelbreuk en is in het ziekenhuis te Helmond aan de gevolgen overleden. De Zomertjjd. Door den heer Braat zijn aan den Minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw de volgende vragen gesteld Is hel Zijn Excellentie bekend, dat het overgroole meerendeel van het Nederlandsche volk verlangend uitziet naar het., over het geheele jaar hand haven van den Amsterdamschen tijd Is Zijn Excellentie bereid, gehoord die verlangens, bekend met de wen schen der Tweede en Eerste Kamer der Slaten-Generaal, gezien het minder heidsrapport der lijdcom missie en de vele daarin genoemde bezwaren voor den landbouw e.a., en ter geruststelling voor diegenen, die van den zomertijd displeizier, ongemak en schade onder vinden, mee te deelen, dat van hem binnen voegzamen tijd maatregelen tot afschaffing van den zomertijd te ver wachten zijn 170 voor één. Door het bestuur der K. G. V. te Nijmegen werd voor het in de maand Februari geheel gerestaureerde en ver grootte »St. Jozefshof" (het Nijmeegsche Gezellenhuis) een concierge-huismeester gevraagd, waarvoor niet minder dan 170 gegadigden zich hebben aangemeld. Drieduizend sollicitanten. Naar de betrekking van klerk ter secretarie te Hilversum is, naar het Weekblad van den Bond van Neder landsche Gemeenteambtenaren vermeldt door niet minder dan 3000, zegge drie duizend, personen gesolliciteerd. Aan gezien de bezoldiging van die betrek king meer dan duizend gulden bedraagt, en derhalve de sollicilatiestukken ge zegeld moeten zijn, komt de niet geringe som van minstens f900 aan zegels, vermeerderd met een bedrag van ten minste f300 aan postzegels, totaal f1200, ten voordeele van 's Rijks schat- kist. Gevraagd een kweekei in g voor f 30 per maand. De gemeente Hillegersberg vraagt in de vacature een kweekelinge met akte lager onderwijs voor f30 per maand Welke burgemeesters-, predikants-of notarisdochter zal daar op af vliegen De droogmaking der Zuiderzee. Een wetsontwerp is ingediend ter regeling der tegemoetkoming aan de Zuiderzeevisschersbevolking enz. we gens de schade, welke de afsluiting der Zuiderzee hun mocht berokkenen. Het ontwerp stelt in de eerste plaats vast, dat zal moeten worden uitgemaakt a- wie voor tegemoetkoming in aan merking kunnen komen b. waarin de tegemoetkoming zal bestaan c. op welke wijze, en c q. tot welk bedrag, de tegemoetkoming zal worden uitgebracht d. wanneer met het verstrekken van tegemoetkoming zal worden begonnen. Invoer van buitenlandsche hoenders Een vaststaand feit is het, dat de jaarlijks uit het buitenland ingevoerde hoenderachtige dieren zeer dikwijls besmet zijn met besmettelijke ziekten, speciaal cholera, Kleinsche ziekte, tuberculose en diphterie. De invoer moet geregeld worden door het in richten van een quarantaine-station. Wanneer de regeering bij het voor komen van besmettelijke ziekte ge woonweg de grenzen zou sluiten, zou dit aan den handel zeer groote schade berokkenen. Het prae-advies omschrijft de inrichting van zulk een station, geschikt voor invoer van 100.000 hoen ders, verdeeld over een tijdvak van vijf maanden. Het aantal hoenders dat uit Italië i ons land ingevoerd wordt, bedraagt gemiddeld 300.000500.000 per jaar. 3x2. Te Makkum is Donderdag het gezin E. verblijd met de geboorte van een tweeling. Men kan dit niets bijzonders noemen, maar men bedenke, dat het thans de derde keer is, dat eenzelfde feit in het gezin van E. is voorgevallen. B\jna 23.000 woningen in 5 jaar gebouwd In de laatste vijf jaren zijn in Am sterdam in totaal gereed gekomen 22.770 woningen. Een kwajongensstreek. De politie te Barneveld heeft proces verbaal opgemaakt tegen een paar jongelui aldaar, die uit louter baldadig heid, op het baanvak Terschuur Barneveld, bij avond, een sneltrein hebben doen stoppen, door een rood licht tusschen de rails te plaatsen. Trap van een koe. De veehouder J. Kroes te Oosterlee kreeg Dinsdag "een trap van een koe tegen de borst, die zoo hevig aankwam, dat hij Woensdag aan de gevolgen is overleden. Motorboot vermist. Sedert een drietal dagen wordt ver mist de motorboot Actief", die Maan dag uit Amsterdam naar Deventer is vertrokken met 2 man aan boord. Ten tijde van het vertrek heerschte er een dikke mist. De kapitein, J. de Vries, was afkomstig uit Zwolle. De boot nam de route naar Deventer over de Zuiderzee. Door een auto overreden. De 53-jarige Groote-Bronhaar is met zijn hondenkar op den straatweg DeventerApeldoorn vlak voor zijn woning ter noogte van de oude Tol, onder Teuge, gegrepen door een uit de richting Deventer komenden auto, van den rijwielhandelaar Polak te Deven ter. De hond was dadelijk dood. De man, die inwendig zware kneuzingen, een beenbreuk en een schedelfractuur bekwam, is spoedig daarop, na van het H. Oliesel voorzien te zijn, in zijn woning overleden. De treinramp in West falen. De spoorwegramp bij Herne blijkt een der grootste verkeersongelukken, welke in Duitschland zijn voorgekomen. Het aantal dooden bedraagt 22, dat der gewonden 59 van wie twee in levensgevaar verkeeren. Onder de overigen zijn bovendien nog tal van zwaar gewonden. De verongelukte en gewonde passa giers zijn voor een groot deel arbeiders en zaten allen in den werklieden trein DortmundDuisburg. De drie laatste wagens van dezen trein werden geheel over en in elkaar geschoven. In den D-trein zijn slechts weinig personen gewond. Het personeel van de locomotief kwam er wonder boven wonder heelhuids af. De stoker, en de machinist verklaarden beiden, dat ze tengevolge van den dikken mist het signaal, dat op onveilig stond, niet hadden gezien. Het dalende geboortecijfer in Engeland. De Engelsche bladen maken zich ongerust over den achteruitgang van het geboortecijfer, dat in 1924 lager was dan ooit, met uitzondering van den abnormalen oorlogstijd. De ongun stige economische toestand en de sterke emigratie worden als oorzaken beschouwd. Het departement voor volksgezondheid verwacht dat het ge boortecijfer nog gedurende minstens 15 jaar zal blijven dalen en de des kundigen voorspellen, dat binnen twintig jaar het aantal arbeiders in Engeland met twee millioen zal zijn verminderd. (Hbld.) Buiten verantiooerdelijkheid der Redactie. Wist gij, dat de Gemeente voor zeer groote materieele schade had kunnen komen te staan, welke schade weder terecht komt op je medemenschen, ook wellicht op jou Weet gij, dat je handeling ongeveer gelijk staat met het plegen van moord aanslag? Ja, hadt gij dat alles goed grondelijk nagedacht? Ik zou zeggen van wel, en dat gij voorbedacht zijt te werk gegaan, want ik verneem, dat meermalen steenen of andere voor werpen op de tramlijn zijn neergewor pen, natuurlijk alles werk van jou. Denk niet dat er menschen zijn die je laffe daad toejuichen maar dat alle weidenkenden hun afkeuring hierover uitspreken. Bedenk ook dat, wanneer je voor den rechter zult moeten verschijnen deze je een gevangenisstraf kan opleggen van 4 tot 6 jaren. Bedenk dat alles wel en bedenk dan nogmaals dat gij 8 menschen aan een groot gevaar hebt blootgesteld en met dit alles voor oogen ben ik er vast van overtuigd dat gij nooit meer tot zulk een lage laffe streek zult overgaan. Mijnheer de Redacteur ik dank U voor de mij verleende plaatsruimte en ik hoop dat dit schrijven onder de oogen komt van de verrichter(s) van boven omschreven werk. J. V. St. Antonius-Patronaat. Om kwart over negen H. Mis en Vergadering voor de Jonge Derde Orde. Ook de anderen van Midden- en Groot- Patronaat en van Jongelingen-Vereeni- ging worden verwacht. Gedurende den Patronaats-tijd kun nen de niet meer schoolplichtige jongens een kaart voor de Adoro Te film bekomen tegen den halven prijs. Er worden niet meer kaarten verkocht dan er plaatsen zijn. Het is dus niet zeker dat men er later nog een krijgen kan. Aanslag op de tram. Onmensch(en). Gij zult zeer zeker met veel verlan gen willen vernemen hoe of het ver leden Maandagmorgen met den e°rslen tram welke omstreeks 6 uur Venray verlaat, is afgeloopen Ik kan. je mei den dat dit Goddank goed is gegaan. Met je helsche werk heb je geen succes gehad, ten minste niet dat, wat jij je er wellicht van hadt voorgesteld. De muursteenen en ook de vier zware balken welke gij op de rails had neer gelegd, werden tijdig door den koetsier opgemerkt, anders was het met het zware ijzeren poortje, hetgeen gij bij een der villa's aldaar, van het hekken hebt afgenomen en hetgeen gij daarna ook op de tramlijn hebt neergeworpen. Nu hierover is de tram, in volle vaart zijnde, heen gereden en toch bleef hij in de rails. Kerel(s), kerel(s)wat hadt jij kunnen veroorzaken, gesteld, dat het paard met de hoeven in dat ijzeren poortje was bekneld geraakt, de tram was dan oeslist omgekanteld, en het onheil was niet te overzien geweest. Alle reizigers n.l. 8, waaronder ook ondergeteekende, zijn er goed afge komen, allen waren hevig geschrokken en zeer verontwaardigd, en waren zeer verbaasd dat zoo iets lafs door men schen is te verrichten, vandaar ook mijne uitdrukking »onraensch". Weet gij wat een der reizigers zeide, »gij hadt aan de houten balken of aan het ijzeren poortje moeten vast vriezen om door ons dien morgen verlost te wor den". Ja kerel(s) dat hadt je verdient. Vergun mij enkele vragen tot je te richten. Waart gij er je van bewust, toen gij je plannen gingt uitvoeren dat er acht menschenlevens op het spel stonden, dat gij 2 Eerw. broeders Franciscanen, 4 huisvaders en 2 jongemannen zoo niet naar hun leven hebt gestaan, dan toch zeer zwaar lichamelijk letsel had kunnen doen toebrengen Worden gevraagd ijzerylechters voor betonwerk. 1 meisje 15—16 jaar voor boerengezin 2 boerenknechten 2 meisjes voor burgergezin 14 jaar 4 boerendienstmeiden 2 melkknechten Mijnwerkers leeftijd 18—30 jaar BUden zich aan 3 kantoorbedienden 4 boerenknechts 1 schaapsherder 2 werkmeisjes 1 dagmeisje 1 huishoudster 39 J v. burgergezin 2 daglooners Aangifte Hengsten. De Burgemeester van Venray brengt in herinnering van belanghebbenden artikel 23 der Paardenwet 1918, volgens hetwelk ieder eigenaar of houder van een tweejarigen of oudere hengst ver plicht is hiervan bij den Burgemeester der gemeente zijner inwoning aangifte te doen binnen -een maand nadat de hengst twee jaren is geworden of in zijn bezit is gekomen, alsmede vóór den eersten Februari van elk jaar. Ieder eigenaar of houder van een hengst van twee jaren of ouder moet dus in den loop dezer maand aangifte doen ter Secretarie, onverschillig of hij het vorig jaar den hengst al dan niet reeds heeft aangegeven. Venray 15 Januari 1925. De Burgemeester voornoemd, O. VAN DE LOO. Voorjaarskeuring van Hengsten. Burgemeester en Wethouders bren gen in herinnering dat de gewone Rijksvoorjaarskeuringen van tot dek king bestemde hengsten, ALLEEN VOOR TYPE TREKPAARD, dit jaar zullen plaats hebben te Maastricht op 12 Februari 1925 en te Roermond op 13 Februari 1925. De eigenaar of houder, die een hengst ter keuring wenscht aan te bieden, is verplicht daarvan tenminste drie weken voor den dag der keuring vrachtvrij eene schriftelijke en door hem onder- teekende aangifte te zenden aan den secretaris der betrokken regelinge- commis8ie. Voor verdere inlichtingen omtrent aangifte vervoege men zich ter Secre tarie. Venray 15 Januari 1925. Burgemeester en Wethouders voorn. O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. 3ÜH3E&L1 GEBOREN Gertruda 1 Sophia P. j Franciscus Nelly H. M Martin A. L Joseph Th. Hendrikus L Koos van GEHUWD Petrus Ebei Velp er. Ma zonder beror 0V7RLED1 1 neodorus G. Mandei Maria J 72 jaar, »J« Hendriki Hoenderstr Anna L Oirlo. voor de kom der gemeente. Burgemeester en Wethouders brengen ter algemeene kennis, dat de inwei- kingstelling van den reinigingsdienst wegens gebrek aan deelneming voor- loopig is opgeschort tot 1 April a.s. Indien er voldoende deelnemers ko men, zal op dien datum de reinigings dienst in werking treden. Eenieder, die nog wenscht aan te sluiten, wordt verzocht zich ten spoe digste bij den gemeenteontvanger aan te melden. De retributie welke gelijk tijdig bij de aangifte is te voldoen zal bedragen voor den termijn van 1 April 31 Dec. 1925 f 3.75. Degenen, die reeds f 5hebben stort voor het geheele jaar 1925, zullen f 1.25 terug ontvangen. Burgemeester en Wethouders v. Venray O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. k«. 1 I* J ocor Morgan Zo lijkacha colt half 3 berba Maar lag overler !e bet Lof. Dinsdag bal Tbeod. van de. Woensdag h kinderen van Jaarg. voor Tf?ati en Ecbtgenoote. i. H Antoon Dijkmamnl«n Donderdag 7 ut'e. leesmis, 8 uur fl- Smulders. P»* Vrijdag half 8 8 uur Jaarg. vc Pétn Henckens. larti Zaterdag b biechten A.s. Zondag Sigarenmakers! en r lei toel Morgen Zot. onderricbtiDg, worden opged broederschap Processie, om Om kwart de jonge 3e O Maandag Bernardur^ Om 6 uur Dinsdaf H. AntODlB* Vrijdagb*! Lof en Hi'8* Kerk para wordt1 n£"en<J dig elijk jc Vernon» Ko e van de Hand!; te LEUNElf" en het gu. T op ZON JANUARI Aanvang Zondag Maandag Gras Kla\ soorten Ma; zaden, mijif gele BI au'; kend n uk D 1 u F - nd n bij LAMB.. Bij inschrijv] bestaande uitP' beneden 3 g keuken, kei ruime zolder, stalling voor 1 nevens varke: wasch- en sto< grintweg Vierl Dit pand is legen voor Kt nog gelegen* Weiland bij t Gesloten ins van prijs en op 25 Januari P. J. Brabers den eigenaC Betaling eenkomst.

Peel en Maas | 1925 | | pagina 2